» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1115 / 1486
»»

XRPNERD ::

tonis je izjavil:


Jaz nalezel FUDa? 8-) ..jaz fud povzrocam, ne da sem se ga nalezel.. glej moj prvi vcerajsnji post in bos videl kje jaz vidim btc.


Kdaj ga boš pa kupil?

Prebranac ::

val46 je izjavil:

Enkrat praviš 5k, enkrat 100k, enkrat 150k...ti še sam ne veš kolk si zapravil pomoje. In takih cifer z delov v tovarni, sigurno nisi mogu dat notr. Razen če zraven še kaj dilaš, sam pol ti je kripto itak sredstvo za pranje denarja :))

Sicer pa zdej vem, zakaj tolk fudaš glede BTC, da bo padel na 10k...ker nočeš da folk kupuje BTC ampak bi jih rad "nategnil", naj raje denar vložijo v tvoje shit coine, da se ti investicija povrne. Vse jasno.


Mogoče pa res. Bi pa seveda si povrnil v tej ponzi shemi svoj vložek. To s tovarno je trolanje. Na Podravskem je nekaj podjetij, ki niso državna (javna) na črko H, in tam sem jaz nastanjen. Sedaj pa ugibaj :P. Pa ne začet z Henkel

vaščan ::

V to tvojo ponzi shemo je nekdo zmetal kar lepo količino keša.
Pa sej je logično dolar index raste se bliža vrednostim okrog leta 2000 a kupna moč dolarja je slaba inflacija raste iz meseca v mesec eur in dolar sta tam tam po nekaterih državah imajo inflacijo blizu 80%. Nepremičnine so v ath nekaj silidnih firm na borzi je tud med 50-80% dol ter bitcoin je totalno oversold v bearu zdej da imaš par bilionov nekam za vržt kam boš dal?
https://dailyhodl.com/2022/07/14/riches...
Preveč s čustvi razmišljate enga spit pa se pomirit sej bo šlo čez par let bo vse ok.

PacificBlue ::

I’m out.
:3

deco16 ::

Whale #3 ;) ni Saylor najverjetneje.

PrihajaNodi ::

Dons pa pumpa
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

pangro ::

Vse bo šlo še nižje vem ker so mi na twitru povedal veljaki ki imajo po par 100k sledilcev pa goldman sacks mi je tudi povedal. Pa da prihaja recesija pa super mega inflacija pa kriza najhujša v zadnjih 100 let aja pa da bo evro propadel.

mr_chai ::

gollum snacks

DarwiN ::

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Magic1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Dons pa pumpa

Pumpa res vleče denar iz kripto:))
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

FireSnack ::

Končno dobre novice in lepa pumpa po dolgem času. Danes gor 35% na altih.

Celsius med tem napovedal stečaj, tako da se za nekatere ni splačalo oplemenitit z letno vezavo za 15% donosa. Pa drugič.
Preprodajalec NFT umetnin

Prebranac ::

Še proti musku twiter sproži vojno pa je cikelj zaključen. Propad zagotovljen.

Celsius bankruptcy filling https://pacer-documents.s3.amazonaws.co...

FireSnack ::

Prebranac je izjavil:

Še proti musku twiter sproži vojno pa je cikelj zaključen. Propad zagotovljen.

Celsius bankruptcy filling https://pacer-documents.s3.amazonaws.co...

Hahaha. Mato, ta donos pa bo, a?
Preprodajalec NFT umetnin

Prebranac ::

Mashinsky, kwon, garlinghouse, hoskinson, musk so prevaranti prve kategorije. Ona bi morali na kačji otok, da jih zminirajo do daske. Od ruje ignatove se razlikujejo le po tem, da so drek nekoliko bolj zavili v celofan, da ni smrdelo že na stadionu in kongresnih dvoranah kot pri one coinu, ko so svetili klikeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

hamez66 ::

Kaj se dogaja z eth?

residual ::

Pump dump kot btc

hamez66 ::

V 9 min iz 1300 na 1420 (odvisno od exchanga). Lepa pumpica. Sem mislil, da je "kaj novega".

pangro ::

šiša se medvedje ovce

PacificBlue ::

hamez66 je izjavil:

Kaj se dogaja z eth?


Eth teleport jesus
I’m out.
:3

pangro ::

sej bo šlo še nižje brez skrbi razen če prebijemo 48k tam bo pa najbolj varno kupit :))

Prebranac ::

pangro je izjavil:

sej bo šlo še nižje brez skrbi razen če prebijemo 48k tam bo pa najbolj varno kupit :))


Pametuj ti kje drugje. P n d sceno pusti strokovnjakom.

hamez66 je izjavil:

Kaj se dogaja z eth?


Čaka se da zagrabijo ribe...ker to je najnižje kar gre btc. Pod 20k ne more 🤣

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

hunterslo ::

Če se bo po Timovih besedah 19.septembra res zgodi The Merge, zna za kratek čas kar dobro pumpniti.

pangro ::

Prebranac je izjavil:

pangro je izjavil:

sej bo šlo še nižje brez skrbi razen če prebijemo 48k tam bo pa najbolj varno kupit :))


Pametuj ti kje drugje. P n d sceno pusti strokovnjakom.

hamez66 je izjavil:

Kaj se dogaja z eth?


Čaka se da zagrabijo ribe...ker to je najnižje kar gre btc. Pod 20k ne more 🤣


Me res zanima kateri so te strokovnjaki?

mr_chai ::

btc 15k čez 1 mesec

endelin ::

Že 300 usd plusa z nakupom eth ob zadnjem crashu;)
#sluzimo v bearu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Prebranac ::

Kako sraje je ta lido dao? Dozdeva se mi da je to novi celsius... s tem mislim ponzi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

residual ::

Za dnevni trekdanje je kul. Za hodlat pa vprasanje.

FireSnack ::

Kaj pomenijo vse te plačane fud novice? Ko so bile novice o Lambotih, vemo kako se je končalo. Torej pumpa do 300k do konc poletja ne bi smela biti problem.
Preprodajalec NFT umetnin

miha98 ::

300 k boš ti videl samo v sanjaaaah

Kripto ::

A ne vidiš da trola ves čas :D Če ga bomo videli v rangu 55k USD do konca letošnjega leta bo že veliko.

Money is mindset!

FireSnack ::

Jaz sem šel pri 19k BTC allin ker je bilo preveč plačanih objav na sociali da bi zamudil ta orkestriran fud plan kitov.
Preprodajalec NFT umetnin

Rossi V ::

Ojla.....ze nekaj casa vas spremljam......pojma o pojmu s telimi svojimi grafi nimate.....kajneda?

Prebranac ::

Rossi V je izjavil:

Ojla.....ze nekaj casa vas spremljam......pojma o pojmu s telimi svojimi grafi nimate.....kajneda?


Jes. Šloganje je pojem.

Rossi V ::

Bravo.Sloganje pa res nosi denar.Dejte se zresnit.Vsi ste tako zelo pametni,Miljon teorij,ena zadane;Zasluzil sem s tem ko sem vec ali manj delal kontra vasim napovedim.

mr_chai ::

Rossi V je izjavil:

Bravo.Sloganje pa res nosi denar.Dejte se zresnit.Vsi ste tako zelo pametni,Miljon teorij,ena zadane;Zasluzil sem s tem ko sem vec ali manj delal kontra vasim napovedim.


včasih dela kontra, včasih pa dela kontra od kontra. Ampak večino časa si dobr, če vržeš kovanec in greš all in.

Rossi V ::

endelin je izjavil:

Že 300 usd plusa z nakupom eth ob zadnjem crashu;)
#sluzimo v bearu



Bravo.A si tudi povedal kolk si popusio pred tem(

mr_chai je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Bravo.Sloganje pa res nosi denar.Dejte se zresnit.Vsi ste tako zelo pametni,Miljon teorij,ena zadane;Zasluzil sem s tem ko sem vec ali manj delal kontra vasim napovedim.


včasih dela kontra, včasih pa dela kontra od kontra. Ampak večino časa si dobr, če vržeš kovanec in greš all in.



Ce tako igras ni cudno,da nimate denarja za kupit ko je cas.In ni cudno,da ga nimate.Polno pamrtnjakovičev,ki se smejejo kako frizirajo,sami ste ostali pa koy neki strokovnjaki,s kovanci z izgubo? mi kdo razlozi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

mr_chai ::

Jaz npr delam samo plus v kripto, negativa je praktično nemogoče, ker dobim novice iz tega slo-tech foruma z časovnim zamikom. Preprosto si v nastavitvah zamakneš datum za 1 dan naprej in potem dobim danes sentiment za jutri na podlagi katerega potem izvedem trejde. Preverjeno deluje.

Rossi V ::

ko pridejo novice na slo tech forum ,je ze veliko prepozno.In se te komentarji so bullshit

Rossi V ::

Zaradi takih ljudi kot ste vi ,ljudje ne zaupajo vec v kripto,zato ne ulovite vec svojih ribic! 300 USD se hvali,da je zasluzil,ne pove pa da jih je 2000 izgubil......se vedno delate po mcdonaldsu in zivite na sociali.....to je vas uspeh? Svaka cast :-)

Prebranac ::

Rossi V je izjavil:

Zaradi takih ljudi kot ste vi ,ljudje ne zaupajo vec v kripto,zato ne ulovite vec svojih ribic! 300 USD se hvali,da je zasluzil,ne pove pa da jih je 2000 izgubil......se vedno delate po mcdonaldsu in zivite na sociali.....to je vas uspeh? Svaka cast :-)


Fsi ne vozimo ducattija.

Rossi V ::

mimogrede....ribice imamo dovolj vasega zavajanj tu zaradi neuspesnih vasih vlozkov,pump in dump in te sorte ,debata je bila odprta za koristne informacije

dope1337 ::

Rossi V je izjavil:

mimogrede....ribice imamo dovolj vasega zavajanj tu zaradi neuspesnih vasih vlozkov,pump in dump in te sorte ,debata je bila odprta za koristne informacije


The stage is all yours.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Rossi V ::

Prebranac je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Zaradi takih ljudi kot ste vi ,ljudje ne zaupajo vec v kripto,zato ne ulovite vec svojih ribic! 300 USD se hvali,da je zasluzil,ne pove pa da jih je 2000 izgubil......se vedno delate po mcdonaldsu in zivite na sociali.....to je vas uspeh? Svaka cast :-)


Fsi ne vozimo ducattija.



In ga takole niti ne boste

Prebranac ::

Rossi V je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Zaradi takih ljudi kot ste vi ,ljudje ne zaupajo vec v kripto,zato ne ulovite vec svojih ribic! 300 USD se hvali,da je zasluzil,ne pove pa da jih je 2000 izgubil......se vedno delate po mcdonaldsu in zivite na sociali.....to je vas uspeh? Svaka cast :-)


Fsi ne vozimo ducattija.



In ga takole niti ne boste


Žal je situacija bolj klavrna. Ribice pa prosim, da fuknejo kaj evrof noter, da mi zaslužimo. Tak je fse ponzi, samo odvisno kdo je zadnji vstopil.

Želim si miren božič, pravoslavni namreč, ker prej ne bo pumpa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Rossi V ::

Prebranac je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Zaradi takih ljudi kot ste vi ,ljudje ne zaupajo vec v kripto,zato ne ulovite vec svojih ribic! 300 USD se hvali,da je zasluzil,ne pove pa da jih je 2000 izgubil......se vedno delate po mcdonaldsu in zivite na sociali.....to je vas uspeh? Svaka cast :-)


Fsi ne vozimo ducattija.



In ga takole niti ne boste


Žal je situacija bolj klavrna. Ribice pa prosim, da fuknejo kaj evrof noter, da mi zaslužimo. Tak je fse ponzi, samo odvisno kdo je zadnji vstopil.

Želim si miren božič, pravoslavni namreč, ker prej ne bo pumpa.





če do zdaj nisi zasluzil je verjetno čas da se sprijaznes ,da nisi tako pameten kot mislis in gres nazaj na socialo in mcdonaldsa :-) Ribice pa delamo zase,vemo kdaj "fuknit# noter kar vam očitno ne gre :-)

Rossi V ::

Prebranac je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Zaradi takih ljudi kot ste vi ,ljudje ne zaupajo vec v kripto,zato ne ulovite vec svojih ribic! 300 USD se hvali,da je zasluzil,ne pove pa da jih je 2000 izgubil......se vedno delate po mcdonaldsu in zivite na sociali.....to je vas uspeh? Svaka cast :-)


Fsi ne vozimo ducattija.


Ducati se pise z enim T-jem--------Ducati....v vednost

Motion ::

Kateri L1 in tudi L2 največ obetajo za naslednji bull run. Eth in Poligon sta dokaj safe bet. Kako je kaj z drugimi? Avax, FTM, ALGO. Še kaj manj znanega?

mr_chai ::

Motion je izjavil:

Kateri L1 in tudi L2 največ obetajo za naslednji bull run. Eth in Poligon sta dokaj safe bet. Kako je kaj z drugimi? Avax, FTM, ALGO. Še kaj manj znanega?


Polkadot.

Rossi V ::

Čas je,da si poiščeš službo,ce si v vsem tem casu nisi ustvaril svojega grafa

Motion je izjavil:

Kateri L1 in tudi L2 največ obetajo za naslednji bull run. Eth in Poligon sta dokaj safe bet. Kako je kaj z drugimi? Avax, FTM, ALGO. Še kaj manj znanega?



Čas je,da si poiščeš službo,ce si v vsem tem casu nisi ustvaril svojega grafa

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Motion ::

mr_chai je izjavil:

Motion je izjavil:

Kateri L1 in tudi L2 največ obetajo za naslednji bull run. Eth in Poligon sta dokaj safe bet. Kako je kaj z drugimi? Avax, FTM, ALGO. Še kaj manj znanega?


Polkadot.

Kako bodo rešli omejeno število slotov?

Rossi V je izjavil:

Čas je,da si poiščeš službo,ce si v vsem tem casu nisi ustvaril svojega grafa

Motion je izjavil:

Kateri L1 in tudi L2 največ obetajo za naslednji bull run. Eth in Poligon sta dokaj safe bet. Kako je kaj z drugimi? Avax, FTM, ALGO. Še kaj manj znanega?



Čas je,da si poiščeš službo,ce si v vsem tem casu nisi ustvaril svojega grafa


Ne skrbi, mam dokaj fajn in sigurno službo. Sam časa ne da bi sledil vsem L1 ki pridejo ven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()
««
1115 / 1486
»»