» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1101 / 1486
»»

Prebranac ::

Padamo globoko...spet napovedi finančnih hiš za nižjo gospodarsko rast kot predvideno. Samo še julijski fed, pa smo pri 15ki.

Prosim ne se slepiti. Smo na začetku bolečega padca. Sam sem krepko v minusu. Še minus 10% me ne bo zabolelo. Tisti, ki pa bo minus 50 sedaj bo pa hudo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Mato989 ::

Recimo ko sem jaz marca nekje 2017 prvič pogledal to čudo od crypta sem videl XRP ceno pri 0,006€!!! zdaj pa predstavljaj koliko mora past XRP cena da pridemo na tole cifro nazaj, da si v minusu? =)

BTC je recimo prebijal takrat 1.000€ in veš kaj sem si rekel ko sem pogledal? Mah to je scam, to bom kupil in bo čez 1 mesec šlo nazaj na 10 EUR... to so bile moje takratne besede in sem zaprl vse skup in spet pogledal konec aprila ko je BTC še skoz bil čez jurija oz. skoraj 1.300 EUR...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

mastazeko ::

Prebranac je izjavil:

Padamo globoko...spet napovedi finančnih hiš za nižjo gospodarsko rast kot predvideno. Samo še julijski fed, pa smo pri 15ki.

Prosim ne se slepiti. Smo na začetku bolečega padca. Sam sem krepko v minusu. Še minus 10% me ne bo zabolelo. Tisti, ki pa bo minus 50 sedaj bo pa hudo.

A lahko odprem short za 5k z vzvodom? Ker te jemljem kot finančni nasvet :P

IgorCardanof ::

energetik je izjavil:

Kako lahko s tako gotovostjo trdiš, da letos ne bo več kot 55k? Gledam primerjavo z dogajanjem jeseni 2018, prav takole je bila rdeča mesečna sveča, dotaknila se je doooolgoletnega supporta pri 3,3k, čez pol let pa je bil že nazaj na 12k. Povsem istega supporta smo se dotaknili 10 dni nazaj pri 17,5k. Jaz mislim, da je čez poletje čas za akumulacijo med 18 in 25k, zgodaj jeseni sledi rast do nekje 45k, nato lahko spet nazaj testiranje okoli 30k, naslednje poletje in naprej pa novim ATH naproti, ki pa bi lahko bili tudi preko 100k.


Potegneš fraktale in vidiš, da bo zagotovo šlo čez. Pa glede na to, da si kao nek ekspert za TA, bi pričakoval od tebe, da to veš??

DarwiN je izjavil:

Pa še ena za v razmislek.. Povprečen kriptokovanec je v zadnjih 5-10 letih najbrž poskočil za x1000, medtem pa tukaj za večino dolgoletnih trejderjev velja, da ste komaj kaj v plusu.. Marsikdo je celo v minusu.. Vsaj takšen občutek dobi človek.

Ampak od zdaj naprej bo vse drugače. Človeštvo je dobilo lekcijo, BTC gre strumno proti 1M, zato bomo kmalu vsi milijonarji.

Opazite past, ko primerjamo to nedavno preteklost in obete za prihodnost? Nekaj ne štima, a ne? Nekaj mora popustit pri tej računici, a ne? 8-)


Narobe. Popolnoma narobe, da niti ne bom argumentiral kako zelo imaš narobe.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

LeonVid ::

Je kaka razlaga, zakaj se padci kriptovalute in delnic ne poznajo na ceni zlata? Je za pričakovat rast cene zlata v kratkem?

Prebranac ::

mastazeko je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Padamo globoko...spet napovedi finančnih hiš za nižjo gospodarsko rast kot predvideno. Samo še julijski fed, pa smo pri 15ki.

Prosim ne se slepiti. Smo na začetku bolečega padca. Sam sem krepko v minusu. Še minus 10% me ne bo zabolelo. Tisti, ki pa bo minus 50 sedaj bo pa hudo.

A lahko odprem short za 5k z vzvodom? Ker te jemljem kot finančni nasvet :P


Z vzvodi ne trgujejo mlečnozobci. Pripravi se. Ko pade pod 20k danes je meja 17 k. Nato pa spet odboj do 20k, nato 15k.

IgorCardanof ::

Jz stavim, da v enem momentu bo zlato potegnilo močno gor. Do sedaj je bil še vedno asset h kateremu so se zatekli ljudje, ko je pač propadala ekonomija in je trenutna valuta hitro izgubljala na vrednosti, pomoje bo tako tudi tokrat.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

dope1337 ::

Prebranac je izjavil:

mastazeko je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Padamo globoko...spet napovedi finančnih hiš za nižjo gospodarsko rast kot predvideno. Samo še julijski fed, pa smo pri 15ki.

Prosim ne se slepiti. Smo na začetku bolečega padca. Sam sem krepko v minusu. Še minus 10% me ne bo zabolelo. Tisti, ki pa bo minus 50 sedaj bo pa hudo.

A lahko odprem short za 5k z vzvodom? Ker te jemljem kot finančni nasvet :P


Z vzvodi ne trgujejo mlečnozobci. Pripravi se. Ko pade pod 20k danes je meja 17 k. Nato pa spet odboj do 20k, nato 15k.


Tvoje napovedi so definicija stohastičnosti.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Karen ::

Zlato bo šlo gor kvečjemu zaradi prepovedi uvoza le-tega iz Rusije... manj na trgu, večje povpraševanje. Ostali faktorji niso tako relevantni trenutno.

Kripto ::

energetik je izjavil:

Kako lahko s tako gotovostjo trdiš, da letos ne bo več kot 55k? Gledam primerjavo z dogajanjem jeseni 2018, prav takole je bila rdeča mesečna sveča, dotaknila se je doooolgoletnega supporta pri 3,3k, čez pol let pa je bil že nazaj na 12k. Povsem istega supporta smo se dotaknili 10 dni nazaj pri 17,5k. Jaz mislim, da je čez poletje čas za akumulacijo med 18 in 25k, zgodaj jeseni sledi rast do nekje 45k, nato lahko spet nazaj testiranje okoli 30k, naslednje poletje in naprej pa novim ATH naproti, ki pa bi lahko bili tudi preko 100k.


Če bo letos dosegel več kot 55k bom jaz zelo zadovoljen. Verjemi mi. Mislim pa, da leto 2018 in 2022 ne moreta biti niti približno primerljiva iz več razlogov (dogodki v zadnjih dveh letih in faza ekonomskega cikla oz. ekonomski kazalci).

Money is mindset!

CopiumRovte ::

zato ker podatki za nazaj so pol kurca vredni. Papki neumni, ne dojamete, da nimate šans več. Ste samo ujeti v globalni ponzi in upate, da se bo kolo sreče še enkrat ustavil na pumpici. Pametni so že šli ven iz tega ponzija. Nekateri pa očitno imate raj vreče v rokah.

Prebranac ::

CopiumRovte je izjavil:

zato ker podatki za nazaj so pol kurca vredni. Papki neumni, ne dojamete, da nimate šans več. Ste samo ujeti v globalni ponzi in upate, da se bo kolo sreče še enkrat ustavil na pumpici. Pametni so že šli ven iz tega ponzija. Nekateri pa očitno imate raj vreče v rokah.



Res je. Kdor je hotel od te male pumpice kaj zaslužiti je že prodal v petek.

energetik ::

Če se ne motim, je šel BTC zdajle delat RSI divergenco na 1D nivoju. Pri 17,5k vržem notri še preostanek €. Nato bi znala biti rast vsaj do 25k, če že ne v rang 30k.
vires in numeris

XRPNERD ::

A kakob je tud imel Celsius? :|

IgorCardanof ::

Seveda, pa stejkal BTC gor.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

endelin ::

XRPNERD je izjavil:

A kakob je tud imel Celsius? :|

Celsuius, tezos, …

energetik ::

Zanimivo kako se drži Luna classic, zadnje dneve rasteta tako USTC kot LUNC. Dejansko sem na istem kot sredi maja, ko sem nabavil nekaj stare Lune.
vires in numeris

Webmojster ::

Danes BTC pod 20K?

matic492 ::

CopiumRovte je izjavil:

zato ker podatki za nazaj so pol kurca vredni. Papki neumni, ne dojamete, da nimate šans več. Ste samo ujeti v globalni ponzi in upate, da se bo kolo sreče še enkrat ustavil na pumpici. Pametni so že šli ven iz tega ponzija. Nekateri pa očitno imate raj vreče v rokah.



No daj si shrani ta post oz. te bom spomnil enkrat :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

energetik ::

Webmojster je izjavil:

Danes BTC pod 20K?
Verjetno ja, dons je rdeč dan očitno, vse gre dol tudi delnice in zlato. Samo LUNC pa platina gresta gor :))
vires in numeris

Kripto ::

To so situacije, ki zahtevajo hladno glavo. Iščejo se weak hands in posledično panic sell.

Money is mindset!

Webmojster ::

Aja saj je že padel pod 20k, sploh nisem videl

endelin ::

20k je meja pod katero ne gremo.

matic492 ::

Nikoli in nikdar! :))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

pangro ::

povpraševanje po btc je res usahnilo, moram priznat da tudi name psihološko tale downtrend vpliva in kr čakam da gre nižji veliko nižje he he prava ovca ki je nasedla trendi sentimentu :D

endelin ::

Zakaj eth ne spleza na 1500;((

IgorCardanof ::

IgorCardanof je izjavil:

Tezos ponovno med top gainerji med top 100 kovanci. Ne postavljam pravil. Veste kaj sledi. To je zaenkrat indikator s 100% hit rateom.

https://www.coingecko.com/


Ste upoštevali 100% zanesljiv indikator?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

pangro ::

IgorCardanof je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Tezos ponovno med top gainerji med top 100 kovanci. Ne postavljam pravil. Veste kaj sledi. To je zaenkrat indikator s 100% hit rateom.

https://www.coingecko.com/


Ste upoštevali 100% zanesljiv indikator?


Nisem :) zelo nerad trgujem short term.

energetik ::

Nč, sem si šel nastavit buy order na 17k. Morda ga pa zagrabi.
vires in numeris

XRPNERD ::

IgorCardanof je izjavil:

Seveda, pa stejkal BTC gor.


Fak ej sam da me oberejo za par 10 jurjev bi še nekako preživel, ampak da ti snamejo par 100k ali par mio bi pa šel Mashinskega iskat po Izraelu... :)

energetik ::

A to prav vidm, ta Celsius dejansko preneseš kripto na njihov naslov, dejansko nimaš povezano s svojim cold walletom? Zakaj hudiča bi že to naredil.

Veliko raje imam Ado stejkano, na svojem cold walletu.
vires in numeris

Sc0ut ::

IgorCardanof je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Tezos ponovno med top gainerji med top 100 kovanci. Ne postavljam pravil. Veste kaj sledi. To je zaenkrat indikator s 100% hit rateom.

https://www.coingecko.com/


Ste upoštevali 100% zanesljiv indikator?


Ta res zmaguje :)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

matic492 ::

energetik je izjavil:

A to prav vidm, ta Celsius dejansko preneseš kripto na njihov naslov, dejansko nimaš povezano s svojim cold walletom? Zakaj hudiča bi že to naredil.

Veliko raje imam Ado stejkano, na svojem cold walletu.



Celsiusu ti daš svoj kripto, oni ga pa naprej dajo kot kredit (praktično isto kot dela to banka z tvojim denarjem, samo da so procenti višji). Oni kao profitirajo na razliki med obrestmi, ki jih dobič ti, in kar zaračunajo tistemu, ki je vzel tvoj kripto kot kredit.


Seveda to je daleč od resnice, ker so imeli raznorazne špekultaivne naložbe in lapsuse, pa še subvencionirali so izplačila dobičkov, enako kot LUNA.

CELSIUS kovanček sploh ni potreben za delovanje Celsius sistema posojanja kripto. Je samo shillan oz. incevitiziran z tem da kao dobiš več denarja ven, če sprejmeš palčilo v Cel. Ker so oni izdali kovanec jih nič ne stane, tako da je cel sistem podoben ponziju.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Mato989 ::

matic492 je izjavil:

energetik je izjavil:

A to prav vidm, ta Celsius dejansko preneseš kripto na njihov naslov, dejansko nimaš povezano s svojim cold walletom? Zakaj hudiča bi že to naredil.

Veliko raje imam Ado stejkano, na svojem cold walletu.



Celsiusu ti daš svoj kripto, oni ga pa naprej dajo kot kredit (praktično isto kot dela to banka z tvojim denarjem, samo da so procenti višji). Oni kao profitirajo na razliki med obrestmi, ki jih dobič ti, in kar zaračunajo tistemu, ki je vzel tvoj kripto kot kredit.


Seveda to je daleč od resnice, ker so imeli raznorazne špekultaivne naložbe in lapsuse, pa še subvencionirali so izplačila dobičkov, enako kot LUNA.


Ja, s tem da je treba povedat, da recimo ti si njim dal ADO so jo oni stakali in si dobil pač 0,5% manj recimo kot če bi sam stakal ADO, enako je bilo z UST katerega so pravočasno prodali itd... skratka ja.

Njihova glavna težava je enaka kot je težava bank če jutri gremo vsi v banko po naš denar, banke bi zaprle izplačila... in to se je zgodilo Celsiusu in zgodilo bi se ČISTO VSAKI lending in yield platformi če jutri vsi probamo dvignit crypto ali na bankah naš denar... to je defakto.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

energetik ::

Zakaj bi torej dajal tja, če smo kripto nabavili ravno iz razloga, da pobegneš iz bančnega sistema?
vires in numeris

matic492 ::

Ja, ker hočeš procente služit na svoj kripto ne :)

Na celisusu lahko dobiš lepe obresti na stablecoine.

Jaz osebno nimam sicer nič, ravno iz vseh zgoraj napisanih razlogov. Raje ne profitiram tu, ampak "ownam" svoje coine.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Mato989 ::

energetik je izjavil:

Zakaj bi torej dajal tja, če smo kripto nabavili ravno iz razloga, da pobegneš iz bančnega sistema?


Ker si še vedno pobegnil iz bančnega sistema, imaš pa hkrati več različnih kriptovalut v eni denarnici in hkrati dobivaš obresti... skrb za 10 različnih kriptovalut ki se nekje stakajo ali pa se sploh ne morejo tu pa lahko dobiš potencialno letno 3, 5, 8% obresti je pač fajn, pa še na enem mestu je vse pa še zastojn transferji ven.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

matic492 ::

Če si v bull runu profitiral recimo miljonček, ga daš v USD stable coin na Celsius in imaš mesečno rento dobrih 5-10 jurjev (ne vem kolko so zdaj procenti), tako da je dosti ljudi to naredilo.

Že z 100 jurjev je bilo par sto evrov na mesec obresti.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

energetik ::

ALGO se stejka avtomatično, brez truda, na tvojem osebnem naslovu.
Tudi za Ado se nisem ravno pretegnil, ko sem jo dal stejkat. :D 5% letno.
vires in numeris

matic492 ::

Ja na Celsiusu so procenti konkretno višji, če greš na https://celsius.network/ ti kaže 12% na USDC coin.

EDIT: Sorry, to je dejansko da ti vzameš kredit, sem na hitro prebral :D



Torej oni kao to razliko (2%) profitirajo, koliko je pa vzdržno pa noben razen njih samih ne ve.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Mato989 ::

energetik je izjavil:

ALGO se stejka avtomatično, brez truda, na tvojem osebnem naslovu.
Tudi za Ado se nisem ravno pretegnil, ko sem jo dal stejkat. :D 5% letno.


Ja ja, kje pa lahko stejkaš na svojem cold walletu USDC za 7% ali 8%??? Kje lahko stejkaš ETH za 5% ali pa BTC za 3,25%?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Mato989 je izjavil:

matic492 je izjavil:

energetik je izjavil:

A to prav vidm, ta Celsius dejansko preneseš kripto na njihov naslov, dejansko nimaš povezano s svojim cold walletom? Zakaj hudiča bi že to naredil.

Veliko raje imam Ado stejkano, na svojem cold walletu.



Celsiusu ti daš svoj kripto, oni ga pa naprej dajo kot kredit (praktično isto kot dela to banka z tvojim denarjem, samo da so procenti višji). Oni kao profitirajo na razliki med obrestmi, ki jih dobič ti, in kar zaračunajo tistemu, ki je vzel tvoj kripto kot kredit.


Seveda to je daleč od resnice, ker so imeli raznorazne špekultaivne naložbe in lapsuse, pa še subvencionirali so izplačila dobičkov, enako kot LUNA.


Ja, s tem da je treba povedat, da recimo ti si njim dal ADO so jo oni stakali in si dobil pač 0,5% manj recimo kot če bi sam stakal ADO, enako je bilo z UST katerega so pravočasno prodali itd... skratka ja.

Njihova glavna težava je enaka kot je težava bank če jutri gremo vsi v banko po naš denar, banke bi zaprle izplačila... in to se je zgodilo Celsiusu in zgodilo bi se ČISTO VSAKI lending in yield platformi če jutri vsi probamo dvignit crypto ali na bankah naš denar... to je defakto.


Imaš zelo narobe. Celsius se je šel hud degenrate gambling in izgubil ogromno sredstev, ker pač tudi kripto market kolapsira. Daleč od tega, da so šli samo na "safe" yield. Če si spremljal kaj situacijo, si lahko videl, da so bili večje degenerate opice kot marsikdo tu. Je pa res, da jih 3AC prekaša na celi črti :D

Mato989 je izjavil:

energetik je izjavil:

ALGO se stejka avtomatično, brez truda, na tvojem osebnem naslovu.
Tudi za Ado se nisem ravno pretegnil, ko sem jo dal stejkat. :D 5% letno.


Ja ja, kje pa lahko stejkaš na svojem cold walletu USDC za 7% ali 8%??? Kje lahko stejkaš ETH za 5% ali pa BTC za 3,25%?


Od kje mislis da taki yieldi? Seveda ker so se šli degenerate gambling in zakockali ogromno.

3AC je denimo projektom, katerim so bili investitorji, ponujal, da jim vodi treasury in obljubljal 8% APY.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

energetik ::

Mato989 je izjavil:

energetik je izjavil:

ALGO se stejka avtomatično, brez truda, na tvojem osebnem naslovu.
Tudi za Ado se nisem ravno pretegnil, ko sem jo dal stejkat. :D 5% letno.


Ja ja, kje pa lahko stejkaš na svojem cold walletu USDC za 7% ali 8%??? Kje lahko stejkaš ETH za 5% ali pa BTC za 3,25%?
Pač ne stejkam USDC in BTC, raje nabavljam dipe BTC in čakam, da bom daleč presegel tistih 3%.
Stejkam pa tisto, kar lahko iz svoje denarnice, torej trenutno ALGO, ADA, Solana.
vires in numeris

Mato989 ::

Imaš zelo narobe. Celsius se je šel hud degenrate gambling in izgubil ogromno sredstev, ker pač tudi kripto market kolapsira. Daleč od tega, da so šli samo na "safe" yield. Če si spremljal kaj situacijo, si lahko videl, da so bili večje degenerate opice kot marsikdo tu. Je pa res, da jih 3AC prekaša na celi črti


Kdaj sem napisal da so šli samo na "safe yield" to itak da niso šli... ne ti ne jaz ne poznava točno zadev, tako da je tvoja špekulacija brezpredmetna... največja težava je med drugim stakan ETH (nekje 35%) v ETH2.0 ki je locked praktično dokler Vitalik ne sprovede prehoda na POS... Tako da v nobenem primeru ne bi Celsius bil likviden če bi jutri hotli tudi v največjem bullu VSI dvignit vse ETH ki jih imajo...

Ampak potrebno je poudarit da bi se enako zgodilo če jutri gremo vsi na naših bankah dvignit naš denar... zaprla bi se izplačila...

To da userji mislijo ali pričakujejo da lahko imajo VEDNO dostop do 100% sredstev in hkrati yield X% ki se generira od tega da ta sredstva posojaš naprej ali stakaš ali lockaš je pač neumnost brez primere... Celsius ne more kr nardit fractional reserve in tiskat številk ampak kovanci dejansko morajo bit na blockchainu.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

KriptoAmater ::

Sorodnik mi je dal 1000 evrov za vložiti v kripto. Kam bi vložili omenjeno vsoto?

Razmišljal sem o eth,bnb,Solana. Mogoce tudi polkadot.

Kripto ::

Bežiš iz bančnega sistema...in potem greš npr. na platformo Celsius, ki se obnaša še bolj tvegano kot banka. Ker pomanjkljivost regulacije omogoča vse kar se spomnijo. Neprecenljivo :)):)):)) Ko zapiha prvi sunek se sesuje kot hišica iz kart. V resnici noben ne ve kaj točno se dogaja, kaj sploh počnejo... Važno, da je yield :)) dokler se ne sesuje...

KriptoAmater je izjavil:

Sorodnik mi je dal 1000 evrov za vložiti v kripto. Kam bi vložili omenjeno vsoto?

Razmišljal sem o eth,bnb,Solana. Mogoce tudi polkadot.


Bitcoin, XRP, ETH, Matic... Izogibaj se raznim izvedenim instrumentom na kripto. Ker ko bo počilo bo z veliko verjetnostjo ostal brez vsega.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

strawman ::

Jed McCaleb, eden co-founderjev Ripple in trenutni CTO pri Stellar vztrajno dumpa svoj delež, prvotno 8 milijard XRP, na retail.



Ostaja mu le še 80 milijonov XRP, ki jih bo s trenutno vnemo prodal do konca julija.
A mi lahko štručkoti razložite zakaj eden od ustanoviteljev beži iz finančnega sistema prihodnosti, če pa je vendarle ISO20022 compliant?

Kripto ::

strawman je izjavil:

Jed McCaleb, eden co-founderjev Ripple in trenutni CTO pri Stellar vztrajno dumpa svoj delež, prvotno 8 milijard XRP, na retail.



Ostaja mu le še 80 milijonov XRP, ki jih bo s trenutno vnemo prodal do konca julija.
A mi lahko štručkoti razložite zakaj eden od ustanoviteljev beži iz finančnega sistema prihodnosti, če pa je vendarle ISO20022 compliant?



Ker ima XLM, ki je ravno tako ISO20022 compliant. XRP ni finančni sistem prihodnosti, ampak je samo komplementaren z obstoječim finančnim sistemom. Prinaša izboljšave, nižje stroške, hitrost, avtomatizacije, optimizacije, hitrejšo digitalizacijo...Daj si to že enkrat zapomni ali pa nekam zapiši.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

IgorCardanof ::

strawman je izjavil:

Jed McCaleb, eden co-founderjev Ripple in trenutni CTO pri Stellar vztrajno dumpa svoj delež, prvotno 8 milijard XRP, na retail.



Ostaja mu le še 80 milijonov XRP, ki jih bo s trenutno vnemo prodal do konca julija.
A mi lahko štručkoti razložite zakaj eden od ustanoviteljev beži iz finančnega sistema prihodnosti, če pa je vendarle ISO20022 compliant?


Dobro vprašanje. Mogoče ne verjame v "tech"?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Valvoline ::

Nastancal bo kripelj 2.0 pa 3.0 ......pa 1001.0 itn...

Zgodovina sprememb…

««
1101 / 1486
»»