» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1091 / 1490
»»

PrihajaNodi ::

Miki N je izjavil:

trgovec35 je izjavil:

Če kdo misli, da kripto ne more past na nulo, se moti. Ob panični prodaji vrednost izgublja na potenco. Ko je panika ni racionlnega razmišljanja.

Sod nafte je 110 usd danes. Ko je bila 2020 covid panika, so vsi govorili, da pod 10 ne more. Pa je padla cena na 5 potem pa na nulo. Ja, sod nafte ni bil vreden nič. Nato je cena padla v minus 30 dolarjev...


Ja, čeprav pri surovinah je scena druga. Glavna jeba je logistika in skladiščenje, ki je resen strošek - dejansko lahko prideš do točke, kjer moraš "plačati nekomu, da odpelje".

A ni z minanjem isto. Ko se ne bo splacalo se bo pac prodajalo kartice. Fora je da je sla elektrika tudi enormno gor
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

KriptoAmater ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

KriptoAmater je izjavil:

Fantje, imam veliko pizd...

Razbil sem telefon, na katerem sem imel aplikacijo Binance/Google Authenticator, ki regulira šestmestno kodo za vpis na Binance, Bitstamp.

Je kakšna možnost vpisa brez šestmestne kode?

Pismo pa ravno sedaj se mi je zgodilo, ko je čas za nakup.


Ce imas isto številko, ne bi smelo bit tezav.


Moj problem je da nimam še novega telefona, ker sem telefon uničil danes zvečer. Za vpis pa nujno potrebuješ Google Authenticator, druge rešitve ni, kolikor razumem. Se pravi pred ponedeljkom ne bo nič z kupovanjem kripta.

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

Idealno KriptoAmater.. Kaj ni boljše kupovat v ponedeljek po 15k kot danes po 17.5k? :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

KriptoAmater ::

DarwiN je izjavil:

Idealno KriptoAmater.. Kaj ni boljše kupovat v ponedeljek po 15k kot danes po 17.5k? :)


Iz tvojih ust v božja ušesa. :)

belo mleko ::

Jaz bi pa za kolega vprašal, kaj v tem trenutku slo-tech za wallet in borzo priporoča. Wallet bi moral biti brezplačen. Sem iskal info po forumu, pa je iskalnik kilave narave.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Prebranac ::

Nabavi si papir in kalkulator za kodiranje. Grafične so že cenejše kot mpc.

endelin ::

Uf eth pod 900
To niso več heci

bambam20 ::

DarwiN je izjavil:

Idealno KriptoAmater.. Kaj ni boljše kupovat v ponedeljek po 15k kot danes po 17.5k? :)


Glede, kako pada, bo verjetno lahko že danes zvečer kupoval po tej ceni.

endelin ::

Hold!

Prebranac ::

Ali so poceni nakupi ali pa samo financiranje posranih frizerk, ki si izplačujejo izgube.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

endelin ::

Smo cca 75% pod ath. Še so "rezerve"

DarwiN ::

Evo, že pumpajo.. Jurja gor v delčku sekunde. Zamudili ste dno. Več sreče prihodnjič. 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

kixs ::

Tole je pa res en roller-coaster... sem imel ravno odprt Market in je BTC v nekaj sekundah sel gor in potem takoj malo dol - se je zavrtelo kot na slot-masini...

Prebranac ::

1000 dol 500 gor🤣

Boti in institucije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

ViperR ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ViperR ()

hamez66 ::

Ratalo. Zdej je vprašanje kdaj zapreti .. :)

IL_DIAVOLO ::

Ko si v dvomih, vedno imej v mislih, da smo v dobrih rokah institucij.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

Shorte se je postriglo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

https://www.thekey.vip/#/homePage
Stran jim še obratuje:D

pangro ::

Btc dominanca pada kot kamen kar nakazuje da se gre sedajle izključno velike žvine likvidirat. Po preobratu trenda pa verjetno fašemo še altcoin sezono. O preobratu je seveda sedaj bogokletno razmišljat saj nam večina napoveduje par letni bear pa stagflacijo he he vedno iste fore ciklusi pohlepa in strahu. Tale bear bo verjetno unikaten tako kot je bil vrh. Konec leta me ne bi presenetil nov ath.

Prebranac ::

Poševnooki p n d popušite mi. Se je vedelo da bodo samo shortali.

Prebranac ::

Alti so že bili. Edina sezona altov je ta, da ne padejo minus 50% v hipu z btcjem. To je to. Se vidimo decembra.

PrihajaNodi ::

Gre se za konsolidacijo. Vse bo ok. Kmalu gre nazaj na 30 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

merlin2 ::

Prebranac je izjavil:

Poševnooki p n d popušite mi. Se je vedelo da bodo samo shortali.


Takim objavam se moram smejat. Sorry.
Očitno je da je vedno kontra, kot so tvoje želje.. in odločitve.

Vse gre na 0. Vse. Pobere se le vse iz ecosostema ISO20022. Pa ni strašenje.
Boš na vlaku ali pa ne..
8-)

Lp

Prebranac ::

merlin2 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Poševnooki p n d popušite mi. Se je vedelo da bodo samo shortali.


Takim objavam se moram smejat. Sorry.
Očitno je da je vedno kontra, kot so tvoje želje.. in odločitve.

Vse gre na 0. Vse. Pobere se le vse iz ecosostema ISO20022. Pa ni strašenje.
Boš na vlaku ali pa ne..
8-)

Lp


Bom na letalu v azijo. S pestjo riža in drobižem.

PrihajaNodi je izjavil:

Gre se za konsolidacijo. Vse bo ok. Kmalu gre nazaj na 30 k


Konec je, ne slepimo se. Izgubljam potrpljenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Miki N ::

Nodi, konec je. Jeseni te čakajo mrtvi kovanci in pest riža v taborišču za necepljene. :'(


Pa lepo poletje želim!

PrihajaNodi ::

Miki N je izjavil:

Nodi, konec je. Jeseni te čakajo mrtvi kovanci in pest riža v taborišču za necepljene. :'(


Pa lepo poletje želim!


Volume je se vedno enormen. Leta 2017 je bilo huje
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zlabra ::

kdaj bi bilo najbolj primeren čas za vstop, k bo vsaj 7 dni se zadeva stabilizirala, tud če je malo višje ?

Ker zaenkrat nakazuje vztrajno dol trend se še.

IgorCardanof ::

Kaj pricakujes? Da bomo jesenj ze na novih athjih, folk bo pa metal vse kar ima v Powell Inu? Casa da bos prisel notri nazaj, je zelo verjetno se ogromno. Se ti ne mudi s takojsnim DCA.

Ce hoces narest pa swing trade, takrat pa ja. Odboji so sicer vsi zelo sibki. Ocitno je veliko ljudi, ki se hoce znebit kovanckov. Kolikor pa sam berem v mojih skupinah, so bidi pripravljeni na 10-12k na btc.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Kripto ::

Glede na to kako BTC počasi leze dol brez kakršnih koli korekcij oz. odbojev me po eni strani, če se nekako stabilizira ne bi presenetil sunkovit konkreten odboj v rang 25-30k. Potem pa spet počasi pod 20k...pri 13-15k kapitulacija, masovna likvidacija in razprodaja.

Money is mindset!

pangro ::

Nafta, dolar pa obrestne mere so v srednjeročni evforiji na teh trgih je sedaj recmo temu pohlep in ta trojka je pahnila kripto v brezno. Večina je nad 100k obupala in se pripravlja na dolgo zimo prepričal jih je pa fundament ki ga trobentajo po medijih, zadnje čase śe po raznih 24h novicah. To je ultimativni nasvet za uspešno špekuliranje odpreš 24h prebereš in greš v akcijo he he good luck.

IgorCardanof ::

Vau.

Pa ti res mislis, da ce pa po medijih ne govorijo o 15% inflaciji, da potem pa to pomeni, da je ni?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

pangro ::

Je je ampak trenutno kot špekulant na njo odreagirat tako da v portfelj fukneš nafto, pa short na obveznice pa še dolar ajd pa še short na kripto ker gre itak na nulo je ovčarski gib.

Daliborg ::

elon twita da bo še naprej kupoval Dogecoin :)) trenutno res pumpa ampak ga bom shortal z veseljam 8-)
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

pangro ::

Daliborg je izjavil:

elon twita da bo še naprej kupoval Dogecoin :)) trenutno res pumpa ampak ga bom shortal z veseljam 8-)


Škoda da ga nisi lani v evforiji.

Kripto ::

"V anketi, ki so jo med več kot 1000 sodelujočimi izvedli na začetku junija, je dobrih 90 odstotkov vprašanih odgovorilo, da nameravajo v naslednjih šestih mesecih kupovati kriptovalute."


Vir: https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/borz...

Money is mindset!

MasterTade ::

zdaj se vsaj vidi da je technical analysis nič drugega kot meme lines
Mors omnia aequat

perci ::

energetik je izjavil:

Točno tako, zdajle šortat je enako, kot kupovat npr. lani novembra, ko je bilo vse napihnjeno.
Zdaj ko skoraj na vseh nivojih oversold in je mesečni RSI praktično najnižji od obstoja BTC, je šortanje IMHO velika neumnost.

Kako se je kaj postarala tale tvoja napoved?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

energetik je izjavil:

Točno tako, zdajle šortat je enako, kot kupovat npr. lani novembra, ko je bilo vse napihnjeno.
Zdaj ko skoraj na vseh nivojih oversold in je mesečni RSI praktično najnižji od obstoja BTC, je šortanje IMHO velika neumnost.

Kako se je kaj postarala tale tvoja napoved?


Ja sam je bla vmes dobra pumpa
Pa tud zdj spet pumpa. Lahko gremo na 23k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

perci ::

Sej ni treba, da maš leverage. Tut 99% longov ga nima.

bambam20 ::

PrihajaNodi je izjavil:

perci je izjavil:

energetik je izjavil:

Točno tako, zdajle šortat je enako, kot kupovat npr. lani novembra, ko je bilo vse napihnjeno.
Zdaj ko skoraj na vseh nivojih oversold in je mesečni RSI praktično najnižji od obstoja BTC, je šortanje IMHO velika neumnost.

Kako se je kaj postarala tale tvoja napoved?


Ja sam je bla vmes dobra pumpa
Pa tud zdj spet pumpa. Lahko gremo na 23k


Boste šli . Samo na 13k. Še ta teden, ki prihaja. Pa še to sem premalo napisal.

FireSnack ::

Mato je na stari jablani?
Preprodajalec NFT umetnin

kow ::

perci je izjavil:

energetik je izjavil:

Točno tako, zdajle šortat je enako, kot kupovat npr. lani novembra, ko je bilo vse napihnjeno.
Zdaj ko skoraj na vseh nivojih oversold in je mesečni RSI praktično najnižji od obstoja BTC, je šortanje IMHO velika neumnost.

Kako se je kaj postarala tale tvoja napoved?


Bodimo posteni, ti si tudi za x2 zgresil vrh (govorim iz glave). Vsak ima pac svoje mnenje in zato je ta igra, ko ugibamo kaj se bo na trgu zgodilo tako zanimiva. Ne bodi naiven, da kdorkoli v resnici ve, kako se bo koncalo in kje bo btc, recimo cez 3 leta.

Nafta je koncno malo kolapsirala, kar pomeni da si je trg koncno priznal globalno recesijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

IgorCardanof ::

Ubistvu bo nakup na 20k ze kmalu v plusu.

Se enkrat vec dokaz, da ko vsi govorijo, da gremo na 10k, da se kupuje in zariva kapital notri.

Tudi ko je fear n greed index tako nizko, vedno pomeni nakup in all in. Vceraj je bil na 17.5k index 6, danes smo pa ze na 19k. 10% cistega dobicka v manj kot 12ih urah za res skoraj nic dela.

Za trading pac rabis jajca in skill.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

perci ::

kow je izjavil:

perci je izjavil:

energetik je izjavil:

Točno tako, zdajle šortat je enako, kot kupovat npr. lani novembra, ko je bilo vse napihnjeno.
Zdaj ko skoraj na vseh nivojih oversold in je mesečni RSI praktično najnižji od obstoja BTC, je šortanje IMHO velika neumnost.

Kako se je kaj postarala tale tvoja napoved?


Bodimo posteni, ti si tudi za x2 zgresil vrh (govorim iz glave). Vsak ima pac svoje mnenje in zato je ta igra, ko ugibamo kaj se bo na trgu zgodilo tako zanimiva. Ne bodi naiven, da kdorkoli v resnici ve, kako se bo koncalo in kje bo btc, recimo cez 3 leta.

Nafta je koncno malo kolapsirala, kar pomeni da si je trg koncno priznal globalno recesijo.

Se strinjam, malo me je samo zmotila suverenost napovedovanja.

Jaz sem sicer prodal na 40k, kar pa nič ne pomeni. Lahko bi šlo tudi na 100k pa se zaradi tega ne bi počutil kot debil. Tudi sam ugotavljam enako kot ti, nemogoče je napovedovati.

Enako me je tudi zmotilo kamikazino suvereno napovedovanje 300k z ne vem kakšno hudo analizo zadaj in tristransko argumentacijo kot, da je to done deal. Take stvari ljudje berejo in potem na podlagi njih počnejo neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

kixs ::

IgorCardanof je izjavil:

Ubistvu bo nakup na 20k ze kmalu v plusu.

Se enkrat vec dokaz, da ko vsi govorijo, da gremo na 10k, da se kupuje in zariva kapital notri.

Tudi ko je fear n greed index tako nizko, vedno pomeni nakup in all in. Vceraj je bil na 17.5k index 6, danes smo pa ze na 19k. 10% cistega dobicka v manj kot 12ih urah za res skoraj nic dela.

Za trading pac rabis jajca in skill.


Ti je ratalo ali samo nakladas? Imas notri 100€ in imas zdaj 110€? Cestitam za uspeh :)

IgorCardanof ::

kixs je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Ubistvu bo nakup na 20k ze kmalu v plusu.

Se enkrat vec dokaz, da ko vsi govorijo, da gremo na 10k, da se kupuje in zariva kapital notri.

Tudi ko je fear n greed index tako nizko, vedno pomeni nakup in all in. Vceraj je bil na 17.5k index 6, danes smo pa ze na 19k. 10% cistega dobicka v manj kot 12ih urah za res skoraj nic dela.

Za trading pac rabis jajca in skill.


Ti je ratalo ali samo nakladas? Imas notri 100€ in imas zdaj 110€? Cestitam za uspeh :)


Samo trolam. Trading tegale je samo za res jake. Ostali ki pa poskusajo, pa prosijo, da jih oberejo.

perci je izjavil:

kow je izjavil:

perci je izjavil:

energetik je izjavil:

Točno tako, zdajle šortat je enako, kot kupovat npr. lani novembra, ko je bilo vse napihnjeno.
Zdaj ko skoraj na vseh nivojih oversold in je mesečni RSI praktično najnižji od obstoja BTC, je šortanje IMHO velika neumnost.

Kako se je kaj postarala tale tvoja napoved?


Bodimo posteni, ti si tudi za x2 zgresil vrh (govorim iz glave). Vsak ima pac svoje mnenje in zato je ta igra, ko ugibamo kaj se bo na trgu zgodilo tako zanimiva. Ne bodi naiven, da kdorkoli v resnici ve, kako se bo koncalo in kje bo btc, recimo cez 3 leta.

Nafta je koncno malo kolapsirala, kar pomeni da si je trg koncno priznal globalno recesijo.

Se strinjam, malo me je samo zmotila suverenost napovedovanja.

Jaz sem sicer prodal na 40k, kar pa nič ne pomeni. Lahko bi šlo tudi na 100k pa se zaradi tega ne bi počutil kot debil. Tudi sam ugotavljam enako kot ti, nemogoče je napovedovati.

Enako me je tudi zmotilo kamikazino suvereno napovedovanje 300k z ne vem kakšno hudo analizo zadaj in tristransko argumentacijo kot, da je to done deal. Take stvari ljudje berejo in potem na podlagi njih počnejo neumnosti.


Razen Kamikaze, ki je v svoje blodnje res verjel, se mi zdi, da so vsi ostali to dojemal kot salo. No vsaj upam no.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

kixs ::

Za nazaj gledat in pametovat je lahko ;)

IgorCardanof ::

kixs je izjavil:

Za nazaj gledat in pametovat je lahko ;)


Res je 8-)
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PersonaRuda ::

perci je izjavil:


Se strinjam, malo me je samo zmotila suverenost napovedovanja.

Jaz sem sicer prodal na 40k, kar pa nič ne pomeni. Lahko bi šlo tudi na 100k pa se zaradi tega ne bi počutil kot debil. Tudi sam ugotavljam enako kot ti, nemogoče je napovedovati.

Enako me je tudi zmotilo kamikazino suvereno napovedovanje 300k z ne vem kakšno hudo analizo zadaj in tristransko argumentacijo kot, da je to done deal. Take stvari ljudje berejo in potem na podlagi njih počnejo neumnosti.

+1 se strinjam. Nič se ne da več napovedati. Tudi sedaj ni garancije, da gremo na 10k, ker lahko gremo še celo nižje kot je tudi možno, da pa pod 15k ne gremo oz. lahko, da je to včeraj že bil bottom... vglavnem kot si že sam pojasnil, nič se ne da napovedati.

Vsak pa naj vlaga na podlagi svoj analiz in občutkov. Če sem se kaj naučil v tem kripto ciklu je to, da bi moral več vlagati v BTC in minimum v alt-e, jaz sem pa šel all-in v alt-e in domala vse izgubil. Z XMR bi imel še nekaj plusa, ko sem ga kupoval po $39, če bi sedaj prodal ali pa recimo, ko je bil $300, $400, $500, pa še nisem. S skycoinom pa sem brcnil mimo, da bolj nisem mogel. Totalni minus parih vloženih tisočakov... ampak se ne obremenjujem glede tega. Vem pa kaj bom jeseni/pozimi kupoval. BTC.
««
1091 / 1490
»»