» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
987 / 1490
»»

Prebranac ::

Občutek mi ne da miru. Intuicija. Napumpali bodo, ko bo novica preklicana. Povsod pišejo da neke obveščevalne poročajo o 3 am. A ni aumljivo, da še uro dajo manipulatorji ven. Itak da ne bodo napadli, ampak pumpa bi pa morala biti vsaj do 48k.

Aja btw. Boll črte se že ravnajo. Zna bit v nekaj minutah odboj gor...moja napoved, not advice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

kow ::

Mato989 je izjavil:

kow je izjavil:

Machete je izjavil:

Krim pa Donetsk sta itak Rusija.


That's just your opinion, man. Rusija je v resnici nekaj ozemlja okoli Moskve. Vse ostalo je pa pokradeno v zadnjih 1000 letih.

Kakorkoli, kripto je mal zaspan zadnje case. Ni kaj veliko novega.

merlin2 je izjavil:


Krim nikdar ni bil Ukrajinski.


Seveda je bil. En dan preden so ga zeleni moziclji zasedli, so po krimu plapolale ukrajinske zastave. Ti si pa res laznivec - ti bo nosek zrasel.

Ce se ze gremo neko pravicnost. Vse Ruse bi bilo potrebno prisilno izseliti, Krim pa vrniti Tatarom. Samo Putin, je nekatera dejstva svojim obozevalcem zamolcal.



Ja, ker Slovenija pa je od nastanka Sveta Slovenska... VSA ZEMLJA JE POKRADENA, jeben dvoličnež... .


Zakaj sem jaz dvolicnez? Dvolicnezi so tisti, ki pravijo, da je Donbas ali Krim ruski.

Prebranac ::

In oža interval med low high

Sonic boom' felt in Lancashire and RAF anti-submarine plane takes to skies
The Boeing Poseidon MRA1 (P-8A) flew over Britain after setting off from Inverness, Scotland, on Tuesday morning amid fears Europe could be hours away from war in Ukraine

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

IgorCardanof ::

Warkraft, glede na tvoje ime, predvidevam da si ameriški trol, ki skuša širit fud o vojni. Nehaj.

Lp, zaskrbljena Ivana
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Nadlezno je ze vse skup brat tole
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nadlezno je ze vse skup brat tole


Nič ne fudam. Samo kopiram live.

strawman ::

Pojdite smetit z Ukrajino v kako drugo temo.

IgorCardanof ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nadlezno je ze vse skup brat tole


Mi smo se tudi moral prebit čez vse tvoje antivax poste.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

No ok. Odbil se je gor btc. Mojih 10 k eur je v mani trenutno.

Ugotavljam, da imam še natanko 9k eur za zabit. Kam? Ftm atom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

V0RT3X ::

telos

PrihajaNodi ::

V0RT3X je izjavil:

telos


Ta je skor na ATH
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Prebranac ()

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

V0RT3X je izjavil:

telos


Ta je skor na ATH


Sicer pa se slp akumulira. Burnajo več kot jih mintajo z novim upgradeom. Do pred 1 tednom je padal zaradi hiperinflacije. Potencial ima mogoče ker bo vedno manj kovancev za mintanje med igranjem igric?

No če gre btc do 48k danes.

Novi podatki o btc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

IgorCardanof ::

Kaj poročajo zdej američani? A se rusi umikajo al ne?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Mato989 ::

kow je izjavil:

Mato989 je izjavil:

kow je izjavil:

Machete je izjavil:

Krim pa Donetsk sta itak Rusija.


That's just your opinion, man. Rusija je v resnici nekaj ozemlja okoli Moskve. Vse ostalo je pa pokradeno v zadnjih 1000 letih.

Kakorkoli, kripto je mal zaspan zadnje case. Ni kaj veliko novega.

merlin2 je izjavil:


Krim nikdar ni bil Ukrajinski.


Seveda je bil. En dan preden so ga zeleni moziclji zasedli, so po krimu plapolale ukrajinske zastave. Ti si pa res laznivec - ti bo nosek zrasel.

Ce se ze gremo neko pravicnost. Vse Ruse bi bilo potrebno prisilno izseliti, Krim pa vrniti Tatarom. Samo Putin, je nekatera dejstva svojim obozevalcem zamolcal.



Ja, ker Slovenija pa je od nastanka Sveta Slovenska... VSA ZEMLJA JE POKRADENA, jeben dvoličnež... .


Zakaj sem jaz dvolicnez? Dvolicnezi so tisti, ki pravijo, da je Donbas ali Krim ruski.


Če Krim in Donbar ni Ruski, potem tudi ni Ukrajinski, ker so pred Ukrajinci imeli nekateri drugi narodi Krim... razumeš? Kaj misliš da pred Ukrajinci pa ni bilo Sveta in ljudstev ki bi si lastile Krim? Ali misliš da je od nastanka prvega človeka Krim Ukrajinski...

Zato si dvoličnež, ker govoriš da je Krim Ukrajinski, čeprav je Ukrajinski glih toliko kot je Ruski... noben kos ZEMLJE ni od NOBENEGA NARODA... ker noben Narod ne obstaja od dneva 1 tega predela narave... vašo moraliziranje je pač samo to, moraliziranje...

Če pa že, je KRIM izglasova REFERENDUM... da želi biti Ruski in menim da je to dovolj da se reče da je Ruski... kot bi rekel da SLovenije ni, ker smo Jugoslavija, ker referendum ne velja...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

https://twitter.com/Fullbeerbottle/stat...

INVASION IMMINENT

ATTACK CALLED OFF

RUSSIA COULD ATTACK SOON

TROOPS BEING SENT HOME

WAR EXPECTED TO BE DECLARED AT 1AM

JUST A DRILL LOL

KIEV COULD BE TAKEN IN 3 HOURS

RUSSIA SAY WAR NEVER AN OPTION

TROOPS MOVING IN

TROOPS MOVING OUT

IN OUT, IN OUT

SHAKE IT ALL ABOUT
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

IL_DIAVOLO ::

Zelo kreativen opis btc-ja.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Prebranac ::

Russian troops test missiles near Ukrainian border

Prebranac ::

Ukraine banks under cyber attack and Defence Ministry site crashes amid invasion fears
Two of Ukraine's banks have been targeted in a cyber attack, according to the country's security experts.

Privatbank and Oschad bank have been affected by the strike, with the country's Ministry of Defence website also reportedly crashing.

It comes amid fears that a Russian cyber attack may precede a possible invasion of Ukraine.

dope1337 ::

"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

endelin ::

Dope

Vman ::

dope1337 je izjavil:

https://help.ftx.com/hc/en-us/articles/...

Pripravite FIAT za jutri.

Se ti zdi perspektivno?
Upam da dobim umee ad, ker sem aktivno sodeloval v testnetu.

endelin ::

Kaj pravite glede Žan Nekrepa? Kriptostrokovnjak?

Brownstone ::

dope1337 je izjavil:

https://help.ftx.com/hc/en-us/articles/...

Pripravite FIAT za jutri.


Kakšno ceno pričakuješ oz. po kakšni bi se splačalo kupovati?

Blue30 ::

dope1337 je izjavil:

https://help.ftx.com/hc/en-us/articles/...

Pripravite FIAT za jutri.

Fiat si rabil, ko še ni bilo te objave nikjer, zdaj je ze pozno :)

Prebranac ::

dope1337 je izjavil:

https://help.ftx.com/hc/en-us/articles/...

Pripravite FIAT za jutri.


Referal link...

dope1337 ::

Prebranac je izjavil:

dope1337 je izjavil:

https://help.ftx.com/hc/en-us/articles/...

Pripravite FIAT za jutri.


Referal link...


Kak si ti bogi v glavo ej xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

merlin2 ::

kow je izjavil:

Machete je izjavil:

Krim pa Donetsk sta itak Rusija.


That's just your opinion, man. Rusija je v resnici nekaj ozemlja okoli Moskve. Vse ostalo je pa pokradeno v zadnjih 1000 letih.

Kakorkoli, kripto je mal zaspan zadnje case. Ni kaj veliko novega.

merlin2 je izjavil:


Krim nikdar ni bil Ukrajinski.


Seveda je bil. En dan preden so ga zeleni moziclji zasedli, so po krimu plapolale ukrajinske zastave. Ti si pa res laznivec - ti bo nosek zrasel.

Ce se ze gremo neko pravicnost. Vse Ruse bi bilo potrebno prisilno izseliti, Krim pa vrniti Tatarom. Samo Putin, je nekatera dejstva svojim obozevalcem zamolcal.

Si ti pi naravi idiot?
Hja Operacija Mockingbird Alena Dulesa pušča hude posledice...

merlin2 ::

merlin2 je izjavil:

kow je izjavil:

Machete je izjavil:

Krim pa Donetsk sta itak Rusija.


That's just your opinion, man. Rusija je v resnici nekaj ozemlja okoli Moskve. Vse ostalo je pa pokradeno v zadnjih 1000 letih.

Kakorkoli, kripto je mal zaspan zadnje case. Ni kaj veliko novega.

merlin2 je izjavil:


Krim nikdar ni bil Ukrajinski.


Seveda je bil. En dan preden so ga zeleni moziclji zasedli, so po krimu plapolale ukrajinske zastave. Ti si pa res laznivec - ti bo nosek zrasel.

Ce se ze gremo neko pravicnost. Vse Ruse bi bilo potrebno prisilno izseliti, Krim pa vrniti Tatarom. Samo Putin, je nekatera dejstva svojim obozevalcem zamolcal.

Si ti pi naravi idiot?
Hja Operacija Mockingbird Alena Dulesa pušča hude posledice...


Že britanci večni sralci so hotl zavzet Krim. Pa jim je neurje potopilo nakmodernejše ladjevje tistega časa.

Če ne bi blo Rusov bi bil svet še v večji riti, kot je..

https://www.bitchute.com/video/BRizDPuL...

PrihajaNodi ::

Dons pa raste sto na uro
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Neon87 ::

dope1337 je izjavil:

https://help.ftx.com/hc/en-us/articles/...

Pripravite FIAT za jutri.


Tega mi je pa skoraj neverjetno uspelo dobit na Coinlist sale..:)

Adder ::

dope1337 ::

Neon87 je izjavil:

dope1337 je izjavil:

https://help.ftx.com/hc/en-us/articles/...

Pripravite FIAT za jutri.


Tega mi je pa skoraj neverjetno uspelo dobit na Coinlist sale..:)


Čestitam! Meni ni :D
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Neon87 ::

.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Neon87 ()

Vman ::

Neon87 je izjavil:

Saj ne vem točno kaj moram naredit, kreiral sem COSMOS wallet ter ga potrdil na Coinlist, ampak v aplikaciji preko Keplr, še nič ne vidim.

Videl sem umee pod sommelier, naj bi ze dropal za coinlist.
Upam, da tudi meni kaj kapne, sem se kar ubadal s testnetom in vecino casa nisem niti tocno vedel, kaj pocnem...borrow, supply..no ja, upam, da sem kaj naredil prav:)

Neon87 ::

Vman je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Saj ne vem točno kaj moram naredit, kreiral sem COSMOS wallet ter ga potrdil na Coinlist, ampak v aplikaciji preko Keplr, še nič ne vidim.

Videl sem umee pod sommelier, naj bi ze dropal za coinlist.
Upam, da tudi meni kaj kapne, sem se kar ubadal s testnetom in vecino casa nisem niti tocno vedel, kaj pocnem...borrow, supply..no ja, upam, da sem kaj naredil prav:)

Ja, sem našel, so ravno dodali, bom dal kar staekat..

dope1337 ::

Mogoce bi na tvojem mestu zaenkrat dal stejkat 50% kovancev. Mogoce scarajo kaksne iniciative na Osmosis oz. na Junoswap kmalu. Bi znalo biti bolj profitabilno kot stejkanje. V kolikor se gres pa set&forget preko stejkanja, ni pa vsekakor nic narobe.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Neon87 ::

dope1337 je izjavil:

Mogoce bi na tvojem mestu zaenkrat dal stejkat 50% kovancev. Mogoce scarajo kaksne iniciative na Osmosis oz. na Junoswap kmalu. Bi znalo biti bolj profitabilno kot stejkanje. V kolikor se gres pa set&forget preko stejkanja, ni pa vsekakor nic narobe.

Uf je visok profit od stejkanja, kak se to nabira (800%+ per year). Sem pa zaj*, ne morem dat zdaj claim reward, ker sem vse dal stejkat in imam premalo funds za fee🙂

Brownstone ::

Neon87 je izjavil:

dope1337 je izjavil:

Mogoce bi na tvojem mestu zaenkrat dal stejkat 50% kovancev. Mogoce scarajo kaksne iniciative na Osmosis oz. na Junoswap kmalu. Bi znalo biti bolj profitabilno kot stejkanje. V kolikor se gres pa set&forget preko stejkanja, ni pa vsekakor nic narobe.

Uf je visok profit od stejkanja, kak se to nabira (800%+ per year). Sem pa zaj*, ne morem dat zdaj claim reward, ker sem vse dal stejkat in imam premalo funds za fee🙂


Kakšne iniciative pa? A je to lahko bolj profitabilno kot trenuten 800%+ apy?

dope1337 ::

Načeloma ... Ne, ne bodo nobene iniciative bolj profitabilne kot trenuten APR (APY je compounding APRa) xD Ker nimam UMEE tokenov, nimam dostopa na staking oddelek na https://app.umee.cc/ in nisem vedel, da je trenutno tolikšen APR. Najbrž bo jutri dost padel. No ... pustmo se presenetit.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Prebranac ::

Pazite se stejkerji, ker ste vaba za furs! Zna se spremeniti zakon v 1 letu in bote ob profit.

kow ::

Mato989 je izjavil:


Če Krim in Donbar ni Ruski, potem tudi ni Ukrajinski, ker so pred Ukrajinci imeli nekateri drugi narodi Krim... razumeš? Kaj misliš da pred Ukrajinci pa ni bilo Sveta in ljudstev ki bi si lastile Krim? Ali misliš da je od nastanka prvega človeka Krim Ukrajinski...

Zato si dvoličnež, ker govoriš da je Krim Ukrajinski, čeprav je Ukrajinski glih toliko kot je Ruski... noben kos ZEMLJE ni od NOBENEGA NARODA... ker noben Narod ne obstaja od dneva 1 tega predela narave... vašo moraliziranje je pač samo to, moraliziranje...

Če pa že, je KRIM izglasova REFERENDUM... da želi biti Ruski in menim da je to dovolj da se reče da je Ruski... kot bi rekel da SLovenije ni, ker smo Jugoslavija, ker referendum ne velja...


Donbas in Krim sta po mednarodnem pravu del Ukrajine. Steje pa kombinacija mednarodnega prava in predvsem kolicine oz. kakovosti orozja :))
Referendum je bil sicer ilegalen, pa tudi neveljaven. Naceloma se referendumov ne izvaja z vojaki na ulicah. Seveda, lahko trdis, da steje samo volja ljudstva. Samo potem morajo Rusi biti konsistentni v svojih argumentih, in legalizirati take sorte referendume tudi na svojem ozemlju. Pa jih seveda ne bodo. Skratka, ukradli so zemljo in ker imajo dovolj moci, jih nihce ne more po prstih.

Glede Slovenije... seveda - referendum je bil pol kurca vreden. Dokler nas niso priznali Nemci in ostali.

kow ::

Bitcoin se lepo drzi, nekako v nevtralnem teritoriju se zdijo zadeve. Ni ne pretiranega optimizma, ne pesimizma.

Mato989 ::

kow je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Če Krim in Donbar ni Ruski, potem tudi ni Ukrajinski, ker so pred Ukrajinci imeli nekateri drugi narodi Krim... razumeš? Kaj misliš da pred Ukrajinci pa ni bilo Sveta in ljudstev ki bi si lastile Krim? Ali misliš da je od nastanka prvega človeka Krim Ukrajinski...

Zato si dvoličnež, ker govoriš da je Krim Ukrajinski, čeprav je Ukrajinski glih toliko kot je Ruski... noben kos ZEMLJE ni od NOBENEGA NARODA... ker noben Narod ne obstaja od dneva 1 tega predela narave... vašo moraliziranje je pač samo to, moraliziranje...

Če pa že, je KRIM izglasova REFERENDUM... da želi biti Ruski in menim da je to dovolj da se reče da je Ruski... kot bi rekel da SLovenije ni, ker smo Jugoslavija, ker referendum ne velja...


Donbas in Krim sta po mednarodnem pravu del Ukrajine. Steje pa kombinacija mednarodnega prava in predvsem kolicine oz. kakovosti orozja :))
Referendum je bil sicer ilegalen, pa tudi neveljaven. Naceloma se referendumov ne izvaja z vojaki na ulicah. Seveda, lahko trdis, da steje samo volja ljudstva. Samo potem morajo Rusi biti konsistentni v svojih argumentih, in legalizirati take sorte referendume tudi na svojem ozemlju. Pa jih seveda ne bodo. Skratka, ukradli so zemljo in ker imajo dovolj moci, jih nihce ne more po prstih.

Glede Slovenije... seveda - referendum je bil pol kurca vreden. Dokler nas niso priznali Nemci in ostali.


Po mednarodnem pravu nam tudi pripada odprta pot do mednarodnih vod, pa Hrvate nič ne ustavlja nobeno mednarodno pravo drkat drugače... sicer pa tole kvazi mednarodno pravo nima nobene veze z dejanskim stanjem... mednarodno pravo je izmišljotina ljudi, to ne spremeni dejstva da so pred Ukrajinci bili tam drugi ljudje katerim so Ukrajinci ukradli zemljo na enak ali še HUJŠI način kot Rusi Krim... bistvo je to, da je Gorbačov ali kdorkoli že f USSR PODARIL Krim Ukrajincem, BREZ REFERENDUMA... zdaj so ga pač vzeli nazaj na enak način kot lahko izpodbijamo darilno pogodbo.

Seveda bodo Rusi konsistentni v svojih argumentih, takrat ko bo EU in ostali konsistentni v svojih, se kdo spomni Kosova in kvazi zadev ter KRAJE ozemlja Srbiji? Smo bili tam konsistentni enako kot pri Barceloni oz. Kataloniji? Dokler pa gledamo takšne sleparije kot je Kosovo je Krim najmanjša težava, tam je dejansko ljudstvo odločilo...

Kakorkoli off topic BTC je super zaenkrat ja
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

kow ::

Zdej se gres whataboutism. Jaz nisem nikjer omenjal ostalih konfliktov. Ali trdil, da se podobne stvari ne dogajajo. Ne spremeni pa dejstva, da v primeru Ukrajine, trenutno krade Ruska Federacija. Ampak, ja zakljuciva - ker je tema kripto in bo to relevantna tema (za vse assete) samo, če rusi dejansko napadejo ipd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Neon87 ::

Boste kupili UMEE, zdaj je še poceni (komaj 3krat od token sale cene na Coinlist)?

sloxl8 ::

Jaz se bom tolkel po glavi kasneje, če bo pumpnil. Če bo pa dump, bom pa še naprej mirno spal.

IgorCardanof ::

sloxl8 je izjavil:

Jaz se bom tolkel po glavi kasneje, če bo pumpnil. Če bo pa dump, bom pa še naprej mirno spal.



:)
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

endelin ::

Ma naj gre vse skupaj še x2 da cashoutamo:P a res prosim za preveč

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Ma naj gre vse skupaj še x2 da cashoutamo:P a res prosim za preveč


Kaj drzis?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: endelin ()

endelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

Ma naj gre vse skupaj še x2 da cashoutamo:P a res prosim za preveč


Kaj drzis?

Tezos, nekaj eth, nekaj xlm, večje število majhnih coinov od nekaj 10 do nekaj 100eur. Nič posebnega skratka.
Mislim da mam celo za 1000eur btcja:))
««
987 / 1490
»»