» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
936 / 1441
»»

Prebranac ::

hamez66 je izjavil:

ajfon je izjavil:

Prebranac je izjavil:

bozicek je izjavil:

One ga lepo pumpa
Upam da nisem prehitro prodal pri 0,33


Dovolj je. Do 35 gre potem pa korekcija spet do 28



HAHAHHA
1 mesec me ni v forumu, in odprem mal za foro, WARKRAFT še kar vstraja z svojimi vedeževanji ahahha

kak pleb



Temu je namenjena tema. Sej ti lahko koristi kot kontraindikator.


Ne vem kaj mu ni jasno. Padlo je konkretno spet med pumpo....kdor je imel kaj za prodat je profitiral. Drugi pa pač ne.

A smo na korekciji :)).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

IL_DIAVOLO ::

Btc suckerji lol

Nodi je sicer alt sucker, ampak dobro.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

padlo konkretno? To si tako napisal kot da je nižje kot pred par dnevi...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PacificBlue ::

Enim se pa kar pogosto tresejo rokice:D

PrihajaNodi ::

neocodexx je izjavil:

Sam sem bil vedno proti kreditu, vendar glede na trenutno situacijo z inflacijo se ga verjetno že bolj splača vzeti in začenjam sprejemati to ameriško mentaliteto "da je dolg pomemben del tvojega portfolia" in je treba z njim tudi pametno ravnat. Jaz ga nisem nikoli imel, ne maram tega občutka da moram nekaj odplačevati, raje mirno živim brez tega.

Se pa to vse spremeni ko ti našparan denar izgubi toliko vrednosti v tako kratkem času, ne glede na to če si imel kaj v kripto ali ne. Par mojih prijateljev se je zakreditiralo ravno v zadnjem letu dveh, in moram reč da so imeli odličen timing, to so dobro profitirali, jaz imam pa figo v žepu s našparanimi evri; vsaj kripto me nekoliko pokonci drži ampak bolje bi bilo da sem tudi jaz skočil v kredit.

Problem je samo, ker nikoli ni bilo planiranih nekih investicij, jih niti sedaj ni. Ali pa tudi ne. Samo če že gledaš, bi bilo bolje da sem vzel kredit za npr nova okna, rolete, vrata, kuhinjo.. Kot pa čakat "da se bo dovolj našparalo, saj stare še dobro služijo". Na koncu si samo na slabšem. Imam prav?

Npr. to so "manjše" investicije, za 2.000 eur že ne bi hodil na banko po kredit, vendar glede na trenutno situacijo, hudiča pa bi se že za to splačalo, v bistvu za vse bi bila to verjetno boljša opcija. Zdaj je pa že malo kasno.

Kakšna pa imate vi mišljenja? Je kdo pred kratkim šel, ali še vedno misli it v kredit, preden inflacija še več požre? Da si npr. 2 leti nazaj vzel kredit in ga potem 5 let odplačuješ, v tem času pa bi cena investicije bila za 50% višja, si vsekakor zelo dobro prišel skozi..


Pazi potrosniski kredit ima visoke obrestne mere. Stanovanjski se pa splaca.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Btc suckerji lol

Nodi je sicer alt sucker, ampak dobro.


Ne nisem, kripto mi je ogromno prinesel za povprecnega idiota. Se vec bi mi ce bi Kakoba poslusal pa sem zajebal. No saj, za dusk sem vam pa jaz tu povedal isto Rose. Btc ja pa nisem nikol mel. Moji kovanci so delali med 10 in 15x. Ajd bankera je bla res res neumnost (Litvanci so prevaranti kot slovenci kar se tice kovancev). Sem pa vecina skesiral in cakam konkreten padec.
Bear bo ko bo tu depra in bo perci zaklenil temo.

Aja pa Mina mi je iz 1000 usd naredila 25k evr.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Lennzi ::

PrihajaNodi je izjavil:

neocodexx je izjavil:

Sam sem bil vedno proti kreditu, vendar glede na trenutno situacijo z inflacijo se ga verjetno že bolj splača vzeti in začenjam sprejemati to ameriško mentaliteto "da je dolg pomemben del tvojega portfolia" in je treba z njim tudi pametno ravnat. Jaz ga nisem nikoli imel, ne maram tega občutka da moram nekaj odplačevati, raje mirno živim brez tega.

Se pa to vse spremeni ko ti našparan denar izgubi toliko vrednosti v tako kratkem času, ne glede na to če si imel kaj v kripto ali ne. Par mojih prijateljev se je zakreditiralo ravno v zadnjem letu dveh, in moram reč da so imeli odličen timing, to so dobro profitirali, jaz imam pa figo v žepu s našparanimi evri; vsaj kripto me nekoliko pokonci drži ampak bolje bi bilo da sem tudi jaz skočil v kredit.

Problem je samo, ker nikoli ni bilo planiranih nekih investicij, jih niti sedaj ni. Ali pa tudi ne. Samo če že gledaš, bi bilo bolje da sem vzel kredit za npr nova okna, rolete, vrata, kuhinjo.. Kot pa čakat "da se bo dovolj našparalo, saj stare še dobro služijo". Na koncu si samo na slabšem. Imam prav?

Npr. to so "manjše" investicije, za 2.000 eur že ne bi hodil na banko po kredit, vendar glede na trenutno situacijo, hudiča pa bi se že za to splačalo, v bistvu za vse bi bila to verjetno boljša opcija. Zdaj je pa že malo kasno.

Kakšna pa imate vi mišljenja? Je kdo pred kratkim šel, ali še vedno misli it v kredit, preden inflacija še več požre? Da si npr. 2 leti nazaj vzel kredit in ga potem 5 let odplačuješ, v tem času pa bi cena investicije bila za 50% višja, si vsekakor zelo dobro prišel skozi..


Pazi potrosniski kredit ima visoke obrestne mere. Stanovanjski se pa splaca.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Btc suckerji lol

Nodi je sicer alt sucker, ampak dobro.


Ne nisem, kripto mi je ogromno prinesel za povprecnega idiota. Se vec bi mi ce bi Kakoba poslusal pa sem zajebal. No saj, za dusk sem vam pa jaz tu povedal isto Rose. Btc ja pa nisem nikol mel. Moji kovanci so delali med 10 in 15x. Ajd bankera je bla res res neumnost (Litvanci so prevaranti kot slovenci kar se tice kovancev). Sem pa vecina skesiral in cakam konkreten padec.
Bear bo ko bo tu depra in bo perci zaklenil temo.

Aja pa Mina mi je iz 1000 usd naredila 25k evr.

Če ne bi pregnal Kakoba s foruma, bi imeli vsi, vključno s tabo dosti več od kripta.
Tako pa....

hamez66 ::

Uf, jaz mam tudi dosti teh če-jev, ampak na koncu sem sam pritiskal gumbe. Z marsikaterim če-jem se je težko sprijaznit.

PrihajaNodi ::

Če ne bi pregnal Kakoba s foruma, bi imeli vsi, vključno s tabo dosti več od kripta.
Tako pa....



Drzi, sem se opravicil. Kvaliteta foruma bi bla res top. Tako pa imamo sedaj ljudi tu ki shilajo p&d aka $Paid coine. Skoda

hamez66 je izjavil:

Uf, jaz mam tudi dosti teh če-jev, ampak na koncu sem sam pritiskal gumbe. Z marsikaterim če-jem se je težko sprijaznit.


Ce ti nekdo pove za projekte, ki so podprti od coinbase ala Rose, Mina ter Solana in Celsius z dobro ekipo je dost lazje pritiskat gumbe in ne gemblat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Aja pa se to Avalanche se vam shilal ko je bil 2 usd.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

hamez66 je izjavil:

Uf, jaz mam tudi dosti teh če-jev, ampak na koncu sem sam pritiskal gumbe. Z marsikaterim če-jem se je težko sprijaznit.


Je kar res ja. Toliko če-jev.
Najbolj bi si želel sedaj hard reset kripto marketa, naslednjič pa vse odigrat boljše, z bolj odprto miselnostjo in manj napakami.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

IgorCardanof ::

Kar pomembno kaj se bo dogajalo prihodnje dni. Sam mislim, da smo v obdobju ko lahko FED vsak trenutek preseneti s čim novim in požene market dol.

Po filingu sem tam ene 50% notri. Če ne bo konkretnega dipa navzdol, pa ne mislim dodajat v market, dokler se situacija ne stabilizira.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

endelin ::

Nekam hitro se je končala veselica;((

kamiKaZaA ::

Kdor je prodal lahko spet poceni kupuje, kdor pa ni prej šel all-in in sedi na kešu, še ima en popravni izpit, preden poletimo na Luno.:D

Hepanlol ::

PrihajaNodi je izjavil:

Aja pa se to Avalanche se vam shilal ko je bil 2 usd.


Ja tko je, shillas 100+ projektov, enim par že mora ratat, na ostale pa priročno pozabiš :)

1 ETH bounty da nekdo Warkraftu fukne laptop čez okno, tole je res postalo neberljivo...

IgorCardanof ::

Sem bral, da ima Avalcnhe 39% letne inflacije in da je zelo centraliziran.

Si ga ne bi upal drzat cez daljsi bear market.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

Hepanlol je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Aja pa se to Avalanche se vam shilal ko je bil 2 usd.


Ja tko je, shillas 100+ projektov, enim par že mora ratat, na ostale pa priročno pozabiš :)

1 ETH bounty da nekdo Warkraftu fukne laptop čez okno, tole je res postalo neberljivo...


A boli, ko vemo, da pada in so to pljunki in lupljenje ribic. Sam sem že ven na vrhu tega pumpa. Opozoril sem vas... lahko pa prodajate na dnu.

IgorCardanof ::

Warkraft, si ti slucajno CptHindsight iz majskega crasha?

On je bil podobno nadlezen kot ti in skoz je pisal.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Sem bral, da ima Avalcnhe 39% letne inflacije in da je zelo centraliziran.

Si ga ne bi upal drzat cez daljsi bear market.

Za 2 usd pa ga tudi nisi kupil
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

PrihajaNodi je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Sem bral, da ima Avalcnhe 39% letne inflacije in da je zelo centraliziran.

Si ga ne bi upal drzat cez daljsi bear market.

Za 2 usd pa ga tudi nisi kupil


Marsikej nism kupu. Tudi shibe, ko si jo prvic omenil.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Jaz tudi ne, bolj sem se smejal logotu pa projektu, ces ne me jebat, da so nevem koliko shibe doniral vitaliku a pade na top 10. Sem jo gledal ko je bil volume 500 usd pa se rezal zravn...bi dal jurja notr pa bi mel mir za ceu lajf
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

IgorCardanof je izjavil:

Warkraft, si ti slucajno CptHindsight iz majskega crasha?

On je bil podobno nadlezen kot ti in skoz je pisal.


Mogoče pa res. Poskušam malo motivirat narod, da ni vse kar rečejo jutuberji in drugi šarlatani res. Če govorijo da je bul bi jaz prodajal.

IgorCardanof ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz tudi ne, bolj sem se smejal logotu pa projektu, ces ne me jebat, da so nevem koliko shibe doniral vitaliku a pade na top 10. Sem jo gledal ko je bil volume 500 usd pa se rezal zravn...bi dal jurja notr pa bi mel mir za ceu lajf


Za naslednic je pac potrebno vedt, ce je kej res glupo, se splaca zagemblat.

Tako kot je nekdo spomladi tu notri Cummies tiktok video objavu, pa nam je blo vsem smesno, token cez en mesec pa bil x300.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Maš pa pol Vazelina, ki je kupoval Dubai coine pa Davolo $paid

Vprašanje kdaj bo naslednjič, tole je bla zlata era...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Ne pozabi na Music coin:P

PrihajaNodi ::

:))sorry
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Hepanlol ::

Čez dobri 2 uri bo fees.wtf imel aidrop za vse uporabnike ETH chaina. Če je kdo na svojem ETH naslovu porabil ogromno za feeje, naj preveri, če se mu splača claimati. Bo pa to 100% dumpnilo do pekla, saj bo airdrop dobilo na miljone folka, vprašanje pa je, koliko jih bo claimalo žetone. Samo tako informativno.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tevtoni ::

hamez66 je izjavil:

Uf, jaz mam tudi dosti teh če-jev, ampak na koncu sem sam pritiskal gumbe. Z marsikaterim če-jem se je težko sprijaznit.

Tocno. Velik če-jev. Jaz tut ne vem kako bi se sprijaznil s stavkom, če bi moja teta imela lulčka, bi bila moj stric. če...:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tevtoni ()

tevtoni ::

Ste verjetno opazili? Na urnem grafu btc nekoliko padel pod urno trendlinijo, tko da na krajsem casovnem obdobju ne vem kaj bo. Mal tezje zdaj predvidet. Ker verjetno bo potrebno pocakat vsaj na urnem grafu, ce bo zacel delat kak nov vzorec. Na srednjerocnem grafu pa sem ze povedal svoje mnenje, ceprav je dolar index tudi padel pod svojo trendlinijo, kar naj bi bilo boljse za btc, ampak ne vem.

MaticSLO ::

Nodi, kje si sploh nasel Shibo?

Vem da si tudi ZCL nasel ze zelo zgodaj v prejsnjem bullu. Nekako ti uspe najdet najvecje pump coine :D

Blue30 ::

PrihajaNodi je izjavil:

neocodexx je izjavil:

Sam sem bil vedno proti kreditu, vendar glede na trenutno situacijo z inflacijo se ga verjetno že bolj splača vzeti in začenjam sprejemati to ameriško mentaliteto "da je dolg pomemben del tvojega portfolia" in je treba z njim tudi pametno ravnat. Jaz ga nisem nikoli imel, ne maram tega občutka da moram nekaj odplačevati, raje mirno živim brez tega.

Se pa to vse spremeni ko ti našparan denar izgubi toliko vrednosti v tako kratkem času, ne glede na to če si imel kaj v kripto ali ne. Par mojih prijateljev se je zakreditiralo ravno v zadnjem letu dveh, in moram reč da so imeli odličen timing, to so dobro profitirali, jaz imam pa figo v žepu s našparanimi evri; vsaj kripto me nekoliko pokonci drži ampak bolje bi bilo da sem tudi jaz skočil v kredit.

Problem je samo, ker nikoli ni bilo planiranih nekih investicij, jih niti sedaj ni. Ali pa tudi ne. Samo če že gledaš, bi bilo bolje da sem vzel kredit za npr nova okna, rolete, vrata, kuhinjo.. Kot pa čakat "da se bo dovolj našparalo, saj stare še dobro služijo". Na koncu si samo na slabšem. Imam prav?

Npr. to so "manjše" investicije, za 2.000 eur že ne bi hodil na banko po kredit, vendar glede na trenutno situacijo, hudiča pa bi se že za to splačalo, v bistvu za vse bi bila to verjetno boljša opcija. Zdaj je pa že malo kasno.

Kakšna pa imate vi mišljenja? Je kdo pred kratkim šel, ali še vedno misli it v kredit, preden inflacija še več požre? Da si npr. 2 leti nazaj vzel kredit in ga potem 5 let odplačuješ, v tem času pa bi cena investicije bila za 50% višja, si vsekakor zelo dobro prišel skozi..


Pazi potrosniski kredit ima visoke obrestne mere. Stanovanjski se pa splaca.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Btc suckerji lol

Nodi je sicer alt sucker, ampak dobro.


Ne nisem, kripto mi je ogromno prinesel za povprecnega idiota. Se vec bi mi ce bi Kakoba poslusal pa sem zajebal. No saj, za dusk sem vam pa jaz tu povedal isto Rose. Btc ja pa nisem nikol mel. Moji kovanci so delali med 10 in 15x. Ajd bankera je bla res res neumnost (Litvanci so prevaranti kot slovenci kar se tice kovancev). Sem pa vecina skesiral in cakam konkreten padec.
Bear bo ko bo tu depra in bo perci zaklenil temo.

Aja pa Mina mi je iz 1000 usd naredila 25k evr.


kako ti je MINA naredila 25k eur, če je na Coinlistu bila max. allocation 500$, kovanec je stal 0,25$ in ATH je bil pod 10$? (sem tudi sam dobil na Coinlistu). Lahko pa da sem kaj prespal :D

PrihajaNodi ::

Imel sem dve alokaciji, pa nekaj malega potrejdal z njo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Neon87 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Imel sem dve alokaciji, pa nekaj malega potrejdal z njo.

Kako enim to uspe, jaz pa 100000+ v vrsti, eni pa kar 2krat dobijo..:O

Blue30 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Imel sem dve alokaciji, pa nekaj malega potrejdal z njo.


Dve alokaciji haha, car :D

Takrat ni bilo karme, je blo tezje, torej vec racunov?

Vprasanje: entity imam na drugo osebo in njo prijavim na sale (danes je en nov). Operiram pa jaz. Kako lahko dodam novo osebo? Nov entity, ce mogoce ves?
Hvala

Jagdpanter ::

Morgen, evo, ko sem videl, da dogo pumpa, sem najprej šel na Muskov twiter in glej ga zlomka...

Assburger sindrom, ni nedolžna stvar...

Zgodovina sprememb…

Vman ::

Najboljsi pumpi do zdaj, ki sem jih bil delezen so bli po airdropih na xrpl, nora pumpa xrdoga, equilibriuma in trenutno the reaper (rpr).
Kar sem takrat dokupil po airdropih je slo vsaj x20, je veliko scam projectov vmes, tisti pa, ki so bili legit, so delal noro. Lahko se jih trejda na sologenic ali xrp toolkit, vecina pa gre potem po votingu na bitrue.

Pa cosmos ekosistem ima tudi lepe drope, cakam na stargaze 17.1. Chihuahua je bla tud lep airdrop za stakerje atoma in osmoja, imajo nor apy za staking.

Neon87 ::

Vman je izjavil:

Najboljsi pumpi do zdaj, ki sem jih bil delezen so bli po airdropih na xrpl, nora pumpa xrdoga, equilibriuma in trenutno the reaper (rpr).
Kar sem takrat dokupil po airdropih je slo vsaj x20, je veliko scam projectov vmes, tisti pa, ki so bili legit, so delal noro. Lahko se jih trejda na sologenic ali xrp toolkit, vecina pa gre potem po votingu na bitrue.

Pa cosmos ekosistem ima tudi lepe drope, cakam na stargaze 17.1. Chihuahua je bla tud lep airdrop za stakerje atoma in osmoja, imajo nor apy za staking.


Jaz sem XRDoge kupil nekje na 0.0012, zdaj pa je 0.00025 in vrgel stran ogromno XRP. 8-O
SOLO pa na +3, zdaj pa je 0,8.. torej totalni fail again z moje strani.

Vman ::

Neon87 je izjavil:

Vman je izjavil:

Najboljsi pumpi do zdaj, ki sem jih bil delezen so bli po airdropih na xrpl, nora pumpa xrdoga, equilibriuma in trenutno the reaper (rpr).
Kar sem takrat dokupil po airdropih je slo vsaj x20, je veliko scam projectov vmes, tisti pa, ki so bili legit, so delal noro. Lahko se jih trejda na sologenic ali xrp toolkit, vecina pa gre potem po votingu na bitrue.

Pa cosmos ekosistem ima tudi lepe drope, cakam na stargaze 17.1. Chihuahua je bla tud lep airdrop za stakerje atoma in osmoja, imajo nor apy za staking.


Jaz sem XRDoge kupil nekje na 0.0012, zdaj pa je 0.00025 in vrgel stran ogromno XRP. 8-O
SOLO pa na +3, zdaj pa je 0,8.. torej totalni fail again z moje strani.

Ja, zal je ogromno tega pump&dump. Xrdoge sem prehitro izstopil, equilibrium drzal dolgo, prodal okol 0.8. Els prav tako nor drop, takoj prodal.
Drzim the reaper, zanimiv pristop, bomo vidl, kaj bo iz tega.
Jaz sem vecinoma dokupil, ko so dumpal svoje drope in potem prodal po pumpih, nisem pa vlagal veliko, tezko je predvideti, kaj od tega bo uspesno. Odvisno koliko shillajo na twitterju, to mi je nek indikator.

Jagdpanter ::



Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Jagdpanter je izjavil:





Tale druga je priceless, pa še res je.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Damjan10 ::

Zdravo
Zanima me,kaj pravite na titano coin, se splača kaj dati notri.

Mato989 ::

ne
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Malidelničar ::

Ali ima kdo od vas tudi bolj eksotične kojne, kot je Trump Coin: https://coinmarketcap.com/currencies/tr...
?
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Mato989 ::

Ne, vsaj v plusu nima nihče tega =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Damjan10 ::

Ali je nateg

aljo558 ::

Mene pa zanima zakaj se nič ne govori o HBAR? Sam vidim velik potencial v njem. Ali je že preveč napumpan da bi se še dalo kak x5 ven dobit na long term (5 let)?

IL_DIAVOLO ::

X5 longterm lol
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

aljo558 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

X5 longterm lol


glede na to da je na 33. mestu in marketcap ne vem če lahko pričakujem 100x? :D

martincek1 ::

Za longterm je verjetno HBAR dobra stvar, jaz sem ga tam pri $0.35 prodal pa kupil gaming crypto, ker je zgledalo da v momento ni imel potenciala rasti.

Glej skozi prizmo market capa, če zraste x5 to pomeni MC 22B in 62B dilluted, kar je zelo možno. Seveda ob veliki predpostavki bull marketa.

Blue30 ::

Lej ti to...ob malici se replya, pa pred 6. uro tudi, pa po drugi uri...zdaj so vsi na vilicarjih al kako?
««
936 / 1441
»»