» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
860 / 1490
»»

KakoLepo ::

 gala/usd

gala/usd



gala.usd, evo zacetniska napaka, napacno potegnena crta in je ze cel cirkus. Zdaj sem potegnil dodatno crto, ki poteka po zakljucenih enournih svecah.

Hepanlol je izjavil:

dope1337 je izjavil:

Tisti, ki stavite na zk rollupe, predvsem na zksyncovo resitev, lahko greste na https://wallet.zksync.io/ in prenesete nekaj svojega ETH na njihov rollup. Kovanec bodo v prihodnje najverjetneje imeli svoj (ala DYDX) ni pa rečeno, da bo airdrop za tiste, ki bodo do xyz datuma prenesli nekaj sredstev v njihov wallet.

Ko je glih nedelja in so feeji nizki, se izplača poizkusiti.



Js stavim, da bodo tisti, ki so aktivirali svojo ETH denarnico na mainnetu in prenesli nekaj ETH-ja na L2 dobili aidrop, saj so preostale aktivnosti preveč preproste za tako nagrado. Npr. transakcije na testnetu, kjer dobiš kojne iz fauceta, tole pomoje ne bo pogoj, saj so imeli na stotisoče testnet transakcij, ker so vsi bounty/airdrop hunterji navalili na njihov testnet. Je pa ravno nekaj dni nazaj prišla nova opcija, trejdanje na njihovem L2 preko ZigZag menjalnice. Tako da če imaš že na L2 zadosti ETH-ja, še mogoče naredi kak majhen trejd tle, mogoče bo kak bonus airdrop za to. Itak pa so to vse skupaj špekulacije, na koncu bodo morda aidrop dobili samo kaki interni testnet dev-i. Js sem npr. mintal še NFT na njihovem L2, mogoče bi tud to bil kak pogoj.

Je pa fajn videt, da še kdo drug spremlja rollup sceno, če zaslediš kako podobno priložnost za Starkware, Arbitrum ipd. se kar oglasi tle in daj heads-up :). Js imam trenutno na tarči predvsem ZkSync, Arbitrum in pa Starkware, opazujem pa še Connext, sam tale mi je še precej tuj.

A se koga moti, ko napises dolg komentar, potem pa pride cez par sekund drug komentator, napise, enovrsticnico in naredi novo stran, tvoj komentar pa zvisi na prejsni strani? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

dope1337 ::

Hepanlol je izjavil:

dope1337 je izjavil:

Tisti, ki stavite na zk rollupe, predvsem na zksyncovo resitev, lahko greste na https://wallet.zksync.io/ in prenesete nekaj svojega ETH na njihov rollup. Kovanec bodo v prihodnje najverjetneje imeli svoj (ala DYDX) ni pa rečeno, da bo airdrop za tiste, ki bodo do xyz datuma prenesli nekaj sredstev v njihov wallet.

Ko je glih nedelja in so feeji nizki, se izplača poizkusiti.



Js stavim, da bodo tisti, ki so aktivirali svojo ETH denarnico na mainnetu in prenesli nekaj ETH-ja na L2 dobili aidrop, saj so preostale aktivnosti preveč preproste za tako nagrado. Npr. transakcije na testnetu, kjer dobiš kojne iz fauceta, tole pomoje ne bo pogoj, saj so imeli na stotisoče testnet transakcij, ker so vsi bounty/airdrop hunterji navalili na njihov testnet. Je pa ravno nekaj dni nazaj prišla nova opcija, trejdanje na njihovem L2 preko ZigZag menjalnice. Tako da če imaš že na L2 zadosti ETH-ja, še mogoče naredi kak majhen trejd tle, mogoče bo kak bonus airdrop za to. Itak pa so to vse skupaj špekulacije, na koncu bodo morda aidrop dobili samo kaki interni testnet dev-i. Js sem npr. mintal še NFT na njihovem L2, mogoče bi tud to bil kak pogoj.

Je pa fajn videt, da še kdo drug spremlja rollup sceno, če zaslediš kako podobno priložnost za Starkware, Arbitrum ipd. se kar oglasi tle in daj heads-up :). Js imam trenutno na tarči predvsem ZkSync, Arbitrum in pa Starkware, opazujem pa še Connext, sam tale mi je še precej tuj.


Hvala za hint glede ZigZag, sem opravil en trejd ja, čeprav imajo samo market buy omogočen za1x. Spremljam pa Starknet in v naslednjih dneh, če bo šlo vse po sreči, bi znal preiti na mainnet- trenutno so na "alpha 4", do konca mesca napovedujejo izid mainneta. Bom sporočil, ko/če izvem kaj pametnega, če obstaja interes.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

spegli ::

Skalpam majhni long 54k do 67600. Dolgcajt je.

Hepanlol ::

dope1337 je izjavil:

Hvala za hint glede ZigZag, sem opravil en trejd ja, čeprav imajo samo market buy omogočen za1x. Spremljam pa Starknet in v naslednjih dneh, če bo šlo vse po sreči, bi znal preiti na mainnet- trenutno so na "alpha 4", do konca mesca napovedujejo izid mainneta. Bom sporočil, ko/če izvem kaj pametnega, če obstaja interes.


Je velik interes, vsaj iz moje strani :). Drugače pa bo morda pri Starkware-u situacija bolj zapletena, kar se tiče potencialnega airdropa, saj njihov tech uporablja že kar nekaj uspešnih projektov. Sam npr. tu in tam skočim na Immutable X in dYdX ter holdam nekaj dYdX kojnov. Mogoče pa to ne bo dovolj in bo res potrebno prav tako skočiti v Starknet in nadalje še v kaj drugega, bomo videli.

vaščan ::

spegli je izjavil:

Skalpam majhni long 54k do 67600. Dolgcajt je.

Glih gledam če bi ga zdele ofnou ka pa vem ponavad predolg čakam sam nekak mam filing da bo dons ponoč tist spike dol za odpret trejd.

IgorCardanof ::

Prodal vse, razen nekaj nftjev (JRNY in pancakesquade). Pomoje je konec.

4k v 100k+nftji+to kar je ze zuni. Vredu bo.

To je vse. Srecno vsem vam :)
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

IgorCardanof je izjavil:

Prodal vse, razen nekaj nftjev (JRNY in pancakesquade). Pomoje je konec.

4k v 100k+nftji+to kar je ze zuni. Vredu bo.

To je vse. Srecno vsem vam :)



Konec je! Pod 54k ne more😂😂😂😂

Kripto ::

Prebranac je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Prodal vse, razen nekaj nftjev (JRNY in pancakesquade). Pomoje je konec.

4k v 100k+nftji+to kar je ze zuni. Vredu bo.

To je vse. Srecno vsem vam :)



Konec je! Pod 54k ne more😂😂😂😂


Pod 54k ne more, pod 50k ne more, pod 45k ne more...pod 30k ne more. Samo še nad 100k je opcija :D

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

endelin ::

Bo že nehalo padati;((
Blockfolio najnižje v nekaj tednih

Machete ::

Ko je portfolijo prenizko, se dokupi, da popraviš cifro na tisto, s katero si še zadovoljen 8-)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Prebranac ::

Kripto je izjavil:

Prebranac je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Prodal vse, razen nekaj nftjev (JRNY in pancakesquade). Pomoje je konec.

4k v 100k+nftji+to kar je ze zuni. Vredu bo.

To je vse. Srecno vsem vam :)



Konec je! Pod 54k ne more😂😂😂😂


Pod 54k ne more, pod 50k ne more, pod 45k ne more...pod 30k ne more. Samo še nad 100k je opcija :D


Razlagam sedaj en teden da mi ni jasno od kod optimizem...
Vse kaže že od septembra da je bil dosežen vrh. Preveč segret trg...no pač tisti ki ste pametni upam da ste pobrali.

PrimoZ_ ::

Jaz že 3 tedne čakam da bi še kaj dal notr.
Pa vsakič k pogledam slabi kaže.

vaščan ::

IgorCardanof je izjavil:

Prodal vse, razen nekaj nftjev (JRNY in pancakesquade). Pomoje je konec.

4k v 100k+nftji+to kar je ze zuni. Vredu bo.

To je vse. Srecno vsem vam :)

Zastopu bi da prodaš ko je fear greed na 80+ ali da bi prodal ko smo bili nad 60k zdej si čakal in prodal na 53k fear greed na 20. Pomoje si ga usral jaz bom počakal kje se tedenska sveča zaključi in kam ima namen jit naslednja potem pa ukrepam. Glede na indikatorje bi moralo jit počas tole na gor razen če gremo res v bear. Bomo vidl v ponedeljek

PrimoZ_ ::

Odvisno kaj je še mel v portfoliju.
Jaz sem BTC in ETH prodal skoraj 3 tedne nazaj.
Vmes je bilo še nekaj zabave s SAND, ENJ, BAT, GALA,... ampak kot kože je to mimo.

Bomo videli kaj prinese nov teden.

Prebranac ::

PrimoZ_ je izjavil:

Odvisno kaj je še mel v portfoliju. Vsak
Jaz sem BTC in ETH prodal skoraj 3 tedne nazaj.
Vmes je bilo še nekaj zabave s SAND, ENJ, BAT, GALA,... ampak kot kože je to mimo.

Bomo videli kaj prinese nov teden.


Vsak nov fud bo samo še zabil zadevo. Trenutno je omikron, ki bo fud povečal še vsaj en teden. Kripto so v biatvu delnice in ne kaže dobro. Vsaj počakat do 8.decembra.

PrimoZ_ ::

Malo me jezi vse skupaj.
Kot maja letos, ravno se ogreješ in bam konec.

Po pravici rečeno sem pričakoval bistveno višji ATH za BTC in ETH. No sej mogoče se še kaj zgodi v decembru, čeprav upanje se zmanjšuje.

IL_DIAVOLO ::

Zdaj se dokupuje.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kripto ::

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Prebranac je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Prodal vse, razen nekaj nftjev (JRNY in pancakesquade). Pomoje je konec.

4k v 100k+nftji+to kar je ze zuni. Vredu bo.

To je vse. Srecno vsem vam :)



Konec je! Pod 54k ne more😂😂😂😂


Pod 54k ne more, pod 50k ne more, pod 45k ne more...pod 30k ne more. Samo še nad 100k je opcija :D


Razlagam sedaj en teden da mi ni jasno od kod optimizem...
Vse kaže že od septembra da je bil dosežen vrh. Preveč segret trg...no pač tisti ki ste pametni upam da ste pobrali.


Zdaj so ta veliki pumpnili, da bi ribice zagrizle v FOMO :):):):))

Money is mindset!

Prebranac ::

PrimoZ_ je izjavil:

Malo me jezi vse skupaj.
Kot maja letos, ravno se ogreješ in bam konec.

Po pravici rečeno sem pričakoval bistveno višji ATH za BTC in ETH. No sej mogoče se še kaj zgodi v decembru, čeprav upanje se zmanjšuje.


Problem je, ker se kripta ne da več napovedovat glede na vtis ljudstva. Primerjave z letom 2018 in prej so le utvara. Odkar so milijarde inštitucij zagrizle zadnji dve leti ta kos pogače je vse skupaj le loterija. Raje se držite napovedi za svetovne borze. Špekulacije na vrhuncu. Sedaj pa ribice zagrizite majhen dvig do 55 500. Potem pa spet dump. Za revno populacijo so ostali le še shitcoini in metaverse, ampak je vprašanje koliko je že vse regulirano s strani višjih vlagateljev...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

spegli ::

@vaščan 50% profitov sem pobral na 54800. Spike je možen v pon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

dope1337 ::

Prebranac je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Odvisno kaj je še mel v portfoliju. Vsak
Jaz sem BTC in ETH prodal skoraj 3 tedne nazaj.
Vmes je bilo še nekaj zabave s SAND, ENJ, BAT, GALA,... ampak kot kože je to mimo.

Bomo videli kaj prinese nov teden.


Vsak nov fud bo samo še zabil zadevo. Trenutno je omikron, ki bo fud povečal še vsaj en teden. Kripto so v biatvu delnice in ne kaže dobro. Vsaj počakat do 8.decembra.


Omikron je po mojem mnenju na srednje dolgi rok dober za kripto, tisto včeraj je bil samo kratkoročen odziv na delniške trge. Še bolj zapret narod, da ne bo imel šanse zapravljati denar in bo še bolj gamblal na internetih namest v kazinojih., užival v farmingu namesto pod palmo do katere ne smejo odleteti, da bodo banke še kasneje zategnile pas.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

IL_DIAVOLO ::

Saj pa je menda jasno, da je korona pozitivno vplivala na kripto.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PacificBlue ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Saj pa je menda jasno, da je korona pozitivno vplivala na kripto.


:D

https://www.coingecko.com/en/coins/omic...

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Bo že nehalo padati;((
Blockfolio najnižje v nekaj tednih

Ne.
https://www.businessinsider.com/shippin...

Se vec lockdownow
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Apofis ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Saj pa je menda jasno, da je korona pozitivno vplivala na kripto.

Itak, folk se je moral spoznat s spletnim bančništvom in potem je še videl zelene sveče in smo mel win-win

SomeTime ::

Zdravo,

nekaj se dogaja z Enj.
Drži?

LP

spegli ::

Dal smo vse od sebe haha

SomeTime ::

KakoLepo, enako se nekaj dogaja z Galo in Mano.
Kak komentar morda, če ima kdo čas?

LP

Kripto ::

Prebranac je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Malo me jezi vse skupaj.
Kot maja letos, ravno se ogreješ in bam konec.

Po pravici rečeno sem pričakoval bistveno višji ATH za BTC in ETH. No sej mogoče se še kaj zgodi v decembru, čeprav upanje se zmanjšuje.


Problem je, ker se kripta ne da več napovedovat glede na vtis ljudstva. Primerjave z letom 2018 in prej so le utvara. Odkar so milijarde inštitucij zagrizle zadnji dve leti ta kos pogače je vse skupaj le loterija. Raje se držite napovedi za svetovne borze. Špekulacije na vrhuncu. Sedaj pa ribice zagrizite majhen dvig do 55 500. Potem pa spet dump. Za revno populacijo so ostali le še shitcoini in metaverse, ampak je vprašanje koliko je že vse regulirano s strani višjih vlagateljev...


Lepa vertikala :)

Money is mindset!

Ijus ::

AirCoin-u (AIR) še čist mal manjka da eno nulo prebije.
upam, da danes prebije to nulo.
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

IL_DIAVOLO ::

Bearsi bodo danes kupovali tisto kar niso včeraj.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Edorta ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Bearsi bodo danes kupovali tisto kar niso včeraj.


Predvidoma danes popoldne.

vaščan ::

Na evo spet sem popušil sem šel spat sem rekel dipnl bo na 52500 long sem mel naštiman na 53.100 in stop loss na 51900. Na binancah je bil zadnji dip do 53300 ne me jebat. Jah nč kje gremo notr naslednji buy a bo šlo še do 56800 kaj mislte? Slabo kaže vrjetn bo treba pr 57kupit.

l0g1t3ch ::

BTC ne gledam sploh, kar imam je za dolgoročno.

ETH pa je lepo videt zelene 4h sveče ampak od 4300 dalje že prodajam. Prejšno rundo smo šli do dobrih 4500 preden je spet dipnilo pod 4k.

Neon87 ::

Haha, spet sem zaj*. Prodal na dnu na črni petek, zdaj pa FOMO in razmišljanje o buyback.. Buy high, sell low strategija. :|
Še bo šlo kaj dol?

Machete ::

Moje vizije so bile pravilne. 80k BTC 6k ETH prihajajo. Dip konec janurja.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

l0g1t3ch ::

Machete je izjavil:

Moje vizije so bile pravilne. 80k BTC 6k ETH prihajajo. Dip konec janurja.


No ja.
To so kar pogumne trditve :)

kow ::

Zdaj je cas, da kupujete. 53k je bil prepoceni. Buy high, sell low.

Prebranac ::

Ne se pustit obrit. Danes gor, do konca tedna pa 53 k.

Prebranac ::

Prebranac je izjavil:

Ne se pustit obrit. Danes gor, do konca tedna pa 53 k.


Naj mi kdo razloži, če je tu vzorec za bull...


[img]https://i.ibb.co/p28bb7K/Screenshot-202... ]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

vaščan ::

Divergence rsi glej https://www.google.com/search?q=rsi+div.....69i57j0i512l7.2760j0j7&client=ms-android-xiaomi-rvo3&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8. Gledaš še on chain tavelki so kupovali retail in jeff so prodajali panika fear greed je bil na 20 to je eden najmočnejših indikatorjev v bullu seveda če si nad trendom da kupiš. Odzumiraj poglej graf od daleč boš videl kam kaže trend. En kup indikatorjev je potem imaš btc dominanco s tega se tudi marsikaj razbere kolk je v resnici panike. Tko no men je vse kazalo gor za ta teden čeprav me je bilo vseeno strah. Zdej nebo ravno to the moon počas gremo gor prebijat rezistance pa da vidmo kako bo šlo.

kow ::

Tehnicarji, kako vase linije predvidijo omikron?

doktorproof ::

kow je izjavil:

Tehnicarji, kako vase linije predvidijo omikron?


Ja, to je bil vzrok, da sem se jaz včeraj malo nazaj poštukal.

Vice ::

kow je izjavil:

Tehnicarji, kako vase linije predvidijo omikron?


Rastani ga je napovedal že februarja. Po zdravi kmečki pameti...

l0g1t3ch ::

Po vsem tem času je folku že vseeno za korono.
Pa naj bo delta ali omikron.

Edorta ::

l0g1t3ch je izjavil:

Po vsem tem času je folku že vseeno za korono.
Pa naj bo delta ali omikron.


Folku ja, gospodarstvu ne. Kripto trg postaja zrelejši in reagira na slabe novice neodvisno od folka, in dvakrat tedenskih protestov, kjer je množici vseeno za alfo ali delto.

miroB ::

Kaj pa mislite glede ENJ? Se bo še dvignil za kakih 20-30%...?

vaščan ::

do nek 20 decembra bi moralo jit vse počas gor. Bo pa odvisno od btc dominance kako se bodo alti odrezal. Glede omikrona sem na hitro pogledal banterja prvih par minut so povedal kaj se dogaja. Pomoje nav panike božiček bo prinesel darila

Prebranac ::

vaščan je izjavil:

Divergence rsi glej https://www.google.com/search?q=rsi+div.....69i57j0i512l7.2760j0j7&client=ms-android-xiaomi-rvo3&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8. Gledaš še on chain tavelki so kupovali retail in jeff so prodajali panika fear greed je bil na 20 to je eden najmočnejših indikatorjev v bullu seveda če si nad trendom da kupiš. Odzumiraj poglej graf od daleč boš videl kam kaže trend. En kup indikatorjev je potem imaš btc dominanco s tega se tudi marsikaj razbere kolk je v resnici panike. Tko no men je vse kazalo gor za ta teden čeprav me je bilo vseeno strah. Zdej nebo ravno to the moon počas gremo gor prebijat rezistance pa da vidmo kako bo šlo.



Čimprej, preden mi furs upali davek! Kako je stanje? 10. November je bil due date.

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

Ne se pustit obrit. Danes gor, do konca tedna pa 53 k.



Bull trap ja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
860 / 1490
»»