» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
859 / 1490
»»

Kripto ::

Lennzi je izjavil:

Kripto prosim te za kontakt od njih.


Odkar si v kripto si imel kdaj lepo priložnost narediti profit? Koliko bi znašal v procentih?

Money is mindset!

KakoLepo ::

Drgac pa kot ze receno, pro trejdarji ce vidjo, da ima kovanc dober trend navzgor, ne prodajo vsega na enkrat, ampak samo po delckih na razlicnih cenovnih levelih.

IgorCardanof ::

Torej oni, ki celo niso greedy ampak premisljeni, so bili allin, ti pa jim nisi sledil? Si raje pametneje 3 mesece govoril kako bo crashalo?

Idiot.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Lennzi ::

Aqua vse jasno. Ampak ti imaš v mislih dobre trejderje. Tu je govora o top promilu. Takih , ki zadenejo do usd dno in vrh.

Kripto je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Kripto prosim te za kontakt od njih.


Odkar si v kripto si imel kdaj lepo priložnost narediti profit? Koliko bi znašal v procentih?

Če mi garantirajo 20% vsak trejd podpišem. 100k minimalno vložim vsakič, če mi garantirajo. Tudi če naredijo 130% profita naj mi izplačajo dogovorjenih 20% + vložek. Ostalo častim

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lennzi ()

KakoLepo ::

 cro/mana

cro/mana



Cro v razmerju z MANA, prej se je dotaknil suporta glede MANA. Ce bi kdo opozoril prej, da dela breakout pri 0.71 centih cro/usd, bi zdaj lahko imeli lep plus. Drgac pa ze od zacetka novembra zgleda, da cro outperforma kovanc MANA.

Kripto ::

IgorCardanof je izjavil:

Torej oni, ki celo niso greedy ampak premisljeni, so bili allin, ti pa jim nisi sledil? Si raje pametneje 3 mesece govoril kako bo crashalo?

Idiot.


Vsem je jasno, da si ti največji idiot tu gor :):D:)):)):)) poleg tega še vohuniš za uporabniki, pravi psihič, ki ima preveč časa. No ja, to je kar logično če živiš pri ateju in mameju na njune stroške :)):)):))

Lennzi je izjavil:

Aqua vse jasno. Ampak ti imaš v mislih dobre trejderje. Tu je govora o top promilu. Takih , ki zadenejo do usd dno in vrh.

Kripto je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Kripto prosim te za kontakt od njih.


Odkar si v kripto si imel kdaj lepo priložnost narediti profit? Koliko bi znašal v procentih?

Če mi garantirajo 20% vsak trejd podpišem. 100k minimalno vložim vsakič, če mi garantirajo. Tudi če naredijo 130% profita naj mi izplačajo dogovorjenih 20% + vložek. Ostalo častim


Ti boš vložil 100k ? Česa 100k? A 100k shiba coins? :)):)):))

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

spegli ::

Za spot nakup niti ni slaba 54k. Ob naslednjih padcih pa dodajaš. Ena od strategij. 58k bojo testiral slej ko prej.

PrihajaNodi ::

Kaj se s tezosom dogaja da tako tone?

spegli je izjavil:

Za spot nakup niti ni slaba 54k. Ob naslednjih padcih pa dodajaš. Ena od strategij. 58k bojo testiral slej ko prej.

al pa 35 k. Tud ta cifra bo slej ko prej
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

KakoLepo ::

Kaj je spet kaksna novica, da btc leze dol pod suport?

spegli ::

Tezos je lepa za long. Stopi so očitni :) Hvala.

KakoLepo ::

Ce btc pade, pol vprasanje.

spegli ::

Ja to pa itak. Sam zdej bi blo fer, da gremo na 58k in pol probamo 52k.

KakoLepo ::

Negotovost v kriptu, zarad bitcoina, spet, tko da pazite zdaj bodite mal bolj previdni kar se tice vlaganja.

BenjiBananaz ::

IgorCardanof je izjavil:

Machete je izjavil:

BenjiBananaz je izjavil:

1. AVAX
2. Polygon za konzervativne izbire
3. RMRK
4. Moonriver za srednje konzervativne izbire in dolgoročno obvladovanje
5. Ultra/UOS verjame, da bo dosegel 2 bilijona tržne kapitalizacije
6. Illuvium/ILV
7. PYR
8. Derace verjame, da bo tržna kapitalizacija dosegla 500 m
9. Chain Guardians
10. Wonder Heros
11. Metawars


Uf ne bi bil rad v tvoji koži, ko boš nosil te vreče.


Je prakticno povesal vse kovance, ki jih Becker shilla ;D

Drugace pa, dalec od tega, da bodo tole vrece. Movr ja, Avax mogoce, eonderhero tudi morda, vse ostalo 0a mislim, da ima zelo svetlo prihodnost.


Becker ima odlične napovedi pa sem hotel posherat fantom :) Kje drugi spremlate novice ter realne napovedi?

spegli ::

Nikjer. PA pa TA. Chain Guardians lmao.

Blue30 ::

Druga igra od Blue Monster Games pride ven, tokeni v presalu še dva dni.

https://realmsofethernity.com/

IgorCardanof ::

Muesliswap prvi dex na cardanu. Zdej pa gremo to the moon.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Leko ::

Kaj je Joško si me kaj sanjal! Si me že potestiral!
Oprosti ker se nimam malo več časa ukvarjat s tabo, sem pa malo šel čekirat, kdo je ta Mandeljc ali kot pravite Morison zaradi katerega ne moreš spat. Vidim da sta imela kar burne debate. Toda kot berem si imel le ti neke degen izpade. Res me čudi, da taki retardi kot je Jeff Tezos sploh še lahko komentirajo na forumu. Vse kar je, če se ne strinjaš z njegovim vedeževanjem je neko zmerjanje z degeni, retardi in idioti. Mnogi so bili že za veliko manj banani. Tu pa očitno veljajo drugačna pravila, zelo zanimivo.
Tvoj Mandeljc

Blue30 ::

IgorCardanof je izjavil:

Muesliswap prvi dex na cardanu. Zdej pa gremo to the moon.


jeeeej, hoskija lahko trejdamo. figo za pešico :D

FireSnack ::

Nodi bi rekel da ga MINA lepo seka proti gor. Potem pa pogledaš in namesto 580% gor, samo 3% gor.
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnack ()

PrihajaNodi ::

Mina se zelo ok drzi. Tezos me bo bolj skrbi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Nic posebnega dip, itak nimam penezov :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IgorCardanof ::

Leko je izjavil:

Kaj je Joško si me kaj sanjal! Si me že potestiral!
Oprosti ker se nimam malo več časa ukvarjat s tabo, sem pa malo šel čekirat, kdo je ta Mandeljc ali kot pravite Morison zaradi katerega ne moreš spat. Vidim da sta imela kar burne debate. Toda kot berem si imel le ti neke degen izpade. Res me čudi, da taki retardi kot je Jeff Tezos sploh še lahko komentirajo na forumu. Vse kar je, če se ne strinjaš z njegovim vedeževanjem je neko zmerjanje z degeni, retardi in idioti. Mnogi so bili že za veliko manj banani. Tu pa očitno veljajo drugačna pravila, zelo zanimivo.
Tvoj Mandeljc


Bos moral se enkrat prebrat. Ni blo ciz tako. Mandotu ni bilo vsec, da je 90% mojih komentarjev trolanje, medtem ko je ob zelel, da mu vsi dajemo finannce nasvete in nudimo pomoc 24/7.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Blue30 ::

IgorCardanof je izjavil:

Muesliswap prvi dex na cardanu. Zdej pa gremo to the moon.


Si kaj gledal cene tokenov na swapu? to zgleda kot neki hoax.

IgorCardanof ::

Nisem se nic gledal. Se selim iz stanovanja danes, tako da tudi ne bo casa. Upam da vmes ne zamudim vsega :D
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Blue30 ::

..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blue30 ()

IL_DIAVOLO ::

Gouki Inu

https://poocoin.app/tokens/0x616e302f89...

X2 cez noc? Not bad.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

merlin2 ::

Bank refuses to deposit pensioner's massive Bitcoin savings
69-year-old Esther Freeman invested around $3,000 in Bitcoin eight years ago, but Israel's Bank Hapoalim is unwilling to accept her 100x profits, claiming there is a "risk of money laundering and terror financing" as she made her initial purchase in cash
Lital Dobrovitsky

16:35 25.11.2021

https://m.calcalistech.com/Article.aspx...

Nič kaj spodbudno


In na koncu bo ostal ISO20022

:-D

merlin2 ::

ETX

Bo leta 2025 vrednost 1 ETX ekvivalent 1500 XLM?

https://twitter.com/CapitalLiftt/status...

PrihajaNodi ::

merlin2 je izjavil:

Bank refuses to deposit pensioner's massive Bitcoin savings
69-year-old Esther Freeman invested around $3,000 in Bitcoin eight years ago, but Israel's Bank Hapoalim is unwilling to accept her 100x profits, claiming there is a "risk of money laundering and terror financing" as she made her initial purchase in cash
Lital Dobrovitsky

16:35 25.11.2021

https://m.calcalistech.com/Article.aspx...

Nič kaj spodbudno


In na koncu bo ostal ISO20022

:-D

Fake news. Btc je se vedno mocan. Isto mina. To ni se cas za vstop
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Blue30 ::

PrihajaNodi je izjavil:

merlin2 je izjavil:

Bank refuses to deposit pensioner's massive Bitcoin savings
69-year-old Esther Freeman invested around $3,000 in Bitcoin eight years ago, but Israel's Bank Hapoalim is unwilling to accept her 100x profits, claiming there is a "risk of money laundering and terror financing" as she made her initial purchase in cash
Lital Dobrovitsky

16:35 25.11.2021

https://m.calcalistech.com/Article.aspx...

Nič kaj spodbudno


In na koncu bo ostal ISO20022

:-D

Fake news. Btc je se vedno mocan. Isto mina. To ni se cas za vstop


Haha, pa kaj imata vidva z Mino? :D

Res misliš, da bo prišla na $70, kot so govorili pred Coinlist launchom? Si že kupil nazaj? Jaz še vedno čakam, sem jo tudi prodal...

martincek1 ::

Ravnokar vzel $5k profita in portfolio je še vedno višje kot včeraj haha #milk2

KakoLepo ::

 sand/usd

sand/usd



Hvala fantje, ker ste opozorili, da je sand delal breakout pri 6.3 usd. Zdaj ze dela 2. breakout. Hvala. Ni za kej. :) Pa se kdaj drugic opozorite. Aqua bo vse zrihtu, ane? Ko ima samo basic tradingview z enim samim zvoncem. Oziroma samo en alarm. Placeval pa ne bom za tradingview. Pa cetudi je popust 60 procentov za black friday pa cyber monday.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

spegli ::

Več ko bo šortov, bolj bo gor letel. Enkrat decembra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

KakoLepo ::

Zdej vidm, da je mana dosegla skoraj 28 procentov popravek. in nato precej zrasla. Od tisoc trejdarjev tukaj, jasno, noben opozoril.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

zelenobeli ::

Ima kdo Chainlist - Clist? Se je kdo poglabljal, ima potencial?

Trenutno eden mojih bolj rastocih.

https://coinmarketcap.com/currencies/ch...

KakoLepo ::

A se kdo drug, od tisocih bralcev tukaj, spremlja grafe? A ste opazili, da trenutno gala dela poskus breakouta. Mana pa je malo pod mejo breakouta? Izgovora, da se ne spoznate na grafe, ni, ker ste dobili ze narisane crte. Tko da....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

_wtf_ ::

gledam samo sand, nekaj stagnira okoli 7.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: _wtf_ ()

KakoLepo ::

In. wtf zakai nisi javil? Drgac da ne bo kdo mislil, da pisem psovke, wtf, tako mu je ime uporabniku, ki spremlja "samo" sand. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

_wtf_ ::

KakoLepo je izjavil:

In. wtf zakai nisi javil? Drgac da ne bo kdo mislil, da pisem psovke, wtf, tako mu je ime uporabniku, ki spremlja "samo" sand.

vlozil sem okoli 6,4. Nato sem malega dal spat in ko sem prišel nazaj je že bil čez 7. Samo ker sem samo sem dal denar. ostalo imam v minusu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: _wtf_ ()

KakoLepo ::

ok, ce si vlozil 64,0 usd je zdaj malo nad 70 dolarjev. Ce bi zdaj vnovcil, bi imel za kosilo. Ampak morda si ze jedel in imas hrane dovolj na zalogo in bi zdaj rad kaj vec? Ali pa morda placujes prejsne davke na pohlep, ce si sel v kak nepremisljen leverage ali pa kak nepremisljen trejd? Ne vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

KakoLepo ::

 gala/usd

gala/usd


Gala, je zakljucila urno sveco nad trendlinijo, tko da bomo videli.

FireSnack ::

Še vedno čakam ETH da gre pod 4000$ da nakažem 12 ETH v dobrodelne namene. Navzgor sem zaokrožil narudarjene ETH zadnjih dveh let. Čakam. Jaz pravim da ne more padit pod 4000$.
Preprodajalec NFT umetnin

_wtf_ ::

KakoLepo je izjavil:

ok, ce si vlozil 64,0 usd je zdaj malo nad 70 dolarjev. Ce bi zdaj vnovcil, bi imel za kosilo. Ampak morda si ze jedel in imas hrane dovolj na zalogo in bi zdaj rad kaj vec? Ali pa morda placujes prejsne davke na pohlep, ce si sel v kak nepremisljen leverage ali pa kak nepremisljen trejd? Ne vem.


leverage ne uporablja zato, ker ni priporočljivo začetnikom kot sem jaz. dovolj mi bo 20% plusa. minus mi dela nepremisljen nakup.

IL_DIAVOLO ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Gouki Inu

https://poocoin.app/tokens/0x616e302f89...

X2 cez noc? Not bad.


X3 v 24 urah? I take it haha
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

KakoLepo ::

gala trenutno testira trendlinijo, ampak potrebno je tudi pazit btc kaj bo delal.

dope1337 ::

Tisti, ki stavite na zk rollupe, predvsem na zksyncovo resitev, lahko greste na https://wallet.zksync.io/ in prenesete nekaj svojega ETH na njihov rollup. Kovanec bodo v prihodnje najverjetneje imeli svoj (ala DYDX) ni pa rečeno, da bo airdrop za tiste, ki bodo do xyz datuma prenesli nekaj sredstev v njihov wallet.

Ko je glih nedelja in so feeji nizki, se izplača poizkusiti.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

PrihajaNodi ::

KakoLepo je izjavil:

ok, ce si vlozil 64,0 usd je zdaj malo nad 70 dolarjev. Ce bi zdaj vnovcil, bi imel za kosilo. Ampak morda si ze jedel in imas hrane dovolj na zalogo in bi zdaj rad kaj vec? Ali pa morda placujes prejsne davke na pohlep, ce si sel v kak nepremisljen leverage ali pa kak nepremisljen trejd? Ne vem.

Lol
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

KakoLepo ::

Ja, kar smeje se, lol. Ti sploh ves, da vecina svetovnega prebivalstva zivi s par dolarji na dan. Tole bi za njih bilo veselje, da bi bili srecni. Nekateri pa niso zadovoljni niti ce dobijo vsake 5 let nov luksuzni avto.

Hepanlol ::

dope1337 je izjavil:

Tisti, ki stavite na zk rollupe, predvsem na zksyncovo resitev, lahko greste na https://wallet.zksync.io/ in prenesete nekaj svojega ETH na njihov rollup. Kovanec bodo v prihodnje najverjetneje imeli svoj (ala DYDX) ni pa rečeno, da bo airdrop za tiste, ki bodo do xyz datuma prenesli nekaj sredstev v njihov wallet.

Ko je glih nedelja in so feeji nizki, se izplača poizkusiti.



Js stavim, da bodo tisti, ki so aktivirali svojo ETH denarnico na mainnetu in prenesli nekaj ETH-ja na L2 dobili aidrop, saj so preostale aktivnosti preveč preproste za tako nagrado. Npr. transakcije na testnetu, kjer dobiš kojne iz fauceta, tole pomoje ne bo pogoj, saj so imeli na stotisoče testnet transakcij, ker so vsi bounty/airdrop hunterji navalili na njihov testnet. Je pa ravno nekaj dni nazaj prišla nova opcija, trejdanje na njihovem L2 preko ZigZag menjalnice. Tako da če imaš že na L2 zadosti ETH-ja, še mogoče naredi kak majhen trejd tle, mogoče bo kak bonus airdrop za to. Itak pa so to vse skupaj špekulacije, na koncu bodo morda aidrop dobili samo kaki interni testnet dev-i. Js sem npr. mintal še NFT na njihovem L2, mogoče bi tud to bil kak pogoj.

Je pa fajn videt, da še kdo drug spremlja rollup sceno, če zaslediš kako podobno priložnost za Starkware, Arbitrum ipd. se kar oglasi tle in daj heads-up :). Js imam trenutno na tarči predvsem ZkSync, Arbitrum in pa Starkware, opazujem pa še Connext, sam tale mi je še precej tuj.
««
859 / 1490
»»