» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
856 / 1490
»»

Night King ::

Mandolina is back, bull is back, buy buy buy

PrihajaNodi ::

A bo kdo farmal santos fan tokene?

Night King je izjavil:

Mandolina is back, bull is back, buy buy buy


Bo šlo tole še dol. Počasi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

A ni dal nekdo pred dnevi link, da mora Tether oz bitfinex takoj dokazati/pokazati svoje rezerve?? Kaj je s tem zdaj? :D

Edorta ::

vaščan je izjavil:

Al so idioti na banki, nočejo da nekdo dnar položi na njihovo banko al je spet en fud brezveze. Ker drugih opcij za dnar dobit ven je dost pa bank tudi. Razen če bi tastara kar direkt s kriptodenarnce da ji zamenjajo za bitcoin dnar po trenutni ceni.?


Banka je zavrnila nakazilo menjalnice. Mislim, da gre ta fake news. Hm, ali pa tudi ne ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Edorta ()

doktorproof ::

IgorCardanof je izjavil:

KakoLepo je izjavil:

Notranji glas (intuicija) mi je za galo povedala, da vam povem, naj prodate, pac sreca da sem vam to povedal skoraj pri vrhu. Sem lepo povedal, ne bit pohlepni. Cutim na vodi, hec.


Sam stavim, da bo odboj na GALA in SAND največji takoj ko se Bitcoin malo stabilizira.


Zgleda že tako, vsaj za galo.

endelin ::

Black friday razprodaja:D

GupeM ::

PrihajaNodi je izjavil:

A bo kdo farmal santos fan tokene?

Night King je izjavil:

Mandolina is back, bull is back, buy buy buy


Bo šlo tole še dol. Počasi

Tudi jaz čakam drugi in kmalu za tem še tretji dip. Potem bo pa pomoje počasi začelo nazaj gor. BTC pomoje pade kmalu na 50k, potem pa kmalu še na 46,5k, kjer se bo začel spet pobirati.

PrihajaNodi ::

Kaj se bo zgodilo? Grdi novi virus je v Afriki, kul se zaklene določene države tam. A glej ga zlomka virus pride v EU ali ZDA ali Kitajsko in ko se bo ena od teh držav zaklenila bo btc klecnil. Mark my words. Nevem pa katera bo prva. Novega cepiva pa (še) ni.
Pa sem se smejal ukrepom na kitajskem ko so z droni sledili ljudem naj si dajo maske gor po drugi strani sem pa sumil da pride to sem, samo ne tako kmalu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Leko in Morsion (Mando) mi ne data miru. Pobral sem njune komentarje s slotecha in gledal kdaj sta bila aktivna. Tole je graf:

Bi rekel, da je zelo sumljiv.

Graf ima na x-osi posamezen dan. Začne se z dnem, ko je bil ustvarjen Leko račun. Mando račun je bil ustvarjen konec leta 2020. Na y-osi je število komentarjev na ta dan osebe Mando oz. Leko.
GRAF https://prnt.sc/20xc5yy

Mando račun je nastal konec leta 2020, ker se je Leko že prej preprial z drugimi na forumu. Verjetno je naredil nov račun in začel napadat s tega računa. Zato je tudi v januarju kar nekaj prepletanja, ene dni piše z Leko računa, druge dni z Morison računa, nato pa je tega čedalje manj in ima vse daljša obdobja pisanja z enega ali z drugega računa. Kasneje po februarju ali pa marcu pa lahko vidimo, da je večinoma pisal samo še z Mando računa, le občasno kak dan se je vrnil na Leko račun in napisal kak komentar iz tam.
Zanimivo. Zadnji Mandotovi komentarji so bili sredina julija in zadnji njegov komentar je bil 12. avgusta. Nato se je 13. avgusta aktiviral spet Leko in od takrat se Mando ni več oglasil.

Sredina julija je bil tudi čas, ko sem se z njim najbolj kregal tu na forumu. Nato se je odločil, da se umakne.

Bom naredil še nekaj drugih testov za analizo multiosebnosti na slotechu, da vidimo kako se ta dva računa odrežeta na teh testih.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Pizda ti maš res cajta. V penziji pa špijuniraš za forumaši. ajme
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Naslednji testi:
* analiza frekvenve besed
* wordcloud
* teme v katerih je sodeloval.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Je Nodi nostradamus? Novi lockdowni nas cakajo
Belgijo bodonzdj zdj zaprl
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

AllStarc ::

Pa kaj se nervirate, lahko da smo tule same 5-letnice, ali pa sami župniki. Koga briga, jaz nikoli ne jemljem resno nickov, vzames na znanje, kar ti je vsec, ostalo odmislis.
sometimes what you want and what you get,
are two very different things

IgorCardanof ::

AllStarc je izjavil:

Pa kaj se nervirate, lahko da smo tule same 5-letnice, ali pa sami župniki. Koga briga, jaz nikoli ne jemljem resno nickov, vzames na znanje, kar ti je vsec, ostalo odmislis.


Moramo najdt kaj za počet na tak krvav deževen dan. Razkrit takega luzerja kot je Mando, je pa itak nagrada, ki je veliko vredna.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Leko ::

IgorCardanof je izjavil:

Leko in Morsion (Mando) mi ne data miru. Pobral sem njune komentarje s slotecha in gledal kdaj sta bila aktivna. Tole je graf:

Bi rekel, da je zelo sumljiv.

Graf ima na x-osi posamezen dan. Začne se z dnem, ko je bil ustvarjen Leko račun. Mando račun je bil ustvarjen konec leta 2020. Na y-osi je število komentarjev na ta dan osebe Mando oz. Leko.
GRAF https://prnt.sc/20xc5yy

Mando račun je nastal konec leta 2020, ker se je Leko že prej preprial z drugimi na forumu. Verjetno je naredil nov račun in začel napadat s tega računa. Zato je tudi v januarju kar nekaj prepletanja, ene dni piše z Leko računa, druge dni z Morison računa, nato pa je tega čedalje manj in ima vse daljša obdobja pisanja z enega ali z drugega računa. Kasneje po februarju ali pa marcu pa lahko vidimo, da je večinoma pisal samo še z Mando računa, le občasno kak dan se je vrnil na Leko račun in napisal kak komentar iz tam.
Zanimivo. Zadnji Mandotovi komentarji so bili sredina julija in zadnji njegov komentar je bil 12. avgusta. Nato se je 13. avgusta aktiviral spet Leko in od takrat se Mando ni več oglasil.

Sredina julija je bil tudi čas, ko sem se z njim najbolj kregal tu na forumu. Nato se je odločil, da se umakne.

Bom naredil še nekaj drugih testov za analizo multiosebnosti na slotechu, da vidimo kako se ta dva računa odrežeta na teh testih.

Tip je res bolan.
Tebi res ni pomoči. Ti si misli kar hočeš lahko me imaš za mandeljca ali jim morisona ali babovango.
Mene prav boli lulček in mi prav dol pade kaj si misliš.
Ne moreš verjet kakšne retarde dobiš po forumih. Upam da boš danes lahko spal od teh tvojih testov:))

PersonaRuda ::

Sem se že sprijaznil, da ne bo nič iz Lambota. Sedaj so sanje usmerjene v Katrco:

endelin ::

Gremo jutri na luno?:D

zelenobeli ::

FireSnack je izjavil:

Če gre ETH kdaj pod 4000, doniram 11.44 ETH ki sem jih narudaril v dobrodelne namene.


Kje si? Zbiraš predloge?
Rdeč križ, unicef, taborniki malečnik,....

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

KakoLepo je izjavil:

Notranji glas (intuicija) mi je za galo povedala, da vam povem, naj prodate, pac sreca da sem vam to povedal skoraj pri vrhu. Sem lepo povedal, ne bit pohlepni. Cutim na vodi, hec.


Sam stavim, da bo odboj na GALA in SAND največji takoj ko se Bitcoin malo stabilizira.


Največji od vsega Coingecko seznama? No da vidimo.


Sem tudi dal denar tja, kamor me drži gobec.
1k v sand in 1k v gala na 3x long.


Kdaj si vrgel not?
Mislite da je se cas?
Cilji: x2,x5,x10....?

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

0.68 za GALA in 7 za SAND. Imo se tema dvema kovančkoma štejejo dnevi. Vrh za Sand bi rekel da bo ali 28. ali 29. novembra, torej zelo blizu alpha releasa.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

vaščan ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Je Nodi nostradamus? Novi lockdowni nas cakajo
Belgijo bodonzdj zdj zaprl

In kaj to pomeni dnarček se bo printal reševali bomo svet in btc bo šel gor. Za ta virus mi tolk dol visi folk je tko usran da res ni. Pizda od takrat ko seme zaplava v jajčece do danes si v smrtni nevarnosti 24/7 sam čudež da smo živi vsak dan sprot. Zdej se pa enga virusa bojimo, pa da bo zarad tega cripto padu. Ma dej ga srat. Vsak zapravljen evro in minuta življenja zarad virusa sta preč vržena. Go with the flow če je prišel tvoj cajt pač je. Kup kripto preden bo prepozno 😀

PrihajaNodi ::

Poglej kdaj je bil btc 3000 usd. Novega cepiva nimamo mamo pa nov virus. Printanje denarja bo sam bo šel v druge namene.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Pod 55k ne more hahahaha.

Kmalu bo krvavi vikend. Samo še dol. Prodajte. Ladja se potaplja. Moon je že zdavnaj dosežena s plovilom.

Pod 54 ne more :)):))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

Ponavlja se maj 2021 in 2018 januar.
Primite se za denarnice, baje prinaša srečo :D

PrihajaNodi ::

Kdor do zdj ni skesiral bo pac imel virtualne zetoncke. Inflacija pac:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

miha98 ::

Prenos z bitstampa na trr traja 1 dan... toliko v vednost :)

IL_DIAVOLO ::

Panicarji lol
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

gapyyy ::

Kaj naredit hmm ?

Anney ::

IgorCardanof je izjavil:

Leko in Morsion (Mando) mi ne data miru. Pobral sem njune komentarje s slotecha in gledal kdaj sta bila aktivna. Tole je graf:

Bi rekel, da je zelo sumljiv.

Graf ima na x-osi posamezen dan. Začne se z dnem, ko je bil ustvarjen Leko račun. Mando račun je bil ustvarjen konec leta 2020. Na y-osi je število komentarjev na ta dan osebe Mando oz. Leko.
GRAF https://prnt.sc/20xc5yy

Mando račun je nastal konec leta 2020, ker se je Leko že prej preprial z drugimi na forumu. Verjetno je naredil nov račun in začel napadat s tega računa. Zato je tudi v januarju kar nekaj prepletanja, ene dni piše z Leko računa, druge dni z Morison računa, nato pa je tega čedalje manj in ima vse daljša obdobja pisanja z enega ali z drugega računa. Kasneje po februarju ali pa marcu pa lahko vidimo, da je večinoma pisal samo še z Mando računa, le občasno kak dan se je vrnil na Leko račun in napisal kak komentar iz tam.
Zanimivo. Zadnji Mandotovi komentarji so bili sredina julija in zadnji njegov komentar je bil 12. avgusta. Nato se je 13. avgusta aktiviral spet Leko in od takrat se Mando ni več oglasil.

Sredina julija je bil tudi čas, ko sem se z njim najbolj kregal tu na forumu. Nato se je odločil, da se umakne.

Bom naredil še nekaj drugih testov za analizo multiosebnosti na slotechu, da vidimo kako se ta dva računa odrežeta na teh testih.


A še nimaš grafov dovolj? Poleg ADE te mučijo še formuraši? Gledaj naprej ne nazaj, december letos in q2 drugo leto (kak in kako pa veš), naprej pa moja kugla še ne vidi (slaba roba).
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

spegli ::

Dober je BTC butnu. Upam da 52-53k zdrži. Sam pazi zdej kam gre nafta. Danes ruklna za 13%. Trenutno 68.27 USOIL. Ziher bo zdej za tankat tolk cenej haha.

SomeTime ::

Pozdravljeni,

nekaj časa spremljam tole temo, sicer pa popolni začetnik v kriptu.

Imam vprašanje: kako veste, da bo šel nek coin v pričakovano smer, KO pade pod nakupno ceno (torej, da bo šel nazaj v pravo smer)? In kako to zdržite? Kje nameravate prodati Sand in kje Galo?
(Berem, iščem informacije in se učim tehnične analize, počasi gre...)

Upam, da ne kršim kakšnega pravila z vprašanji... LP vsem.

Dodatno:
Zdaj gre lepo gor!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SomeTime ()

kiFni ::

tuki neki ne štima. btc in dxy nikol ne gresta skup dol. očitno spet ena od likvidacij longov.

spegli ::

@SomeTime Vzameš BTC. Drugje te nategnejo, ker ni dost denarja (liq), al pa se zmenjo. TA pomaga. Pa večkrat ko spušiš, več imaš izkušenj :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

_wtf_ ::

spegli je izjavil:

@SomeTime Vzameš BTC. Drugje te nategnejo, ker ni dost denarja (liq), al pa se zmenjo. TA pomaga. Pa večkrat ko spušiš, več imaš izkušenj :)


to kar je odebeljeno še posebej velja :)

laser ::

SomeTime je izjavil:

Pozdravljeni,

nekaj časa spremljam tole temo, sicer pa popolni začetnik v kriptu.

Imam vprašanje: kako veste, da bo šel nek coin v pričakovano smer, KO pade pod nakupno ceno (torej, da bo šel nazaj v pravo smer)? In kako to zdržite? Kje nameravate prodati Sand in kje Galo?
(Berem, iščem informacije in se učim tehnične analize, počasi gre...)

Upam, da ne kršim kakšnega pravila z vprašanji... LP vsem.

Dodatno:
Zdaj gre lepo gor!

Zdravo, sva že dva. Nihče ne ve kam bo šel neki coin. Po toćki obrata, ko se začne run imaš nekaj malega šanse za zaslužek, dokler se zadeva ne obrne v nasprotno smer. Stari trejderji so si izostrili občutek kdaj so točke obrata. Če imaš veliko časa se lahko učiš na zgodovini. Sam sem se opekel na forexu in pušnil 2800€ in prenehal za cca 7let. Sedaj se učim na novo.
Lp vsem - redno berem debato in poskušam izluščiti kakšen dobronameren namig.

doktorproof ::

spegli je izjavil:

@SomeTime Vzameš BTC. Drugje te nategnejo, ker ni dost denarja (liq), al pa se zmenjo. TA pomaga. Pa večkrat ko spušiš, več imaš izkušenj :)


Drži. Jaz sem zelo izkušen "revež".

spegli ::

Za vajo TA lahko probaš poiskat falling wedge od topa. (4h)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

FireSnack ::

Danes je treba fudat, naj vas preveč ne skrbi. To sem napovedal. Ampak dajmo se držat pravil in dajmo fudat vsi.
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnack ()

Prebranac ::

FireSnack je izjavil:

Danes je treba fudat, naj vas preveč ne skrbi. To sem napovedal. Ampak dajmo se držat pravil in dajmo fudat vsi.


In prav je tako. Kripto se na 4 in 12 urnih svečah sesuva. Ne vem od kod vam optimizem. Že od septembra gre vse navzdol. Malo zaniha gor pa že vsi sladki.

Blue30 ::

Prebranac je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Danes je treba fudat, naj vas preveč ne skrbi. To sem napovedal. Ampak dajmo se držat pravil in dajmo fudat vsi.


In prav je tako. Kripto se na 4 in 12 urnih svečah sesuva. Ne vem od kod vam optimizem. Že od septembra gre vse navzdol. Malo zaniha gor pa že vsi sladki.

Zanimivo te je brat
Kako to, da si tako pesimisticen, saj se v resnici ne ve, kaj bo.

IgorCardanof ::

SomeTime je izjavil:

Pozdravljeni,

nekaj časa spremljam tole temo, sicer pa popolni začetnik v kriptu.

Imam vprašanje: kako veste, da bo šel nek coin v pričakovano smer, KO pade pod nakupno ceno (torej, da bo šel nazaj v pravo smer)? In kako to zdržite? Kje nameravate prodati Sand in kje Galo?
(Berem, iščem informacije in se učim tehnične analize, počasi gre...)

Upam, da ne kršim kakšnega pravila z vprašanji... LP vsem.

Dodatno:
Zdaj gre lepo gor!


Težko je. Mesece in leta izkušenj. Veliko narejenih trejdov in seveda ogromno neuspehov. In potem se počasi učiš kako nekako na marketu potekajo stvari.

Glede SAND in GALA, jaz prodajam to v nedeljo. Verjamem, da bo to sell the news event. (Vsaj za SAND zagotovo).

Prej kot se boš pa nehal sekirat za izgube, bo pa tudi veliko boljše. Če te izgube preveč bolijo, potem ti ne bo lahko. Prej ko ti postane vseeno, lažje poteka vse skupaj. To je veliko lažje dosežt, če v življenju že imaš vredu življenje, kripto je pa samo nek bonus.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

SomeTime ::

Hvala vsem. Jeff še eno vprašanje: v nedeljo SAND? Samo ponavadi, ko sem gledal, je bilo v nedeljo bolj klavrno. Kaj je tokrat drugače?

Življenje imam zelo vredu. Problem imam pri takšnih zadevah z denarjem, pač težko prislužen in težko gledam, če ne gre v pravo smer. Ne glede na višino vložka... :) Kripto mi predstavlja malo izzva zaradi morebitnega zaslužka... Predvsem pa, da se malo "streniram".

Recimo, Galo sem kupil pri 0,63, potem ponoči nisem prodal, pa sem bil zraven, ko je bila na vrhu (kljub navodilom "KakoLepo", pri 30% več od vložka), ker, saj bo šlo do 1. Potem se zjutraj zbudim in rečem, ok, malo škoda, potem gre BTC dol in adijopamet, potem prodam, pa kupim... Skratka, vse kar se ne sme. To bi rad nekako se naučil, če tako rečem. Ima smisel?

Npr. Kaj bi bilo prav narediti? Prodati in potem kupiti - zakaj, če gre do 1... Itd. Tukaj mi manjka.

Tokrat sem recimo kupil MANO in SAND na cca enakem mestu kot ti, pa me je že nekajkrat prijelo, da bi prodal (ko je bila cena nizka, seveda - ko je visoka, ne vem, kdaj naj prodam).

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SomeTime ()

Blue30 ::

Takrat ko si prodal, ne bi smel.

IgorCardanof ::

Imaš prepričanje, da bo šlo gor? Potem držiš.

Potem ne smeš bit požrešen, ko gre cena gor in se počutiš kot da si najboljši trejder na svetu, takrat je smiselno že počasi prodajat. Najbrž ne boš zadel vrha, zato je smiselno, da prodajaš ven po kosih. Podobno kot lahko DCAjaš v kovanec, lahko DCAjaš tudi izven. Če bi kakšen kos prodal včeraj, ko je bilo vse zeleno, potem bi danes zjutraj s tem denarjem lahko kupil nizko dodatno, če verjameš da bo šlo še gor. V kolikor pa ne, si si pa vsaj zagotovil nekaj profitov s svojim trejdom.

Naprej, uporabljaš lahko stoploss. Recimo GALA si kupil pri 0.63, zvečer si jo videl pri 0.77. Zdej neveš a bo šlo še gor ali ne bo šlo, lahko si nastaviš stoploss in si rečeš, ok če pade pod 0.73, potem prodaj pa imam lepih 15% profita. Če gre pa gor, potem pa toliko boljše.

Glede Sanda pa tako, 29. novembra je alpha release. Torej velik hype na vse to kako bo. Končno release po 3eh ali koliko letih developanja. Če hočeš dobiti alpha pass, potem moraš biti lastnik landa. Ta land lahko kupiš samo s sand tokeni. Landi stanejo po 10k$ trenutno. Torej velike količine sanda. Veliko ljudi igra na to karto. Na to velik event 29. novembra. 95% sem prepričan, da bo od 29. novembra dalje kar nekaj časa zatišje. Najbrž tudi kdo drug pričakuje selloff, zato bom sam raje poskusil frontrunnat njih in prodal še en dan prej.
Poleg tega pa je 1. decembra nov večji unlock sand tokenov, vsaj tako sem zasledil informacije na twitterju. Tako da tudi dodatni sell pressure.

Lahko pa imam seveda narobe in so vsi, ki so hoteli že prodali, in sem sedaj exit liquidity. Bomo vidl.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Mina dobro stoji
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

bozicek ::

Mina stoji k kurac od župnika...bolj mlahavo :))
Darila letos samo za poredne

Machete ::

Zakakaj bi bil penis duhovnika mlahav? Motiš se pomoje. Also MINA ima slab coin logo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

DeeJay ::

Ok mal updejta za OHM forke. Zadn tedn je bil kr shitshow. Velik rugpullov (pepebank, electrondao, mynosdao, snowXY, ...) in tud neki alpha inveticij v spartacus in fort.

Tuki vam sheram en alpha in vam toplo priporočam, da dobite presale. Team je KYCjan, preverjen in ne bo scam.
https://discord.gg/77PNGQrG
Ne delema tega za invajte, ker jih ne rabim, ampak zato da boste mel kej od tega.

Sledite navodilom v #announcement in se potrudte za whitelist.

Good luck!
Don't f with me.

IgorCardanof ::

Deejay, dej bodi tiho no. Izkljucno vse kar delis, je za tvojo korist. Ce se ti ne gre za invite, daj povej ime tega ohm forka, da se tisti, ki se joinajo, lahko prikljucijo brez da bi uporabili tvoje ref?

Drugace pa, tele token unlock podatke je izredno tezko najdt. No vsaj tocne datune kdaj se bodo zgodili.

Za SAND se bo zgodil 12% unlock tokenov v decembru 2021, torej sedaj v naslednjem mesecu. To so ljudje, ki so kovance kupovali po cenah 0.008$ na SAND in manj. Ljudje na x2000 in x1000 gainsih.

Ce zvem tocen datum unlocka, povem.

https://research.binance.com/en/project...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Ijus ::

AirCoin (AIR) ga neki rise-a.
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

errhec ::

GALA in XRP sta dobra izbira?
dd
««
856 / 1490
»»