» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
852 / 1490
»»

chrush ::

Jaz sem z galo naredil že 350%. Take profit planiram pri 1.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

KakoLepo ::

chrush je izjavil:

Jaz sem z galo naredil že 350%. Take profit planiram pri 1.

profesionalni trejdarji bi rajs nastimal vsaj na 0,99 usd. Nikol na okroglo cifro, ker vsi zacetniki radi nastavijo sell na okrogle stevilke. Pa potem whale proda pred tem in potem vcasih vprasanje ce ti sprozi order, odvisno koliko bagov je tam nastimanih za prodajo. Malo za hec malo za res. Drugac pa ne vem koliko je cenovni target, samo gledam, dokler je v trendu pac.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

miroB ::

Moje mnenje je, da je velika možnost da GALA ekosistem ni nateg. Glih včeraj, ali predvčeraj so izdali drugi game, ki ga lahko igraš. Na kvaliteto teh iger ne smemo gledati skozi oči nas, ki smo nažigali Civilization, Baldurs Gate, Doom in podobne naslove, ampak skozi oči tiktok generacije. Tako da je možno, da bodo gami, ki jih planirajo, zaživeli. Kako bo pa izgledal uspešen metaverse gaming svet, pa tako ali tako nihče ne ve...

Tako, da bo imho gala še rasla...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miroB ()

KakoLepo ::

Hvala za pojasnilo, glejte, jaz ne poznam teh kovancev, tko da jemljite te primerjave bolj tako kot zanimivost, ker ne poznam ozadja. Tko da tisti, ki veste o cem se gre pri kakem projektu, hvala za pojasnila.

chrush ::

KakoLepo je izjavil:

chrush je izjavil:

Jaz sem z galo naredil že 350%. Take profit planiram pri 1.

profesionalni trejdarji bi rajs nastimal vsaj na 0,99 usd. Nikol na okroglo cifro, ker vsi zacetniki radi nastavijo sell na okrogle stevilke. Pa potem whale proda pred tem in potem vcasih vprasanje ce ti sprozi order, odvisno koliko bagov je tam nastimanih za prodajo. Malo za hec malo za res. Drugac pa ne vem koliko je cenovni target, samo gledam, dokler je v trendu pac.


Poznam te fore. Nisem mislil natanko 1. Sem mnenja, da če pride do 0.95 bo sel tudi do 1.10
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

dope1337 ::

Izgleda, da bo naslednji DeFi trend ala Multi Chain Capital in vsi njegovi forki.

A jz budala pred dnevi izvedel najprej za Multi Farm Capital, ki je vec ali manj kopija MCCja (ena izmed mnogih) in vlozil tja ...
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

miroB ::

Kako pa mislite, se bo izteklo zaslišanje 8. decembra v ameriškem kongresu? Imo, bo to zelo vplivalo na, ali se bo decembra začela zima, ali pa bodo grafi začeli leteti navzgor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miroB ()

IgorCardanof ::

Ne bi me presenetilo, če je kmalu zatišje za nekaj časa. Vsaj glede na to kar vidim, da se dogaja na trgu. Peak retard mode tako kot aprila/maja.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

AllStarc ::

A je kdo kaj zaslužil vceraj s kruhkom. Mater sem ležal v postelji gledal kako raste in nisem upal tapnit gumba. Potem sem pa gledal pol ure v zeleno svečo in bi samo v tem casu zasluzil za dober avto. Kakšna prpa.
sometimes what you want and what you get,
are two very different things

KakoLepo ::

 gala/usd

gala/usd



Samo povem, da je lahko na narisanem grafu potencialen resistance. Ne vem, ce bo ampak mozno je, ker je tam zgorna trendlinija.

spegli ::

Tale long od 56k je kar lepo uspel. Upam da bo šlo do 59k, potem pa padec na 53k. Mogoče. 50% profita je na varnem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

Hepanlol ::

Ima kdo kak shill seznam low oz. micro MC metaverse/NFT gejming/gejm2earn projektov, ki jih opazuje oz. ima v portfelju? Sand/Mana vlak je odpeljal, tako da bi bilo fajn najti kakega spregledanega top 200 MC kandidata.

Moj trenuten izbor:

PolyGod - https://www.coingecko.com/en/coins/poly...
Mist - https://www.coingecko.com/en/coins/mist
TryHards - https://www.coingecko.com/en/coins/tryh... (komaj včeraj začel trejdati)
Continuum World - https://www.coingecko.com/en/coins/cont...

To dvoje pa opazujem že nekaj tednov, medtem pa sta oba naredila 2x, tako da imata pri meni grenak priokus, saj nisem vstopil, ko bi lahko. Mogoče pa še ni nič zamujeno.

Ovr - https://www.coingecko.com/en/coins/ovr
Gaia Everworld - https://www.coingecko.com/en/coins/gaia...

KakoLepo ::

Poznam enga ampak nima dovolj likvidnosti, tko da ce bi ga povedal, bi ze par trejdarjev pomoje naredilo preveliko volatilnost pump and dump tko da...pa tudi je ze precej napumpan.

Poleg tega pa je dotaknil resistance zgoraj v primerjavi z sand in vcer bil zavrnjen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

IgorCardanof ::

Neugodna situacija res. Vse gre tok gor, brez sploh kakih resnih pullbackov. Ce pa hoces noter, pa ves v kaj kupujes in kok hitro se loh obrne ...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

KakoLepo ::

Ja, zato, ce so vsi napumpani, ti lahko pomaga samo, ce jih primerjas med seboj, kater trenutno outperforma. Ampak to zahteva kar precej spremljanja in casa, saj se to lahko hitro obrne, kot si povedal.

PrimoZ_ ::

Možnost da bi BTC ali ETH še konkretno potegnil navzgor do konca letošnjega leta se mi zdi vse manjša.
Vsak dan mi zgleda bolj, kot da smo maja letošnjega leta. BTC in ETC mencata na mestu, vse okoli pa je polno one hit wonderjev, ki edini konkretno rastejo.

Dokler ne bo nenadnega crasha vsega skup.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

IgorCardanof ::

PrimoZ_ je izjavil:

Možnost da bi BTC ali ETH še konkretno potegnil navzgor do konca letošnjega leta se mi zdi vse manjša.
Vsak dan mi zgleda bolj, kot da smo maja letošnjega leta. BTC in ETC mencata na mestu, vse okoli pa je polno one hit wonderjev, ki edini konkretno rastejo.

Dokler ne bo nenadnega crasha vsega skup.


Ja, tudi meni zgleda podobno. Si pravim da bom zdej v prihodnjih dneh jemal dosti profitov. Pa upam da bom tudi dejansko to storil in ne naredil podobno kot maja, ko sem nekaj portfolija sicer spravil v stable, si dal plan da ga skoz spravim še več, pa dejansko nikoli tega naredil. Dokler potem po 19. maju ni bil celoten kripto portoflijo več kot /2.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

kow ::

Imo se motite, in boste svoje kojne poceni prodali big boysom, ki sedaj previdno akumulirajo. Pametneje bo zaceti dovajati svezi fiat. Kripto lahko (zacasno) ustavi sele FED, ce bolj agresivno umakne tapering. Pa mislim, da nimajo jajc se par mesecev to narediti. Zaposlenost se ni popolnoma vrnila, pa praznike si ne bodo hoteli unicit.

Ce gledamo realno, se value zelo dobro drzi. Pumpajo samo metaverse kojni. Padajo pa neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

IgorCardanof ::

Jemati profite iz gaming/metaverse kovancev v stable/paxg/top kovance.

Sam imam trenutno za najbolj verjeten scenarij ponovitev dumpa iz maja. Lahko ne v taki meri (torej do 30k) ampak konkretno navzdol. Prav tako umiritev gaming/metaverse hypea. Ker trenutno se kupuje vse, ki ima buzzword p2e/nft/gamefi/metaverse ...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

spegli ::

Tole nabira za naslednji napad na ATH. Ni še bula konc po moje. 53k -> ATH.

kow ::

Metaverse hype se bo pocasi izpel. Longterm ima par teh kovancev smisel, samo pomoje jih ni smiselno kupovati sedaj, ker jih boste lahko kasneje ceneje.

Meanwhile, buidlers gonna buidl:

https://blog.matter-labs.io/thegraph-51...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

doktorproof ::

Še AMB pumpa k pr norcih.

Machete ::

kow je izjavil:

Metaverse hype se bo pocasi izpel. Longterm ima par teh kovancev smisel, samo pomoje jih ni smiselno kupovati sedaj, ker jih boste lahko kasneje ceneje.

Meanwhile, buidlers gonna buidl:

https://blog.matter-labs.io/thegraph-51...


TLTR. Kaj kupit iz te novice. Hvala.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

miroB ::

Še ena novica na temo GALAX. Imo bo rasel vsaj do sredine decembra. 13.12. je v Las Vegasu nek GALAX ekosistem event in konferenca.... Kot sem že zgoraj napisal: dejansko je možnost da GALAX ni nateg in team v ozadju ima neko vizijo in plan kaj želijo, kako pa bo jim uspelo, je pa seveda druga tema.

kow ::

Machete je izjavil:


TLTR. Kaj kupit iz te novice. Hvala.


Itak, da eter. Novica nakazuje, da bodo konzumerji na ethereumu rollupi ipd. Zanesljiv demand. No hype, just value.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

IgorCardanof ::

miroB je izjavil:

Še ena novica na temo GALAX. Imo bo rasel vsaj do sredine decembra. 13.12. je v Las Vegasu nek GALAX ekosistem event in konferenca.... Kot sem že zgoraj napisal: dejansko je možnost da GALAX ni nateg in team v ozadju ima neko vizijo in plan kaj želijo, kako pa bo jim uspelo, je pa seveda druga tema.


Nateg itak da ni. Overvalued? Trenutno zelo verjetno.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

kow ::

Se malo pa bo NEM izpadel iz top100. Matr sem dolgo cakal.

IgorCardanof ::

Fantje, za uradno top 100 lestvico najbogatejših slovencev je potrebno 27.7 milijona EUR premoženja. Vam bo uspelu v tem bullrunu skočit gor? Je lahko tale balon tako divji, da bo v top 100 uletelo kakih 10-20 kripto bogatunov? (V kolikor bodo seveda pokazali premoženje)?
https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/slov...

Pa da bi potem tvoja zgodba o uspehu pisala, da si kupil ETERNAL pri 1$ za 10k v začetku septembra in držal do 1k :D
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

KakoLepo ::

KakoLepo je izjavil:

 gala/usd

gala/usd



Samo povem, da je lahko na narisanem grafu potencialen resistance. Ne vem, ce bo ampak mozno je, ker je tam zgorna trendlinija.

 gala/usd

gala/usd


Opozorilo se je splacalo, gala pri tisti meji zgoraj padla priblizno 10 procentov in trenutno je odboj na spodnjem narisanem suportu, bomo videli, ce bo drzal.

KakoLepo ::

IgorCardanof je izjavil:


Pa da bi potem tvoja zgodba o uspehu pisala, da si kupil ETERNAL pri 1$ za 10k v začetku septembra in držal do 1k :D


 gala/eternal

gala/eternal


 gala/mana

gala/mana



Na grafu sem primerjal gala z eternal, ki si ga omenil. Do zdaj je glala mocno outperformala eternal. Do kdaj bo tak trend pa ne vem.
Na drugem grafu je update za gala v primerjavi z MANA. Trenutno je ze nad break point mejo, ampak vseeno previdno, saj je to dnevna sveca in ni natancno.

Phantomeye ::

gledam teh 300€ k jih mam pa razmisljam, ce vsaj 100 vn vzamem hehe (vplacilo)

IgorCardanof ::

KakoLepo je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:


Pa da bi potem tvoja zgodba o uspehu pisala, da si kupil ETERNAL pri 1$ za 10k v začetku septembra in držal do 1k :D


 gala/eternal

gala/eternal


 gala/mana

gala/mana



Na grafu sem primerjal gala z eternal, ki si ga omenil. Do zdaj je glala mocno outperformala eternal. Do kdaj bo tak trend pa ne vem.
Na drugem grafu je update za gala v primerjavi z MANA. Trenutno je ze nad break point mejo, ampak vseeno previdno, saj je to dnevna sveca in ni natancno.


Eternal je ponzi zgodba o uspehu. Play2earn ponzi igra, ki je šla v dveh mesecih iz 1$ na trenutno 750$. Marketcap 4 milijarde, nevem kdaj se to ustavi. Prvič sem Eternal videl pri 150 ko je začel padat na 100 in si rekel, da se je ponzi končno začel sesuvat :D
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

chrush ::

Dobiček iz GALE razmišljam, da bi premaknil v QI in IQ. Prodal sem DAR in vse premaknil v QI. Da nebo kdo mislil, da delam z enormnimi vsotami. V gala trenutno 3700€ kupil za nekaj čez 1000€. V QI in IQ sem porinil 500€ v vsako. V lasti imam še AI, s katerim sem prišel iz 500€ na 125€, ANKR, DGD, RSR, IDEX, XRP, FIO in OGN. Bom pa v začetku meseca dvikgnil 10.000€ iz Forexa in vse vložil v CRO. Imam dober občutek, da lahko grem na x10 v kakem letu. To pa je že spodoben zaslužek. V Forexu ostanem samo še s 5.000€ in mešetarim. Morem priznati, da me je v zadnjih dveh tednih Crypto prevzel, verjetno zaradi tega, ker v večini primerov delam dober plus.
Sicer pa je to zgolj trenuten trend. Ko se bo začela konkretna kriza, še vedno verjamem, da je zlato edino prebežališče. Relno cenim BTC vs € na 10. Torej 10BTC-jev za 1€ in 5 ETH-jev za 1€. 98% ostalih kovancev in navlake pa bo itak izginila.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

KakoLepo ::

 cro/usd

cro/usd



Na grafu cro/usd in kratkorocni trend, padel je pod trendlinijo in zdaj isce nove trende in nove poti.

PrihajaNodi ::

chrush je izjavil:

Dobiček iz GALE razmišljam, da bi premaknil v QI in IQ. Prodal sem DAR in vse premaknil v QI. Da nebo kdo mislil, da delam z enormnimi vsotami. V gala trenutno 3700€ kupil za nekaj čez 1000€. V QI in IQ sem porinil 500€ v vsako. V lasti imam še AI, s katerim sem prišel iz 500€ na 125€, ANKR, DGD, RSR, IDEX, XRP, FIO in OGN. Bom pa v začetku meseca dvikgnil 10.000€ iz Forexa in vse vložil v CRO. Imam dober občutek, da lahko grem na x10 v kakem letu. To pa je že spodoben zaslužek. V Forexu ostanem samo še s 5.000€ in mešetarim. Morem priznati, da me je v zadnjih dveh tednih Crypto prevzel, verjetno zaradi tega, ker v večini primerov delam dober plus.
Sicer pa je to zgolj trenuten trend. Ko se bo začela konkretna kriza, še vedno verjamem, da je zlato edino prebežališče. Relno cenim BTC vs € na 10. Torej 10BTC-jev za 1€ in 5 ETH-jev za 1€. 98% ostalih kovancev in navlake pa bo itak izginila.


Zanimivo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

KakoLepo ::

Ce lahko poves, kaj tocno je qi, ker jih je vec s to oznako? Pa iq a je to mogoce everipedia?

chrush ::

QI
IQ je Everipedia ja.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

IgorCardanof ::

Zanimiv pogled, ko se zaveš, da nas je večina tukaj za poker mizo in igramo eden proti drugemu. Lahko bi si podajali razne žetone ali pa kako drugo ničvredno bedarijo, se pa boljše poćutimo, ker v ozadju trgujemo s "kripto projekti".
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Kripto ::

IgorCardanof je izjavil:

KakoLepo je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:


Pa da bi potem tvoja zgodba o uspehu pisala, da si kupil ETERNAL pri 1$ za 10k v začetku septembra in držal do 1k :D


 gala/eternal

gala/eternal


 gala/mana

gala/mana



Na grafu sem primerjal gala z eternal, ki si ga omenil. Do zdaj je glala mocno outperformala eternal. Do kdaj bo tak trend pa ne vem.
Na drugem grafu je update za gala v primerjavi z MANA. Trenutno je ze nad break point mejo, ampak vseeno previdno, saj je to dnevna sveca in ni natancno.


Eternal je ponzi zgodba o uspehu. Play2earn ponzi igra, ki je šla v dveh mesecih iz 1$ na trenutno 750$. Marketcap 4 milijarde, nevem kdaj se to ustavi. Prvič sem Eternal videl pri 150 ko je začel padat na 100 in si rekel, da se je ponzi končno začel sesuvat :D


To bo novi Bitconneeeeeeeeeeeect :))

Money is mindset!

Motion ::

IgorCardanof je izjavil:

Zanimiv pogled, ko se zaveš, da nas je večina tukaj za poker mizo in igramo eden proti drugemu. Lahko bi si podajali razne žetone ali pa kako drugo ničvredno bedarijo, se pa boljše poćutimo, ker v ozadju trgujemo s "kripto projekti".


Si se družu z aquvo kaj zadnje čase :))

BTW pod kakšnim nikom je aquva v tej temi trenutno.

KakoLepo ::

chrush je izjavil:

QI
IQ je Everipedia ja.

Prvi ima zelo zanimiv graf, dela tak lep rounded bottom, ampak trenutno ni nic posebnega kar se performanca tice, mogoce bo enkrat v prihodnosti, ce morda naredi cup and handle vzorec pa naredi breakout, do takrat rajs spremljam kake druge, ki so bolj zivahni. Glede everipedie pa je zadnjih par mesecev skoraj kot stable kovanc, nic ne dogaja. To je trenutno stanje, seveda se lahko to v prihodnje spremeni, ker ne spremljam teh dveh kovancev, ne poznam njunega ozadja in zgodbe in ne vem zakaj si tok navdusen, mogoce pa ima dobro ozadje, ne vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

IgorCardanof ::

Motion je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Zanimiv pogled, ko se zaveš, da nas je večina tukaj za poker mizo in igramo eden proti drugemu. Lahko bi si podajali razne žetone ali pa kako drugo ničvredno bedarijo, se pa boljše poćutimo, ker v ozadju trgujemo s "kripto projekti".


Si se družu z aquvo kaj zadnje čase :))

BTW pod kakšnim nikom je aquva v tej temi trenutno.


KakoLepo. Sej je dokaj očitno.

Realno je res. 50% bsc portfolija sploh ne vem kaj imam kupljeno (no skoraj tko no) in samo vem, kateri žanr je in da sem dokaj zgodaj napram ostalim. In čakam da unloadam na njih. To se zgodi, ko dobiš meme season, pa ohm fork season pa zdej p2e gamin metaverse bs.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

renofkinja ::

hvala tismu k je pred meseci tukaj omenil project quantum (qbit) :)

kow ::

Lahko bi tudi kdo kdaj napisal katere malovredne vrece so mu ostale....

KakoLepo ::

hala gala, hali gali halid, sori mogu sm :), baj d vej to je ime pevca, pac "umetnisko ime", ne priporocam, ker so drogeraske pesmi

;((

IgorCardanof ::

Resno vprašanje, a tuki apnete v vsak kovanec, ki je omenjen?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

KakoLepo ::

to bi mogu narest eno anketo :D, jaz ti ze zdaj povem zase, itak da ne

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

IL_DIAVOLO ::

Zadnje čase vse zadanem lol

https://www.coingecko.com/en/coins/kiba...

renofkinja je izjavil:

hvala tismu k je pred meseci tukaj omenil project quantum (qbit) :)


Jaz sem ga prodal, pred bearom kupim nazaj. Prepočasi tole za bull.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

spegli ::

Kaj šilajo vaši influenserji ?

l0g1t3ch ::

Pa ne da se ETH pobira? Kaj mislite, se začenja okrevanje?
««
852 / 1490
»»