» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
849 / 1490
»»

Hepanlol ::

Ej, ve kdo, zakaj CAKE tone tko globoko, je visoka inflacija ali kaj drugega? Res čudno, saj DEX uporablja ogromno ljudi. 65% od ATH-ja je že malo alarmantno glede na usecase projekta. Bo treba razmisliti, mogoče je to izvrstna priložnost za vstop, če ni nekih očitnih razlogov za tako globok dip.

IgorCardanof ::

Že res, da so daleč največji dex, so pa tudi eni izmed najpočasnejših developerjev. Berem njihove oglase za 250k$ na leto, da bi pa karkoli naredili, gre pa izredno počasi.

Dodaj temu potem še inflacijo CAKEa, težave BSCja s syncanjem nodeov in potem dobiš to kar se dogaja.

Če bodo pa enkrat začel delat na nivoju, kot se za tako plačo pričakuje, pa verjamem, da bo cena CAKEa eksplodirala.

+ to, da se v zadnjih nekaj mesecih kr nekej developerjev/vodstva zapustilo projekt.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Machete je izjavil:

Če koga tišči kak stotak. MNDE Marinade in mSOL stake tokeni počasi plezajo UP. Mogoče je za zarinit za kako malico noter. Ne vem pa kako se bo ta igra končala. Zankrat RIN pool radodarno nagrajujejo liquidity stejkerje.

https://dex.aldrin.com/pools


A me je kdo poslušal včeraj? Verjetno ne...
https://coinmarketcap.com/currencies/mn...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Damjan10 ::

Damjan10 je izjavil:

Damjan10 je izjavil:

https://hi.com/lori265
Če koga zanima vsaki dan dobiš 1HI coin

Samo registriraš se in dobiš bresplačno vsaki dan 1HI coin,pod vpis kdo vas je povabil samo napišeš lori265,od vsakega naslednjega,ki ga povabiš ti,dobiš od njega 0.50 HI-ja.



A nobenega ne zanima,da podarijo denar?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

IgorCardanof ::

Od kdaj smo tako nesnago kot je tale zgoraj dobili v temo?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Machete ::

Damjan10 je izjavil:

Damjan10 je izjavil:

Damjan10 je izjavil:

https://hi.com/lori265
Če koga zanima vsaki dan dobiš 1HI coin

Samo registriraš se in dobiš bresplačno vsaki dan 1HI coin,pod vpis kdo vas je povabil samo napišeš lori265,od vsakega naslednjega,ki ga povabiš ti,dobiš od njega 0.50 HI-ja.

A nobenega ne zanima,da podarijo denar?


Zastonj je samo sifilis.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Hepanlol ::

IgorCardanof je izjavil:

Že res, da so daleč največji dex, so pa tudi eni izmed najpočasnejših developerjev. Berem njihove oglase za 250k$ na leto, da bi pa karkoli naredili, gre pa izredno počasi.

Dodaj temu potem še inflacijo CAKEa, težave BSCja s syncanjem nodeov in potem dobiš to kar se dogaja.

Če bodo pa enkrat začel delat na nivoju, kot se za tako plačo pričakuje, pa verjamem, da bo cena CAKEa eksplodirala.

+ to, da se v zadnjih nekaj mesecih kr nekej developerjev/vodstva zapustilo projekt.


Hvala za pojasnilo, zanimivo. Tako naključno mi je padel v oči, ker sem pregledoval top 100 in videl, da je izven petdeseterice, kar me je rahlo šokiralo. Je pa res, da je spomladi imel paraboličen dvig, tako da tisti ATH ni neko realno merilo, vseeno pa bi si zaslužil vsaj top 30, neglede na vse pomanjkljivosti, ki si jih navedel, saj je DEX še vedno uporaben brez večjih preglavic (vsaj sam na njih nisem naletel). Mogoče dodam v portfelj, tle pri 12-15$ levelih bi moral imeti kar močan support.

Mato989 ::

Hepanlol je izjavil:

Ej, ve kdo, zakaj CAKE tone tko globoko, je visoka inflacija ali kaj drugega? Res čudno, saj DEX uporablja ogromno ljudi. 65% od ATH-ja je že malo alarmantno glede na usecase projekta. Bo treba razmisliti, mogoče je to izvrstna priložnost za vstop, če ni nekih očitnih razlogov za tako globok dip.



Cake letna inflacija sicer ni tako visoka kot pravi Jeffko... ampak je tam nekje 40-50%... in vsak mesec so jo znižali...

Resda pa delajo počasneje... ampak mislim da bo cena šla nazaj gor na easy do 19$ tako da je vstop kr fajni.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Machete je izjavil:

Damjan10 je izjavil:

Damjan10 je izjavil:

Damjan10 je izjavil:

https://hi.com/lori265
Če koga zanima vsaki dan dobiš 1HI coin

Samo registriraš se in dobiš bresplačno vsaki dan 1HI coin,pod vpis kdo vas je povabil samo napišeš lori265,od vsakega naslednjega,ki ga povabiš ti,dobiš od njega 0.50 HI-ja.

A nobenega ne zanima,da podarijo denar?


Zastonj je samo sifilis.

Niti ta ne
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Mato989 je izjavil:

Hepanlol je izjavil:

Ej, ve kdo, zakaj CAKE tone tko globoko, je visoka inflacija ali kaj drugega? Res čudno, saj DEX uporablja ogromno ljudi. 65% od ATH-ja je že malo alarmantno glede na usecase projekta. Bo treba razmisliti, mogoče je to izvrstna priložnost za vstop, če ni nekih očitnih razlogov za tako globok dip.



Cake letna inflacija sicer ni tako visoka kot pravi Jeffko... ampak je tam nekje 40-50%... in vsak mesec so jo znižali...

Resda pa delajo počasneje... ampak mislim da bo cena šla nazaj gor na easy do 19$ tako da je vstop kr fajni.


Uf sem zgrešil, da sem v svojem postu napisal številke o tem kakšna je infalcija, da ti lahko komentiraš, da ni tako visoka kot sem npisal :))

Vsekakor, se trudijo z redukcijo emisij, z rednim burnanjen in vsem. Še malo pojačajo, pa bo cake lahko ratal tudi deflacijski. Samo za to bodo pa developerji mogl pokazat, zakaj jih plačujejo 250k$ na leto. Ker delajo pa trenutno kar kot par juniorjev developerjev.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Hepanlol je izjavil:

Ej, ve kdo, zakaj CAKE tone tko globoko, je visoka inflacija ali kaj drugega? Res čudno, saj DEX uporablja ogromno ljudi. 65% od ATH-ja je že malo alarmantno glede na usecase projekta. Bo treba razmisliti, mogoče je to izvrstna priložnost za vstop, če ni nekih očitnih razlogov za tako globok dip.



Cake letna inflacija sicer ni tako visoka kot pravi Jeffko... ampak je tam nekje 40-50%... in vsak mesec so jo znižali...

Resda pa delajo počasneje... ampak mislim da bo cena šla nazaj gor na easy do 19$ tako da je vstop kr fajni.


Uf sem zgrešil, da sem v svojem postu napisal številke o tem kakšna je infalcija, da ti lahko komentiraš, da ni tako visoka kot sem npisal :))

Vsekakor, se trudijo z redukcijo emisij, z rednim burnanjen in vsem. Še malo pojačajo, pa bo cake lahko ratal tudi deflacijski. Samo za to bodo pa developerji mogl pokazat, zakaj jih plačujejo 250k$ na leto. Ker delajo pa trenutno kar kot par juniorjev developerjev.


Ja maš prav, ampak pač dvomestna cifra inflacije kjer je prva cifra nižja kot 8 za mene ni visoka inflacija, je pa res relativno kar si napisal ti trollček ti :))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

tommorrow ::

IgorCardanof je izjavil:

Blue30 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Dobro jutro vsem razen Cardano holderjem.

Daj prodaj ze enkrat teh 100 000 "cardanotov" in pozabi nanj >:D


Pa hecam se no, ves da tut Cardano holderjem zelim lepe dneve in veselo zivljenje.

Ze tako ste dali veliko hudega cez zadnje mesece.


Meh. Kupovala ADO po 3 cente... za 60 eur. 3/4 že nimam več. Male zmage :D

IgorCardanof ::

30. novembra ob 9ih zjutraj bo BSC implementiral BEP-95 upgrade - od takrat dalje se bo z vsako transakcijo burnalo nekaj BNBja. Hkrati pride tudi nekaj drugih popravkov, ki naj bi do 300% pospesili syncanje nodeov, tako da bo tudi chain morda postal manj laggy.

Zna bit, da bo BNB v pricakovanju tega eventa imel kak run up.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

_wtf_ ::

IgorCardanof je izjavil:

30. novembra ob 9ih zjutraj bo BSC implementiral BEP-95 upgrade - od takrat dalje se bo z vsako transakcijo burnalo nekaj BNBja. Hkrati pride tudi nekaj drugih popravkov, ki naj bi do 300% pospesili syncanje nodeov, tako da bo tudi chain morda postal manj laggy.

Zna bit, da bo BNB v pricakovanju tega eventa imel kak run up.


Cryptosniper je omenil, da lahko pride do 900$.

Anney ::

Upam, da Tezosa ne boli preveč, kupoval pa prenizko, sem čakal, samo danes mu pa dam en delček. Pa veliko je še je.

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

chrush ::

_wtf_ je izjavil:



Cryptosniper je omenil, da lahko pride do 900$.


Tehnična analiza sicer pravi na obrat, sem se pa naučil v teh nekaj dnevi, kar sem v kriptu, da tehnična analiza nima nič skupnega s kripto trgovanjem.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

AllStarc ::

Dobo bonker je bil danes napaden za bonk bonk ampak meni je 43% naredil od včeraj. Hvala
sometimes what you want and what you get,
are two very different things

novak-t ::

Bxie airdrop (fork od axie).
Pri claimu dobiš 100bxs + 1 nft

moj referal link: https://www.bxieinfinity.com/airdrop?r=...

Je pa live tudi public presale, 1bnb=52k bxs brez zaklepa (100% odklep takoj po listingu)
Se gre pa spet za nek metaverse game token, tako da mogoče bo kaj iz tega.

mamba84 ::

chrush je izjavil:

_wtf_ je izjavil:



Cryptosniper je omenil, da lahko pride do 900$.


Tehnična analiza sicer pravi na obrat, sem se pa naučil v teh nekaj dnevi, kar sem v kriptu, da tehnična analiza nima nič skupnega s kripto trgovanjem.


Zdravo vsem. Da se še jaz poskušam navezati na OP z vprašanjem koliko se zanašate na grafe pri trejdanju. Ali lahko graf srednjeročno predvidi gibanje cene. A majo kaj smisla glave in ramena pa šalice in podobne zadeve?

IgorCardanof ::

Anney je izjavil:

Upam, da Tezosa ne boli preveč, kupoval pa prenizko, sem čakal, samo danes mu pa dam en delček. Pa veliko je še je.




Čestitke. Zadel si makro vrh tega propadajočega kovanca. :)

mamba84 je izjavil:

chrush je izjavil:

_wtf_ je izjavil:



Cryptosniper je omenil, da lahko pride do 900$.


Tehnična analiza sicer pravi na obrat, sem se pa naučil v teh nekaj dnevi, kar sem v kriptu, da tehnična analiza nima nič skupnega s kripto trgovanjem.


Zdravo vsem. Da se še jaz poskušam navezati na OP z vprašanjem koliko se zanašate na grafe pri trejdanju. Ali lahko graf srednjeročno predvidi gibanje cene. A majo kaj smisla glave in ramena pa šalice in podobne zadeve?


Po izkušnjah in spremljanju nekaterih trejderjev na twitterju, se zdi da komu gre kar vredu. Pa ne uporablja nič posebnega. Večinoma le support/resistance pa kake falling wedge in podobne scene.

Support/Resistance je čisto iz psihološkega stališča celotne družbe prava stvar.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

matic492 ::

CRO 0.9$ oz. to je moj prvi "en" trade z 1000% gainom, nisem se dotaknil coinov od nakupa >:D

https://www.forbes.com/sites/martinrive...

CRO’s outperformance coincides with the announcement of a 20-year, $700-million naming rights agreement between Crypto.com and the Los Angeles’ Staples Center – home to the L.A. Lakers basketball team – which will now be rebranded as the Crypto.com Arena.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

KakoLepo ::

Hepanlol je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Že res, da so daleč največji dex, so pa tudi eni izmed najpočasnejših developerjev. Berem njihove oglase za 250k$ na leto, da bi pa karkoli naredili, gre pa izredno počasi.

Dodaj temu potem še inflacijo CAKEa, težave BSCja s syncanjem nodeov in potem dobiš to kar se dogaja.

Če bodo pa enkrat začel delat na nivoju, kot se za tako plačo pričakuje, pa verjamem, da bo cena CAKEa eksplodirala.

+ to, da se v zadnjih nekaj mesecih kr nekej developerjev/vodstva zapustilo projekt.


Hvala za pojasnilo, zanimivo. Tako naključno mi je padel v oči, ker sem pregledoval top 100 in videl, da je izven petdeseterice, kar me je rahlo šokiralo. Je pa res, da je spomladi imel paraboličen dvig, tako da tisti ATH ni neko realno merilo, vseeno pa bi si zaslužil vsaj top 30, neglede na vse pomanjkljivosti, ki si jih navedel, saj je DEX še vedno uporaben brez večjih preglavic (vsaj sam na njih nisem naletel). Mogoče dodam v portfelj, tle pri 12-15$ levelih bi moral imeti kar močan support.

Sicer je ze bilo govora o cake, ko je bil bliz vrha, smo se pogovarjal tukaj, da lahko zacne stagnirat. Tko da tista teorija, da bo slabsi kot drugi kovanci se je uresnicila, se bolj kot sem pricakoval. Poleg tega folk enostavno opazuje kaj se dogaja na trgu in ce vidi, da drugi kovanci mocno outperformajo dolocen kovanc bo logicno razmisljal, da bi kupu kej druzga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

KakoLepo ::

Razlog zakaj sands zadnje dni mocno outperforma vecino kovancev? Menda bo 29. novembra mozno zacet igrat na sandboxu in imajo dolocena pravila, ce zelis igrat dolocene levele, je potrebno si zagotovit mesto in to naj bi lahko pridobili, ce kupijo dovolj sand kovancev?
Menda. Drugac pa to ni nasvet za nakup, le opazka. Trend je trenutno tak, do kdaj bo trajal pa ne vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

KakoLepo ::

Se enkrat bi rad povedal, to ni financni nasvet, ni nasvet za nakup. Je le opazanje trenutnega trenda. Do kdaj bo trajal trend, pa ne vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

vaščan ::

Gledam ADA zdej pa prihaja na kritičen nivo dno kanala 1.56 sem imel narisano mejo če zaključi dnevno svečo pod to ceno nebo dobr tedenski graf je že v medvedjem območju in kaže da ima še potencial na dol. CAKE je že šel pod kanal cena je bila mislim da okrog 16.6-17. Btc dominanca je precej nizko tko da alti trenutno nebi smel preveč padat glede na btc. Vsaj tisti malo boljši ne.

Blue30 ::

KakoLepo je izjavil:

Se enkrat bi rad povedal, to ni financni nasvet, ni nasvet za nakup. Je le opazanje trenutnega trenda. Do kdaj bo trajal trend, pa ne vem.

Pa dobro no, kaj se bojis, da bo kdo vlozil 100k, izgubil 50k in te tozil ali kaj?
Malo se ven mecemo s tem "not financial advice" termom. Vsak ve kaj dela, kdor pa ne ve, ga pa itak ni vec na sceni. Bmk, ce jaz nekaj napisem in potem nekdo kupi. Naj se sam preprica. Ali smo res ze amerika? :D:D:D

vaščan je izjavil:

Gledam ADA zdej pa prihaja na kritičen nivo dno kanala 1.56 sem imel narisano mejo če zaključi dnevno svečo pod to ceno nebo dobr tedenski graf je že v medvedjem območju in kaže da ima še potencial na dol. CAKE je že šel pod kanal cena je bila mislim da okrog 16.6-17. Btc dominanca je precej nizko tko da alti trenutno nebi smel preveč padat glede na btc. Vsaj tisti malo boljši ne.


Ada pada ker jo je etoro s tronom delistal in ljudje nimajo dostopa do 600+ mio kovancev, noro. Jo je pa listal 10x vecji bitstamp, pa nista :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blue30 ()

Neon87 ::

Ali lahko prosim kakšen strokovnjak naredi analizo za XTZ? Gre to proti 0 satoshijev, ali obstaja po grafih kakšno upanje na odboj?
Hvala.

Apofis ::

Blue30 je izjavil:

KakoLepo je izjavil:

Se enkrat bi rad povedal, to ni financni nasvet, ni nasvet za nakup. Je le opazanje trenutnega trenda. Do kdaj bo trajal trend, pa ne vem.

Pa dobro no, kaj se bojis, da bo kdo vlozil 100k, izgubil 50k in te tozil ali kaj?
Malo se ven mecemo s tem "not financial advice" termom. Vsak ve kaj dela, kdor pa ne ve, ga pa itak ni vec na sceni. Bmk, ce jaz nekaj napisem in potem nekdo kupi. Naj se sam preprica. Ali smo res ze amerika? :D:D:D

vaščan je izjavil:

Gledam ADA zdej pa prihaja na kritičen nivo dno kanala 1.56 sem imel narisano mejo če zaključi dnevno svečo pod to ceno nebo dobr tedenski graf je že v medvedjem območju in kaže da ima še potencial na dol. CAKE je že šel pod kanal cena je bila mislim da okrog 16.6-17. Btc dominanca je precej nizko tko da alti trenutno nebi smel preveč padat glede na btc. Vsaj tisti malo boljši ne.


Ada pada ker jo je etoro s tronom delistal in ljudje nimajo dostopa do 600+ mio kovancev, noro. Jo je pa listal 10x vecji bitstamp, pa nista :D

Jbtg, očitno načrtno tunkajo ado...

IgorCardanof ::

Itak ja. Dajte najti se kake teorije zarote zakaj najbolj overvalued kovanec v top 10 pada ...

Drugace pa ima Aqua prav. 29. novembra se zacne Alpha verzija sandobxa. Ce zelis dobiti Alpha pass, rabis kupiti land, ki pa ga lahko kupis le s Sandom - cene so nekaj tisocakov. Tako da ne bi bilo neverjetno, ce bi sand v naslednjih dneh se rasel, eno zaradi pricakovanja Alpha verzije igre (sell the news) in pa zaradi tega, ker morajo igralci kupiti land, ce zelijo dobiti Alpha pass

Prav tako pa je 2 dni nazak Adidas naznanil, da bo v Sandboxu zgradil svoj metaverse.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Apofis ::

Isto kt so se igral z xrpjem...

kow ::

Nic ni lepsega gledati kot padati Ado. Empty blockchain -> worthless blockchain. Tudi Tezos je izredno blizu ATL.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

IL_DIAVOLO ::

Project SEED

Ecosystem

-Gamestudio
-NFT
-GameFi
-DAO

Team

-Call of duty
-Street Fighter
-Tekken

Roadmap



Ampak ne, vi boste raje držali top 10 kovance s par stotaki vložka :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IgorCardanof ::

kow je izjavil:

Nic ni lepsega gledati kot padati Ado. Empty blockchain -> worthless blockchain. Tudi Tezos je izredno blizu ATL.


Zunaj je mrzlo, pa tako megleno slabo vreme, samo mi je pogled na top 100 coingecko takoj polepšal dan. ADA mora še vsaj /2 oziroma ostalo mora iti x2, da bo svet vsaj kanček bolj pravičen in sicer, da ne bo trash memecoin v top 10.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

vaščan ::

Neon87 je izjavil:

Ali lahko prosim kakšen strokovnjak naredi analizo za XTZ? Gre to proti 0 satoshijev, ali obstaja po grafih kakšno upanje na odboj? Od teh treh je najboll bullish one ki se je zasukal na dnevnem pri 50ma.
Hvala.

Daleč da bi bil kakšen strokovnjak ampak xtz one in rune so mi malo podobni. Rune in one sta na tedenskem bullish na dnevnem se je one obrnil gor rune se bo pomoje do drucga tedna tud. Xtz je na dnevnem kot rune na 200ma in se zna tud drug teden obrnt gor volumna ni nič tko da se bolj čaka da btc zaključi korekcijo xtz je pomoje bliz podna ajd če btc crashne gre še mal dol. Za xtz me bolj moti tedenski graf ki se je grdo obrnil na dol po drugi strani tko odzumirano ima ogromen cup in handle vzorec če gre bullish bo xtz dal lepe dobičke naslednji mesec. Za xtz nevem kakšen je roadmap naprej to lahko vse spremeni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

KakoLepo ::

vaščan je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Ali lahko prosim kakšen strokovnjak naredi analizo za XTZ? Gre to proti 0 satoshijev, ali obstaja po grafih kakšno upanje na odboj? Od teh treh je najboll bullish one ki se je zasukal na dnevnem pri 50ma.
Hvala.

Daleč da bi bil kakšen strokovnjak ampak xtz one in rune so mi malo podobni. Rune in one sta na tedenskem bullish na dnevnem se je one obrnil gor rune se bo pomoje do drucga tedna tud. Xtz je na dnevnem kot rune na 200ma in se zna tud drug teden obrnt gor volumna ni nič tko da se bolj čaka da btc zaključi korekcijo xtz je pomoje bliz podna ajd če btc crashne gre še mal dol. Za xtz me bolj moti tedenski graf ki se je grdo obrnil na dol po drugi strani tko odzumirano ima ogromen cup in handle vzorec če gre bullish bo xtz dal lepe dobičke naslednji mesec. Za xtz nevem kakšen je roadmap naprej to lahko vse spremeni.

 xtz/btc

xtz/btc


 xtz/usd

xtz/usd



Ni sicer strokovno ampak xtz je v trendu navzdol ze od nekje zacetka oktobra, proti bitcoinu pada, proti najboljsim kripto performerjem pa sploh. Zgoraj graf v btc in usd vrednosti.

Kripto mesi ::

matic492 je izjavil:

CRO 0.9$ oz. to je moj prvi "en" trade z 1000% gainom, nisem se dotaknil coinov od nakupa >:D

https://www.forbes.com/sites/martinrive...

CRO’s outperformance coincides with the announcement of a 20-year, $700-million naming rights agreement between Crypto.com and the Los Angeles’ Staples Center – home to the L.A. Lakers basketball team – which will now be rebranded as the Crypto.com Arena.

Nisi se dotaknil coinov od nakupa, ampak očitno si pa januarja nekaj prodal. Lažeš tu, lažeš tam?

matic492 ::

Kripto mesi je izjavil:


Nisi se dotaknil coinov od nakupa, ampak očitno si pa januarja nekaj prodal. Lažeš tu, lažeš tam?


Mogoče lažem vsepovsod, who knows? :))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

IgorCardanof ::

Tale Kripto Mesi pa ni od muh. Razkril je tistega kriptobog nateguna, sedaj še tebe :))
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Sharp999 ::

Mnenje za safemoon?

vaščan ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Project SEED

Ecosystem

-Gamestudio
-NFT
-GameFi
-DAO

Team

-Call of duty
-Street Fighter
-Tekken

Roadmap



Ampak ne, vi boste raje držali top 10 kovance s par stotaki vložka :))

Tegale bom pa nabavil za par stotakov. Safemoon če si v plusu sam bejž od tega sranja moje osebno mnenje.

kow ::

Sharp999 je izjavil:

Mnenje za safemoon?

Kaksno vrsto mnenja pa pricakujes?

matic492 ::

IgorCardanof je izjavil:

Tale Kripto Mesi pa ni od muh. Razkril je tistega kriptobog nateguna, sedaj še tebe :))


Ah, pri meni je bolj razkrinkal detajle v slovnici, ker je oboje res.

Drugače sem pa nehal resno slediti tem kripto temam že davno, ker ne morem več sledit kdo trolla, kdo pa resno piše, bi moral naredit spreadsheet z username-i.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Mato989 ::

vaščan je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Project SEED

Ecosystem

-Gamestudio
-NFT
-GameFi
-DAO

Team

-Call of duty
-Street Fighter
-Tekken

Roadmap



Ampak ne, vi boste raje držali top 10 kovance s par stotaki vložka :))

Tegale bom pa nabavil za par stotakov. Safemoon če si v plusu sam bejž od tega sranja moje osebno mnenje.


Ampak kot kaže še ni na voljo kajne? =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Hepanlol ::

Un Seed Project izgleda solidno, sam je spet podobna pesem kot pri Bloktopiji, pre-sale investitorji so naredili 1000x +, će me spomin ne vara, tako da bo prodajni pritisk konkreten ob odklepih.

PolyGod, ime zveni badass, tematika gejma so vikingi, 7 miljonov fully diluted valuacije, solidni VC backerji...bi lahko bil micro cap NFT gem oz. dober NFT degen play:

https://www.coingecko.com/en/coins/poly...

Mato989 ::

Hepanlol je izjavil:

Un Seed Project izgleda solidno, sam je spet podobna pesem kot pri Bloktopiji, pre-sale investitorji so naredili 1000x +, će me spomin ne vara, tako da bo prodajni pritisk konkreten ob odklepih.

PolyGod, ime zveni badass, tematika gejma so vikingi, 7 miljonov fully diluted valuacije, solidni VC backerji...bi lahko bil micro cap NFT gem oz. dober NFT degen play:

https://www.coingecko.com/en/coins/poly...


Ja tole presale investors so lame... to spet razdelijo kolegom itd... pol pa oni nardijo x100-x1000 ostali pa hodlajo 10% plusa če sploh :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Hepanlol je izjavil:

Un Seed Project izgleda solidno, sam je spet podobna pesem kot pri Bloktopiji, pre-sale investitorji so naredili 1000x +, će me spomin ne vara, tako da bo prodajni pritisk konkreten ob odklepih.

PolyGod, ime zveni badass, tematika gejma so vikingi, 7 miljonov fully diluted valuacije, solidni VC backerji...bi lahko bil micro cap NFT gem oz. dober NFT degen play:

https://www.coingecko.com/en/coins/poly...


Tale pa deluje veliko bolj obetaven ja. Tegale si pa znam pogledat pa vržt kaj notri.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

IL_DIAVOLO ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Uff, tale meme coin je za pogledat:

$KIBA

https://www.coingecko.com/en/coins/kiba...

Jake Paul ga shilla:

https://twitter.com/jakepaul/status/146...

Kibaswap, kibacharts, kibagains etc coming coon.

Tokenomics tudi eth like:

Sells within the first 24 hours of initial purchase will be taxed 25% to punish sellers and increase Kiba Inu's value.


Welcome aboard! ;)


Ja, mislim da bo ta kovanec lepo moonal. Minimalen drop v tem btc dumpu. 50M mc.

Naslednji call je moonlight:

https://www.coingecko.com/en/coins/moon...

https://twitter.com/fxtyler_/status/146...

Poglejte bubble maps in zakaj je pomemben za bsc, ki je pogosto tarča rug-pullov.

30M mc. Mislim no, come on!
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrimoZ_ ::

IgorCardanof je izjavil:

Tale Kripto Mesi pa ni od muh. Razkril je tistega kriptobog nateguna, sedaj še tebe :))


U se res, kaj je blo s tistim kriptobogom ?
A je dejansko šel na kavo z njim :D

kow je izjavil:

Sharp999 je izjavil:

Mnenje za safemoon?

Kaksno vrsto mnenja pa pricakujes?


To je bil nek hype spomladi, potem je vse potihnilo, zadnje čase pa spet videvam omembe tega kovanca v raznih člankih. Ne vem pa kaj si mislit iz tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

IL_DIAVOLO ::

Jeff hi



:))

So morda Apeji novi pokemoni? >:D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

««
849 / 1490
»»