» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
848 / 1490
»»

Blue30 ::

Meni gre pa tale JRNY že na živce, imel je komentarje na dogajanja na kripto sceni, zdaj pa samo še shilla te useless NFTje, ki jih sam ne razumem (oz. mi ni jasno, zakaj bi kdo kupil NFT). Si doil NFt in potem kaj? Upaš, da ga drago prodaš ali kaj?

KakoLepo ::

Prodajo ga sami sebi. Ali pa kako drugace v smislu, da je to lahko oblika pranja denarja. Zato pa gredo nekateri nft tako visoko v cenah. Je dost clankov na to temo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

kow ::

Zaenkrat se nobenih dokazov, da se BTC ali ETH vracata na borze, ravno nasprotno, smo pri rekordno nizkih kolicinah. Izgleda, da smo se naprej v akumulacijski fazi. Sam bom ob padcih dokupoval, nato pa vse poslal v cold storage.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

AllStarc ::

KakoLepo je izjavil:

Prodajo ga sami sebi. Ali pa kako drugace v smislu, da je to lahko oblika pranja denarja. Zato pa gredo nekateri nft tako visoko v cenah. Je dost clankov na to temo.

Seveda, saj tudi drage "umetnine" se za visoko ceno preprodajajo od nekdaj, za namene pranja denarja.
Sicer, pa ne mi rečt da 99.9999% ljudi ki vlaga vkripto to ne počne samo zaradi zaslužka. Mislim da nikogar, razen peščice, ne zanima uporabnost. Čisto vseeno, če bi bili navadni cegli.
sometimes what you want and what you get,
are two very different things

DOBO Bonker ::

Kaj pa DOBO?

BONK BONK!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

IgorCardanof ::

Blue30 je izjavil:

Meni gre pa tale JRNY že na živce, imel je komentarje na dogajanja na kripto sceni, zdaj pa samo še shilla te useless NFTje, ki jih sam ne razumem (oz. mi ni jasno, zakaj bi kdo kupil NFT). Si doil NFt in potem kaj? Upaš, da ga drago prodaš ali kaj?


Meni tudi. Ali shilla nftje ali pa govori, kano gre vse to the moon v prihodnjih mesecih. Ampak ja, nima veze tu to. Gre se za ta "membership" in vrednost tega.
Information Token se je zacel zastonj, danes je floor 100k. Alex Becker je za NeoTokyo tudi dajal identitete, floor je bil skoraj rakoj 3Eth, ampak danes je pa 20 eth.

Ja nic. Zdaj imam dostop do nekaj teh private channelov znotraj, pa cakam na kake dobre informacije, nftje. Je tole ziher long term hold zame, razen ce bo floor price sel na kako res bolano vrednost.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Hepanlol ::

DOBO Bonker je izjavil:

Kaj pa DOBO?

BONK BONK!


Begone thot! Kdo pri zdravi pameti bo kupoval /biz/ šitkojn, ki je v zadnjem mesecu naredil 130x.
---
Elrond pa še naprej orje ledino, mogoče ima še dovolj kerozina za top 20, kaj več pa verjetno ne na short term.

IgorCardanof ::

Zadnjih 5500 kosov je slo na nacin dutch auctiona. Zacetna cena 3eth, pa potem vsakih 10 min se zniza z a0.028 ethja. Pa res ni bilo interesa na zacetku. Tam ene 6-8 v auction samo kakih 500 mintanih. Sem ze razmisljal, ce grem raje spat pa mintam zjutraj za 1eth, kee itak ni interesa.
No potem pa ko je zacel mint padat pod 1.25ethja, se je pa zacelo. Potem pa se fomo efekt in je blo konec vsega v nadaljne pol ure.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

DOBO Bonker ::

Hepanlol je izjavil:

DOBO Bonker je izjavil:

Kaj pa DOBO?

BONK BONK!


Begone thot! Kdo pri zdravi pameti bo kupoval /biz/ šitkojn, ki je v zadnjem mesecu naredil 130x.
---
Elrond pa še naprej orje ledino, mogoče ima še dovolj kerozina za top 20, kaj več pa verjetno ne na short term.


Se mi je zdelo da bodo tudi taksni komentarji vmes. Pa nic zato. Pa nic 🤷🏻‍♂️

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

DePalmo ::

Apofis je izjavil:

tale bo taprav :D

https://coinmarketcap.com/currencies/sh...

Rug pull? VČeraj zvečer je vrednost padla za 99.9%

Še dobro da nisem vložil v njega, pa sem ga že gledal.

Apofis ::

DePalmo je izjavil:

Apofis je izjavil:

tale bo taprav :D

https://coinmarketcap.com/currencies/sh...

Rug pull? VČeraj zvečer je vrednost padla za 99.9%

Še dobro da nisem vložil v njega, pa sem ga že gledal.

Ni rugpull...očitno je bila neka napaka na cmcju al kej tazga in je prikazalo napačno ceno...zdej s temi -99%i je pa zopet tastara cena...btw, zgleda, da bi znal biti tole celo koristen memecoin....

Hepanlol ::

DOBO Bonker je izjavil:

Se mi je zdelo da bodo tudi taksni komentarji vmes. Pa nic zato. Pa nic 🤷🏻‍♂️


Nič osebnega, sam ta neprestani cult-like shilling zelo tvegane naložbe je kot kripto pedofilija, kjer se preži na kripto otroke oz. naivne kripto začetnike. Saj imaš lepo svojo Boink temo tle na forumu, lohk tam not voziš svoj "free candy" kombi :).

PrihajaNodi ::

Hepanlol je izjavil:

DOBO Bonker je izjavil:

Kaj pa DOBO?

BONK BONK!


Begone thot! Kdo pri zdravi pameti bo kupoval /biz/ šitkojn, ki je v zadnjem mesecu naredil 130x.
---
Elrond pa še naprej orje ledino, mogoče ima še dovolj kerozina za top 20, kaj več pa verjetno ne na short term.

Romunski coin je Elrond
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DOBO Bonker ::

Hepanlol je izjavil:

DOBO Bonker je izjavil:

Kaj pa DOBO?

BONK BONK!


Begone thot! Kdo pri zdravi pameti bo kupoval /biz/ šitkojn, ki je v zadnjem mesecu naredil 130x.
---
Elrond pa še naprej orje ledino, mogoče ima še dovolj kerozina za top 20, kaj več pa verjetno ne na short term.



+ nekdo ki caka listinge na exchangih...
+ nekdo ki ni scalper in pobira drobiž
+ nekdo ki si dela stash za penzijo
+ vsi tile https://poocoin.app/tokens/0xae2df9f730...
+ kmalu boš videl na vseh lj vpadnicah billboarde

Ampak ja....smo v Slovenistanu. Razumem.
Za občutek... star sem 40 in sem zaposlen v Londonski trading firmi.

Teme pa ne bom niti več razvijal, ne tu in ne nikjer.
Pa lep pozdrav vsem.

BONK!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

KakoLepo ::

In kaj zelis povedat, da si glede svojih let dovolj zrel, glede tvojega delovnega mesta dovolj izkusen, ampak da si po srcu se vedno otrocji in rad vlagas v otrocjeDonk Bonk meme kovance? lol

PrihajaNodi ::

DOBO Bonker je izjavil:

Hepanlol je izjavil:

DOBO Bonker je izjavil:

Kaj pa DOBO?

BONK BONK!


Begone thot! Kdo pri zdravi pameti bo kupoval /biz/ šitkojn, ki je v zadnjem mesecu naredil 130x.
---
Elrond pa še naprej orje ledino, mogoče ima še dovolj kerozina za top 20, kaj več pa verjetno ne na short term.



+ nekdo ki caka listinge na exchangih...
+ nekdo ki ni scalper in pobira drobiž
+ nekdo ki si dela stash za penzijo
+ vsi tile https://poocoin.app/tokens/0xae2df9f730...
+ kmalu boš videl na vseh lj vpadnicah billboarde

Ampak ja....smo v Slovenistanu. Razumem.
Za občutek... star sem 40 in sem zaposlen v Londonski trading firmi.

Teme pa ne bom niti več razvijal, ne tu in ne nikjer.
Pa lep pozdrav vsem.

BONK!

Borut 23 let - jahta v zadru pa Hisa v kopru. Vlozek? 500 eur - Shiba
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Blue30 ::

PrihajaNodi je izjavil:

DOBO Bonker je izjavil:

Hepanlol je izjavil:

DOBO Bonker je izjavil:

Kaj pa DOBO?

BONK BONK!


Begone thot! Kdo pri zdravi pameti bo kupoval /biz/ šitkojn, ki je v zadnjem mesecu naredil 130x.
---
Elrond pa še naprej orje ledino, mogoče ima še dovolj kerozina za top 20, kaj več pa verjetno ne na short term.



+ nekdo ki caka listinge na exchangih...
+ nekdo ki ni scalper in pobira drobiž
+ nekdo ki si dela stash za penzijo
+ vsi tile https://poocoin.app/tokens/0xae2df9f730...
+ kmalu boš videl na vseh lj vpadnicah billboarde

Ampak ja....smo v Slovenistanu. Razumem.
Za občutek... star sem 40 in sem zaposlen v Londonski trading firmi.

Teme pa ne bom niti več razvijal, ne tu in ne nikjer.
Pa lep pozdrav vsem.

BONK!

Borut 23 let - jahta v zadru pa Hisa v kopru. Vlozek? 500 eur - Shiba


Haha, res to? Car :D

PrihajaNodi ::

Nascal je vse v samo dveh mesecih eni smo se pa drkal pa od 2017 hodlal xtzje, neote... Ajd Kakob je dal Solano. Boruta za predsednika.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

DOBO Bonker ::

PrihajaNodi je izjavil:

DOBO Bonker je izjavil:

Hepanlol je izjavil:

DOBO Bonker je izjavil:

Kaj pa DOBO?

BONK BONK!


Begone thot! Kdo pri zdravi pameti bo kupoval /biz/ šitkojn, ki je v zadnjem mesecu naredil 130x.
---
Elrond pa še naprej orje ledino, mogoče ima še dovolj kerozina za top 20, kaj več pa verjetno ne na short term.



+ nekdo ki caka listinge na exchangih...
+ nekdo ki ni scalper in pobira drobiž
+ nekdo ki si dela stash za penzijo
+ vsi tile https://poocoin.app/tokens/0xae2df9f730...
+ kmalu boš videl na vseh lj vpadnicah billboarde

Ampak ja....smo v Slovenistanu. Razumem.
Za občutek... star sem 40 in sem zaposlen v Londonski trading firmi.

Teme pa ne bom niti več razvijal, ne tu in ne nikjer.
Pa lep pozdrav vsem.

BONK!

Borut 23 let - jahta v zadru pa Hisa v kopru. Vlozek? 500 eur - Shiba


Pri 23 mi je slo sicer bolje kot borutu, ampak ok.
Trenutno pa 4000m2 zazidljive parcele na obali, vila 400m2, 4 otroci, pes, zena, 4 avte, več pa ne rabim.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

kow ::

Kakob vam je povedal tudi za Celsius.

Mimogrede, vecji si, lazje je - itak. Ker lahko placas informacije. Ko mas enkrat v kojnih par 100k, pac placujes za research reporte, da sam ne izgubljas casa. Kosta te recimo 10k na leto, izves pa za Solane ipd. ze mesece vnaprej.

IgorCardanof ::

Auch. Kar nadležni boti na vseh chainih, ki izvajajo MEV. Zagotovo se vam je že marsikdaj zgodilo, da ste kupili token, ko pa ste kasneje gledal za nazaj, ste pa opazili, da ste ga kupili po višji ceni, kot je takrat dejansko bila?

Kar se zgodi je, da ko bot opazi vaš transakcijo za nakup (če je dovolj velika), potem kupi X tokenov pred vami, počaka, da vi kupite svoje tokene in nato bot proda svojih X tokenov po višji ceni (ker ste vmes še vi kupovali in malo dvignili ceno). Vse to se zgodi znotraj enega bloka in je odvisno samo od tega, kako minerji procesirajo transakcije. Kar podla igra ampak nekateri na ta način služijo penzije dnevno.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

Kakob vam je povedal tudi za Celsius.

Mimogrede, vecji si, lazje je - itak. Ker lahko placas informacije. Ko mas enkrat v kojnih par 100k, pac placujes za research reporte, da sam ne izgubljas casa. Kosta te recimo 10k na leto, izves pa za Solane ipd. ze mesece vnaprej.

Borut je sam vlagal, brez pomoci. Kakob je bil pa pameten pa sam delal researche
Naceloma pa drzi kar pises
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

AllStarc ::

Hepanlol je izjavil:

DOBO Bonker je izjavil:

Se mi je zdelo da bodo tudi taksni komentarji vmes. Pa nic zato. Pa nic 🤷🏻‍♂️


Nič osebnega, sam ta neprestani cult-like shilling zelo tvegane naložbe je kot kripto pedofilija, kjer se preži na kripto otroke oz. naivne kripto začetnike. Saj imaš lepo svojo Boink temo tle na forumu, lohk tam not voziš svoj "free candy" kombi :).

Hmm, ali ni cela tema videti kot promocija zelo tveganih nalozb?
Veliko namigov za nakup zlata ravno nisem opazil.
sometimes what you want and what you get,
are two very different things

martincek1 ::

kow je izjavil:

Kakob vam je povedal tudi za Celsius.

Mimogrede, vecji si, lazje je - itak. Ker lahko placas informacije. Ko mas enkrat v kojnih par 100k, pac placujes za research reporte, da sam ne izgubljas casa. Kosta te recimo 10k na leto, izves pa za Solane ipd. ze mesece vnaprej.


Ne rabiš nobenih plačljivih reportov. Je dovolj Discordov in Twitter accountov, da za take projekte izveš dovolj zgodaj.
Avax, Moonriver, Fantom, Dot, Trader Joe itd..

Da ne začnem o launchpadih in gaming cryptu..

Tudi o DAO forkih je bilo veliko povedanega, pa še nikogar nisem slišal, da bi omenil PhantomDAO.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Lepo bi bilo, da vse to pocrka, da lahko strnemo kapital v 10 coinov in ekosistemov.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

IgorCardanof ::

Machete je izjavil:

Lepo bi bilo, da vse to pocrka, da lahko strnemo kapital v 10 coinov in ekosistemov.


Si tudi sam tega izredno želim. Najbolj na kurac trenutno mi gre OHM fork season, ki je pač samo kazino. Retail pa posluša, kako lahko mastno služiš, ne zavedajo pa se, da so samo exit liquidity.
Pa imamo potem seveda še memecoine in p2e igre. In pa gaming kovanci, ki izdelujejo trash igre slabše kot tiste v 90ih in so valuirani na nekaj 100m$ marketcapa.

Bi mi zelo sedlo, da bi vse to pocrkalo in da bi se spet začelo vlagat v projekte iz katerih nekaj bo. Ne pa v tiste projekte, ki jih bodo najbolj shillani influencerji in ki imajo najbolj ponzi mechanic.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Kripto ::

IgorCardanof je izjavil:

Machete je izjavil:

Lepo bi bilo, da vse to pocrka, da lahko strnemo kapital v 10 coinov in ekosistemov.


Si tudi sam tega izredno želim. Najbolj na kurac trenutno mi gre OHM fork season, ki je pač samo kazino. Retail pa posluša, kako lahko mastno služiš, ne zavedajo pa se, da so samo exit liquidity.
Pa imamo potem seveda še memecoine in p2e igre. In pa gaming kovanci, ki izdelujejo trash igre slabše kot tiste v 90ih in so valuirani na nekaj 100m$ marketcapa.

Bi mi zelo sedlo, da bi vse to pocrkalo in da bi se spet začelo vlagat v projekte iz katerih nekaj bo. Ne pa v tiste projekte, ki jih bodo najbolj shillani influencerji in ki imajo najbolj ponzi mechanic.



Brez konkretnega bear marketa tega ne bomo videli. Samo konkreten bear market jih lahko odplakne v kripto kanalizacijo.

Money is mindset!

Machete ::

Icote se je lepo splahnilo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

kow ::

martincek1 je izjavil:

kow je izjavil:

Kakob vam je povedal tudi za Celsius.

Mimogrede, vecji si, lazje je - itak. Ker lahko placas informacije. Ko mas enkrat v kojnih par 100k, pac placujes za research reporte, da sam ne izgubljas casa. Kosta te recimo 10k na leto, izves pa za Solane ipd. ze mesece vnaprej.


Ne rabiš nobenih plačljivih reportov. Je dovolj Discordov in Twitter accountov, da za take projekte izveš dovolj zgodaj.
Avax, Moonriver, Fantom, Dot, Trader Joe itd..

Da ne začnem o launchpadih in gaming cryptu..

Tudi o DAO forkih je bilo veliko povedanega, pa še nikogar nisem slišal, da bi omenil PhantomDAO.



Ce kupujes hype, je twitter dovolj. Drugace niti priblizno nimas casa raziskati toliko zadev.

IgorCardanof ::

Trenutno vse kar rabiš od researcha vedet je to - kdo je notri in kdo bo to shillal. Kateri tip kovanca je (gaming, p2e, ohm fork, ...) in pa kakšen je tokenomics in trenuten MC. In to je vse kar rabiš.
Karkoli več od tega počneš, samo zapravljaš čas ker v tem marketu nima veze.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

kow ::

Ja, samo ce pride do kaksne vecje panike, boste ostali bagholderji in portfelji vam bodo crashnili.

IgorCardanof ::

kow je izjavil:

Ja, samo ce pride do kaksne vecje panike, boste ostali bagholderji in portfelji vam bodo crashnili.


Ja. Kot sem že rekel enkrat nazaj. Sem v precepu ali si želim crasha ali ne. Nočem izgubljat denarja, hkrati pa tudi ne želim te retardiranosti, da se nadaljuje.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

sloxl8 ::

Pol pospravi v cold wallet, preostalo polovico pa v retard mode. NFA.

Hepanlol ::

PrihajaNodi je izjavil:

Romunski coin je Elrond


Haha, a namiguješ na kako specifično etnično pripadnost? Ekipa je fantastična, sam trenutno je prenevarno vstopiti v projekt, lohk da bo kmalu imel kako 30% konsolidacijo.

AllStarc je izjavil:

Hmm, ali ni cela tema videti kot promocija zelo tveganih nalozb? Veliko namigov za nakup zlata ravno nisem opazil.


Če zaplavaš v kripto vode itak veš, da je to tvegan market po defaultu, ne rabiš še dodatnih nepotrebnih stresorjev, ki te hočejo dobiti na limance. Omeniš meme projekt 1x, 2x, ok, sam ko pa zveniš kot plačani shiller, pol pa je dobrodošlo, če te kdo verbalno da mal na time-out.

IgorCardanof ::

https://twitter.com/dustinwatchman/stat...

Da boste vedl s čim imate opravka in za koliko se prodajajo vaši najljubši CT/Youtube influencerji. Verjamem, da je marsikomu to tukaj že zdavnaj jasno, kakšnemu pa morda odpre oči.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

https://twitter.com/dustinwatchman/stat...

Da boste vedl s čim imate opravka in za koliko se prodajajo vaši najljubši CT/Youtube influencerji. Verjamem, da je marsikomu to tukaj že zdavnaj jasno, kakšnemu pa morda odpre oči.

Nore cifre
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

martincek1 ::

V ognju mam železja dost ker nočem revn ostat,
in zato kar 20 toknov jst mam naenkrat.

Vendar moti se kdor misli, da lepo mi je,
vsak me le ob pamet spravlja in mi živce žre.

Machete ::

Sej to je bil že Mcafee prvak v plačljivem shilanju.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PrihajaNodi ::

Machete je izjavil:

Sej to je bil že Mcafee prvak v plačljivem shilanju.

Takrat je bil sam on.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

KakoLepo ::

Gledam rastoce kovance, v vecini gamer kovanci pa metaverse, meme kovanci niti ne toliko kot prej. Vseen , realno gledano, imajo igrce vsaj uporabnost v smislu igranja igrc, meme kovanc pa vecinoma niti to ne, razen ce se scasoma prelevi v nekaj vec. Skratka, ocitno je kripto trenutno v fazi, ko se privablja mladina v kripto. Pac, zal tako je, oziroma vse je za nekaj dobro, pravijo. Za kaj bo tole dobro pa bo pokazal cas.

IL_DIAVOLO ::

5 bnb-jev v Ape heroes, pa da vidimo, ce bo x100 ali ne.

Nfa
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IgorCardanof ::

A mamo lahk eno pravilo tuki notr, da lahko kovanec/nft shillas največ 1x na teden?

@Diavolo - mam rad tvoje calle, samo s temi ape heroes pa utihni že. Si jih omenil mislim da že 4krat v zadnjih 48h.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Se gre pod 56k?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Redman ::

LRC to the mooooon!

Blue30 ::

Redman je izjavil:

LRC to the mooooon!

Imas LRC?

kow ::

Imam, sam elektronskega.

Machete ::

Bah, jaz sem ga imel kar veliko. Prodal 30.8.21. Sedaj ga imam 1/10 tistega :( Kupil 5x dražje nazaj.
Mislim, pa da je zrel za trejd, konec te mini pumpe. Sell, pa potem buy back? :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

kow ::

Jaz sem ga kle kar dolgo shillal, samo sem prodal nekje med 1-2$, ce prav pomnim. No, v bistvu sem se bolj shillal samo uporabo, ki mi je prihranila ogromno fee-jev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

FireSnack ::

10k SAND sem za đabe dobil. A je pravi čas za prodajo?
Preprodajalec NFT umetnin

Blue30 ::

FireSnack je izjavil:

10k SAND sem za đabe dobil. A je pravi čas za prodajo?


Kdo bi to vedel bolje, kot ti?
««
848 / 1490
»»