» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
847 / 1490
»»

kow ::

Blue30 je izjavil:

kow je izjavil:

Prevec se sprasujete. Vi sam kupujte. My bags are heavy.


Ja, ampak lahko ostaneš bagholder potem.


Bagholder etra in btc-ja? A ni to cilj? Si ziher, da hoces biti dolar/euro bagholder? Vsaj trenutno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Blue30 ::

Mislil sem sitcoine :) je kar malo strah, da ti ostanejo in potem itak propadejo :)

KakoLepo ::

deco16 je izjavil:

A ve kdo razlog?

Mislim skočilo je skoraj 5% 45 minutah :)

mal zezajo folk, najprej je sel pod suport, panicarji prodal potem pa silovit skok v ceni

keba ::

https://discord.gg/babylondao

DAO, je še možnost da se pride na whitelisto

trenutno je tole vroča roba, cel kup teh DAOtov

kow ::

Cak.. hoces reces, da so noobi sele zdaj skapirali, da obstajajo DAOti?

FireSnack ::

Za ponedeljek čudno vse počasi raste namesto da bi padalo.
Preprodajalec NFT umetnin

hamez66 ::

kow je izjavil:

Cak.. hoces reces, da so noobi sele zdaj skapirali, da obstajajo DAOti?



Ne, da obstajajo, ampak da so zdaj vroči. Obstajajo že dolgo ja.

Se vam kaj sanja, zakaj EUR pada proti dolarju? Takole na uč bi rekel, da naprintajo precej več novih dolarjev kot evrov. Iz 1.215 na začetku leta na 1.125 trenutno. Sicer me pa to ne moti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

zelenobeli ::

FireSnack je izjavil:

Za ponedeljek čudno vse počasi raste namesto da bi padalo.


A je to isti tip, ki je vceraj govoril, da on kot strokovnjak ve da ne gre vse skupaj danes pod 59k?

PrihajaNodi ::

https://ardana.org/

Je komu uspel?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Cardano top 10 danes najvec % dol. Cestitke holderjem!
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Edorta ::

Former presidential candidate Hillary Clinton has urged nation-states to "start paying greater attention to the rise of cryptocurrency." She warned that crypto could undermine the role of the dollar as the world's reserve currency and could destabilize nations.

IgorCardanof ::

Printanje 40% supplyja v dveh letih pa na to blagodejno vpliva.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

IL_DIAVOLO ::

Amerika kot bolj napredna drzava razmišlja precej nazadnjasko in starokopitno.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IL_DIAVOLO ::

https://www.coingecko.com/en/coins/uno-...

Ce zdaj ne bo breakout, ne bo nikoli.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Blue30 ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://ardana.org/

Je komu uspel?


Eh, se prijavkjam ze pol leta na occamu, nista. Ce ne bi bili feeji tako visoki, bi ze zdavnaj OCCje odstejkal :|

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://www.coingecko.com/en/coins/uno-...

Ce zdaj ne bo breakout, ne bo nikoli.

Breakout je ze bil.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Machete ::

A jaha kdo RGT? Včasih ga kar malo napumpajo iz 30 na 70 lol. Se ga da pa ful hudo trejdat, samo kupiš vsak trend za 2 dolarja dol in prodaš za 2 dolarja gor. Lahko počneš to cel dan in teoretično prideš do milijona.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

IgorCardanof ::

Ej fantje, sori k skoz slabe stvari pišem o Cardanotu. Sam res me je Charles mal razočaru. Avgusta sem prodal vse in šel all in v cardano v pričakovanju defija in norega hypega in recimo vsaj x5 na cardanotu pa potem še kakih 100k zaslužka na cardano defiju, pa nič ni ratalo, je šlo samo navzdol.
Cardano je šel od takrat skoraj /2, medtem ko je šlo vse ostalo gor x2, gaming tokeni pa x10. Res je beden filing, ko vse okoli tebe leti gor, tvoje pa samo dol. Sej verjamem Cardano holderji, da me razumete.

Ni vse tako slabo tudi. Cardano ima kar lepo inflacijo, tako da smo s stejkanjem v tem času naredili dobrih 4% na vložek. Torej namesto /2 navdol, ta minus sedaj ni tako hud. Pa v kratkem dobimo še tale sundaeswap ISO, pričakujem tudi da bo za nekaj % omilil minus.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Damjan10 ::

https://hi.com/lori265
Če koga zanima vsaki dan dobiš 1HI coin

Phantomeye ::

kow je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

A kdo od vas stejka eth-je? če ja, kje?


Glede na nacin kako si vprasal. Stejkaj na CEX-ih. Nimam pa pojma koliko provizije vzamejo posamezni exchangi. Pa upam, da razumes, da ne mores odstejkati? Cirka 1 leto si predstavljaj, da ne bos mogel withdrawati.

Drugace imas LIDO in Rocket pool.


Vprašal sem zgolj, če kdo tukaj stejka ETH-je. Mi je precej jasno kako deluje.

Also, ko stejkaš na npr. Rocket pool (pa verjetno drugje), v zameno dobiš njihov reth, ki je mogoče malenkost manj vreden kot Eth in ga lahko vseeno prodaš. Če bi bila sila.

IgorCardanof ::

Za stejkanje Cardanotov dobite 7% letno, dvomim da je kje sploh možno dobiti boljši rate.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Machete ::

Blue30 je izjavil:

Machete je izjavil:

Kje moraš imeti ADA, da dobiš sundaeswap? Na Atomic je ok, al ne? Danes sem ga sicer malo dumpnil.
Ima še kdo danes kak problem s SOL transakcijo? Meni dve stojita že par ur.


Prenesi v NAMI, YOROI ali DAEDALUS wallet, priporočam Yoroi in se bo dalo stejkat v en Sundae Pool, dobijo se Sundaeswap tokeni, native exchange tokeni, kot so UNI, 1INCH, SUPER, CAKE itd...


Kdaj bojo sundae pooli live? Sem zrihtal yoroi. Samo če še ni sundae poolov še ne bom premikal..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

IgorCardanof ::

REMINDER: The ISO begins with the DEX launch! It is not yet live! We will be releasing many more updates soon. Please stay tuned!

Kakšen poden je pa to?

Cardano projekti res nikoli ne razočarajo. Vsak dan ven spravijo kako novo bedarijo ven.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Če koga tišči kak stotak. MNDE Marinade in mSOL stake tokeni počasi plezajo UP. Mogoče je za zarinit za kako malico noter. Ne vem pa kako se bo ta igra končala. Zankrat RIN pool radodarno nagrajujejo liquidity stejkerje.

https://dex.aldrin.com/pools
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

FireSnack ::

IgorCardanof je izjavil:

Za stejkanje Cardanotov dobite 7% letno, dvomim da je kje sploh možno dobiti boljši rate.

Pokrivanje polovice letne inflacije za zaklepanje coina ki je pred propadom? Slabo.
Preprodajalec NFT umetnin

Damjan10 ::

Damjan10 je izjavil:

https://hi.com/lori265
Če koga zanima vsaki dan dobiš 1HI coin

Samo registriraš se in dobiš bresplačno vsaki dan 1HI coin,pod vpis kdo vas je povabil samo napišeš lori265,od vsakega naslednjega,ki ga povabiš ti,dobiš od njega 0.50 HI-ja.

IgorCardanof ::

Uff, malo sreče tudi v ljubezni končno. Na Tinderju uspel dobiti prvi dejt :) pa še rekla je, da jo zanima kripto. Da vidmo kako bo v četrtek :)
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Blue30 ::

Machete je izjavil:

Blue30 je izjavil:

Machete je izjavil:

Kje moraš imeti ADA, da dobiš sundaeswap? Na Atomic je ok, al ne? Danes sem ga sicer malo dumpnil.
Ima še kdo danes kak problem s SOL transakcijo? Meni dve stojita že par ur.


Prenesi v NAMI, YOROI ali DAEDALUS wallet, priporočam Yoroi in se bo dalo stejkat v en Sundae Pool, dobijo se Sundaeswap tokeni, native exchange tokeni, kot so UNI, 1INCH, SUPER, CAKE itd...


Kdaj bojo sundae pooli live? Sem zrihtal yoroi. Samo če še ni sundae poolov še ne bom premikal..


Včeraj smo govorili o tem.- Pooli so live, ampak še ne stejkajo Sundae tokenov, mislim da samo ADA % (ca. 5% APY). ko bodo zagnali, bodo stejkali tudi Sundae. Sam sem dal dvakrat v CCV (crypto capital ventures) in enkrat v PAUL (Cardano with Paul).
Ima pa vsak delegirani pool zraven še SUNDAESWAP ikono, da veš, da "zna" stejkat Sundaee. Nekam sem dal še link 3 30imi izbranimi pooli.

IgorCardanof ::

Pooli grejo live, ko gre SundaeSwap dex live. Torej tam nekje 2025 si nastavi na koledar.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Kripto ::

Ste zarinili v BTC par deset tisočakov? 100k ni več daleč.

Money is mindset!

Blue30 ::

IgorCardanof je izjavil:

REMINDER: The ISO begins with the DEX launch! It is not yet live! We will be releasing many more updates soon. Please stay tuned!

Kakšen poden je pa to?

Cardano projekti res nikoli ne razočarajo. Vsak dan ven spravijo kako novo bedarijo ven.


To so razlagali ze prej. Sicer je prvi datum bil konc novembra, ampak itak se vsaka stvar zavlece, tako da do sredine decembra menda bo. Ce bo takrat bull, bo nekaj, ce bo bear, pa bo pac samo se en token v denarnici. Ampak ne smemo pozabit na HOSKY, to bo bomba haha :D

IgorCardanof ::

Hosky bo bomba ja. Tega sem si nabral nekaj.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Blue30 ::

Za cardano se sploh ne sekiram. Ko bo Voltaire era delujoca... me pa malo moti da Carli zapravlja cas in denar v Afriki, namesto da bi doma naredili flawless chain in potem jahali kamele...ceprav ima kar neke pomembne sestanke tam...

IgorCardanof ::

Imo je to zelo huge, da bodo etiopijski študentje imeli direktni na Cardano blockchainu zapisano, da so naredili osnovno šolo. Še tako naprej! #Adoption
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Blue30 ::

Haha, pa internet v vsak sotor je must-have.

IL_DIAVOLO ::



Zakaj se nimate 10+ herojev? Argumenti na ZS.

Lp
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

cptrelentes ::

hamez66 je izjavil:

kow je izjavil:

Cak.. hoces reces, da so noobi sele zdaj skapirali, da obstajajo DAOti?



Ne, da obstajajo, ampak da so zdaj vroči. Obstajajo že dolgo ja.

Se vam kaj sanja, zakaj EUR pada proti dolarju? Takole na uč bi rekel, da naprintajo precej več novih dolarjev kot evrov. Iz 1.215 na začetku leta na 1.125 trenutno. Sicer me pa to ne moti.


Meni je tudi čisto kul, da EUR pada. Portfolio od vedno spremljam v $, pa tudi vsi moji stablecoini so v $, tako, da dejansko je ta rast usd proti eur še dodaten bonus za portfolije

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

IgorCardanof je izjavil:

Uff, malo sreče tudi v ljubezni končno. Na Tinderju uspel dobiti prvi dejt :) pa še rekla je, da jo zanima kripto. Da vidmo kako bo v četrtek :)

Upam da ne pride z zelenim dildotom.

Apofis ::

A ma še kdo shih tzuja na twtju? So mel očitno neko napako in je bila vrednost mislim, da +300000 procentov gor...zdej je pa zanimiu gledat k ta procent pada, realna na borzi se pa veča :)

IgorCardanof ::

A gledam ta prav graf?
https://www.coingecko.com/en/coins/shit...

Kaj točno te pali tukaj?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Apofis ::

endelin ::

Se nekam ne odlepi od 2500 milijard;((

Shortat btc do 48k?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Rešpetlin ::

Kdaj je potem pravi čas za vstop? Ker baje pod 5x jurjev ne more pasti :)

Lahko nekdo na TA graf nariše javljanje vazelina oz. endelina, da imamo boljšo predstavo?

Če bi kdo spotoma še sprogramiral bota, da odpre x100 long ob javljanju Valvolina, bi bilo pa sploh fajn.

IgorCardanof ::

Rešpetlin je izjavil:

Kdaj je potem pravi čas za vstop? Ker baje pod 5x jurjev ne more pasti :)

Lahko nekdo na TA graf nariše javljanje vazelina oz. endelina, da imamo boljšo predstavo?

Če bi kdo spotoma še sprogramiral bota, da odpre x100 long ob javljanju Valvolina, bi bilo pa sploh fajn.


Vazelinovo oglašanje glede na total market - dobra ideja za graf.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

FireSnack ::

IgorCardanof je izjavil:

Uff, malo sreče tudi v ljubezni končno. Na Tinderju uspel dobiti prvi dejt :) pa še rekla je, da jo zanima kripto. Da vidmo kako bo v četrtek :)

Po treh letih? Bravo. Pazi na prezgodnji izliv.
Preprodajalec NFT umetnin

vaščan ::

endelin je izjavil:

Se nekam ne odlepi od 2500 milijard;((

Shortat btc do 48k?

Sigurn spravl ga bodo do ene 53-50k do konc tedna sam shortat btc v bulu je nevarn nikol neveš kdaj en pacient prtisne buy tipko pa ti zabije zelen dildo ene 5jurjov gor. Medtem ko se novopečeni tresejo in prodajajo on chain kaže da gre ogromno btcja dol z menjalnic tavelki akumulirajo lepo bodo nafilal vreče pred decembrskim runom.

mastazeko ::

FireSnack je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Uff, malo sreče tudi v ljubezni končno. Na Tinderju uspel dobiti prvi dejt :) pa še rekla je, da jo zanima kripto. Da vidmo kako bo v četrtek :)

Po treh letih? Bravo. Pazi na prezgodnji izliv.


Ko bo stejkal teh par inčov mora bolj pazit na gas fee-je 8-)

KakoLepo ::

hamez66 je izjavil:

kow je izjavil:

Cak.. hoces reces, da so noobi sele zdaj skapirali, da obstajajo DAOti?



Ne, da obstajajo, ampak da so zdaj vroči. Obstajajo že dolgo ja.

Se vam kaj sanja, zakaj EUR pada proti dolarju? Takole na uč bi rekel, da naprintajo precej več novih dolarjev kot evrov. Iz 1.215 na začetku leta na 1.125 trenutno. Sicer me pa to ne moti.

Mislim, da je to razlagal cryptosniper oziroma mislim, da je o tem govoril na svojem drugem kanalu themarketsniper, se spomnim da je prej enkrat napovedoval, da bo eur zacel zgubljat v primerjavi z dolarjem pa zakaj.

BorutO ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ti boš takole ves denar od šibe zgubu

šiba je v šibi. :) Nekaj stotakov usdtja še mam ... pa nikakor ne najdem kam bi metal ... Malo me čas preganja, da bi lahko bolje naštudiral kje pa kam vreči še ostali keš. :)

IgorCardanof ::

Jao, ostal celo noč pokonc, da sem za 1.2 ETHja mintal JRNY Crypto club NFT. Zdej pa da vidmo kak play bo to.
Tu stavim na ekosistem in marketing, ki bo pri nekomu s 600k subscriberji ogromen.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.
««
847 / 1490
»»