» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
805 / 1489
»»

Mato989 ::

enemon je izjavil:

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

@Mato Boruta vpraš kako se kupuje kovance. Iz 500 eur vložka je bajto sezidov pa jahto kupi.


Spraševat boruta je kot bi spraševal onega ki zadane loterijo kako je prišel do tega =)


Mislim, da je par dni nazaj tu pisal, da ima milijardo shibe, kar je cca. 70k trenutno.


To nima veze... z mojo repliko lol
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

PersonaRuda je izjavil:

enemon je izjavil:

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

@Mato Boruta vpraš kako se kupuje kovance. Iz 500 eur vložka je bajto sezidov pa jahto kupi.


Spraševat boruta je kot bi spraševal onega ki zadane loterijo kako je prišel do tega =)


Mislim, da je par dni nazaj tu pisal, da ima milijardo shibe, kar je cca. 70k trenutno.

Na začetku pa je za par stotakov kupil mislim da 3 milijarde Shibe in jo tudi dokaj na samem vrhu prodal, ter kasneje nazaj dokupil, ko je fajn padla. Vrhunski posel je naredil. Vsaka mu čast. Tu mu treba čestitat.


Preden ga kujemo v zvezde, kako je 10x longal in shortal tocno vse vrhove in dne, se spomnimo, da je govoril, kako shibo zagotovo drzi dokler ne bo zbila se 5 nul in da nikakor ne prodjaa svojib 20k$ shibe. Cez 2 dni je konkretno padla in potem je napisal, da je prodal ravno na vrhu, kee se ni pocutil vredu.

Tako da ja, zagotovo je lepo zasluzil, ni pa potrebe da govoris kako je prodal in dokupil, ker tega ni storil. Zelo redko v tej temi omenjanjo kovance vnaprej, vecina govori samo za nazaj in seveda laze in ne pove za vse poraze.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Mato989 ::

Pa saj tudi ni podal nobenga dokaza za te nakupe tako da... jaz semkupil 50 btcjev po 1.000... kujte me v zvezde lol
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

enemon ::

Mato989 je izjavil:

enemon je izjavil:

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

@Mato Boruta vpraš kako se kupuje kovance. Iz 500 eur vložka je bajto sezidov pa jahto kupi.


Spraševat boruta je kot bi spraševal onega ki zadane loterijo kako je prišel do tega =)


Mislim, da je par dni nazaj tu pisal, da ima milijardo shibe, kar je cca. 70k trenutno.


To nima veze... z mojo repliko lol


Sori, hotel sem na nodija replicirat.

IgorCardanof je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

enemon je izjavil:

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

@Mato Boruta vpraš kako se kupuje kovance. Iz 500 eur vložka je bajto sezidov pa jahto kupi.


Spraševat boruta je kot bi spraševal onega ki zadane loterijo kako je prišel do tega =)


Mislim, da je par dni nazaj tu pisal, da ima milijardo shibe, kar je cca. 70k trenutno.

Na začetku pa je za par stotakov kupil mislim da 3 milijarde Shibe in jo tudi dokaj na samem vrhu prodal, ter kasneje nazaj dokupil, ko je fajn padla. Vrhunski posel je naredil. Vsaka mu čast. Tu mu treba čestitat.


Preden ga kujemo v zvezde, kako je 10x longal in shortal tocno vse vrhove in dne, se spomnimo, da je govoril, kako shibo zagotovo drzi dokler ne bo zbila se 5 nul in da nikakor ne prodjaa svojib 20k$ shibe. Cez 2 dni je konkretno padla in potem je napisal, da je prodal ravno na vrhu, kee se ni pocutil vredu.

Tako da ja, zagotovo je lepo zasluzil, ni pa potrebe da govoris kako je prodal in dokupil, ker tega ni storil. Zelo redko v tej temi omenjanjo kovance vnaprej, vecina govori samo za nazaj in seveda laze in ne pove za vse poraze.


Če je prodal in ni dokupil, od kje mu potem še milijarda shibe?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

spegli ::

Večina na TW crypto so scamerji. Več kot ima sledilcev, večja je verjetnost. Šilajo nek brezvezen coin in sledilce uporabijo za exit.

IL_DIAVOLO ::

Ne bo drzalo. To je youtube.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

StarMafijec ::

Mato989 je izjavil:

Pa saj tudi ni podal nobenga dokaza za te nakupe tako da... jaz semkupil 50 btcjev po 1.000... kujte me v zvezde lol

Ja, bilo nas je tudi kar nekaj, ki smo nabavili stotine BTC po 10 USD. Že dolgo nazaj. Ni vsak zdržal vseh teh vzponov in padcev.

PrihajaNodi ::

https://coinmarketcap.com/currencies/sa...

500 eur v samojeda gremo full retard mode
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FireSnack ::

Borut uradno nad 1 mio po zaslužku. Tako se dela!
Preprodajalec NFT umetnin

PrihajaNodi ::

Čestitam Borut, še enkrat
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

BorutO ::

PersonaRuda je izjavil:

enemon je izjavil:

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

@Mato Boruta vpraš kako se kupuje kovance. Iz 500 eur vložka je bajto sezidov pa jahto kupi.


Spraševat boruta je kot bi spraševal onega ki zadane loterijo kako je prišel do tega =)


Mislim, da je par dni nazaj tu pisal, da ima milijardo shibe, kar je cca. 70k trenutno.

Na začetku pa je za par stotakov kupil mislim da 3 milijarde Shibe in jo tudi dokaj na samem vrhu prodal, ter kasneje nazaj dokupil, ko je fajn padla. Vrhunski posel je naredil. Vsaka mu čast. Tu mu treba čestitat.


Napačne informacije ... prvo sem kupil 100 milijonov shibe, 2x po 50mio, ker mi 100 mio ob enem ni hotelo kupiti. Čez par dni pa sem dokupil še 900 mio coinov ... potem sem se skozi mesece malo igral s shibo in jo spravil na skoraj 1,8mrd ... potem sem 1mrd coinov obdržal, preostanek coinov pa prodal in si s tem denarjem pokupil druge coine in nekaj denarja dal zraven za nov avto (lizing). :P

Napako sem naredil, da sem preostanek denarja vrgel v druge coine, ker niso skoraj nič nekaj velikega profita naredili ... bi mogel samo za avto vzeti ven, ostalo pa pustiti notri. No, zato bom 1mrd shibe držal še dolog dolgo časa, oz. dokler ne bo dovolj za dobro hišo. Če bo pa tisti hip, ko bo dovolj našparanega za hišo, še raslo, bom pa pustil še notri in se odločal sproti, ali prodati ali pustiti. Zagtovo je ne bom držal do 0,01, če bi kdaj po kakem čudežu prišla tako daleč z leti ...

V glavnem, zdaj nekako tako trgujem vsak mesec, da lepo odplačam s kriptom obrok za avto in za kakšno pizdarijo preko amazona za kupiti, še posebej za dojenčka. :)

Hepanlol ::

Jeebus, tale tema vedno bolj izgleda kot nek šitkojn/memecoin kult.

IL_DIAVOLO ::

Borut, daj v btc.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

BorutO ::

Ne. Če bi vas poslušal, bi še danes imel samo par sto dolarjev profita. :)

KakoLepo ::

Predvidevam, da so dal ven kovance iz obtoka in danes lepo prodajajo na veliko? Se vam zdi? ker je danes 1. dan v mesecu, pa tudi ker je dost prodaje danes, predvidevam, da so dali ven kovance iz obtoka pri bloktopiji? Samo sprasujem, ne vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

enemon ::

Borut, če se ne motim, je bila tvoja strategija ta, da si kupoval coine s čim nižjo ceno USD po enoti kovanca, kupil pa si jih toliko, da bi dobil milijon USD ven, če cena coina doseže 0,01 USD.

PrihajaNodi ::

BorutO je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

enemon je izjavil:

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

@Mato Boruta vpraš kako se kupuje kovance. Iz 500 eur vložka je bajto sezidov pa jahto kupi.


Spraševat boruta je kot bi spraševal onega ki zadane loterijo kako je prišel do tega =)


Mislim, da je par dni nazaj tu pisal, da ima milijardo shibe, kar je cca. 70k trenutno.

Na začetku pa je za par stotakov kupil mislim da 3 milijarde Shibe in jo tudi dokaj na samem vrhu prodal, ter kasneje nazaj dokupil, ko je fajn padla. Vrhunski posel je naredil. Vsaka mu čast. Tu mu treba čestitat.


Napačne informacije ... prvo sem kupil 100 milijonov shibe, 2x po 50mio, ker mi 100 mio ob enem ni hotelo kupiti. Čez par dni pa sem dokupil še 900 mio coinov ... potem sem se skozi mesece malo igral s shibo in jo spravil na skoraj 1,8mrd ... potem sem 1mrd coinov obdržal, preostanek coinov pa prodal in si s tem denarjem pokupil druge coine in nekaj denarja dal zraven za nov avto (lizing). :P

Napako sem naredil, da sem preostanek denarja vrgel v druge coine, ker niso skoraj nič nekaj velikega profita naredili ... bi mogel samo za avto vzeti ven, ostalo pa pustiti notri. No, zato bom 1mrd shibe držal še dolog dolgo časa, oz. dokler ne bo dovolj za dobro hišo. Če bo pa tisti hip, ko bo dovolj našparanega za hišo, še raslo, bom pa pustil še notri in se odločal sproti, ali prodati ali pustiti. Zagtovo je ne bom držal do 0,01, če bi kdaj po kakem čudežu prišla tako daleč z leti ...

V glavnem, zdaj nekako tako trgujem vsak mesec, da lepo odplačam s kriptom obrok za avto in za kakšno pizdarijo preko amazona za kupiti, še posebej za dojenčka. :)


Wait jahto v Šibeniku si omenjal...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Hepanlol ::

KakoLepo je izjavil:

Predvidevam, da so dal ven kovance iz obtoka in danes lepo prodajajo na veliko? Se vam zdi? ker je danes 1. dan v mesecu, pa tudi ker je dost prodaje danes, predvidevam, da so dali ven kovance iz obtoka pri bloktopiji? Samo sprasujem, ne vem.


Iz obtoka ali v obtok? V obtok še ne, tole danes izgleda kot naravna konsolidacija po skoraj 2 tednih moona.

IgorCardanof ::

Se strinjam, bloktopia je konkretno precenjena in normalno, da bo sledil kolaps, niti ni potreben noben unlock za to. Ko bo pa unlock, takrat bo slo pa se malo nizje.

Kar se tice meme kulta, ja tak je market zal danes. Vecini tu nam je interes narest cimvec denarja, za to da bi bomo lahko kupili 10 let starega golfa in imeli za nekaj mesecev najemnine v Ljubljani lufta. Ce so sedaj aktualni meme kovanci, se bo pac o tem govorilo in probalo na tem zasluzit. Ko bo cez nekaj dni aktualna Polkadot zaradi Parachain auctiona 11. novembra, se bo govorilo o tem. Tako pac je.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

FireSnack ::

BorutO je izjavil:

Ne. Če bi vas poslušal, bi še danes imel samo par sto dolarjev profita. :)

Pravilno si se odločil. Tu samo neki ziheraši tipa Mato ko so zadovoljni z 5% donosa na leto. Brezveze. Taki papki naj ostanejo revni do konc lajfa, mi pa se bomo s hitrimi avti fural, porival manekenke in na jahtah snifal kokain ko bo tu lockdown.
Preprodajalec NFT umetnin

BorutO ::

enemon je izjavil:

Borut, če se ne motim, je bila tvoja strategija ta, da si kupoval coine s čim nižjo ceno USD po enoti kovanca, kupil pa si jih toliko, da bi dobil milijon USD ven, če cena coina doseže 0,01 USD.


Ne, meni je važno bilo, da čim prej do milijona pride. :P Zdaj mi je samo še važno, da se rešim te najemnine in čim prej grem nekam na svoje, po možnosti brez kakršnega koli kredita za hišo ... plus, da še treba davek odbiti, ki ga bo država ukradla. Nekako max 500k, če dobim ven, bom več kot presrečen. :) Če bo pa padlo na nulo, bo pa padlo ... prodal je ne bom. :) Meni je Shiba kot vam nekaterim Bitcoin. :P

IgorCardanof ::

Tako Borut. Vzeto na vest. Čez 3 tedne, ko bo/če bo Shiba na 25% od današnje vrednosti nam pa prosim spet sporoči, kako si ravno, ko si pisal zgornji post, vse prodal, ker se nisi počutil vredu in si vedel, da bo šlo dol.

Lep pozdrav, Jože
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Hepanlol ::

IgorCardanof je izjavil:

Se strinjam, bloktopia je konkretno precenjena in normalno, da bo sledil kolaps, niti ni potreben noben unlock za to. Ko bo pa unlock, takrat bo slo pa se malo nizje.

Kar se tice meme kulta, ja tak je market zal danes. Vecini tu nam je interes narest cimvec denarja, za to da bi bomo lahko kupili 10 let starega golfa in imeli za nekaj mesecev najemnine v Ljubljani lufta. Ce so sedaj aktualni meme kovanci, se bo pac o tem govorilo in probalo na tem zasluzit. Ko bo cez nekaj dni aktualna Polkadot zaradi Parachain auctiona 11. novembra, se bo govorilo o tem. Tako pac je.


Razumem, razumem. Vendar iz ptičje perspektive izgleda, kot da je "Borut" nek totem, ostali pa brezglavo plešejo okoli njega. In vse te "čestitke", ker je "uspel", izžarevajo še večjo privlačnost za novince, ki bodo padali na memekojn limance in bodo v 95% spušili ter posledično najverjetneje izgubili vso zanimanje za blockchain makrokozmos. Verjamem pa, da je skušnjava po zelo hitrem zaslužku pač premočna za večino. Zvenim kot boomer haha.

Hepanlol ::

FireSnack je izjavil:

Tu samo neki ziheraši tipa Mato ko so zadovoljni z 5% donosa na leto. Brezveze.


Haha, ETH je naredil 50x v manj kot 2 letih. Taki "papki" ponavadi prilezejo najdlje, medtem ko se večina šitkojn degenov kar hitro vrne za svoj Mcdonalds štedilnik :P

BorutO ::

IgorCardanof je izjavil:

Tako Borut. Vzeto na vest. Čez 3 tedne, ko bo/če bo Shiba na 25% od današnje vrednosti nam pa prosim spet sporoči, kako si ravno, ko si pisal zgornji post, vse prodal, ker se nisi počutil vredu in si vedel, da bo šlo dol.

Lep pozdrav, Jože

Ne, nič ne bom prodajal. Itak, da vem, da bo padlo iz 7 na kakšnih 2, recimo, pa kaj ... saj bo nazaj in še čez zraslo.

PrihajaNodi ::

Borut kaj mislis o tem kovancu:

https://coinmarketcap.com/currencies/ki...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sharp999 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Borut kaj mislis o tem kovancu:

https://coinmarketcap.com/currencies/ki...


tole tole je kovanec, ki bo tudi explozija...
https://coinmarketcap.com/currencies/sh...

IL_DIAVOLO ::

BorutO je izjavil:

Ne. Če bi vas poslušal, bi še danes imel samo par sto dolarjev profita. :)


Tako se z memeji dela, profite se jemlje ven in v kovance z techom. Neodgovorni bedaki pa kazino jemljejo, kot da se ne more nic zgoditi.

Drzal si dolgo, dlje kot 90% folka. Daj si high five in cash out asap. Kapo dol in poslušaj zdaj, ce nisi prej. S 70k lahko narediš v btc-ju več, kot bos s shibo from now on. Jaz bi sicer sel v altcoine s tem kesom.

Ne bodi požrešni bedak. To so nori profiti, tudi za kripto svet.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IgorCardanof ::

IgorCardanof je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

3x long na Mana, Sand in Bat pustimo za čez noč pa upejmo, da se zbudimo v lepo jutro.

Mana - entry na 2.75
Sand - entry na 1.6
BAT - entry na 0.97


Mana 3.20, Sand 2.10, Bat 1.06.


Zaprl longe zaenkrat. Ne na vrhu, to se itak ne da, ampak kaj čmo. Lep profit. Mislim, da bo sedaj šlo navzdol še nekaj ur in zvečer odprem spet nižje.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

FireSnack ::

Sem dokupil še malo Shibe glede na to kako je vroča in po posvetu s kripto stroko.
Preprodajalec NFT umetnin

Motion ::

Raydium nabolj počasen DEX kar sem jih dosadaj uporabljal. Človek se vidno postara preden mu uspe kaj swapat

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

IgorCardanof ::

Moram kar razmislit, ampak BSC je trenutno chain z najboljso uporabnisko izkušnjo, odkar so bili rešeni problemi z rpcjem. Matic, Fantom, Harmony vsi izjemno laggy. Ethereum ogromni feeji. Solana kdaj dela vredu, druge dni pa ne spraviš transakcije čez pa karkoli poskušaš.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

APPluk ::

Kaj menite o Moonbeam (GLMR) https://moonbeam.network ?
11.11 se začne crowdloan, ki bo očitno moežen tudi direktno na Kraken, kolikor sem danes na hitro prebral nova obvestila.
Sestrski projek Moonriver je šel v par dnevih x10 in še zdaj vztraja na približno tej vrednosti.

IgorCardanof ::

Kolikor vem moraš tokene zaklenit za kar dolgo. Če verjameš v Polko, potem seveda stejkaš in požanješ še airdrop od teh projektov.

Mnenje glede vseh teh bullshit EVM compatible chainov, ki pa sedaj letijo ven po levi in po desni, je pa itak, da bojo umrli zelo hitro in čez 1 leto noben ne bo več vedel zanje. Če si degenerate, se tudi splača prenesti nekaj sredstev tja (ko je na voljo) in kaj zaslužit na račun tega, da si eden izmed prvih na chainu, preden pride množica.
V tem marketu pa tudi ne iskat neke racionale. Lahko pa da bo ta projekt prišel ven, CT influencerji bodo nardili hype in bo šel x100.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Apofis ::

IgorCardanof je izjavil:

Moram kar razmislit, ampak BSC je trenutno chain z najboljso uporabnisko izkušnjo, odkar so bili rešeni problemi z rpcjem. Matic, Fantom, Harmony vsi izjemno laggy. Ethereum ogromni feeji. Solana kdaj dela vredu, druge dni pa ne spraviš transakcije čez pa karkoli poskušaš.

Čak, da zrihtajo Cardano okolje, to bo šele letelo ;)

FlyingBee ::

KakoLepo je izjavil:

TheMentor je izjavil:

Lep primer Bloktopia. V enem poolu so imeli private ceno tako, da je trenutno že x850 donos. Sedaj pa povej, ko si dobil prvi batch kovancev 5%, da ne boš prodal na x50 in boš čakal na x800 recimo. Nemogoče. Prav tako nevarna strategija je, da samo držiš (govorim za alte tukaj predvsem), ker potem imaš "mindset" da gre vedno gor kar te spet pojebe. Nekaj vmes je najbolj zdravo.

Kdaj dobijo odklenjene tokene?

6.11. oziroma BLOK unlocks will happen when first Lands Sale is done, so the tokens locked for the lands will compensate the new ones...

As per their TG

BLOK unlocks only after Land Sales, meaning no "new" tokens added to supply!

Kako bo to vplivalo na ceno si lahko predstavljamo.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Hmm ... hard disagree s telim razmisljanjem. Če bi se dalo shortat Blok, bi ga začel shortat okoli unlocka. Ljudje bodo poskusili čimprej unovčit ogromne donose za metaverse, ki razen videa in hude spletne strani nima še ničesar, pa ima 20mlrd$ FDV.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

IgorCardanof ::

https://www.bloktopia.com/wp-content/up...
Pod tokenomics sekcijo. Early adopters (ne piše) in seed sale sedijo na več kot x1300 gainsih. Private sale na 1 na x900, Private sale 2 na x750 gainsih in public sale na x500 gainsih.

Piše unlock 5% at listing, zdej nevem kdaj to je, nisem bral celega lightpaperja, ampak predvidevam, da je to 6. november o katerem se govori v tej temi.
Unlockanih bo torej:
Early adopters: 329285714 tokenov - vrednost 42.8m$ - ta skupina ljudi sedi na najverjetneje x2000 gainsih in še več. Ne vemo po kakšni ceni so prišli notri.
Seed Sale: 400000000 tokenov - vrednost 52m$ - ta skupina ljudi sedi na x1300 gainsih.
Private Sale 1: 415000000 tokenov - vrednost 54m$ - ta skupina ljudi sedi na x900 gainsih.
Private Sale 2: 615714285 tokenov - vrednost 82m$ - ta skupina ljudi sedi na x750 gainsih
Public Sale: 280000000 tokenov - vrednost 36.4m$ - ta skupina ljudi sedi na x500 gainsih

Tole vse zgoraj se odklene 6. novembra. Skupaj vrednost odklenjenih tokenov je torej priblizno 270m$ in vsi te tokeni so v lasti ljudi, ki so iz nič naredili penzije. Mislite da ne bojo prodali? Kovanec ima na Kucoinu dnevnega volumna okoli 100m$ trenutno. Seštejte vse tole skupaj. Bloktopia bo poton. Če bi lahko, bi shortal tole kolikor se da. Skoda se ne da shortat tega.

Vsi tej fantje tudi vejo, da se bo zgodil unlock. In če oni ne bodo prodali po trenutni ceni, bo najbrž nekdo drug, ki je sodeloval v tem saleu. Zelo težko verjamem, da kakršnakoli novica lahko omili kolaps, ki bo 6. novembra.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

Večina gleda to kaj hitro prinese 15-30x. In če je to shiba, je pač shiba ne pa nek bitcoin. Večini dol visi za bitcoin in jih niti ne zanima bitcoin. Še posebej pa zakaj bi se matrali z nekimi satoshiji. Poskusite se vživeti v razmišljanje kupcev, kaj želijo, trg in pozabiti na to kaj mi mislimo in vidimo. Lahko se reče. da je degen market, ampak market ima vedno prav. Ne moreš se boriti proti marketu. To je kruta realnost na marketu :)

Money is mindset!

Hepanlol ::

Dip bo vsekakor, vprašanje pa je kakšen...je pa ta ideja, da se kojni od land prodaje burnajo, zelo dobra. Vseeno pa je verjetno večina, ki ima namen kupiti ta virtualni prostor, svoje kojne že kupila, tko da je to "priced in" v sedanjo ceno.

*tisti %5 odklep je bil, tko kot je navedeno, ob listanju na Kucoinu

Mato989 ::

Kripto je izjavil:

Večina gleda to kaj hitro prinese 15-30x. In če je to shiba, je pač shiba ne pa nek bitcoin. Večini dol visi za bitcoin in jih niti ne zanima bitcoin. Še posebej pa zakaj bi se matrali z nekimi satoshiji. Poskusite se vživeti v razmišljanje kupcev, kaj želijo, trg in pozabiti na to kaj mi mislimo in vidimo. Lahko se reče. da je degen market, ampak market ima vedno prav. Ne moreš se boriti proti marketu. To je kruta realnost na marketu :)



Sploh ima market prav ko bodo meme coini sli na minus 99.999 kot squid game token

Tam je tudi market mel prav kajne
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Torej se 6. novembra odklene 10% tokenov od vseh zgornjih? Torej pomnožimo vse zgornje x2.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Hepanlol ::

10% ja, kakorkoli se bo stvar razpletla, meni osebno (na papirju) Bloktopia izgleda najbolje med vsemi obstoječimi metaverse projekti, seveda pa morajo najprej zadevo lansirati, tudi tle so potencialno velike negotovosti.

FireSnack ::

V prvem hypu si lahko delal x10 vsak dan z meme coini. Danes je tako da x3 na dan je že kar ok. Vedno težje je služit in vedno več talenta rabiš za meme strategijo hitrih donosov.
Preprodajalec NFT umetnin

Kripto ::

Mato989 je izjavil:

Kripto je izjavil:

Večina gleda to kaj hitro prinese 15-30x. In če je to shiba, je pač shiba ne pa nek bitcoin. Večini dol visi za bitcoin in jih niti ne zanima bitcoin. Še posebej pa zakaj bi se matrali z nekimi satoshiji. Poskusite se vživeti v razmišljanje kupcev, kaj želijo, trg in pozabiti na to kaj mi mislimo in vidimo. Lahko se reče. da je degen market, ampak market ima vedno prav. Ne moreš se boriti proti marketu. To je kruta realnost na marketu :)



Sploh ima market prav ko bodo meme coini sli na minus 99.999 kot squid game token

Tam je tudi market mel prav kajne


Tudi takrat ima market prav. To pravilo vedno velja, če nam je to všeč ali ne :))

Money is mindset!

StarMafijec ::

FireSnack je izjavil:

V prvem hypu si lahko delal x10 vsak dan z meme coini. Danes je tako da x3 na dan je že kar ok. Vedno težje je služit in vedno več talenta rabiš za meme strategijo hitrih donosov.

Kje pa izveste za nove meme coine?

FlyingBee ::

Hepanlol je izjavil:

Dip bo vsekakor, vprašanje pa je kakšen...je pa ta ideja, da se kojni od land prodaje burnajo, zelo dobra. Vseeno pa je verjetno večina, ki ima namen kupiti ta virtualni prostor, svoje kojne že kupila, tko da je to "priced in" v sedanjo ceno.

*tisti %5 odklep je bil, tko kot je navedeno, ob listanju na Kucoinu

Na twitterju so zdaj Mando in priležniki vsakih 10 minut aktivni, očitno želijo še ta teden iztisniti kolikor se da, vse več se omenja tudi petek, torej 5.11., en dan pred odklepom. Kot je zgoraj mojster pojasnil s kakšnimi gaini bodo nekateri prišli na plano, bo sell wall ogromen.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

IgorCardanof ::

StarMafijec je izjavil:

FireSnack je izjavil:

V prvem hypu si lahko delal x10 vsak dan z meme coini. Danes je tako da x3 na dan je že kar ok. Vedno težje je služit in vedno več talenta rabiš za meme strategijo hitrih donosov.

Kje pa izveste za nove meme coine?


To je seniorjev alt account. Malo trola, malo je pa tudi resnice v njegovih zapisih. Preživi cele dni na twitterju/discordu in obskurnih telegramih in boš našel kakšne meme kovance, preden začnejo z "marketingom". In potem dumpneš na tistih nekaj pohlepnežev, ki kupijo za teboj. Večina meme kovancev ima samo uvodni pump in potem umre. Da se, je pa težko in potrebno je dosti časa.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.
««
805 / 1489
»»