» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
795 / 1489
»»

IgorCardanof ::

Pancakeswap IFO je live in to še 15 minut.

Kar se tiče ADA, ziher ne dokupit tega. Si boste naredil uslugo. Shiba pa igra na Robinhood listing karto. Nevem kdaj bo in ali bo in ali bo sell the news event. IMO so veliko boljse izbire za dokupit na tem dipu.

Likalnik ::

kaj bi dokupil trenutno na tem dipu?

Apofis ::

Ado kakopak, pa mal ethja

IgorCardanof ::

Deluje kot vsaj začsni bottom tole.

c3p0 ::

Edorta je izjavil:

Ada + Shiba za dokupit about now :)


Check (ADA).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

BorutO ::

Shiba bo itak še padla nazaj iz 5 na kako enko ali dvojko, ampak bo šla vedno bolj gor. Čez kakšno leto ali dve bo po mojem mnenju izgubila še kako ničlo spredaj. Vsaj eno še more zgubiti. :) še vedno sem vesel, da nisem poslušal kakšnih kripto strokovnjakov tu gor. 8-)

c3p0 ::

Če se giblješ z množicami, zaslužiš toliko, kot oni, beri: minus.

spegli ::

Iskal bom long do 57k.

kow ::

Buy high, sell low?

dope1337 ::

IgorCardanof je izjavil:

Dogekwon Terra? Se sliši kot nekaj, kar bi lahko bil hit na luni? 1 dan star. 6m marketcap.

https://coinhall.org/charts/terra/terra...


Hvala za hint.

Ponavadi ne spilam degenov, sam Do Kwon si pa zasluzi support xD

P.S. pa se Wormhole sm dobil usput priloznost sprobat. Ce vam kej zasteka oz. so kaksne nejasnosti glede uporabe, so na TG vec kot prijazni.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

endelin ::

Šiba spet pleza. Vedno ko odprem cmc je na začetku pri gainerjih:)) kako bolan market

Frizerka ::

Kako že naložene eure z bitstampa prenesti na binance? Na bitstamp zamenjati za..?
Hvala :)

novak-t ::

Frizerka je izjavil:

Kako že naložene eure z bitstampa prenesti na binance? Na bitstamp zamenjati za..?
Hvala :)

xrp ali xlm

Edorta ::

novak-t je izjavil:

Frizerka je izjavil:

Kako že naložene eure z bitstampa prenesti na binance? Na bitstamp zamenjati za..?
Hvala :)

xrp ali xlm



Zamenjati v LTC, prenašati LTC. ker je nizek fee (dokler je).

kiFni ::

Edorta je izjavil:

novak-t je izjavil:

Frizerka je izjavil:

Kako že naložene eure z bitstampa prenesti na binance? Na bitstamp zamenjati za..?
Hvala :)

xrp ali xlm



Zamenjati v LTC, prenašati LTC. ker je nizek fee (dokler je).

ne seri. xrp maš 10ih sekundah na drugi menjalnici.

kow ::

Ce pomislte... ko se je pojavila Frizerka, bi moral vse prodat.

IgorCardanof ::

kow je izjavil:

Ce pomislte... ko se je pojavila Frizerka, bi moral vse prodat.

:D


Se mi zdi, da smo že konkretno v memecoin fazi cikla, ne pa še čisto pri vrhu.

Sem dal nekaj sredstev v to. Po twitterju se nekaj hypea mačke.

FireSnack ::

Pomoje je zdaj pravi čas za malo večjo akumulacijo. Zaradi institucij, velikih bank in tega vsega, je zelo malo verjetno da gre BTC dosti pod 60k. Skoraj vsaka banka že ima na desettisoče BTC kot zlato rezervo za vsak slučaj, ampak prikrivajo in ne priznajo.
Preprodajalec NFT umetnin

IgorCardanof ::

No, še malo pa pade Shibi še ena ničla. Če pade kasneje še druga ničla, potem bo shiba 2. mesto po market capu. Odbitek tretje ničle bi pa potem pomenil res že kar hud problem v svetu.

Zgodovina sprememb…

kow ::

Shiba na 0.01. Whale dumpne in zamaje globalno ekonomijo. Fun times.

vaščan ::

Če šiba odbije 2 nule letos. Grem ven s cripta prodam vse kupim kravo pujsa in travnik fertik to je to sadim kropmir pasem kure. Potem pa pridem par dni pred smrtjo nazaj v cripto shortat shibo čist za joke zgubit nimam kej.

kow ::

25 letniki so bili prvi v dogeu, 18 letniki v shibi, v kaj bodo dal 13 letniki, hehe? Za shibo je prepozno, ne bo vec x100.
13 letniki so sploh na tiktoku al je ze kaj novega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

IgorCardanof ::

Tiktok je benal ta content. Je bil to tudi potem nekako konec meme norije takrt s Cummies, ASS in raznimi takimi kovanci.

Kripto ::

Kripto je izjavil:

Shiba to the moooooooon :) včeraj sem zvedel, da sta frenda vse kriptote prodala in šla all in v shibo. Upam, da bosta tudi pravočasno prodala in pobrala lep profit. Potem jima bom lahko samo čestital :)



Frendoma se samo smeji, bitcoin sta dumpala pri 67k in šla all in v shiba. Noro :))

Money is mindset!

Siso ::

a gre kdo morbit u šort šibá

Ijus ::

IgorCardanof je izjavil:

No, še malo pa pade Shibi še ena ničla. Če pade kasneje še druga ničla, potem bo shiba 2. mesto po market capu. Odbitek tretje ničle bi pa potem pomenil res že kar hud problem v svetu.


:))
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

_wtf_ ::

BorutO cestitam v naprej. Mislim da bos edini tukaj ki ti bo ratalo.

Sem pa siguren se jo zdaj kupim, da takoj dumpne kot vse ostalo kar kupim :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: _wtf_ ()

BorutO ::

Hm ... zakaj pa bi 18-letniki bili v shibi? :) Sam sem že krepko čez 30. ;)
Kripto ... ne skrbi, tisti, ki bo zdaj vplačal notri veliko, bo tudi veliko izgubil kmalu ... ampak, če bo pustil notri, mu bo s časoma itak nazaj naraslo na 0 ali pa še krepko čez. :)

PrihajaNodi ::

Cestitam borut
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

BorutO ::

Se spominjam ene, ki je tu gor bila jezna name, ker sem baje rekel, da naj shibo kupi ... No, jo je kupila nekje na vrhuncu par mesecev nazaj, ravno, ko je začelo vse padati ... če bi notri pustila, bi bila nazaj na 0. oz. v lepem profitu, glede na to, da je danes bila shiba najvišje. Jaz sem ziher, da bo shiba še dve ničli izgubila z leti ... kdaj bo, bo.

IL_DIAVOLO ::

Saj pravim, if u cant hodl u wont be rich.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kripto ::

Ta veliki dumpajo bitcoin, ker že nekaj časa pobirajo profite.

Money is mindset!

Edorta ::

Če se dumpa btc, se dumpa tudi eth. brez teh dveh pozitivnih, ni pozitivnega trga.

Machete ::

BorutO je izjavil:

Jaz sem ziher, da bo ***** še dve ničli izgubila z leti ... kdaj bo, bo.


Je rekel še vsak bagholder do sedaj :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Debejli ::

Borut čestitke, upam da čimprej še kako nulo zgubi.

PS: Kaj pa volumen na Binancah SHIB vs BTC? ??:))

FireSnack ::

BorutO svaka čast. Daj nakaži kakšnega jurja za nas ki nam ni uspelo prit u penzijo. :|

Za Flokija pa svaka čast sosedu. Včeraj porinil notri 500€ čist za foro in danes tole:
https://coinmarketcap.com/currencies/fl...

Že fešta in 2x bila že policija. Temu se pa pravi čez noč do milijonov.
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnack ()

TheMentor ::

Kripto je izjavil:

Ta veliki dumpajo bitcoin, ker že nekaj časa pobirajo profite.


Res dumpajo za popizdit

https://bitinfocharts.com/bitcoin/addre...

endelin ::

Hahaha shiba še kar šiba:))
Kmalu bo res ena nula manj

Definicija penzija coina za ene

Shiba že na sedmici8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

globoko grlo ::

A je 58K za BTC support?
A ma kter pregled kaj ne najbl padl, da se hit založim :)

tnx

Pa mal sm jezn, ker nism CRVja kupu kkšn mesc nazaj!
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

BorutO ::

Globoko grlo ... saj noben ne ve kaj se bo zgodilo iz minute v minuto. Vse so samo špekulacije. Jaz trgujem po svojem občutku.

Frizerka ::

Edorta je izjavil:

Ada + Shiba za dokupit about now :)

Kripto je izjavil:

Shiba to the moooooooon :) včeraj sem zvedel, da sta frenda vse kriptote prodala in šla all in v shibo. Upam, da bosta tudi pravočasno prodala in pobrala lep profit. Potem jima bom lahko samo čestital :)


Sej to se hecate, ne? Shibo zdle?

IL_DIAVOLO ::

Zeleni dildoti so zakon, samo ne za kupovanje :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Prebranac ::

Borut, zaradi tvojega memecoina je veliko ljudi ob prihranke. Nehaj promovirati ničvreden coin. In če si dal vanj 500 eur ne pričakuj 500000. 4 kvadrilijone ni denarja na svetu...poberite dokler lahko, ker indikatorji kažejo, da bo do naslednjega tedna hud dump.

Danes pes, jutri mačka...imaš veliko nebeanih znamenj za shitcoine...samo koliko naroda nadrajsaš. Boge frizerke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

TheMentor ::

Borut sam neki. Bolje 60k na računu v bear marketu kot miljarda shibe. Z 60k v bear marketu lahko narediš pa res vsaj x20 v naslednjem bull runu.

globoko grlo ::

A to je to al kaj? Zdej gremo v bear market?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

hamez66 ::

Danes sem opazil, da smo na Bithumb dobili SGB tokene, in sem jih že uspešno prodal (kolikor sem jih nameraval) na bitrue. Zdaj ali bo cena 0.5$ za token nizka ali visoka, ne vem, samo mislim, da veliko ljudi oz xrp holderjev niti še ni prišlo do teh tokenov in zna cena pasti. Zna pa tudi zrasti, kaj jaz vem. Samo meni je kul, da sem zdaj dobil za 12% zastonj denarja samo zato, ker sem decembra lani holdal xrp.

Prebranac ::

Ne vem, kdo se bo zmislil še kaki šitkoin. To je ušlo izven okvirjev kripto tehnologije. Neuporabna stvar ima višjo vrednost kot ure razvijanja nove tehnologije. Kam smo prišli...

Frizerka ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zeleni dildoti so zakon, samo ne za kupovanje :)

prevod? :)

TheMentor ::

Prebranac je izjavil:

Ne vem, kdo se bo zmislil še kaki šitkoin. To je ušlo izven okvirjev kripto tehnologije. Neuporabna stvar ima višjo vrednost kot ure razvijanja nove tehnologije. Kam smo prišli...


Kripto je za 90% folka zelo zahtevna zadeva. Sam sem iz IT stroke in raziskovanje projektov ter ocena kateri projekti so pa res potencial je zelo zahtevna naloga tudi za nekoga, ki se zelo spozna na detajle. Zato bodo šitcoini še dolga leta delali zelene dildote. Letos je Musk pa doge pa potem njegov pes floki naredil svoje. V naslednjem bullu bo pa nekaj drugega. To ljudje preprosto razumejo. Pa še "fun" faktor ma, ki ga resni projekti nimajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

IL_DIAVOLO ::

Frizerka je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zeleni dildoti so zakon, samo ne za kupovanje :)

prevod? :)


Dont buy the ath.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!
««
795 / 1489
»»