» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
780 / 1455
»»

Senior Dev ::

Decembra se naroči Lambota. Dobava april 2022.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IgorCardanof ::

Naroči raje sedaj, pa ga imaš že februarja.

Neon87 ::

Kupite BURGER in ga zamenjajte za 7hodni meni v Hiši Franko!

Senior Dev ::

IgorCardanof je izjavil:

Naroči raje sedaj, pa ga imaš že februarja.

Iz Sejšelov se vračam šele v začetku aprila. 8-)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

vaščan ::

spegli je izjavil:

@vaščan zanima me kako igraš. Spot, swing, scalp ?

Swing. Jaz sem bolj na dnevnih grafih.

Buggy ::

Mogoce kdo ve kje v LJ je servis za Lambote?

immortan ::

Buggy je izjavil:

Mogoce kdo ve kje v LJ je servis za Lambote?

na fužinah parkiri

Skyman ::

dope1337 ::

https://www.coindesk.com/policy/2021/10...

Pričakovano, ampak vseeno.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

ViperR ::

Se spot etf pa smo zmagali

dope1337 ::

To bo pa še preteklo nekaj vode pomoje ... Ko bo trg malo (beri. ogromno) manj volatilen se bomo lahko začeli pogovarjati najbrž.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Buggy ::

immortan je izjavil:

Buggy je izjavil:

Mogoce kdo ve kje v LJ je servis za Lambote?

na fužinah parkiri



Tam mi bojo samo gume zamenjal, jaz bi rabil se kej kar lovace popuca :P

Anney ::

Neon87 je izjavil:

V kateri shitcoin dati $120, pogoj da je na Binance:)


SafeMoon, žal ni na binancah, garantirano bo mel dober skok, je skoraj 90% pod ATH izpred 6-tih mesecev. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

49106 ::

Anney je izjavil:

Neon87 je izjavil:

V kateri shitcoin dati $120, pogoj da je na Binance:)


SafeMoon, žal ni na binancah, garantirano bo mel dober skok, je skoraj 90% pod ATH izpred 6-tih mesecev. :)


Lahko reče samo bagholder tega Pump'n'Dumpa. :)):))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Anney ::

Mu bom pa zares šepnil $HBAR.

Upam, da ostali niste slišali.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

mr_chai ::

matr ga pumpa, sam CAKE mi dnevno dela tok, da bi lahk že tole graščino nabavu https://www.nepremicnine.net/oglasi-pro...

IgorCardanof ::

Se mi zdi, da se spet blizamo casom, da ce bo tvoj kovancek naredil le 50% v enem dnevu, da bos tu na forumu izpadel kot najvecji luzer.

Mato989 ::

mr_chai je izjavil:

matr ga pumpa, sam CAKE mi dnevno dela tok, da bi lahk že tole graščino nabavu https://www.nepremicnine.net/oglasi-pro...


Kolko mas cake??? Jaz dobivam dnevno 40 ojrov ampak sem razocaran nad ceno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

vaščan ::

Cake je še v fazi preboja čez 1mesec bo bliži 40 kot 20 dolarjev. Poglej ga na tedenskem to gre definitivno gor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

FireSnack ::

Teh coinov ki jih vsak svojega shillate žal ne morem več kupit. Nimam fiata že lep čas. Vse je šlo v kripto!!! :)):))

AllStarc ::

vprašanje, če želim prenesti denar z revolut na bitstamp, mi revolut takoj, ko vnesem bitstamp račun (v mojem primeru mi ponudi bitstamp nakazilo na SI račun v sberbank kjer ga ima bitstamp odprtega) Revolut blokira in javi "something went wrong try again later". Še kdo s tem problemom? Sem pač uporabil N26.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AllStarc ()

FireSnack ::

Preprečujejo pranje denarja. Verjetno nimaš Revoluta prijavljenega na FURS. Medtem se FOMO stopnjuje.

vaščan ::

Upam da gre btc v konsolidacijo do konca meseca da mi alti naredijo en lep run.

AllStarc ::

FireSnack je izjavil:

Preprečujejo pranje denarja. Verjetno nimaš Revoluta prijavljenega na FURS. Medtem se FOMO stopnjuje.

Seveda ga imam, imam poslovni in osebni revolut in vse druge transakcije normalno delujejo.

GupeM ::

AllStarc je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Preprečujejo pranje denarja. Verjetno nimaš Revoluta prijavljenega na FURS. Medtem se FOMO stopnjuje.

Seveda ga imam, imam poslovni in osebni revolut in vse druge transakcije normalno delujejo.

Na sberbank se baje ne da nakazat z Revoluta. Uporabi kartico. 1,8 % provozija just v kriptu malo.

AllStarc ::

Ne poznam višine fee za polnjenje računa s kartico. Vidim samo card purchase fee 5%, kar razumem kot direkten nakup. Torej bi to pomenilo 4,5% za nakazilo in 0,5% trade fee. vem da je 1,8% fee na Binance. Ali mi lahko prosim razložiš?

AllStarc ::

Oprosti sem pogledal na Bitstamp. S kartico je 5% +0,5% trade. Torej me pride 5,5% strošek nakupa. Če naredim bank transfer, pa samo 0,5%. Mislim, da je razlika ogromna. V tem primeru je pametneje kupiti za 1,8% +0,1% na Binance.

spegli ::

BTC je kar visoko. Mogoče čas za alte ?

AllStarc ::

AllStarc je izjavil:

Oprosti sem pogledal na Bitstamp. S kartico je 5% +0,5% trade. Torej me pride 5,5% strošek nakupa. Če naredim bank transfer, pa samo 0,5%. Mislim, da je razlika ogromna. V tem primeru je pametneje kupiti za 1,8% +0,1% na Binance.

Sem uspel rešiti problem. Pri transakciji sem vpisal državo svoje banke Litvo in mi je tokrat ponudil Bitstamp račun v Gorenjski banki. Problem rešen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AllStarc ()

dope1337 ::

AllStarc je izjavil:

Oprosti sem pogledal na Bitstamp. S kartico je 5% +0,5% trade. Torej me pride 5,5% strošek nakupa. Če naredim bank transfer, pa samo 0,5%. Mislim, da je razlika ogromna. V tem primeru je pametneje kupiti za 1,8% +0,1% na Binance.


5% je absolutno prevelik fee.

Disclaimer: Vem, da si ze resil problem. Pisem za vsak slucaj, da ne bo kdo slucajno mislil, da je 5% normaln fee za nakazilo na borzo.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

vaščan ::

Na binance je bank transfer sepa zastonj. Fiji za trejde so dokaj minimalni. Za denar al pa cripto kar direkt zapravlat brez da ga pošiljaš sem ter tja majo binance zastonj viso katera omogoča do 8% cashbacka. Odvisno kolk bnbjev maš katere lahko tud stejkaš. Lahko potrdim da stvar deluje v nulo. Njihova ponudba je men top. Zaenkrat nobenih pripomb. Tud dvig cripta iz binanc v privat denarnico ali druge naslove deluje z dokaj minimalnini fiji. Spegli gledam pa res dominanca počas nekaj dol leze če bo šlo drug teden tko naprej lahko končno vidimo alte mal pumpat. Yeeej

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

energetik ::

A to ti trolaš al resno?
- že par mesecev ni možen ne SEPA dvig ne polog
- pravkar sem moral ADA 2x poizkusit potegnit na Ledgerja, prvič neuspešno, drugič šele po pol ure, s feejem 1ada, pri tem da je bil dejanski strošek transakcije le 0,2ada, preverjeno na cardano explorerju. Ko ado prenašam med svojimi denarnicami, gre v trenutku, vedno.
Fee za trejdat je pa res nizek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

dope1337 ::

Osebno uporabljam za on/off FIAT ramp Coinbase ze od takrat, ko Binance niti ni obstajal. Res je, da nisem ze dobro leto nic nakazoval gor/dol, vendar ce me spomin ne vara in ce se ni kaj spremenilo v tem casu, je strosek SEPA nakazila cca. 0,15$/EUR.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

IgorCardanof ::

Vse Cardano fanboye sprasujem, a se cardano ze kaj razvija ali je dejansko, podn od podna, kot se govori?

Smart contract support so izdali na testnetu v zacetku septembra, live nato teden ali dva kasneje, takoj so se pojavili problemi, da na UTXO modelu defi ni mozen. Fanboyi in projekti, ki delajo na cardano so to zanikali in govorili o mnogih resitvah, kako to zaobidea in hkrati obljubljali prve dappe v zacetku oktobra. Sedja smo 15. oktobra, cardano pa je popolnoma mrtev.

Ce ne drugega, ima zelo mocan community/kult. Kot blockchain je pa totalen nedelujoc podn.

Prove me wrong please.

Zgodovina sprememb…

XRPNERD ::

vaščan je izjavil:

Na binance je bank transfer sepa zastonj. Fiji za trejde so dokaj minimalni. Za denar al pa cripto kar direkt zapravlat brez da ga pošiljaš sem ter tja majo binance zastonj viso katera omogoča do 8% cashbacka. Odvisno kolk bnbjev maš katere lahko tud stejkaš. Lahko potrdim da stvar deluje v nulo. Njihova ponudba je men top. Zaenkrat nobenih pripomb. Tud dvig cripta iz binanc v privat denarnico ali druge naslove deluje z dokaj minimalnini fiji. Spegli gledam pa res dominanca počas nekaj dol leze če bo šlo drug teden tko naprej lahko končno vidimo alte mal pumpat. Yeeej


+1 za Binance
-10 za Binance support :)

Ves FIAT jaz naloadam/offloadam na/iz Bitstampa in potem z mojim dragim XRP-jem porinem na Binance.

AllStarc ::

XRPNERD je izjavil:

vaščan je izjavil:

Na binance je bank transfer sepa zastonj. Fiji za trejde so dokaj minimalni. Za denar al pa cripto kar direkt zapravlat brez da ga pošiljaš sem ter tja majo binance zastonj viso katera omogoča do 8% cashbacka. Odvisno kolk bnbjev maš katere lahko tud stejkaš. Lahko potrdim da stvar deluje v nulo. Njihova ponudba je men top. Zaenkrat nobenih pripomb. Tud dvig cripta iz binanc v privat denarnico ali druge naslove deluje z dokaj minimalnini fiji. Spegli gledam pa res dominanca počas nekaj dol leze če bo šlo drug teden tko naprej lahko končno vidimo alte mal pumpat. Yeeej


+1 za Binance
-10 za Binance support :)

Ves FIAT jaz naloadam/offloadam na/iz Bitstampa in potem z mojim dragim XRP-jem porinem na Binance.

Najprej, kot razumem od junija 2021 Binance ne izvaja SEPA nakazil iz/v Evrope.

Sem nov pri kupovanju crypta zato najprej preverjam postopke.
Če prav razumem Bank transfer na Bitstamp, nakup XRP, nato prenos XRP v Binance in preprodaja XRP v npr. BTC ali karkoli pač kupujem. Oprosti nisem nikoli počel zato nekaj vprašanj:
Lahko našteješ vse stroške za to in ali so vredni, če bi na Bitstampu samo kupil kakšne od večjih kovancev(BTC/ETH)?
Se mi splača?
Torej v Bitstamp je bančno nakazilo zastonj, trade fee za nakup je 0,5%( isto za prodajo?ni mi čisto jasno ker ponekod zasledim 0,25%) in dodatnih 10$ za nakup oz. prodajo?
Če pa grem čez cel postopek do nakupa XRP, ki ga bom prenesel v binance, potem ni trading fee-ja na bitstamp ampak me stane 0,1% trade fee XRP/nekaj novega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AllStarc ()

gruntfürmich ::

IgorCardanof je izjavil:

...a se cardano ze kaj razvija ali je dejansko, podn od podna, kot se govori?

Kaj pa ti dejansko pričakuješ od kripta?
Kolikor vem, nisi nov v tej igri...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

energetik ::

AllStarc je izjavil:


Sem nov pri kupovanju crypta zato najprej preverjam postopke.
Če prav razumem Bank transfer na Bitstamp, nakup XRP, nato prenos XRP v Binance in preprodaja XRP v npr. BTC ali karkoli pač kupujem. Oprosti nisem nikoli počel zato nekaj vprašanj:
Lahko našteješ vse stroške za to in ali so vredni, če bi na Bitstampu samo kupil kakšne od večjih kovancev(BTC/ETH)?
Se mi splača?
Torej v Bitstamp je bančno nakazilo zastonj, trade fee za nakup je 0,5%( isto za prodajo?ni mi čisto jasno ker ponekod zasledim 0,25%) in dodatnih 10$ za nakup oz. prodajo?
Če pa grem čez cel postopek do nakupa XRP, ki ga bom prenesel v binance, potem ni trading fee-ja na bitstamp ampak me stane 0,1% trade fee XRP/nekaj novega?
Edini pravi strošek je 0,5% trading fee, da nabaviš XRPje na Bitstamp (predlagam XLM, ker je še hitrejši in cenejši prenos, dobesedno zastonj). In pa potem potem še tistih 0,075% trading fee na Binance, da pretvoriš XLMje v želeni kovanec. Oz. dvojni ker moraš najprej zamenjat v BUSD, nato šele nabavit nov kovanec. Vse to gre zelo hitro, ko so enkrat EUR na Bitstamp, jaz do želenega kovanca na Binance pridem v nekje 2-5min.

Drgač pa Bitstamp meni deluje bolj resno, tudi withdrawal gre hitro in brez težav, edini problem so visoki trading feeji pa malo izbire kovancev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

IgorCardanof ::

Auch, kokos na glavo direkt.

vaščan ::

energetik je izjavil:

A to ti trolaš al resno?
- že par mesecev ni možen ne SEPA dvig ne polog
- pravkar sem moral ADA 2x poizkusit potegnit na Ledgerja, prvič neuspešno, drugič šele po pol ure, s feejem 1ada, pri tem da je bil dejanski strošek transakcije le 0,2ada, preverjeno na cardano explorerju. Ko ado prenašam med svojimi denarnicami, gre v trenutku, vedno.
Fee za trejdat je pa res nizek.

Pa res ej nazadnje sem dnar gor dajal že kr en čas nazaj. Nisem sploh gledal da sepa ne gre. Ada mi je pa že takrat ko sem jo v yoroi prestavljal vzelo 1ada ne glede na količino. Ada trenutno vse tiho čaka se kaj bodo spacali če sploh kaj bodo v tem bulu. Nekam čudno je že vse skup hoskinson se ne javlja na tubi. Izgleda res sumljivo.

AllStarc ::

energetik je izjavil:

AllStarc je izjavil:


Sem nov pri kupovanju crypta zato najprej preverjam postopke.
Če prav razumem Bank transfer na Bitstamp, nakup XRP, nato prenos XRP v Binance in preprodaja XRP v npr. BTC ali karkoli pač kupujem. Oprosti nisem nikoli počel zato nekaj vprašanj:
Lahko našteješ vse stroške za to in ali so vredni, če bi na Bitstampu samo kupil kakšne od večjih kovancev(BTC/ETH)?
Se mi splača?
Torej v Bitstamp je bančno nakazilo zastonj, trade fee za nakup je 0,5%( isto za prodajo?ni mi čisto jasno ker ponekod zasledim 0,25%) in dodatnih 10$ za nakup oz. prodajo?
Če pa grem čez cel postopek do nakupa XRP, ki ga bom prenesel v binance, potem ni trading fee-ja na bitstamp ampak me stane 0,1% trade fee XRP/nekaj novega?
Edini pravi strošek je 0,5% trading fee, da nabaviš XRPje na Bitstamp (predlagam XLM, ker je še hitrejši in cenejši prenos, dobesedno zastonj). In pa potem potem še tistih 0,075% trading fee na Binance, da pretvoriš XLMje v želeni kovanec. Oz. dvojni ker moraš najprej zamenjat v BUSD, nato šele nabavit nov kovanec. Vse to gre zelo hitro, ko so enkrat EUR na Bitstamp, jaz do želenega kovanca na Binance pridem v nekje 2-5min.

Drgač pa Bitstamp meni deluje bolj resno, tudi withdrawal gre hitro in brez težav, edini problem so visoki trading feeji pa malo izbire kovancev.

Hvala, razumem
Še vprašanje o prenosu. Ali je postopek, kot withdrawal v denarnico? Začnem z deposit npr. XLM v Binance in izberem kateri network,da bo pravi? BEP20 ali stellar?
Če se ti da, bi mi na ZS poslal postopek, da tukaj ne smetim?

vaščan ::

Ali bi šlo na bitstampu da vzameš usdt in tron za prenos. Zadnjič sem nekaj usdtja prenašal z binanc na bitmart je šlo binance smart chain na bitmart nazaj s bitmarta pa tron minimalni fiji pa direkt usdt imaš lahko potem takoj kupiš kar češ.

dope1337 ::

@Allstarc

Ti sam bodi pozoren, da imata obe denarnici (iz tiste, ki posiljas in tista na katero prejemas) podporo za zeljeni blockchain. V tvojem primeru je stellar omrezje cenejsa varianta in najverjetneje podprt na obeh borzah.

@vascan

Ja, gre cez
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

FireSnack ::

Zdaj je treba čimprej vložit ker zdaj raste.

energetik ::

vaščan je izjavil:

energetik je izjavil:

A to ti trolaš al resno?
- že par mesecev ni možen ne SEPA dvig ne polog
- pravkar sem moral ADA 2x poizkusit potegnit na Ledgerja, prvič neuspešno, drugič šele po pol ure, s feejem 1ada, pri tem da je bil dejanski strošek transakcije le 0,2ada, preverjeno na cardano explorerju. Ko ado prenašam med svojimi denarnicami, gre v trenutku, vedno.
Fee za trejdat je pa res nizek.

Pa res ej nazadnje sem dnar gor dajal že kr en čas nazaj. Nisem sploh gledal da sepa ne gre. Ada mi je pa že takrat ko sem jo v yoroi prestavljal vzelo 1ada ne glede na količino. Ada trenutno vse tiho čaka se kaj bodo spacali če sploh kaj bodo v tem bulu. Nekam čudno je že vse skup hoskinson se ne javlja na tubi. Izgleda res sumljivo.
Tukaj ni imel veze Cardano network, ampak izključno Binance, ki očitno posoja Ado za margin trading, potem je pa nima dovolj za potegnit dol. Saj sem rekel, med mojimi denarnicami gre v trenutku prenos, pa 0,2Ade stane.

AllStarc je izjavil:

energetik je izjavil:

AllStarc je izjavil:


Sem nov pri kupovanju crypta zato najprej preverjam postopke.
Če prav razumem Bank transfer na Bitstamp, nakup XRP, nato prenos XRP v Binance in preprodaja XRP v npr. BTC ali karkoli pač kupujem. Oprosti nisem nikoli počel zato nekaj vprašanj:
Lahko našteješ vse stroške za to in ali so vredni, če bi na Bitstampu samo kupil kakšne od večjih kovancev(BTC/ETH)?
Se mi splača?
Torej v Bitstamp je bančno nakazilo zastonj, trade fee za nakup je 0,5%( isto za prodajo?ni mi čisto jasno ker ponekod zasledim 0,25%) in dodatnih 10$ za nakup oz. prodajo?
Če pa grem čez cel postopek do nakupa XRP, ki ga bom prenesel v binance, potem ni trading fee-ja na bitstamp ampak me stane 0,1% trade fee XRP/nekaj novega?
Edini pravi strošek je 0,5% trading fee, da nabaviš XRPje na Bitstamp (predlagam XLM, ker je še hitrejši in cenejši prenos, dobesedno zastonj). In pa potem potem še tistih 0,075% trading fee na Binance, da pretvoriš XLMje v želeni kovanec. Oz. dvojni ker moraš najprej zamenjat v BUSD, nato šele nabavit nov kovanec. Vse to gre zelo hitro, ko so enkrat EUR na Bitstamp, jaz do želenega kovanca na Binance pridem v nekje 2-5min.

Drgač pa Bitstamp meni deluje bolj resno, tudi withdrawal gre hitro in brez težav, edini problem so visoki trading feeji pa malo izbire kovancev.

Hvala, razumem
Še vprašanje o prenosu. Ali je postopek, kot withdrawal v denarnico? Začnem z deposit npr. XLM v Binance in izberem kateri network,da bo pravi? BEP20 ali stellar?
Če se ti da, bi mi na ZS poslal postopek, da tukaj ne smetim?

Seveda daš stellar network, je cenejši kot BEP. Postopek je enak, kot bi potegnil v svojo denarnico, le da tu moraš obvezno vpisat še pravilni MEMO/TAG, sicer boš izgubil kovančke.

vaščan je izjavil:

Ali bi šlo na bitstampu da vzameš usdt in tron za prenos. Zadnjič sem nekaj usdtja prenašal z binanc na bitmart je šlo binance smart chain na bitmart nazaj s bitmarta pa tron minimalni fiji pa direkt usdt imaš lahko potem takoj kupiš kar češ.
Jaz sem za potegnit USDC iz Binance uporabil lepo Solana network, poceni in hitro in zdaj imam na Ledgerju Solano, pa pod njo token USDC.
Na Bitstamp se ne da nič izbirat networka?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

c1aps ::

Ne veste kaj bi z btc dobicki? Vas mika nakup lambota? Kaj pa ce uvedejo mocen davek na nafto, pac zarad novih zakonov o podnebnih spremembah, kr zelijo, da gre vse na elektriko, da bodo lazje kontroliral elektronsko, kater avto bo imel dovoljenje da bo lahko se prizgal in speljal in kater ne? kaj ce uvedejo ogromen davek na avtomobile na bencin? pa sej je itak ze dovolj, da nabijejo ogromen davek na nafto in bodo pocas zairal crpalisca, ker se jim pac ne bo toliko splacal. Ce se to zgodi, bo kar naenkrat voznja z lambotom nepredstavljiv luksuz. Saj je ze zdaj ampak po tem scenariju pa vprasanje ce bi se vi lahko s tem igrali.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

c1aps ::

FireSnack je izjavil:

Zdaj je treba čimprej vložit ker zdaj raste.

Torej tvoja logika, da se kupuje ko raste? bos rekel tudi da se prodaja ko pada? Po tej logiki? a ni ravno obratno? Nakup ko je padal, ko je bila panika pri 30k, 29k?

FireSnack ::

c1aps je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Zdaj je treba čimprej vložit ker zdaj raste.

Torej tvoja logika, da se kupuje ko raste? bos rekel tudi da se prodaja ko pada? Po tej logiki? a ni ravno obratno? Nakup ko je padal, ko je bila panika pri 30k, 29k?

Na dolgi rok se ne splača prodajat sploh. To bo šlo lahko samo višje ker imamo omejeno število kovancev in na drugi strani vedno več ljudi v piramidi.

tommorrow ::

vaščan je izjavil:

energetik je izjavil:

A to ti trolaš al resno?
- že par mesecev ni možen ne SEPA dvig ne polog
- pravkar sem moral ADA 2x poizkusit potegnit na Ledgerja, prvič neuspešno, drugič šele po pol ure, s feejem 1ada, pri tem da je bil dejanski strošek transakcije le 0,2ada, preverjeno na cardano explorerju. Ko ado prenašam med svojimi denarnicami, gre v trenutku, vedno.
Fee za trejdat je pa res nizek.

Pa res ej nazadnje sem dnar gor dajal že kr en čas nazaj. Nisem sploh gledal da sepa ne gre. Ada mi je pa že takrat ko sem jo v yoroi prestavljal vzelo 1ada ne glede na količino. Ada trenutno vse tiho čaka se kaj bodo spacali če sploh kaj bodo v tem bulu. Nekam čudno je že vse skup hoskinson se ne javlja na tubi. Izgleda res sumljivo.


Hoskinson je na napovedanem dopustu, to je pa vse, kar vem :D

c1aps ::

FireSnack je izjavil:

c1aps je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Zdaj je treba čimprej vložit ker zdaj raste.

Torej tvoja logika, da se kupuje ko raste? bos rekel tudi da se prodaja ko pada? Po tej logiki? a ni ravno obratno? Nakup ko je padal, ko je bila panika pri 30k, 29k?

Na dolgi rok se ne splača prodajat sploh. To bo šlo lahko samo višje ker imamo omejeno število kovancev in na drugi strani vedno več ljudi v piramidi.

Zakaj tega ne pisete recimo ko pade za 50 procentov? Zakaj zdaj ko je tik pred ATH?
««
780 / 1455
»»