» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
732 / 1490
»»

keba ::

Tatankas je izjavil:

Ker sem dobil kar nekaj sporočil za Tezos DeFi bom kar tukaj napisal.

Legit projekti, ki imajo možnost največje rasti do konca leta in imajo trenutno zelo majhen marketcap, ter legit razvoj:
Po vrstnem redu glede na moj trenutni vložek. Za te projekte predvidevam, da bo večina listanih na CEXih do konca leta(za tri vem, da so v fazi dogovarjanja).

1. plentydefi.com ponuja farming in staking, prav tako so prejšni teden zagnali lasten DEX. Trenutni MC 30 milijonov $
2. rocketlaunchpad.io je platforma za launchanje IDOjev, kjer lastniki tokenov zaklenejo svoje in s tem pridobijo dostop do IDOjev. Trenutni MC 1,8 milijona.
3. app.smartlink.so trenutno ponuja staking in so pred launchanjem lastnega DEXa. V načrtu imajo širjenje še ostalih DeFi produktov. Trenutni MC 26 milijonov.

Tile trije so trenutno top projekti, ki imajo po mojem največ šans za moonshot do konca leta in so obenem tudi najbolj legit.

Drugi legit projekti, ki imajo velik potencial

4. quipuswap.com trenutno no.1 dex za tezos. Prihaja farming in staking.
5. aliens.farm trenutno ponujajo staking in farming. Delajo na lastnem DEXu.
6. youves.com ponujajo lending in minting svojega stable coina z XTZ, kot colateral. Staking in savings.
7. kolibri.finance lending platforma.


Še je en kup drugih, kjer imam manjše vložke. Kot rečeno zgornji so najbolj legit z odličnimi ekipami in velikim potencialom. Meni trenutno plenty , youves, aliens, smartlink delajo cca 700€ dnevno čistega.


se pravi ti služiš s stejkingom na teh platformah?

Tatankas ::

Da. Trenutno največ stejkam plenty,smak in paul. Plenty farmam še z wbusd/plenty in quipu/plenty parih. So pa se včeraj razpolovile plenty nagrade. Sem pa prvi mesec veliko obračal tokene na quipuswap. Prav tako na rocketlaunchpadu kupujem IDOje(še je zelo mlad projekt)

Od ostalih, kjer je manjši profit še imam zaklenjene xtz na youves, kjer dobivam YOU tokene(njihov governance token). Prav tako imam nekaj manjših farm na crunchy.network, kjer je potrebna večja previdnost.
Držim pa še en kup drugih tokenov, za katere upam da iz njih kaj nastane.
V bistvu te tri glavne, ki sem naštel compaundam nazaj, ker kot rečeno, čakam da jih listajo na CEXe(sicer nevem s katerimi se pogovarjajo, vem pa da se). Rocket bi naj imel listing na cex v roku nekaj tednov. In pri njegovem MC in da jim rata listing na solidni menjalnici bo to prekleto dober X. Pa še nekaj zaslužiš z njihovimi IDOji.

globoko grlo ::

Pizdariya, tole je men skor ZF :)

Če vzamem plentydefi, morm met metamask, gor recimo BTC al BNB al pač nek kovanc, in pol povežem moj metamask s tapravim "parom" na Plenty?

A prav razmišljam?

Aja, metamask ni ok, ker walett se pol priporoča?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

PrihajaNodi ::

Mina bo poceni ko bo 10 usd. Btw super charged rewards je konec. 11% je sedaj obresti pa 99% staking kovancev, kar ima vec kot solana in Avax.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

globoko grlo je izjavil:

Pizdariya, tole je men skor ZF :)

Če vzamem plentydefi, morm met metamask, gor recimo BTC al BNB al pač nek kovanc, in pol povežem moj metamask s tapravim "parom" na Plenty?

A prav razmišljam?

Aja, metamask ni ok, ker walett se pol priporoča?


Rabis oba kovanca. Recimo na sparkdefi platformi sem zelel dobiti spark kovance iz bnb-ja in kgo-ja. Torej dejansko tradeas 2 kovanca, da dobivaš tretji kovanec.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kripto ::

Ijus je izjavil:

okey pobje men je ratal kupit ta GDOGE kovanc
un procent za slipperage tolerance je bil premajhen. nisem šel čez 10% ker me je app opozarjal. ko sem dal 12% je šlo skoz. jao ej. sorry vsem še en krat za teženje. se opravičujem. my pardon.

zdaj pa danes še v nabavko WIFEDOGE


Koliko milijard GDOGIE si nabavil?

Money is mindset!

Aquafriend ::

Tatankas je izjavil:

Da. Trenutno največ stejkam plenty,smak in paul. Plenty farmam še z wbusd/plenty in quipu/plenty parih. So pa se včeraj razpolovile plenty nagrade. Sem pa prvi mesec veliko obračal tokene na quipuswap. Prav tako na rocketlaunchpadu kupujem IDOje(še je zelo mlad projekt)

Od ostalih, kjer je manjši profit še imam zaklenjene xtz na youves, kjer dobivam YOU tokene(njihov governance token). Prav tako imam nekaj manjših farm na crunchy.network, kjer je potrebna večja previdnost.
Držim pa še en kup drugih tokenov, za katere upam da iz njih kaj nastane.
V bistvu te tri glavne, ki sem naštel compaundam nazaj, ker kot rečeno, čakam da jih listajo na CEXe(sicer nevem s katerimi se pogovarjajo, vem pa da se). Rocket bi naj imel listing na cex v roku nekaj tednov. In pri njegovem MC in da jim rata listing na solidni menjalnici bo to prekleto dober X. Pa še nekaj zaslužiš z njihovimi IDOji.

Srecno, upaj, da ti bo slo bolje kot napovedovanje v temah o koroni

Aquafriend ::

Nekdo je vprasal, kaj si milsim o divergence, ne spremljam tega. Ampak ce te zanima, ima youtuber Carl Moon dostkrat analizo teh divergence za bitcoin. Morda bos tam kaj najdel.

Ijus ::

Kripto je izjavil:

Ijus je izjavil:

okey pobje men je ratal kupit ta GDOGE kovanc
un procent za slipperage tolerance je bil premajhen. nisem šel čez 10% ker me je app opozarjal. ko sem dal 12% je šlo skoz. jao ej. sorry vsem še en krat za teženje. se opravičujem. my pardon.

zdaj pa danes še v nabavko WIFEDOGE


Koliko milijard GDOGIE si nabavil?



a lot :))
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

immortan ::

Motion ::

energetik je izjavil:

Motion je izjavil:

@Aqua @tonis ter drugi TA mojstri

Kaj porečete na bearish divergence na BTC grafu.
 BTC/USDT

BTC/USDT

Saj veš kaj pomeni ta divergenca. Jaz jo spremljam že tam od začetka avgusta. Začasno sem v USDC-jih, čakam da nazaj nabavim BTC pri vsaj 45k, lahko celo nižje. Sicer so bili higher highi, ampak vedno nižji skoki, tale zadnji pa sploh ni več višji ampak enak. Komot gre do 40k, tam je dnevna EMA200, pa še ena trendlinija od aprila/maja. Potem pa lepo naprej, upam da proti 80-100k.


EMA ima večjo težo kot MA? Ker dnevni 200 MA je na 47.5k in kolkor gledam trenutno se odbijabo od 200 MA. Res paje da se 200 MA hitro bliža 50k. PA še september naj bi nasplošno bil slab mesec za vlaganje.
Kakšne so možnosti da prebije navzgor pri taki divergenci?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

PrimoZ_ ::

Kake so pa prognoze za ETH?

bonanno ::

zakaj mi je kraken iz profila izbirsal bancni racun katerega sem vedno do sedaj imel ?

Anney ::

Smo tukaj kraken? Vprašaj to tja kot se spodobi.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

bonanno ::

sem ze zrihtal .. gremo naprej

Aquafriend ::

Ne vem od kje teb, da september ni dober mesec za vlaganje. Vcasih je, vcasih ni. Recimo prejsni september, leta 2020 je bitcoin dosegel lokalno dno 5. septembra, uspesno testiral pomembno mejo kot nov suport na 10.500 usd in od takrat naprej je sel samo se navzgor proti 60.000 usd. Predlansko leto pa september res ni bil pozitiven. Vse odvisno od drugih dejavnikov.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Kar se tice trejdanja med bull trendom, sem ze zdavnaj povedal, trejdarji glavni del pustijo oziroma holdajo, dokler je trend navzgor. Vmes trejdajo samo manjsi del ampak samo v primeru, ce ocenijo, da je dobro razmerje med risk pa reward, oziroma dobro razmerje med tveganjem in potencialno nagrado, saj ti tak nacin omogoca, da imas na dolgi rok vecjo moznost za uspeh. Drugac pa je bila pomembna tocka okrog 40.800 in med 41.000 usd. Takrat je bil cas za tehten premislek. Zdaj pa trejdat na podlagi nekih predvidevanj je mal tezje predvidet. Se vam splaca lovit 10 procentov tu in tam? Morda kdaj pa kdaj, sej pravim, za to je namenjen manjsi delez, da se lahk igrate s tem ce zelite.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Drugac pa se kmalu odpre cme futures, kjer je trenutna cena btc 50.200 usd, za razliko od bitstampa kjer je trenutno 51.600

A. Smith ::

Terminske pogodbe so lahko prodaje na kratko (short) in na dolgo (long). Ko dospejo, se odvijejo posli: pri short pogodbah se izvede nakup, pri long pogodbah se izvede ob dospetju prodaja.

In ti posli ob dospetju bodo tisti, ki bodo vplivali na BTCUSD tečaj; če močno prevladujejo short pozicije (v resnici ne vem, kaj prevladuje), gre lahko zaradi nakupov ob zaključku pozicij BTCUSD tudi navzgor.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

dijak4 ::

Prepozno za kupit Solano?ali je se potencial rasti velik?

Motion ::

dijak4 je izjavil:

Prepozno za kupit Solano?ali je se potencial rasti velik?

Najmanj x2 zna še narest do konca bull runa. Več ti znajo narest projekti na solani kot sama solana

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

PrihajaNodi ::

Solanium...fak...

Motion je izjavil:

dijak4 je izjavil:

Prepozno za kupit Solano?ali je se potencial rasti velik?

Najmanj x2 zna še narest do konca bull runa. Več ti znajo narest projekti na solani kot sama solana

Ja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

dijak4 ::

Katere projekte na solani pa mi priporocas?

Apofis ::

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tonis ::

Če bi imel solano bi zdaj močno razmišljal o prodaji. Ne izključujem pa da bo šla jutri še malo gor.

DeeJay ::

Cosmo Kitties Solana NFT
To bo mint NFTjev, do zdej so še vsi nardil vsaj x10. Good luck!
https://discord.gg/GMQ4BMFEwY
Don't f with me.

DeeJay ::

Pa še en degenček NTF crypto game WL
https://share-w.in/wx4hm3-32292
Don't f with me.

Kripto mesi ::

Tecen si kot driska s temi referral zadevami.

PrihajaNodi ::

Kripto mesi je izjavil:

Tecen si kot driska s temi referral zadevami.

Najeda pa spama in promovira neke shitkojne. Da bi kupil solano namesto xtz-ja. 500 usd notr 300k ven. Solana zna se kako Ado zamenjat.



Vredno ogleda.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Anney ::

No Nodi, malo pretiravaš, tečna sta pa oba.

Tega videa pa ni za gledat. po 10s sem ugasnil, še bolj cvili kot baba doma. Groza.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

DeeJay ::

ADAPad WL launchpad za projekte na ADA networku ... spet en x100 potencial. Good luck!
https://swee.ps/SierF_ECZSyCk
Don't f with me.

Amdforce ::

DeeJay je izjavil:

ADAPad WL launchpad za projekte na ADA networku ... spet en x100 potencial. Good luck!
https://swee.ps/SierF_ECZSyCk


Sem malo pogledal tole zadevo, pa mi ni jasno, kako se sodeluje? Je pa res da sem na telefonu in nimam naslovov denarnic gor.
Lahko malo vec napises, hvala.

Mato989 ::

A pa nimamo posebej teme za referal linke itd?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Machete ::

Mamo kakega x100 kandidata še? 500 imam še za nekam vtaknit
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Apofis ::

Machete je izjavil:

Mamo kakega x100 kandidata še? 500 imam še za nekam vtaknit

nevem, če lih x100, sam zdej neki pritiskajo na amb kovanc...

XRPNERD ::

Haha kej pa Solana dela. Naj se javi junak, ki ni še prodal :D

Mene je vrglo ven na 70 $ :(

Machete ::

Apofis je izjavil:

Machete je izjavil:

Mamo kakega x100 kandidata še? 500 imam še za nekam vtaknit

nevem, če lih x100, sam zdej neki pritiskajo na amb kovanc...


To se ne upam, ko je bil že scampump, prometa pa trenutno bore malo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Aquafriend ::

 ada bull x3

ada bull x3



Nekdo je prej omenil (pravilno ugotovil) da adi cardano zmankuje goriva. NA grafu zgoraj ni klasicen graf za cardano amapk se gre za takoimenovan adabullusd, ki predstavlja x3 long pozicijo, pac to verjetno pro trejderji gledajo, ko longajo. Na tem grafu je padel pod trend crto in nato cez nekaj casa v par minutkah 10 procenten drop, sicer ne vem kaj je povzrocil tist flash padec, morda whale prodal, morda kaksne fundamentalne novice, ne vem. Sicer pa se bliza 12. september, pomemben datum za cardano, morda bo spet buy the rumor sell the news. Kaj morda kaksen whale predcasno vnovcil del dobickov?

Jerry000 ::

Mene pa neki zanima. A je kakšen zanimiv špil na osnovi NFT? Sem gledal Axie al kako se že reče ampak je predrago za vstop. Je še kakšna igra za mobi da malo poklikaš in si nabereš kriptovalute?

Machete ::

A ni ADA neki failal v smart contractih? Zato neko cepanje? Ne vem kaj dosti, samo z levim očesom twitter šum o tem sem zasledil.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Aquafriend ::

 dominanca cardano

dominanca cardano


 ada/eth

ada/eth



tukaj sta se grafa za dominanco ade, narisana trendlinija spodaj in pa graf ada/eth, se tocno vidi, da so boti ali trejderji prelagal iz ade v eth pri resistance zgoraj.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

RGT -250 eur
DAFI - 250 eur
---------------
penzija
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Aquafriend ::

a je res nekdo prodal 11M ade cardano?

Anney ::

17mio
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Aquafriend ::

solana x4 v dveh tednih, seveda zdaj bi vsi kupovali. 14 dni nazaj, ko je naredil breakout pa so gledal v luft? drugac pa jaz nisem kupoval, sem ze povedal, mi je vseeno ce je cena 180 ali pa 500 usd. lol

Zgodovina sprememb…

tonis ::

BTC na pomembni točki...

RSI divergenca.

Nekaj altov kritično prenakupljenih.

Moje mnenje... korekcija bo.

lamborđini ::

Jap, Solana. Za njo ocitno prihaja Fantom.

Machete ::

Jebus Fantoma zdaj kupit, če pogledaš chart, je kar malo noro.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Anney ::

Sej je prav tako, kupi zdaj prodaj na podnu, a ne gre tako tu gor?
Pa očitno bomo šli kmalu malo nižje. Se je že začelo.

https://coinmarketcap.com/charts/
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()
««
732 / 1490
»»