» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
658 / 1441
»»

m0LN4r ::

maticb492 je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Torej po tej logiki če zaprejo za plezalce in alpiniste Everest več ne bo najvišji vrh na Svetu KER ne bo dostopen?

Samo v vednost, Dostopen ali ne Everest je trenutno najvišji vrh na Svetu, nima veze dostopnost


Butasta primerjava... če nekdo zgubi geslo do walleta, ali wallet sam, se rabi ogromno resursov da se jih dobi nazaj.

Jaz sem namajnal po trenutnih vrednostih cca 1000-1500EUR vredno bitcoina pred leti, takrat še z grafično kartico, manj kot 1 teden sem minal. Samo nič ni bilo vredno in sem izgubil zanimanje in čeprav še imam wallet datoteko, se ne spomnem več gesla. Torej te delčki bitcoini so nedostopni, in razen če bojo čez 20 let toliko vredni da se bo splačalo nekomu plačat da mi sheka v denarnico, ne bojo nikoli na marketu.


In na začetku ko je bil bitcoin par centov vreden jih je verjetno na deset/sto tisoče takih, ki so izgubili dostope oz. denarnice ne bojo verjetno nikoli več dostopne.
Jaz sem izgubil tocno 1 ETH na podoben nacin. Sem si rekel takrat, jebiga.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Senior Dev ::

Ste tudi vi tako optimistični? Mene je spet zagrabila kriptomanija. Razmišljam o vilah na Maldivih, zasebnem letalu, jahti itd. Lepo vse v zelenem in s trdim se zbujam. Vse je spet ok.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Kripto mesi ::

Enako pri meni. Služim ko velik, počasi bom začel denar dajat v dobrodelne namene, ker ga preprosto ne morem več porabiti, nočem pa, da se mi kopiči in ga požre inflacija.

Sined9 ::

Senior Dev je izjavil:

Ste tudi vi tako optimistični? Mene je spet zagrabila kriptomanija. Razmišljam o vilah na Maldivih, zasebnem letalu, jahti itd. Lepo vse v zelenem in s trdim se zbujam. Vse je spet ok.

Vidiš da si revež. S trdim se zbujas, pomen da si sam, bogi.
Kup si eno babo, bos vido kak je svet lepši :)

IgorCardanof ::

A kupujemo Mino? Pri 5$ je bila poceni, sedaj pri 2.8$ je pa res ugodno. Pri 1.5$ takrat ko jaz kupujem, bo pa kraja pri belem dnevu.

Pa še CoinBureau je tak super video o Mini naredil:

endelin ::

IgorCardanof je izjavil:

A kupujemo Mino? Pri 5$ je bila poceni, sedaj pri 2.8$ je pa res ugodno. Pri 1.5$ takrat ko jaz kupujem, bo pa kraja pri belem dnevu.

Pa še CoinBureau je tak super video o Mini naredil:

Mene mina spominja na CanYa coin. Je tudi začela z enih 6 usd, 5 je bilo ugodno. Potem je šlo samo še deljeno 1000:))

IgorCardanof ::

15 minutni graf na BTCju me trenutno spominja na smučarsko skakalnico. Najprej prideš na vrh hriba, nato te čaka strm vzpon po stopnicah do vrha. Nato pa najprej vzletna steza, odkočna miza in nato strma dolina navzdol. Sedaj je pa odvisno kako velika skakalnica je tole. Imamo samo klasično skakalnico ali imamo pravo letalnico?



PS: Ima vzorec smučarske skakalnice v TA svetu kakšno posebno ime, ali je to nekaj, kar bi lahko inoviral? Kakšno je ponavadi gibanje ko se takole odrinemo od mize?

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Hvala za analizo. Ostajam optimističen in z dobro erekcijo pripravljen na nove podvige.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

Zeh spet pada

IgorCardanof ::

Vazelin, si prodal na vrhu skakalnice ali boš prodajal potem doli v dolini?

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

A kupujemo Mino? Pri 5$ je bila poceni, sedaj pri 2.8$ je pa res ugodno. Pri 1.5$ takrat ko jaz kupujem, bo pa kraja pri belem dnevu.

Pa še CoinBureau je tak super video o Mini naredil:

Mene mina spominja na CanYa coin. Je tudi začela z enih 6 usd, 5 je bilo ugodno. Potem je šlo samo še deljeno 1000:))

Al pa the key....maja ocitno gre v k...gre ocitno na ico ceno... sladkih 0.25 usd...haha potem pa leto ali dve da pride na 6
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

dirtyhary ::

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

A kupujemo Mino? Pri 5$ je bila poceni, sedaj pri 2.8$ je pa res ugodno. Pri 1.5$ takrat ko jaz kupujem, bo pa kraja pri belem dnevu.

Pa še CoinBureau je tak super video o Mini naredil:

Mene mina spominja na CanYa coin. Je tudi začela z enih 6 usd, 5 je bilo ugodno. Potem je šlo samo še deljeno 1000:))

Al pa the key....maja ocitno gre v k...gre ocitno na ico ceno... sladkih 0.25 usd...haha potem pa leto ali dve da pride na 6


Diamond hand 8-)

deadbeef ::

A ni CFO od Binance odstopu ?

IgorCardanof ::

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

A kupujemo Mino? Pri 5$ je bila poceni, sedaj pri 2.8$ je pa res ugodno. Pri 1.5$ takrat ko jaz kupujem, bo pa kraja pri belem dnevu.

Pa še CoinBureau je tak super video o Mini naredil:

Mene mina spominja na CanYa coin. Je tudi začela z enih 6 usd, 5 je bilo ugodno. Potem je šlo samo še deljeno 1000:))

Al pa the key....maja ocitno gre v k...gre ocitno na ico ceno... sladkih 0.25 usd...haha potem pa leto ali dve da pride na 6


Moram priznat, da sem napisal zgornji komentar preden sem pogledal video. Sem ga pogledal sedaj. Zelo poučen video, hkrati pa ni zelo bullish na Mino, tako da vzamem nazaj tisto od prej. Bolj bi rekel, da skritiziral Mino, če odmislimo tale 22kb size validatorje.

Apofis ::

Hej, kva pravite na didcoin? sicer zdej sam na eni menjalnici, sam je kao usmerjen an arabske države in če rata všeč kakmu nadebudnemu kriptošejku, je lohk kr zanimiva zadeva...

IL_DIAVOLO ::

Nodi kovanec brez potenciala? Nothing new.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Nodi kovanec brez potenciala? Nothing new.

$paid

Bumbar
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Nekaj let nazaj je Vazelin v tej temi obljubljal slotech podelitev "viktorjev". Ta podelitev je nažalost zaradi takšnih in drugačnih razlogov splavala po vodi in nas mnoge pustila razočarane. Tokrat smo se odločili, da to podelitev izvedemo in to bo zelo kmalu!

Program:

Nedelja, 13.6.2021 ob 20ih
Slovesna najava letošnjih kategorij in nominirancev

Nedelja, 20.6.2021 ob 20ih
Slovesna podelitev Slotech viktorjev. Vsak zmagovalec bo prejel tudi edinstven Binance Smart Chain NFT. Več o tem pa v prihodnjem tednu.

Upam, da se vidimo v čimvečjem številu!

Ben Dover ::

Izgubil sem vse prihranke v pol ure.. bolano

Kaj naredit zdaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

patrikson0 ::

Ben Dover je izjavil:

Izgubil sem vse prihranke v pol ure.. bolano

Kaj naredit zdaj?

Naj uganem, 125x leverage?

Kripto mesi ::

Ben Dover je izjavil:

Izgubil sem vse prihranke v pol ure.. bolano

Kaj naredit zdaj?

Štrik te reši. Za več informacij povprasaj shintarota.

Ben Dover ::

Grozno.. Shintaro kje se dobi dober štrik? Nujno!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

Hypathia ::

IgorCardanof je izjavil:

Nekaj let nazaj je Vazelin v tej temi obljubljal slotech podelitev "viktorjev". Ta podelitev je nažalost zaradi takšnih in drugačnih razlogov splavala po vodi in nas mnoge pustila razočarane. Tokrat smo se odločili, da to podelitev izvedemo in to bo zelo kmalu!

Program:

Nedelja, 13.6.2021 ob 20ih
Slovesna najava letošnjih kategorij in nominirancev

Nedelja, 20.6.2021 ob 20ih
Slovesna podelitev Slotech viktorjev. Vsak zmagovalec bo prejel tudi edinstven Binance Smart Chain NFT. Več o tem pa v prihodnjem tednu.

Upam, da se vidimo v čimvečjem številu!

Če boste imeli kategorijo " Iz dežja pod kap" potem nominiran pretvorbo xtz v mina.

zelenobeli ::

Ajooooooj
Krvavim u božju mater, zraven pa gledam kovanc AS Roma, ki ga mam ugledanga 1 teden. 1 teden sem cincal a bi dal v Romo a ne. Dons cez 50% gor

kriptobog ::

Ben Dover je izjavil:

Izgubil sem vse prihranke v pol ure.. bolano

Kaj naredit zdaj?


Obesi se, da ne ponoviš take bedarije. Investira se samo denar, ki ga lahko izgubiš in ga ne boš pogrešal.

Senior Dev ::

Matic je tudi na korekciji iz 2.6$ na 1.3$? Čudno da taka tehnologija lahko toliko pade.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kow ::

Saj me boli, samo moram priznati, da je Senior s svojimi komentarji vsaj za razred nad nami.

Anyways, Shiba se vedno nad 3 milijarde kapitalizacije. 2.5x vec kot YFI :))

IgorCardanof ::

To pomeni, da se bear market oz. "shaking the weak hands" še niti začela nista. Dokler bo shiba nad 1000m$ marketcapa, zagotovo ne bo kakšnega nadaljevanja bulla ali pa novih ATHjev.

Senior Dev ::

Večina se je iz obupa začela medsebojno zmerjat. Faza soočenja s kruto resnico. Predpisujem vam fazo zanikanja do konca poletja. Lp, Franca
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zezz ::

Čudno da nikogar tukaj gor ne zanima paxg, vsi bi sam lambote in penzije :)
https://www.coindesk.com/gold-tokens-ta...

IL_DIAVOLO ::

Ne bo noben počastil Merlaka in njegovih 12 lepotic na jahti :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

maticb492 ::

Zezz je izjavil:

Čudno da nikogar tukaj gor ne zanima paxg, vsi bi sam lambote in penzije :)
https://www.coindesk.com/gold-tokens-ta...



*Insert XAURUM flashbacks*
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

m0LN4r ::

Decki ne prehitro nabavljat z -all in- lambote. Preracunajte si se strosek za gorivo, gume, zavore pa to. Pade BTC se malo pa bo lambo stal v garazi s praznim tankom. Najprej nardite izpit za avto, pa kak poligon na vranskem.

Anyway, malce pozitiven vikend na vidiku, mogoce se kak tedn, pol pa konc junija oz. zacetek julija bo pocilo, ko bo elon moral oddati procilo za drugi kvartal tega leta in se marsikdo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Zezz ::

maticb492 je izjavil:

Zezz je izjavil:

Čudno da nikogar tukaj gor ne zanima paxg, vsi bi sam lambote in penzije :)
https://www.coindesk.com/gold-tokens-ta...



*Insert XAURUM flashbacks*

Slovenski scam, ni primerjave z paxg ki ima dejanko kritje z fizčnimi zalogami v Švicarski banki.

Mato989 ::

Zezz je izjavil:

maticb492 je izjavil:

Zezz je izjavil:

Čudno da nikogar tukaj gor ne zanima paxg, vsi bi sam lambote in penzije :)
https://www.coindesk.com/gold-tokens-ta...



*Insert XAURUM flashbacks*

Slovenski scam, ni primerjave z paxg ki ima dejanko kritje z fizčnimi zalogami v Švicarski banki.


A pa so te zaloge pokazali?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Paxos je kar legit kar se tiče tega. Uradni auditi in tako. Za razliko od tetherja, kjer je vse malo bolj shady.

@Molnar - Nekateri omenjanjo spet ne tako optimističen vikend. Razlogi za to so nizka likvidnost, visoka količina shortov s strani whaleov in pa G7 zasedanje.

maticb492 ::

m0LN4r je izjavil:

Decki ne prehitro nabavljat z -all in- lambote. Preracunajte si se strosek za gorivo, gume, zavore pa to. Pade BTC se malo pa bo lambo stal v garazi s praznim tankom. Najprej nardite izpit za avto, pa kak poligon na vranskem.

Anyway, malce pozitiven vikend na vidiku, mogoce se kak tedn, pol pa konc junija oz. zacetek julija bo pocilo, ko bo elon moral oddati procilo za drugi kvartal tega leta in se marsikdo.



Pa ne na leasing, da vas ne zahaklajo na meji kot onega nemca.


Zezz je izjavil:

maticb492 je izjavil:

Zezz je izjavil:

Čudno da nikogar tukaj gor ne zanima paxg, vsi bi sam lambote in penzije :)
https://www.coindesk.com/gold-tokens-ta...



*Insert XAURUM flashbacks*

Slovenski scam, ni primerjave z paxg ki ima dejanko kritje z fizčnimi zalogami v Švicarski banki.



Absolutna bedarija in nobene logike zadaj, zakaj bi coin, ki je backe z zlatom hotel kupit? Po kaki logiki lahko gre ta coin recimo 300% gor, če je zlato šlo samo 15%? Ne razumem res, pač kripto je itak špekuliranje, samo zakaj bi kdo hotel kupovat nekaj ker je kao backed by gold?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

IgorCardanof ::

Paxg je vezan na ceno zlata. To lahko tudi vidiš da je tako. Vsak PAXG token je 1:1 vezan na 1 enoto zlata. Preberi si na njihovi strani kako deluje. Vezan na ceno zlata kot so BUSD, USDT in še stotine drugih vezani na ceno dolarja.

Ta token ne bo šel gor x10, če ne bo šlo zlato gor x10. Paxos pa služi neke majhne procente za vsako menjavo iz PAXG v zlato/fiat in obratno. Če želiš hiter in poceni exposure na zlato, potem je paxg stvar, ki jo kupiš.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

Paxg je vezan na ceno zlata. To lahko tudi vidiš da je tako. Vsak PAXG token je 1:1 vezan na 1 enoto zlata. Preberi si na njihovi strani kako deluje. Vezan na ceno zlata kot so BUSD, USDT in še stotine drugih vezani na ceno dolarja.

Ta token ne bo šel gor x10, če ne bo šlo zlato gor x10. Paxos pa služi neke majhne procente za vsako menjavo iz PAXG v zlato/fiat in obratno. Če želiš hiter in poceni exposure na zlato, potem je paxg stvar, ki jo kupiš.


Če želiš hiter expose za zlato greš v zlatarno in kupiš 1g zlata... ki noben ne vidi da si ga kupil ker ni blockchaina... No razen če si debeluh in prelen, to je pa drugo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zezz ::

Mato989 je izjavil:

Zezz je izjavil:

maticb492 je izjavil:

Zezz je izjavil:

Čudno da nikogar tukaj gor ne zanima paxg, vsi bi sam lambote in penzije :)
https://www.coindesk.com/gold-tokens-ta...



*Insert XAURUM flashbacks*

Slovenski scam, ni primerjave z paxg ki ima dejanko kritje z fizčnimi zalogami v Švicarski banki.


A pa so te zaloge pokazali?

Ok tole ni cool BTC pa je? A je kdo tebi pokazal BTC?

IgorCardanof ::

Mato989 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Paxg je vezan na ceno zlata. To lahko tudi vidiš da je tako. Vsak PAXG token je 1:1 vezan na 1 enoto zlata. Preberi si na njihovi strani kako deluje. Vezan na ceno zlata kot so BUSD, USDT in še stotine drugih vezani na ceno dolarja.

Ta token ne bo šel gor x10, če ne bo šlo zlato gor x10. Paxos pa služi neke majhne procente za vsako menjavo iz PAXG v zlato/fiat in obratno. Če želiš hiter in poceni exposure na zlato, potem je paxg stvar, ki jo kupiš.


Če želiš hiter expose za zlato greš v zlatarno in kupiš 1g zlata... ki noben ne vidi da si ga kupil ker ni blockchaina... No razen če si debeluh in prelen, to je pa drugo.


V zlatarnah plačas ogromne provizije za nakup. Tu plačas izredno malo.

m0LN4r ::

IgorCardanof je izjavil:

Paxos je kar legit kar se tiče tega. Uradni auditi in tako. Za razliko od tetherja, kjer je vse malo bolj shady.

@Molnar - Nekateri omenjanjo spet ne tako optimističen vikend. Razlogi za to so nizka likvidnost, visoka količina shortov s strani whaleov in pa G7 zasedanje.

Jaja, pac, ampak za nekatere je "optimisticno" ze ko bodo za kratek cas vidli stevilke blizu 40k preden se plaz spusti naprej. Kancek upanja se je.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zezz ::

Če govorimo za hedge proti inflaciji so kripto valute vezane na zlato najboljša izbira, če hočemo trejdat je volatilnist naš najboljši prijatelj in izberemo btc, eth..paxg je paxos

profesjonalc ::

Če kupujete pax gold, ga lahko še za 5.5% apy stejkate na celsiusu ;)

zelenobeli ::

A je spet vse krešnl, a je tema zamrla?

Senior Dev ::

m0LN4r je izjavil:

Decki ne prehitro nabavljat z -all in- lambote. Preracunajte si se strosek za gorivo, gume, zavore pa to. Pade BTC se malo pa bo lambo stal v garazi s praznim tankom. Najprej nardite izpit za avto, pa kak poligon na vranskem.

Anyway, malce pozitiven vikend na vidiku, mogoce se kak tedn, pol pa konc junija oz. zacetek julija bo pocilo, ko bo elon moral oddati procilo za drugi kvartal tega leta in se marsikdo.

Mal fovšije sem zaznal tukaj, ampak ok, to je čisto človeško. Zdaj ko je vse v zelenem pa so seveda dovoljene sanje.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

A gdo ve zakaj tezos raste?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

A gdo ve zakaj tezos raste?

Da te popelje v penzijo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IgorCardanof ::

Vazelin ima teorijo, da vedno rast Tezosa napoveduje prihajajoc crash.

Senior Dev ::

IgorCardanof je izjavil:

Vazelin ima teorijo, da vedno rast Tezosa napoveduje prihajajoc crash.

Ne bo crasha ker je večinoma skoraj vse zeleno danes. Pričakujem počasno rast vse do nedelje, potem pa mogoče mala korekcija -30%.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin
««
658 / 1441
»»