» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
650 / 1490
»»

DeeJay ::

EDIT: končno
Don't f with me.

kow ::

Bolj bi bilo zanimivo videti.. kaj je zlomilo slo-tech >:D

IgorCardanof ::

kow je izjavil:

In kaj si se naucil?


Kako gledat temo, če je uničena. No oziroma vsaj zadnjih 5 postov. Pa kako komentirat v taki temi.

kow ::

Kolk je default komentarjev na stran?

Motion ::

Ok sam da dela naprej

Back to shit(coin) posting

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

IgorCardanof ::

kow je izjavil:

Kolk je default komentarjev na stran?


50 komentarjev na stran. Vendar šele ko je recimo 3-4-5 komentarjev čez stran, se naredi nova stran. Tako da stran ima lahko do 53-54-55 komentarjev, preden se gre na novo stran.

Kodrnusa ::

MaticSLO je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Zanimivo. Slovenski scammer, ki se niti ne pocuti slabo glede tega kaj pocne.

Mimogrede, 35k suport trenutno zelo dobro drzi :)


Zate je potemtakem scam tudi Bitcoin in Dogecoin?

Kaj pa Cumrocket? LOL.

To so MEME coini... ce kupis pred drugimi, profitiras.

Ne dela

Cveto ::

kiFni ::

a je na 649. strani bug?
spodaj manjka meni za naslednjo/prešnjo stran

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

PrimoZ_ ::

kiFni je izjavil:

a je na 649. strani bug?
spodaj manjka meni za naslednjo/prešnjo stran


Posebnost S-T foruma :)

endelin ::

Cveto je izjavil:

Tega bo pa še več, a?

https://www.24ur.com/novice/crna-kronik...

Precenil je svoje shitcoine

IgorCardanof ::

endelin je izjavil:

Cveto je izjavil:

Tega bo pa še več, a?

https://www.24ur.com/novice/crna-kronik...

Precenil je svoje shitcoine


A to je tisti tvoj kolega, ki si je na Binance kartico nastavil recurring pay, da je odplačeval lizing, pa ni bil pozoren, da so njegovi sitkojni toliko padli v vrednosti in mu je začelo zavračat plačila, ker ni imel dovolj sredstev?

spegli ::

Ni moči za gor zaenkrat. Vsi so šortal nad 38.600. 1 teden graf zgleda pa itak zelo slabo. Najbolj za počakat, da se trend pokaže.

DeeJay ::

Don't f with me.

IL_DIAVOLO ::

Prav paše ta fake bear :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

gandolfino ::

Jaz sem pa vmes hotel objavit en hidden gem šitkojn ki je naredil x100, pa žal ni šlo objavit
ni lambo je pa bmx x6

Več sreče prihodnjič 8-)

IL_DIAVOLO ::

Tudi tebi.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Technics111 ::

Tfuel - lepo počasi kot največji Asi.

Senior Dev ::

Jeff Bezos prihodnji mesec z bratom na 'pustolovščino' v vesolje, večina kripto vlagateljev pa pomoje bolj s kamp prikolico do Pule. Noče it to the moon. :)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IgorCardanof ::

Bitcoin se sedaj malo premika sideways. Sell pressure je velik čim pride malo višje gor. V kratkem se morda zgodi še en padec navzdol, potem pa nam bo hitro začela lit voda v grlo. Ampak pri 25k in altih /10 pa niti ne bo več imelo smisla prodajat.

Ali pa je to sedaj wyckoff accumulation in letimo konec leta proti 300k?

Kdo ima prav, žilavi biki ali neumorni medvedi? Dogajanje bomo v živo spremljali z vami vsak dan. Se vidimo!

sloxl8 ::

Včeraj sem za foro poskusil postavit trikotnik na Tradingview. Pa se začuda drži kot pijanc plota.

 Trikotnik BTCUSD

Trikotnik BTCUSD

DeeJay ::

to je vse igra velikih
Don't f with me.

finatina ::

Ali je še kdo dobil danes iz Fursa pošto v zvezi s prodajo kripto trgovalskih žetonov, ki so bili stackani v obliki dividende? Nekakšna preverba transakcij.

IL_DIAVOLO ::

Ne delamo centraliziranih zadev na decentraliziranem trgu.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

Hodl!!

kow ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne delamo centraliziranih zadev na decentraliziranem trgu.

Good one.

pafewu ::

finatina je izjavil:

Ali je še kdo dobil danes iz Fursa pošto v zvezi s prodajo kripto trgovalskih žetonov, ki so bili stackani v obliki dividende? Nekakšna preverba transakcij.

ne. ampak me zanima kaj več. od kje so bili stackani in kam, ter iz katerih podatkov so to razbrali na FURSu

DeeJay ::

endelin je izjavil:

Hodl!!

Zoom out!!
Don't f with me.

IgorCardanof ::

This time is different.
Mass adoption.
Institutions are buying.
Shaking out the weak hands.
Happy to buy the dip.
Whales manipulating to get in cheap.
Fuck Elon Musk.
Supercycle.
According to stock2flow model, bullrun is only beginning.
When alt season?

Sem falil še katerega? Kateri je po vaše najboljši zmagovalen quote tega balona? Stavek, ki se ga bomo spominjali še leta? Tako kot recimo so recimo legendarni iz prejšnega balona "Chinese new year" in pa "Wall street bonuses".


Glasujte prosim : https://www.strawpoll.me/45370565

Mato989 ::

pafewu je izjavil:

finatina je izjavil:

Ali je še kdo dobil danes iz Fursa pošto v zvezi s prodajo kripto trgovalskih žetonov, ki so bili stackani v obliki dividende? Nekakšna preverba transakcij.

ne. ampak me zanima kaj več. od kje so bili stackani in kam, ter iz katerih podatkov so to razbrali na FURSu



To je troll account

Zezz ::

Btc se formiral zelo lep (skoraj preveč lep) ampak dokaj nedifiniran vzorec klina med tem ko pri ETH poteguje navzgor, kar naj bi nakazovalo na prebitje navzdol. Ampak pri kriptu itak nikol ne veš. Lohk da se bo Musk ali nekdo drug spet mal poigral z nami.

Kripto ::

Bo treščilo navzdol...samo vprašanje časa.

Money is mindset!

MaticSLO ::

IgorCardanof je izjavil:

This time is different.
Mass adoption.
Institutions are buying.
Shaking out the weak hands.
Happy to buy the dip.
Whales manipulating to get in cheap.
Fuck Elon Musk.
Supercycle.
According to stock2flow model, bullrun is only beginning.
When alt season?

Sem falil še katerega? Kateri je po vaše najboljši zmagovalen quote tega balona? Stavek, ki se ga bomo spominjali še leta? Tako kot recimo so recimo legendarni iz prejšnega balona "Chinese new year" in pa "Wall street bonuses".


Glasujte prosim : https://www.strawpoll.me/45370565


Jp, pozabil si na "Rick astley is buying".

Willy woo je govoril da rick astley kupuje ker je baje le dodajal poziciji in nikoli prodal "never gonna give you up".


DOGE2 pa izgleda da je decoupled in UPONLY trenutno. Na zacetku je bilo depozitirano 500$ liquiditya DOGE2/USDC, potem pa gre gor samo ker ocitno ljudje kupujejo, manj kot 10000 udelezencev iz airdropa prodaja, sam nimam cisto nic pri tem, je pa res da so to majhne pare(vsaj zaenkrat)

IgorCardanof ::

Zapomnite si kaj folk pise v zadnjih mesecih, da se boste lazje zavedal da 99% ljudi nima pojma. Tudi 99% crypto teitter influencerjev nima pojma, samo za to ker imajo ogromno followerjev in lahko skupaj premikajo lower cap sitkojne, ne pomeni, da so dobri trejderji. Vsi tej pisejo, kako smo na dnu, kako bo reversal, kako nam btc na 100k do konec leta ne uide.

Michael Saylor je pri 60k govoril, kako naj ljudje vzamejo hipoteke in prodajo vse, zato da kupijo bitcoin. V zgodovino bo sel kot novi mcaffe.

CZ vsakodnevno tvita "Did you buy the dip", medtem pa bnb ze vec kot 50% od vrha.

Razmisljajte s svojo glavo. Zapomnite si kaj kdo govori in kdaj. Never forget, never forgive. Vsaj glede kripto related stvari :)

Kripto ::

Pod 46k ni možno
Pod 40k ni možno
Pod 35k ni možno
Pod 32k ni možno
Pod 30k ni možno
Pod ... ni možno

Money is mindset!

endelin ::

Vsak dip kupijo institucionalni vlagatelji!

Zezz ::

endelin je izjavil:

Vsak dip kupijo institucionalni vlagatelji!

Tud vsakič dumpajo isti :)

Kripto ::

endelin je izjavil:

Vsak dip kupijo institucionalni vlagatelji!


Itak...pa dumpajo tudi in pobirajo profite.

Money is mindset!

MaticSLO ::

IgorCardanof je izjavil:

Zapomnite si kaj folk pise v zadnjih mesecih, da se boste lazje zavedal da 99% ljudi nima pojma. Tudi 99% crypto teitter influencerjev nima pojma, samo za to ker imajo ogromno followerjev in lahko skupaj premikajo lower cap sitkojne, ne pomeni, da so dobri trejderji. Vsi tej pisejo, kako smo na dnu, kako bo reversal, kako nam btc na 100k do konec leta ne uide.

Michael Saylor je pri 60k govoril, kako naj ljudje vzamejo hipoteke in prodajo vse, zato da kupijo bitcoin. V zgodovino bo sel kot novi mcaffe.

CZ vsakodnevno tvita "Did you buy the dip", medtem pa bnb ze vec kot 50% od vrha.

Razmisljajte s svojo glavo. Zapomnite si kaj kdo govori in kdaj. Never forget, never forgive. Vsaj glede kripto related stvari :)


Samo trik je v tem da oni to tako govorijo cel cas... Saylor ze od 10k$ ali pa tam nekje, CZ pa tudi od veke vekomaj govori BTFD.

endelin ::

Joooooo še en dip?;((;((

Senior Dev ::

BTC ne more padit več kot 30% na dan!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

pafewu ::

Senior Dev je izjavil:

BTC ne more padit več kot 30% na dan!

in že je nov dan :)

IgorCardanof ::

Glede na to, kaj tuki pisete, sem mislu, da je btc vsaj pri 20k trenutno. Pa pogledam charte pa vidim, da smo padli za borih 7%.

Never change, crypto sheeps.

BorutO ::

Kaj to sranje še kar ne dela?

Anney ::

endelin je izjavil:

Joooooo še en dip?;((;((


Nič bat, Lambo nebo bo pa Lada.

Ne vem zakaj se tresete ob vsakem dipu, ko bo zgrmelo bo to zares in boš še bolj jamral? Prodam ugodno, 0.05btc, pa ziher drži. 8-)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Zapomnite si kaj folk pise v zadnjih mesecih, da se boste lazje zavedal da 99% ljudi nima pojma. Tudi 99% crypto teitter influencerjev nima pojma, samo za to ker imajo ogromno followerjev in lahko skupaj premikajo lower cap sitkojne, ne pomeni, da so dobri trejderji. Vsi tej pisejo, kako smo na dnu, kako bo reversal, kako nam btc na 100k do konec leta ne uide.

Michael Saylor je pri 60k govoril, kako naj ljudje vzamejo hipoteke in prodajo vse, zato da kupijo bitcoin. V zgodovino bo sel kot novi mcaffe.

CZ vsakodnevno tvita "Did you buy the dip", medtem pa bnb ze vec kot 50% od vrha.

Razmisljajte s svojo glavo. Zapomnite si kaj kdo govori in kdaj. Never forget, never forgive. Vsaj glede kripto related stvari :)


Se kupi tezos?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zelenobeli ::

In? Ste potegnil črte? Do kam gremo? 20.000?

novaa ::

To the moon!

Mato989 ::

1 btc je 1 btc...

Usdc ne pada nic samo obrestuje se
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

zelenobeli ::

Mato989 je izjavil:

1 btc je 1 btc...

Usdc ne pada nic samo obrestuje se


Toop mato za dobro jutro si me res razveselil, ko si me razsvetlil s temi besedami!
««
650 / 1490
»»