» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
649 / 1490
»»

Alien123 ::

BenjaminTB je izjavil:

Alien123 je izjavil:

če bo kdo vložil v wormoon

Simple terms the project will launch and as always bots snipe every launch the anti bot catches them in the first few seconds and after that the bot will be deactivated by the admin and all the bots get rugpulled.

Torej kdorkoli bo uporabil bot bo lahko kupil, ne bo pa mogel prodat. 8-)

Rugpull? Ali?


ne.. sn si naredo 3x.. samo neke jih je zjebalo.. zdaj je live chat z devsi

ps: pancake swap error je bil, bojo refundali tistim ki niso mogli prodat

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alien123 ()

tonis ::

Mato989 je izjavil:

Mhm, valvoline je ime prav ja, 2018 je napovedal da bo do konca 2018 tether na prvem mestu in da bitcoin nikoli vec ne bo cez 20k

Crypto bo sel svojo pot ne glede na TA... Noben ni tu nardil analize TA IN REKEL LETA 2018 DA BO BTC 50K


Daj na vago svoje in njegove napovedi pa potem sodi.
Pisal je da bo sel btc na 2k in s tem si ga veckrat drkal, ker to ni bilo dosezeno, ampak za kripto je to precej natancna napoved.

To je moj zadnji komentar v tej razpravi. Verjamem da vecina bralcev razume kaj sem zelel povedat, nekateri pa pac secirajo stavek po stavek in se spotikajo ob besede ter se potem delajo pametne, ampak kdor spremlja to temo ve koliko je ura.

IgorCardanof ::

Hehe, je zanimivo koliko ekspertov imamo na forumu, ki pisejo eno, se market obrne kontra, potem pa povejo, da so naredili ravno tako, da je najboljse za njih.

Borut bo drzal shibo do 1$ za vsako ceno, ko crasha, je povedal, da je prodal na vrhu, ker se ni pocutil dobro.

Alien je rekel, da bo vanity drzal do milijona $, ko crasha, je rekel, da je prodal na vrhu.

Kar tako naprej fantje!

BenjaminTB ::

Alien123 je izjavil:

BenjaminTB je izjavil:

Alien123 je izjavil:

če bo kdo vložil v wormoon

Simple terms the project will launch and as always bots snipe every launch the anti bot catches them in the first few seconds and after that the bot will be deactivated by the admin and all the bots get rugpulled.

Torej kdorkoli bo uporabil bot bo lahko kupil, ne bo pa mogel prodat. 8-)

Rugpull? Ali?


ne.. sn si naredo 3x.. samo neke jih je zjebalo.. zdaj je live chat z devsi

ps: pancake swap error je bil, bojo refundali tistim ki niso mogli prodat


Jaz pa sem iz 200 usdt prišel na 2 usdt.

IgorCardanof ::

Veliko steje pogum, da upas povedat za svoje napake. Tega marsikdo v tej temi ni zmozen.

endelin ::

Novice so se polegle, evforija se je polegla. To bo težko spet obuditi. Vrh je predstavljal listing na coinbase + še nekaj dni za tem. Še en drop za 30% je zagotovo konec bulla

Kaj legendice, bomo še par let cvilili kot pi*kice tukaj? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

endelin ::

Popolne kapitulacije zaenkrat še ni. Recimo shitcoini deljeno 100, btc pos 20k yada yada

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Alien123 ::

BenjaminTB je izjavil:

Alien123 je izjavil:

BenjaminTB je izjavil:

Alien123 je izjavil:

če bo kdo vložil v wormoon

Simple terms the project will launch and as always bots snipe every launch the anti bot catches them in the first few seconds and after that the bot will be deactivated by the admin and all the bots get rugpulled.

Torej kdorkoli bo uporabil bot bo lahko kupil, ne bo pa mogel prodat. 8-)

Rugpull? Ali?


ne.. sn si naredo 3x.. samo neke jih je zjebalo.. zdaj je live chat z devsi

ps: pancake swap error je bil, bojo refundali tistim ki niso mogli prodat


Jaz pa sem iz 200 usdt prišel na 2 usdt.


pokralo, vse jih je zjebalo.

IgorCardanof ::

endelin je izjavil:

Popolne kapitulacije zaenkrat še ni. Recimo shitcoini deljeno 100, btc pos 20k yada yada


Popolne kapitulacije se dolgo ne bo, dokler se povsod sirijo govorice, da je tole april-maj 2017 in da nas konec leta caka eksplozija.

Ko se pa to ne bo zgodilo, bo pa marsikoga stisnilo. V tej fazi bo pa najbrz ze tako ali tako toliko izgubil, da niti nr bo imelo smisla prodajat.

MaticSLO ::

Na Polygonu(Maticu) bomo kmalu razdelili airdrop za DOGE2(sodelovalo je vec kot 11500 udelezencev), tako da bo valuta dodobra razprsena in decentralizirana.

Sicer pa bo DOGE2 imel se "podkojna" DOGE420 in DOGE69... Moj favorit je DOGE420 in tudi sam bom stavil kojne nanj.

IL_DIAVOLO ::

Meme so dead
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IgorCardanof ::

Zanimivo. Slovenski scammer, ki se niti ne pocuti slabo glede tega kaj pocne.

Mimogrede, 35k suport trenutno zelo dobro drzi :)

enemon ::

Elon danes pumpa CumRocket. Borut, si nakupil ob njegovem twitu?

MaticSLO ::

IgorCardanof je izjavil:

Zanimivo. Slovenski scammer, ki se niti ne pocuti slabo glede tega kaj pocne.

Mimogrede, 35k suport trenutno zelo dobro drzi :)


Zate je potemtakem scam tudi Bitcoin in Dogecoin?

Kaj pa Cumrocket? LOL.

To so MEME coini... ce kupis pred drugimi, profitiras.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MaticSLO ()

IgorCardanof ::

Ne tukaj razlagat ali opravicevat svojih dejanj. Si pac scammer. Upam da se ti bo v zivljenju enkrat to vrnilo.

MaticSLO ::

IgorCardanof je izjavil:

ne tukaj razlagat ali opravicevat svojih dejanj. si pac scammer. upam da se ti bo v zivljenju enkrat to vrnilo.


doge2 je bil razdeljen zastonj. preko polygona omogoca 5000+tps in feeji so prakticno zastonj. veliko boljsi scam od dogecoina.

kasneje bos lahko stakal doge2 in pasivno dobival doge420 in doge69. ce to ni kul, potem nevem kaj je :))

doge2. app bo imel platformo za chartanje(za shitcoine kot poocoin), in pa doge2 bo valuta na meme platformi

res pa je, da se to ne mora primerjat napram kaksnem profesionalnem projektu kot je tezos.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: perci ()

Mato989 ::

tonis je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mhm, valvoline je ime prav ja, 2018 je napovedal da bo do konca 2018 tether na prvem mestu in da bitcoin nikoli vec ne bo cez 20k

Crypto bo sel svojo pot ne glede na TA... Noben ni tu nardil analize TA IN REKEL LETA 2018 DA BO BTC 50K


Daj na vago svoje in njegove napovedi pa potem sodi.
Pisal je da bo sel btc na 2k in s tem si ga veckrat drkal, ker to ni bilo dosezeno, ampak za kripto je to precej natancna napoved.

To je moj zadnji komentar v tej razpravi. Verjamem da vecina bralcev razume kaj sem zelel povedat, nekateri pa pac secirajo stavek po stavek in se spotikajo ob besede ter se potem delajo pametne, ampak kdor spremlja to temo ve koliko je ura.



Napisal je tudi da bo tether na prvem mestu cmcja v nekaj mesecih in to ne enkrat...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mato989 ::

Anonymous Targets Elon Musk for Destroying Crypto Holders' Lives, Trying to Control Bitcoin


El Salvador Flag of El Salvador announced that they will make #Bitcoin legal tender and have bitcoin in their reserves.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gandolfino ::

Breaking: El Salvador buys 1.3 btc

gandolfino ::

El Salvador is literally run by Mara Salvatrucha. Bitcoin is how they have been trafficking their billions of state sanctioned illicit laundering for years now. This has the potential to backfire with the worst reverberations for the entire crypto space.

Sined9 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sined9 ()

m0LN4r ::

How low can you go ?!
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

BorutO ::

IgorCardanof je izjavil:

Hehe, je zanimivo koliko ekspertov imamo na forumu, ki pisejo eno, se market obrne kontra, potem pa povejo, da so naredili ravno tako, da je najboljse za njih.

Borut bo drzal shibo do 1$ za vsako ceno, ko crasha, je povedal, da je prodal na vrhu, ker se ni pocutil dobro.

Alien je rekel, da bo vanity drzal do milijona $, ko crasha, je rekel, da je prodal na vrhu.

Kar tako naprej fantje!

Ah, kaj pametuješ? Jaz sem shibo prodal pri ... Mislim, da je bla cena 0,00002, tu nekje ... ampak cel čas dokupujem zraven pa prodajam na bithumbu, kjer graf fejst skače gor in dol. Z eno mrd coinov trgujem, ves denar, ki pa ga napraskam, pa si vržem na binance kreditno ... a ti povem kje je bil vrh shibe? Povprečje na vseh ostalih marketih je bilo okoli 0,00004 ... daleč od vrha sem prodal, se ti ne zdi? ;)

Senior Dev ::

IgorCardanof je izjavil:

Ne tukaj razlagat ali opravicevat svojih dejanj. Si pac scammer. Upam da se ti bo v zivljenju enkrat to vrnilo.

8 jurjev gor samo danes brez scamov in vsega tega. Samo čista kriptostrategija prodajanja in kupovanja kriptografskih žetonov.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

SuperKripto ::

enemon je izjavil:

Elon danes pumpa CumRocket. Borut, si nakupil ob njegovem twitu?

kdaj bo kaksen predsednik drzave dal v svojo profilno sliko laserske oci v podporo bitcoinu?

Senior Dev ::

Zdaj bo težko napumpat, ker se vnovčujejo dobički. Prihaja desetletje razvrata po pandemiji in za razvrat rabiš denar. Fiat in nič drugega. Ni variante da bi šlo gor.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Kripto ::

Danes je bolj tišina...

Money is mindset!

SuperKripto ::

Morison je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Ste kdaj slisali drugega trejdarja, kako se je pohvalil, da je zasluzil? razlika med milijarderji in revnimi je to, da so milijarderji veseli, ko slisijo druge, da so uspeli, imajo pozitivnime obcutke, ko slisijo zgodbe o uspehu, cetudi so od drugih ljudi. Tisti, ki obcutijo zelhtnobo in fovsijo ob uspehu drugih ponavad nikol ne postanejo milijarderji. Mogoce kaksna izjema ampak dost prej bo postal milijarder tist, ki obcuti sreco ko slisi o dobickih. To je samo primer, drugac sploh ni nujno da se uspeh meri v denarju, lahko je karkoli drugega, ljubezen, sportni uspeh, zdravje, ce imas obcutek srece, veselja imas vecjo moznost vplivat na realnost.


Vem, da nisi milijarder, niti milijonar, ne vem ali si bogat ali ne, verjetno si revež kot mi vsi ostali, toda glede na kilometrino, ki jo imaš na kripto področju si veliko bogatejši kot večina tu gor.
Zakaj se potem ne držiš te filozofije?
Zakaj morate nekega novinca takoj spluvat in mu metat polena pod noge namesto, da bi si še enkrat prebral in upošteval to kar si napisal.
Potem pa pričakujete od nekega novinca, da se bo na normalen način pogovarjal z vami.
Ja, to je pa tipična slovenska miselnost, pač smo reveži na vseh področjih.


zato ker se uspeh ne meri samo v naprintanem denarju. Kot sem povedal se lahko meri na drugih podrocij. V glavnem se trudim ampak nisem popoln. Zato sem tukaj na Zemlji, da se kaj novega naucim in nadgradim svoje izkusnje. Bogastva ne merim v denarju, ker je to le zacasno in ti ne ostane za vse vecne case. Ostanejo le izkusnje.

SuperKripto ::

Mato, valvoline in vsi drugi, ki kritizirajo druge, ce neb tega pocel, bi ze zdavnaj bili v penziji. Sej jaz tudi kritiziram ampak se vsaj zavedam da nisem popln. Tisti, ki so dosegli visji nivo, so pac tam kjer so. So uspesni, zdej je samo vprasanje kaj je za njih uspeh. Za nekatere je uspeh napredek na razlicnih podrocjih, ne samo financnem. Tudi visanje zavesti je lahko uspeh. Visja spoznanja, zdravje, ljubezen itd.

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

tonis je izjavil:

MisterR je izjavil:

Včasih se mi dejansko zdi da D.Merlak trola tukaj :)

Merlak je povedal ze precej zadev ki so se dejansko uresnicile ampak market “strokovnjaki” tu gor menijo da on pojma nima.
Ampak do sedaj je bil v svojih napovedih bistveno bolj uspesen od zgoraj omenjenih.



Jap tip je prodal delez v bitstampu in kupil hotele ki so jih potem zaprli :))

Ampak pustmo zdaj to

Cakam heroja ki po ta naredi iz mojih 40k v 1 letu 80k kar je nad je njegovega, kar zmanjka doplaca sam


Tip ima več pojma o financah in investiranju, kot ga boš ti kadarkoli imel. Malo se pozanimaj kaj sploh dela... Hoele je pa porihtal. Eden je že lep čas odprt, eden se odpira kmalu, za Zlatorog so mu pa šele zdaj požegnali rušitev in postavitev novega...

Motion ::

@tonis
V kateri fazi wyckoff metode smo?

tommorrow ::

Kdaj se bo spet videla ta tema na koncu?

kow ::

Eter se res dobro drzi.

doktorproof ::

tommorrow je izjavil:

Kdaj se bo spet videla ta tema na koncu?

Tema je že, mi čakamo luč.

Cveto ::

Takih bo verjetno še več...

https://www.24ur.com/novice/crna-kronik...

tommorrow ::

Bump, baje moramo spraviti temo na 650 stran.

GupeM ::

A se bo ta tema kaj odklenila???

Neon87 ::

Ali je prišla kakšna dobra novica za Tezos? Gremo proti 20$? :D

Tjasa3 ::

Sined9 je izjavil:

Tjasa3 je izjavil:

Helou,

Imam vprašanje glede uporabe kripto kot plačilo sredstvo. Sicer imam Binance card in GoCrypto in sem zadovoljna z njima, smo pa zadnjič debatirali s kolegi kakšne so sploh vse možnosti za plačevanje s kripto razn prej omenjenih kartic. Iskreno razen tedveh opcij sama nisem poznala alternativ zato se obračam na vas. Seveda mi je v interesu LEGIT zadeva haha.
Omenil so mi neko slovensko zadevo Elly POS ki naj bi imela prov crypto POS terminal in če sem prau razumela preko njihovega appa plačuješ (baje da tudi klasična plačila)...
Se je kdo že srečal s tem al pa celo uporabil? Mnenja?

Hvala za odgovore in lep dan še naprej 8-)


Sodelujem poslovno z njimi prav na teh Elly posih in zaenkrat je odziv iz terena zelo dober.
Na kratko, pos ti omogoča vse načine kartičnega poslovanja, moneto, valu, kripto..
Na tej napravi je mogoce združiti vse kar nek mali/srednji podjetnik potrebuje za svoje poslovanje.
Poguglaj in jim poslji povpraševanje. Te bodo kontaktirali in ti predstavili produkt.
Lp


matic492 je izjavil:

Tjasa3 je izjavil:

Helou,

Imam vprašanje glede uporabe kripto kot plačilo sredstvo. Sicer imam Binance card in GoCrypto in sem zadovoljna z njima, smo pa zadnjič debatirali s kolegi kakšne so sploh vse možnosti za plačevanje s kripto razn prej omenjenih kartic. Iskreno razen tedveh opcij sama nisem poznala alternativ zato se obračam na vas. Seveda mi je v interesu LEGIT zadeva haha.
Omenil so mi neko slovensko zadevo Elly POS ki naj bi imela prov crypto POS terminal in če sem prau razumela preko njihovega appa plačuješ (baje da tudi klasična plačila)...
Se je kdo že srečal s tem al pa celo uporabil? Mnenja?

Hvala za odgovore in lep dan še naprej 8-)



Ja, imajo npr. v večjih Tuših (hitra blagajna). Stisneš go crypto kot plačilna opcija, na zaslonu se prikaže QR koda, ti jo poskeniraš z appom in plačaš. Instantno oz. enako kot da plačaš z kartico.

BTW: GoCrypto == Elly, to je ista stvar, samo preimenovali so se, malo me je zmedel tvoj zapis :D


Najlepša hvala za odgovore :)) Mal sm pozorna na razne spame na tem področju pol pa raje preverim hehe sej veste better safe than sorry :D Očitno se splača mal bl pregledat tole zadevo... 8-)

PrimoZ_ ::

A se je spet S-T zataknil :/

DeeJay ::

druga stran?
Don't f with me.

kow ::

DeeJay je izjavil:

druga stran?


Hehe.. a na to upamo?

Izgleda, da vecina folka ne zna komentirat vec. Mogoce je pa nacin, da se znebimo TA znalcev ter prodajalcev bsc kojnov.

DeeJay je izjavil:

druga stran?


Minimalno je 15 komentarjev na stran. Meni dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

MaticSLO ::

Uf zablokiralo.

Mimogrede, ni BSC coin ampak Polygon :D
Velika razlika. Na BSCju so feeji 1$+, na polygonu pa 0.0001.

Lahko z faucetom na mainnetu dobis dovolj da testiras swap exchange in se malo igras, sam sem impresioniran z Polygonom, zadnje case pa ga tudi Vitalik omenja.

Pa jaz nikomur ne prodajam, jaz samo sharam projekt, upam da NE kupite.

Sam sicer ne mislim prodajat dokler ne bo Matic na 3-5$,...

Kvinta ::

BTC bo pado pod 5k tak ko sem reko že pred cajtom ko je bil blizu 50 pol smo mi revčeki spet v igri haha
A.C.A.B

MaticSLO ::

Kaj bo prej, 50k ali 5k?

DeeJay ::

tema dead?
Don't f with me.

IgorCardanof ::

99% uporabnikov ne zna komentirat in gledat, dokler ne bomo na novi strani. Hvala bogu sem se danes nekaj novega naučil.

kow ::

In kaj si se naucil?

DeeJay ::

Rabmo novo stran, ker se ne vidjo posti
Don't f with me.

kow ::

Saj to pocnemo.
««
649 / 1490
»»