» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
648 / 1490
»»

IL_DIAVOLO ::

IgorCardanof je izjavil:

@Alien123 Upam da nisi naredil iste napake kot 90% foruma leta 2017 in si cashoutal iz vanity scamma. Če nisi, si danes /10 od vrha. Lp

https://www.dextools.io/app/pancakeswap...


Pa ne se en Borci :(
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hamez66 ::

gandolfino je izjavil:

hamez66 je izjavil:

A je spet Musk nekaj tvitnil, da je tako padlo? Nekaj minut nazaj 37500, potem pa vidim, da je vmes cena padla že na 35200. :D


Ne tole je:

Breaking: On Weibo (China's Twitter), a large number of cryptocurrency KOL accounts have been blocked. This is the harshest suspension of crypto in history, and it may be a response to Beijing's crackdown policy. https://t.co/QaYehR3NnV


Hvala. Ja zna bit kaj takega.

Senior Dev ::

Lambo soon do ponedeljka?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IL_DIAVOLO ::

Fabrka soon
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

m0LN4r ::

Senior Dev je izjavil:

Lambo soon do ponedeljka?


Sem kr oddal narocilo.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

PrihajaNodi ::

m0LN4r je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Lambo soon do ponedeljka?


Sem kr oddal narocilo.

Aliexpress. Cakal bos par mesecev
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Alien123 ::

IgorCardanof je izjavil:

@Alien123 Upam da nisi naredil iste napake kot 90% foruma leta 2017 in si cashoutal iz vanity scamma. Če nisi, si danes /10 od vrha. Lp

https://www.dextools.io/app/pancakeswap...


sem sem, brez skrbi 8-)
trenutno čakam na launch WORMOON, smo imeli private live presentation in presale.

IgorCardanof ::

Zelo zanimivo. Pri 20 govoril kako bo držal do milijona, pa kako bo zdaj marketing in bo šlo še ful gor in da holda. Pade dol do 2, je pa vse prodal na vrhu 8-)

SuperKripto ::

kripto vikend je tu, kaj to pomen? Da boti rulajo. Med vikendom nikol ne ves, ce bo fejkout ali ne. Je vecja moznost za fejkout kot ponavad, sicer ne vedno. Je pac del tedna, ko je mal tezje predvidet dogodke.

Alien123 ::

IgorCardanof je izjavil:

Zelo zanimivo. Pri 20 govoril kako bo držal do milijona, pa kako bo zdaj marketing in bo šlo še ful gor in da holda. Pade dol do 2, je pa vse prodal na vrhu 8-)


cjah. Ko dev pobere denar iz market walleta, normalno da pobereš vse vun

SuperKripto je izjavil:

kripto vikend je tu, kaj to pomen? Da boti rulajo. Med vikendom nikol ne ves, ce bo fejkout ali ne. Je vecja moznost za fejkout kot ponavad, sicer ne vedno. Je pac del tedna, ko je mal tezje predvidet dogodke.


Pri wormoonu hočem da botajo. Poglejte si sploh kaj je wormoon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alien123 ()

PrihajaNodi ::

Wormmoon
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

ste kdaj videli bogate ljudi, ki se pogovarjajo med sabo na tviterju? Cist drugacen pristop, kot vecina ljudi. So nasprotje pogovorov navadnih ljudi. Navadni ljudje so polni fovsije in zlehtnobe, medtem ko se milijarderji pogovarjajo cisto kontra. Ko drug zasluzi, ga pohvalijo, en drugega podprejo. Medtem pa navadni ljudje drug drugem mecejo polena pod noge, ker so jih naucili, da jim je sosed konkurenca, proti katerem se je potrebno boriti. Ne, v slogi je moc. Ce sosed sodeluje s sosedom, lahko skupaj ustvarita dost vec. Ce pa razmisljata v stilu, naj crkne krava, samo da sosedu crkneta dve, potem sta oba soseda na slabsem kajne? Milijarderji so nad tem, imajo boljso filozofijo in pogled na svet, zato pa so to kar so. Medtem ko navadn folk polsusa hojladrija hojladrom, elita ima doma klavir ali pa hodi na koncerte klasicne glasbe, opera itd. Navadni ljudje gledajo novice in filme, elita pa jih sama ustvarja.

Zgodovina sprememb…

Alien123 ::

SuperKripto je izjavil:

ste kdaj videli bogate ljudi, ki se pogovarjajo med sabo na tviterju? Cist drugacen pristop, kot vecina ljudi. So nasprotje pogovorov navadnih ljudi. Navadni ljudje so polni fovsije in zlehtnobe, medtem ko se milijarderji pogovarjajo cisto kontra. Ko drug zasluzi, ga pohvalijo, en drugega podprejo. Medtem pa navadni ljudje drug drugem mecejo polena pod noge, ker so jih naucili, da jim je sosed konkurenca, proti katerem se je potrebno boriti. Ne, v slogi je moc. Ce soseda sodelujeta, lahko skupaj ustvarita dost vec. Ce pa razmisljata v stilu, naj crkne krava, samo da sosedu crkneta dve, potem sta oba soseda na slabsem kajne? Milijarderji so nad tem, imajo boljso filozofijo in pogled na svet, zato pa so to kar so. Medtem ko navadn folk polsusa hojladrija hojladrom, elita ima doma klavir ali pa hodi na koncerte klasicne glasbe, opera itd. Navadni ljudje gledajo novice in filme, elita pa jih sama ustvarja.


facepalm

SuperKripto ::

Ja sej, face palma. Glej. Ce bi zdaj nodi vsem tukaj razbobnal, da je zasluzil milijardo dolarjev. Takoj bi se vsul plaz kritik, fovsije, da laze, da naj na pesceni plazi narise nodiJeZePrisel al neki, skratka cist kontra kot to pocnejo milijardeji. A veste kaj recejo milijarderji en drugem, ko nekdo pove, hej zasluzil sem dodatno milijardo, bo drug milijarder pohvalil, povedal da je to fantasticno, kar tako naprej in podobno. Skratka to je bistvena razlika med ribicami, ki se fajtajo za drobtinice in med kiti, ki sodelujejo pri plenjenju majhnih ribic.

Alien123 ::

če bo kdo vložil v wormoon

Simple terms the project will launch and as always bots snipe every launch the anti bot catches them in the first few seconds and after that the bot will be deactivated by the admin and all the bots get rugpulled.

Torej kdorkoli bo uporabil bot bo lahko kupil, ne bo pa mogel prodat. 8-)

IgorCardanof ::

Temu developerju tudi tako dobro zaupaš kot tistemu od Vanitya?

SuperKripto ::

Ste kdaj slisali drugega trejdarja, kako se je pohvalil, da je zasluzil? razlika med milijarderji in revnimi je to, da so milijarderji veseli, ko slisijo druge, da so uspeli, imajo pozitivnime obcutke, ko slisijo zgodbe o uspehu, cetudi so od drugih ljudi. Tisti, ki obcutijo zelhtnobo in fovsijo ob uspehu drugih ponavad nikol ne postanejo milijarderji. Mogoce kaksna izjema ampak dost prej bo postal milijarder tist, ki obcuti sreco ko slisi o dobickih. To je samo primer, drugac sploh ni nujno da se uspeh meri v denarju, lahko je karkoli drugega, ljubezen, sportni uspeh, zdravje, ce imas obcutek srece, veselja imas vecjo moznost vplivat na realnost.

Alien123 ::

IgorCardanof je izjavil:

Temu developerju tudi tako dobro zaupaš kot tistemu od Vanitya?


celi team je doxxed. Ne bi se igrali, ker dev pri vanity bo malo najebal..

patrikson0 ::

SuperKripto je izjavil:

Ste kdaj slisali drugega trejdarja, kako se je pohvalil, da je zasluzil? razlika med milijarderji in revnimi je to, da so milijarderji veseli, ko slisijo druge, da so uspeli, imajo pozitivnime obcutke, ko slisijo zgodbe o uspehu, cetudi so od drugih ljudi. Tisti, ki obcutijo zelhtnobo in fovsijo ob uspehu drugih ponavad nikol ne postanejo milijarderji. Mogoce kaksna izjema ampak dost prej bo postal milijarder tist, ki obcuti sreco ko slisi o dobickih. To je samo primer, drugac sploh ni nujno da se uspeh meri v denarju, lahko je karkoli drugega, ljubezen, sportni uspeh, zdravje, ce imas obcutek srece, veselja imas vecjo moznost vplivat na realnost.

OK Smiljan Mori.

BorutO ::

kow je izjavil:

Za Boruta:

(1m:18s)


ali pa to ;)

BenjaminTB ::

Alien123 je izjavil:

če bo kdo vložil v wormoon

Simple terms the project will launch and as always bots snipe every launch the anti bot catches them in the first few seconds and after that the bot will be deactivated by the admin and all the bots get rugpulled.

Torej kdorkoli bo uporabil bot bo lahko kupil, ne bo pa mogel prodat. 8-)

Ob 19:00 bo mozen nakup na Pancakeswap?

Alien123 ::

BenjaminTB je izjavil:

Alien123 je izjavil:

če bo kdo vložil v wormoon

Simple terms the project will launch and as always bots snipe every launch the anti bot catches them in the first few seconds and after that the bot will be deactivated by the admin and all the bots get rugpulled.

Torej kdorkoli bo uporabil bot bo lahko kupil, ne bo pa mogel prodat. 8-)

Ob 19:00 bo mozen nakup na Pancakeswap?


ob 21ih.
https://wormoon.space/

ubermensch ::

Meni zgleda, kot da bo vse se enkrat crashnilo dol. :(

Conini ::

gandolfino ::

ubermensch je izjavil:

Meni zgleda, kot da bo vse se enkrat crashnilo dol. :(


Čakam že 2 tedna da se to zgodi.
Fiat čaka parkiran v garaži

Morison ::

SuperKripto je izjavil:

Ste kdaj slisali drugega trejdarja, kako se je pohvalil, da je zasluzil? razlika med milijarderji in revnimi je to, da so milijarderji veseli, ko slisijo druge, da so uspeli, imajo pozitivnime obcutke, ko slisijo zgodbe o uspehu, cetudi so od drugih ljudi. Tisti, ki obcutijo zelhtnobo in fovsijo ob uspehu drugih ponavad nikol ne postanejo milijarderji. Mogoce kaksna izjema ampak dost prej bo postal milijarder tist, ki obcuti sreco ko slisi o dobickih. To je samo primer, drugac sploh ni nujno da se uspeh meri v denarju, lahko je karkoli drugega, ljubezen, sportni uspeh, zdravje, ce imas obcutek srece, veselja imas vecjo moznost vplivat na realnost.


Vem, da nisi milijarder, niti milijonar, ne vem ali si bogat ali ne, verjetno si revež kot mi vsi ostali, toda glede na kilometrino, ki jo imaš na kripto področju si veliko bogatejši kot večina tu gor.
Zakaj se potem ne držiš te filozofije?
Zakaj morate nekega novinca takoj spluvat in mu metat polena pod noge namesto, da bi si še enkrat prebral in upošteval to kar si napisal.
Potem pa pričakujete od nekega novinca, da se bo na normalen način pogovarjal z vami.
Ja, to je pa tipična slovenska miselnost, pač smo reveži na vseh področjih.

Mato989 ::

A John McAfee še kr gnije v zaporu v Španiji? Jeben scammer :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

enemon ::

Kaj je BTC že prebil 40k? Alora pridem več k'sno.

Očitno (vsaj) do jeseni ne bo nič...

Kripto ::

enemon je izjavil:

Kaj je BTC že prebil 40k? Alora pridem več k'sno.

Očitno (vsaj) do jeseni ne bo nič...


2x declined pri cca 40k, declined pri 39k ... počasi gre vse nižje z vmesnimi postanki...

Money is mindset!

link_up ::

zanimivo, vrednost pada, pa se kar prodajajo lol :) Geniji.

ps: meni ze zgleda DC. :) Se vidimo pri 18k ;)
In and Out

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: link_up ()

gandolfino ::

Btc ne bo več nikoli pod 30k

IgorCardanof ::

Pri 60k smo govorili, da ne bo nikoli več pod 40k, ker so sedaj notri inštitucije. Zdaj ne bo več padel pod 30k. Ko pa pade pod 30k, bomo pa postavli mejo pri 20k.

gandolfino ::

Kaj bo prej btc na 20k al 100k?

DeeJay ::

22.600,00
Don't f with me.

Vetrolov ::

Do plače ta mesec bo že lahk bliz 20k

IL_DIAVOLO ::

gandolfino je izjavil:

Btc ne bo več nikoli pod 30k


Ok new guy :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Mato989 ::

Čakam kdaj bo bitcoin spet 1$ kot nekoč...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Bo kdo kupil MoonBoobs? Grejo se breast cancer prevention.

endelin ::

Se spomnim dober mesec nazaj kako je bilo v eni novici na eminentnem kripto portalu rečeno da btc ne more lod 50k

tonis ::

gandolfino je izjavil:

Kaj bo prej btc na 20k al 100k?

Meni je bolj verjetno prvo. Po vzorcu bi morali naredit se en bull trap in potem spustit nizje. Dejansko se ujema s tem kar pravi kriptobog, le da on gleda druge indikatorje in vsaj videt je tako zna tudi bolje definirat targete.

Na tem forumu sem enkrat omenil da znamo enkrat zapret cme na 25k, pa sem bil izžvižgan s strani market strokovnjakov da nimam pojma, da to bo šlo na jupitrovo luno.

En komentar danes je bil da nihce od youtuberjev ni posvaril pred wyckoff vzorcem. To ni res, ene par svaril sem videl tudi sam se preden je bil kreš. Celo čiko kripto je dan pred dumpom posvaril na ta vzorec.

nekateri sprasujete ce je pisalo v grafu da bo danes padlo. Jaz govorim o makro gibanju, ne o teh premikih za par sto $. Ta vprasanja so cista provokacija, da ne recem da je to ze otrocje.

IgorCardanof ::

Potem mi pa makro povej kdaj gremo za 10k gor ali 10k dol. Bo šlo? Zakaj še nisi milijarder, ko si tak dober?

Sori za napad, ampak ko pišeš tak bullshit, da se makro gibanja da brat iz grafa, mi gre na bruhanje.

Zgodovina sprememb…

MisterR ::

Včasih se mi dejansko zdi da D.Merlak trola tukaj :)

tonis ::

IgorCardanof je izjavil:

Potem mi pa makro povej kdaj gremo za 10k gor ali 10k dol. Bo šlo? Zakaj še nisi milijarder, ko si tak dober?

Sori za napad, ampak ko pišeš tak bullshit, da se makro gibanja da brat iz grafa, mi gre na bruhanje.

Če te je pritisnilo na kontra peristaltiko ti svetujem da se ne ukvarjaj z mojmi komentarji. Zame vsi veste da nisem neki pro, zato natancnih targetov ne znam napovedat.
Bulšit pišeš ti, že večkrat sem na podlagi indikatorjev posvaril na padec, dva dni nazaj sem napisal da sem prodal na 39k in bom kupil nižje. To je blo še pred musk tvitom.

To da sem miljarder je tako cenen komentar, istega mi je nekdo že serviral ko sem govoril o rsi indikatorju. Ko nimate napisat kaj pametnega, se zacnete ukvarjat s tem kolk imam.
Kdor ima miljon si ne dopisuje na tem forumu, oz dva ki sta bila, sta dobila ban.

tonis ::

MisterR je izjavil:

Včasih se mi dejansko zdi da D.Merlak trola tukaj :)

Merlak je povedal ze precej zadev ki so se dejansko uresnicile ampak market “strokovnjaki” tu gor menijo da on pojma nima.
Ampak do sedaj je bil v svojih napovedih bistveno bolj uspesen od zgoraj omenjenih.

endelin ::

Merlak je noro točno napovedal spust btc do 3k usd

IgorCardanof ::

O čemur se gre vse to je, da na grafih ne piše, kaj se bo zgodilo v svetu. Na graf in na ceno vplivajo dogodki v svetu. In teh ne moreš brat v grafu. In ne mi povedat, da je na grafu kazalo, da bo marca kripto crashal za 50%, delnice pa tudi za nekaj 10%, in zato je potem prišel covid lockdown.

Merlak je tudi cashoutal januarja pri 40k. Zagotov marsikaj ve, se pa zadnje čase ne ukvarja več s kriptom oz. vsaj ne tok, pač pa investira drugje.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

tonis je izjavil:

MisterR je izjavil:

Včasih se mi dejansko zdi da D.Merlak trola tukaj :)

Merlak je povedal ze precej zadev ki so se dejansko uresnicile ampak market “strokovnjaki” tu gor menijo da on pojma nima.
Ampak do sedaj je bil v svojih napovedih bistveno bolj uspesen od zgoraj omenjenih.



Jap tip je prodal delez v bitstampu in kupil hotele ki so jih potem zaprli :))

Ampak pustmo zdaj to

Cakam heroja ki po ta naredi iz mojih 40k v 1 letu 80k kar je nad je njegovega, kar zmanjka doplaca sam
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

tonis ::

Mato, ti si eden tistih ki se delas pametnega, pises in cez merlaka in cez valvolina, pa sta oba povedala bistveno bolj natancno gibanje cene kot ti. Vprasaj se zakaj se troli ukvarjajo s tvojimi komentarji.

Jeff ker si dal smiseln kontraargument, bom se enkrat odpisal.. Jaz za lanski kovid padec tezko recem kaj se je dalo prebrat, dejstvo je da je precej us republikanskih in nekaj manj demokratskih senatorjev prodalo svoje nalozbe pred dropom, torej se je vedelo vnaprej, ampak to je bilo najbrz tudi na podlagi notranjih informacij. (Sicer jaz tudi za kovid mislim da je delo cloveskih rok, ampak to je druga zgodba...)

Zanimivo je da je padlo tocno do trendlinije, ki sem jo tu ze objavil. Zdaj pisem s telefona in ne bom se enkrat lepil. Zakaj potem ne pade nekam na random ceno, zakaj v piko do dolocene linije. Mogoce bi znal kriptobog razlozit s fibonacijem - to ni provokacija.
Glede tega da na grafu vse pise, jaz govorim predvsem za kriptomarket, manipulacije pa vemo da so tudi drugje, ampak ce iran porine raketo v savdski tanker, to na grafu najbrz res ne pise, to kar se je zadnjic zgodili americanom s kriptovirusom, in je sla potem gor cena nafte, pa se ne bi nic cudil ce je slo za manipulacijo ker bi slo za win-win situacijo.

Mato989 ::

Mhm, valvoline je ime prav ja, 2018 je napovedal da bo do konca 2018 tether na prvem mestu in da bitcoin nikoli vec ne bo cez 20k

Crypto bo sel svojo pot ne glede na TA... Noben ni tu nardil analize TA IN REKEL LETA 2018 DA BO BTC 50K
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

BenjaminTB ::

Alien123 je izjavil:

če bo kdo vložil v wormoon

Simple terms the project will launch and as always bots snipe every launch the anti bot catches them in the first few seconds and after that the bot will be deactivated by the admin and all the bots get rugpulled.

Torej kdorkoli bo uporabil bot bo lahko kupil, ne bo pa mogel prodat. 8-)

Rugpull? Ali?
««
648 / 1490
»»