» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
647 / 1490
»»

endelin ::

Spegli: si long?

V bigbangu mate v akciji Lamborghini skiro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Motion ::

 BTC-USDT

BTC-USDT



Odboj nekje pri $35.3k ?

SuperKripto ::

kow je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Sirjenje FUD je dobickonosen posel.


marsikaj je dobickonosno, tudi dilanje droge, pa korupcija, pa ropanje poste, ubijanje zivali ampak se ne pomeni, da bos to pocel, kajne? Odvisno od tvoje zavesti, stopnje razvoja.


Ali pa kupovanje/prodajanje shitkojnov. Tudi precej dobickonosno zadnje leto. Vse je odvisno od stopnje razvoja posamezne duse, a ne?

bolj kot bi si mislil. Pa ves kako? Tisti, ki imajo bolj razvito zavest imajo tudi mocnejso energijo za vplivanje na subatomske delce in spreminjanje realnosti. Sej vidis, da ima clovek bolj visoko zavest kot zival, zato lahko tudi bolj vpliva na realnosti. Ampak tudi pri ljudjeh so ogromne razlike. Obstajajo tudi dolocena hrana, pijaca ali dejavnosti, ki znizujejo ali zvisujejo zavest. Kot naprimer alkohol, meso, negativna custva, agresivna glasba, vse to znizuje zavest. Zvisuje pa recimo presna hrana, pozitivne misli, meditacija, klasicna glasba.

Zezz ::

Nekako sem istega mnenja glede na suport 35.5

IgorCardanof ::

Evo, bomo 35.5 testirali v kratkem.

Btw: je tale drop še za 1000 dol bil viden v grafih v naprej?

Ob 14ih po naši uri se američani zbujajo?

Zgodovina sprememb…

endelin ::

IgorCardanof je izjavil:

Evo, bomo 35.5 testirali v kratkem.

Btw: je tale drop še za 1000 dol bil viden v grafih v naprej?

Ob 14ih po naši uri se američani zbujajo?

Tko gre to: ob enih ponoči azijci, ob dveh ali treh popoldne američani.

IgorCardanof ::

So naši TA mojstri ujeli in uspešno 10x shortali in longali tale 30 minutni dip?

Zezz ::

Sem mal okleval pa je blo že prepozno :) čakam na en manjši dip

patrikson0 ::

IgorCardanof je izjavil:

So naši TA mojstri ujeli in uspešno 10x shortali in longali tale 30 minutni dip?

Meni je k sreči uspelo ja haha.
Zdaj pa nazaj shortat.

Tjasa3 ::

Helou,

Imam vprašanje glede uporabe kripto kot plačilo sredstvo. Sicer imam Binance card in GoCrypto in sem zadovoljna z njima, smo pa zadnjič debatirali s kolegi kakšne so sploh vse možnosti za plačevanje s kripto razn prej omenjenih kartic. Iskreno razen tedveh opcij sama nisem poznala alternativ zato se obračam na vas. Seveda mi je v interesu LEGIT zadeva haha.
Omenil so mi neko slovensko zadevo Elly POS ki naj bi imela prov crypto POS terminal in če sem prau razumela preko njihovega appa plačuješ (baje da tudi klasična plačila)...
Se je kdo že srečal s tem al pa celo uporabil? Mnenja?

Hvala za odgovore in lep dan še naprej 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Tjasa3 ()

matic492 ::

Tjasa3 je izjavil:

Helou,

Imam vprašanje glede uporabe kripto kot plačilo sredstvo. Sicer imam Binance card in GoCrypto in sem zadovoljna z njima, smo pa zadnjič debatirali s kolegi kakšne so sploh vse možnosti za plačevanje s kripto razn prej omenjenih kartic. Iskreno razen tedveh opcij sama nisem poznala alternativ zato se obračam na vas. Seveda mi je v interesu LEGIT zadeva haha.
Omenil so mi neko slovensko zadevo Elly POS ki naj bi imela prov crypto POS terminal in če sem prau razumela preko njihovega appa plačuješ (baje da tudi klasična plačila)...
Se je kdo že srečal s tem al pa celo uporabil? Mnenja?

Hvala za odgovore in lep dan še naprej 8-)



Ja, imajo npr. v večjih Tuših (hitra blagajna). Stisneš go crypto kot plačilna opcija, na zaslonu se prikaže QR koda, ti jo poskeniraš z appom in plačaš. Instantno oz. enako kot da plačaš z kartico.

BTW: GoCrypto == Elly, to je ista stvar, samo preimenovali so se, malo me je zmedel tvoj zapis :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Sined9 ::

Tjasa3 je izjavil:

Helou,

Imam vprašanje glede uporabe kripto kot plačilo sredstvo. Sicer imam Binance card in GoCrypto in sem zadovoljna z njima, smo pa zadnjič debatirali s kolegi kakšne so sploh vse možnosti za plačevanje s kripto razn prej omenjenih kartic. Iskreno razen tedveh opcij sama nisem poznala alternativ zato se obračam na vas. Seveda mi je v interesu LEGIT zadeva haha.
Omenil so mi neko slovensko zadevo Elly POS ki naj bi imela prov crypto POS terminal in če sem prau razumela preko njihovega appa plačuješ (baje da tudi klasična plačila)...
Se je kdo že srečal s tem al pa celo uporabil? Mnenja?

Hvala za odgovore in lep dan še naprej 8-)


Sodelujem poslovno z njimi prav na teh Elly posih in zaenkrat je odziv iz terena zelo dober.
Na kratko, pos ti omogoča vse načine kartičnega poslovanja, moneto, valu, kripto..
Na tej napravi je mogoce združiti vse kar nek mali/srednji podjetnik potrebuje za svoje poslovanje.
Poguglaj in jim poslji povpraševanje. Te bodo kontaktirali in ti predstavili produkt.
Lp

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Motion ()

paradoxxx ::

IgorCardanof je izjavil:

Vse kar je napisal je "Tesla has Diamond Hands", kar seveda ne pomeni ničesar ali pa vse. Nikjer ni eksplicitno zapisal, da Tesla je ali ni prodala btcje, vsaj kolikor jaz vem.


Je komentiral na tw, da Tesla bi prodala nic btcja.

tonis ::

Ko berem nekatere današnje komentarje se lahko samo zamislim kako naivni so nekateri. Po vseh očitnih manipulacijah z novicami nekateri še kar verjamejo v "naključnost" trga. Že leta se prodajajo iste FUD zgodbe, nekateri, ki so v tej temi že leta pa še kar ne spregledajo in zahtevajo točen podatek od analitikov, kdaj se bo nekaj zgodilo.
Guten Morgen.

Motion ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://coinmarketcap.com/currencies/li...

PrihajaNodi je izjavil:

https://coinmarketcap.com/currencies/li...

Nova shiba


Zakaj? Tak hype okrog tega kovanca?

Zezz ::

tonis je izjavil:

Ko berem nekatere današnje komentarje se lahko samo zamislim kako naivni so nekateri. Po vseh očitnih manipulacijah z novicami nekateri še kar verjamejo v "naključnost" trga. Že leta se prodajajo iste FUD zgodbe, nekateri, ki so v tej temi že leta pa še kar ne spregledajo in zahtevajo točen podatek od analitikov, kdaj se bo nekaj zgodilo.
Guten Morgen.

Si dober bralec kart kapo dol, ampak ravno zarad tega te je škoda v kriptu, vrž se raj v delnice velik bolj predvidljivo, res tud manipulacije ampak velik manj.

IgorCardanof ::

tonis je izjavil:

Ko berem nekatere današnje komentarje se lahko samo zamislim kako naivni so nekateri. Po vseh očitnih manipulacijah z novicami nekateri še kar verjamejo v "naključnost" trga. Že leta se prodajajo iste FUD zgodbe, nekateri, ki so v tej temi že leta pa še kar ne spregledajo in zahtevajo točen podatek od analitikov, kdaj se bo nekaj zgodilo.
Guten Morgen.


Noben ne govori, da ni manipulacij in istih indijskih in kitajskih banov pa porabe elektrike. Sam please, for the love of god, ne govori, da manipulatorji gledajo charte in dajejo novice ven "tocno ob prelomnih trenutkih".

Anney ::

FUD je bil in bo prisoten, tega je čedalje več ob predpostavki na maso ljudi, ki so v kriptu, lažje je na množico pritiskati, kot na posameznike. Tu je čar današnjih platform, od do...

@Jeff Tezos, točno to se dogaja, ne ob prelomnih ampak (po) prelomnih trenutkih (imajo svoje analitike, in točno vedo kdaj tvitnit, imaš včeraj lep primer) in s tem potegnejo množico svojih sledlicev v FUD ali FOMO gibanje.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

tonis ::

Jeff, precej uporabnikov foruma je že spregledalo, da je tu naključij bolj malo, verjamem da bi to ob spremljanju grafa ugotovil tudi ti.

Ko je musk v začetku leta pognal ceno navzgor, je bilo tu en kup komentarjev "no, kdo od analitikov lahko napove tak tvit". Nihče. Ampak treba je pa vedet, da so kasneje musk in ostali manipulatorji na grafu izrisali wyckoff. Torej je bil prvi tvit le začetek širše zgodbe.

In ne, ne mislim da musk bulji v trading view, pri tem kapitalu lahko to zanj počno drugi.

//to je samo ena od manipulacij ki sem jih zaznal, sem pa tu že opisal tudi druge.

Morison ::

Ne trudi se tonis, nima smisla.
Jeff je kot fiakarski konj, ki ne vidi dalj kot 1m pred sabo. Saj se vidi, da tisto kar smo nekateri spregledali v parih mesecih on in še nekateri strokovnjaki tu gor potrebujejo leta in leta pa še niso pokapirali.

ViperR ::

Mal ste prevec obsedeni z manipulacijo trga, to lahko sam par daytrajderjev in 10 debilnih sledilcev nategnes. zoom out.

SuperKripto ::

Se spomnite, pred meseci, ko smo spremljal grafe za doge pa spremljal elonove tvite. Enkrat je objavil pozitiven tvit za doge, ravno nekje ko je doge bil na suportu. Ampak tist tvit mu ni pomagal. Kmalu je naredil lep padec pod trikotnik in pod pomemben support takrat, tko da elon ni bog, niti polbog, je samo delcek boga tako kot vi. Njegovi sledilci, s tem mislim tudi na del vas, imajo vecji vpliv na ceno, ce se tako odlocijo. Ce bi vsi ignoriral tvite, a mislite, da bi lahko toliko manipuliral, ne, dost manj.

Mato989 ::

tonis je izjavil:

Jeff, precej uporabnikov foruma je že spregledalo, da je tu naključij bolj malo, verjamem da bi to ob spremljanju grafa ugotovil tudi ti.

Ko je musk v začetku leta pognal ceno navzgor, je bilo tu en kup komentarjev "no, kdo od analitikov lahko napove tak tvit". Nihče. Ampak treba je pa vedet, da so kasneje musk in ostali manipulatorji na grafu izrisali wyckoff. Torej je bil prvi tvit le začetek širše zgodbe.

In ne, ne mislim da musk bulji v trading view, pri tem kapitalu lahko to zanj počno drugi.

//to je samo ena od manipulacij ki sem jih zaznal, sem pa tu že opisal tudi druge.


Zakaj to TAjevci niso napovedali že po prvem twitu muska s svojimi TA masterclass vizijami? To se mi sprašujemo... ko je BTC po Muskovem twitku zletel preko ATHja ponovno ni bilo junaka ne v tej temi ne med youtuberji ki bi takrat izrisal wykoff sranje, dejansko te analize ni NIHČE od 2017 pokazal v cryptu...

Vidiš od tod je potem brezveze
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

SuperKripto ::

najvecji dump ali pump pride, ko na tisoce posameznikov, kot jih lahko vidite tudi na tem slotech forumu, zacnejo strasit, da cena pada ali raste, ker je elon objavil to in to. Zarad teh pametnjakovicev je najvec sprememb. Pac Elon objavi samo tvit ali slikico, ker je pameten, ne pove da naj prodate ali kupite. Potem pa tisti, ki ne vedo,, si ustvarjajo karmo namest elona, s strasenjem drugih, naj prodajo ali kupijo, ker je elon objavil tvit.

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

Bitcoin se spušča proti "death cross", ki bi lahko pripeljal do nove večje prodaje bitcoinov in dump - je mnenje nekaterih analitikov. Temu lahko verjamemo ali pa ne.

Money is mindset!

SuperKripto ::

To pomen, da se vedno niso napolnil svojih vrec, ali pa tudi ne. Zakaj govorit o death cross ce se ni zgodil in je tam nekje v agregatnem zraku. Razen ce ne zelis prestrasit trejdarje.

Zgodovina sprememb…

nekdonekje ::

Graf
17
21
fr

IgorCardanof ::

Kakob je najbrz trenutno tudi na divji Bitcoin2021 konferenci v Miamiju:

https://twitter.com/titodurriz/status/1...

SuperKripto ::

1 leto v kriptu je kot nekaj let v real life. Da se dost hitreje naucit dolocene lekcije, prit do dolocenih spoznanj. Vse od psihologije mnozic, kako funkcionirajo doloceni kiti, novice, sistem. Da se ogromno naucit. 1 leto v kriptu, ce seveda spremljas vsak dan, cel dan. To je tako kot ce bi v real life, ce bi vsak dan spremljal vec let, nekateri pravijo 1 kripto leto je kot 7 let v real life, sej ni toliko pomembno tocna stevilka let, pomemben je point. To je lahko ena velika zivljenska izkusnja, marsikaj se da naucit, ce si tip cloveka, ki te zanimajo razlicne stvari, ne samo in zgolj zasluzek.

Dumber ::

Bitcoin se spet malo pobira na dnevni ravni: čas je za elonTweet

Kripto je izjavil:

Bitcoin se spušča proti "death cross", ki bi lahko pripeljal do nove večje prodaje bitcoinov in dump - je mnenje nekaterih analitikov. Temu lahko verjamemo ali pa ne.


Ne verjamem vec nikomur. Neštetokrat se je že pokazalo, da nihče nima pojma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dumber ()

SuperKripto ::

5 procentov dol, 5 procentov gor, to v kriptu ni omembe vredno, tukaj pa zganjate cel cirkus okrog tega, samo zarad enga tvita. Najvec panike vi povzrocite, ker elon ni povedal da prodajo ali kupuijo, vi ste tisti, ki to pocnete. Lepo vas izrabi, da mu ni treba delat karme, ker jo vi sami prostovoljno namest elona povzrocate.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

kaj mi poje tvitčica, ptičica sinička? mile jere kisle cmere z nami vstric ne pojdejo.

Polno modrosti se najde v hribovski kekcevi pesmici. V hribih se je marsikatera staroverska modrost ohranila, zdravljenje z rozami, teta pehta. Pa bodi vesel, (imej visoko vibracijo) pa bos lahko sreco ujel. Visoka vibracija, tako dolocenih roz kot tudi pozitivnih obcutov in misli.

Kdor vesele pesmi poje,gre po svetu lahkih nog.Če mu kdo nastavi zanko,ga nažene v kozji rog.Jaz pa pojdem in zasejem dobro voljo pri ljudeh, v eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh. Bistri potok, hitri veter, svetle zvezde vrh gora gredo z mano tja do konca tega širnega sveta. Jaz pa pojdem in zasejem dobro voljo pri ljudeh, v eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh. Kaj mi poje ptičica, ptičica sinička, dobra volja je najbolja, to si piši za uho, mile jere, kisle cmere, z nami vštric ne pojdejo.
Kaj odmeva mi korak, ko po stezi stopa, dobra volja je najbolja, bodi dan na dan vesel, smej se, vriskaj, pesmi piskaj, pa lahko boš srečo ujel. Kaj mi potok žubori, ko po kamnih skače, dobra volja je najbolja, na vsej širni zemlji tej,lica rdeča, smeh in sreča to zaklad je, hej, juhej!!!

Mato989 ::

Aqua pojej tableto, ura je že čez 10...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

SuperKripto ::

kaj ti bo sinteticno zdravilo, ce obstajajo dost bolj zdravilne naravne rastline? Od kod ti ideja o poziranju tablet? Si tako vzgojen, programiran? Ali sinteticna tableta pozdravi vzrok bolezni ali pa samo simptome? Zakaj ne uporabit naravne rastline in pozdravit vzrok bolezni namest samo simptomov? Zakaj kupovat tablete vsako leto? Zato, da bo nekdo profitiral medtem ko niti vzroka ne pozdravis? Zakaj ne nabrat roze zastojn in pozdravit popolnoma, za vec let?

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

SuperKripto je izjavil:

kaj ti bo sinteticno zdravilo, ce obstajajo dost bolj zdravilne naravne rastline? Od kod ti ideja o poziranju tablet? Si tako vzgojen, programiran? Ali sinteticna tableta pozdravi vzrok bolezni ali pa samo simptome? Zakaj ne uporabit naravne rasdtline in pozdravit vzrok bolezni namest samo simptomov? Zakaj kupovat tablete vsako leto? Zato, da bo nekdo profitiral medtem ko niti vzroka ne pozdravis?


Ja tebi več naravna ne pomagajo kot kaže, edino naravno ki te bo odrešilo je umrljivost...

Jaz ne kupujem nobenih tablet niti jih ne konzumiram ker sem pač zdrav.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

m0LN4r ::

Mislim ja, dokler bomo jahali 30k+ so razni kriptostrokovnjaki in kriptoguruji spet prisli iz svojih brlogov in nastancajo po 100-200 postov na dan, pa ne samo na s-t ampak vsepovsod.
Pol ko pa bomo padli se za 50% ali vec, pa se spet skrijejo nazaj v svoje luknje pocasi, pa bo mir.

No saj tisti "100k do poletja" kolibriji so ze nehali civkat, vsaj nekaj.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

SuperKripto ::

Uradna medicina pravi, da se nekatere bolezni ne dajo pozdravit. Kar ni cisto res. Vsak lahko poskusi z naravnimi zelisci, rastlinami. Sam sem preizkusil, sem ze prej povedal. Ti verjetno bolj mislis na psihicne motnje in zdravljenje tablet.

Naj ti povem, da te tablete, ki jih ti jemljes, oziroma nekdo izmed trolov tukaj je ze povedal, da jemlje tablete za psihicne zadeve. To ne pozdravi vzroka ampak samo lajsa simptome. Dolocene psihicne "bolezni" so pri domorodcih bozji dar in preddispozicija za samanstvo. Na zahodu pa jo tretirajo kot bolezen in s tabletami znizujejo zavedanje in vibracijo.

Zgodovina sprememb…

Kripto mesi ::

Spokaj s temi umotvori, si na ravni shintarota ko mu popustijo tablete.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

to seveda ni res, nivo vasega shintarota, ki ga mimogrede vi troli podpirate, je cisto na drugacni ravni. Drugac ce bi pripeljali samane iz sibirije in samane iz brazilijje, bi jih vi verjetno zelel dat v norisnico, kaj? Pa bi jim povedal, da naj zacnejo jemat tablete Zakaj ze? Zato, ker vas je nekdo indoktriniral, da je to bolezen?

Kripto mesi ::

A si zabit ti? To je tema o kriptu ne pa tvojem bluzenju. Zaradi mene ce zivis od sonca in se zdravis s kurjim drekom, ampak pisi to v drugo temo, ne pa o kriptu, razumes?

IgorCardanof ::

Musk se je s svojimi zadnjimi tviti spravil na cummies.

https://www.coingecko.com/en/coins/cumr...

x3 odkar je zacel vceraj. Do kam jih bo porinil?

SuperKripto ::

Kripto mesi je izjavil:

A si zabit ti? To je tema o kriptu ne pa tvojem bluzenju. Zaradi mene ce zivis od sonca in se zdravis s kurjim drekom, ampak pisi to v drugo temo, ne pa o kriptu, razumes?


ce se zelis pogovarjat zgolj o kriptu, zakaj omenjas vasega trol shintarota, pa zakaj omenjas tablete, zakaj omenjas tisoc drugih stvari, ki niso povezane s kriptom?

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

A je spet Musk nekaj tvitnil, da je tako padlo? Nekaj minut nazaj 37500, potem pa vidim, da je vmes cena padla že na 35200. :D

IgorCardanof ::

@Alien123 Upam da nisi naredil iste napake kot 90% foruma leta 2017 in si cashoutal iz vanity scamma. Če nisi, si danes /10 od vrha. Lp

https://www.dextools.io/app/pancakeswap...

Kripto mesi ::

hamez66 je izjavil:

A je spet Musk nekaj tvitnil, da je tako padlo? Nekaj minut nazaj 37500, potem pa vidim, da je vmes cena padla že na 35200. :D

Ne, vse gre lepo po grafih. Ce bos priden ti potem razlozim za nazaj, za naprej je skrivnost. /s

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Kripto mesi je izjavil:

hamez66 je izjavil:

A je spet Musk nekaj tvitnil, da je tako padlo? Nekaj minut nazaj 37500, potem pa vidim, da je vmes cena padla že na 35200. :D

Ne, vse gre lepo po grafih. Ce bos priden ti potem razlozim za nazaj, za naprej je skrivnost. /s


Res je žalostno kok ljudi verjame v to. :|:|:|

gandolfino ::

hamez66 je izjavil:

A je spet Musk nekaj tvitnil, da je tako padlo? Nekaj minut nazaj 37500, potem pa vidim, da je vmes cena padla že na 35200. :D


Ne tole je:

Breaking: On Weibo (China's Twitter), a large number of cryptocurrency KOL accounts have been blocked. This is the harshest suspension of crypto in history, and it may be a response to Beijing's crackdown policy. https://t.co/QaYehR3NnV

IgorCardanof ::

Gandolfino, se ti delaš norca???

V GRAFU JE PISALO, DA BO PADLO!!! TO NOVICO SO DALI POTEM VEN! KOK MORŠ BIT GLUP?

gandolfino ::

IgorCardanof je izjavil:

Gandolfino, se ti delaš norca???

V GRAFU JE PISALO, DA BO PADLO!!! TO NOVICO SO DALI POTEM VEN! KOK MORŠ BIT GLUP?


:D
««
647 / 1490
»»