» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
641 / 1490
»»

Morison ::

BorutO je izjavil:

endelin je izjavil:

Čestitke za penzijo, Nodi.

Kaj je z Nodijem, nisem sledil skoraj nič tu gor? V čem je zaslužil? Je padlo par stotakov? :)

Ne delaj se "neumnega";)

SuperKripto je izjavil:

_wtf_ je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Sami specialci.


Eh, sto nisam specijalac
kao Pero komunalac
pare, jahte, gajbe, kola
imao bih svjeta pola
tri svalerke i dvije zene
koje vole samo mene


cool pesmica, vse lepo in prav..AMPAK z eno lepotno napako! In to je, da je avtor pesmice napisal, da ni specialac. Ceprav v vprasalni obliki ampak vseeno, univerzum ne loci zanikanja ali vprasanja, pac pa tisto o cem avtor razmislja. Se prav avtor bi mogu spremenit v pesmico, kot da je ze specialac za vse to kar je nastel. Za primer lahko vzames pogija in nodija, pardon Pogacarja In Roglica, ki sta osvajala na tour de france, ker sta bila prepricana v uspeh. Pa podobno miselnost, samozavest in prepricanje v uspeh so imeli recimo juzni sosedje, ko so ze pred zacetkom svetovnega prvenstva v nogometu bili prepricani o poti do finala (put do finala bla bla) kar je slo marsikomu v nos ampak tako se pac dela v kvantni realnosti, ce zelis uspeh.


Dobro vemo kdo piše pesmice tu gor. Eden in edini...

SuperKripto ::

ni edini, tudi jaz sem poskusil napisat par pesmic

Morison ::

SuperKripto je izjavil:

ni edini, tudi jaz sem poskusil napisat par pesmic

Ja samo njegovega vzorca ne moreš falit, čeprav se skriva pod nešteto različnimi imeni;)

IgorCardanof ::

Kar nekaj vas vidim, ki se boste lahko zelo dobro poistovetili s tole pesmijo v kratkem:

Anney ::

IgorCardanof je izjavil:

Za nodija sem pa mislil, da bo preden gre vsaj tu na forumu napisal kak poslovilnj tekst. Nenazadnje smo bili skupaj 4 leta in vec.

Ne pa da je samo ponoci prodalmino za 8$, naredil x150 na svoj vlozek in sel v penzijo.


Mislim, da jo v upanju po še več, še vedno drži. Bedel pa verjetno je. :D
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

SuperKripto ::

čutiti na vodi. slutiti, vnaprej vedeti
Kako? Lepo. Clovek vsebuje priblizino 60 ali 70 procentov vode. Kako okolica vpliva na vodo, lahko sami preizkusite doma, s pomocjo eksperimenta, ki ga je zasnoval japonski znanstvenik Masaru Emoto. Lahko tudi preizkusite z rizem. Kako vplivajo kripto simboli? Kako vplivajo misli, prepricanja, izgovorjene in napisane besede? To je vse magija. Herri Potter zgodbica je zavajanje, nekaj resnice pomesane z neresnico in pa predvsem to reklamirajo kot pravljico, tako da folk misli, da to ni mozno. Nekaj o magiji je tudi govoril in pisal o tem Marjan Ogorevc, kar sem ze omenil. Imate predavanja na youtube zastojn.

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Anney je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Za nodija sem pa mislil, da bo preden gre vsaj tu na forumu napisal kak poslovilnj tekst. Nenazadnje smo bili skupaj 4 leta in vec.

Ne pa da je samo ponoci prodalmino za 8$, naredil x150 na svoj vlozek in sel v penzijo.


Mislim, da jo v upanju po še več, še vedno drži. Bedel pa verjetno je. :D


Si predstavljaš, bediš celo noč zato da potem lahko Mino prodajaš samo za x100 in ne x1000 kolikor si mislil da bo in kolikor se je prodajala IOU. Namesto 500k iz 500 narediš samo 50k. More bit res bed. Jz bi samo vzel štrik pa se obesu na ta prvi hrast zraven hiše.

Leta nazaj je bil folk zelo vesel, če je na leto dobil 10% donos na svoj vložek. V današnjih časih je pa x100 v dveh mesecih za nič dela sramota. Kam smo prišli ... :))

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Anney je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Za nodija sem pa mislil, da bo preden gre vsaj tu na forumu napisal kak poslovilnj tekst. Nenazadnje smo bili skupaj 4 leta in vec.

Ne pa da je samo ponoci prodalmino za 8$, naredil x150 na svoj vlozek in sel v penzijo.


Mislim, da jo v upanju po še več, še vedno drži. Bedel pa verjetno je. :D


Si predstavljaš, bediš celo noč zato da potem lahko Mino prodajaš samo za x100 in ne x1000 kolikor si mislil da bo in kolikor se je prodajala IOU. Namesto 500k iz 500 narediš samo 50k. More bit res bed. Jz bi samo vzel štrik pa se obesu na ta prvi hrast zraven hiše.

Leta nazaj je bil folk zelo vesel, če je na leto dobil 10% donos na svoj vložek. V današnjih časih je pa x100 v dveh mesecih za nič dela sramota. Kam smo prišli ... :))


Si predstavljas, 3 leta drzis tezos ki naredi x 10 medtem pa vsak prdec naredi x1000
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

lazni ::

Kaj je naslednji kakec projekt, ki nas bo popeljal na luno?

endelin ::

Nodi: si že dobil mino na coinlist?

gandolfino ::

Ser, wen Mina x300?

IgorCardanof ::

Logičen play za mino je bil, da se je takoj lossaš, ko se je lahko. Vsi tej ruski farmerji jo dumpajo in v trenutnem marketu je tega veliko več kot tistih, ki bodo brezglavo kupovali mino. Nodi vam je kazal videe, ko je skupina mladih farmala po 1000 coinlist računov. Pa najbrž niso edini, samo edini, ki jim je bilo tako vseeno, da se kažejo na kameri in twitterju. Vsi tej prodajajo to.

Napovedujem padec tam dol do okoli 1$, potem se pa počasi začne razmišljat o kakem nakupu.

Ob katerem času ste dobili Mino in koliko se je takrat prodajala na Coinlistu?

Zgodovina sprememb…

Rešpetlin ::

Mina je (bil) cel fiasko. Tokeni prišli v Coinlist wallet kot napovedano, ob 2:00 ponoči. Potem jim je dol padel celoten Coinlist Pro exchange, token withdrawal pa še zdaj ne dela in se lahko trejda samo na njihovem Coinlist Pro.

Na ostalih je medtem šel gor do skoraj 10 $ in je zdaj 3-4 $, tako da whali so se lepo nasitili :)

endelin ::

Nodi, si se nasitil?

Rešpetlin ::

A je Nodi Mino kupil v presalu, še pred Coinlistom?

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Logičen play za mino je bil, da se je takoj lossaš, ko se je lahko. Vsi tej ruski farmerji jo dumpajo in v trenutnem marketu je tega veliko več kot tistih, ki bodo brezglavo kupovali mino. Nodi vam je kazal videe, ko je skupina mladih farmala po 1000 coinlist računov. Pa najbrž niso edini, samo edini, ki jim je bilo tako vseeno, da se kažejo na kameri in twitterju. Vsi tej prodajajo to.

Napovedujem padec tam dol do okoli 1$, potem se pa počasi začne razmišljat o kakem nakupu.

Ob katerem času ste dobili Mino in koliko se je takrat prodajala na Coinlistu?


Hja. Kar bi se moral losat je tezos. Validatorji sploh ne morejo dumpat ker majo tokene zaklenjene. Polka je sla po isti poti. Kraken pa potem cez nekaj dni binance in ostale borze. Priporocam ti da se losas xtz in kupis mino.

endelin je izjavil:

Nodi, si se nasitil?

Nisem prodal. Sem pa dokupil na 4 usd in nekaj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Uf kak greed 8-)

Pa lej, govori o Tezosu kar hočeš. Zajebal sem, ni krize. Sprejemam napako, kaj naj zdaj.

Da ti je pa bed, ker nisi od Mine dobil x1000 ampak samo x100, pa sploh nevem katera beseda je, ki te opiše. Ziher je kakšna, samo moj besedni zaklad je bolj bogi, pa je ne znam najti.

Kripto ::

Danes zna spet konkretno stresti...

Money is mindset!

IgorCardanof ::

Rešpetlin je izjavil:

Mina je (bil) cel fiasko. Tokeni prišli v Coinlist wallet kot napovedano, ob 2:00 ponoči. Potem jim je dol padel celoten Coinlist Pro exchange, token withdrawal pa še zdaj ne dela in se lahko trejda samo na njihovem Coinlist Pro.

Na ostalih je medtem šel gor do skoraj 10 $ in je zdaj 3-4 $, tako da whali so se lepo nasitili :)


Aha to je razlog, da na Coinlistu konkretno nižja cena kot drugje. Na Krakenu je bila pred kratkim pri 6$, drugje pa 4$ in manj.

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Uf kak greed 8-)

Pa lej, govori o Tezosu kar hočeš. Zajebal sem, ni krize. Sprejemam napako, kaj naj zdaj.

Da ti je pa bed, ker nisi od Mine dobil x1000 ampak samo x100, pa sploh nevem katera beseda je, ki te opiše. Ziher je kakšna, samo moj besedni zaklad je bolj bogi, pa je ne znam najti.


Dalec od tega. Situacija je super. Ker kaj bi se zgodilo je da bi lahko prisla cena na 50 usd jaz ne bi takoj prodal in bi bil zalosten. Tako pa ruski farmerji pocasi dumpajo kitom za drobiz. Do 50 usd se pride.
Prodal polkadot pri 4 usd in kupil xtz...lol. To je bilo takoj ko je dot prisla na kraken. Ampak ok... se ucimo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

Kaj zdej, kako kažejo karte ?

Sm malo računal da bo tale dip za viend vsaj tako globok kot prejšnič, pa sem spet ostal na suhem. A po drugi strani pa tudi neke rasti ni.

gandolfino ::

Jaz tudi ne prodajam Mine pred 50 ali celo 100, stejkam in čakam eoy in vrh bullruna

Mato989 ::

Moj usdc lepo staka v celsius pa na promotih dodajam od place jebes ostalo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Rešpetlin ::

Tale naš S-T je en tak mali bazenček malih ribic in še tukaj se drkamo med seboj, namesto da bi sodelovali, kako zrasti vsaj na velikost spodobnega jadranskega tuna, če že kiti ne bomo nikdar ... tisti so itak že odkolesarili na ljypeše :)

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Moj usdc lepo staka v celsius pa na promotih dodajam od place jebes ostalo

Koliko stejkas in koliko dobivas?

Rešpetlin je izjavil:

Tale naš S-T je en tak mali bazenček malih ribic in še tukaj se drkamo med seboj, namesto da bi sodelovali, kako zrasti vsaj na velikost spodobnega jadranskega tuna, če že kiti ne bomo nikdar ... tisti so itak že odkolesarili na ljypeše :)

Bumbar nam je xtz shilal namesto doge coin
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

27.000 usdc dobivam vsak teden 50$ ce pa se btc pumpne do 75k dolarjev pa se tisto pretopim in bom pol stakal 80.000 usdc

Apy je lepo 13,x% ne ljubi se mi vec drkat s trgom, lepse bi bilo ce bi od nekod se potegnil 30k da bi mel 60k plus btc ampak ok
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gandolfino ::

Mato989 je izjavil:

27.000 usdc dobivam vsak teden 50$ ce pa se btc pumpne do 75k dolarjev pa se tisto pretopim in bom pol stakal 80.000 usdc

Apy je lepo 13,x% ne ljubi se mi vec drkat s trgom, lepse bi bilo ce bi od nekod se potegnil 30k da bi mel 60k plus btc ampak ok


Jaz nebi nikol riskiral takega zneska v nekem 'Celsiusu' Risky zadeva, npr. lahlo 2-3 leti laufa vse bf pol pa pride do kakega 'incidendta' Še v finančni krizi država mislim da jamči samo zneske do 100k na banki da so kriti, ostalo lahko ob propadu banke zgubiš..

Alien123 ::

Mato989 je izjavil:

27.000 usdc dobivam vsak teden 50$ ce pa se btc pumpne do 75k dolarjev pa se tisto pretopim in bom pol stakal 80.000 usdc

Apy je lepo 13,x% ne ljubi se mi vec drkat s trgom, lepse bi bilo ce bi od nekod se potegnil 30k da bi mel 60k plus btc ampak ok


a zakaj pa ne bi dal v pancake pool? al pa v bunny-ja na beefyiu?..

IgorCardanof ::

Večji risk. Sploh če si spremljal zadnje 2 tedna na bscju. Exploitani praktično vsi največji projekti.

Alien123 ::

IgorCardanof je izjavil:

Večji risk. Sploh če si spremljal zadnje 2 tedna na bscju. Exploitani praktično vsi največji projekti.


pancakeswap je od binance, pancakebunny pa je dobil backed by binance.. it's ok my child

sloxl8 ::

Mato989 je izjavil:

27.000 usdc dobivam vsak teden 50$ ce pa se btc pumpne do 75k dolarjev pa se tisto pretopim in bom pol stakal 80.000 usdc

Apy je lepo 13,x% ne ljubi se mi vec drkat s trgom, lepse bi bilo ce bi od nekod se potegnil 30k da bi mel 60k plus btc ampak ok

APY je 11,2%, če si Platinum, sicer je 8,9%.

hdx ::

deco16 ::

Skupaj bi morali najti en low cap coin pa pumpat pa pol ko bi drugi zagrabli bi prodali ;)

Senior Dev ::

Mato989 je izjavil:

Moj usdc lepo staka v celsius pa na promotih dodajam od place jebes ostalo

Čestitamo za pokojnino.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Miki N ::

Naredil sam vam eno motivacijsko sliko, da vas drži pokonci v teh težkih časih:



;)

PrihajaNodi ::

Senior Dev je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Moj usdc lepo staka v celsius pa na promotih dodajam od place jebes ostalo

Čestitamo za pokojnino.

Dejansko ni slabo...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jernejl ::

Mato989 je izjavil:

Apy je lepo 13,x% ne ljubi se mi vec drkat s trgom, lepse bi bilo ce bi od nekod se potegnil 30k da bi mel 60k plus btc ampak ok

Krediti so bistveno cenejši kot je teh 13%, zakaj ga ne vzameš?

Senior Dev ::

To je ta matomatika. Zalo se splača a po drugi strani se ne splača tako zelo da bi kaj tvegal.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Mato989 ::

sloxl8 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

27.000 usdc dobivam vsak teden 50$ ce pa se btc pumpne do 75k dolarjev pa se tisto pretopim in bom pol stakal 80.000 usdc

Apy je lepo 13,x% ne ljubi se mi vec drkat s trgom, lepse bi bilo ce bi od nekod se potegnil 30k da bi mel 60k plus btc ampak ok

APY je 11,2%, če si Platinum, sicer je 8,9%.


Nikakor, APY je bistveno več če daš "earn in CEL" pol maš višji APY + prištet morš še 4,86% APY od CEL...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

lazni ::

A nimajo palačinke višji APY?

PrihajaNodi ::

lazni je izjavil:

A nimajo palačinke višji APY?

Rizik je previsok. Mato pozna medveda za razliko od tik tok bumbarjev
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Alien123 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Večji risk. Sploh če si spremljal zadnje 2 tedna na bscju. Exploitani praktično vsi največji projekti.


pancakeswap je od binance, pancakebunny pa je dobil backed by binance.. it's ok my child



Tukaj si pa zgresil po celi crti. Nobeden izmed teh projektov ni Binanceov. So pa dobili financiranje od Binancea kot del njihovega Buidl programa. Pancakeswap, BakerySwap in BurgerSwap so pa eni izmed prvih, ki jih je Binance listal kot promocijo za njihov Binance Smart Chain.

BurgerSwap - exploitan
Venus, kot projekt, ki je sel skozi Binance Launchpool in imel v nekem momentu top 70 valuacijo - exploitan
Bunny, Bog, in se 2 druga, exploited.

Ampak to nima veze, potrujje tocko, da to, da so dobili Financiranje od Binancea ne pomeni nic. Binance najbolj financira tiste projektw, ki prinasajo najvec transakcij in feejev v omrezje. Tu notri so se marsikateri 100% scam projekti.

Tako da prosim ne zavajaj kako ni tveganj, pa kako ima Binance nekaj cez in je zato bulletproof. Kako se boste pocutili, ko boste 50k stabilcev sejkali za 70% APY, nekega dne bo pa vault izpraznjen s strani hekerjev? Najbrz ne bo lep tisti dan.

Ustrezno prilagodite tveganja in ja, nekaj stabilcev farmas tu, nekaj pa na bolj ziher stvareh.

realize ::

Mato989 je izjavil:

27.000 usdc dobivam vsak teden 50$ ce pa se btc pumpne do 75k dolarjev pa se tisto pretopim in bom pol stakal 80.000 usdc

Apy je lepo 13,x% ne ljubi se mi vec drkat s trgom, lepse bi bilo ce bi od nekod se potegnil 30k da bi mel 60k plus btc ampak ok


A si odprl popoldanski s.p. za stake-anje ali gre brez tega?

Anney ::

Miki N je izjavil:

Naredil sam vam eno motivacijsko sliko, da vas drži pokonci v teh težkih časih:



;)


NFT?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

hamez66 ::

Kako so pa kaj sanirali te BSC hacke? Je CZ že kdaj ukrepal? Mislim vsaj enkrat je že, pa je mogoče večkrat?

IgorCardanof ::

Da se dodam, tudi Pancakeswap je bil veckrat exploitan in heker si je v teh primerih priboril kar nekaj milijonov $. Niso pa bili v tem primeru direktno prizadeti uporabniki.

lazni ::

Saj te stakane kovance na drugi strani uporabljajo za shortanje al kje je fora?

IgorCardanof ::

Odvisno kje stejkas. Ampak majo razne use case. Med drugim tudi ja, posojanje drugim kateri pac z njimi pocnejo kar pac pocnejo :)

Sem spregledal prej, PancakeBunny je bil exploitan dalec najhuje izmed zgorah nastetih projektov. S pomocjo flash loana in slabo napisane kode je heker pridobil ogromno kolicino Bunnyjev zastonj, katere je potem dupmnil na marketu in spravil ceno iz 350$ na pod 1$.

Zdaj pa zaupaj taki platformi z vecjo kolicino denarja za tistih nekaj 10% letno vec.

Belt.finance, zelo popularna platforma za stejkanje stabilcev z visokimi apy tudi exploited. Pri njih je posebno to, da so bili na polno glasni, kako njihova platforma ni ogrozena zaradi preteklih napadov na druge platforme. No 2 dni kasneje, so jih fasali tudi oni.

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Anney je izjavil:


NFT?


Ah kaki funđible... PPP - Prosto po Prešernu. Evo sem popravil barve na Lambotu in malo povečal sliko.

Kripto ::

Bull trap...čas je za striženje :))

Money is mindset!
««
641 / 1490
»»