» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
642 / 1490
»»

globoko grlo ::

Ej folk, a to je ta Mina Protocol, k mi jo je Nodi kazal na eni exploit menjalnici po 44 USD?

Drugje je bla cca 100 USD.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

globoko grlo je izjavil:

Ej folk, a to je ta Mina Protocol, k mi jo je Nodi kazal na eni exploit menjalnici po 44 USD?

Drugje je bla cca 100 USD.

Iou se je trgoval
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Nodi: greš letos s profitom od Mine na romunski glasbeni spektakel katerega ime sem pozabil?

lemur233 ::

endelin je izjavil:

Nodi: greš letos s profitom od Mine na romunski glasbeni spektakel katerega ime sem pozabil?


Profit ? Dvomim, da je kdo sploh naredu profit od Mine. Profite še pride, če boste zdele pokupil in počakal kašno leto

globoko grlo ::

Pr kolk se pol kup? 1$?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

lemur233 ::

globoko grlo je izjavil:

Pr kolk se pol kup? 1$?


zdaj in nižje, samo dvomim da bo kaj nižje od 2$.. A se ti full pozna, če kupiš zdele al pa pol k bo 2 $ ali 1.8 $ ? Jaz jo prodam pri 25 $

globoko grlo ::

Mislm pozna, več k jih je, bolš bo, ane :)

Pa verjetn bo potrebno počakat na splošen bull, da se to razmahne.

A se zdejle kj ve kaj pa kako se dogaja? Gremo gor al dol?
Al je tole idealno za super bogate k pokupjo dipe, pol pa prodajo?

A na Binancah pa še ni mine?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

globoko grlo ::

Še neki, če hočm USDT iz binanc prenest na okex, kter network izberem? Pa verjetn morm pr depozit na Okex izbrat isti network al kako?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

PacificBlue ::

Erc20
I’m out.
:3

_wtf_ ::

ta mina to ni enako mina protocol?

globoko grlo ::

tnx Pacific

A če mam trona, lohka pa tut TRC20 izberem?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

Jup, lahko.
I’m out.
:3

globoko grlo ::

tole je pa hitr, par minut pa je šlo skoz
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

IgorCardanof ::

Za Mino, od 600k registriranih uporabnikov, jih je bilo recimo po oceni tam 200k ruskih farmerjev. Tako da neko tako razmerje jih je prišlo tudi notri. Tako da vsi ti prodajajo svoje tokene. Njim je x50 ali pa x100 dovolj.

@endelin, a misliš Untold festival?

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Za Mino, od 600k registriranih uporabnikov, jih je bilo recimo po oceni tam 200k ruskih farmerjev. Tako da neko tako razmerje jih je prišlo tudi notri. Tako da vsi ti prodajajo svoje tokene. Njim je x50 ali pa x100 dovolj.

@endelin, a misliš Untold festival?


Ne bo drzalo, ker sploh niso mogli prodajat ker je bil coinlist nedelujoc. Se kar drzis svoj tezos?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Mina je scam.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IgorCardanof ::

Na Coinlistu se je dalo prodajat.

Senior Dev ::

Mina je scam. Minaprotocol tui.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Na Coinlistu se je dalo prodajat.


Cena je bila veliko nizja kot drugje oz je bila nekaj podobnega kot sedaj. Lahko pa si kupil drugje, prenesel na kraken in prodal za 12 usd oz kolikor se je pac prodajalo.
Se kar drzis xtz?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Sej to nakazuje na to, da je bilo ogromno interesa po prodaji.

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Sej to nakazuje na to, da je bilo ogromno interesa po prodaji.


Samo ti si res butast. Ce bi tvoja trditev drzala bi bila cena veliko nizja kot je. Kraken je imel max na 19 usd sam kaj ti to pomaga ce ne mors tja prenest. Coinlist je imel pa ceno med 3 in 5 usd.
Imas pa sanso da se znebis malo xtzja in poceni kupis se kaj drudzga.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Kaj a prodajajo tisti, ki mine sploh še nimajo? Ne, prodajajo tisti, ki so jo kupili v presaleu skoraj zastonj in jemljejo ven x50 ali x100 profite. Zato je cena na coinlistu toliko nižja, ker je pač najlažje na coinlistu prodat.

Na Krakenu kjer je pa populacija tistih, ki so dobili mino zastonj v presaleu veliko manjša, pa je seveda potem cena višja.

Mi razložiš, kje grem narobe?

lemur233 ::

PrihajaNodi je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Na Coinlistu se je dalo prodajat.


Cena je bila veliko nizja kot drugje oz je bila nekaj podobnega kot sedaj. Lahko pa si kupil drugje, prenesel na kraken in prodal za 12 usd oz kolikor se je pac prodajalo.
Se kar drzis xtz?


Sm bil na Kraknu od začetka. Nisem imel nobene mine od presale-a. Sem pa hotel ujeti pump, ampak ni bilo nobenega konkretnega pumpa, cena se je kar začela pri 6.8, pa je šla tam do 9.8 ampak je močno nihalo gor dol, tako da se ni dal nič nardit, kvečjemu kaj zgubit. Jaz gledam na ta projekt bolj dolgoročno.

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Kaj a prodajajo tisti, ki mine sploh še nimajo? Ne, prodajajo tisti, ki so jo kupili v presaleu skoraj zastonj in jemljejo ven x50 ali x100 profite. Zato je cena na coinlistu toliko nižja, ker je pač najlažje na coinlistu prodat.

Na Krakenu kjer je pa populacija tistih, ki so dobili mino zastonj v presaleu veliko manjša, pa je seveda potem cena višja.

Mi razložiš, kje grem narobe?


Narobe gledas ker so bili seed investorji, verjetno se nastejkane mine ki so se lahko prodajale in so bile odklenjene. Tisti v preselu s coinlista pa nismo mogli prodajat, torej 50 tisoc rusov ki so “nafarmali” mino.
Mors pa bit butast da prodas po 3 usd, ker se enostavno ne splaca plus drage provizije na conilistu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

lemur233 ::

Senior Dev je izjavil:

Mina je scam.

Zdej sem še bl bullish do Mine, hvala SD ;)

IgorCardanof ::

Zagotovo mi je všeč projekt, tudi to, da ga podpira Coinbase je velik plus. Ampak v tem marketu tehnologija nima veze, važno je, da imaš besedo ASS v token tickerju ali pa da si pasji kovanec, ali pa če je passive income z 10% takso na transakcijo.

Mino kupujem pri 1.5$, prej ne.

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Zagotovo mi je všeč projekt, tudi to, da ga podpira Coinbase je velik plus. Ampak v tem marketu tehnologija nima veze, važno je, da imaš besedo ASS v token tickerju ali pa da si pasji kovanec, ali pa če je passive income z 10% takso na transakcijo.

Mino kupujem pri 1.5$, prej ne.


Jaz sem se s polko takole zastihal. Kupil pri dva prodal pri 4 ali 5, se ne spomnim. Drzal pa tezos...Ni velike razlike ce kupis med 1.5 do 5 usd, ker racunas na veckratnike torej 20, 30 usd+.
Nazaj dol pa ni nikoli vec sla:(
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Zagotovo mi je všeč projekt, tudi to, da ga podpira Coinbase je velik plus. Ampak v tem marketu tehnologija nima veze, važno je, da imaš besedo ASS v token tickerju ali pa da si pasji kovanec, ali pa če je passive income z 10% takso na transakcijo.

Mino kupujem pri 1.5$, prej ne.


Jaz sem se s polko takole zastihal. Kupil pri dva prodal pri 4 ali 5, se ne spomnim. Drzal pa tezos...Ni velike razlike ce kupis med 1.5 do 5 usd, ker racunas na veckratnike torej 20, 30 usd+.
Nazaj dol pa ni nikoli vec sla:(


Še ni šla...

Money is mindset!

endelin ::

ZClassic, Polka, Shiba ... kar dosti je blo tega kaj, Nodi:)

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

ZClassic, Polka, Shiba ... kar dosti je blo tega kaj, Nodi:)


Vse tezos holderje so sibali:) bom drzal mino pa kar bo pa bo. Zaenkrat ne vidim nic pametnega. Je pa good cena
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rešpetlin ::

Gre kdo danes in jutri na Coinlistu v Vega token sale?

IgorCardanof ::

Coinlist bi moral narediti, da moraš imeti ti sredstva na računu, če želiš sodelovati. Ne pa da ti dovolijo, da si "rezerviraš" mesto brezplačno. Bi se število ruskih farmerjev (no pa tudi slovenskih in drugih) zmanjšalo za 10x.

Tale vega sale ima pa izredno slabo ceno glede na to, po koliko so kupovali early investorji in po koliko se bo prodajalo tu. Tako da ne, tu me ni.

tonis ::

BTC lokalno znotraj kanalčiča, širše gledano znotraj trikotnika (še širše pa najbrž v D fazi wyckoff vzorca)

Zaenkrat se drži supporta tako na 4h kot tudi 1D rsi grafu.

Trikotnik sicer velja za continuation pattern, torej nadaljevanje padca. Ampak v tem bullu je že bilo videnih nekaj kontra breakoutov. Februarja npr rising wedge(bearish vzorec) je bil prebit navzgor in tudi dosegel target(če se prav spomnim ~57k), takoj za tem pa je obrnilo v drugo smer in je bil dosežen tudi bear target.

Rešpetlin ::

IgorCardanof je izjavil:

Coinlist bi moral narediti, da moraš imeti ti sredstva na računu, če želiš sodelovati. Ne pa da ti dovolijo, da si "rezerviraš" mesto brezplačno. Bi se število ruskih farmerjev (no pa tudi slovenskih in drugih) zmanjšalo za 10x.

Se strinjam, ni slaba ideja, vendar ob pogoju, da lahko potem ta sredstva za normalen fee nakažeš drugam. 50 USDC imajo fee za prenos USDC, kar je rop pri belem dnevu.

Kripto ::

tonis je izjavil:

BTC lokalno znotraj kanalčiča, širše gledano znotraj trikotnika (še širše pa najbrž v D fazi wyckoff vzorca)

Zaenkrat se drži supporta tako na 4h kot tudi 1D rsi grafu.

Trikotnik sicer velja za continuation pattern, torej nadaljevanje padca. Ampak v tem bullu je že bilo videnih nekaj kontra breakoutov. Februarja npr rising wedge(bearish vzorec) je bil prebit navzgor in tudi dosegel target(če se prav spomnim ~57k), takoj za tem pa je obrnilo v drugo smer in je bil dosežen tudi bear target.



Sem enakega mnenja, ko pogledaš 6 mesečno ali enoletno se zelo lepo vidi, da je v D fazi. Ja se drži supporta in istočasno kontinuirano znižuje, se spušča. 2x decline na 40k in gre vse nižje z vmesnimi odboji.

Money is mindset!

Mato989 ::

realize je izjavil:

Mato989 je izjavil:

27.000 usdc dobivam vsak teden 50$ ce pa se btc pumpne do 75k dolarjev pa se tisto pretopim in bom pol stakal 80.000 usdc

Apy je lepo 13,x% ne ljubi se mi vec drkat s trgom, lepse bi bilo ce bi od nekod se potegnil 30k da bi mel 60k plus btc ampak ok


A si odprl popoldanski s.p. za stake-anje ali gre brez tega?


Ne, lepo binance visa kartica, ce bo se kdo odprl celsius je referal da dobiva oba 40 dolarjev btcja ko nakaze 400 dolarjev gor za 30 dni vec v zs
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Neon87 ::

Ali je že kdo dobil deteljico (CLV) v denarnico iz token sale round 3 option na Coinlist?

Joze_K ::

vprašanje..
kaj pomeni taka kvadratasta oblika poslovanja - popolnoma ravne linije, stopničasti premiki (ETC)
 ETC coin

ETC coin



nerazumljivo.. to kot da ni delovanje trga ampak računalnikov..

Jure14 ::

Joze_K je izjavil:

vprašanje..
kaj pomeni taka kvadratasta oblika poslovanja - popolnoma ravne linije, stopničasti premiki (ETC)
 ETC coin

ETC coin



nerazumljivo.. to kot da ni delovanje trga ampak računalnikov..

Pomeni, da vsega skupaj trguje 5 ljudi (računov) in si med sabo malo prodajajo kovance.
V upanju, da kdo zunanji nasede in ga oberejo.

Senior Dev ::

Mato989 je izjavil:

realize je izjavil:

Mato989 je izjavil:

27.000 usdc dobivam vsak teden 50$ ce pa se btc pumpne do 75k dolarjev pa se tisto pretopim in bom pol stakal 80.000 usdc

Apy je lepo 13,x% ne ljubi se mi vec drkat s trgom, lepse bi bilo ce bi od nekod se potegnil 30k da bi mel 60k plus btc ampak ok


A si odprl popoldanski s.p. za stake-anje ali gre brez tega?


Ne, lepo binance visa kartica, ce bo se kdo odprl celsius je referal da dobiva oba 40 dolarjev btcja ko nakaze 400 dolarjev gor za 30 dni vec v zs

Aha, tako vi tajite davek in delate na črno? Furs te opazuje, Mato. Potem pa mi vsi davkoplačevalci nasrkamo zarad takih barab.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

sloxl8 ::

Senior Dev je izjavil:

Mato989 je izjavil:

realize je izjavil:

Mato989 je izjavil:

27.000 usdc dobivam vsak teden 50$ ce pa se btc pumpne do 75k dolarjev pa se tisto pretopim in bom pol stakal 80.000 usdc

Apy je lepo 13,x% ne ljubi se mi vec drkat s trgom, lepse bi bilo ce bi od nekod se potegnil 30k da bi mel 60k plus btc ampak ok


A si odprl popoldanski s.p. za stake-anje ali gre brez tega?


Ne, lepo binance visa kartica, ce bo se kdo odprl celsius je referal da dobiva oba 40 dolarjev btcja ko nakaze 400 dolarjev gor za 30 dni vec v zs

Aha, tako vi tajite davek in delate na črno? Furs te opazuje, Mato. Potem pa mi vsi davkoplačevalci nasrkamo zarad takih barab.

S čim že? Hodlanje ni obdavčeno, trgovanje in minanje je.

Morison ::

Dogi gre spet na luno. To bo denarja:))

Senior Dev ::

Doge si kupoval po 0.00004$? Svaka čast!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

WizzardOfOZ ::

Originally formed as a joke, Dogecoin was created by IBM software engineer Billy Markus and Adobe software engineer Jackson Palmer.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

kow ::

Carovnik, tega pa res nihce ni vedel.

Ne vem sicer kaj naj bi pomenila beseda "formed".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Kripto ::

Dogie se bo spet mal napumpal preden bo omahnil v globino...

Money is mindset!

Morison ::

Kripto je izjavil:

Dogie se bo spet mal napumpal preden bo omahnil v globino...

:))
Mal ven pa mal not. Počasi se daleč pride.
20% v 24h ni slabo. Za en dopust bo.
Še zmeraj dalj kot tvoj BTC, ki je že nekaj časa v prepadu.:))
Povej kolk si v minusu v zadnjem mesecu:))
Vi kar HOLDAJTE:))
Nkol naute znal.
Važn da bo penzija a ne:))

Morison je izjavil:

Kripto je izjavil:

Dogie se bo spet mal napumpal preden bo omahnil v globino...

:))
Mal ven pa mal not. Počasi se daleč pride.
20% v 24h ni slabo. Za en dopust bo.
Še zmeraj dalj kot tvoj BTC, ki je že nekaj časa v prepadu.:))
Povej kolk si v minusu v zadnjem mesecu:))
Vi kar HOLDAJTE:))
Nkol naute znal.
Važn da bo penzija a ne:))


P.S. Sorry sedaj že 30%:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Morison ()

Kripto ::

Pripravite si FIAT, da boste lahko čim več nabavljali ugodno v času poletne razprodaje.

Money is mindset!

Kripto mesi ::

Mandlc je zgodba o uspehu. Februarja še keša ni znal naložit na bistamp, sedaj pa že strokovnjak za pasje kovance. Bolano vam rečem! Prekosil samega učitelja Boruta.

Mato989 ::

Kripto mesi je izjavil:

Mandlc je zgodba o uspehu. Februarja še keša ni znal naložit na bistamp, sedaj pa že strokovnjak za pasje kovance. Bolano vam rečem! Prekosil samega učitelja Boruta.


:))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
642 / 1490
»»