» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
633 / 1490
»»

GupeM ::

kriptobog je izjavil:

In leta 2013 ti graf ni pokazal, da bo šel preko 62k, tako da ne bluzi. Nimaš pojma.
Lahko odpremo graf 2013 pa analiziramo. Se lahko še ne vem kako matraš s kracanjem pa ne boš prišel do 62k take profit, sploh pa ne na to, da bo tp še točno leta 2021.

Slab si ti trader, če nisi tega videl. Saj bi ti narisal, pa ne boš razumel.

zelenobeli ::

Namesto da se tukaj drkate, nappvejte najnižjo točko v tem ciklu padca, preden gremo gor. Tako boste napovedal naprej in ne bo potem izgovorov, pa sj sm jst to vedu

GupeM ::

zelenobeli je izjavil:

Namesto da se tukaj drkate, nappvejte najnižjo točko v tem ciklu padca, preden gremo gor. Tako boste napovedal naprej in ne bo potem izgovorov, pa sj sm jst to vedu

Lahko bi ti točno povedal. Ampak ne boš razumel, tko da sorry.

kriptobog ::

zelenobeli je izjavil:

Namesto da se tukaj drkate, nappvejte najnižjo točko v tem ciklu padca, preden gremo gor. Tako boste napovedal naprej in ne bo potem izgovorov, pa sj sm jst to vedu


Sem že. Trenutno lahko še vedno pričakujemo pullback proti 50k, in če tam dobimo lepo zavrnitev lahko pričakujemo dip proti 22k. Nekaj dni nazaj objalvjen tudi graf.

GupeM je izjavil:

kriptobog je izjavil:

In leta 2013 ti graf ni pokazal, da bo šel preko 62k, tako da ne bluzi. Nimaš pojma.
Lahko odpremo graf 2013 pa analiziramo. Se lahko še ne vem kako matraš s kracanjem pa ne boš prišel do 62k take profit, sploh pa ne na to, da bo tp še točno leta 2021.

Slab si ti trader, če nisi tega videl. Saj bi ti narisal, pa ne boš razumel.



Ti se kar tolaži :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

IgorCardanof ::

Res si bog. Šel si na BTCUSD chart in potegnil fibonaci retracement na zadnjem večjem vrhu. To zna narest dobesedno faking vsak.

Potegni mi ta fibonanci retracement včeraj na vrhu pa pametuj do kam bo šlo. Delat TA analizo za nazaj znajo vsi.

Zgodovina sprememb…

matic492 ::

Moja analiza je:
Poleti se prodaja ker se rabi lambo & hooker money pa nove jahte, zakaj bi sploh drugače bil v kripto?

Torej 10k do avgusta.

Evo tu lahko vidiš da je zelo očiten t.i. Aventador SVJ Descending quarter panel vzorec:

X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

m0LN4r ::

Jaz vidim problem bolj v tem, da je danes bistveno vec random folka slo v BTC, recimo razni mamice, dedeki, ko sploh nimajo pojma so skocili na hype, celo moj sodelavec si je nekak uspel kupiti BTC pa je tisti tip cloveka, ko racunalnika ne uporablja.

Se enkrat piramida iz kart ok? Pod najnizji sloj stare piramide, je zdaj prisel se en, se nizji sloj, ki je custvenoemocionalno in ekonomsko se bolj sibek.
Vprasanje je kdaj so masovno vstopli, da jih bo izguba tolk v hlace, da bodo zaceli panicarit in jemat ven denar, da bodo lahko sli poleti na dopuste, nov mobitel, zaradi korone brez sluzbe in upanju hitrega zasluzka v smislu, da nimam nic z zgubit.
- Zdaj pa se vserjejo, ker izgubijo nevem recimo 250 evrov in ja sedaj je notr tudi tak sloj ljudi, ko se zaradi vsakega stotaka v hlace pokakajo.

Primer, blagajnicarka v lidlu je na pobudo kolega kupla 700eur pri 30k, ker ji je sodelavec rekel. Sprozila se je verizna reakcija pa so si rekl, ok ajde pa gremo se mi notr. Vsi lepo 700eur. - Pri 50k so bli vsi veseli, malo vec zapravljali, saj bomo pa sli letos na dopust za 1000+ evrov.
Zdaj pa jim kaze 50 evrov izgube pa ze svicajo, kaj bo zdaj.
Ko jim pokaze da je njihovih 700eur, sam se 500eur, pa da za dopust ne bo dovolj, bo masovna panika.

In ja tudi 1 miljon taksnih z 1000 evri je 1 miljarda.


BTW, namesto Tesle bo pac Dacia Spring, sej pa ni tko hudo.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Mato989 ::

m0LN4r je izjavil:

Jaz vidim problem bolj v tem, da je danes bistveno vec random folka slo v BTC, recimo razni mamice, dedeki, ko sploh nimajo pojma so skocili na hype, celo moj sodelavec si je nekak uspel kupiti BTC pa je tisti tip cloveka, ko racunalnika ne uporablja.

Se enkrat piramida iz kart ok? Pod najnizji sloj stare piramide, je zdaj prisel se en, se nizji sloj, ki je custvenoemocionalno in ekonomsko se bolj sibek.
Vprasanje je kdaj so masovno vstopli, da jih bo izguba tolk v hlace, da bodo zaceli panicarit in jemat ven denar, da bodo lahko sli poleti na dopuste, nov mobitel, zaradi korone brez sluzbe in upanju hitrega zasluzka v smislu, da nimam nic z zgubit.
- Zdaj pa se vserjejo, ker izgubijo nevem recimo 250 evrov in ja sedaj je notr tudi tak sloj ljudi, ko se zaradi vsakega stotaka v hlace pokakajo.

Primer, blagajnicarka v lidlu je na pobudo kolega kupla 700eur pri 30k, ker ji je sodelavec rekel. Sprozila se je verizna reakcija pa so si rekl, ok ajde pa gremo se mi notr. Vsi lepo 700eur. - Pri 50k so bli vsi veseli, malo vec zapravljali, saj bomo pa sli letos na dopust za 1000+ evrov.
Zdaj pa jim kaze 50 evrov izgube pa ze svicajo, kaj bo zdaj.
Ko jim pokaze da je njihovih 700eur, sam se 500eur, pa da za dopust ne bo dovolj, bo masovna panika.

In ja tudi 1 miljon taksnih z 1000 evri je 1 miljarda.


BTW, namesto Tesle bo pac Dacia Spring, sej pa ni tko hudo.



Imaš za to kakšno resno analizo ali tako na uč in po feelingu petih poznanstev...

Saj veš, Svet je velik 8 milijard in več ljudi...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

m0LN4r ::

matic492 je izjavil:

Moja analiza je:
Poleti se prodaja ker se rabi lambo & hooker money pa nove jahte, zakaj bi sploh drugače bil v kripto?

Torej 10k do avgusta.

Evo tu lahko vidiš da je zelo očiten t.i. Aventador SVJ Descending quarter panel vzorec:

Tako, zravn mojih socialarjev pa se pride efekt teh "showboyjev" ki, ce bo korone konec se morajo z necim pokazat, pa jih zdaj malce ze stiska pr jajcih.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

strawman ::

Ljudje, se res toliko na tehnično analizo zanašate? Kaj pa neka primerjalna in analiza fundamentov?
Po mojem mnenju je TA precej zavajajoča pri tako špekulativnem (in novem) assetu kot je kripto. Nanjo se zanašam le ko specifično menjam en par valut.

Motion ::

strawman je izjavil:

Ljudje, se res toliko na tehnično analizo zanašate? Kaj pa neka primerjalna in analiza fundamentov?
Po mojem mnenju je TA precej zavajajoča pri tako špekulativnem (in novem) assetu kot je kripto. Nanjo se zanašam le ko specifično menjam en par valut.

FA pri bitcoinu delat 2021? Drugo pa bolj ali manj sledi BTCju vsaj pri velikih nihanjih?

kriptobog ::

IgorCardanof je izjavil:

Res si bog. Šel si na BTCUSD chart in potegnil fibonaci retracement na zadnjem večjem vrhu. To zna narest dobesedno faking vsak.

Potegni mi ta fibonanci retracement včeraj na vrhu pa pametuj do kam bo šlo. Delat TA analizo za nazaj znajo vsi.


Eh. Sem vedel, da ne razmuše. Ti si videl samo fibonacci. Nisi niti opazil, da dva levela nista prava fibonaci levela? Supply/demand? Market structure? Imaš objavljeno fibonacci analizo za naprej. Objalvjeno včeraj ali predvčerajšnjem. pobrskaj po temi.

Za nazaj ne zna vsak postaviti TA analize. Ti si očiten primer. Lahko si tudi vrhunski analitik pa neuspešen trejder. Drugače te pa štekam. Nisi uspešen, treba hodit na šiht za drobiš in si fovš vsem, ki živijo od trejdanja. Zajeban lajf.
In ne mislit, da je trejdanje kr neki v izi zadeva. Je kr jeben posel.

strawman je izjavil:

Ljudje, se res toliko na tehnično analizo zanašate? Kaj pa neka primerjalna in analiza fundamentov?
Po mojem mnenju je TA precej zavajajoča pri tako špekulativnem (in novem) assetu kot je kripto. Nanjo se zanašam le ko specifično menjam en par valut.


Najprej se nauči uporalbjati TA. Potem pa poglej kako se je btc obnašal v preteklosti. Lepo po TA.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

m0LN4r ::

Mato989 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Jaz vidim problem bolj v tem, da je danes bistveno vec random folka slo v BTC, recimo razni mamice, dedeki, ko sploh nimajo pojma so skocili na hype, celo moj sodelavec si je nekak uspel kupiti BTC pa je tisti tip cloveka, ko racunalnika ne uporablja.

Se enkrat piramida iz kart ok? Pod najnizji sloj stare piramide, je zdaj prisel se en, se nizji sloj, ki je custvenoemocionalno in ekonomsko se bolj sibek.
Vprasanje je kdaj so masovno vstopli, da jih bo izguba tolk v hlace, da bodo zaceli panicarit in jemat ven denar, da bodo lahko sli poleti na dopuste, nov mobitel, zaradi korone brez sluzbe in upanju hitrega zasluzka v smislu, da nimam nic z zgubit.
- Zdaj pa se vserjejo, ker izgubijo nevem recimo 250 evrov in ja sedaj je notr tudi tak sloj ljudi, ko se zaradi vsakega stotaka v hlace pokakajo.

Primer, blagajnicarka v lidlu je na pobudo kolega kupla 700eur pri 30k, ker ji je sodelavec rekel. Sprozila se je verizna reakcija pa so si rekl, ok ajde pa gremo se mi notr. Vsi lepo 700eur. - Pri 50k so bli vsi veseli, malo vec zapravljali, saj bomo pa sli letos na dopust za 1000+ evrov.
Zdaj pa jim kaze 50 evrov izgube pa ze svicajo, kaj bo zdaj.
Ko jim pokaze da je njihovih 700eur, sam se 500eur, pa da za dopust ne bo dovolj, bo masovna panika.

In ja tudi 1 miljon taksnih z 1000 evri je 1 miljarda.


BTW, namesto Tesle bo pac Dacia Spring, sej pa ni tko hudo.



Imaš za to kakšno resno analizo ali tako na uč in po feelingu petih poznanstev...

Saj veš, Svet je velik 8 milijard in več ljudi...
Kaksno analizo od koga bi ti rad? Tiste od zgoraj boli kurac, vazno je, da so nove stranke. Zunanji pa taksnih analiz ne morejo delati, ker ne bos dobil teh informacij zaradi varstva podatkov.

Edini nacin je, da spremljas obicne medije in kaksne ankete, ko obicne plebse sprasujejo ali so vlagali v kripto in jaz sem to spremljal in oooogroooomno plebsov je slo v kripto, pa se ogromno neki trejderskih platform se je odprlo za plebs nivo in tudi ogromno ljudi mladih, je prepricalo svoje stare, da so zmetali nitr denar (dont ask me, tak mi je rekla gospa na banki, da ni normalno, pa to je blo nekje januarja, ko sem bil tam). Al pa dobis mejl od Coinbase, da traja 3 tedne, da te support kontaktira, ker imajo tolko novih racunov.

Ampak saj ni vazno. Analize ni, zato to ne obstaja.

Je pa kripto tudi super za skrivanje ukradenega denarja prevarantov, katerih stevilo se je spet za nekajgratnik povecalo. Vir? Samo ena obicna oddaja, na obicnem kanalu od Bundesagentur za Finanze in Bundes Kriminal Agentur in Google.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Mato989 ::

m0LN4r je izjavil:

Mato989 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Jaz vidim problem bolj v tem, da je danes bistveno vec random folka slo v BTC, recimo razni mamice, dedeki, ko sploh nimajo pojma so skocili na hype, celo moj sodelavec si je nekak uspel kupiti BTC pa je tisti tip cloveka, ko racunalnika ne uporablja.

Se enkrat piramida iz kart ok? Pod najnizji sloj stare piramide, je zdaj prisel se en, se nizji sloj, ki je custvenoemocionalno in ekonomsko se bolj sibek.
Vprasanje je kdaj so masovno vstopli, da jih bo izguba tolk v hlace, da bodo zaceli panicarit in jemat ven denar, da bodo lahko sli poleti na dopuste, nov mobitel, zaradi korone brez sluzbe in upanju hitrega zasluzka v smislu, da nimam nic z zgubit.
- Zdaj pa se vserjejo, ker izgubijo nevem recimo 250 evrov in ja sedaj je notr tudi tak sloj ljudi, ko se zaradi vsakega stotaka v hlace pokakajo.

Primer, blagajnicarka v lidlu je na pobudo kolega kupla 700eur pri 30k, ker ji je sodelavec rekel. Sprozila se je verizna reakcija pa so si rekl, ok ajde pa gremo se mi notr. Vsi lepo 700eur. - Pri 50k so bli vsi veseli, malo vec zapravljali, saj bomo pa sli letos na dopust za 1000+ evrov.
Zdaj pa jim kaze 50 evrov izgube pa ze svicajo, kaj bo zdaj.
Ko jim pokaze da je njihovih 700eur, sam se 500eur, pa da za dopust ne bo dovolj, bo masovna panika.

In ja tudi 1 miljon taksnih z 1000 evri je 1 miljarda.


BTW, namesto Tesle bo pac Dacia Spring, sej pa ni tko hudo.



Imaš za to kakšno resno analizo ali tako na uč in po feelingu petih poznanstev...

Saj veš, Svet je velik 8 milijard in več ljudi...
Kaksno analizo od koga bi ti rad? Tiste od zgoraj boli kurac, vazno je, da so nove stranke. Zunanji pa taksnih analiz ne morejo delati, ker ne bos dobil teh informacij zaradi varstva podatkov.

Edini nacin je, da spremljas obicne medije in kaksne ankete, ko obicne plebse sprasujejo ali so vlagali v kripto in jaz sem to spremljal in oooogroooomno plebsov je slo v kripto, pa se ogromno neki trejderskih platform se je odprlo za plebs nivo in tudi ogromno ljudi mladih, je prepricalo svoje stare, da so zmetali nitr denar (dont ask me, tak mi je rekla gospa na banki, da ni normalno, pa to je blo nekje januarja, ko sem bil tam). Al pa dobis mejl od Coinbase, da traja 3 tedne, da te support kontaktira, ker imajo tolko novih racunov.

Ampak saj ni vazno. Analize ni, zato to ne obstaja.

Je pa kripto tudi super za skrivanje ukradenega denarja prevarantov, katerih stevilo se je spet za nekajgratnik povecalo. Vir? Samo ena obicna oddaja, na obicnem kanalu od Bundesagentur za Finanze in Bundes Kriminal Agentur in Google.


Pa ti veš da je slovenska anketa in 5 tisoče vlagateljev v crypto na world wide skali nepomemben pik komarčka kajne?

Razen če hočeš rečt da je slovenska anketa ali bolje rečeno anketa neke 24kur merodajna in reprezentativna za vse prebivalce Slovenije in širom Sveta...

Resnica je bližje temu kot jo vidim jaz... od cele moje familje širše in cele familje moje punce torej cca 100 ljudi trgujem v cryptu samo jaz in moj bratranec... od vseh mojih boljših in redno videčih se prijateljev trgujemo v cryptu samo 3je (od 20)

Prostora za rast je še ogrooomno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

Stevilo vlagateljev je irrelevantno. Vecina slovenskih gospodinj in studentov je revnih kot cerkvena mis.

m0LN4r ::

Seveda, sicer jaz nisem govoril o nobeni slovenski anketi, ampak o novicah o nemskih bankah, nima veze.
Prostora za rast je še ogrooomno
Vsekakor, za vsako ko na novo gradis piramido, je mal vecja od prejsnje, samo vec kart rabis.



Resnica je bližje temu kot jo vidim jaz... od cele moje familje širše in cele familje moje punce torej cca 100 ljudi trgujem v cryptu samo jaz in moj bratranec... od vseh mojih boljših in redno videčih se prijateljev trgujemo v cryptu samo 3je (od 20)
Za kontrast, najbolj friska aplikacija, ki je reklamirana na lokalni nemski televiziji, na kateri lahko kupujes valute ima vec kot miljon novih uporabnikov od lani.
Aplikacija je mobile only, za Ger, Fr in Aus Google Store userje.

Zdaj pa se prisej ostale, ki jih svet pozna.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

kow ::

Stekamo Molnar, govoris nemski. Car si.

m0LN4r ::

kow je izjavil:

Stevilo vlagateljev je irrelevantno. Vecina slovenskih gospodinj in studentov je revnih kot cerkvena mis.
No ja za 50 miljonov francoskih socialarjev, pa je 100 evrov drobiz, 1000evrov pa vreden riziko za hitr zasluzek. Just sayin.

Ce v lokalnih cajtungah o tem pisejo, da je treba kupit kupit kupit od bozica, pa da lokalne banke jamrajo, da ljudje premikajo denar iz svojih "varcevalnih" racunov v kripto, ni zanemarljivo.

Mogoce na Slovenskem nivoju, ampak Slovenija je ena mala vas.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Morison ::

m0LN4r je izjavil:

Jaz vidim problem bolj v tem, da je danes bistveno vec random folka slo v BTC, recimo razni mamice, dedeki, ko sploh nimajo pojma so skocili na hype, celo moj sodelavec si je nekak uspel kupiti BTC pa je tisti tip cloveka, ko racunalnika ne uporablja.

Se enkrat piramida iz kart ok? Pod najnizji sloj stare piramide, je zdaj prisel se en, se nizji sloj, ki je custvenoemocionalno in ekonomsko se bolj sibek.
Vprasanje je kdaj so masovno vstopli, da jih bo izguba tolk v hlace, da bodo zaceli panicarit in jemat ven denar, da bodo lahko sli poleti na dopuste, nov mobitel, zaradi korone brez sluzbe in upanju hitrega zasluzka v smislu, da nimam nic z zgubit.
- Zdaj pa se vserjejo, ker izgubijo nevem recimo 250 evrov in ja sedaj je notr tudi tak sloj ljudi, ko se zaradi vsakega stotaka v hlace pokakajo.

Primer, blagajnicarka v lidlu je na pobudo kolega kupla 700eur pri 30k, ker ji je sodelavec rekel. Sprozila se je verizna reakcija pa so si rekl, ok ajde pa gremo se mi notr. Vsi lepo 700eur. - Pri 50k so bli vsi veseli, malo vec zapravljali, saj bomo pa sli letos na dopust za 1000+ evrov.
Zdaj pa jim kaze 50 evrov izgube pa ze svicajo, kaj bo zdaj.
Ko jim pokaze da je njihovih 700eur, sam se 500eur, pa da za dopust ne bo dovolj, bo masovna panika.

In ja tudi 1 miljon taksnih z 1000 evri je 1 miljarda.


BTW, namesto Tesle bo pac Dacia Spring, sej pa ni tko hudo.

Še en kripto strokovnjak se je pribasal v temo. Samo pod drugim imenom>:D
A to govoriš iz svojih izkušenj. Revček na sociali.
Za žaljenje in pljuvanje po drugih si res strokovnjak.

kow ::

Ti francoski socialarji itak pumpajo kakec kojne. Retail kuri denar, firme bodo pa bodo potrpezljivo kupovale eter in defi.

m0LN4r ::

Im April 2020 hatte die APP 150.000 Nutzer..... Ende 2020 soll die App 600.000 Nutzer haben mit einem verwalteten Vermögen von vier Milliarden Euro gehabt haben.
Im Mai 2021 wird eine weitere Finanzierungsrunde in Höhe von 900 Millionen US-Dollar mit einer Bewertung von 5 Milliarden US-Dollar bekannt.


Za žaljenje in pljuvanje po drugih si res strokovnjak.
Nevem iz cesa si ti to razbral, jaz govorim samo o magnitudi novih uporabnikov, ki pred tem niti slisali niso za kripto, kaj sele kupovali.
Rekel, sem da ima samo ta ena aplikacija 10x toliko userjev, kot pred dobrim letom, kot indikator narascanja spodnjega dela piramide. Samo eno aplikacijo, jih je pa se ene vsaj 10 taksnih.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Mato989 ::

m0LN4r je izjavil:

Im April 2020 hatte die APP 150.000 Nutzer..... Ende 2020 soll die App 600.000 Nutzer haben mit einem verwalteten Vermögen von vier Milliarden Euro gehabt haben.
Im Mai 2021 wird eine weitere Finanzierungsrunde in Höhe von 900 Millionen US-Dollar mit einer Bewertung von 5 Milliarden US-Dollar bekannt.


Za žaljenje in pljuvanje po drugih si res strokovnjak.
Nevem iz cesa si ti to razbral, jaz govorim samo o magnitudi novih uporabnikov, ki pred tem niti slisali niso za kripto, kaj sele kupovali.
Rekel, sem da ima samo ta ena aplikacija 10x toliko userjev, kot pred dobrim letom, kot indikator narascanja spodnjega dela piramide. Samo eno aplikacijo, jih je pa se ene vsaj 10 taksnih.



Kako veš da to niso userji ki so odšli leta 2017 oz 2018? V tem je ravno problem, vsi nekaj govorite/govorimo pa nimamo realnih cifer...

Realnost je pa taka, da ima CELOTEN crypto market zanemarljiv marketcap napram ostalim zadevam... recimo samo 1 podjetje na Svetu je vrednejše kot polovico cryopta... kaj ti to pove? Da je prostora za rast še ogromno...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

m0LN4r ::

Pa kje sem jaz napisal, da ne bo raslo? Seveda bo, po ocenah je najvec novih uporabnikov moskih sredine 30 let. Kje so se tu ostali.
Jaz pravim, da bomo med rastjo se parkrat prileteli na dno, sem napisal zakaj. Al bo to poleti al za bozic al drugo leto, nima veze.
Tisti na vrhu piramide, se nimajo scim vec za igrat, ko tisti spodaj, kot dominoefekt zgrabi panika in zbezijo, za njimi bodo bezali tisti na sredini itn. Zato pa sem tudi napisal, da je vprasanje, kje je tista tocka, ko se bo najvec folka posralo v hlace in zacelo bezat.

Pac, ce v kratkem ne priletimo do dna, tudi ni panike. Meni je dovolj ce kupim za 10k in prodam za 100k. Da bi se pa jajcal tam neki vmes, ko je hype, je pa zivljenje prekratko in denarnica pretanka.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

m0LN4r ::

Glede na to, da je najvecji porast uporabnikov bil pozimi, bi rekel da z temi 30-35k$ se gibamo na nevarnem obmocju. Ce se bo v mediji hypalo, ajde gremo spet kupit bo kul. Ce pa bodo zaceli plebsnews pisat, bejzite pa super za mene.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Senior Dev ::

A ti tudi shortaš? Kdaj si odpr short če ni skrivnost? Na 65k za BTC?

Okoli piramide in sesuvanja pa se pač čaka na pozitivne in negativne novice ki premikajo market. 40% gor dol lahko gre praktično kadarkoli, zato je treba vedno spati samo na eno oko.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

m0LN4r ::

Jaz sem kupil lani poleti, ko je crasnilo isto z avtomatiko. Zakaj bi bilo skrivnost. Prodal sem za velikonocne praznike.
Zdaj pa cakam na naslednji padec. Pa ce bom cakal dve leti, bom cakal.

Vse je odvisno od manipulacije, zdaj bi morala kaka znana osebnost fukniti notr miljardico, zravn twitnit "kupujte ker je poceni" pa bi takoj sli rapido nad 100k.

Ampak jaz bi rajsi videl, da gremo cist dol, da grem ponovno all in. 2018 se je splacalo, 2019 se je tudi splacalo. Glih tok, da je za benz pa jugeca.

Senior Dev je izjavil:

A ti tudi shortaš? Kdaj si odpr short če ni skrivnost? Na 65k za BTC?

Okoli piramide in sesuvanja pa se pač čaka na pozitivne in negativne novice ki premikajo market. 40% gor dol lahko gre praktično kadarkoli, zato je treba vedno spati samo na eno oko.

Eno leto plusminus je shortanje?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Senior Dev ::

Kaj te potem muči v resnici? Naredil si x5 in če si bil allin je to verjetno vsaj kakšnih 100k notri in 500k ven. Zdaj pa nehaj jokat in uživaj v kešu.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

m0LN4r ::

Nismo se dovolj nizko, da bi dal not 500k
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

tonis ::

Je že ugotovljeno kdo si lasti najdaljšega, da potem nadaljujemo z nekim "nivojem" debate...

Senior Dev ::

Nodi mi je sumljiv. Odkar mu je Mina prinesla visok donos, je bolj redko na forumu. Saj prav, jaz mu privoščim. 8-)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Kraken will list mina. Buuum

https://twitter.com/krakenfx/status/139...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Coinbase in Binance jo bosta tudi listala takoj. Upajmo samo, da bo listing v času evforije in ne v času padca.

PrihajaNodi ::

A ga drzis?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Sicer pa v grafih točno piše, kakšna bo vrednost 1. junija in kakšno bo stanje na marketu. Dajte kak evro donirat kriptobogu, da si bo lahko kupil sendvič, pa da vam zaupa to modrost.

Če je bil zmožen napovedat covid crash 6 mesecev vnaprej, mislim da je cena 3 dni vnaprej mačji kašelj. Tudi napoved za 50k najprej je bila enostavna.

Pa še tako transparenten je in nam za vsak trejd za nazaj pove, kako je trejdal. Dober si!

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kraken will list mina. Buuum

https://twitter.com/krakenfx/status/139...

Presale 0.05$. Whaaaaaaaaat? Zdaj pa hočejo 100$ za kos? Nodi, svaka čast. :)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Senior Dev je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kraken will list mina. Buuum

https://twitter.com/krakenfx/status/139...

Presale 0.05$. Whaaaaaaaaat? Zdaj pa hočejo 100$ za kos? Nodi, svaka čast. :)

Obesi ali cepi se. kar pac zelis
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Trenutno je vrednost mina tokenov 77$ na eno mino, tako da ni dalec od resnice

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Trenutno je vrednost mina tokenov 77$ na eno mino, tako da ni dalec od resnice


Je iou. Ceprav lbank ma prave tokene. Se dobr da sm xtz dumpov
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Skoda ker je na socialni in ni mogel kupit.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

$paid
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

No money for lazy souls.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IgorCardanof ::

Pomoje se splača it all in v mino, pa potem takoj prodaš, preden dobijo presalerji svoje žetone. Presalerjem se ne gre za tech, ampak samo za zaslužek. Vidimo tu na primeru nodija in gandolfinota.

kikach ::

Gledam potencialno, če je kakšen ICO z potencialom prit v top 50 pa ga trenutno ne vidim. Kakšen predlog?

IgorCardanof ::

Ti si eden izmed teh, ki pridejo na zabavo ob 4:30 zjutraj in sprašujejo, kdaj se začne parti pa kje lahko dobiš alko?

matic492 ::

Zdaj je vse zelo riskantno... tile tehnični analitiki so sicer glasni in se imajo za neke uber duper preorka, ampak je moja napoved z sliko Lamborghinija enako natančna kot njihove.

V kripto se lahko greš tehnično analzio na kratek rok.. tako da malo poswingaš zadeve. Napovedovanje npr. 2 mesca v naprej je pa utter bullshit in kdorkoli kaj takega napove in zadane je pač imel srečo.

Sem se šel to 2016.. takrat sem začel, in sem poznal samo MA indikator, pa sem zadel 5 zaporednih trejdov na DNT coinu takrat. Ker je pač tako bilo v bull marketu. In sem mislil da sem oh in sploh pameten in najjači na svetu in da bom čez 1 mesc miljonar.

Reality hits you sooner or later.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

49106 ::

IgorCardanof je izjavil:

Ti si eden izmed teh, ki pridejo na zabavo ob 4:30 zjutraj in sprašujejo, kdaj se začne parti pa kje lahko dobiš alko?


:D:D:))

gandolfino ::

@Kikach

Vabljen vsaj na afterparty.

Imam ico za tebe ki bo vsaj top 50 - Mina protocol

Ni res da nisem tehnološki navdušenec..zelo me zanima Porsche Cayenne tehnologija priključnega hibrida
Nodi pa sanja o romunskem high techu: Dacia Spring Electric

profesjonalc ::

Nevem a je že kdo nalimal al ne ampak vseeno: https://www.reddit.com/r/Bitcoin/commen...

Buy BTC, hold and earn yield :)

PacificBlue ::

kikach je izjavil:

Gledam potencialno, če je kakšen ICO z potencialom prit v top 50 pa ga trenutno ne vidim. Kakšen predlog?


PulseChain?
I’m out.
:3

Miki N ::

49106 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Ti si eden izmed teh, ki pridejo na zabavo ob 4:30 zjutraj in sprašujejo, kdaj se začne parti pa kje lahko dobiš alko?


:D:D:))


Eeee, ne tako posmehljivo. Ob tistih urah so se dostikrat na žurkah pojavili "čistilci", ki so pobirali že rahlo obnemogle pijane babe.
««
633 / 1490
»»