» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
625 / 1490
»»

kriptobog ::

tonis je izjavil:

kriptobog je izjavil:


lol. moving average gledate? Saj to vam je jasno, da je to lagging indikator in da sledi ceni? če cena pade, bo moving average padel. Totalno neuporabno. Fatnje, poglejte malo market structure, fibonacci retracement, itd. Potem boste videli, kako lepo se predvidi premike skoraj v piko.

Seveda da sledi ceni ampak na vecjih timeframih ne mores na kratek rok drasticno premaknit MA torej lahko priblizno sklepas v katerem obmocju se bo nahajal.

Ti kaj pove da se velikokrat fib level in mocen MA nahajata na istem mestu?


Jaja, pove mi točno nič. ma je totalno neuporaben za resno delo. Za vas amaterčke naj pa kar bo. Koliko ste zaslužili z ma v zadnjih 5 letih? Ste že vsi v penziji? :))

tonis ::

Na podlagi butastih odgovorov vidim cigav klon si.

kriptobog ::

tonis je izjavil:

Na podlagi butastih odgovorov vidim cigav klon si.


Kot ponavadi. Butasta vprašanja, butasti odgovori...

Senior Dev ::

Trole bi bilo potrebno odstraniti iz teme. Mimogrede, kateri kovanec danes pumpamo? Rabim iz 100$ tam 5 čukov vsaj do jutri. Hvala!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PersonaRuda ::

Senior Dev je izjavil:

Trole bi bilo potrebno odstraniti iz teme. Mimogrede, kateri kovanec danes pumpamo? Rabim iz 100$ tam 5 čukov vsaj do jutri. Hvala!

:))

Današnji zmagovalni vpis. :D

StarMafijec ::

kriptobog je izjavil:

lol. moving average gledate? Saj to vam je jasno, da je to lagging indikator in da sledi ceni? če cena pade, bo moving average padel. Totalno neuporabno. Fatnje, poglejte malo market structure, fibonacci retracement, itd. Potem boste videli, kako lepo se predvidi premike skoraj v piko.


OK. S katerimi programi to gledaš? Hvala!

Mato989 ::

kriptobog je izjavil:

tonis je izjavil:

kriptobog je izjavil:


lol. moving average gledate? Saj to vam je jasno, da je to lagging indikator in da sledi ceni? če cena pade, bo moving average padel. Totalno neuporabno. Fatnje, poglejte malo market structure, fibonacci retracement, itd. Potem boste videli, kako lepo se predvidi premike skoraj v piko.

Seveda da sledi ceni ampak na vecjih timeframih ne mores na kratek rok drasticno premaknit MA torej lahko priblizno sklepas v katerem obmocju se bo nahajal.

Ti kaj pove da se velikokrat fib level in mocen MA nahajata na istem mestu?


Jaja, pove mi točno nič. ma je totalno neuporaben za resno delo. Za vas amaterčke naj pa kar bo. Koliko ste zaslužili z ma v zadnjih 5 letih? Ste že vsi v penziji? :))


Glede na to da se tebi da pisat po tem forumu lahko varno predpostavimo da tudi ti z svojimi analizami nisi v penziji torej je uspeh tam tam, penzija success = NIČEN =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

tonis je izjavil:

kriptobog je izjavil:


lol. moving average gledate? Saj to vam je jasno, da je to lagging indikator in da sledi ceni? če cena pade, bo moving average padel. Totalno neuporabno. Fatnje, poglejte malo market structure, fibonacci retracement, itd. Potem boste videli, kako lepo se predvidi premike skoraj v piko.

Seveda da sledi ceni ampak na vecjih timeframih ne mores na kratek rok drasticno premaknit MA torej lahko priblizno sklepas v katerem obmocju se bo nahajal.

Ti kaj pove da se velikokrat fib level in mocen MA nahajata na istem mestu?


Jaja, pove mi točno nič. ma je totalno neuporaben za resno delo. Za vas amaterčke naj pa kar bo. Koliko ste zaslužili z ma v zadnjih 5 letih? Ste že vsi v penziji? :))


Glede na to da se tebi da pisat po tem forumu lahko varno predpostavimo da tudi ti z svojimi analizami nisi v penziji torej je uspeh tam tam, penzija success = NIČEN =)


Če bi spremljal ostale teme, bi vedel, da sem pustil službo in sem full time trader.
Na tvojem mestu bi bil raje tiho, ko si kljub kriptozmagam in službi, rabil denar od staršev za svoje đabe stanovanje :))

Senior Dev je izjavil:

Trole bi bilo potrebno odstraniti iz teme. Mimogrede, kateri kovanec danes pumpamo? Rabim iz 100$ tam 5 čukov vsaj do jutri. Hvala!


Lahko naslednji teden? Bom imel en IDO. Če boste pridni vam pošeram predno bo razprodan. Pričakujete lahko med x20-x50

StarMafijec je izjavil:

kriptobog je izjavil:

lol. moving average gledate? Saj to vam je jasno, da je to lagging indikator in da sledi ceni? če cena pade, bo moving average padel. Totalno neuporabno. Fatnje, poglejte malo market structure, fibonacci retracement, itd. Potem boste videli, kako lepo se predvidi premike skoraj v piko.


OK. S katerimi programi to gledaš? Hvala!


lol? Tradingview

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

Mato989 ::

Aha, torej nisi v penziji... si povedal vse... moj kolega je tudi na sociali pa se ma za traderja, nekej v tvojem rangu =) pravim milijonarjem se ne da tu pametovat =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

Aha, torej nisi v penziji... si povedal vse... moj kolega je tudi na sociali pa se ma za traderja, nekej v tvojem rangu =) pravim milijonarjem se ne da tu pametovat =)



Nekaj je kolega na socila, ki se ima za trejderja, nekaj je pa full time trader. Če ne zastopiš kaj pomeni biti full time trader, ne komentiraj. Ko boš (kar dvomim) milijonar, boš videl koliko in kaj se nam da. Zakaj misliš, da so milijonarji drugačni od tistih, ki niste? Si res tako zabit?
Kot sem že par postov višje omenil, ko je nekdo spraševal po track recordih... Še ni bilo junaka, ki bi prišel pogledati.

kow ::

A zdej ti bomo pa mi dokazovali, da si luzer, lol. Kar ti nam dokazi, da nisi. Kar objavi vse tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

kriptobog ::

kow je izjavil:

A zdej ti bomo pa mi dokazovali, da si luzer, lol. Kar ti nam dokazi, da nisi. Kar objavi vse tukaj.


Luzer si ti. Če te zanima, dvigni svojo leno rit pa pridi. Če si prelen za to, ali pa pač ne upaš, to ni moj problem. Z veseljem pokažem, če prideš.

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kow ::

Ti si postavil trditev (da si kao edini dobri analitk/trejder kle). Moj privzet odgovorov je: "sure, mali ubogi fantek". Na tebi je, da nam dokazes. Se bolje pa je, da se nehas kurcit. Pa lahko zakljucimo. Ker nas ne zanima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Mato989 ::

kow je izjavil:

Ti si postavil trditev (da si kao edini dobri analitk/trejder kle). Moj privzet odgovorov je: "sure, mali ubogi fantek". Na tebi je, da nam dokazes. Se bolje pa je, da se nehas kurcit. Pa lahko zakljucimo. Ker nas ne zanima.


Točno tak 8-)

Danes sem dobil crypto kartico, stestiram jutri
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

kow je izjavil:

Ti si postavil trditev (da si kao edini dobri analitk/trejder kle). Moj privzet odgovorov je: "sure, mali ubogi fantek". Na tebi je, da nam dokazes. Se bolje pa je, da se nehas kurcit. Pa lahko zakljucimo. Ker nas ne zanima.


Zakaj potem sprašuješ za track record, če te ne zanima? Mogoče se najde še kdo? Sem pa verjetno edini tukaj, ki ima CFTe... Večina vas sploh ne ve kaj to je, tako da kar trudite se s svojim drobižem priti do penzije.

Mato989 je izjavil:

kow je izjavil:

Ti si postavil trditev (da si kao edini dobri analitk/trejder kle). Moj privzet odgovorov je: "sure, mali ubogi fantek". Na tebi je, da nam dokazes. Se bolje pa je, da se nehas kurcit. Pa lahko zakljucimo. Ker nas ne zanima.


Točno tak 8-)



Tako kot nas ne zanimajo tvoje nizke plače in pomoč staršev pri nakupu poceni stanovanja sineku, ker je sam nesposoben zaslužit 100k, da bi si kaj sam kupil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

kow ::

Matr moras imet nizko samopodobo, da se kurcis z nekim certifikatom :|

kriptobog ::

kow je izjavil:

Matr moras imet nizko samopodobo, da se kurcis z nekim certifikatom :|


Lol. Nič fantje. Uživajte v vaših slabo plačanih službah in kupujte v pričakovanju novega deepa. Parim normalnim tukaj gori podelim info o x20-x50 coinu, to je pa to :)

kow ::

Zbogom!

IL_DIAVOLO ::

Boljše slabo plačana služba, kot full time socialna :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Mato989 ::

Haha, to sem jaz zavrnil šiht ko so mi ponujali v Degirotu šiht in ta certifikat da mi ga plačajo TROLOLOL... on se pa hvali okrog s tem.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Boljše slabo plačana služba, kot full time socialna :))



:))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

kriptobog ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Boljše slabo plačana služba, kot full time socialna :))


Lahko se mi zahvališ, da toliko prispevam v blagajno, da tebi in podobnim država lahko omogoči socialno...

Mato989 je izjavil:

Haha, to sem jaz zavrnil šiht ko so mi ponujali v Degirotu šiht in ta certifikat da mi ga plačajo TROLOLOL... on se pa hvali okrog s tem.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Boljše slabo plačana služba, kot full time socialna :))



:))


Si ja. Zakaj še nisi v penziji, ko si pa toliko obrnil s kriptom že? Non stop nekaj glasen o profitih, potem ti morajo pa starši dati denar za nakup ene luknje :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

hdx ::

Že to, da si tako užaljen, nam pove veliko.
Ne poznam milijonarja, ki bi se trudil druge prepričat, da je res milijonar.

_Hammer_ ::

Tudi slovenci dajejo coine v startup na Gate.io :)

Mato989 ::

hdx je izjavil:

Že to, da si tako užaljen, nam pove veliko.
Ne poznam milijonarja, ki bi se trudil druge prepričat, da je res milijonar.


Tako je... in to z certifikatom ki ga ponudijo delat marsikomu lol...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

zelenobeli ::

Dobr res ne vem kaj vam je naredil kriptobog, da se tuki neki drkate. Pa clovk daje svoje komentarje, ce vam niso vsec, gres naprej, ne pa da ga bombandirate. Rade volje od njega vzamem ucne ure branja grafov. Se bolj pa nasvete za x20 in x50 kovance. Ce pa vam ni do branja, pa greste naprej.

Senior Dev ::

_Hammer_ je izjavil:

Tudi slovenci dajejo coine v startup na Gate.io :)

A tale Jan je ravno kriptobog tu na forumu? Ali je kriptobog en drugi milijonar iz forexa? Ma teh milijonarjev je toliko da sem čisto zbegan.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Mato989 ::

zelenobeli je izjavil:

Dobr res ne vem kaj vam je naredil kriptobog, da se tuki neki drkate. Pa clovk daje svoje komentarje, ce vam niso vsec, gres naprej, ne pa da ga bombandirate. Rade volje od njega vzamem ucne ure branja grafov. Se bolj pa nasvete za x20 in x50 kovance. Ce pa vam ni do branja, pa greste naprej.



Nič nam ni naredil samo prišel je v temo podjebavat in žalit in se bahat brez dokazil in zdaj smo mi krivi?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

hdx ::

zelenobeli je izjavil:

Dobr res ne vem kaj vam je naredil kriptobog, da se tuki neki drkate. Pa clovk daje svoje komentarje, ce vam niso vsec, gres naprej, ne pa da ga bombandirate. Rade volje od njega vzamem ucne ure branja grafov. Se bolj pa nasvete za x20 in x50 kovance. Ce pa vam ni do branja, pa greste naprej.


Si mu že poslal zs? Upam, da ne boš pozabil na nas, ko se boš kopal v denarju

Senior Dev ::

Mato989 je izjavil:

Nič nam ni naredil samo prišel je v temo podjebavat in žalit in se bahat brez dokazil in zdaj smo mi krivi?

Samo res. Naslednji milijonar naj pride z dokazili če želi bit uradno milijonar! To je to. Hvala za razumevanje.
Po defaultu pa je vsak delavec u fabrki in to prosim da se upošteva v bodoče.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

globoko grlo ::

Tale tema bi rabila forke, kjer se potem doticni lahko podjebavajo v nedogled :)

Drgac pa se mi zdi, zgolj po obcutku, da gremo se dol, kr konkretno, pol pa do sred/konc poletja lepo gor, sam vseen ne bo to bull za alte x2 vsak dan :)

Kaj pa po poletju pa ne vem.

Pa ponavljam, zgolj obcutek.
Hm, mogoce bi mogu Milana Vidovitega poklicat, haha

Aja, pa kriptobog, se priporocan za x50 :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

paradoxxx ::

Kje smo s solaniumom, dans je bil listing, bolj svoh price action, dobra 2x...

Yeezes ::

Po kok si vi ponavad nažete z Binanc (al pa kje drugje) na svoj bančni račun, da nimate dodatnega dela s Fursom?
kkšnih 8-10k bi moglo bit ok, ane? NLB pravi, da nerabim dodatnih dokazil/pojasnil, nevem pa pri kateri številki se zalaufa Furs? (v povprečju dobim na račun 1500EUR, če to kj šteje, haha)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Yeezes ()

Sined9 ::

Shortam x20 btc

endelin ::

Sined9 je izjavil:

Shortam x20 btc

Facebook Dev je shortal ko je šlo iz 20k na 40k.

Sined9 ::

endelin je izjavil:

Sined9 je izjavil:

Shortam x20 btc

Facebook Dev je shortal ko je šlo iz 20k na 40k.

Hehe:))

kow ::

Ja, zanimivo ga bi bilo slisati, ce/kdaj je prodal eth/defi tokene.

Motion ::

Kam bo sedaj potegnilo gor al dol?

IgorCardanof ::

Mogoče samo teorija, ampak sumim da je fishsticks = kriptobog. Obadva sta imela blesave ideje, da so grafi glavni, dogajanje v svetu pa je na to odvisno od tega, kaj na grafu kaže. Torej iz grafa lahko prebereš, kdaj bo musk tvitnil kaj, kdaj bo covid kriza, kdaj bo clash med Kitajsko in ZDA in tako dalje. Kakšen prvovrsten luzer.

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Prebijamo 39k, medtem ko je kriptobog pobegnil ker ni uspel dokazati da je milijonar. Žalostna zgodba ampak resnična. :8)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IgorCardanof ::

Raje celo življenje delam za minimalca in komaj shajam iz meseca v mesec, kot pa da imam ogromno keša, pa potem tako slabo psihično situacijo kot jo ima kriptobog. Smili se mi človek. Misli, da je nevem kaj dosegel, a izven svojega trejdinga je najbrž nula v življenju. Brez kolegov, brez smisla za lajf ... Upam da si najde pomoč, preden naredi kaj drastičnega :/

kiFni ::

žalastno, da je milijonar fultime trader, pa še oglaša se na slo-tech.
miljonar nardi nekaj trejdov na leto. fukne not 300K, proda x10 in ma nove 3 milijone.
vmes pa nekje uživa v exotiki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

globoko grlo ::

Pa dobr, dejte ga že prebolet, sej vas ni brez vazelina nategnu.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Morison ::

Senior Dev je izjavil:

Trole bi bilo potrebno odstraniti iz teme. Mimogrede, kateri kovanec danes pumpamo? Rabim iz 100$ tam 5 čukov vsaj do jutri. Hvala!

LOL
Kdo se oglaša! Največji TROOOL te teme.
Mal si preberi prejšne strani kaj vse si nasral.
Marš seronjo jedan!

IgorCardanof ::

Kar je zmotilo marsikoga tu je to, da je prišel notri, začel govorit čez ostale, pa nabijat kako je dober, hkrati pa ne bo naredil ničesar, da bi vsaj malo nakazal, da je to res. Prejme slab odziv in se začne obnašat kot največja jokica.

Če bi meni tonis ali powaah ali pa še kdo drug rekla, da delata milijone s trajdingom, bi jima 10x lažje verjel, ker tu gor objavljata stvari in svoje analize in lahko vidimo.

Ne pa da pride sem in reče, napovedal sem covid crash 6 mesecev vnaprej, ker se je tam fibonacci krog sekal z neko črto.

Morison je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Trole bi bilo potrebno odstraniti iz teme. Mimogrede, kateri kovanec danes pumpamo? Rabim iz 100$ tam 5 čukov vsaj do jutri. Hvala!

LOL
Kdo se oglaša! Največji TROOOL te teme.
Mal si preberi prejšne strani kaj vse si nasral.
Marš seronjo jedan!


Če bi razumel Seniorja, bi vedel, da je bil tale post vrhunec komedije. :|

Zgodovina sprememb…

BorutO ::

Mato989 je izjavil:

Danes sem dobil crypto kartico, stestiram jutri


Kero pa? Binance?

Mato989 ::

BorutO je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Danes sem dobil crypto kartico, stestiram jutri


Kero pa? Binance?


da
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

tonis ::

Jeff, jaz sem ze veckrat napisal da sem amater, torej dalec od miljonov :) tu objavljam bolj zato ker drugi ne.
Lahko da tip pozna trading ampak ocitno je da je kot oseba kreten, ego do lune.

BorutO ::

Uf, ta kartica je pri meni že kar na polno v uporabi. Zdaj edino še morem pogruntati, kako iz bančne kartice prenakazati nekam denar, da ne bi videli na izpisku na banki, da je šlo v kripto ali iz kripta ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

Bobr123 ::

tonis je izjavil:

Jeff, jaz sem ze veckrat napisal da sem amater, torej dalec od miljonov :) tu objavljam bolj zato ker drugi ne.
Lahko da tip pozna trading ampak ocitno je da je kot oseba kreten, ego do lune.


Mojstrom se ni nikoli potrebno hvaliti s tem kar znajo. Hvalijo se ponavadi kvazi-mojstri... lp
««
625 / 1490
»»