» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
589 / 1489
»»

SuperKripto ::

Ok dej mi najd nekaj komentarjev iz leta 2017 kjer je bilo normalno ce si kupil kovanc in pricakoval x100 ali x1000 v par tednih. Je kdo reklamiral kovance na najvecjih svetovnih tv postajah? So leta 2017 reklamiral na tiktoku od koder je vsak dan prihajalo na milijone novih kupcev? Ne, ni cisto tako. Tisto je bila drugacna paralelna realnost. Dokler bodo ljudje prepricani v uspeh, tako dolgo po taksna realnost zmozna obstajat. Zakaj so leta 2017 kar naenkrat prenehal verjet v ico, verjetno ze veste. Zdaj smo trenutno v paralelni realnosti, kjer je normalno da se na glavnih mainstream oddajah pogovarjajo o dolocenih kovancih, kako da so fajn nalozba. Pac ne skrivajo vec, da zelijo imeti kripto v mainstream in se vidi, da si prizadevajo, da bi ljudje masovno vstopili v kripto.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

Ok dej mi najd nekaj komentarjev iz leta 2017 kjer je bilo normalno ce si kupil kovanc in pricakoval x100 ali x1000 v par tednih. Je kdo reklamiral kovance na najvecjih svetovnih tv postajah? So leta 2017 reklamiral na tiktoku od koder je vsak dan prihajalo na milijone novih kupcev? Ne, ni cisto tako. Tisto je bila drugacna paralelna realnost. Dokler bodo ljudje prepricani v uspeh, tako dolgo po taksna realnost zmozna obstajat. Zakaj so leta 2017 kar naenkrat prenehal verjet v ico, verjetno ze veste. Zdaj smo trenutno v paralelni realnosti, kjer je normalno da se na glavnih mainstream oddajah pogovarjajo o dolocenih kovancih, kako da so fajn nalozba. Pac ne skrivajo vec, da zelijo imeti kripto v mainstream in se vidi, da si prizadevajo, da bi ljudje masovno vstopili v kripto.

To je bilo vse dokler google niuvedel ico cenzure. V kolikor se zacnejo google in yt blokade za nove coine bo oa spet zima prisla.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

SuperKripto je izjavil:

Ok dej mi najd nekaj komentarjev iz leta 2017 kjer je bilo normalno ce si kupil kovanc in pricakoval x100 ali x1000 v par tednih. Je kdo reklamiral kovance na najvecjih svetovnih tv postajah? So leta 2017 reklamiral na tiktoku od koder je vsak dan prihajalo na milijone novih kupcev? Ne, ni cisto tako. Tisto je bila drugacna paralelna realnost. Dokler bodo ljudje prepricani v uspeh, tako dolgo po taksna realnost zmozna obstajat. Zakaj so leta 2017 kar naenkrat prenehal verjet v ico, verjetno ze veste. Zdaj smo trenutno v paralelni realnosti, kjer je normalno da se na glavnih mainstream oddajah pogovarjajo o dolocenih kovancih, kako da so fajn nalozba. Pac ne skrivajo vec, da zelijo imeti kripto v mainstream in se vidi, da si prizadevajo, da bi ljudje masovno vstopili v kripto.


To bi ti lahko povedali tisti, ki so takrat sodelovali v p'n'd. Tudi takrat se je delalo 100x. Ja takrat je bil ICO za vsako neumnost, ki se jo je kdo spomnil in potem je bila stvar marketinga, shilanja... ICO za pizzo, skoraj dobesedno. To so bile res take zgodbe, WP, road mapi...da so mejili na norost, kasneje pa na nateg. Takrat ni bilo tiktokerjev, tiktok generacija je v tej novi realnosti še hitrejša, še bolj nepotrpežljiva. Dogie, meme, p'n'd coins...Za njih ni nič zanimivo če ni vsaj 100x, še bolje 1000x v zelo kratkem času. Se strinjam. Bear trend bo to vse odplaknil, večina se bo nekega dne zbudila z velikanskim tičem v ta zadnji...ko bo divje zabave in orgije konec. Nič jim ne bo jasno.

Money is mindset!

Phantomeye ::

sam je ful hecn, včasih so razni scami skušali vsaj zvenet kinda legit, razen par izjem, zdej se sploh ne trudijo, pa maš razne cumshote itd

endelin ::

btc dominanca 39%:O Še malo in se bo prepolovila izpred parih mescev

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Kripto ::

Phantomeye je izjavil:

sam je ful hecn, včasih so razni scami skušali vsaj zvenet kinda legit, razen par izjem, zdej se sploh ne trudijo, pa maš razne cumshote itd



Glede na to, da gre v glavnem za tiktokerje se niti ne potrebujejo potrudit, da bi zveneli kinda legit. Saj jih niti ne zanima projekt, zanima jih 1000x z poopcoin :D

Money is mindset!

Phantomeye ::

Kripto je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

sam je ful hecn, včasih so razni scami skušali vsaj zvenet kinda legit, razen par izjem, zdej se sploh ne trudijo, pa maš razne cumshote itd



Glede na to, da gre v glavnem za tiktokerje se niti ne potrebujejo potrudit, da bi zveneli kinda legit. Saj jih niti ne zanima projekt, zanima jih 1000x z poopcoin :D



Sej poo coin app je god send, če se zafrkavaš z shit coini. Če imaš shitcoin v denarnici pa ga povežeš s poop-pom, lahko vidiš kok je vredno kar maš. ful fajn.

Yohan del Sud ::

Nekaj drobiža, za eno malico, mi je ostalo na Krakenu iz 2017, ko sem se malo špilal, da se pač naučim posla. Seme (eth) je sedaj naenkrat vredno za ene toplice, pa me zanima, če bi ga bilo vredno premaknit v kakšen bolj "zelen" kripto. Dolgoročna špekulacija. Predlogi?
www.strancar.com

Mishko0 ::

DeepBrainChain DBC. Dogaja na polno letos in še bo. https://mobile.twitter.com/DeepBrainCha...

chucki ::

Magicna meja 40.000 je prebita
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

LeXani ::

Winter its coming! Sploh ne upam pogledat portfelj. Kaj kitajska spet muti? Razprodaja ubistvu..
Čas prve prijave 04.11.2005

Mato989 ::

No KONČNO je tole zdaj padec ko lahko začnemo omenjat kako pada, ne pa ko ste jokali po 3 urah rdečega pred meseci =)

Kako lepo je biti v USDC!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

GupeM ::

sebas4 ::

Dnevni RSI je bil tako nizko kot je sedaj marca 2020. A to pomeni da je konec padca? Verjetno ne. Smo tudi pod 200 DMA. Zona 35k zna držati, ker je to nekje cena vstopa Tesle. IMO Vse kar je pod 35k je dobra cona aumulacije za pojačan DCA.

IgorCardanof ::

Oj, dobro jutro!

Ne panicarit, glede na projekcije to nikakor ne more biti vrh. Za vrh more it nujno v parabolo bitcoin, potem pa mora sledit divji alt season, kjer grejo vsi alti x100.

Hold!!!

IgorCardanof ::

Prav zanimivo gledat no. Vsi so prepricani, da ni vrh, vejo pa da bo sedaj nekaj casa malo beara, jeseni pa gremo na motherfucking luno.

Hmmm. Totej vsi so pripravljeni, da velki igralci unloadajo na njih, hkrati pa ne bodo niti reagiral. Recipe for disaster.

sebas4 ::

To verjetno prodaja retail. Institucije, ki so v glavnem na Coinbase pobirajo BTC v cold storage. Na Binance, ki je bolj retail borza pa se inflow BTC povečuje v zadnjih par mesecih. CZ pravi da so v zadnjih 3 mesecih imeli vsaj 10X novih računov in trend še vedno raste. Zgleda, da bo to kar dobr shake out retaila in week hands. Čakam, da Michael Saylor objavi koliko je nabavil v zadnjih dneh :)

boolsheat ::

Zadnje je bilo to:
Michael Saylor
@michael_saylor
.
17h
MicroStrategy has purchased an additional 229 bitcoins for $10.0 million in cash at an average price of ~$43,663 per #bitcoin. As of 5/18/2021, we #hodl ~92,079 bitcoins acquired for ~$2.251 billion at an average price of ~24,450 per bitcoin. $MSTR

PrimoZ_ ::

Spirala navzdol.
Dva dni malo stoji da daje upanje da sedaj pa bo.
Potem pa spet stopničko nižje...

PersonaRuda ::

Mato989 je izjavil:

No KONČNO je tole zdaj padec ko lahko začnemo omenjat kako pada, ne pa ko ste jokali po 3 urah rdečega pred meseci =)

Kako lepo je biti v USDC!

+1

Mi smo dejansko prehitro potegnili na x3 od prejšnjega ATH, če primerjamo to s prejšnjim ciklom. In vse to zaradi twita od Muska. In če lahko njegov pozitivni twit vse potegne gor, lahko njegov negativni twit vse zabije dol. Drugače pa jaz ne paničarim, ker se bo slej kot prej obrnil trend. Smo še vedno v bullu in sedaj smo v korekciji. Trenutno smo na skoraj istem kot smo bili leta 2017.

Sparkxl ::

To je samo test za week hands. Poglejte samo to temo, koliko se jih je ponosno pofočkalo, da so v fiatu in stablekoinih. Slabiči,... pravi dedi hodlamo, ampak vseeno ne upamo gledat stanja portfolija do nadaljnega :)

PersonaRuda ::

Tudi jaz sem holder in še nisem nič prodal. Bi pa imel sedaj kljub tej korekciji nekaj plusa, če bi danes vse prodal. Ampak prodajam komaj, ko pokne balon...

Conini ::

China FUD afterparty... zdaj pa počasi v nakupe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

Dumber ::

Greš zvečer pomirjen spat, zjutraj se zbudiš pa te skoro kap.

_wtf_ ::

matic se ne da

tonis ::

Trenutno dnevni MA200. Če to ni lokalno dno (računam na vsaj nekaj odboja), potem je prva trendlinija ~36500. Če po nekem "čudežu" do konca tedna prilezemo nad 46k, smo še v igri.
Ampak če gledam po tem kje so alti in dominanca, nimam najboljšega občutka.

Kripto ::

BTC balon vztrajno spušča zrak...To je obdobje, velike verjetnosti da se zdaj zdaj začnejo sprožati prosti padi in s seboj potegnejo weak hands in panic sell. Na preizkušnji bodo živci in emocije za lovljenje zadnjih možnosti za dobičke ali zmanjševanje izgube.

Money is mindset!

PrimoZ_ ::

Meni se ne zdi nič narobe da sem prodal.
BTC je nižje kot je bila nakupna cena večine le tega, trenutno bi bil že lepem minusu.
ETH ima sicer še ~700$ rezerve ampak zakaj bi spušil ves profit.

Bom kupoval nazaj ko se popravijo razmere. Bo treba kar nekaj rasti do cifer kjer sem prodajal.
Že nekajkrat so me srbeli prsti, da dokupim ker zdej pa res ne ore it nižje, pa je potem naslednji dan še 5% padec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

hdx ::

https://www.bybt.com/LiquidationData

Nekateri res radi gemblajo

zelenobeli ::

Je Musk spet kaj twitnil, da smo sli danes na hitro s Kredarce do Pokljuke.

Kripto ::

hdx je izjavil:

https://www.bybt.com/LiquidationData

Nekateri res radi gemblajo


....
Kockar se krije i čuči u svakom od nas
I čeka pravi čas.
....

Đorđe Balašević - Boža zvani Pub

Money is mindset!

Sparkxl ::

Kripto je izjavil:

BTC balon vztrajno spušča zrak...To je obdobje, velike verjetnosti da se zdaj zdaj začnejo sprožati prosti padi in s seboj potegnejo weak hands in panic sell.


Nič ne potegnejo s seboj, ker ravno slabiči in paničarji so tisti, ki povzročajo ta padec. Tako je za zasledit vsepovsod, razen na slotechu. Tukaj mojstri že pri -5% vedno trobijo o medotu

Dumber ::

Mogoce bo pa danes faj dan, ce bo vse gor šlo :D nižje skoraj ne more :)

sebas4 ::

Jaz se držim DCA, če gremo tokrat pod 30k podvojim DCA. To je to. Če naredimo nek hiter ATH/blow off top pa poberem nekaj dobička. Do sedaj se je ta način obnesel. Ni ravno rocket science.

PrihajaNodi ::

BTC na 30k pa prodam zeno in avto in ga kupim.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Seveda. Zato pa te bo pohlep pokopal na koncu. Jaz sem že pridno u fabrki in delam po 10 ur na dan za 2k neto na mesc in 15 izplačil na leto. To je prava pot. To the moon!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Dumber ::

PrihajaNodi je izjavil:

BTC na 30k pa prodam zeno in avto in ga kupim.


Daj sliko žene.

doktorproof ::

No, zdaj se je pa pokorigiral tisti Muskov dildo iz februarja.

Zgodovina sprememb…

detroit ::

ko smo že pri splošni debati,
ko probam iz trezorja (my eth wallet) poslat na bitstamp mi zajamra da je to contract address neki neki (missing details ker sem na dopustu in sem preko "brata" to delal) in da bom izgubil še tisti dust ki ga imam. A kdo ve kako se sploh pošlje eth na bitstamp oz iz kakšne denarnice?
Skero

lazni ::

Senior Dev je izjavil:

Seveda. Zato pa te bo pohlep pokopal na koncu. Jaz sem že pridno u fabrki in delam po 10 ur na dan za 2k neto na mesc in 15 izplačil na leto. To je prava pot. To the moon!

2k neto, 15 izplačil na leto?! Wau dobra fabrka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lazni ()

kow ::

code monkeying ;)

WRC555 ::

Game over, vsi vse prodat pa u fabrko za minimalca.

Mamo junake ki sedaj kupujejo, ali sem v manjšini :)

PrimoZ_ ::

Bila je junakinja, ki je kupovala par dni nazaj. Danes je vsaj 15% v minusu.

aiko ::

Sparkxl je izjavil:

To je samo test za week hands. Poglejte samo to temo, koliko se jih je ponosno pofočkalo, da so v fiatu in stablekoinih. Slabiči,... pravi dedi hodlamo, ampak vseeno ne upamo gledat stanja portfolija do nadaljnega :)


Zakaj bi holdal, če lahko prodaš z plusom, počakaš da še bolj pade, vmes mirno spiš, ko se trend obrne pa ponovno kupiš še več kovancev za nižjo ceno kot si jh imel prej in posledično takoj začneš delat plus, ne pa da čakaš in upaš da sploh prideš na nulo najprej..

Sem bil sam tudi na žalost med holderji 2018..in ne, ne bom spet. lesson learned

endelin ::

A se splača btc za 39k ali se čaka 29k?

Senior Dev ::

endelin je izjavil:

A se splača btc za 39k ali se čaka 29k?

https://alternative.me/crypto/fear-and-...
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

Izgleda kriptoban na ceno včeraj še ni bil vštet:D

Btc iz 65k na 39k ;((
Izgleda je bil listing coinbase vrh tega bulla

Śe vedno drži da se maja prodaja:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PacificBlue ::

endelin je izjavil:

A se splača btc za 39k ali se čaka 29k?


29k. Not a financial advise.
I’m out.
:3

sebas4 ::

Marec 2020 BTC 3.500 $
Maj 2021 BTC 39.000 $

Bear market?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sebas4 ()

endelin ::

sebas4 je izjavil:

Marec 2020 BTC 3.500 $
Maj 2021 BTC 39.000 $

Bear market?

Januar 2017 1500
December 2018 3k

Bear market?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()
««
589 / 1489
»»