» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
580 / 1489
»»

XRPNERD ::

Če bi imel fiat bi šel danes all in na 44k. Gledam sveče iz konec februarja.
Borut0, zajebal si. Tolaži se s tem, da nisi naredil minusa.

endelin ::

lahko da je Musk videl, da btc stagnira, da ne more do 70k in je vse skup prodal.

BorutO ::

Pa to je vsak vedel, saj noben ni verjel, da bo bitcoin prišel iz 20k na 40k, iz 40k na 60k ... razen nekaterih, ki imajo malo preveč zaupanja v bitcoine. ;) Še jaz ne verjamem, da bo shiba prišla do dveh ničel ... v bistvu, ko sem prvič kupil shibo, sem bil 80%, da bo samo eno ničlo izgubila v roku meseca ali dveh, in potem tako dalje ...

Zakaj bi zajebal? Da nisem pri 30k dvignil in bi recimo danes kupil za skoraj 10k isto oz. za 30k veliko več? ni potrebe. Če mi milijarda coinov ni dovolj, potem pa si res ne zaslužim niti enega coina. ;)

Senior Dev ::

John McAfee in Elon Musk se tuširata v zaporu. Kateri mislite da bi pobiral milo? Hipotetični primer.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

BorutO ::

McAfee ... ker musk je še vedno med najbogatejšimi zemljani ... mcafee bi mu stopala in še marsikaj drugo poljubljal, da bi se priliznil tistim milijardam. :D

IgorCardanof ::

XRPNERD je izjavil:

Če bi imel fiat bi šel danes all in na 44k. Gledam sveče iz konec februarja.
Borut0, zajebal si. Tolaži se s tem, da nisi naredil minusa.


Si ze nazaj notri, ali samo nimas vec fiata na menjalnicah?

cezplotnik ::

Zezz je izjavil:

Ne vem kaj jokate jez ETH šortam že od 3800 moj "bull" se šele začenja :D btw. Buy gold, silver ;)


Slabo trollanje, ker se še posebej srebro se res splača sedaj kupiti :)

XRPNERD ::

BorutO je izjavil:



Zakaj bi zajebal? Da nisem pri 30k dvignil in bi recimo danes kupil za skoraj 10k isto oz. za 30k veliko več? ni potrebe. Če mi milijarda coinov ni dovolj, potem pa si res ne zaslužim niti enega coina. ;)


Mislim ja, razliko 20k bi lahko vložil nekam drugam a ne? A si povedal ženi kaj se je zgodilo in zakaj ne?
Lahko bi vložil npr. v nek bolj solid projekt med prvih 20 cmc kovancev? Al pa imel 2 leti pokritih 800 eur stroškov...

IgorCardanof je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

Če bi imel fiat bi šel danes all in na 44k. Gledam sveče iz konec februarja.
Borut0, zajebal si. Tolaži se s tem, da nisi naredil minusa.


Si ze nazaj notri, ali samo nimas vec fiata na menjalnicah?


Imam vse v altih. Solana, ada, avax, itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

Zezz ::

cezplotnik je izjavil:

Zezz je izjavil:

Ne vem kaj jokate jez ETH šortam že od 3800 moj "bull" se šele začenja :D btw. Buy gold, silver ;)


Slabo trollanje, ker se še posebej srebro se res splača sedaj kupiti :)

Zlato zarad prihajajoče inflacije, srebro tudi ampak me odbija zarad davka. Nikakor niso donosi kaklr pri kripto, ampak bolje kot met denar na banki. Pol profota iz kripto in delnic imam v plemenitih kovinah

Majkomilo ::

Če srebro naročiš iz Estonije ni davka.

Zezz ::

Majkomilo je izjavil:

Če srebro naročiš iz Estonije ni davka.

To ne vem, sam sem xau fan že od vedno, v fizični obliki da se razumemo.

Ironično pa del prodal da sem hendlal kripto zdej pa spet kupujemo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

Majkomilo ::

Zezz je izjavil:

Majkomilo je izjavil:

Če srebro naročiš iz Estonije ni davka.

To ne vem, sam sem xau fan že od vedno, v fizični obliki da se razumemo.

Ironično pa del prodal da sem hendlal kripto zdej pa spet kupujemo


Tudi sam kupujem plemenite kovine le v fizični obliki.

No upam, da si kaj zaslužil s kripto in boš lahko kupil več kot pa si prodal.

Zgodovina sprememb…

BorutO ::

No, saj že nazaj lepo raste ... tudi včeraj je nekje ob istem času začelo nazaj rasti :) Kaj bo jutri, bomo pa videli.

Zezz ::

Majkomilo je izjavil:

Zezz je izjavil:

Majkomilo je izjavil:

Če srebro naročiš iz Estonije ni davka.

To ne vem, sam sem xau fan že od vedno, v fizični obliki da se razumemo.

Ironično pa del prodal da sem hendlal kripto zdej pa spet kupujemo


Tudi sam kupujem plemenite kovine le v fizični obliki.

No upam, da si kaj zaslužil s kripto in boš lahko kupil več kot pa si prodal.

Sem že, enako tudi tebi

enemon ::

Cardano gor 8% v eni uri, not bad.

BorutO ::

Kaj pa zdaj, a? Lepo mirno spat, ko se je market umiril? Zdaj kupite, juti okoli 2h zadnjo prodate. :)

Akira_ ::

Jaz sem kupila. Zdej pa ma da gre gor.

BorutO ::

si šla na bitcoin?

Akira_ ::

Mal ETH mal BTC.
Zaenkrat oboje dobr kaže.

BorutO ::

Shiba je eksplodirala :)

SuperKripto ::

endelin je izjavil:

lahko da je Musk videl, da btc stagnira, da ne more do 70k in je vse skup prodal.

ja itak, kot je tudi v par tednih videl, da bitcoin ni okolju prijazen, prej pa je mislil da je, ce verjames. A vi se vedno mislite, da je elonu toliko do denarja kot povprecnemu uporabniku na tem forumu? Seveda da ne. Verjamem da je zadaj drugacen nacrt. Elon ima dovolj denarja in zdaj razmislja o drugih stvareh. Po mojem mnenju je cilj pripeljat clovestvo na blockchain. Pa da ne bo kdo mislil, da so javne in znane osebe mastermind za tem. Ne. Saj niso neumni, da bi se javno izpostavili. Javne osebe so le administratorji, osebe na placilni listi, ki opravijo delo za njih.

Zgodovina sprememb…

BorutO ::

Zagotovo, da so v tem tudi kakšen Bill Gates, ki je povedal, da ne vidi nič slabega v tem, pa da brez besede ampak ne gre ... Če kdo kaj spremlja muska (če pustiš tiste zabavne nastope), vidi, da je človek izredno inteligenten ... v glavi ima ogromno podatkov, idej kako bi kaj uresničil itd. Če mu kaj te milijarde pomenijo ali ne? Itak, da mu, brez tega ne bi bil tako uspešen, zdaj ima več denarja, da se lahko igra z njim. Pa mislim, da ta človek nikoli ne laže, vsaj dobili ga še niso. V bistvu se norčuje tako iz sebe kot tudi iz svojih podjetij. Najbolj znana je bila ona, ko je v cybertrucka nekdo vrgel kuglo in je zlomila obe šipi, potem pa se zraven smejal in rekel, da bodo to popravili ... v enem intervjuju pa je povedal zakaj je do tega prišlo in kako so zadevo popravili.
Recimo dobro razmišljanje ima glede spacexa, ko ga je nekdo iz publike vprašal, zakaj sam ne bi letel na mars kot prvi zemljan, pa je rekel, da če bi se na poti do tja kaj zalomilo, da bi investitorji spacexa naredili vse, da bi podjetje zavozili. Tudi to, koliko mu je do denarja ... od majhnih nog je recimo sanjal o električnih avtih ... ko je bila leta 2008 finančna kriza, je ves svoj denar, ki ga je še imel, vložil v Teslo in SpaceX, če tega takrat ne bi naredil, danes o Tesli in SpaceXu ne bi govorili, ker več ne bi obstajali firmi.
Muska nisem maral oz. mu sledil, še bolj se mi je zasral, ko je nekoga ozmerjal za ... pedofila ali koga že, sem že pozabil, ko so rudarji otroke reševali iz ene jame ... Še le, ko sem začel malo njegove videe gledati, sem ugotovil, da ni nor, ima pa včasih bujno domišljijo, ampak, lahko je še ne vem kako bujna, jo bo probal uresničiti .. no, vsaj časovnega stroja mu ne bo uspelo, ker je rekel, da je to nemogoče izumiti.

BorutO ::

mimogrede ... po zadnjem modelu tesle je napovedal,da je zdaj njegova glavna prioriteta starship ... torej, ogromno denarja bo rabil, da bo probal do leta 2024 poslati človeka na luno, kot je obljubil. Mars je prestavil do nekje leta 2028, dokler polet na luno ne bo uspešen. Tako, da zagotovo bitcoina, da čim več denarja pobere. Če bi imel težke milijarde bi tudi jaz bil investitor pri spacexu. :P

celje ::

ok. kaj se mu plete po glavi, ne ve nihce. da je malce "poseben" vemo vsi. denarja pa se nihce ne brani. je bilo za pricakovati, da bo naredil buy and sell. ce kaj, ni neumen. videl priloznost, kupil, twitnil, prodal, twitnil. boli ga k... za ostale. pac, tipicen amer.

PrimoZ_ ::

Čestitam za dead cat bounce, kdor je kupil...

kow ::

Kripto market cap se vedno nad 2T. :)) To je pac prvi pravi padec v zadnjih mesecih. Kako ze? Dobrodosli v kripto?

PacificBlue ::

She is a witch:O

I’m out.
:3

Conini ::

BorutO je izjavil:

Pa to je vsak vedel, saj noben ni verjel, da bo bitcoin prišel iz 20k na 40k, iz 40k na 60k


A si lohk še bolj neumen?
2017 smo šli iz $1.100 (top 2013) na $20.000 - računaj razmerja.

Padce smo pa tud imeli glih nekaj takega 30-40% - ironično eden največjih padcev smo imeli ravno v maju 2017 iz cca $3100 na $1900.


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

Mato989 ::

BorutO je izjavil:

Fantje .. ne se sekirat ... zdaj bo počasi prišla ura, ko bo spet vse raslo do jutrišnjega poldneva, potem pa spet isto. :D Recimo, da bo tako spet. ;)


Razen če ne bo =)

kow je izjavil:

Hehe. Mogoce pa bo ta tema spet normalna cez nekaj mesecev.:))


Tu se pa strinjam s tabo, tele pasje procesije in podobno sranje scam coinov je šlo preko vseh meja dobrih okusov
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

zztop ::

BorutO je izjavil:

Pa mislim, da ta človek nikoli ne laže, vsaj dobili ga še niso.

Seriously? :))

BorutO je izjavil:

Še le, ko sem začel malo njegove videe gledati

Tukaj tiči problem, začel si z gledanjem propagandnih videojov. Saj dobro, kripto trejdanje + Musk opranost gre skupaj. Oboji prispevate k kreiranju nove krize.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

BorutO ::

Po teh padcih se bo videlo, če bo shiba preživela. Če to preživi, je za nič na svetu ne prodam. Tudi ostali shit coini so vprašanje, ki so v zadnjih dveh mesecih se pojavljalinod nikoder. Dober test, da se popuca, kar ni ok, pa začnemo dokupovati. :)

BorutO je izjavil:

Po teh padcih se bo videlo, če bo shiba preživela. Če to preživi, je za nič na svetu ne prodam. Tudi ostali shit coini so vprašanje, ki so v zadnjih dveh mesecih se pojavljalinod nikoder. Dober test, da se popuca, kar ni ok, pa začnemo dokupovati. :)

Zaradi muska, ki zagovarja doge, ga nisem še nobenega kupil, pa ne bom, ker sem ga zamudil. Kupujem coine, ki nimajo veliko šans, da preživijo... Razen shibe. Mi imamo vizijo za uspeh samo v coinih, musk pa v podjetjih... Velika razlika o tem, kdo med nami je pametnejši od njega. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

lamborđini ::

BorutO je izjavil:

Po teh padcih se bo videlo, če bo shiba preživela. Če to preživi, je za nič na svetu ne prodam. Tudi ostali shit coini so vprašanje, ki so v zadnjih dveh mesecih se pojavljalinod nikoder. Dober test, da se popuca, kar ni ok, pa začnemo dokupovati. :)

Bos investiral dve oziroma tri milijarde shibe?

tonis ::

Za las je šlo, ampak vseeno je bilo nad 8-O:)

Tedenska sveča je zaključila tik nad EMA21, pogledal sem na bitstamp in coinbase, na obeh je nad linijo. Trenutno smo sicer pod, ampak zdaj je težko govorit kaj bo čez 7 dni.
Morebiti zna it vmes tudi proti 40k, kjer je dnevni MA200. To bi bilo nekaj podobnega kot Tesla scenarij lani.

Zgolj špekuliram...

Siso ::

Vitalik je ravno zakuru 40% shiba tokens,tako da zdaj je igra odprta

BorutO ::

Enih 500 mio bi še dokupil, da bi bilo 2mrd, da bo dvakratnik trenutne cene. :p to pa bi bilo to. Če bi vedel, bi jurja notri počil že pri osmih nulah, pa bi danes že imel čez 20mio zagotovo. :)

Siso je izjavil:

Vitalik je ravno zakuru 40% shiba tokens,tako da zdaj je igra odprta

Kaj misliš s tem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

Siso ::

kar jin je še imel je zakuru

ene 10 % je še zadržu,torej polovico šibe token je manj na trgu,zdaj mamo fiksno št.tokenov

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Siso ()

Mato989 ::

Siso je izjavil:

kar jin je še imel je zakuru

ene 10 % je še zadržu,torej polovico šibe token je manj na trgu,zdaj mamo fiksno št.tokenov


Nikol ni fiksno, kaj veš kdo je še kaj skuril :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Siso je izjavil:

kar jin je še imel je zakuru

ene 10 % je še zadržu,torej polovico šibe token je manj na trgu,zdaj mamo fiksno št.tokenov


Tole je zelo bullish. Sem odprl 3x long na shibi. Vitalik je videl, da nima smisla, da pridobi toliko sovražnikov, kot jih je Musk dobil v zadnjih dneh in je raje rešil zadnje vrste psov, namesto, da bi jih likvidiral. Pohvale :)

BorutO ::

Ja super ... torej postajam potencialni milionar. :D :P

IgorCardanof ::

Borut, dobronamerni komentar, ampak ti bos cez 2 leti imel manj v kriptu kot toliko kolikor si vanj vlozil.

Mato989 ::

Jaz pa privoščim Borutu! Čeprav tip ni vedel da lahko kupiš del bitcoina in čeprav je tip trdil da če zraste oboje 30% da več zasluži če je token 0,0000000 je zdaj na pragu milijonarja... držim pesti da gre Shiba Inu na 0,01USD!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Mu vsi privoščimo. Svetujemo pa mu tudi, naj ne brezglavo drži neuporabne memekovance do nekih nerealnih številk in naj vzame vsaj nekaj profita ven. Če ima sedaj za 30k shibe, naj vzame 10k ven. Lepo je zaslužil, hkrati je pa še zmeraj lahko milijarder, če gre shiba na 1$.

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

Mu vsi privoščimo. Svetujemo pa mu tudi, naj ne brezglavo drži neuporabne memekovance do nekih nerealnih številk in naj vzame vsaj nekaj profita ven. Če ima sedaj za 30k shibe, naj vzame 10k ven. Lepo je zaslužil, hkrati je pa še zmeraj lahko milijarder, če gre shiba na 1$.


Naj dela kot želi... drugače če bo poslušal nasvete bo na koncu lahko v veliki potencialni izgubi...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

Jeff, Tezos ti je zelo blizu ATL.

lamborđini ::

In Borut We Trust. Borutu iskreno privoscim, da postane milijonar, mogoce celo prvi slovenski milijarder. Go Borut, Go shiba!

kow ::

Hehe, se nisi nic naucil iz "In Elon We Trust"?

BorutO ::

Bomo videli. :) Kot sem rekel, če mi uspe, nekaj malega podarim ... veliko ne, ker razen norčevanja iz shit coinov nisem nič pametnega dobil tu gor, pa par oseb, ki so bili prijazni in pomagali. ;) Kaj pa vem ... mogoče bom pa na koncu še dalje norčevan. :) Kar bo, bo ... vsi coini so začeli bolj pri podnu, eni so preživeli, drugi ne ... mogoče shiba bo ... Musk še enkrat twitne, pa bo spet poletela. :)

sajba10 ::

Borut samo furaj dalje, ne oziraj se na razne komentarje. Meni je že dober filing, ko imam par miljonov shib (pa dejansko še niso vredne dobrega kosila v Michelinovi restavraciji, da o vinski spremljavi ne govorim) :)

BorutO ::

Hehe ... če bi jih poslušal, danes ne bi imel več niti ene shibe. :P

kow ::

Borut, vseeno je razlika, ce zasluzis s kriptom, ki se uporablja in ima trajno vrednost. Ali pa, ce izpulis denar mulariji iz rok. Se pocutis bolje, ce ne drugega.
««
580 / 1489
»»