» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
557 / 1490
»»

BorutO ::

Torej, se bo shiba obdržala. ;) Polovico jih ima ... a si kdo upa predstavljati kaj je to enega keša? Saj razni coin izumitelji, ki so med top 10 po cenah, so zagotovo težki milijarderji, zagotovo se bezos, musk ipd, skrijeta pred njimi.

kow ::

Aha, airdrop Vitaliku za marketing, hehe. :)) Upam, da si vzame cas ter vse dumpne.

No, se bolje bi bilo, da bi prodajal in dal v dobrodelne namene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

endelin ::

Sedaj lahko shiba hodlerji samo upajo da se vitalik ne zbudi na levi nogi in vse skup dumpne:D

IgorCardanof ::

kow je izjavil:

enemon je izjavil:

50% shibe drži Vitalik. Če bo prodal, bo veselo.

Proof?


Ob ustanovitvi kovanca decembra je tisti, ki ga je naredil 50% poslal Vitaliku. Tako da on je ultimate sitkojn holder.

endelin ::

Itak da pocasi sella vitalik

BorutO ::

Eni sellajo, drugi kupujejo ;)

doktorproof ::

sajba10 je izjavil:

:) Lamborghini URUS :)


Ursus bo boljš.

Machete ::

Držal sem LRC pol leta ali več.. 2 dni nazaj se odločim, da malo premenjam. Danes je +70% .. kot da bi me en v glavo zezal.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

LeXani ::

Shiba bo hitro v vrhu če je vitalik za njem, eth pa še bolj XD
Čas prve prijave 04.11.2005

oracle ::

BorutO je izjavil:

Drži ta coin nekaj let, oz. tako dolgo, da boš videl, da bo ta coin enkrat v letih, če ne še prej, prišel do 0,01.

Fascinira me ta slepi optimizem. In to kljub temu, da SAM opažaš, da se novi kovanci množijo ko ščurki. Vsi ne bodo šli 1000000x v ceni. A res ne razumeš al si samo zatiskaš oči?

Veliko BTC in ETH killerjev je že prišlo med top 20 ali celo top 10. Pa so zdaj na smetišču zgodovine. Veliko jih je de-listanih. Ne vpraši kako vem.

lotar123 ::

Ja, če kupiš šitcoin za velike pare in ga držiš ti pač ni pomoči, če pa malo pluješ po tem valu in pobiraš vložke pa ni neke panike. No ne bo na koncu x10000, se pa isto kar nekaj nabere.

Normalno, da se na tej poti tudi zajebeš, vendar če gre to za vložke do 50-100$ se ravno ne sekiraš preveč...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

Debejli ::

A ima kdo kako idejo o tem kako identficirati perspektivne shitcoin-e? Gledam malo podatke in nekateri so na voljo npr; število transakcij, število holderjev, etc.

Bolj v smislu avtomatizacije iskanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Debejli ()

Kripto ::

oracle je izjavil:

BorutO je izjavil:

Drži ta coin nekaj let, oz. tako dolgo, da boš videl, da bo ta coin enkrat v letih, če ne še prej, prišel do 0,01.

Fascinira me ta slepi optimizem. In to kljub temu, da SAM opažaš, da se novi kovanci množijo ko ščurki. Vsi ne bodo šli 1000000x v ceni. A res ne razumeš al si samo zatiskaš oči?

Veliko BTC in ETH killerjev je že prišlo med top 20 ali celo top 10. Pa so zdaj na smetišču zgodovine. Veliko jih je de-listanih. Ne vpraši kako vem.



Ja najboljši so tako imenovani killerji, ki se od nekje pojavijo in potem čez eno leto znajdejo na pokopališču za coine in tokene :))
Pasja radost, meme coins bodo minili... Vsak velik crash ali bear trend prečisti trg, se skristalizira kdo je kdo in kaj pomeni na trgu, zato bear trend deluje tako kot darwinizem.

Money is mindset!

Phantomeye ::

Debejli je izjavil:

A ima kdo kako idejo o tem kako identficirati perspektivne shitcoin-e? Gledam malo podatke in nekateri so na voljo npr; število transakcij, število holderjev, etc.

Bolj v smislu avtomatizacije iskanja.


hehe, na poocoin imaš nek sniper bot, kjer vidiš na katere coine so sniperboti nastavljeni, mogoče kej pomaga (šlepanje na druge :D)

Kripto je izjavil:

oracle je izjavil:

BorutO je izjavil:

Drži ta coin nekaj let, oz. tako dolgo, da boš videl, da bo ta coin enkrat v letih, če ne še prej, prišel do 0,01.

Fascinira me ta slepi optimizem. In to kljub temu, da SAM opažaš, da se novi kovanci množijo ko ščurki. Vsi ne bodo šli 1000000x v ceni. A res ne razumeš al si samo zatiskaš oči?

Veliko BTC in ETH killerjev je že prišlo med top 20 ali celo top 10. Pa so zdaj na smetišču zgodovine. Veliko jih je de-listanih. Ne vpraši kako vem.



Ja najboljši so tako imenovani killerji, ki se od nekje pojavijo in potem čez eno leto znajdejo na pokopališču za coine in tokene :))
Pasja radost, meme coins bodo minili... Vsak velik crash ali bear trend prečisti trg, se skristalizira kdo je kdo in kaj pomeni na trgu, zato bear trend deluje tako kot darwinizem.


Itak se ustvarjalci teh coinov zavedajo tega. Da je to money grab. Edino vprašanje je ali imajo namen nategnit svoje userje ali ne :D

Recimo chubby shiba je menda praktično kopija safemarsa-a (koda).

Zgodovina sprememb…

Dumber ::

BorutO je izjavil:

Torej, se bo shiba obdržala. ;) Polovico jih ima ... a si kdo upa predstavljati kaj je to enega keša? Saj razni coin izumitelji, ki so med top 10 po cenah, so zagotovo težki milijarderji, zagotovo se bezos, musk ipd, skrijeta pred njimi.


Pa celoten marketcap SHIBE je 11 Milijard. Medtem ko je premoženje Elona ocenjeno na 150 milijard. Malo se umir, saj lepo, da si že na svoji jahti samo vseeno. Prizemljitev ti ne bo škodila :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dumber ()

oracle ::

Seveda se ustvarjalci zavedajo tega. Celo večina kupcev/trejderjev se tega zaveda (ali pač?). Ampak potem pride BorutO, ki pričakuje dolgoročni (večletni) uspeh Shibe. In to ne v obliki upanja, ampak 100% prepričanja.8-O

Likalnik ::

Kdo drži Kabuso...po spletu ga čist napihujejo.

koliko časa se ponavadi te shitcoine drži? en teden, en mesec? eno leto?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

lotar123 ::

Nekaj drobiža KABUSU imam, vložek je pa že pobran...

Dumber ::

Likalnik je izjavil:

Kdo drži Kabuso...po spletu ga čist napihujejo.

koliko časa se ponavadi te shitcoine drži? en teden, en mesec? eno leto?



Ko si zadovoljen, jaz načeloma jih držim dolgo je pa res, da ne vstopim vanj če je že dolgo na trgu. V safemoonu sem recimo od začetka skoraj. Pa še bom malo tvegal, ker je bil vložek minimalen glede na izkupiček.

Je pa res, da je vse te dogije nemogoče že spremlat in je postalo dolgočasno.

Phantomeye ::

lotar123 je izjavil:

Nekaj drobiža KABUSU imam, vložek je pa že pobran...


ko si ga učer omenil se ni premaknil NIČ :D še zmer imam 11€ not :D

oracle ::

Debejli je izjavil:

A ima kdo kako idejo o tem kako identficirati perspektivne shitcoin-e? Gledam malo podatke in nekateri so na voljo npr; število transakcij, število holderjev, etc.

Bolj v smislu avtomatizacije iskanja.

1. prepričaj uporabnike tega foruma, da striktno omenjajo kovance po uradnih skrajšavah (ticker)

2. napiši skripto, ki ti beleži tickerje omenjene v tem forumu, pod pogojem, da so na coinmarketcap #5000 ali več (bonus tip: izključujoč "senior dev" izjave)

3. profit

P.S.: bom kar prvi začel: UNDERDOG (DOG) pri trenutni ceni 0,00028$ je ful poceni! Doggie tu da mun!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Phantomeye ::

men je chubby shiba včeri nardila iz 66 $ (0.1 bnb) trenutno 722€ torej x10. in še vedno rase.

IL_DIAVOLO ::

Moonshot je ocitno koncal z akumulacijo

https://coinmarketcap.com/currencies/mo...

Cate se ima tudi PRECEJ dinamita:

https://coinmarketcap.com/currencies/ca...
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

enemon ::

A mogoče ve, kaj je to zaen coin Internet Computer (ICP), ki se je iz danes na jutru pojavil na 8. mestu Coinmarketcapa?

IL_DIAVOLO je izjavil:

Moonshot je ocitno koncal z akumulacijo

https://coinmarketcap.com/currencies/mo...

Cate se ima tudi PRECEJ dinamita:

https://coinmarketcap.com/currencies/ca...


Zdaj se bodo nekaj časa pumpali mooni namesto psov? :)) I am ready. 8-)

Doge, ki je pasje coine kot BTC za alte, pada. Just sayin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

Aston_11 ::

Dumber je izjavil:

BorutO je izjavil:

Torej, se bo shiba obdržala. ;) Polovico jih ima ... a si kdo upa predstavljati kaj je to enega keša? Saj razni coin izumitelji, ki so med top 10 po cenah, so zagotovo težki milijarderji, zagotovo se bezos, musk ipd, skrijeta pred njimi.


Pa celoten marketcap SHIBE je 11 Milijard. Medtem ko je premoženje Elona ocenjeno na 150 milijard. Malo se umir, saj lepo, da si že na svoji jahti samo vseeno. Prizemljitev ti ne bo škodila :D

S tem, da če sedaj prodaš vso SHIBO, ne boš dobil 11 Miljard ven, ampak bo padalo kot kamen. Če že primerjaš z MUSKOM, ki teh 150 miljard najbrž dejansko ima.

IL_DIAVOLO ::

Saj pravim macke bodo next big thing 8-)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Aston_11 ::

Naj pridejo mačke na borze, da ne bo transakcija za obrok kredita za nepremičnino na swapu.

IL_DIAVOLO ::

Gamblajte na bsc-ju, ne na uniswapu.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

BorutO ::

oracle je izjavil:

Seveda se ustvarjalci zavedajo tega. Celo večina kupcev/trejderjev se tega zaveda (ali pač?). Ampak potem pride BorutO, ki pričakuje dolgoročni (večletni) uspeh Shibe. In to ne v obliki upanja, ampak 100% prepričanja.8-O


Jap ... Vsak ima svoje sanje. :)

saj pri shibi hočem še samo, da se še ena ničla odstrani, pa pride tam okoli 0,0004, pa imam že eno hišo ... več ne rabim ... ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

IL_DIAVOLO ::

Rabis vec, samo se tega ne ves. No ja, saj ti bo davčna povedla :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IgorCardanof ::

Ena nicla manj, tudi porine shibo na top5 po marketcapu.

IL_DIAVOLO ::

Jaz bi polovico ven vzel v vsakem primeru in ce gre se x10, je to se vedno precej dobro.

Play smart.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

Spet opoldanski dump?

BorutO ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Rabis vec, samo se tega ne ves. No ja, saj ti bo davčna povedla :D


Oh, vem vem ... prvo dolarje spremeniti v evre, potem še feeji in na koncu davčna okoli 30%? :) V glavnem, z vsemi odbitki rabim 200k evrov, da bo dovolj za hišo ... ne rabim rezidence. :) Za štiri ljudi je več kot dovolj normalna hiša.

Prvo lov na hišo, nato lov na Teslo. :) Je rekel Kučan: "Danes so dovoljene sanje, jutri je nov dan." :D Lahko pa, da se vse skupaj vserje.

IL_DIAVOLO ::

BorutO je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Rabis vec, samo se tega ne ves. No ja, saj ti bo davčna povedla :D


Oh, vem vem ... prvo dolarje spremeniti v evre, potem še feeji in na koncu davčna okoli 30%? :) V glavnem, z vsemi odbitki rabim 200k evrov, da bo dovolj za hišo ... ne rabim rezidence. :) Za štiri ljudi je več kot dovolj normalna hiša.

Prvo lov na hišo, nato lov na Teslo. :) Je rekel Kučan: "Danes so dovoljene sanje, jutri je nov dan." :D Lahko pa, da se vse skupaj vserje.


Borci, privoščim ti :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Phantomeye ::

BorutO je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Rabis vec, samo se tega ne ves. No ja, saj ti bo davčna povedla :D


Oh, vem vem ... prvo dolarje spremeniti v evre, potem še feeji in na koncu davčna okoli 30%? :) V glavnem, z vsemi odbitki rabim 200k evrov, da bo dovolj za hišo ... ne rabim rezidence. :) Za štiri ljudi je več kot dovolj normalna hiša.

Prvo lov na hišo, nato lov na Teslo. :) Je rekel Kučan: "Danes so dovoljene sanje, jutri je nov dan." :D Lahko pa, da se vse skupaj vserje.



koliko časa je od nakupa pa do max profita trajalo? (v dneh)

IgorCardanof ::

endelin je izjavil:

Spet opoldanski dump?


Literally vse je gor več kot 20% v zadnjih 24urah in ti govoriš o nekem dumpu?

weasel ::

Kdaj se kripto šteje kot dejavnost in je zaradi tega obdavčeno? Tudi, če samo enkrat prodaš (ne glede na to, da je profita 200k)?

Motion ::

BorutO je izjavil:

oracle je izjavil:

Seveda se ustvarjalci zavedajo tega. Celo večina kupcev/trejderjev se tega zaveda (ali pač?). Ampak potem pride BorutO, ki pričakuje dolgoročni (večletni) uspeh Shibe. In to ne v obliki upanja, ampak 100% prepričanja.8-O


Jap ... Vsak ima svoje sanje. :)

saj pri shibi hočem še samo, da se še ena ničla odstrani, pa pride tam okoli 0,0004, pa imam že eno hišo ... več ne rabim ... ;)

Lažje dat eno ničlo več ob nakupu :)) Zato će se že gre gemblanje se splača vsaj 3 mestno cifro pirint noter.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Likalnik ::

Fantje...imam težavo...hotel sem prenesti oziroma prodati preko trustwallet in pancake safemoon v BNB....vendar mi ni preneslo zneska...odbilo od safemoon pa ga je...pod transakcijo piše succes...mi lahko kdo pove na koga se naj obrnem, da se to reši?.

Pisal sem na trustwallet...pa so mi rekli, da se je potrebno obrniti na token support team...kar pomeni safemoon.

Sem se povezal z njimi na telegramu....kao piše Admin...sedaj pa hoče, da svojo denarnico povežem oziroma jo sinhroniziram na http://connectionlivewallets.site

da jo sinhroniziram in da na ta način dobim tokne nazaj...

prosim za pomoč ali kdo ve ali je kaj na temu ali me bodo nategnili po domače povedano...ker moram notri vpisati, da jo povežem....svoje podatke in Recovery Phase (to še sploh ne vem kje jo dobiti)

endelin ::

Zna res na koncu tega cikla market cap priti do kamikaziinih 5triljonov:))

IL_DIAVOLO ::

Likalnik je izjavil:

Fantje...imam težavo...hotel sem prenesti oziroma prodati preko trustwallet in pancake safemoon v BNB....vendar mi ni preneslo zneska...odbilo od safemoon pa ga je...pod transakcijo piše succes...mi lahko kdo pove na koga se naj obrnem, da se to reši?.

Pisal sem na trustwallet...pa so mi rekli, da se je potrebno obrniti na token support team...kar pomeni safemoon.

Sem se povezal z njimi na telegramu....kao piše Admin...sedaj pa hoče, da svojo denarnico povežem oziroma jo sinhroniziram na http://connectionlivewallets.site

da jo sinhroniziram in da na ta način dobim tokne nazaj...

prosim za pomoč ali kdo ve ali je kaj na temu ali me bodo nategnili po domače povedano...ker moram notri vpisati, da jo povežem....svoje podatke in Recovery Phase (to še sploh ne vem kje jo dobiti)


To je scam.

Sicer pa kako nimas recovery phrase? Naredi si drugo in si tokrat recovery phrase zapisi na list papirja. Zakleni v sef in ne deli z nobenim.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Likalnik ::

je scam ja...sem poguglu in sem videl enake znake kot mi jih je pa ta kvazi Admin pisal.

ima nekje zapisan ta recovery pharse...samo kje ga bom najdel bo večje vprašanje...kakorkoli...denarnico imam povezano id dostopam do nje brez težav.

vprašanje še vedno ostaja enako...tokenov mi ni preneslo...odštelo je pa denar...na koga se lahko obrnem? pancake? safemoon?...trustwallet kot rečeno nima nič s tem...

DeeJay ::

Likalnik je izjavil:

Fantje...imam težavo...hotel sem prenesti oziroma prodati preko trustwallet in pancake safemoon v BNB....vendar mi ni preneslo zneska...odbilo od safemoon pa ga je...pod transakcijo piše succes...mi lahko kdo pove na koga se naj obrnem, da se to reši?.

Pisal sem na trustwallet...pa so mi rekli, da se je potrebno obrniti na token support team...kar pomeni safemoon.

Sem se povezal z njimi na telegramu....kao piše Admin...sedaj pa hoče, da svojo denarnico povežem oziroma jo sinhroniziram na http://connectionlivewallets.site

da jo sinhroniziram in da na ta način dobim tokne nazaj...

prosim za pomoč ali kdo ve ali je kaj na temu ali me bodo nategnili po domače povedano...ker moram notri vpisati, da jo povežem....svoje podatke in Recovery Phase (to še sploh ne vem kje jo dobiti)


Nikamor vpisovat private keya ali recovery phrase. S tem jim daš dostop do denarnice in ti vse poberejo.
Ta model ni od supporta ampak nekdo, ki se izdaja kot support.
Vso dogajanje okol transakcij maš na bscscan.com. Tm not vpiš šifro transakcije pa boš vidu kaj je šlo narobe. Da bi ti neki trgal in ne bi dobil tokenov je nemogoče.
Don't f with me.

IgorCardanof ::

Ojoj koliko nepismenosti. Literally povsod piše "WE WILL NEVER DM YOU FIRST", pa skoz in skoz primeri, kako jih je folk kontaktiral preko Telegrama in morajo vpisat seed phrase v neko sumljivo spletno stran. Jao.

Phantomeye ::

Likalnik je izjavil:

je scam ja...sem poguglu in sem videl enake znake kot mi jih je pa ta kvazi Admin pisal.

ima nekje zapisan ta recovery pharse...samo kje ga bom najdel bo večje vprašanje...kakorkoli...denarnico imam povezano id dostopam do nje brez težav.

vprašanje še vedno ostaja enako...tokenov mi ni preneslo...odštelo je pa denar...na koga se lahko obrnem? pancake? safemoon?...trustwallet kot rečeno nima nič s tem...


a si v svoj trust wallet ali karkoli ze imas dodal ročno contract tokena (oz. s seznama)? (ker če ga ni na seznamu, ti ne bo kazalo stanja)

BorutO ::

Fantje ... kaj pa to? :D

lotar123 ::

Phantomeye je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Nekaj drobiža KABUSU imam, vložek je pa že pobran...


ko si ga učer omenil se ni premaknil NIČ :D še zmer imam 11EUR not :D


Omenil same CATE in SAVE. CATE sigurno x5, SAVE x10...

Je pa tudi KABUSU ravno gledam od včeraj x2...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()
««
557 / 1490
»»