» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
532 / 1490
»»

PowaAaaaH ::

Pozdravljeni, long time no see..

Uglavnem ETH..

Moj short term price target je 2990-3200 v naslednjih dneh, kjer bom začel vrjetno jemati tudi nekaj profita.. Trenutno deluje še vedno Bullish af.

Kjer vidim resistance pri ETH/BTC ->

- To bi naneslo pri trenutni ceni BTC-ja ravno okoli 3k za ETH.. (Predvidevam , da ne bo kar tako prebilo ta "resistance" in bo vsaj manjši pullback).

Vrjetn je že kdo objavu glede na to, da je kr nekaj dobrih "tehničarjev" weekly "breakout" in prav tako retest, ki je za ETH prav tako zelo pomemben in je tudi razlog, da Moona zadnje čase.. ->




Trenutno mi je zanimiv Sushi chart za krajši swing.. Daily ->

.. Ob preboju trendlinije, zna letet, prav tako retesta daily RSI.. Kar me mogoče moti je to, da je v parih dneh že naredu 50% ..

In pa.. Spremljite dominanco, sploh tisti, ki trejdate alte. Trenutno ima še momentum za korist altom. Vendar se zna kaj kmalu obrnit in se bo vrjetno spet bolj splačalo trade-at BTC proti run-u na 100k? :p


ETH pod 2k je zgleda bil res steal kot sem napisal cca. 2 meseca nazaj in pa ETC trade.. Pričakujem še vsaj en tak trade na ETC-ju 100ka inc ob pravem času..

Dumber ::

Pri eth je jeba, ker moras zdaj res veliko keša not vrečt če hočeš kaj imeti od njega. Z 1000 eur je brezvze se igrat. Al lahko pričakujemo še več je naskoke in je trenutno poceni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dumber ()

PowaAaaaH ::

Dumber je izjavil:

Pri eth je jeba, ker moras zdaj res veliko keša not vrečt če hočeš kaj imeti od njega. Z 1000 eur je brezvze se igrat.



Po dobri ceni, recimo ob kakem pullbacku BTC-ja nazaj pod 50k se zna zgodit, da ti ETH pade nekje na 1850-1950.. Če imaš pravi čas naštiman limit order, si na dobrem.. In potem Ride-aš nazaj do 3k+. Osebno dvomim, da bomo vidl BTC pod 42k z vsemi institucijami v igri v trenutnem bullu.

Sploh, če se ti ni za igrt z vsemi temi shitcoini in ti predstavlja prevelek riziko lahko tudi samo z ETH in BTC delaš kar soliden profit z jurja EUR. Samo pravo strategijo in imeti pred trade-om Entry, Exit in Stop loss (vsaj mentalen - v bullrunu so večinima bounci in se velikokrat zgodi, da če naštimaš stop loss te vrže vn med dropom in bouncne nazaj nad tvoj stop loss). Za invest vse pod 2k je super, ne bi pa trenutno kupoval ETH-ja po te ceni, pullbacki vedno pridejo, sam potrpežljivost.

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Zamudili ste vse. Zdaj lahko prodate tretjino svojega življenja najboljšemu ponudniku. V ponedeljek začnemo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

keba ::

PowaAaaaH je izjavil:

Pozdravljeni, long time no see..

Uglavnem ETH..

Moj short term price target je 2990-3200 v naslednjih dneh, kjer bom začel vrjetno jemati tudi nekaj profita.. Trenutno deluje še vedno Bullish af.

Kjer vidim resistance pri ETH/BTC ->

- To bi naneslo pri trenutni ceni BTC-ja ravno okoli 3k za ETH.. (Predvidevam , da ne bo kar tako prebilo ta "resistance" in bo vsaj manjši pullback).

Vrjetn je že kdo objavu glede na to, da je kr nekaj dobrih "tehničarjev" weekly "breakout" in prav tako retest, ki je za ETH prav tako zelo pomemben in je tudi razlog, da Moona zadnje čase.. ->




Trenutno mi je zanimiv Sushi chart za krajši swing.. Daily ->

.. Ob preboju trendlinije, zna letet, prav tako retesta daily RSI.. Kar me mogoče moti je to, da je v parih dneh že naredu 50% ..

In pa.. Spremljite dominanco, sploh tisti, ki trejdate alte. Trenutno ima še momentum za korist altom. Vendar se zna kaj kmalu obrnit in se bo vrjetno spet bolj splačalo trade-at BTC proti run-u na 100k? :p


ETH pod 2k je zgleda bil res steal kot sem napisal cca. 2 meseca nazaj in pa ETC trade.. Pričakujem še vsaj en tak trade na ETC-ju 100ka inc ob pravem času..



boš ti dobiške jemal zdaj pri 3k USD ali boš še malo počakal? Jaz imam nekje začrtano mejo pri 3200 USD, potem pa zna biti res en pullback, čeprav hayp je še ogormen in je večinsko mnenje, da se ETh še ne bo ustavil..

mr_chai ::

en zanimiv 10x coin https://velorex.cc/ Ravno launchal pred eno uro. Gremo na palačinke po nakup.

PowaAaaaH ::

keba je izjavil:




boš ti dobiške jemal zdaj pri 3k USD ali boš še malo počakal? Jaz imam nekje začrtano mejo pri 3200 USD, potem pa zna biti res en pullback, čeprav hayp je še ogormen in je večinsko mnenje, da se ETh še ne bo ustavil..


Bom vidu od movementa, osebno mal dvomim da bi tist resistence pri btc/eth prebil v prvo (mogoce manjši spike gor).

Ampak ja trejdam nakonc tisto kar vidm ne mislm (vedno sledim trendu, razn dip dip pullback buyi na supportih). Če investaš v ETH in mas dobr entry price js ne bi hodu vn saj ne z 100% pozicijo, 5-10k ga osebno vidm na koncu bull runa.

Sam bolj premetavam/trade-am, mi je težko vidt 30%+ downdrowna na portfoliju.

P.s tkrt k je največji hype/greed.. be fearful al kako že :), kiti vedo kdaj prodajat, tut Doge "ljudski" kovanc ima/je imelo 10 ljudi cca 50% vseh kovancev.

Zgodovina sprememb…

mvrhov1 ::

A kdo pozna oz uporablja?

https://vext.pro/

Anney ::

Zanimiva mi je ta analiza iz vidika 2017, razmišljam.

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

DeeJay ::

TrustPad Lottery IDO Whitelist
https://swee.ps/RoUWB_drFAJRY
Hype je ogromen, tko da predlagam, da se prjavte, če se še niste
Don't f with me.

hdx ::

Anney je izjavil:

Zanimiva mi je ta analiza iz vidika 2017, razmišljam.



Ne bi bilo slabo, če bi bil ETH 18% cene bitcoina :)

dope1337 ::

DeeJay je izjavil:

TrustPad Lottery IDO Whitelist
https://swee.ps/RoUWB_drFAJRY
Hype je ogromen, tko da predlagam, da se prjavte, če se še niste


Pa kok lahk tak nonsalantno vsilis svoj referal?

P.S. Niti jaz, niti ti ne boma v top 50 (mogoce razsirijo v top 100) za direkten vstop v public sale. Med vsemi ostalimi prijavljenimi, bodo pa izrebali preostalih 950 (mogoce 900) izbrancev za public sale.

Vsem veliko srece.

P.S.S. Je se kdo slucajno vceraj stejkal DEEP za Tpad airdrop? Tudi med tistimi ki smo, bodo izrebali se 100 ljudi za public sale.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

DeeJay ::

dope1337 je izjavil:

DeeJay je izjavil:

TrustPad Lottery IDO Whitelist
https://swee.ps/RoUWB_drFAJRY
Hype je ogromen, tko da predlagam, da se prjavte, če se še niste


Pa kok lahk tak nonsalantno vsilis svoj referal?

P.S. Niti jaz, niti ti ne boma v top 50 (mogoce razsirijo v top 100) za direkten vstop v public sale. Med vsemi ostalimi prijavljenimi, bodo pa izrebali preostalih 950 (mogoce 900) izbrancev za public sale.

Vsem veliko srece.

P.S.S. Je se kdo slucajno vceraj stejkal DEEP za Tpad airdrop? Tudi med tistimi ki smo, bodo izrebali se 100 ljudi za public sale.


Ne razumem kaj je problem?
Projekt je ful nahajpan in postam možnost sodelovanja zraven. Če prideš na WL maš ziher lahk dober return.
Ja če maš referral maš mal več možnosti, seveda, sam lottery je pa za vse.
Don't f with me.

brki ::

Samo še 1 dan je čas, da se prijavite na CrossPad IDO Whitelist.
Referral link do Whitelist formularja: https://swee.ps/rmQsn_VEBFSby (hvala za klik).

Marketing dela na polno, hype je kar velik, lahko naredi lepo rast.

IL_DIAVOLO ::

Da vidimo moj prvi ido oxb-ja jutri. Tier 1 je imel bolj bogi allocation. Verjetno bo bolj romunija, kot svica.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

dope1337 ::

Omemba, da je povezava v bistvu referral bi bila na mestu, nic drugega.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

IL_DIAVOLO ::

To je res lame, neko podtikanje refferalov.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DeeJay ::

dope1337 je izjavil:

Omemba, da je povezava v bistvu referral bi bila na mestu, nic drugega.

In kaj bi to spremenilo?
Don't f with me.

mr_chai ::

Ma ja ti klošarji in njihovi referral linki...

Tuki je moj referral KLIK

https://swee.ps/qwRsM_eiuyUiR

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

DeeJay ::

TRU! TRU! FOMO train is comming!
Don't f with me.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DeeJay ::

Napačnega si dal.
Tale je pravi

https://www.coingecko.com/en/coins/true...



TRU TRU!
Don't f with me.

Apofis ::

Zakva so zadnje cajte dipi skoz ponoč? :(

Ajki ::

Apofis je izjavil:

Zakva so zadnje cajte dipi skoz ponoč? :(


Predvsem med vikendi ko še inštitucije nehajo trgovati.
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

PersonaRuda ::

Ali mi zna kdo to razložiti?

Uporabnik od leta 2007 na S-T. Potem pa tale oglas:
Prodam bitcoin oz valute ki so na bitstampu v vrednosti 2000€ po trenutni vrednosti (v času nakupa) .

še telefonsko je dal svojo
[izbrisana tema]

Kaj ta tip slučajno misli, da lahko le na "tržnici" prodaš kriptovalute? 8-O
Ali v čem je tu fora tega oglasa prodam BTC?

Kripto mesi ::

Rad bi dobil gotovino na roko, namesto, da si na TRR izplacuje ali kaj ti ni jasno?
Tisti, ki bo pa kupil pa lahko kupi mimo vseh borz in nihce ne ve, da ima. Ceprav po trzni ceni mu tega ne bo nihce odkupil.

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

Kripto mesi je izjavil:

Rad bi dobil gotovino na roko, namesto, da si na TRR izplacuje ali kaj ti ni jasno?
Tisti, ki bo pa kupil pa lahko kupi mimo vseh borz in nihce ne ve, da ima. Ceprav po trzni ceni mu tega ne bo nihce odkupil.

Če pa imaš tudi druge opcije. Prenese na Binance, pretvori v Eure , si naroči Mastercard od Binance, dviguje na bankomatih, plačuje v trgovini, pa država (FURS) ne ve za ta denar.

A_A ::

razlog da TRU tako raste?

drekovanec ::

A_A je izjavil:

razlog da TRU tako raste?

Truebit je eden izmed kosov za ETH scalability - projekt podpirajo originalni ETH avtorji (tudi vitalik). Ideja je da se smartcontracti (compute) izvaja off-chain in tako razbremenijo ethereum mainnet.

hamez66 ::

Strainz so pa dobro pojačali. Takoj po migraciji iz v1 na v2 je cena padla na 0.005$, zdaj je pa okoli 0.06$. Še dobro, da sem si napolnil vreče in naredil nekaj rastlin. :D

A_A ::

drekovanec je izjavil:

A_A je izjavil:

razlog da TRU tako raste?

Truebit je eden izmed kosov za ETH scalability - projekt podpirajo originalni ETH avtorji (tudi vitalik). Ideja je da se smartcontracti (compute) izvaja off-chain in tako razbremenijo ethereum mainnet.

hvala za razlago

_wtf_ ::

Zakaj eth noce dol past, bo jutri vecja verjetnost? Cakam in cakam

MisterR ::

Kupi xrp in cakaj da gre na 1.8 ko SEC odloči.

hdx ::

Ali pa kupiš moonshot in hodl do smrti. Diamond hands

Zezz ::

_wtf_ je izjavil:

Zakaj eth noce dol past, bo jutri vecja verjetnost? Cakam in cakam

ETH bo padel ko se za to odloči peščica izbranih. Če ste spremljali ceno je točno v določenih trenutkih oklevanja, prišlo do čudežnega pumpa ki je valuto spravil še za eno lestvico navzgor, in vsakič s tem sprožil psihološki FOMO pump efekt. Ko se bo nekdo odločil da si je nabral že dovolj DOLARČKOV ja FIJATA bo to letelo kot kamen. Zdej al bo to šansa za kupovanje al bo to konec o tem pa nam špekuliral, vsak ve zase kaj bo naredu. In ja bolš da čakate, zdej it notr bi bil čisti nesmisel

Zezz je izjavil:

_wtf_ je izjavil:

Zakaj eth noce dol past, bo jutri vecja verjetnost? Cakam in cakam

ETH bo padel ko se za to odloči peščica izbranih. Če ste spremljali ceno je točno v določenih trenutkih oklevanja, prišlo do čudežnega pumpa ki je valuto spravil še za eno lestvico navzgor, in vsakič s tem sprožil psihološki FOMO pump efekt. Ko se bo nekdo odločil da si je nabral že dovolj DOLARČKOV ja FIJATA bo to letelo kot kamen. Zdej al bo to šansa za kupovanje al bo to konec o tem pa nam špekuliral, vsak ve zase kaj bo naredu. In ja bolš da čakate, zdej it notr bi bil čisti nesmisel


Btw. Opazu sem da gre vse preveč previdljivo, kot po neki šabloni, torej po vsaki korekciji narod pričakuje dipe in masovno kupuje, kaj ce bo naslednjič dead cat bounce in do podna? Vsekakor previdnost ni odveč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

Vuli ::

težka bo. ETH bo kar držal cifro. Dokler so taki Fee-ji za transakcije, ni čudno da gre gor.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|64GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

DeeJay ::

TrustPad so jim neki sfukal whitelist in so prešaltal na druzga providerja, pa se za vsak slučaj še enkrat prjavte
https://wn.nr/BjAS8f
Načeloma pravjo da ni treba, sam kokr si skoz neki zmišlujejo, jim nč več ne verjamem.

CrossPad je bil pa poraz od IDOta. Jutr je listing in pomojem bo slabo.

A_A je izjavil:

razlog da TRU tako raste?

TRU TRU! Hyper FOMO Train is here!
Škoda, ki niste skočil notr k sm objavu dopoldne.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

A_A ::

DeeJay je izjavil:

TrustPad so jim neki sfukal whitelist in so prešaltal na druzga providerja, pa se za vsak slučaj še enkrat prjavte
https://wn.nr/BjAS8f
Načeloma pravjo da ni treba, sam kokr si skoz neki zmišlujejo, jim nč več ne verjamem.

CrossPad je bil pa poraz od IDOta. Jutr je listing in pomojem bo slabo.

A_A je izjavil:

razlog da TRU tako raste?

TRU TRU! Hyper FOMO Train is here!
Škoda, ki niste skočil notr k sm objavu dopoldne.

a to je pol pnd?

DeeJay ::

A_A je izjavil:

DeeJay je izjavil:

TrustPad so jim neki sfukal whitelist in so prešaltal na druzga providerja, pa se za vsak slučaj še enkrat prjavte
https://wn.nr/BjAS8f
Načeloma pravjo da ni treba, sam kokr si skoz neki zmišlujejo, jim nč več ne verjamem.

CrossPad je bil pa poraz od IDOta. Jutr je listing in pomojem bo slabo.

A_A je izjavil:

razlog da TRU tako raste?

TRU TRU! Hyper FOMO Train is here!
Škoda, ki niste skočil notr k sm objavu dopoldne.

a to je pol pnd?


Ni ne, sam mal drugačna zadevca in ful nahypana.

Don't f with me.

4kik4 ::

Kako kupit TRU in ostale kovance na uniswapu tako, da ne porabim večine zneska za transakcijo? v trust wallet sem poskušala zamenjat bnb v eth pa seveda ne gre, dobiš samo neke bep tokene ki mi ne pomagajo, cene transakcij so pa večje kot bi dobilakončno vrednost (majhna transakcija sicer)

DeeJay ::

najlažje preko binance. Preneseš BNB na binance, tm zamenjaš v ETH in pol preneseš nazaj na ERC20 wallet.
Fee za menjavo je minimalen, withdrawal je pa 14$
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

4kik4 ::

hvala za info :)

globoko grlo ::

A o chia ste ze rekl kksno? A prodajas plac na disku al hitrost diska?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

PrihajaNodi ::

globoko grlo je izjavil:

A o chia ste ze rekl kksno? A prodajas plac na disku al hitrost diska?

Nic. Ker so kitajci vse ze pokupil in dobis za 10ter 1-2xch/month

Coin je eksplodiral

200tb mogoce...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

Vsi smo resni v tem tornadu tukaj, kaj si želel povedati?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Preberi malo o kovancu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

paradoxxx ::

DeeJay je izjavil:

A_A je izjavil:

DeeJay je izjavil:

TrustPad so jim neki sfukal whitelist in so prešaltal na druzga providerja, pa se za vsak slučaj še enkrat prjavte
https://wn.nr/BjAS8f
Načeloma pravjo da ni treba, sam kokr si skoz neki zmišlujejo, jim nč več ne verjamem.

CrossPad je bil pa poraz od IDOta. Jutr je listing in pomojem bo slabo.

A_A je izjavil:

razlog da TRU tako raste?

TRU TRU! Hyper FOMO Train is here!
Škoda, ki niste skočil notr k sm objavu dopoldne.

a to je pol pnd?


Ni ne, sam mal drugačna zadevca in ful nahypana.



-75%od ath

Anney ::

PrihajaNodi je izjavil:

Preberi malo o kovancu

Tornado Cash želi rešiti problem zasebnosti preglednih verig blokov z uporabo zasebnih transakcij.

Želi... Lahko da si bo zaželel. Lahko pa tudi ne, srečno. Glej zgoraj, so tudi želeli.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

PrihajaNodi ::

Anney je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Preberi malo o kovancu

Tornado Cash želi rešiti problem zasebnosti preglednih verig blokov z uporabo zasebnih transakcij.

Želi... Lahko da si bo zaželel. Lahko pa tudi ne, srečno. Glej zgoraj, so tudi želeli.


Ne. Zmiksajo ethereum, tako da transakcije nisi vec vidljive

Btw
V chia sodeluje ista ekipa, kot v mini. Ta coin bo bolano napumpan s strani kitajcev
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

««
532 / 1490
»»