» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
528 / 1490
»»

hamez66 ::

Ja, Matic bi res znal biti kandidat. Transakcije so izgleda poceni, blockchain pa verjetno ni posebej zaseden. Na katerih borzah pa lahko pošlješ Matice direktno iz borze na Matic omrežje? Če to delaš preko Binanc, moraš najprej withdrawati na ETH in potem preko ETH bridga na Matic (btw vem, da je Matic sidechain od ETHja oz neke sorte layer 2 solution).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

tonis ::

KappaPride je izjavil:

Matic penzija,lp.

Čestitam če si not :) ne bi pa jaz vstopal v tak graf:

Po erekciji pride korekcija.

LeQuack ::

C++ izumitelj o Bitcoin miningu:
https://i.imgur.com/O67MZoz.mp4
Quack !

Senior Dev ::

LeQuack je izjavil:

C++ izumitelj o Bitcoin miningu:
https://i.imgur.com/O67MZoz.mp4

A na Tiktoku shilla shitcoine istočasno in dela x100 profite na dnevni bazi. :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

sloxl8 ::

tonis je izjavil:

KappaPride je izjavil:

Matic penzija,lp.

Čestitam če si not :) ne bi pa jaz vstopal v tak graf:

Po erekciji pride korekcija.

Glede na prejšnji pump bi znal obstati vsaj na današnji vrednosti. Seveda, preteklost ni napoved za prihodnost.

Phantomeye ::

sloxl8 je izjavil:

tonis je izjavil:

KappaPride je izjavil:

Matic penzija,lp.

Čestitam če si not :) ne bi pa jaz vstopal v tak graf:

Po erekciji pride korekcija.

Glede na prejšnji pump bi znal obstati vsaj na današnji vrednosti. Seveda, preteklost ni napoved za prihodnost.

bom pocasi obzaloval, zakaj sem jih samo 300 kupil hehe :D

profesjonalc ::

Kaj je bil pa ta random pump and dump bitcoina? :O

Qcube ::

profesjonalc je izjavil:

Kaj je bil pa ta random pump and dump bitcoina? :O

Mogoče dump ETH v BTC in nato BTC v USD.

Dumber ::

profesjonalc je izjavil:

Kaj je bil pa ta random pump and dump bitcoina? :O


Jaz sem safemoon prodal pa BTC nabavo. :D

profesjonalc ::

Qcube je izjavil:

profesjonalc je izjavil:

Kaj je bil pa ta random pump and dump bitcoina? :O

Mogoče dump ETH v BTC in nato BTC v USD.


I guess, da je razlog to, da Facebook v svojem reportu ni omenil nakupa btcja, in folk je dumpal

tonis ::

@sloxl8
po prejšnjem pumpu je naredil, če gledamo absolutne vrednosti, 52% korekcijo v ceni

Torej, če predpostavimo da damo notri 10k in imamo čez par tednov samo še ~5k, ni ravno blagodejno za psiho.
A ne da je bolje počakat na korekcijo? :) ..ki bo prišla, in cena bo nižja od trenutne, pa čeprav je opcija da gre vmes tudi višje. (nisem finančni svetovalec, ampak ignorirat visoke rsije ni najboljša ideja ;))

Glede BTC - bil je neuspel poskus preboja linije, ki sem jo dal prej, hkrati pa dotik MA100 na 4h grafu. Če pa pride ven novica ki bo obrazložila padec, pa bo to zgolj posledica grafa :D

Dumber ::

Jaz sem 75% MATICA prodal pri 0.82. Ko pade kupim nazaj. Preveckrat sem se sekiral, da nisem prodal pravi čas. Potrebno so je neke meje postavit. Ne vem do kje še bo šel v tem ciklu samo mislim, da je veliko shorterjev not in bo potrebna korekcija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dumber ()

Phantomeye ::

Dumber je izjavil:

Jaz sem 75% MATICA prodal pri 0.82. Ko pade kupim nazaj. Preveckrat sem se sekiral, da nisem prodal pravi čas. Potrebno so je neke meje postavit. Ne vem do kje še bo šel v tem ciklu samo mislim, da je veliko shorterjev not in bo potrebna korekcija.



hehe, jst sm ga glih včeri stejkal :P oh well :P


-----

Najbolj si želim - čeprav vem, da bo bolelo - da bi eth padel pod jurja :D. Ker bi pol zgubil, pa še kupit bi blo treba (duuh)

Mato989 ::

Meni zgleda Weak tole vse skup
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

BlackDeath ::

ETH si mel na ~1100€, če nisi takrat kupil pač jebiga

Phantomeye ::

BlackDeath je izjavil:

ETH si mel na ~1100€, če nisi takrat kupil pač jebiga


1. Nisem bil v kripto še takrat. 4 leta.

2. 4 leta nazaj, ko je bil na 6xx$ sem ga imel pa še manj :). Pol sem pa malo pozabil na vse skupaj :)

Dumber ::

Phantomeye je izjavil:

BlackDeath je izjavil:

ETH si mel na ~1100€, če nisi takrat kupil pač jebiga


1. Nisem bil v kripto še takrat. 4 leta.

2. 4 leta nazaj, ko je bil na 6xx$ sem ga imel pa še manj :). Pol sem pa malo pozabil na vse skupaj :)


Moj prvi nakup ETH-ja pri 230 če bi takrat vedo :) ampak vedno je tako. Med poplavo teh valut se skriva ena ki bo cez 3 leta x10 ali več... ampak kdo ve in kdo upa tvegat :)

BlackDeath ::

ETH je bil par tednov nazaj 1100€ sicer, takrat sem ga jaz še dokupoval :)

Drugače pa ja, tudi meni je žal da nisem vrgel več denarja na VET in HBAR, ki sta mi šla oba +500%

DeeJay ::

in ste v vrsti za Covalent?
Don't f with me.

gandolfino ::

Sure bro
Naredil je že sicer x70 od private sale(0.005)
Nimam informacije kje bo najprej listan..

hdx ::

ethbtc 0.05

DeeJay ::

gandolfino je izjavil:

Sure bro
Naredil je že sicer x70 od private sale(0.005)
Nimam informacije kje bo najprej listan..

a tok nižjo ceno so mel?
Don't f with me.

gandolfino ::

Danes v vseh 3 opcijah na voljo sam 2.7% od total supply
30% pa so že v presale

Sirena ::

Hja, matic ...
Kupila sem ga enkrat pred časom, ko je Coinbureau napovedal, da bo o njem naredil video, pa se mi je zdelo, da bo to morda pravi čas (ne glede na to, da je že imel prej svojo pumpo). Se mi je zdelo, da bo dober nakup, bil je, če se ne motim, tam okoli 0,40. Potem je šel samo še dol in malo stagniral in še malo dol in mičken gor in spet stagniral, vglavnem, nič od nič. Nekaj dni nazaj sem ga prodala po nakupni ceni, ker mi je šel že močno na živce. In ITAK da je začel čez nekaj ur rasti.

Ampak dobro, gremo naprej. Ali pa dol:) Ali pa gor:)

gandolfino ::

Zdaj te spet mika vidim, kupi nazaj in ga prodaj ko bo na 0.5:D
Not financial advice

Sirena ::

gandolfino je izjavil:

Zdaj te spet mika vidim, kupi nazaj in ga prodaj ko bo na 0.5:D
Not financial advice

Nak, nič ne bo :D Pri meni si je zapravil vse šanse;)

endelin ::

DeeJay je izjavil:

in ste v vrsti za Covalent?

Lol jaz sem mislil da je to jutri pa vidim da smo že 29ga;(( vedno sem mislil da pride na petek ffs

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

Sem bil 225k v redu.'kurc pa loterije
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DeeJay ::

14666.... še vseen preveč.
Don't f with me.

PrihajaNodi ::

DeeJay je izjavil:

14666.... še vseen preveč.

Nis v penziji z maticem?

gandolfino ::

Jebat ga..gremo spat s trdim..več sreče prihodnjič

djfixme ::

Jaz sem prišel notri, 8k pa še nekaj sem bil v vrsti. 15% alokejšna je še bilo do konca.

gandolfino ::

djfixme je izjavil:

Jaz sem prišel notri, 8k pa še nekaj sem bil v vrsti. 15% alokejšna je še bilo do konca.


Bravo. Now make it 100x

djfixme ::

More like 1,2x haha :D

Sicer pa je kdo nakdadno si nakazoval denar gor? Samo nekak moraš to valuto v kateri si kupil, zagotovit v walletu? Torej lahko prenesem ALGO iz recimo Binanc in ga potem na Coinlistu zamenjam v USDT?

PrihajaNodi ::

djfixme je izjavil:

More like 1,2x haha :D

Sicer pa je kdo nakdadno si nakazoval denar gor? Samo nekak moraš to valuto v kateri si kupil, zagotovit v walletu? Torej lahko prenesem ALGO iz recimo Binanc in ga potem na Coinlistu zamenjam v USDT?


Ne! To so ukinil, ker drugac nimajo provizij
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sloxl8 ::

tonis je izjavil:

@sloxl8
po prejšnjem pumpu je naredil, če gledamo absolutne vrednosti, 52% korekcijo v ceni

Torej, če predpostavimo da damo notri 10k in imamo čez par tednov samo še ~5k, ni ravno blagodejno za psiho.
A ne da je bolje počakat na korekcijo? :) ..ki bo prišla, in cena bo nižja od trenutne, pa čeprav je opcija da gre vmes tudi višje. (nisem finančni svetovalec, ampak ignorirat visoke rsije ni najboljša ideja ;))

Glede BTC - bil je neuspel poskus preboja linije, ki sem jo dal prej, hkrati pa dotik MA100 na 4h grafu. Če pa pride ven novica ki bo obrazložila padec, pa bo to zgolj posledica grafa :D


Matic je od začetka februarja 2021 do začetka marca naredil 10x. In če pri takem pumpu pade za 50% (pa dejansko ni, ker je padel iz $0,4 na $0,3, kar je 25%), je za tistega, ki he kupil v začetku februarja še vedno dober nakup.

Zoom out.

XRPNERD ::

mr_chai je izjavil:

Za XRP kr mene poslušte kdaj vn pa notr. Jst lepo ridam valovčke po 30-40% plusa. In sm zadovoljen. Včeraj sem lepo izstopil. Ko bo ponoven vstop pa sporočim. Lej, kdor z malim tičkom ni zadovoln, večina ni vredn. Vsi bi mel 100000% zaslužke, ampak teh časov več ni. Bodo pa v naslednjem ciklu. Verjetno.. Mogoče.. Ni nujno..


A mi lahko poveš pri kateri ceni je spet za kupit XRP? ;)
0,25$ ?

novak-t ::

GOAT, kdor je prvi dip dal notri 100 eur, ujel prvi pump, in nato še enkrat dal notri kar je naredil z prvim pumpom, ima sedaj 2m 8-O
Me prav zanima, ali se bo niz nadaljeval :D

PrihajaNodi ::

novak-t je izjavil:

GOAT, kdor je prvi dip dal notri 100 eur, ujel prvi pump, in nato še enkrat dal notri kar je naredil z prvim pumpom, ima sedaj 2m 8-O
Me prav zanima, ali se bo niz nadaljeval :D

Bedak. Volume pa 100k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

100k volume danes, a jutri 100m;)

novak-t ::

PrihajaNodi je izjavil:

novak-t je izjavil:

GOAT, kdor je prvi dip dal notri 100 eur, ujel prvi pump, in nato še enkrat dal notri kar je naredil z prvim pumpom, ima sedaj 2m 8-O
Me prav zanima, ali se bo niz nadaljeval :D

Bedak. Volume pa 100k

Bedak te je naredu, drugače si težko tako nesposoben.
Rekel sem, da ima nekdo potem toliko. Potem pa ja, je problem to ven dobit, če hočeš vse naenkrat. Konec koncev, 100 eur imaš povrnjeno, vse ostalo je sladki zaslužek. A ni tole vseeno bolje, da dobiš ven koliko pač lahko dobiš, kot da kupiš tezos, pa nikoli ne prideš na tako cifro, pa jokaš par let kot ena majhna pička?

djfixme ::

PrihajaNodi je izjavil:

djfixme je izjavil:

More like 1,2x haha :D

Sicer pa je kdo nakdadno si nakazoval denar gor? Samo nekak moraš to valuto v kateri si kupil, zagotovit v walletu? Torej lahko prenesem ALGO iz recimo Binanc in ga potem na Coinlistu zamenjam v USDT?


Ne! To so ukinil, ker drugac nimajo provizij


Ne, naknadno pošiljanje je še vedno možno, ker mi piše povsod, da "v kolikor nimate fundsov ni problema; priskrbite jih do 2. maja".

Zdaj je pa samo vprašanje. Ali moram direkt USDT si poslat ali lahko neko drugo valuto in jo na Coinlistu zamenjam.

PrihajaNodi ::

Ne mors menjat na coinlist. Sam z btc usdc pa usdt mas pare. So dojel da folk posilja z drugim valutam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

tonis ::

sloxl8 je izjavil:


Matic je od začetka februarja 2021 do začetka marca naredil 10x. In če pri takem pumpu pade za 50% (pa dejansko ni, ker je padel iz $0,4 na $0,3, kar je 25%), je za tistega, ki he kupil v začetku februarja še vedno dober nakup.

Zoom out.

Mogoče nisi pravilno interpretiral mojega zapisa. Ne pravim da ni dobro potegnil gor, ampak kupovat na vrhu ni dobra opcija.
In ja, v ceni je naredil 52% korekcijo, iz 0,54 na ,26, poglej graf.

LeQuack ::

Bitcoin Hitting $100,000 Doesn't Matter. Many People Have Missed the Point.
https://medium.com/the-ascent/bitcoin-h...
Quack !

sloxl8 ::

tonis je izjavil:

sloxl8 je izjavil:


Matic je od začetka februarja 2021 do začetka marca naredil 10x. In če pri takem pumpu pade za 50% (pa dejansko ni, ker je padel iz $0,4 na $0,3, kar je 25%), je za tistega, ki he kupil v začetku februarja še vedno dober nakup.

Zoom out.

Mogoče nisi pravilno interpretiral mojega zapisa. Ne pravim da ni dobro potegnil gor, ampak kupovat na vrhu ni dobra opcija.
In ja, v ceni je naredil 52% korekcijo, iz 0,54 na ,26, poglej graf.

OK, razumem.

Dumber ::

Mika me BAKE ko in če malo pade. Do kam lahko to prileze? Je kakšna ideja? Al je to max?

Mato989 ::

Dumber je izjavil:

Mika me BAKE ko in če malo pade. Do kam lahko to prileze? Je kakšna ideja? Al je to max?


Nad Max je že... na 110%!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Dumber ::

Mato989 je izjavil:

Dumber je izjavil:

Mika me BAKE ko in če malo pade. Do kam lahko to prileze? Je kakšna ideja? Al je to max?


Nad Max je že... na 110%!


Dobro tudi sam tako mislim, mam nekih 800USDT na binancah pa bi rad nekam porinil, da ne stagnira po nepotrebnem :D

endelin ::

Dobro tole. Najprej x2 s SHAKE in potem še x2 z BAKE


:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()
««
528 / 1490
»»