» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
525 / 1490
»»

GupeM ::

Fantje, hvala za nasvete. Men je uspelo. Sicer za rabljenega, ampak Lambo je Lambo.



Mau bo za pokitat spredi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

IL_DIAVOLO ::

Kaj ti isces kovance po tem, kateri ima višji procentni pump? :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Dumber ::

Zaj pa cist zares, komu na čast hodlam neko ADO pa VET pa ne vem ke se vse kovance prihodnosti ce ze pol leta skacejo 10% gor 10% dol... medtem ko bi z drugimi kovanci še kaj vmes ustvaro mi to sedi kot dnar na banki brez obresti

Senior Dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Print screen nakupa

Sem že prodal - in and out kriptografska strategija. Hitrih x10, pobašem denar in zbežim. Kaj boš drugega s takimi coini?


Mas pa verjetno zabelezeno transakcijo kajne?

Za ta drobiž ti ne bom dokazoval. Če bo kak "pogodak" pa ti bom prilepil. Daj še kak namig za danes do jutri. Pa ne jih več kot 5 napisat ker ne mislim vse to spremljat da dumpnem pravočasno ta ološ. Torej Nodi, kateri je naslednji pump and dump coin? Napiši enega do dva.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kaj ti isces kovance po tem, kateri ima višji procentni pump? :))


https://coinmarketcap.com/currencies/mo...

Vxeraj sem ga dal ven tu. Si kupil? Nisi?
Ostani reven

Senior Dev je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Print screen nakupa

Sem že prodal - in and out kriptografska strategija. Hitrih x10, pobašem denar in zbežim. Kaj boš drugega s takimi coini?


Mas pa verjetno zabelezeno transakcijo kajne?

Za ta drobiž ti ne bom dokazoval. Če bo kak "pogodak" pa ti bom prilepil. Daj še kak namig za danes do jutri. Pa ne jih več kot 5 napisat ker ne mislim vse to spremljat da dumpnem pravočasno ta ološ. Torej Nodi, kateri je naslednji pump and dump coin? Napiši enega do dva.


Bom. Ti pa nalepi transakcijo.

Hvala in l.p.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Za teh bogih x5 se pa res ne bom sekiral.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Senior Dev ::

Za teh x10 se mi ne splača delat screenshotov. Screenshote delam samo od x50 dalje!

Nodi, a ti kot jasnovidec uporabljaš tole orodje?
https://coinmarketcap.com/gainers-loser...

Kako pa prepričaš ljudi, da si vse te coine shillal preden so se znašli na tem seznamu? Moraš biti res karizmatična oseba za take reči. :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Phantomeye ::

Dumber je izjavil:

Zaj pa cist zares, komu na čast hodlam neko ADO pa VET pa ne vem ke se vse kovance prihodnosti ce ze pol leta skacejo 10% gor 10% dol... medtem ko bi z drugimi kovanci še kaj vmes ustvaro mi to sedi kot dnar na banki brez obresti


feelam ja :D ce ne druzga je vsaj stabilno hahah

SuperKripto ::

Zgodil se je zanimiv dogodek. Sej verjetno vsi poznate tist film volk z val streeta z leonardom dikapriom v glavni vlogi? Zdaj je dost meme slik iz tega filma, ker pac folk zeli na hitro zasluzit s kriptovalutami in jim je nekak vzor ceprav slab vzor je tole. In zdaj ker tako pogosto objavljajo te meme z leonardom, se je to zdaj res uresnicilo. Kako? Zdaj je taprav clovek, po katerem je bil posnet film, tist taprav volk z valstreta objavil tvit v katerem shilla nekatere kriptovalute. Kar si jaz razlagam, da je dolocen del kripto populacije ustvarjal dolocene agregatne oblake, ki so se zdaj materializirali v realnost, volk z valstreeta shila shitcoine.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Kar je ironično, da veliko folka naredi profit ravno iz teh poceni kovancev/delnic, katere je dicaprio nafukal, da jih kupijo :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Phantomeye ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kar je ironično, da veliko folka naredi profit ravno iz teh poceni kovancev/delnic, katere je dicaprio nafukal, da jih kupijo :))


Ampak slišiš samo za tiste, ki so naredili profit. Samo to je kot loto. Vsi lahko plačajo, ampak večerjal bo pa samo eden.

SuperKripto ::

.

Zgodovina sprememb…

Carjou ::

Ima kdo CAKE stekan. Trenutno mi dela par 100€ na mesec samo od stekanja. Razmišljam, da bi vsak mesec vzel ven vrednost od stekanja. Torej bi moral za to javiti Fursu al počakaš, da te oni kontaktirajo in nato dokazuješ kako si dobil denar?

Senior Dev ::

Nakaži v proračun če nočeš 12.500€ kazni.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

SuperKripto ::

sem sel skozi nekaj tvitov od tapravega volka z valstreta, glede na njegove izjave, in na video vizualizacije (a big bull) po mojem mnenju zna spreminjat kvantno realnost, vede ali ne vede, ampak ker je uporabil nelegalno taktiko je verjetno moral placat karmo za svoja dejanja. Predvidevam. Nekateri placajo v tem lajfu, drugi morda v enem izmed prihodnjih.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Dodal bi tudi da je zelo karizmaticen, kar je verjetno posledica mocne zavesti oziroma zelo visoke vibracije. Je pac dosegel doloceno visjo stopnjo zavesti.

Dumber ::

Tale Belfort SHIBA Inu promovira.

SuperKripto ::

promovira kar dost kovancev, ljudje mu pisejo da ga bodo povedali sec za manipulacijo, medtem ko elonu musku pa nobeden nic za doge ne pove? zakaj se elonu dopusca? ne vem, mogoce kaksen vecji interes zadaj

Zgodovina sprememb…

KappaPride ::

Nategun je nazaj, tokrat je dovolj ce pise po twitterju.
Medtem indijski šitkojn Matic lagano sportski na 1$.

SuperKripto ::



tukaj je predavanje od volka z valstreta, kako zelo pomembna so nasa prepricanja.
Zato nerad gledam novice, ker prevec skusajo vplivat na ljudi. Ampak to sem vedel ze prej, tole samo potrjuje toerijo.

Zgodovina sprememb…

HupChup ::

Je kdo v skupini #wallstreetbets na Discordu?

Trenutno pumpajo in dumpajo izbrane šitkojne, obljuba je valda ogromen profit.

Kdo bo plačal, kdo bo pil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HupChup ()

SuperKripto ::

meh, to je brezveze. Pump and dump grupe so omejene s prepricanjem da se bo po pumpu zgodil dump. Najboljsi so tiktokovci, ki se nimajo prepricanja, kako naj bi kripto deloval. Zato v enem tednu lahko vec zasluzijo, kot kvazi kripto strokovnjaki v 2 letih. Samo zato, ker imajo stari kripto trejdarji ze izgrajeno prepricanje, kaj naj bi bilo mozno in kaj ne. Za tiktokovce je mozno vse, zato je vecja verjetnost, da se jim uspeh zgodi na vecji ravni.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

meh, to je brezveze. Pump and dump grupe so omejene s prepricanjem da se bo po pumpu zgodil dump. Najboljsi so tiktokovci, ki se nimajo prepricanja, kako naj bi kripto deloval. Zato v enem tednu lahko vec zasluzijo, kot kvazi kripto strokovnjaki v 2 letih. Samo zato, ker imajo stari kripto trejdarji ze izgrajeno prepricanje, kaj naj bi bilo mozno in kaj ne. Za tiktokovce je mozno vse, zato je vecja verjetnost, da se jim uspeh zgodi na vecji ravni.


Tiktok = leglo deformiranih, narcesoidnih najstnikov. Se spomni kdo ko je gogle prepovedal oglassvanje icotov?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

Sej čez kakšno leto bodo pa jokali in stokali, ker jim bodo šli shitcoini na 5% od ath vrednosti. Samo jokanja ne bodo delili po netu.

Banane so šle pa tako v manj kot 2 dneh iz 0.97 na 2.36$. Če je tu slučajno še kaka opica, je zdaj kar dobra cena za realizacijo poljubnega dela dobičkov.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

HupChup ::

HupChup je izjavil:

ALSO, it's important to note: behind all the memes and sh*tposting, the BANANO operation has a highly skilled team dedicated community, and it is very, very, legit.


8-)


Iz njihove bele knjige.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HupChup ()

hamez66 ::

Haha, to so druge banane. Moje so iz apeswap.finance https://coinmarketcap.com/currencies/ap...

Na CMC sicer piše, da je cena 2.1, ampak je zdaj že 2.46. Ne vem do kam misli iti, so to napihnjene cene glede na APRje, ki jih zadeva ponuja (se mi zdijo, nisem vedež da bi videl v prihodnost).

endelin ::

Po eni strani mi je kar žal da sem se z alternativnimi alti precej opekel 2018, drugače bi sedaj sigurno kupoval banane, palačinke, safemoone in podobno:)) izgleda smo bili 2018 pred svojim časo

seniorman ::

Ker vsi tako blazno služite bo dump toliko večji, kadarkoli že pride.

Thank you for playing ...

sebas4 ::

Za tiktokovce je mozno vse, zato je vecja verjetnost, da se jim uspeh zgodi na vecji ravni.


To samo pomeni, da bo ponzi shitcoin deloval profitabilno več časa. Možen je nekoliko kasnejši vstop. To pa na drugi strani pomeni, da se bo večje število ljudi opeklo, ker bolj ko ponzi traja, več je osmoljencev. TikTok, pa je miljardna baza uporabnikov, z nič znanja o teh stvareh. Tako, da ja, možno je izkušenejšim mačkom delati profit na nevednih wannabe rich najstnikih.

Morison ::

Senior Dev je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Print screen nakupa

Sem že prodal - in and out kriptografska strategija. Hitrih x10, pobašem denar in zbežim. Kaj boš drugega s takimi coini?

To ti je pa ena boljših izjav. To je strategija ja.

Ti gandolfino se mi pa prav smiliš. Kakšen revež si pa ti, pa to človek ne more verjet. Pa to ni mišljeno, da bi te žalil. Samo tako kot tebe obračajo, pa ne dobiš kar tako zlahka nekoga tako naivnega. Moj dobronameren nasvet ti je, da čim prej zapustiš kripto sceno, če ne boš kmalu na cesti.

Motion ::

A za vstop v ERN in CHAINX se van zdi trenutno dober čas, al se bo še kaj bolj skonsolidiralo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

profesjonalc ::

Gre kdo v $FINE, je kar veliko hypa

IL_DIAVOLO ::

Motion je izjavil:

A za vstop v ERN in CHAINX se van zdi trenutno dober čas, al se bo še kaj bolj skonsolidiralo?


Sicer je še en ponedeljek, ko bo unlock tokenov, ampak globlje skoraj ne bi moglo it.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

sebas4 ::

A je kdo skoču na FINE, palačinke ga imajo po 0.014BNB sedaj 0,018

profesjonalc ::

profesjonalc je izjavil:

Gre kdo v $FINE, je kar veliko hypa


cena na presale polkastarter: $0,03
cena po 10 min trejdanja na pancake swap: $9

Tistim, ki je uspelo z max allocation na presale bi iz $180 naredil $54000 :)))))

Zgodovina sprememb…

sebas4 ::

Ja čez 240X in 180 je bil max. Ampak, loterija je loterija, prej me bo zadel šlepar.

Pri kakšni ceni vstopate? To naj bi šlo še dol, ampak po drugi strani je pa precej nahajpan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sebas4 ()

profesjonalc ::

sebas4 je izjavil:

Ja čez 240X in 180 je bil max. Ampak, loterija je loterija, prej me bo zadel šlepar.

Pri kakšni ceni vstopate? To naj bi šlo še dol, ampak po drugi strani je pa precej nahajpan.


Nevem, mogoče počakam še 10 min, pa vržem not kakšno 50ko

PrihajaNodi ::

profesjonalc je izjavil:

profesjonalc je izjavil:

Gre kdo v $FINE, je kar veliko hypa


cena na presale polkastarter: $0,03
cena po 10 min trejdanja na pancake swap: $9

Tistim, ki je uspelo z max allocation na presale bi iz $180 naredil $54000 :)))))

Anpak foundraising goal je bil samo 180.000
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Mater danes pa gre portfolijo gor na eksponenten način ko covid okuženi. :D:)):))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

sebas4 ::

FINE bo junija na Binancah IMO 5-10X

PrihajaNodi ::

"So I tried to buy Refinable after launch half an hour ago. I tried to buy it straight after launch on the dot. 3 failed transactions. It started as 33c"
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

BlackDeath ::

BAKE na +80% danes 8-)

endelin ::

BlackDeath je izjavil:

BAKE na +80% danes 8-)

Kmalu pa sigurno SHAKE:))

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

BlackDeath je izjavil:

BAKE na +80% danes 8-)

Kmalu pa sigurno SHAKE:))


Tezko bolj zajebes kot da holdas xtz
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

BlackDeath ::

endelin je izjavil:

BlackDeath je izjavil:

BAKE na +80% danes 8-)

Kmalu pa sigurno SHAKE:))


Heh, dejansko identičen graf :))

endelin ::

Tezus je bil hodler garbage. Eden worst izborov med top100.

Vse ostalo je šlo nekajkrat. Tezus je 1usd os vrha pred bullom:))

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

BlackDeath ::

Ker sem ravno OMI hodler bom rekel ja prosim NFT sezoni 8-)

When lambo?

sebas4 ::

Ta contract naj bi bil pravi za FINE... če greste v metamask na ADD TOKEN (custom) pol dobite neko čudno številko 0x4e6415a5727ea08aae4580057187923aec331227

Še kdo?
««
525 / 1490
»»