» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
524 / 1490
»»

IL_DIAVOLO ::

PrimoZ_ je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

^^ verjetno zelo slaba šala :O


Zakaj bi bila slaba šala ? Sej je zelo lepo zrasel, sicer jaz sek kupil dokaj pozno ampak vseeno.


Ker je to 3 digit kovanec.

Minimalno x10
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Senior Dev ::

Jaz sem dal v Vrane 800€ in sem trenutno na okoli x10. No biggie. Prodam šele septembra ko bo konec bulla.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Senior Dev je izjavil:

Jaz sem dal v Vrane 800€ in sem trenutno na okoli x10. No biggie. Prodam šele septembra ko bo konec bulla.

Alico si tudi kupil m?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Jaz sem dal v Vrane 800€ in sem trenutno na okoli x10. No biggie. Prodam šele septembra ko bo konec bulla.

Alico si tudi kupil m?

KRA, KRA, KRA... Ne! KRA, KRA, KRA... KRALAMBO, KRA, LAMBO!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IL_DIAVOLO ::

Told ya, switch to the other moon.

https://coinmarketcap.com/currencies/mo...
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

gandolfino ::

$Vra s gonna melt faces of disbelievers vra=theta killer

sloxl8 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Told ya, switch to the other moon.

https://coinmarketcap.com/currencies/mo...

Market cap = $20k. Seriously?!

BTW, MATIC gre na $1.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sloxl8 ()

IL_DIAVOLO ::

Very serious. Moon srsly.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

jernejk90 ::

sloxl8 ::

Od zadnjič do danes je šel MC za celih $6k gor. Vau.

gandolfino ::

sloxl8 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Told ya, switch to the other moon.

https://coinmarketcap.com/currencies/mo...

Market cap = $20k. Seriously?!

BTW, MATIC gre na $1.


Se zavedaš kolk lahk tak low mc pumpne?

IL_DIAVOLO ::

Burning tokens, ko dosežejo doloceno število hodlerjev.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

sloxl8 ::

Duolingo pravi: El viaje a la luna me costó diez mil dólares.
Bo že nekaj na tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sloxl8 ()

PrihajaNodi ::

Mina wallet
https://clor.io/

Se je ze zacelo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

BTC-ju pa kar ne zmanjka sape.
Lepo lepo :)

zelenobeli ::

Vem da nisem ravno na ravni vas ampak na binancah mi cca 400e v btcju ostaja. Ima kdo idejo v kaj se vrze? Tonis alo kdo drug, ki je car v grafih, je sedaj pravi cas za BNB, ali kupim kaj drugega. Hvala

LeQuack ::

"The only 'use case' Bitcoin has left is hoping the value goes up and someone pays you more than you paid," says Alex de Vries, a Dutch economist who runs the website Digiconomist, which tracks Bitcoin's energy consumption.
Quack !

IL_DIAVOLO ::

zelenobeli je izjavil:

Vem da nisem ravno na ravni vas ampak na binancah mi cca 400e v btcju ostaja. Ima kdo idejo v kaj se vrze? Tonis alo kdo drug, ki je car v grafih, je sedaj pravi cas za BNB, ali kupim kaj drugega. Hvala


Moonshot je dobra izbira.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrimoZ_ ::

LeQuack je izjavil:

"The only 'use case' Bitcoin has left is hoping the value goes up and someone pays you more than you paid," says Alex de Vries, a Dutch economist who runs the website Digiconomist, which tracks Bitcoin's energy consumption.


Še eden je salty, k ni kupil BTC.

Čeprav na nek način se strinjam, BTC je bil dober proof of concept, tehnično pa so ga drugi kovanci povozili.
In ta koncetracija mininga na specializiran HW na kitajskem tudi ni idealna.

Vseeno pa ne pričakujem da bi BTC kar ugasnil, ne glede na vse jamranje o porabi energije. Preveč ljudi ima notri preveč denarja.

Phantomeye ::

PrimoZ_ je izjavil:

LeQuack je izjavil:

"The only 'use case' Bitcoin has left is hoping the value goes up and someone pays you more than you paid," says Alex de Vries, a Dutch economist who runs the website Digiconomist, which tracks Bitcoin's energy consumption.


Še eden je salty, k ni kupil BTC.

Čeprav na nek način se strinjam, BTC je bil dober proof of concept, tehnično pa so ga drugi kovanci povozili.
In ta koncetracija mininga na specializiran HW na kitajskem tudi ni idealna.

Vseeno pa ne pričakujem da bi BTC kar ugasnil, ne glede na vse jamranje o porabi energije. Preveč ljudi ima notri preveč denarja.


A ni res? Bitcoin je dejansko največji, ker je bil prvi. Gre za legacy coin. Bitcoin je mutirani šitcoin :D

_wtf_ ::

Na kak nacin se lahko kupi ta moonshot? Malo sem nov v tem

nafta55 ::

Tesla je dumpnila na nas del BTC-jev :(. Sem mislil, da je Elon večni hodler :(

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tonis ::

zelenobeli je izjavil:

Vem da nisem ravno na ravni vas ampak na binancah mi cca 400e v btcju ostaja. Ima kdo idejo v kaj se vrze? Tonis alo kdo drug, ki je car v grafih, je sedaj pravi cas za BNB, ali kupim kaj drugega. Hvala

Jaz osebno bi počakal, da se BNB skonsolidira. BNB je med top prenakupljenimi kovanci na mesečnem nivoju, pa verjeli ali ne, to se bo moralo poresetirat.

Še vsak kovanec se je po nenormalni rasti potem spustil dol po grafu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

Sirena ::

#tonis: solana verjetno tudi podobno kot bnb, kajne?
Tale trenutek sem ugotovila, da je bila pred mesecem dni 12 dolarjev -- zdaj pa 43 ...
Polovico sem je prodala pri 36, ostalo polovico pa še držim, zdaj pa vidim, da je začela po malo padati ...

WhiteAngel ::

LeQuack je izjavil:

"The only 'use case' Bitcoin has left is hoping the value goes up and someone pays you more than you paid," says Alex de Vries, a Dutch economist who runs the website Digiconomist, which tracks Bitcoin's energy consumption.


Super. Naj kar proda. Oh wait, a to je eden tistih no-coinerjev, ki nikoli ni investiral v kripto :|

Elektrike bo bitcoin požrl, kolikor jo bodo rudarji pripravljeni investirati. Zgornje meje ni. Lažem, v bistvu je teoretična zgornja meja težavnosti :P

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Sirena je izjavil:

#tonis: solana verjetno tudi podobno kot bnb, kajne?
Tale trenutek sem ugotovila, da je bila pred mesecem dni 12 dolarjev -- zdaj pa 43 ...
Polovico sem je prodala pri 36, ostalo polovico pa še držim, zdaj pa vidim, da je začela po malo padati ...


Pomembno je kdaj si kupila (cena), pomembno je kaj želiš, pomembno je kdaj in kako boš to storila, lahko greš v DCA, lahko holdaš. ATH sell boš težko dosegla. Torej pomembna je strategija izstopa. Ni to samo sell order (no odvisno je spet od količine). Torej več faktorjev.

Malo preveč sem se odprl za slotech, žal sem podlegel ženskim čarom. Pismo, spet.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

WhiteAngel ::

PrimoZ_ je izjavil:

BTC je bil dober proof of concept, tehnično pa so ga drugi kovanci povozili.


Dvomim, da ga je kdo povozil. Problema skalabilnosti, ki je edini "resni" problem BTC-ja še ni noben drug kovanec teoretično rešil.

Sirena ::

Anney je izjavil:


Pomembno je kdaj si kupila (cena), pomembno je kaj želiš, pomembno je kdaj in kako boš to storila, lahko greš v DCA, lahko holdaš. ATH sell boš težko dosegla. Torej pomembna je strategija izstopa. Ni to samo sell order (no odvisno je spet od količine). Torej več faktorjev.

Malo preveč sem se odprl za slotech, žal sem podlegel ženskim čarom. Pismo, spet.


Thx, Anney, saj vem, da se lahko nate vedno zanesem:) (bi ti poslala virtualni poljub, pa ga ta forum žal ne omogoča;)
V principu vse to vem - ampak NUJNO rabim vsaj vsake toliko nekoga, da mi to znova pove, sicer se prepustim intuiciji (ki, kot vemo, v kriptu ni tako uspešna kot v real lifu;). Edino eno vprašanje še: kaj je to DCA?

PrihajaNodi ::

WhiteAngel je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

BTC je bil dober proof of concept, tehnično pa so ga drugi kovanci povozili.


Dvomim, da ga je kdo povozil. Problema skalabilnosti, ki je edini "resni" problem BTC-ja še ni noben drug kovanec teoretično rešil.


Cakam mino. 22kb:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

Sirena je izjavil:

Anney je izjavil:


Pomembno je kdaj si kupila (cena), pomembno je kaj želiš, pomembno je kdaj in kako boš to storila, lahko greš v DCA, lahko holdaš. ATH sell boš težko dosegla. Torej pomembna je strategija izstopa. Ni to samo sell order (no odvisno je spet od količine). Torej več faktorjev.

Malo preveč sem se odprl za slotech, žal sem podlegel ženskim čarom. Pismo, spet.


Thx, Anney, saj vem, da se lahko nate vedno zanesem:) (bi ti poslala virtualni poljub, pa ga ta forum žal ne omogoča;)
V principu vse to vem - ampak NUJNO rabim vsaj vsake toliko nekoga, da mi to znova pove, sicer se prepustim intuiciji (ki, kot vemo, v kriptu ni tako uspešna kot v real lifu;). Edino eno vprašanje še: kaj je to DCA?


Ne sprejmem, ker nisem sanjski moški (ja nekatere boli ker mislijo, da sem babnica, še ena klepetulja, sorry za vse fantiče, ki ste me imeli lepo do zdaj), evo spet si mi naredila frko, pa tako lepo sem živel-a v balončku slotecha. Kar se pa tiče DCA pa malo pošpegaj na google, recimo če vpišeš Dollar Cost Averaging (dela v obe smeri), bo mariskaj povedal, strategijo pa sama imej, so tu gor tičfiriči in hitro te lahko nategnejo, ne se dat. No priznam so pa tudi izjeme.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Anney ::

PrihajaNodi je izjavil:

WhiteAngel je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

BTC je bil dober proof of concept, tehnično pa so ga drugi kovanci povozili.


Dvomim, da ga je kdo povozil. Problema skalabilnosti, ki je edini "resni" problem BTC-ja še ni noben drug kovanec teoretično rešil.


Cakam mino. 22kb:)


Mogoče, samo rahlo ji tiktaka, razen če jo nabašeš v rugzak, pa čakaš kot si navajen. Trdil pa ne bom.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Nic nevem kaj ste zeleli povedati
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

Boste zvedeli.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

blazkj ::

Morda pa Tesla prodaja zaradi napovedane regulacije kripto s strani Bidenove administracije prejšni teden. Večji davek je že tu, sledi še dodatna regulacija?

Vpašanje za vse znalce tukaj. Presale na coinlistu, kjer je prostora za 10k oseb prijavi se jih pa 400k. Je smiselno vstajat ob polnoci ali bodo boti nareili svoje?

Dober dan ::

Se še splača kaj vržit v moonshot in safemoon?

gandolfino ::

Dobro jutro Dober dan

Definitivno se splača! Meni je safelight naredil x8 v ne vem 2 3 tednih? Zelo safe naložba...

Conini ::

blazkj je izjavil:

Morda pa Tesla prodaja zaradi napovedane regulacije kripto s strani Bidenove administracije prejšni teden.


Ne.

Večji davek je že tu,

V bistvu ni, ker še ni sprejet. Pa še ta bi vplival na manj kot 0.3% folka v ZDA.

sledi še dodatna regulacija?

Oh, brez skrbi, da mora prit regulacija, da vstopijo zares veliki igralci z velikimi zneski.

PS: Višji davek ni regulacija. Od kod ti to????

PrihajaNodi ::

Vceraj sem vam dal moonstop. Danes:

https://coinmarketcap.com/currencies/mo...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sparkxl ::

Dal si nam tudi 500 drugih, ki so bili brca v temo. Zato ne bit jezen če noben ne upošteva tvojega šloganja

Qcube ::

Kaj pa safestonks in safeorbit ima kaj to potenciala? :D

Senior Dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vceraj sem vam dal moonstop. Danes:

https://coinmarketcap.com/currencies/mo...

Sem upošteval. 500 notri 5000 ven. Za tortico bo. Hvala!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Print screen nakupa
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

Print screen nakupa

Sem že prodal - in and out kriptografska strategija. Hitrih x10, pobašem denar in zbežim. Kaj boš drugega s takimi coini?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

gandolfino ::

Nisi počakal do x100??
Pol ne klikaj tega linka...:
https://www.lamborghini.com/en-en/model...

YNGMI..

perci ::

Odkar je lambo simbol za kripto, mi je postal prav bedn avto. Verjetnost, da v lambu najdeš idiota je 95%.

profesjonalc ::

Danes je relativno nizek eth fee, če imate kaj za prenest :)

PrihajaNodi ::

Senior Dev je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Print screen nakupa

Sem že prodal - in and out kriptografska strategija. Hitrih x10, pobašem denar in zbežim. Kaj boš drugega s takimi coini?


Mas pa verjetno zabelezeno transakcijo kajne?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gandolfino ::

Ko bo Mina x500 z Nodijem kupima slo-tech in nastavima Senior Deva za glavnega admina.
Kvalitetnih vsebin ne bo manjkalo

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
524 / 1490
»»