» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
513 / 1490
»»

PrimoZ_ ::

Mnja po prodaji na vrhu BTC-ja sem čakal na padec le tega in ga tudi nekaj kupil nazaj, nepaj pa ETH-ja. Prvi še kar pada ETH pa lepo raste :)

sloxl8 ::

Lejga, Jože, kam pa MAKER leti?

PrimoZ_ ::

To the moon ?

Če sta že safemoon in moonshot zatajila. Aja pa da ne pozabim še pasje vojske :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

hdx ::

Velike institucije kupujejo ETH, vse več ETH-ja se hodla, ETF, 1559 na poti itd..
Celo družina Rothchild kupuje ETH. Sicer "samo" za par milijonov, ampak tako se začne

Neon87 ::

hdx je izjavil:

Velike institucije kupujejo ETH, vse več ETH-ja se hodla, ETF, 1559 na poti itd..
Celo družina Rothchild kupuje ETH. Sicer "samo" za par milijonov, ampak tako se začne


Zakaj ETH in ne XTZ?

sebas4 ::

ETH, ker je to največji ekosistem, največ developerjev, največ finančne energije in likvidnosti. Razni ETH killerji bodo morali še počakati. Če jim sedaj ni uspelo, ko ima ETH te nore provizije, jim ne bo nikoli. Še najbližje so Binance, ampak DEFI pin CE-DEFI. Verjetno pa bo v prihodnosti prostora za obe varijanti.

profesjonalc ::

Moj nasvet (upoštevaj na lastno odgovornost): Če ne potrebuješ denarja, se ETH in BTC ne prodajata pred 8k/120k. Mogoče traja več let da pridemo do tja, ampak špekulirat in upat v nižji buyback nima smisla.

kiFni ::

čudno da noben xtz holder ni omenil tukaj ubisoft novice, al sem spregledal... mogoče pa še boste dočakal penzijo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

endelin ::

kiFni je izjavil:

čudno da noben xtz holder ni omenil tukaj ubisoft novice, al sem spregledal... mogoče pa še boste dočakal penzijo :D

Večina je obupala nad ghost chainom.

Xtz je bil res zanikrn hold ta bullrun

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

IL_DIAVOLO ::

sloxl8 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Teh 200 dolarjev pa bomo ze požrli, ce se zgodi kaksen pull :D

Kgo is flying

https://www.coingecko.com/en/coins/kiwi...

Od kje tebi to?

CMC kaže drugače.


Cmc je večkrat outdated.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

gruntfürmich ::

perci je izjavil:

Je kdo videl Valvolina? Bi si mislil, da ga bo tale padec privabil iz skrivališča. #tetherlopov

perci legenda! pa kje se skrivaš? kako stanovanje/hiša? že vseljen?
povej če ti je kaj ostalo in si dobro naložil?

valvolina bomo rabili čez par mesecev, da nam pove ko bo tetherlopov znova napumpal par miljard da znova zrastemo; da, do 300k!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

ETH je najboljši. Vsaka od 20 grafičnih kartic se vam zahvaljuje za nakup. Skupaj smo nepremagljivi!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Cardanov Charles je mel govor o mini
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

Cardanov Charles je mel govor o mini

A ti si stopil na MINO pri 200$ za kos? Ne mi zdaj prodajat pri /5, raje še počakaj na kak govor da gre moon tale projekt ki je pomemben za človeštvo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

perci ::

gruntfürmich je izjavil:

perci je izjavil:

Je kdo videl Valvolina? Bi si mislil, da ga bo tale padec privabil iz skrivališča. #tetherlopov

perci legenda! pa kje se skrivaš? kako stanovanje/hiša? že vseljen?
povej če ti je kaj ostalo in si dobro naložil?

valvolina bomo rabili čez par mesecev, da nam pove ko bo tetherlopov znova napumpal par miljard da znova zrastemo; da, do 300k!


Zaenkrat sem še v manjšem fletu, septembra (predvidoma) bo nov končan, zdaj smo v fazi maštanja o kuhinji, razporeditve notranje opreme itd.

A veš, da sem komplet prodal, kar mi je bilo malo žal in sem potem tudi zaradi tega, da me ne bi grabil FOMO, nehal spremljat to temo in CMC.

Roko na srce, tudi služba je poskrbela za to, da nisem imel časa se zajebavat s tem. Bi pa imel kakšnih 20 jurčkov več (nisem šel računat) v žepu, če bi pustil. Skratka, mali zajeb, ampak na koncu koncev je vsak plus plus, tko da nima smisla jokat za izgubljenimi dobički.

300k pa pomojem ne bomo videli v tem runu, vprašanje tudi, če 100k.

sloxl8 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

sloxl8 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Teh 200 dolarjev pa bomo ze požrli, ce se zgodi kaksen pull :D

Kgo is flying

https://www.coingecko.com/en/coins/kiwi...

Od kje tebi to?

CMC kaže drugače.


Cmc je večkrat outdated.

Ne bi rekel.

Coingecko pravi isto.

Senior Dev ::

endelin je izjavil:

Kaj pravite na to?
https://cryptopotato.com/ceo-of-a-turki...
:))

Dve milijardi ni malo denarja. Za to se že splača krasti in se potuhniti kot podlasica za naslednjih 50 let.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

Btc dominanca padla pod 50%
Prvič po več letih!!!

Senior Dev ::

endelin je izjavil:

Btc dominanca padla pod 50%
Prvič po več letih!!!

Pomeni samo eno. BTC se pretaka v pasji sklad. Priložnost za drugo penzijo, morda tretjo. :)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

perci je izjavil:

Je kdo videl Valvolina? Bi si mislil, da ga bo tale padec privabil iz skrivališča. #tetherlopov

perci legenda! pa kje se skrivaš? kako stanovanje/hiša? že vseljen?
povej če ti je kaj ostalo in si dobro naložil?

valvolina bomo rabili čez par mesecev, da nam pove ko bo tetherlopov znova napumpal par miljard da znova zrastemo; da, do 300k!


Zaenkrat sem še v manjšem fletu, septembra (predvidoma) bo nov končan, zdaj smo v fazi maštanja o kuhinji, razporeditve notranje opreme itd.

A veš, da sem komplet prodal, kar mi je bilo malo žal in sem potem tudi zaradi tega, da me ne bi grabil FOMO, nehal spremljat to temo in CMC.

Roko na srce, tudi služba je poskrbela za to, da nisem imel časa se zajebavat s tem. Bi pa imel kakšnih 20 jurčkov več (nisem šel računat) v žepu, če bi pustil. Skratka, mali zajeb, ampak na koncu koncev je vsak plus plus, tko da nima smisla jokat za izgubljenimi dobički.

300k pa pomojem ne bomo videli v tem runu, vprašanje tudi, če 100k.


Denar ni vse. Vsaj na loterijah bi lahko sodeloval. Casper, mina, clover
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

endelin je izjavil:

Btc dominanca padla pod 50%
Prvič po več letih!!!


Eth unchained!
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kiFni ::

Senior Dev je izjavil:

ETH je najboljši. Vsaka od 20 grafičnih kartic se vam zahvaljuje za nakup. Skupaj smo nepremagljivi!

dobro leto nazaj
cca 7000-8000eur 20 grafik, ali cca 85eth
roi danes?

Senior Dev ::

Še kdo stopil na MINO kot Nodi pri 200$?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

amacar ::

Če stopiš na mine te popelje v penzijo direkt!
Coinlist me bo očitno spravil v penzijo: Flow + Mina + Casper + Dfinity + Concordium (zaenkrat le dogovori o coinlistu, sem pa šel že v presale) je moja penzija. :)) Clover včeraj je samo češnja na torti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Senior Dev ::

Ti si dober. Ziher ne boš imel sreče v lajfu, ker si vso izkoristil na teh loterijah. Ampak ok, penziji se ne gleda v zobe.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

hdx ::

Zezz ::

Kaj zdej prodajamo dons eth? Znajo azijci dumpnt to

hdx ::

50% sem prodal, če slučajno BTC odleti na 50k

Senior Dev ::

Ponzi is over?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

MisterR ::

Eth bubble se širi

Zezz ::

Biden je dons zamajal delniški trg z najavo novih davkov predvsem premožnejšim, zna bit da je to tud kaj v povezavi s kripto, S&P je kar krepko padl, možno da zarad tega tud BTC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

endelin ::

Spet dol ffs

_wtf_ ::

Sicer sem nov ampak vseeno. Tisti, ki spremljate macd. Kaksen interval uporabljate in zakaj? :) Nekdo je enkrat pisal 4h?

Zezz ::

_wtf_ je izjavil:

Sicer sem nov ampak vseeno. Tisti, ki spremljate macd. Kaksen interval uporabljate in zakaj? :) Nekdo je enkrat pisal 4h?

Samo price action, indikatorji so sekundarnega pomena. Glede intervala uporabljaš pač tistega ki se prilega tvoji straegiji, hodl, swing, intraday,...

globoko grlo ::

A je kdo klele penzijo dobil?

Capitalxcell CXC +412515.96 %
https://www.worldcoinindex.com/sl/kovan...
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Biden govno. Potopil bo kripto in delnice.

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Biden govno. Potopil bo kripto in delnice.

Nis ti v fiatu?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

Biden govno. Potopil bo kripto in delnice.

Nis ti v fiatu?

ne vse

tonis ::

Po moje bo tole lokalno dno.. horizontalni support in MA100 sta si zelo blizu. Zadnji dotik MA100 je bil oktobra.

Težko je napovedat kaj bo potem, kratkoročni odboj se mi res zdi zelo verjeten, ampak še vedno pa moti, da ni dotika weekly EMA21, ki je 5 jurjev nižje.

endelin ::

Sam da ne gremo do une vijolčne črte na 36k:D

Senior Dev ::

Odboj na milijon se mi zdi bolj verjeten kot padec pod 50k. Pod 50k bi že skoraj vsaka frizerka lahko kupila en cel Bitcoin. Malo verjeten dogodek torej.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrimoZ_ ::

Padec pod 50k bi pomoje pomenil konec zabave.

endelin ::

Pomoje ne. Padec pod 30k je nevaren

IL_DIAVOLO ::

endelin je izjavil:

Biden govno. Potopil bo kripto in delnice.


Samo prilagoditev trga nic drugega.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Senior Dev ::

Samo brez panike. Do jutra bomo že šibali proti milijonu. Moon, Lambo in private jet sanje so to noč čisto ok.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

dvince ::

Nič skrbet: dr. Bohinc pravi, da bo odboj na 50k, če ne pa na 42k ali 30k. Lahko spiste v miru:)

XRPNERD ::

XRPNERD je izjavil:

CptHindsight je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

HODL STRONG!
Don't let them shake you out!
Diamond hands!!!!!!!!!!!!!!! :))


Ti imaš plane kaj dokupovat ali si končal za ta cikel?


Bom še šel noter, ampak ne all in. Pričakujem močnejši odboj nekje okoli 49.5 k, treba pazit volumen. Tight stops zadaj.
Da ne bo slučajno kakšno presenečenje v stilu "surprise madafaka" in bam dol do 30k.
Zaenkrat mi ne izgleda najbolj obetavno če gledam mesečni/tedenski graf. Daily ne izgleda tako slabo in bi pričakoval spet eno zeleno svečo medtem ko na 4h ne vem kaj pričakovati. Morda spet eno dolgo rdečo.


Na 49.5k grem probat pobrat par procentov.

gandolfino ::

Čakamo nov twit Mr.Muskola in potem raketa na mars. Vrh aprila 2022 - torej natanko čez 1 leto.
Takrat boma z Nodijem prodala Mino po 500/komad, lepa penzija bo to (lambo, dubaj, romunke, zlati zobi)

Dumber ::

S tako hitrostjo pa ne vem če smo letos že strmoglavili, smo?
««
513 / 1490
»»