» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
508 / 1490
»»

sufler ::

Zdravo vesoljci, mogoče en tip: SAFEMOON je bil zlistan na Bitmart-u v tem mesecu, in dela super promet SAFEMOONU, isto bo dons 20.4. SHIBA INU zlistan na Bitmartu kar bi morda pripomoglo k rasti SHIBE.:D
https://support.bmx.fund/hc/en-us/artic...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sufler ()

Senior Dev ::

sufler je izjavil:

Zdravo vesoljci, mogoče en tip: SAFEMOON je bil zlistan na Bitmart-u v tem mesecu, in dela super promet SAFEMOONU, isto bo dons 20.4. SHIBA INU zlistan na Bitmartu kar bi morda pripomoglo k rasti SHIBE.:D
https://support.bmx.fund/hc/en-us/artic...

Hahahahaha, told ya, suckers. :D:)):D
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

wategos ::

Naj nekdo, ki ima več izkušenj pove nad koliko je dobro, da imajo pasji sh*tcoini holderjev in volumna, da se da brez večjih težav znebiti bagov.
Tisti, ki ste notri, do koliko računate držati bage?
Koliko ste nastavili slippage na PCS-u? 8 ali kaj več %?

Rešpetlin ::

Nazajgledajočemu Kapitanu je težko priznati, da ga outperformajo avtisti, WSB majmuni in najstniki s Tik Toka na jebenih mobilnih appih, medtem ko je on leta študiral the blade, pardon, TA in FA in bele papirje.

Si bomo priznali, da nas je 5/3 (z besedo pet tretjin) tukaj zaradi č€$a drugega kot pa breakthrough kripto tehnologije? Žalostno in zabavno hkrati je opazovati "trollanje", ki je v resnici grenko obžalovanje, da je prodal veliko prehitro ... pomislite, raje je "imel prav", kot da bi naredil še malo profita in podobna samozavajanja.

Sori bro, ni to tržnica, da nam boš prodajal $BUČKE :)

endelin ::

Večkratnik oldschool kripto trejderjev ki obvladajo TA in podrobno razčlenijo projekte z best tehnologijo: max x10.

Večkratnik tiktok-ovcev, ki so za kripto prvič slišali marca 2021 in vlagajo v alternativne alte: cca x100 - x500
:))

mr_chai ::

sam semv tem bullrunu uspel pridelati 2x. A sm hud investor ?

IL_DIAVOLO ::

Odvisno od vlozka in koliko je teh investicij.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Majkomilo ::

No tako pa je bil res dober nakup.

https://bscscan.com/tx/0xedbb29724256b1...

Ajki ::

https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

sloxl8 ::

Safestar, anyone?

enemon ::

sloxl8 je izjavil:

Safestar, anyone?


Jaz držim nekaj milijard tega. Se premika, ampak bi lahko šlo bolj gor. :D Pa ti?

sloxl8 ::

Ravnokar nakupil. :D

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Spet pada;((

IL_DIAVOLO ::

Depra is back
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

sebas4 ::

Binance BNB izplačila trenutno ne delajo - maintenance.

A je možno z mainnet ETH na BSC chain prenesti ETH? Bridge brez da bi plačal ETH network fees? (znotraj metamaska med accounti in med chain)? Se opravičujem če sprašujem neumnosti.

StarMafijec ::

Tudi s SAFEMOON je konec, zabava je končana, se vidimo čez n let.

IL_DIAVOLO ::

sebas4 je izjavil:

Binance BNB izplačila trenutno ne delajo - maintenance.

A je možno z mainnet ETH na BSC chain prenesti ETH? Bridge brez da bi plačal ETH network fees? (znotraj metamaska med accounti in med chain)? Se opravičujem če sprašujem neumnosti.


Lahko pošlješ eth na cex, ki to ni binance, zamenjas za bnb in pošlješ v bsc mainnet.

6 dolarjev te bo prislo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

sebas4 ::

BNB je pa 7% up zadnjih 24 UR. Na palačinki swap očitno dumpajo shitcoine. :)

6 dolarjev te bo prislo.


Hehe imam enih 10$ tako da nima veze. Zakaj ne bi šlo prek Binanc? EDIT aja to ker trenutno ne dela?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sebas4 ()

sloxl8 ::

StarMafijec je izjavil:

Tudi s SAFEMOON je konec, zabava je končana, se vidimo čez n let.

Saj še ni prišel na $1. :))

Zezz ::

Res vas ne razumem da kupujete te shitcoine, tega še shortat ne morš. Kot drugo kaj nardite ko pride do masovnega dumpa, preden prodaš si lohk že stokrat na nuli :)....če sploh lahk prodaš, a je na to že kdo kdaj pomislu :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

SuperKripto ::

enemon je izjavil:

100 BNB-jev v Safemoon en mesec nazaj, milijon EUR ven danes. Ko bi vedel to. ;((
ne mores predvidet, gre se za to, da je skupina cist novih kripto uporabnikov ustvarilo taksno paralelno kvantno realnost s svojim trdnim prepricanjem, da bo kovancec sel na luno oziroma ful zrasel. To potrjuje teorijo, da se kvantna fizika i realnost lahko deloma spreminja na sub atomskem nivoju.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Trupl0 je izjavil:

CptHindsight je izjavil:

Če znajo 12 letni mulci s tiktoka to narest, bo pa uspelo tudi vam najbrž? Btw, kupujete pa v čisti pnd, brez uporabne vrednosti, gre se izključno o tem, a boš našel idiota, ki bo tvoje kovance kupil za več.

Pa ne pozabit, takole bomo leteli vsaj do septembra, ko bo vrh in bomo vsi prodali na vrhu in bomo vsi bogati. Končno bo retail zarinil prst v rit institucijam. Ves retail proda na vrhu in institucije ostanejo bagholderji. Fuck them. Po ocenah mojstra Andreja Bohinca in še koga, pa bo tole trajalo do decembra ali morda celo do marca. Ne sekirajte se, če ste zgrešili x40000 na safemoonu, takih kovancev bo še ogromno. Trenutni bull traja od marca 2020 pa do aprila 2021 in poglejte, kaj vse se je zgodilo. Če se pa zavedat, da so zadnji meseci balona najbolj profitabilni, si pa lahko samo mislite, kaj se bo zgodilo od aprila 2021 do septembra 2021 ali pa do decembra 2021. Safemoon ima šanse, da prehiti tudi BNB po marketcapu.

https://www.coingecko.com/en/coins/akit...

Akita inu je že x400 v zadnjih 14 dneh. Katera je naslednja pasma, ki bo vsem prinesla penzijo?


pa kje najdeš take k ti v enem mescu 30000% naredijo... wtf
sprašujem za prijatla :)


se enkrat, si zgresil point. Ne gre se za to, da kovanci naredijo toliko procentov v enem mescu ampak se gre za to, da skupina ljudi ustvari taksne pogoje, da dolocen kovanec naredi taksno rast. Razlika med vecino trejdarjev in med tiktokovci je to, da trejdarji iscejo donose na kovancih od 20 procentov do x2, ali x10 v enem mesecu. Tiktokovci pa so prepricani, da bodo delal milijone iz par stotakov. In to je bistvena razlika. Ce ste vi sami sebe preprical, da ni mozno narest v enem mescu milijona, kako potem lahk pricakujes taksen donos?

Zgodovina sprememb…

hdx ::

Zezz je izjavil:

Res vas ne razumem da kupujete te shitcoine, tega še shortat ne morš. Kot drugo kaj nardite ko pride do masovnega dumpa, preden prodaš si lohk že stokrat na nuli :)....če sploh lahk prodaš, a je na to že kdo kdaj pomislu :)


Nekateri so rekli, da bodo hodlal shitcoine par let :))

enemon ::

StarMafijec je izjavil:

Tudi s SAFEMOON je konec, zabava je končana, se vidimo čez n let.


Safemoon je že nazaj na ATH, brez skrbi :D

gandolfino ::

Evo ena odlična TA analiza za Safemoon:

https://streamable.com/lmpzgc

PacificBlue ::

I’m out.
:3

KappaPride ::

Laibach- Tanz mit Lainbach

LaibachCoin
kdaj music coini, ta bi znal bit x1000 + diamond hands,fk NA,FED,$

hdx ::

Če pride slipknot coin, takoj vržem 10k not

Aston_11 ::

shiba je kresnla... pa je šel pickl....

SuperKripto ::

kovanec lahk v enem mescu naredi 30000% le pod pogojem, da vecina ne zeli prodat (zarad prepricanja da gre na luno) in da prihajajo stevilni novi kupci. Dost je tudi pomembno, ce so ustanovitelji posteni in si prizadevajo za rast kovanca. Pa tud malo pomaga, da se vsak dan dost kovancev zazge (burned coins) pa pomaga tudi da se del od 10 procentnega davka pri nakupu in prodaji porazdeli med holderje.

Zgodovina sprememb…

wategos ::

Kaj pa Kishu Inu (KISHU), cena je dosti nizka, kaj menite?

kajpazdaj ::

hdx je izjavil:

Če pride slipknot coin, takoj vržem 10k not

Bil na koncertu daljnega leta 2004 na Dunaju...eden mojih najboljših.

PrimoZ_ ::

Graf majstri, a smo nazaj na želeni veji?

Anney ::

A teme šit kojnov na forumu še ni, da se vas večina malo prestavi in se tam igrate v peskovniku z vročim peskom. Že cel dan iščem luno in slišim pse lajat, ko odpiram TW, forum in žal tudi novice iz kripta. Bom raje šel na 24ur.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

PrihajaNodi ::

Anney je izjavil:

A teme šit kojnov na forumu še ni, da se vas večina malo prestavi in se tam igrate v peskovniku z vročim peskom. Že cel dan iščem luno in slišim pse lajat, ko odpiram TW, forum in žal tudi novice iz kripta. Bom raje šel na 24ur.


Sj si ti Vrane shilala tu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sosed ::

Živjo
Ali je imel kdo probleme z naročanjem Binance Visa kartice? Pri prvem koraku mi napiše, da nimam dovolj BNB-ja, čeprav ga imam. Če kliknem na dropdown, mi vse pobarva na sivo.
A je kje kakšna fora?


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sosed ()

Senior Dev ::

Aston_11 je izjavil:

shiba je kresnla... pa je šel pickl....

Blaga korekcija. Jutri smo na ATH in računam vsaj x500 težko prigaranega profita za early adopterje. Za suckerje pa itak konc, Slipknot coin in na vejo. 8-)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Neon87 ::

Tudi Clover nisem dobil na Coinlist, sem dobil številko 40000 v vrsti.. Kar je boljše kot zadnjič Mina nad 100000, samo vseeno me ta Coinlist ne mara,da ne pridem zraven... ;(

djfixme ::

To je bil pa moj prvi uspešen ICO (CLV). Bil sem 5k v vrsti. A je že konec? Sploh ne vem kaj naj si mislim o tem projektu. Bil je vložek iz obupa, ker do MINE nisem prišel, niti do CSPR-ja.

Neon87 ::

Čestitke!
Ni še konec, sem še 22.000, vendar je samo še 35% kar je praktično nemogoče, upam na čudež? Bom probal še jutri v option 3,ko je sam 40 dni locknjeno, samo je cena dosti višja..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Neon87 ()

djfixme ::

Hvala. Kateri si bil v vrsti na začetku? Nekaj se je pisalo o 17500 udeležencev..., kar ne drži očigledno. Odkrito, šele sedaj malo gledam, za kakšen projekt sploh gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: djfixme ()

PrihajaNodi ::

djfixme je izjavil:

Hvala. Kateri si bil v vrsti na začetku? Nekaj se je pisalo o 17500 udeležencev..., kar ne drži očigledno. Odkrito, šele sedaj malo gledam, za kakšen projekt sploh gre.


Gre za 3 mulce v ekipi. Projekt je tko 3 mesce zunej...sam je pa hype

Btw v vrsti sem bil na 80k+ mestu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Anney ::

PrihajaNodi je izjavil:

Anney je izjavil:

A teme šit kojnov na forumu še ni, da se vas večina malo prestavi in se tam igrate v peskovniku z vročim peskom. Že cel dan iščem luno in slišim pse lajat, ko odpiram TW, forum in žal tudi novice iz kripta. Bom raje šel na 24ur.


Sj si ti Vrane shilala tu.


Nodi je kaj narobe? Še vedno letajo, sej veš kako so ptiči. Ti pa pazi, da te ne zminira.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

endelin ::

Hvala Senior devu za pasji sklad. Podvojil v dveh dneh. Free money

lotar123 ::

PrihajaNodi je izjavil:

djfixme je izjavil:

Hvala. Kateri si bil v vrsti na začetku? Nekaj se je pisalo o 17500 udeležencev..., kar ne drži očigledno. Odkrito, šele sedaj malo gledam, za kakšen projekt sploh gre.


Gre za 3 mulce v ekipi. Projekt je tko 3 mesce zunej...sam je pa hype

Btw v vrsti sem bil na 80k+ mestu


209 v vrsti, kupil za max, pri teh icotih izgube ni tako da se vedno kupi max možno. Gremo še na opcijo 2 in 3 :)

Casper in ta mi uspel, mina žal ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

djfixme ::

lotar123 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

djfixme je izjavil:

Hvala. Kateri si bil v vrsti na začetku? Nekaj se je pisalo o 17500 udeležencev..., kar ne drži očigledno. Odkrito, šele sedaj malo gledam, za kakšen projekt sploh gre.


Gre za 3 mulce v ekipi. Projekt je tko 3 mesce zunej...sam je pa hype

Btw v vrsti sem bil na 80k+ mestu


209 v vrsti, kupil za max, pri teh icotih izgube ni tako da se vedno kupi max možno. Gremo še na opcijo 2 in 3 :)

Casper in ta mi uspel, mina žal ne.


Mah, kaj veš kaj bo čez eno leto? Sicer vložek je res tak, da ga lahko takoj pogrešaš. Sem pa polka lover, zato upam, da projekt uspe.

lotar123 ::

Kot pravim se nisem doživel icota, da bi bil v -, tko da me dejansko ne zanima kaj bo čez 1 leto in tako že od 2016... Flow mi na primer nosi krepkih 1,5k na mesec recimo brez da bi mignil.

Isto grem v opcijo 2 in 3 na max če pridem notri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

bajsibajsi ::

««
508 / 1490
»»