» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
479 / 1490
»»

gandolfino ::

Luc8 je izjavil:

Veste kaj mene zanima... Danes sem malo prej slučajno odprl bitstamp in na hitro pogledal graf xrp-ja, ker je v tistih parih sekundah bil na 5000€. Razumem zakaj do tega prihaja, vendar ali je sploh možno, da bi pri takšni vrednosti kdo sploh uspešno prodal?


In če to tebe zanima?? Mi tlele smo v fiatu in čakamo korekcijo in nehi s takimi glupimi vprašanji! Vprašaj na FB v skupini Kripto Slovenija
Itak pa bi te moral ignorirat, ne vem zakaj sploh odgovarjam.
Daj Senior Trol napiši kaj smešnega da dvigneš razpoloženje..

nitramcek ::

gandolfino je izjavil:

Mal bi se moral trg ščistit in ta forum spucat neumnih ljudi. Bomo pol lahko samo snobi s PKZ (*post kripto zima) sindromom modrovali.
Samo vzvišena debata nas posvečenih, ki smo v fiatu in čakamo korekcijo. Nočemo neumnih Borutov in noobov, ki sprašujejo neumna vprašanja. Troli so ok, nas vedno znova nasmejijo z lucidnim humorjem..


Kakor vidim ni naslov foruma "kripto forum za stare mačke".
Pač nekateri pridemo sem ker želimo nekaj pomoči in kakšno vprašanje na odgovor.
In očitno imam napačen vtis, da bi mi lahko mogoče malo pomagali Slovenci.
Za vas stare mačke verjamem, da so nekatera naša vprašanja "neumna". Ampak za nas so verjetno pomembna ker jih drugače nebi vprašali, a ne?

IL_DIAVOLO ::

gandolfino je izjavil:

Luc8 je izjavil:

Veste kaj mene zanima... Danes sem malo prej slučajno odprl bitstamp in na hitro pogledal graf xrp-ja, ker je v tistih parih sekundah bil na 5000€. Razumem zakaj do tega prihaja, vendar ali je sploh možno, da bi pri takšni vrednosti kdo sploh uspešno prodal?


In če to tebe zanima?? Mi tlele smo v fiatu in čakamo korekcijo in nehi s takimi glupimi vprašanji! Vprašaj na FB v skupini Kripto Slovenija
Itak pa bi te moral ignorirat, ne vem zakaj sploh odgovarjam.
Daj Senior Trol napiši kaj smešnega da dvigneš razpoloženje..


Jaz tlele sem pa balls deep in alts.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

gandolfino ::

/ sarcasm off

mailer ::

zanima me kaj pomeni na spot marketu:
XRPDOWN/USDT
XRP/USDT 10X
XRPUP/USDT
Kaj pomeni up oz down, tistih 10x je pa verjetno leverage?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

CptHindsight ::

XPRDOWN/USDT -> Nek Binanceov produkt, da začetnikom približa short in long z vzvodom. Če misliš, da bo šel XRP dol in ne znaš sam shortat, potem kupiš ta token.
XRP/USDT 10x -> Ta par lahko greš long oz. short do 10x. Torej lahko gemblaš vse do x10 sredstvi, kolikor jih vložiš.
XRPUP/USDT -> Isto kot prvi, vendar sedaj misliš, da bo šel xrp gor.

carovnik1900 ::

Tile tokene na vzvod se raje izogibajte. Tule je še bolj princip "the house always wins". Beri na netu zakaj.

IL_DIAVOLO ::



How more bullish can u possibly be?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Mato989 ::

nitramcek je izjavil:

gandolfino je izjavil:

Mal bi se moral trg ščistit in ta forum spucat neumnih ljudi. Bomo pol lahko samo snobi s PKZ (*post kripto zima) sindromom modrovali.
Samo vzvišena debata nas posvečenih, ki smo v fiatu in čakamo korekcijo. Nočemo neumnih Borutov in noobov, ki sprašujejo neumna vprašanja. Troli so ok, nas vedno znova nasmejijo z lucidnim humorjem..


Kakor vidim ni naslov foruma "kripto forum za stare mačke".
Pač nekateri pridemo sem ker želimo nekaj pomoči in kakšno vprašanje na odgovor.
In očitno imam napačen vtis, da bi mi lahko mogoče malo pomagali Slovenci.
Za vas stare mačke verjamem, da so nekatera naša vprašanja "neumna". Ampak za nas so verjetno pomembna ker jih drugače nebi vprašali, a ne?


Ne vi jih sprašujete ker se vam ne ljubi prebrat teme =) In tega eni nimajo ali nimamo radi to je vse
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IL_DIAVOLO ::



I am giving u all that inside info for free ;)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

miha188 ::

Zdravo,

glede na trenutno rast XRP-ja, ki je povezana tudi z zmago njihovih odvetnikov - dolgoročno, kljub temu, da je ta kovance bullish v tem trenutku, se mi še vedno zdi dobra naložba?

IL_DIAVOLO ::

Xrp je shitcoin brez dodane vrednosti.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

tonis ::

endelin je izjavil:

tonis: si še v fiatu al te je premamilo? :D


buyback ICX po prodajni ceni 8-) ..ker ne vem al bo prej dump, ali bo potegnil proti 4,5. Če bo padec bom pač dokupil. Sicer pa ja, večina v fiatu - fomo grabi sploh zaradi iracionalnega trga ampak padec vedno pride, res vedno :)

Stellar je v območju prejšnjega ath(če spustimo špico nad 1USD), če pa gre čez pa je močna trendlinija malo nad 0.80.

IL_DIAVOLO ::

Vrtec
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

sebas4 ::

XRP je instrument za financiranje Rippla in njegovih ustanoviteljev. Je oscilator, in precej niha, je dobra stvar za traderje. Z vidika dolgoročnega investiranja pa je precej puhla zadeva. Je pa res da ta hype znajo vleči še leta.

IL_DIAVOLO ::

Ja za financiranje ustanoviteljev, ki redno dumpajo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Senior Dev ::

Se splača na dolgi rok (10 let ali več) vlagat v PancakeSwap? Glede na to da je ogromno kvalitetnih projektov bi znala to bit dobra dolgoročna naložba?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

CptHindsight ::

Zagotovo. Če nečesa ne bo zmanjkalo, je to človeški pohlep in želja po tem, da bi hitro prišel do denarja. Menjalnice in decentralizirane menjalnice še dolgo ne bodo propadle in bodo cvetele. Decentralizirane menjalnice pa seveda čedalje bolj. Zna bit, da se bo palačinka konec tega cikla prodajala po 500$ (torej vsaj še x20 od trenutno), v naslednjem ciklu pa morda tudi po 10000$ in več. Ko enkrat prebije ATH resistance je v čistem price discovery modeu in meje do kam lahko zraste praktično ni.

Za dodatne nasvete pa sem na voljo na telefonski številki +386 68 192 342, cena svetovalne ure je 2 palačinki na uro.

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

scythe je izjavil:

Se je kr splačal HOLD-at XLM, zna pridit do 1$ :)

Zelo se ti je splačalo, ja. Medtem ko si ti naredil +30% so mojstri za palačinke in Tiktok (Generacija Z) naredili vsaj ene desetkrat po 1000% donosa na random kovancih. Odpri oči!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IL_DIAVOLO ::

Senior Dev je izjavil:

Se splača na dolgi rok (10 let ali več) vlagat v PancakeSwap? Glede na to da je ogromno kvalitetnih projektov bi znala to bit dobra dolgoročna naložba?


To je bolj bull investicija, ki bo v medvedu drasticno padla.

Se najde kaj boljsega.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

CptHindsight ::

No, odkar sem objavil telefonsko številko, sem dobil že 2 klica. Na vse bom odgovoril oz. se javil nazaj, lahko pa obdelam le enega na enkrat. Hvala za zanimanje!

Zgodovina sprememb…

CptHindsight ::

Moderatorja prosim, da izbriše mojo zgornjo objavljeno številko iz posta. Nekateri izmed vas se ne znate obnašat in mi je žal, da sem jo objavil. Bom raje dajal nasvete tu v temi in ohranil mero anonimnosti.

IL_DIAVOLO ::

Tak pravijo delaerji. Daj aro zdaj, ker še jih 5 čaka :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

CptHindsight ::

Prvemu sem lepo pomagal in brezplačno, ter mu povedal za 3 najbolj sigurne kovance na Binance Smart Chainu. Ni bilo pa nobene potrebe, da mi je drugi samo iz prve zabil "Jebem ti tvojo trolovsko mater u šupak, te tvoje palačinke ti bom zabov tok globok uzadi, da ti bodo spredi vn pršle". Ja hvala za tak odnos ... Res se znate obnašat. Otroci.

sebas4 ::

A se hecaš @CptHindsight to ni prostor za objavo telefonske 8-)

CptHindsight ::

Ja, learned the hard way ...

Škoda, da nisem snemal pogovora. Bi ga lahko vsaj prijavil na spletno oko ali kakšno podobno inštitucijo.

BlackDeath ::

te tvoje palačinke ti bom zabov tok globok uzadi, da ti bodo spredi vn pršle


Sounds bullish to me. Veš kok dolga je pot od riti do ust ... huh, to je ziher vredno ene x50

nitramcek ::

Mato989 je izjavil:

nitramcek je izjavil:

gandolfino je izjavil:

Mal bi se moral trg ščistit in ta forum spucat neumnih ljudi. Bomo pol lahko samo snobi s PKZ (*post kripto zima) sindromom modrovali.
Samo vzvišena debata nas posvečenih, ki smo v fiatu in čakamo korekcijo. Nočemo neumnih Borutov in noobov, ki sprašujejo neumna vprašanja. Troli so ok, nas vedno znova nasmejijo z lucidnim humorjem..


Kakor vidim ni naslov foruma "kripto forum za stare mačke".
Pač nekateri pridemo sem ker želimo nekaj pomoči in kakšno vprašanje na odgovor.
In očitno imam napačen vtis, da bi mi lahko mogoče malo pomagali Slovenci.
Za vas stare mačke verjamem, da so nekatera naša vprašanja "neumna". Ampak za nas so verjetno pomembna ker jih drugače nebi vprašali, a ne?


Ne vi jih sprašujete ker se vam ne ljubi prebrat teme =) In tega eni nimajo ali nimamo radi to je vse



To ne bo držalo, vsaj kar se mene tiče. Tale tema je itak ogromna. In ja ko sem jo začel prebirat sem šel ene 20 strani nazaj, ravno zato, da vidim kaj se folk pogovarja pa, da poskušam doumeti kaj se sploh dogaja. sem kar bral kako uro...ampak bol malo sem razumel, saj sem se s tem srečal prvič.
Potem sem obupal prebiranja tok strani za nazaj. In pač šel na zadnjih nekaj strani.
Verjetno bi moral it na kak forum za kripto noobe, pa, da bi dobil neke začetne informacije.
Pač jaz sem prisel sem, ker sem mislil, da bo folk pač pomagal. Pa saj nekateri tut pomagate. Nekateri ste pa "visoki" in se vam zdijo naša vprašanja neumnosti.

Tudi vi ste bili enkrat začetniki, pa verjetno niste imeli pojma o vsem tem. Verjetno takrat ni blo lih nekega foruma, da bi vam lahko pomagal. Sploh pa ne slovenskega.
Za to bi bili mogoče bolj razumevajoči do nas noobov. Sploh ker je nekaterim od vas uspelo se preskrbeti za vse zivljenje in bi si lahko vzeli malo časa tut za nas noobe pa jim kako zadevo pojasnili če že kdo vpraša, saj za to pa je javni forum ne?

Kakorkoli, dost teženja. Sedaj sem itak na Discordu pa vidim, da so tam bolj pripravljeni pomagat in odgovorit tut na kakšna "neumna" vprašanja.
Tako, da vas bom večinoma pustil na miru...
...al pa tut ne :)

CptHindsight ::

Skozi hudo kripto zimo ne bi prišli celi in zdravi, če ne bi vmes konkretno trolali in se zabavali. Sam tu napišem odvisno od počutja resen komentar ali pa trol komentar. Neugodno sicer za nekoga, ki si želi slišat resnega mnenja, a žal tko je :/

Bi bilo pa smiselno met neko temo, kjer bi bila samo začetniška vprašanja na kupu (nevem v uvodnem postu, ali pa v zadnjem). Tako da se ne odgovarja v 500 strani dolgi temi na isto vprašanje 27x krat.

Mato989 ::

Ne gre ker tako kot imamo temo o davkih za kripto pa noobi se skoz v tej temi sprasujejo glede davkov, pac lenuhi ki se jim vecinoma ne da pogledat naokoli
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

bonanno ::

recimo ce mi v profilu na krakenu kaze da imam cca 5000€ vrednost vseh coinsev,

in da se odlocim jih prodajat po market cenah, koliko bi mi od tega prislo cistega ven? tko okvirno..

profesjonalc ::

bonanno je izjavil:

recimo ce mi v profilu na krakenu kaze da imam cca 5000€ vrednost vseh coinsev,

in da se odlocim jih prodajat po market cenah, koliko bi mi od tega prislo cistega ven? tko okvirno..
kak € majn, nič pretresljivega

bonanno ::

ares, se pravi pol mi kaze prodajno ceno in ne nakupne ?

Kripto mesi ::

Kaže približno trenutno vrednost, če bi vse prodal v tem trenutku. Jezus ljudje no, a vas je vse zapustila logika.

bonanno ::

Kripto mesi je izjavil:

Kaže približno trenutno vrednost, če bi vse prodal v tem trenutku. Jezus ljudje no, a vas je vse zapustila logika.



jah nisem vedel

profesjonalc ::

Spremlja kdo BTC pi cycle top indikator? Po vsej verjetnosti je jutri ali čez 2 dni cross. We selling?

hamez66 ::

CptHindsight je izjavil:

Prvemu sem lepo pomagal in brezplačno, ter mu povedal za 3 najbolj sigurne kovance na Binance Smart Chainu. Ni bilo pa nobene potrebe, da mi je drugi samo iz prve zabil "Jebem ti tvojo trolovsko mater u šupak, te tvoje palačinke ti bom zabov tok globok uzadi, da ti bodo spredi vn pršle". Ja hvala za tak odnos ... Res se znate obnašat. Otroci.


Moje sožalje..

Ja res, eni se res ne znajo obnašati, pa si dal že dosti dobrih nasvetov (z drugimi nicki in s tem).

Tip ne ve, kaj so palačinke.

Qcube ::

profesjonalc je izjavil:

Spremlja kdo BTC pi cycle top indikator? Po vsej verjetnosti je jutri ali čez 2 dni cross. We selling?


Spremljam samo ni blowoff top kot bi bilo za pričakovati za vrh. Tako da verjetno če/bo max korekcija imo, če sploh.

Ajki ::

uhuhu je izjavil:

Ajki je izjavil:

Za naš Low Market Cap Sklad (71.200 USDT) iščem dodatna priporočila in sicer projekte:

- Marketcap od 1m do max 10M
- Dobavljiv samo na Uniswap ( brez menjalnic/pancakeswap )

Minimalna nakupna pozicija bo 5.000 USDT in max 10.000 USDT
Brez skrbi DYOR bom že naredil samo toliko, da ne spregledam kakšnega potenciala.


Ker omenjaš sklad, bi bil Nyan V2 (Nyan-2) zanimiv že po funkcionalnosti, ker je namenjen ravno upravljanju skladov. Ne poznam bolj podrobno, kovanec pa ima zelo majhen marketcap.


Si pogledam
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

profesjonalc ::

Qcube je izjavil:

profesjonalc je izjavil:

Spremlja kdo BTC pi cycle top indikator? Po vsej verjetnosti je jutri ali čez 2 dni cross. We selling?


Spremljam samo ni blowoff top kot bi bilo za pričakovati za vrh. Tako da verjetno če/bo max korekcija imo, če sploh.



Verjetno res ne bo, vendar moraš vedet da tudi do sedaj je zadeva točna na 3 dni. V treh dneh se komot zgodi pump and dump :D Drugače pa ja, tudi jaz sem vedno bolj skeptičen glede tega.

Jette ::

profesjonalc je izjavil:

Spremlja kdo BTC pi cycle top indikator? Po vsej verjetnosti je jutri ali čez 2 dni cross. We selling?


Tega indikatorja pred prejšnjimi bullruni še ni bilo, tako da se bo šele v tem videlo a je kej na tem ali ne...

CptHindsight ::

Ta indikator se zdi, da je kar jasno, da je pač fail. Ujema se na preteklih podatkih, na letošnjem pa se zdi, da bo konkretno falil.

Jutri bo križanje, bitcoin je že kar nekaj tednov od vrha, danes ga pa tudi ne bo dosegel. Edino kar lahko ta indikator vpliva, je psihologija množic. Pa vendar, če bi veliko trejderjev verjelo v ta indikator, bi prodajali že nekaj časa prej, preden se križa. Pa vidimo, da se nič tazga ni zgodilo. Tako da ta indikator gre lahko v pozabo, pa nadaljujemo z bullom naprej.

Jette ::

Kaj pa cme gap? Bo jutri shopping time? :)

XRPNERD ::

CptHindsight je izjavil:

Ta indikator se zdi, da je kar jasno, da je pač fail. Ujema se na preteklih podatkih, na letošnjem pa se zdi, da bo konkretno falil.

Jutri bo križanje, bitcoin je že kar nekaj tednov od vrha, danes ga pa tudi ne bo dosegel. Edino kar lahko ta indikator vpliva, je psihologija množic. Pa vendar, če bi veliko trejderjev verjelo v ta indikator, bi prodajali že nekaj časa prej, preden se križa. Pa vidimo, da se nič tazga ni zgodilo. Tako da ta indikator gre lahko v pozabo, pa nadaljujemo z bullom naprej.


Vsem s tako bikovsko mentaliteto želim en velik medvedji šamar.

Motion ::

Bnb in piškotek zgleda da gresta v nebo. Ravno ko se jih znebim

chucki ::

924bnb sem menjal za 280 neotov :))
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

keba ::

Kateri so vam trenutno najobetavnejši altcoini, za naslednjih par dni? ATOM?

CptHindsight ::

XRPNERD je izjavil:

CptHindsight je izjavil:

Ta indikator se zdi, da je kar jasno, da je pač fail. Ujema se na preteklih podatkih, na letošnjem pa se zdi, da bo konkretno falil.

Jutri bo križanje, bitcoin je že kar nekaj tednov od vrha, danes ga pa tudi ne bo dosegel. Edino kar lahko ta indikator vpliva, je psihologija množic. Pa vendar, če bi veliko trejderjev verjelo v ta indikator, bi prodajali že nekaj časa prej, preden se križa. Pa vidimo, da se nič tazga ni zgodilo. Tako da ta indikator gre lahko v pozabo, pa nadaljujemo z bullom naprej.


Vsem s tako bikovsko mentaliteto želim en velik medvedji šamar.


Pomoje sem eden vecjih medvedov v tej temi trenutno :)

Povsod pa govorijo, kako bo se vse x10, pa vrh avgusta pa nevem kaksne stvari, jaoo

XRPNERD ::

CptHindsight je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

CptHindsight je izjavil:

Ta indikator se zdi, da je kar jasno, da je pač fail. Ujema se na preteklih podatkih, na letošnjem pa se zdi, da bo konkretno falil.

Jutri bo križanje, bitcoin je že kar nekaj tednov od vrha, danes ga pa tudi ne bo dosegel. Edino kar lahko ta indikator vpliva, je psihologija množic. Pa vendar, če bi veliko trejderjev verjelo v ta indikator, bi prodajali že nekaj časa prej, preden se križa. Pa vidimo, da se nič tazga ni zgodilo. Tako da ta indikator gre lahko v pozabo, pa nadaljujemo z bullom naprej.


Vsem s tako bikovsko mentaliteto želim en velik medvedji šamar.


Pomoje sem eden vecjih medvedov v tej temi trenutno :)

Povsod pa govorijo, kako bo se vse x10, pa vrh avgusta pa nevem kaksne stvari, jaoo


Ko bo letelo dol 1.000 $ na minuto bojo pa vsi stiskali ritnice.
Karkoli nameravaš kupit zdej, počakaj nekaj časa in boš lahko kupil ceneje. FOMO je pa nadloga ja.

gapyyy ::

Binance mi ne gre več nakazilo preko debit kartice. Ima kdo tudi probleme ?
««
479 / 1490
»»