» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
426 / 1490
»»

PrihajaNodi ::

BCUG se ni izšel kot treba. Sem opozoril. Ekipa zadaj mi ni dišala
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

A_A ::

PrihajaNodi je izjavil:

BCUG se ni izšel kot treba. Sem opozoril. Ekipa zadaj mi ni dišala

si kaj gledal UMB ? sedaj je nizka cena

PrihajaNodi ::

Hvala, ne. Obdrzi. A ni bil paid dovolj za rug pull?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

A_A ::

po čem sedaj sklepaš da je UMB enak?

Anney ::

kiFni je izjavil:

Anney je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Virtualni nakup lune pri 12.52 se je isplacal. Kesiram out


Beri moj post od 25. feb 2021, kjer sem prvič omenil VRA in še kakšnega, no če bi ga takrat kupil, bi zdaj imel cca 1000%. Če pa mnogo prej pa še več, če bi zdržal. ;)

to je samo x10 ;) ni iščemo x1000



Si slep? Končno najden ti pa še kar bluziš. All Time Low $0.0002222. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

vanilija ::

PrihajaNodi je izjavil:

BCUG se ni izšel kot treba. Sem opozoril. Ekipa zadaj mi ni dišala


Bomo videl. Market je v negotovem stanju trenutno.

kiFni ::

Anney je izjavil:

kiFni je izjavil:

Anney je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Virtualni nakup lune pri 12.52 se je isplacal. Kesiram out


Beri moj post od 25. feb 2021, kjer sem prvič omenil VRA in še kakšnega, no če bi ga takrat kupil, bi zdaj imel cca 1000%. Če pa mnogo prej pa še več, če bi zdržal. ;)

to je samo x10 ;) ni iščemo x1000



Si slep? Končno najden ti pa še kar bluziš. All Time Low $0.0002222. :)

reku si 1000% to je x10...

Anney ::

Sem rekel ja, ampak če bi VRA nabavil 14 maja 2019 bi imel svojih butastih x1000 (enkrat mogoče) :) Upanje umre zadnje. Kdo je sploh omenjal x1000? Procentualno sem povedal, je malo drugače ne?
Lej nismo tu za prerekanje ampak za pomoč drug drugemu in iskanje donosnih kovancev, samo razjezi me, ker se eni skoz vpikate. Pustumo zdaj teh x10 ali x1000 na strani in nadaljujemo z debato, kot se spodobi. Imel si možnost, zamudil si jo, kot še verjetno kje drugje, išči dalje, če pa najdeš pa javi. Btw na nobeneg nisem jezen, je v sklopu debate. ;) Malo žgečkanja je dobrodošlo. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Dober dan ::

Harmony one še ima kaj ture, ali je to to?

tonis ::

Kot pravi Anney, za nazaj smo lahko pametni in je đabe kokodakat kaj bi bilo če bi bilo. Šlo je mimo, gremo dalje.
Torej, ima kdo naslednjo VRAno? :)

//sem malo graf pogledal - vra odsvetujem, 4h rsi 80+, 1d rsi 94 -> korekcija samo što nije. Ob dnevu osorej jo bodete nižje dobiti. (i'm not financial adviser, ...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

PrihajaNodi ::

Xtp pa noro gor
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vanilija ::

Berem malo o sandwich napadih na eth chainu. Kar zanimiva stvar, kako minerji delajo dodaten profit. Od sredine januarja pa do danes so na ta nacin ukradli ze 750 ethja.

PrimoZ_ ::

Za BTC je torej konec popravka ?

IL_DIAVOLO ::

Ada when 3 dollars?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

vanilija ::

Pocakaj na 1 zjutraj, ko azijci vstanejo 8-)

Ze kar nekaj dni zapored je ob 1ih dump, bomo vidl, a se dans nadaljuje.

gandolfino ::

Moja Gate.io denarnica: Room, Bmi, JulD, Ankr, Bondly, Polk, Fxf, Bao in Ern
Kucoin objavim jutri

Lahko noč vsem,
..

enemon ::

Kakšen nov kovanec s x100, x1000 potencialom? To da se piše kovance, ki so toliko že dosegli, nikomur ne pomaga.

PrimoZ_ ::

vanilija je izjavil:

Pocakaj na 1 zjutraj, ko azijci vstanejo 8-)

Ze kar nekaj dni zapored je ob 1ih dump, bomo vidl, a se dans nadaljuje.


Kot kaže ni bilo več kaj prida dumpa.

Mato989 ::

Zdaj bi blo fajn da gre market še malo gor, da proda moje targete pol pa lahko nardi karkoli želi =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

sloxl8 ::

tonis je izjavil:

Kot pravi Anney, za nazaj smo lahko pametni in je đabe kokodakat kaj bi bilo če bi bilo. Šlo je mimo, gremo dalje.
Torej, ima kdo naslednjo VRAno? :)

//sem malo graf pogledal - vra odsvetujem, 4h rsi 80+, 1d rsi 94 -> korekcija samo što nije. Ob dnevu osorej jo bodete nižje dobiti. (i'm not financial adviser, ...)


Lahko samo na podlagi RSIja (4h vs. 1d) rečeš, da bo korekcija? Zakaj? Sprašujem, ker me zanima TA.

Mato989 ::

sloxl8 je izjavil:

tonis je izjavil:

Kot pravi Anney, za nazaj smo lahko pametni in je đabe kokodakat kaj bi bilo če bi bilo. Šlo je mimo, gremo dalje.
Torej, ima kdo naslednjo VRAno? :)

//sem malo graf pogledal - vra odsvetujem, 4h rsi 80+, 1d rsi 94 -> korekcija samo što nije. Ob dnevu osorej jo bodete nižje dobiti. (i'm not financial adviser, ...)


Lahko samo na podlagi RSIja (4h vs. 1d) rečeš, da bo korekcija? Zakaj? Sprašujem, ker me zanima TA.


SAMO na podlagi RSIja ne moreš rečt ničesar, samo ugibaš, ampak dajte si že dopovedat kako deluje RSI... "to je razlika med število prodaj in nakupov"... Če je RSI VISOKO, recimo 92, ne pomeni da bo CENA padla... ker RSI se popravi tudi če cena miruje nekaj časa =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

enemon ::

BEPRO na Kucoin kupil kdo? Trenutno v korekciji...

belimato ::

tonis je izjavil:


Lahko samo na podlagi RSIja (4h vs. 1d) rečeš, da bo korekcija? Zakaj? Sprašujem, ker me zanima TA.


Na podlagi "TA" ne moreš rečt nič več kakor bi če bi vrgel kovanec :) Drugače ne bi ljudje po forumih/youtubih/knjigah prodajali TA, ampak bi to uporabili za bajne zaslužke - in to sevedea tudi kadar ni takega bulla kot je trenutno 8-).

sloxl8 ::

Razmišljam laično. Če je RSI (število prodaj vs. število nakupov) dlje časa visok, pomeni, da je velik pritisk na strani nakupov (buy pressure). Če je to res, bi morala cena rasti (ponudba - povpraševanje). Imam prav? Ne razumem povsem vzročne povezave 4h - 1d, ampak če je "buy pressure" kratkotrajen (15m), morda to ne pomeni nič (gre lahko cena po tem gor ali dol), če pa je dolgotrajen (4h) in to zaporedoma (1d), pa ne razumem, zakaj bi bila korekcija. Kje bi naj bila meja, ko lahko še pričakuješ rast in kje, da se napoveduje korekcija?

Govorim seveda o "normalnem" trgu, ne o kakšnih PnD.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sloxl8 ()

enemon ::

belimato je izjavil:

tonis je izjavil:


Lahko samo na podlagi RSIja (4h vs. 1d) rečeš, da bo korekcija? Zakaj? Sprašujem, ker me zanima TA.


Na podlagi "TA" ne moreš rečt nič več kakor bi če bi vrgel kovanec :) Drugače ne bi ljudje po forumih/youtubih/knjigah prodajali TA, ampak bi to uporabili za bajne zaslužke - in to sevedea tudi kadar ni takega bulla kot je trenutno 8-).


Če se vsi, ki trgujejo, držijo TA, potem bo tudi TA držala. :)

Mato989 ::

sloxl8 je izjavil:

Razmišljam laično. Če je RSI (število prodaj vs. število nakupov) dlje časa visok, pomeni, da je velik pritisk na strani nakupov (buy pressure). Če je to res, bi morala cena rasti (ponudba - povpraševanje). Imam prav? Ne razumem povsem vzročne povezave 4h - 1d, ampak če je "buy pressure" kratkotrajen (15m), morda to ne pomeni nič (gre lahko cena po tem gor ali dol), če pa je dolgotrajen (4h) in to zaporedoma (1d), pa ne razumem, zakaj bi bila korekcija. Kje bi naj bila meja, ko lahko še pričakuješ rast in kje, da se napoveduje korekcija?

Govorim seveda o "normalnem" trgu, ne o kakšnih PnD.


No da ne bo kdo napadel, RSI se uradno računa mislim da za 14 zaključenih candles nazaj, in se nekako deli pa množi razlika gains vs losses na teh candlih (maš na investopediji) ampak bistvo za "amaterje" kot smo mi je to:

1. teorija govori da je RSI nad 70/80 overbought pod 30/20 pa oversold --- Seveda to ne pomeni da bo jutri kakršenkoli odboj ali karkoli ker RSI se bo popravil, tudi če bo potem 5 candlov zaključilo gainse 0,01% =)

2. Potrebno je vedet, da se RSI popravi tudi če price stagnira (kot stagnacija mislim da so manj kot 1% spremembe navzgor) torej lahko imaš RSI 20, ker imaš 10 sveč rdečih 4 pa zelene, in ti boš dal all in pol bo pa šlo gor samo 10 sveč po 0,005% in bo RSI boljši, ampak na tvoji vrednosti pa praktično ne bo razlike

Zato je potrebno pazit in ne imet RSIja za glavni indikator... mogoče pri zadevah na 1 min grafu =)



Recimo tule imaš primer RSI divergence

https://www.investopedia.com/thmb/Zxme9...

kot lahko vidiš na grafu imaš višjo ceno in nižji RSI kot potem naprej ko je nižja cena ina je RSI dejansko višje... to je pol bullish divergence!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

freesty ::

Na binance imam usdt. Rad bi prenesel to vrednost na coinlist. Kaj je najcenejsi nacin, da prenesem tja denar?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

IL_DIAVOLO ::

Tron network trc20 pošlješ na usdt adress trc20.

1usd fee.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

tommorrow ::

Mato989 je izjavil:

Iščem in iščem pa ne najdem nobenga špila kjer bi igral pa dobival NFTje... kot kaže še kar ni razvito dovolj, nič dokaj zabavnega...


Axie Infinity?

BorutO ::

Bidnove milijarde bodo šle tudi v špekulativne naložbe
Bitcoin v zadnjem desetletju z ogromnim naskokom najdonosnejša naložba
Skoraj 90 odstotkov Američanov, tudi mladoletnih, te dni prejema ček za 1400 dolarjev, nekatere ankete pa pravijo, da bo šlo vsaj 10 odstotkov tega "darila" (približno 40 milijard dolarjev) v delnice in bitcoin.

Torej, se še ne pričakuje, da bodo cene padle. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

XRPNERD ::

BorutO je izjavil:

Bidnove milijarde bodo šle tudi v špekulativne naložbe
Bitcoin v zadnjem desetletju z ogromnim naskokom najdonosnejša naložba
Skoraj 90 odstotkov Američanov, tudi mladoletnih, te dni prejema ček za 1400 dolarjev, nekatere ankete pa pravijo, da bo šlo vsaj 10 odstotkov tega "darila" (približno 40 milijard dolarjev) v delnice in bitcoin.

Torej, se še ne pričakuje, da bodo cene padle. :)


O BorutO! How's life on a shitcoin planet?
A si prodal kakšen kojn al si pozabil?

tonis ::

Mato989 je izjavil:

sloxl8 je izjavil:

tonis je izjavil:

Kot pravi Anney, za nazaj smo lahko pametni in je đabe kokodakat kaj bi bilo če bi bilo. Šlo je mimo, gremo dalje.
Torej, ima kdo naslednjo VRAno? :)

//sem malo graf pogledal - vra odsvetujem, 4h rsi 80+, 1d rsi 94 -> korekcija samo što nije. Ob dnevu osorej jo bodete nižje dobiti. (i'm not financial adviser, ...)


Lahko samo na podlagi RSIja (4h vs. 1d) rečeš, da bo korekcija? Zakaj? Sprašujem, ker me zanima TA.


SAMO na podlagi RSIja ne moreš rečt ničesar, samo ugibaš, ampak dajte si že dopovedat kako deluje RSI... "to je razlika med število prodaj in nakupov"... Če je RSI VISOKO, recimo 92, ne pomeni da bo CENA padla... ker RSI se popravi tudi če cena miruje nekaj časa =)



S tem se in se ne strinjam. Pač, konsolidacija se zgodi, ampak običajno to pomeni kar padec.
Če gledamo dotični primer vra - je včeraj ko sem pisal v naslednjih 4h bil padec 20% (cifre pišem na pamet) in šel spet nazaj gor in dol. Ampak dejstvo je, da se bo prej ali slej tudi dnevni RSI ohladil, ker je prek 90. Skratka, RSI je dober indikator kdaj pričakovat konsolidacijo/korecijo. Jaz na urnih grafih z RSI 80+ nikakor ne bi vstopal.

BorutO ::

Kar sem mislil, sem že prodal, ostali coini so very long term naložba. :)

Držim še nekaj keša, če kakšen coin kje pokaže kakšen potencial, notri vplačam za hitri profit, pa je to to. Kot sem rekel .. magari raste, se mi ne da več s tem prav ukvarjati ... parkrat na dan samo pogledam, če kje kaj raste, ne visim pa več nič tu gor. Zdaj je samo važno, da se en od shitcoinov prebudi in zraste vsaj do 1. dolarja :) Vsi shitcoini so pokupljeni na binancah. V neke sem dal par dolarjev, v ene par deset, v ene pa par sto dolarjev. Pa kar ogromno coinov mam za 1mio enot kupljenih ... tak da samo en dolar rabim, da zraste, pa bo dovolj ... mogoče pa bo kdaj, nekoč ... ali pa nikoli. :)

Pa na bithumu pa hotbitu še mam nekaj šitcoinov pokupljenih ... največ za 1mrd enot SHIBa ... Kaj pa veš ... mogoče pa kdaj prdne kaj .. je tu polno coinov, ki iz nič zrastejo skoraj do dolarja ali pa čez dolar, in profit je takrat lahko ogromen. :)

Pri Hotbitu mi je všeč, da nimaš limita pri orderju ... lahko nastaviš prodajno ceno, kolikor ti paše in ne rabiš nikoli gor pogledati, mogoče samo pogledaš enkrat na leto, če je že prodalo po tisti ceni, med tem, ko je na binancah pa bithumbu limit.

Mato989 ::

tonis je izjavil:

Mato989 je izjavil:

sloxl8 je izjavil:

tonis je izjavil:

Kot pravi Anney, za nazaj smo lahko pametni in je đabe kokodakat kaj bi bilo če bi bilo. Šlo je mimo, gremo dalje.
Torej, ima kdo naslednjo VRAno? :)

//sem malo graf pogledal - vra odsvetujem, 4h rsi 80+, 1d rsi 94 -> korekcija samo što nije. Ob dnevu osorej jo bodete nižje dobiti. (i'm not financial adviser, ...)


Lahko samo na podlagi RSIja (4h vs. 1d) rečeš, da bo korekcija? Zakaj? Sprašujem, ker me zanima TA.


SAMO na podlagi RSIja ne moreš rečt ničesar, samo ugibaš, ampak dajte si že dopovedat kako deluje RSI... "to je razlika med število prodaj in nakupov"... Če je RSI VISOKO, recimo 92, ne pomeni da bo CENA padla... ker RSI se popravi tudi če cena miruje nekaj časa =)



S tem se in se ne strinjam. Pač, konsolidacija se zgodi, ampak običajno to pomeni kar padec.
Če gledamo dotični primer vra - je včeraj ko sem pisal v naslednjih 4h bil padec 20% (cifre pišem na pamet) in šel spet nazaj gor in dol. Ampak dejstvo je, da se bo prej ali slej tudi dnevni RSI ohladil, ker je prek 90. Skratka, RSI je dober indikator kdaj pričakovat konsolidacijo/korecijo. Jaz na urnih grafih z RSI 80+ nikakor ne bi vstopal.


Pa saj to ti jaz govorim, RSI ne pomeni da BO korekcija... še manj kako hitro bo... ti lahko imaš RSI 90 3 dni... lahko pa 2 tedna, ali pa samo 4 ure... kako boš na podlagi tega odločal... in kot pravim in sem dal primer spodaj...

RSI je lahko nižje pri višji ceni kot je bil pred 24 urami ko je bil RSI višje cena pa nižja, ni nobene 100% korelacije niti 90%... Ja se strinjam da ne bi vstopal pri 90+ čeprav spet, lahko je 90+ zadnjih 30 min, zadnjih 2 tedna pa na 55... skratka variant je preveč da bi karkoli lahko pametoval iz RSIja.

Verjemi sem sam probal tradat na podlagi RSIja na 5min svečkah in te pojebe stalno znova, brez skrbi, sem rekel da bi rad odkril pattern, pa ga ni, ker je lahko vse možno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Senior Dev ::

Mate kaj dobrega do naslednjega tedna? Namreč se umikama v tople kraje pred tretjim valom za kakšen mesc ali dva. Imam za ta nemen 10 čukov, rad bi pa vsaj 20 čukov da se malo bolj kvalitetno preživi. Kam vložit za 2x do 4x na hitro?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Dumber ::

Koliko je realno pričakovat ADA ko bo listan na Coinbase? Ali je po vaših izkušnjah to to?

Dakota ::

Mi zna kdo povedat kaj se dogaja z Enj - ima kar korekcijo.

Mato989 ::

Dumber, ADA price bo vkalkuliran zdaj v listanje =)

Dakota je izjavil:

Mi zna kdo povedat kaj se dogaja z Enj - ima kar korekcijo.


Kaj ti naj povemo, zrastel je 400% pač pada zdaj nekaj procentov kje je problem?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Kripto mesi ::

Dakota je izjavil:

Mi zna kdo povedat kaj se dogaja z Enj - ima kar korekcijo.

Ja, znam povedat. Dogaja se korekcija.

Senior Dev je izjavil:

Mate kaj dobrega do naslednjega tedna? Namreč se umikama v tople kraje pred tretjim valom za kakšen mesc ali dva. Imam za ta nemen 10 čukov, rad bi pa vsaj 20 čukov da se malo bolj kvalitetno preživi. Kam vložit za 2x do 4x na hitro?

Vloži ga v svojo mladenko, bo čez 9 mesecev vsaj x2, z malo sreče tudi več.

Motion ::

Dakota je izjavil:

Mi zna kdo povedat kaj se dogaja z Enj - ima kar korekcijo.


Sej sta v korekciji tudi SAND in MANA. Pač stvar se je "razgrela" in se mora mal "ohladit".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

vanilija ::

Mene osebno je presenetilo, da je sploh narastlo za 20-30%. Ne pričakujem, da bo šlo še kaj konkretno višje, ko se bo lahko začelo menjat na Coinbaseu.

Sushi je denimo bil listan, najbolj obetaven AMM na eth in sedaj tudi na drugih chainih, pa se je komaj premaknil ob listingu. Matic in Skale sta se veliko bolj, vendar imata tudi konkretno nižji MC.

Motion je izjavil:

Dakota je izjavil:

Mi zna kdo povedat kaj se dogaja z Enj - ima kar korekcijo.


Sej sta v korekciji tudi SAND in MANA. Pač stvar se je "razgrela" in se mora mal "ohladit".


Če bo (in to najbrž bo) spet nadaljevanje napihovanja balona, pa imajo te stvari velik potencial.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

Motion ::

vanilija je izjavil:

Mene osebno je presenetilo, da je sploh narastlo za 20-30%. Ne pričakujem, da bo šlo še kaj konkretno višje, ko se bo lahko začelo menjat na Coinbaseu.

Sushi je denimo bil listan, najbolj obetaven AMM na eth in sedaj tudi na drugih chainih, pa se je komaj premaknil ob listingu. Matic in Skale sta se veliko bolj, vendar imata tudi konkretno nižji MC.

Motion je izjavil:

Dakota je izjavil:

Mi zna kdo povedat kaj se dogaja z Enj - ima kar korekcijo.


Sej sta v korekciji tudi SAND in MANA. Pač stvar se je "razgrela" in se mora mal "ohladit".


Če bo (in to najbrž bo) spet nadaljevanje napihovanja balona, pa imajo te stvari velik potencial.


Buy the dip

vanilija ::

Američani naj bi večinsko danes začel prejemat 1.4k$ stimulus.

sloxl8 ::

Super. Kaj je podcenjeno, da bodo vanj začeli metat denar in bo lahko šlo 100x gor?

sbor ::

Tak je bojda njihov seznam:
https://www.coingecko.com/en/exchanges/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbor ()

IL_DIAVOLO ::

sloxl8 je izjavil:

Super. Kaj je podcenjeno, da bodo vanj začeli metat denar in bo lahko šlo 100x gor?


Vse in nic.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

vanilija ::

Kako zdej, se nam penzija iz VRA tokena oddaljuje? Smo že skoraj /2 od ath.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

PrihajaNodi ::

Kako pa kaj BCUG? Alica tudi pada...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Motion ::

vanilija je izjavil:

Kako zdej, se nam penzija iz VRA tokena oddaljuje? Smo že skoraj /2 od ath.


VRA-ne so se razbežale? :))

vanilija ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kako pa kaj BCUG? Alica tudi pada...


Še zmeraj 18$, samo je bil pa danes zjutraj tudi že 25$. Tako da ko se market spravi v malo boljšo voljo, mislim da bo vredu naložba.

Ostali ethereum sitkojni ki jih držim so še bondly, maps, gswap, premia in zuz.
««
426 / 1490
»»