» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
424 / 1490
»»

DoOb ::

https://icodrops.com/coda-protocol/
Ta zgleda zanimiv, ampak je pa very high interest.
Kje pa piše kakšni so pogoji da prideš zraven pri določenemu ICO-ju?

Gandolfino, tudi jaz sem bil ovca in slepo sledil wizzardu, vložek je sicer premajhen za penzijo, je pa lepo vidit >100% :)) zdaj pa še zadet timing za skočit dol ;)
Likalnik, dobiš ga na UNIswapu ali pa kucoinu, ampak je v 7ih dneh skočil že 400%

Motion ::

Eno vprašanje.
Gledam Polkastarter in trenutno je KONAMI network sale. Tam so POLS POOL in Public pool. A so oboji sam za whitelistane ali so Public pools za vse?

SuperKripto ::

Vsak pameten clovek se bo navezal na minljive stvari. Na tiste vecne pa ne. Oziroma a ni obratno? Potem v bistvu nobenega od vas denar niti ne zanima ampak vas zanima samo zato, ker z denarjem vam je obljubljeno dobit v zameno marsikaj kar si zelite. aMPAK to je itak nateg in ljudje smo krivi, da sodelujemo pri taksnih kompromisih in sprejemamo denar za menjavo dobrin. Ok, ce bi imel denar kritje, ampak ga nima in zato je to skorumpiran sistem.

Zgodovina sprememb…

Kripto mesi ::

Ali boš nalimal kaki graf ali pa spizdi s tem svojim nabijanjem. Hvala

SuperKripto ::

Bom nalimal ja, ko se mi bo tako zazdelo. Zdele trenutno sem prevec zaposlen z odbijanjem puscic negative

SuperKripto ::

drgac pa glede spiritualizma, morda te res ne zanima, ampak ga ocitno uporabljas, pa se morda niti ne zavedas, da to pocnes cisto vsak dan v tej temi.

Zgodovina sprememb…

DoOb ::

Gandolfino si nabavil tudi TRAC? wizzard ga shilla na polno, pa še slovenski je! ;)

Anney ::

Likalnik je izjavil:

VRA-ja ni na binance?


Ne še. Lahko da bo, potem bo pa tako odletelo, če pride tja.

DoOb je izjavil:

Gandolfino si nabavil tudi TRAC? wizzard ga shilla na polno, pa še slovenski je! ;)


Jaz ga gledam, mi je zanimiv. Naj bi bil za long term.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

vanilija ::

Lepo, vidim, da se rojeva nova generacija bagholderjev. Razmisljajo o sitkojnih že za longterm hold. 8-) Kupte zdej na vrhu, pa potem držite čez celga medveda pa glejte kako bo šlo -95%. Ampak itak ste longterm notri. Ni panike.

Motion ::

vanilija
koš poskusu narest kak procent z konami network ko pride na uni swap ob 16:30?

lamborđini ::

ncnevem je izjavil:

Malo me zanima če kdo spremlja še kaj ICO-te.

Trenutno spremljam tole. Je že kdo kaj raziskoval? Mene osebno zelo moti, ker nikjer ne najdem kake so bile private sale cene. Slovenec je cofounder.
https://www.bosonprotocol.io/
Info:



0.10$

vanilija ::

Motion je izjavil:

vanilija
koš poskusu narest kak procent z konami network ko pride na uni swap ob 16:30?


Poglej vse zadnje launche, pa mi povej, a boš poskusu narest play? :D
Meta je, da se pride v presale in potem takoj dumpne na trgu.

Edino poskusu sm z BCUG, ker je podobna stvar kot ERN, ki je lepo rastel tudi po launchu. Pa BCUG je zaenkrat "samo" x8.

Likalnik ::

Anney je izjavil:

Likalnik je izjavil:

VRA-ja ni na binance?


Ne še. Lahko da bo, potem bo pa tako odletelo, če pride tja.

DoOb je izjavil:

Gandolfino si nabavil tudi TRAC? wizzard ga shilla na polno, pa še slovenski je! ;)


Jaz ga gledam, mi je zanimiv. Naj bi bil za long term.


Baje, da bo res prisel VRA tudi na binance….sem malo guglal in naj bi bilo kmalu…potem bo slo pa res v nebo

vanilija ::

Aha, kdo pa ve kaj bo prišlo na Binance?

Eni ste pa res v izi nategnjeni.

Dumber ::

Likalnik je izjavil:

Anney je izjavil:

Likalnik je izjavil:

VRA-ja ni na binance?


Ne še. Lahko da bo, potem bo pa tako odletelo, če pride tja.

DoOb je izjavil:

Gandolfino si nabavil tudi TRAC? wizzard ga shilla na polno, pa še slovenski je! ;)


Jaz ga gledam, mi je zanimiv. Naj bi bil za long term.


Baje, da bo res prisel VRA tudi na binance….sem malo guglal in naj bi bilo kmalu…potem bo slo pa res v nebo


Tole je res noro.... torej če je to res, se splača še vlagat v to?

vanilija ::

Dejte pls začet mal bolj racionalno razmišljat no ...

Motion ::

vanilija je izjavil:

Motion je izjavil:

vanilija
koš poskusu narest kak procent z konami network ko pride na uni swap ob 16:30?


Poglej vse zadnje launche, pa mi povej, a boš poskusu narest play? :D
Meta je, da se pride v presale in potem takoj dumpne na trgu.

Edino poskusu sm z BCUG, ker je podobna stvar kot ERN, ki je lepo rastel tudi po launchu. Pa BCUG je zaenkrat "samo" x8.

Nism mislu držat na dolgo. Tako kot pri Alice. Kupit ko dropne in prodat ko zaniha malo navzgor. Kake 50% bi se moralo dat narest pomoje.

DoOb ::

lamborđini nice! hvala za heads up! Se že kaj ve kdaj bo ICO in kakšni bodo pogoji za noter?

Se strinjam z vanilijo, ne na glavo na VRA, jaz sem potegnil ven začetni vložek, ostalo pustim notri.
Vanilija kaj je pa narobe s TRAC-om? Meni zgleda OK, je pa res da ima VET za konkurenco in da je trenutno na ATH, čeprav na grafu TRAC/BTC pa lepo raste.

Likalnik ::

vanilija je izjavil:

Aha, kdo pa ve kaj bo prišlo na Binance?

Eni ste pa res v izi nategnjeni.


Ce gres v binance pod deposit in vpises vrab je ze notri….nekaj se v to smer nakazuje…res pa je da ni nic 100%….napisem kar preberem…. Tako kot vecina tu gori

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

PrihajaNodi ::

vanilija je izjavil:

Motion je izjavil:

vanilija
koš poskusu narest kak procent z konami network ko pride na uni swap ob 16:30?


Poglej vse zadnje launche, pa mi povej, a boš poskusu narest play? :D
Meta je, da se pride v presale in potem takoj dumpne na trgu.

Edino poskusu sm z BCUG, ker je podobna stvar kot ERN, ki je lepo rastel tudi po launchu. Pa BCUG je zaenkrat "samo" x8.


Si se vedno v minusu, ce si kupil pri 20?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vanilija ::

Tako je ja. Še vedno sem v minusu, ker kupil sem pri 20$, trenutno je 19.7$. Plačal sem 50$ za nakup, pa še najbrž ene 60$ bo za prodajo, ker tu bo še appove transakcijo prišla zraven.

Likalnik je izjavil:

vanilija je izjavil:

Aha, kdo pa ve kaj bo prišlo na Binance?

Eni ste pa res v izi nategnjeni.


Ce gres v binance pod deposit in vpises vrab je ze notri….nekaj se v to smer nakazuje…res pa je da ni nic 100%….napisem kar preberem…. Tako kot vecina tu gori


Okej, tole je pa dost zanimivo. Sem poskusil najti kakšne druge kovance, ki niso na binance pa se jih da depositat, pa jih ne najdem. Mogoče je pa res kej na tem ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

Anney ::

Likalnik je izjavil:

vanilija je izjavil:

Aha, kdo pa ve kaj bo prišlo na Binance?

Eni ste pa res v izi nategnjeni.


Ce gres v binance pod deposit in vpises vrab je ze notri….nekaj se v to smer nakazuje…res pa je da ni nic 100%….napisem kar preberem…. Tako kot vecina tu gori


To je še od binance dex, tam je bil prejšnji token Vrab.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

kiFni ::

XRPNERD je izjavil:

Pazi samo da ne boš kot BorutO, ki je pozabil prodati.


Tuki nas najbrž kar neki, ki smo pazabil prodat pred 3 leta nazaj... ;((

vanilija ::

No sem našel še nekaj drugih kovancev, ki so na voljo za deposit, pa niso na voljo za trejdat.

@Anney, tnx, je ena izmed možnih razlag.

Luka99 ::

ajfon je izjavil:

2017 sem prodal xrp, šaltal all-in na chainlink...

še sreča da sem uvrgel XRP

uf dobra

DoOb ::

Ima kdo kakšen pameten telegram account za followat?
Coin Sonar - naj bi te opozarjal za večje skoke pri teh majhnih altcoinih - ali je to sploh uporabno ali je bolj nevarno da potem FOMO-inaš v zadevo o kateri ne veš nič?

hdx ::

Greš na https://coinmarketcap.com/ - filters - market cap in izbereš 1-10M oz 10-100M in gemblaj

lamborđini ::

DoOb je izjavil:

lamborđini nice! hvala za heads up! Se že kaj ve kdaj bo ICO in kakšni bodo pogoji za noter?


Pojma nimam, prijatelj dela nekaj z njimi in mi jih je omenil.

DeeJay ::

tale OXY sale na Bonfida je bil katastrofa... 125x oversubscribed, zadnjo minuto pred začetkom so naštimal 1% fee na deposit in nič sploh povedal... vsi k smo dal maximum smo dal več za fee kokr smo dobil na konc alokacije.
Vseen se je dobil na konc ven ene 10x-13x, sam so ostali (FTX, gate.io) dobil 20x+. Bonfida pa za praktično nič dela pokasiral 300k$+
Don't f with me.

belimato ::

Se en bull run (~pričakujem v roku dveh tednov) in končno pridem do svojega zelenega lambota. Idejo za reg. tablico pa tudi že imam, ampak ne povem da mi kdo ne ukrade 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: belimato ()

fomator ::

Motion je izjavil:

Eno vprašanje.
Gledam Polkastarter in trenutno je KONAMI network sale. Tam so POLS POOL in Public pool. A so oboji sam za whitelistane ali so Public pools za vse?


KONO je šel samo za 15% gor od začetne ICO cene?
trenutno je za 1,15$

Motion ::

Zdaj 8 usd na UNISWAPU

EDIT 6 usd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

Senior Dev ::

Danes bi rabil en top projekt za katerega večina misli da bo rešil planet. Rabim samo x5 do jutri, potem lahko komot tudi propade zarad mene naslednji dan...
V kaj vložiti poleg tega da vložiš v brhko mladenko?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Motion ::

Jebo ji. So napisali 15:30 UTC listanje na UNISWAPU. Pridem 16:20 na uniswap vidim da je že listano. Drugač pa ja, bi ga dobil po 1.25 >:D

Senior Dev ::

Motion je izjavil:

Jebo ji. So napisali 15:30 UTC listanje na UNISWAPU. Pridem 16:20 na uniswap vidim da je že listano. Drugač pa ja, bi ga dobil po 1.25 >:D

Zajebal si si lajf. Zdaj pa do psihiatra da dobiš antidepresive. Zamuditi x1000 je noro za psiho.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

KappaPride ::

Vidš kašn podn je folk k je u igri dnar,sramota. Prodaj starše, da prideš OTC 1 minuto pred listanjem.

IL_DIAVOLO ::

In zakaj se gre pri konomiju? Vse kar vem, da je odnos do kupcev ido-jev bil porazen. Kinda north korea treatment.

Passe.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Motion ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

In zakaj se gre pri konomiju? Vse kar vem, da je odnos do kupcev ido-jev bil porazen. Kinda north korea treatment.

Passe.

Ubistvu me ne briga zakaj gre sam hitrih 40% sem hotu narest.
Jst vrjamem v druge projekte katerih kovance držim.

Sirena ::

Moram vprašat za mnenje:): ALICE. Itak da zdaj povsod berem, da je absolutno precenjena, da je projekt scam itd. Saj ne, da bi prej mislila, da gre za epohalni projekt za naslednjih pet let, ampak sem pa mislila, da bo dovolj nahajpano in dovolj simpatično, da bo nekaj časa držalo. Pa je šlo seveda zelo dol. Nekaj malega sem prodala pri 39, kar pomeni, da je nekaj dobička bilo, zdajle je 16 dolarjev, večino sem kupila tu nekje, nekaj tudi po malo višji ceni, vglavnem, če zdaj vse skupaj prodam, sem še vedno bolje od nule. No big deal, gremo naprej. AMPAK nekako mi ne da miru. Razmišljam, da so vsi tisti, ki so hoteli prodati, prodali - in ker velika večina NI kupila za manj kot 16 dolarjev, ne bodo zdaj menda vsi prodajali ... ali pač?

Kaj pravite? Itak da nihče ne more vedeti, kaj se bo zgodilo, bi me zanimalo (zelo neobvezno) še kakšno mnenje. Hvala vnaprej!

Hehe, medtem ko sem tole pisala, je šla za 0,4 dolarja gor:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sirena ()

Mato989 ::

Sirena, manj boš metala denar v take zadeve bolj boš mirna in manj neumnosti boš počela... trguj raje valovno glede na bolj legit projekte

Short term je XTZ na double TOP zadnjih 24ur...čakamo če zgrmi dol!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Sirena, manj boš metala denar v take zadeve bolj boš mirna in manj neumnosti boš počela... trguj raje valovno glede na bolj legit projekte



Legit projekt je BTC sam tam ni donosov, tko kot ne v ADI, polki. Lazje ju kupovati pri -40, -80% dol.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

A_A ::

mislim da je danes edinstvena priložnost da 4700 CV tokenov prodam za več kot 10 dolarjev :))

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Sirena, manj boš metala denar v take zadeve bolj boš mirna in manj neumnosti boš počela... trguj raje valovno glede na bolj legit projekte



Legit projekt je BTC sam tam ni donosov, tko kot ne v ADI, polki. Lazje ju kupovati pri -40, -80% dol.


A res ni donosov? Kaj pa je pol od lani z 4.000 dolarjev na letos 60.000 dolarjev?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

keba ::

Mi zna kdo razložit kako in kje kupim JULD in ga imam potem v wallet?

Motion ::

Kakšen poseben razlog da BAKE pumpa? Morda folk migrira z CAKe-a?

keba je izjavil:

Mi zna kdo razložit kako in kje kupim JULD in ga imam potem v wallet?

Gate.io
Pancakeswap
Za slednjega nisem še siguguren če so ga že poštimali in je varno spet trgovat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

KappaPride ::

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Sirena, manj boš metala denar v take zadeve bolj boš mirna in manj neumnosti boš počela... trguj raje valovno glede na bolj legit projekte



Legit projekt je BTC sam tam ni donosov, tko kot ne v ADI, polki. Lazje ju kupovati pri -40, -80% dol.


A res ni donosov? Kaj pa je pol od lani z 4.000 dolarjev na letos 60.000 dolarjev?


#to ni nič, ni še bullrun
#hranilec vrednosti, inflacija 10%? btc 15x
#digitalno zlato, ista jajca
#dokler gre gor se nam jebe
#Kaj bo ko/ce ne bodo spravili v promet dovolj pofejkanih in se btc ne drzi stock to flow modela? Bo zanimivo
#2k10-2k17 romantična leta, zdaj gre vse v maloro, 1930s inc
#samo se orozje naj legalizirajo pa smo zmagal, pol pa kradi zelenjavo z njiv ce upas, enako v gozdovih.

keba ::

Motion je izjavil:

Kakšen poseben razlog da BAKE pumpa? Morda folk migrira z CAKe-a?

keba je izjavil:

Mi zna kdo razložit kako in kje kupim JULD in ga imam potem v wallet?

Gate.io
Pancakeswap
Za slednjega nisem še siguguren če so ga že poštimali in je varno spet trgovat.


recimo da ga kupim v gate.io, kako ga potem dam recimo v metamask?

Sirena ::

@Mato: thx, seveda sem se nekaj naučila, naslednjič bom na prvo mesto dala skepso in entuziazem pustila za kaj drugega, ampak saj razumeš, da zdaj tele alice imam in malo razmišljam, kaj naj z njimi ... In mislim, da bom šla po preskušenem modelu: nekaj prodam (še preden grem v izgubo), nekaj obdržim za vsak slučaj, ker ... nikoli se ne ve:)

SuperKripto ::

nekdo je izbrskal transakcijo, da je nekdo dal 0,5 eth v hoge in zdaj je to vredno milijon dolarjev, lol. Srecnez, verjetno mu je mar za pasja zavetisca, karma is nice

lamborđini ::

keba je izjavil:

Motion je izjavil:

Kakšen poseben razlog da BAKE pumpa? Morda folk migrira z CAKe-a?

keba je izjavil:

Mi zna kdo razložit kako in kje kupim JULD in ga imam potem v wallet?

Gate.io
Pancakeswap
Za slednjega nisem še siguguren če so ga že poštimali in je varno spet trgovat.


recimo da ga kupim v gate.io, kako ga potem dam recimo v metamask?


Posljes ga v masko. Bodi pa pozoren, ker je mislim da na BSC-ju.
Palacinka se ni zrihtana.
««
424 / 1490
»»