» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
422 / 1490
»»

PrihajaNodi ::

Dumber je izjavil:

Ima smisel to kupit?


Ne. Tud ce gre na 100 bos dal ogromno za feeje
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Dumber ::

A na metamask se lahko pošlje ETH z BNB ali BSC networkom?

gandolfino ::

$VRA .. we're not worthy:))

Lahko noč vsem:)
razen tistim ki niso naloudali vreč z $VRA

Anney ::

Jap dobro letajo danes. ;)

Nodi poglej te zelene tiče. :D
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Sergio4 ::

neocodexx je izjavil:

sem prišel do svojega zaključka, da nas v temu ciklu čaka še vsaj en večji padec

Kolko je to večji padec? oz. koliko ti pričakuješ? Procentualno.

endelin ::

do konca bulla verjetno sledi vsaj še en 30-40% padec.

Motion ::

kaj je sedaj je kdo nabavu BCUG

gandolfino ::

Anney je izjavil:

Jap dobro letajo danes. ;)

Nodi poglej te zelene tiče. :D


Anney a to si mislil ptiče ali faluse?8-)

Kake barve bo tvoj lambo zelene al oranžne?;)

*če pa to ni največji možni call:
https://twitter.com/CryptoWizardd/statu...

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Verge hodlerji so imeli vse sorte barv lambotov

vanilija ::

Drugače pa vidim, da je Kucoin še zmeraj king sitkojnov. Danes bepro 200% gor, v zadnjem mesecu x15.

kow ::

Se ves cas ponavljam, ampak kaj je s tem Cardanom? Zakaj ste vsi mokri, ko slisite ADA? Resno sprasujem. Zakaj verjamete, da bo imel adoption?

neocodexx ::

Sergio4 je izjavil:

neocodexx je izjavil:

sem prišel do svojega zaključka, da nas v temu ciklu čaka še vsaj en večji padec

Kolko je to večji padec? oz. koliko ti pričakuješ? Procentualno.


Se bi strinjal z endelinom da je kakšnih 30-40% čisto možnih. Pač gledaš na pretekle trende. In to smo še malo rekli, ampak gledamo na to da bo prišel drugi peak, ki bo x2. Torej bi ta "srednji" padec bil samo en popravek pred tistim pravim, končnim vzponom v drugi špici, ki pa se lahko zgodi letos ali pa drugo leto, vmes pa bo malo bearish.



To sklepam po temu grafu celotnega kripto trga od g. Cowena ki je imho zelo legitimna osebnost. Ne trdim pa niti jaz niti on, da je to realistična napoved, ampak se samo strinjam z njegovim mnenjem, da je ena od možnosti, in tudi upam da bo tako, ker imam občutek da trenutno rabi trg malo nazaj zadihati (sploh altcoini kot cardano), ne bi pa rad videl da se ponovi situacija od 2018 kar bi bil absoluten worst case scenarij (torej bi bili sedaj na koncu bulla kar je pa glede na pretekle trende težko verjeti, ker bi bili po teh komaj nekje na sredini - in preden pridemo do konca oz. vrha, sledi še ena večja korekcija, to je kar hoče povedati, tako je bilo med 2013-2014).

Lahko pa da bo kot 2018 in bomo imeli samo kratko pavzo pred finalnim vzponom, ampak glede na to da so alti že zdaj x10 mislim da je to že bolj podobno tisti prvi špici iz 2013.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

endelin ::

kow je izjavil:

Se ves cas ponavljam, ampak kaj je s tem Cardanom? Zakaj ste vsi mokri, ko slisite ADA? Resno sprasujem. Zakaj verjamete, da bo imel adoption?

meni tudi ni jasno. sploh sedaj, ko je šel x100 al kolko od low-a in je cap že zelo napihnjen. adoptiona itak še dolgo nobenga, če sploh.

neocodexx ::

Ja v kratkem roku nimam niti jaz nekih resni pričakovanj za ado, zdaj se je toliko napihnila da se mora odpočiti če že ne še malo pasti tam do 0.80 ali 0.60$. Bo težko iti skozi ker sem kar globoko v njej, ampak sem to že sprejel, ostajam noter.

Jaz pa verjamem da bo mela adoption. Hypa je kar precej. In prostora na trgu za še višji cap je dovolj. Trenutno ima le 3% (30 miljard) napram btc (1000). Eth je na 200. Tu je prostora še dovolj. In dokler gre btc/eth market cap gor, gre na splošno tudi ostalim. Zdaj se mogoče sliši veliko da bi se cap povečal na 100 miljard iz 30, ampak kaj pa ko se bo btcju na 2 triljona? Ne bo več tako veliko. Se mi zdi čisto možno.

Vprašati se moraš - vsaj jaz se tako - ne to, kako bi ada prilezla do ethja, ampak kako stojita ada in polka napram ostalim altcoinom pod njimi, ki so večinoma ujeti na okoli 2 miljardi, kakšne možnosti imajo oni da se povečajo še za x20 in ujamejo cardano in polko, eni najbolj shypanih in poshillanih valut s top 5 market cap?

In da ne pozabim omeniti, tudi najbolje razvitih itd. Top devi, top tehnologije, hype, investicijski skladi so že začeli vlagat noter in shillanje celebrityjev so vsi pozitivni znaki da gre zadeva še močno naprej.

Čeprav ima tudi Elrond - vsaj na papirju - eno najboljših tehnologij, pa tudi meni ni jasno, zakaj je market cap samo ubogih 2 bil. Še pod enjinom je. In 3x manj od dogecoina, kar nima nobenega smisla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

Anney ::

kow je izjavil:

Se ves cas ponavljam, ampak kaj je s tem Cardanom? Zakaj ste vsi mokri, ko slisite ADA? Resno sprasujem. Zakaj verjamete, da bo imel adoption?


Pač verjamemo, zakaj ti v svoje? Še vedno ima velik potencial, kaj pa bo pa čas prinese, mogoče gremo vmes tudi na spanje. ;)

https://decrypt.co/61413/report-cardano...

Še dosti pa si lahko prebereš tukaj, tako pozitivnih kot negativnih novic.
https://www.newsnow.co.uk/h/Business+&+...
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Odinlo ::

Kdaj bo pa jutri OXY listan na exchangih?

enemon ::

Samo tale VRA ga res pumpa, že skoraj na dveh centih... Kaj pravite, fantje?

kow ::

neocodexx je izjavil:


Jaz pa verjamem da bo mela adoption. Hypa je kar precej. In prostora na trgu za še višji cap je dovolj. Trenutno ima le 3% (30 miljard) napram btc (1000). Eth je na 200. Tu je prostora še dovolj. In dokler gre btc/eth market cap gor, gre na splošno tudi ostalim. Zdaj se mogoče sliši veliko da bi se cap povečal na 100 miljard iz 30, ampak kaj pa ko se bo btcju na 2 triljona? Ne bo več tako veliko. Se mi zdi čisto možno.

Vprašati se moraš - vsaj jaz se tako - ne to, kako bi ada prilezla do ethja, ampak kako stojita ada in polka napram ostalim altcoinom pod njimi, ki so večinoma ujeti na okoli 2 miljardi, kakšne možnosti imajo oni da se povečajo še za x20 in ujamejo cardano in polko, eni najbolj shypanih in poshillanih valut s top 5 market cap?


Okej, torej verjame, ker drugi verjamejo? Samo to lahko reces za vsak blockchain (near ali tezos). Tezko je razumeti logiko, ko primerjate market cape. Torej, ce odprem firmo, naredim search web page, sem vreden kaksen procent Googlea? Torej nekaj deset milijard dolarjev? Vec kot vsa ostala slovenska podjetja, zanimivo. Ostali "altcoini", ki so vredni 2 milijarde so slaba primerjava, ker imajo nekateri dejanski revenue. Recimo Sushiswap, Maker ipd. Je pa res, da Sushiswap subvencionira z ogromno token inflacijo, kar ni sustainable.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

neocodexx ::

enemon je izjavil:

Samo tale VRA ga res pumpa, že skoraj na dveh centih... Kaj pravite, fantje?


Hitro kupit na 0,02 in prodat dip na 0,01 hehe lambo ze prihaja

Malo heca, kako pa kaze RSI? Ce je nad 80 si verjetno too late.

kow je izjavil:

neocodexx je izjavil:


Jaz pa verjamem da bo mela adoption. Hypa je kar precej. In prostora na trgu za še višji cap je dovolj. Trenutno ima le 3% (30 miljard) napram btc (1000). Eth je na 200. Tu je prostora še dovolj. In dokler gre btc/eth market cap gor, gre na splošno tudi ostalim. Zdaj se mogoče sliši veliko da bi se cap povečal na 100 miljard iz 30, ampak kaj pa ko se bo btcju na 2 triljona? Ne bo več tako veliko. Se mi zdi čisto možno.

Vprašati se moraš - vsaj jaz se tako - ne to, kako bi ada prilezla do ethja, ampak kako stojita ada in polka napram ostalim altcoinom pod njimi, ki so večinoma ujeti na okoli 2 miljardi, kakšne možnosti imajo oni da se povečajo še za x20 in ujamejo cardano in polko, eni najbolj shypanih in poshillanih valut s top 5 market cap?


Okej, torej verjame, ker drugi verjamejo? Samo to lahko reces za vsak blockchain (near ali tezos). Tezko je razumeti logiko, ko primerjate market cape. Torej, ce odprem firmo, naredim search web page, sem vreden kaksen procent Googlea? Torej nekaj deset milijard dolarjev? Vec kot vsa ostala slovenska podjetja, zanimivo. Ostali "altcoini", ki so vredni 2 milijarde so slaba primerjava, ker imajo nekateri dejanski revenue. Recimo Sushiswap, Maker ipd. Je pa res, da Sushiswap subvencionira z ogromno token inflacijo, kar ni sustainable.


Ja vem da imajo dober usecase tudi ostalo coini, saj tudi v njih vlagam. Ampak nekak visje je na market capu visji potencial za future momentum in vecja moznost za uspeh se mi zdi.

To ce je zrastel do zdaj ze x100 tudi ni nujno slabo, ker po tej logiki potem niti noben investitor ne bi v btc vlagal. Privlacno je ponavadi tisto kar se je v pretklosti ze dokazalo. In potem imaš še en dogecoin med top20 :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

Anney ::

Preveč je hypa dnevnih zaslužkov, sploh zdaj. Malokdo danes razmišlja dolgoročno, sploh ob teh zelenih dildotih. Vmes gremo pa še verjetno malo pančat, preden kam prilezemo. Trenutno je pa čas za dnevni trade.

gandolfino je izjavil:

Anney je izjavil:

Jap dobro letajo danes. ;)

Nodi poglej te zelene tiče. :D


Anney a to si mislil ptiče ali faluse?8-)

Kake barve bo tvoj lambo zelene al oranžne?;)

*če pa to ni največji možni call:
https://twitter.com/CryptoWizardd/statu...



Zlat z VRA-nje črnimi platišči.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

neocodexx ::

VITE se spet prebuja, borut bo koncno dobil nazaj svoj vlozek:) jaz sem pa na +40%. Ce ne bi par dni nazaj omenil kak minus mu je naredil ga sploh ne bi pogledal, pa sem videl da se ze nekaj casa drzi na 0,10 kar izgleda kot dober support in sem sel kar balls deep. Sem pa tudi jaz padel ze v nekaj takih trapov kupil prezgodaj, to lepo objasni tudi tisti video ko sem ga objavil zgoraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

StarMafijec ::

enemon je izjavil:

Samo tale VRA ga res pumpa, že skoraj na dveh centih... Kaj pravite, fantje?

Kje se pa s tem trguje?

endelin ::

Haha 1 je ura in spet mini obrat trenda :D

SuperKripto ::

kolk se je folk trudil z vlaganjem v xrp, da bi dobil flare airdrop, medtem pa na poloniex vidm, da je folk kupoval nadomestek flare za 2 centa, zdaj je ze 33 centov na poloniexu, na eni drugi menjalnici, kjer jih je manj na voljo pa ze vec kot dolar

Lojzek007 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Lojzek007 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mislim da je ze zakljuceno. Itak je ogromno pogojev. Naval pa enormen

Pa 300 usd je max. Ok ce gre x10 se ne pritozujem


Za ker pool si se pa prjavu, public al POLS?


General. Saj nimas 3k pools

Tega kdo dezi:

https://coinmarketcap.com/currencies/bi...


Evo. Sm se lihkar prjavu. Ponavad grejo kar po vrst tak da sm verjetno predolg čakal. Javim, če bom zbran.

belimato ::

Tisti, ki niste notri for fun in yolo, počasi pojdite nazaj v FIAT, da vas ne bo preveč bolelo tako kot pred leti. Paralel z 2018 je ogromno. Ostali pa godspeed ahead 8-).

IL_DIAVOLO ::

Vidim da je depra spet udarila, ko ni zelenih dildotov.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Aston_11 ::

XRP je vsekal na hitro gor.

Mato989 ::

Aston_11 je izjavil:

XRP je vsekal na hitro gor.


Na hitro gor je vsekal dol na 7mo mesto iz nekoč 3tjega :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

SuperKripto ::

kaksne tablete clovek, zakaj bi jih jaz jemal ce lahk dobim isti placebo z neskodljivimi snovmi. Vse je placebo, z mislimi nekdo programira zelisca ali tableto ali karkoli drugega in potem to deluje. Zakaj mislis, da se nekateri pozdravijo zarad dolocenih bolezni, drugi pa ne. Vse je placebo, pa ni nujno da tvoj lasten placebo, lahko da jih nekdo drug programira z mislimi in prepricanjem. Temu se rece magija.

Zgodovina sprememb…

mimii ::

Kaj pravite za VeChain kaksne so vase napovedi ? Se splaca vlozit ?

Dumber ::

Kam pa VRA poriva.... si naj izplačam vložek ali še ne ? :D

endelin ::

Dumber je izjavil:

Kam pa VRA poriva.... si naj izplačam vložek ali še ne ? :D

Si že dupliral?

Mato989 ::

Dumber je izjavil:

Kam pa VRA poriva.... si naj izplačam vložek ali še ne ? :D


Kam pa poriva? 9% pod ATH je :O

Pancakeswap pa lepo tanka :) na grafu...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Dumber ::

Mato989 je izjavil:

Dumber je izjavil:

Kam pa VRA poriva.... si naj izplačam vložek ali še ne ? :D


Kam pa poriva? 9% pod ATH je :O

To vem, ampak je v zadnjem dnevu + 30%

fomator ::

BCUG trenutno 19$
ALICE 21$

Medtem ko uni fake CUTE je šel pa za več k 70% gor. Damn no...

SuperKripto ::

Kaj damn no? Tolko dobickov ste imeli, zdaj pa bos se jokal tukaj, lol, Medtem tisti, ki nimajo skoraj nic denarja, so srecni in veseli. Se je za vprasat ce je vse v redu s taksno miselnostjo. Denar vas ocitno ni osrecil. Pa vprasanje ce vas sploh kdaj bo, morda za kratkorocno

Zgodovina sprememb…

XRPNERD ::

SuperKripto je izjavil:

Kaj damn no? Tolko dobickov ste imeli, zdaj pa bos se jokal tukaj, lol


Temu se reče "trailing stop" whining. Tako kot se MC povečuje se tudi apetiti.

SuperKripto ::

A boste potem sploh kdaj srecni? S taksno miselnostjo in trailing apetiti zelo dvomim, je potrebno se deprogramirat od tega hudicevega programa

XRPNERD ::

SuperKripto je izjavil:

A boste potem sploh kdaj srecni? S taksno miselnostjo in trailing apetiti zelo dvomim, je potrebno se deprogramirat od tega hudicevega programa


Ja lej, tud Ronaldo se ne usede več v Passata.

SuperKripto ::

Ronaldu se iz aviona vidi, da uziva v svoji sluzbi. Pri vas pa clovek dobi obcutek, da vam ni mar niti za Alice, niti za Doge kuzka ampak da vam je mar samo za denar.

Zgodovina sprememb…

XRPNERD ::

SuperKripto je izjavil:

Ronaldu se iz aviona vidi, da uziva v svoji sluzbi. Pri vas pa clovek dobi obcutek, da vam ni mar niti za Alice, niti za Doge kuzka ampak da vam je mar samo za denar.


Sej Ronaldo tud ne bi igral za đabe.

SuperKripto ::

A res? Poznam dost taksnih, ki igrajo za dzabe, pred blokom. Si kdaj igral kot otrok s prijatelji? A poznas kaksnega iz 5. lige? Sigurn so tam zarad denarja, kajne?

Mato989 ::

Ljudje smo različni Aqua, zdaj pa nehaj nabijat s temi moralnimi
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

XRPNERD ::

SuperKripto je izjavil:

A res? Poznam dost taksnih, ki igrajo za dzabe, pred blokom. Si kdaj igral kot otrok s prijatelji? A poznas kaksnega iz 5. lige? Sigurn so tam zarad denarja, kajne?


Seveda niso v 3. ligi zaradi denarja.
Ampak mi, first class traders, imamo fokus.

vanilija ::

fomator je izjavil:

BCUG trenutno 19$
ALICE 21$

Medtem ko uni fake CUTE je šel pa za več k 70% gor. Damn no...


Torej raje bi vlozil v scam, ker je sel gor. Potem pa sploh ni cudno, zakaj se je tolk ljudi opeklo z bitconnectom. Vsi so vedeli, da je scam, samo dokler je laufalo pa slo gor, smo vsi veseli.

fomator ::

XRPNERD je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Ronaldu se iz aviona vidi, da uziva v svoji sluzbi. Pri vas pa clovek dobi obcutek, da vam ni mar niti za Alice, niti za Doge kuzka ampak da vam je mar samo za denar.


Sej Ronaldo tud ne bi igral za đabe.


Ja saj, načeloma naj ne bi trejdali s čustvi.

vanilija ::

3. Slovenska fuzbal liga tudi pobira minimalca za placo. Vzemi jim to in se vprasaj, a bojo se treniral full time za nogomet.

Pa ko imas folk, ki pravis, da igea zaradi zabave. Ronaldo ima tok kesa, da loh vsak dan skupi 10k€ pa ga ne bo zapravil do konca zivljenja. Zakaj sedaj ne igra zastonj pa se grebe za nevemkaksne pogodbe?

SuperKripto ::

kaj je spet kaksen whale zamenjal svoje btc, eth kovance v xrp, da jih poslje na drugo menjalnico, povrzocil spike pa fomo, zdaj pa slowly bleed ali pa kaj bolj resnega?

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

XRPNERD je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

A res? Poznam dost taksnih, ki igrajo za dzabe, pred blokom. Si kdaj igral kot otrok s prijatelji? A poznas kaksnega iz 5. lige? Sigurn so tam zarad denarja, kajne?


Seveda niso v 3. ligi zaradi denarja.
Ampak mi, first class traders, imamo fokus.


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Dober vic za začetek dneva!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
422 / 1490
»»