» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
412 / 1490
»»

PrihajaNodi ::

Kater coin iz 100 na 100k?

Ce gre x100 je to 10k. Sam kako feeje placujejo.

Pa kako notr sploh pridejo v teh loterijah?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::

predlog za x1000 coin da iz 100 usd naredim 100k usd

PrihajaNodi ::

Pa btw Jure je imal ze polno kesa pred tem. Btc je bil bolj hobi projekt
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Nodi: BEAM že skoraj na 1usd:D sladkih x3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PersonaRuda ::

endelin je izjavil:

predlog za x1000 coin da iz 100 usd naredim 100k usd

SKY in holdaš do decembra 2025 :))

Zezz ::

Kamikaza@ Hvala da skrbiš zame...ne najdem znakov ampak (thumbs up)

Sej nebi začel te teme če se nebi tuki tko norca delal iz frizerk oz. po vaše tistih ta neumnih na katerih "ta pametni" služijo. Pa brez zamere, vsako mnenje naj bi bilo zaželeno tudi debata s tistim ki se ne strinjaš, diversity, sicer pa tema sploh nebi bila tako zanimiva in produktivna če bi vsi tulili v isti rog in se samo trepljali po rami :) pa lp

PrihajaNodi ::

Mimble winbl tud x10 potegnu

https://coinmarketcap.com/currencies/mi...

PersonaRuda je izjavil:

endelin je izjavil:

predlog za x1000 coin da iz 100 usd naredim 100k usd

SKY in holdaš do decembra 2025 :))


Kaj bo takrat?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

Zezz je izjavil:

Kamikaza@ Hvala da skrbiš zame...ne najdem znakov ampak (thumbs up)

Sej nebi začel te teme če se nebi tuki tko norca delal iz frizerk oz. po vaše tistih ta neumnih na katerih "ta pametni" služijo. Pa brez zamere, vsako mnenje naj bi bilo zaželeno tudi debata s tistim ki se ne strinjaš, diversity, sicer pa tema sploh nebi bila tako zanimiva in produktivna če bi vsi tulili v isti rog in se samo trepljali po rami :) pa lp

+1

Tu pa se z vsem strinjam. Pa sam se nisem nikoli norčeval iz frizerk (in to tudi mene moti). Nasplošno me moti norčevanje iz drugih. Nisem takšen tip človeka. Raje pomagam kot pa da se norčujem.

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mimble winbl tud x10 potegnu

https://coinmarketcap.com/currencies/mi...

PersonaRuda je izjavil:

endelin je izjavil:

predlog za x1000 coin da iz 100 usd naredim 100k usd

SKY in holdaš do decembra 2025 :))


Kaj bo takrat?

Novi pok balona od naslednjega cikla (december 2021 do decembra 2025).

Drugače pa joke. Sprašuje za kovanec x1000. Sem dal predlog (upanje, da bo tako). SKY ima MC trenutno okoli 50M in pri x1000 bo to 50b. Možno je, da alt-kovanec doseže takšen MC oz. še malo večji od 50b. V tem ciklu SKY tega nemore narediti. V naslednjem pa je možno...

Pok balona 2021 - prodam - počakam 2 leti (na recimo januar 2024) - takrat nazaj dokupim pol ali isto število kovancev kot jih imam sedaj - počakam na december 2025 - pok balona in nova prodaja.

Vse odzgoraj napisano je moje mnenje in logično je, da bom hype-al kovanec v katerem sem bolj ali manj skoraj all-in. 8-)

Zezz ::

Kamikaza@ Cool, sam tko naprej :) lep dan še naprej, pa brez zamere.

gandolfino ::

Vsa debata razen 'seek for next x100 hidden gem' je brezveze.
Mislim da bi community slo-techa lahko skupaj napacal vsaj en x100 next big shit coin..
ajde x30 še tudi sprejmem:P

PrihajaNodi ::

gandolfino je izjavil:

Vsa debata razen 'seek for next x100 hidden gem' je brezveze.
Mislim da bi community slo-techa lahko skupaj napacal vsaj en x100 next big shit coin..
ajde x30 še tudi sprejmem:P


Sj sm dal avax sam jst ga nism kupu

Zdj sm pa v fiatu pa nc ni
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Kako ni nič? Vsak dan so x100 šanse

PersonaRuda ::

endelin je izjavil:

Kako ni nič? Vsak dan so x100 šanse

Vsaki petek pa x10.000.000 šanse 8-)

gandolfino ::

no rabim samo enega za x100 in ko to naredi dam all-in v naslednjega x100 in financiram penzijo vseh ki tole berejo
Deal?

showsover ::

jaz vas ne morem brati, resno, slabo mi rata in res mi gre na bruhanje, ko vas berem, ko vidim, kako se vpričo mene astronomsko bogatite, dobesedno iz zraka (no, žice).

neocodexx ::

Zezz je izjavil:

Kamikaza@ ne da sem negativno "grumpy" nastrojem proti kripto, sem kar nekaj zaslužil z dej trejdi, ampak glede na vse faktorje tole vec kot 120k ne gre več. Vem da so isto pred cajtom rekli da ni šans da gre do 20k ampak verjemi zdej je čist druga situacija. Ti maš not verjetn že od 20k al pa še manj, to je že kar nekaj Xov, ampak tisti ki pa zdej not mečejo bodo pa lohk močno razočarani.


Sam še nisem dokupil kar sicer nameravam pred 100k/300k, čakam na še eno večjo korekcijo pred tem. Tudi če bi zdaj šel notri v btc, niti ne bi bil razočaran ker pričakujem da bo šlo še enkrat močneje dol preden gremo res visoko. Vprašanje samo to fomo or not to fomo. Al v vsakem primeru tudi z fomo na dolgi rok ne moreš full zajebat pri btc.

gandolfino ::

pizda dans sem Wizardu 5x omenil VRA in zdaj ga prvič šila:))
Takoj preklical sell orderje, in gremo zdaj na 0.02

SuperKripto ::

Najvec kar sem se naucil iz kripta je to, da ni potrebno prevec zaupat medijem. Prav nasprotno. Naucil sem se tudi, da pohlep ni zdrav ne pri trejdu ne v zivljenju nasploh. Naucil sem se tudi nekaj iz psihologije mnozic, kako ljudje razmisljajo na obeh nasprotujocih si straneh, plenilci whale in zrtve ovcke ali plankton. Da o vesolju niti ne govorim, zlati rez, fibonaci, vpliv lune, plima in oseka v telesnih tekocinah, razburkana custva v dolocenih dnevih. Potem vpliv simbolov cez kriptovalute, posledicno zacnes raziskovat nasploh, kako simboli in besede, stevilke vplivajo v matrixu.

Zgodovina sprememb…

BorutO ::

PersonaRuda je izjavil:


Tu pa se z vsem strinjam. Pa sam se nisem nikoli norčeval iz frizerk (in to tudi mene moti). Nasplošno me moti norčevanje iz drugih. Nisem takšen tip človeka. Raje pomagam kot pa da se norčujem.

S tem pa se glih ne bi strinjal. Sem videl par postov tu gor, kjer se norčuješ iz oseb, ki ne vedo veliko - tudi iz mene si se že, pa sem samo odgovor na vprašanje iskal ... isto si se tudi že iz katerih drugih norčeval. Malo pobrskaj po zgodovini, berem vse komentarje. Tebe sem si zapomnil kot človeka, od katerega ne morem pričakovati normalnega odgovora, če rabim kakšno pomoč oz. odgovor na vprašanje. Si nekje v istem rangu kot mato, i diavolo in še koga bi lahko naštel - ljudje, ki se radi norčujejo iz vseh in po teh frajerskih komentarjih dobiš občutek, kot da si ti največji revček na tem planetu, oni so pa zaslužili že težke milijone v kriptu, ker čisto vse "vedo".

KappaPride ::

lol ce to zdrzi do konca leta, ma je tezka, sploh ne bo vazno kaj kups, vse x100-x1000. seveda vsi lepo pocakamo do konca leta, nato vsi lepo ven poberemo, kje je rekt opcija;D

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

gandolfino je izjavil:

Vsa debata razen 'seek for next x100 hidden gem' je brezveze.
Mislim da bi community slo-techa lahko skupaj napacal vsaj en x100 next big shit coin..
ajde x30 še tudi sprejmem:P

to zdaj na internetu ne smes omenit, da je samo x30 ali pa x100, te takoj oznacijo, da delas fud. Mora bit vsaj x200 ali x300 najmanj. :))

SasoS ::

Zezz je izjavil:

No temu se pa reče gambling, ne pa risk money managment


Ne, del risk managementa je tudi da prepoznaš nove priložnosti na trgu in preusmeriš tja del tveganega kapitala. Ker se sem in tja spremenijo tudi osnove samega trga...

Pa ne govorim zdaj o NFT-jih, ICO-jih in podobnih zadevah, kjer se išče daily x100 zadeve. Prej je endelin omenil da je ADA šla iz 0.18 na 1.5 letos, BTC je bil 13.3.2020 3700 dolarjev, danes pa 60.000. To je faktor 16x, ADA pa "samo" 8x...shitcoini so gamble in so zaradi tega shitcoini. Kripto kot tak pa is here to stay. In mislim da je blo to jasno že 2017... (ker če se kdo spomni tiste zime 2015/2016, je res kazalo da ne bo nič).

IL_DIAVOLO ::

BorutO je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:


Tu pa se z vsem strinjam. Pa sam se nisem nikoli norčeval iz frizerk (in to tudi mene moti). Nasplošno me moti norčevanje iz drugih. Nisem takšen tip človeka. Raje pomagam kot pa da se norčujem.

S tem pa se glih ne bi strinjal. Sem videl par postov tu gor, kjer se norčuješ iz oseb, ki ne vedo veliko - tudi iz mene si se že, pa sem samo odgovor na vprašanje iskal ... isto si se tudi že iz katerih drugih norčeval. Malo pobrskaj po zgodovini, berem vse komentarje. Tebe sem si zapomnil kot človeka, od katerega ne morem pričakovati normalnega odgovora, če rabim kakšno pomoč oz. odgovor na vprašanje. Si nekje v istem rangu kot mato, i diavolo in še koga bi lahko naštel - ljudje, ki se radi norčujejo iz vseh in po teh frajerskih komentarjih dobiš občutek, kot da si ti največji revček na tem planetu, oni so pa zaslužili že težke milijone v kriptu, ker čisto vse "vedo".


Ce pa razmišljaš nelogicno in ne poslušaš nobenega. Sem samo sarkasticen z namenom pomagat in malo spremenit pogled na kripto. Tisti ki to razume kot dobronamerno, super. Tisti ki pa ne, pa pač ne.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

BorutO ::

SasoS je izjavil:

Zezz je izjavil:

No temu se pa reče gambling, ne pa risk money managment


Ne, del risk managementa je tudi da prepoznaš nove priložnosti na trgu in preusmeriš tja del tveganega kapitala. Ker se sem in tja spremenijo tudi osnove samega trga...

Pa ne govorim zdaj o NFT-jih, ICO-jih in podobnih zadevah, kjer se išče daily x100 zadeve. Prej je endelin omenil da je ADA šla iz 0.18 na 1.5 letos, BTC je bil 13.3.2020 3700 dolarjev, danes pa 60.000. To je faktor 16x, ADA pa "samo" 8x...shitcoini so gamble in so zaradi tega shitcoini. Kripto kot tak pa is here to stay. In mislim da je blo to jasno že 2017... (ker če se kdo spomni tiste zime 2015/2016, je res kazalo da ne bo nič).


Lahko se zgodi, da če boš kdaj dovolj vplačal v nek šitcoin, recimo kupiš 100.000 šitcoinov in potem skozi par mesecev lahko naraste na en dolar in evo ti stotaka. To smo se v tem letu lahko kar lepo prepričali, da je možno, a verjetnost, da zadeneš pravi coin, je pa kot euro jackpot. :)

Zezz ::

neocodexx je izjavil:

Zezz je izjavil:

Kamikaza@ ne da sem negativno "grumpy" nastrojem proti kripto, sem kar nekaj zaslužil z dej trejdi, ampak glede na vse faktorje tole vec kot 120k ne gre več. Vem da so isto pred cajtom rekli da ni šans da gre do 20k ampak verjemi zdej je čist druga situacija. Ti maš not verjetn že od 20k al pa še manj, to je že kar nekaj Xov, ampak tisti ki pa zdej not mečejo bodo pa lohk močno razočarani.


Sam še nisem dokupil kar sicer nameravam pred 100k/300k, čakam na še eno večjo korekcijo pred tem. Tudi če bi zdaj šel notri v btc, niti ne bi bil razočaran ker pričakujem da bo šlo še enkrat močneje dol preden gremo res visoko. Vprašanje samo to fomo or not to fomo. Al v vsakem primeru tudi z fomo na dolgi rok ne moreš full zajebat pri btc.


Sam gledam na vse to bolj s pragmatično realistične strani, in daleč od tega da sem pesimist. Sam več kot 120k ne pričakujem, tam do 80-100k max, prej 80k. Ko bo narod skuril razne stimuluse (ker nav več dnarja) se bo začel "offload" tavelikih, Winklevoss twins in podobni, ostali reveži bodo ostal brez vsega. Celo Bloomberg je poročal da 1000 posameznikov poseduje 40% kriptomarketa BTW.Fomo, yolo itd. efekt je največje sranje in zarad tega folk na polno puši, pazte se tega.

SasoS ::

BorutO je izjavil:

Lahko se zgodi, da če boš kdaj dovolj vplačal v nek šitcoin, recimo kupiš 100.000 šitcoinov in potem skozi par mesecev lahko naraste na en dolar in evo ti stotaka. To smo se v tem letu lahko kar lepo prepričali, da je možno, a verjetnost, da zadeneš pravi coin, je pa kot euro jackpot. :)


Ja...in zato je, kot sem napisal, ta del gamble. Vsako zadevo lahko vzameš kot loterijo. Forex market imaš ravno tako lahko kot loterijo, ali pa kot risk management in hedge proti preveliki spremembi tečajev. Enako je v kriptu - en del lahko vzameš kot gamble, ampak obstaja pa tudi del ki je čist enostavno hedge proti inflaciji fiat valut.

Zezz ::

Sasos@ btc, eth tehnologija je že zastarela, digitalne valute so na žalost prihodnost (mam rajš paper money) ampak nimamo kaj.kripto je bil samo "predigra" uvertura. Btc predstavlja nevarnost centralnim valutam, z digitalizacijo teh bo ta postal ničen. Digitalni dolar bo imel vso tehnologijo kot ga ima btc in še več

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

BorutO ::

Zezz je izjavil:

Sasos@ btc, eth tehnologija je že zastarela, digitalne valute so na žalost prihodnost (mam rajš paper money) kripto je bil samo "predigra" uvertura. Btc predstavlja nevarnost centralnim valutam, z digitalizacijo teh bo postal ničen. Digitalni dolar bo imel vso tehnologijo kot ga ima btc in še več

Tudi jaz si nekako mislim, da bodo korporacije in države stopile enkrat skupaj, ko bodo videle moč bitcoina in bodo izumili digitalno valuto, ki bi močnejša od bitcoina. Bitcoin in ostale kripto valute bodo korporacije zrihtale nekako, da bodo še one imele nekaj koristi od vsakega, ki trguje. Evo, par dni nazaj sem glih objavil članek na to temo, da delajo nekaj na tem, a problem (zaenkrat) nastane, ker bi bilo preveč dela, da bi imeli nadzor nad blockchaini in ostalimi zadevami - ip naslovi itd ...

Še enkrat postam tisti del. ;)

SasoS ::

In misliš da bojo Kitajci v nedogled kupovali sveže tiskane ameriške (kripto-) dolarje, zato da se bojo američani preseravali na svojih jahtah? :)

Res je, dolar stoji tudi na ameriških bombah in raketah, ampak tudi to se Kitajci zavedajo da ne bo v nedogled...

PersonaRuda ::

BorutO je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:


Tu pa se z vsem strinjam. Pa sam se nisem nikoli norčeval iz frizerk (in to tudi mene moti). Nasplošno me moti norčevanje iz drugih. Nisem takšen tip človeka. Raje pomagam kot pa da se norčujem.

S tem pa se glih ne bi strinjal. Sem videl par postov tu gor, kjer se norčuješ iz oseb, ki ne vedo veliko - tudi iz mene si se že, pa sem samo odgovor na vprašanje iskal ... isto si se tudi že iz katerih drugih norčeval. Malo pobrskaj po zgodovini, berem vse komentarje. Tebe sem si zapomnil kot človeka, od katerega ne morem pričakovati normalnega odgovora, če rabim kakšno pomoč oz. odgovor na vprašanje. Si nekje v istem rangu kot mato, i diavolo in še koga bi lahko naštel - ljudje, ki se radi norčujejo iz vseh in po teh frajerskih komentarjih dobiš občutek, kot da si ti največji revček na tem planetu, oni so pa zaslužili že težke milijone v kriptu, ker čisto vse "vedo".

Pokaži ta moj komentar ali pa utihni za vse večne čase. Najbolj sovražim, ko mi nekdo podtika nekaj, kar nikoli nisem izjavil. ;(

spegli ::

Trade ideja/špekulacija: 67k nedelja -> 57k ponedeljek. Naj bogovi slišijo (Vili)

gandolfino ::

Zezz je izjavil:

Sasos@ btc, eth tehnologija je že zastarela, digitalne valute so na žalost prihodnost (mam rajš paper money) ampak nimamo kaj.kripto je bil samo "predigra" uvertura. Btc predstavlja nevarnost centralnim valutam, z digitalizacijo teh bo ta postal ničen. Digitalni dolar bo imel vso tehnologijo kot ga ima btc in še več


BTC ne predstavlja nobene nevarnosti nobeni valuti; BTC je naložbeno 'digitalno zlato'; Bitkojnov je 9 milijonov ljudi pa 8 milijard.
BTC se nikoli ne bo uporabljal za plačevanje
Zgleda te je res vmes cajt povozu ko si zgubu tiste maile in passworde..

Zezz ::

gandolfino je izjavil:

Zezz je izjavil:

Sasos@ btc, eth tehnologija je Şe zastarela, digitalne valute so na Şalost prihodnost (mam rajť paper money) ampak nimamo kaj.kripto je bil samo "predigra" uvertura. Btc predstavlja nevarnost centralnim valutam, z digitalizacijo teh bo ta postal niĨen. Digitalni dolar bo imel vso tehnologijo kot ga ima btc in ťe veĨ


BTC ne predstavlja nobene nevarnosti nobeni valuti; BTC je naloĹžbeno 'digitalno zlato'; Bitkojnov je 9 milijonov ljudi pa 8 milijard.
BTC se nikoli ne bo uporabljal za plaĨevanje
Zgleda te je res vmes cajt povozu ko si zgubu tiste maile in passworde..


Digitalno zlato? :D ja s tako volatilnostjo pa še posebej :) ...Drugač niti ne predstavlja tako nevarnost valuti kot pa sistemu. Misliš da bo nekdo dopustil nekaj takega nad katerim nima nadzora?

SasoS je izjavil:

In misliš da bojo Kitajci v nedogled kupovali sveže tiskane ameriške (kripto-) dolarje, zato da se bojo američani preseravali na svojih jahtah? :)

Res je, dolar stoji tudi na ameriških bombah in raketah, ampak tudi to se Kitajci zavedajo da ne bo v nedogled...

Brez Američanov so Kitajci nula, ravno tako v obratni smeri..sploh ti ni jasno kako zelo sta obe ekonomiji prepleteni. Ko ena zakašlja druga dobi gripo, (pardon Korono :) ) in obratno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

KappaPride ::

Hedge proti inflaciji mas druge opcije, mnogo manj riskantne, btc je zdaj vse zivo, samo da gre gor,lep vpogled kaj se zgodi ce je sistem cisto nereguliran, sam ga primerjam z rally group B, na koncu ga bodo ukinili, kar pa od 2k18 sploh ne bo tezko, samo na binance se spravijo. Sicer je cel financni sistem izrojen, normalno ce so po 2k08 krizi prisli isti nazaj na polozaje. Pohlep je hudic.

Pomoje je dobra investicija nakup delnic tujih bank, kakorkoli na koncu hisa zmaga.

Aston_11 ::

gandolfino je izjavil:

Bitkojnov je 9 milijonov ljudi pa 8 milijard.
Presunljiva logika. Američani zmorejo še marketkap zračunati, čeprav ne vedo, kaj pomeni.

tonis ::

PersonaRuda je izjavil:


Novi pok balona od naslednjega cikla (december 2021 do decembra 2025).

Če bi bilo tako simpl bi bili vsi bogati.
Vložiš 1 leto po bulu, čez tri leta v decembru pobereš ven.
Saj je bilo že 2x tako, itak da bo tudi tretjič in četrtič in petič, pa tudi vsi pravijo da bo decembra konec, pol bo že držalo. Celo na nova24 je blo..

A ne? :|8-O

PrihajaNodi ::

BorutO je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:


Tu pa se z vsem strinjam. Pa sam se nisem nikoli norčeval iz frizerk (in to tudi mene moti). Nasplošno me moti norčevanje iz drugih. Nisem takšen tip človeka. Raje pomagam kot pa da se norčujem.

S tem pa se glih ne bi strinjal. Sem videl par postov tu gor, kjer se norčuješ iz oseb, ki ne vedo veliko - tudi iz mene si se že, pa sem samo odgovor na vprašanje iskal ... isto si se tudi že iz katerih drugih norčeval. Malo pobrskaj po zgodovini, berem vse komentarje. Tebe sem si zapomnil kot človeka, od katerega ne morem pričakovati normalnega odgovora, če rabim kakšno pomoč oz. odgovor na vprašanje. Si nekje v istem rangu kot mato, i diavolo in še koga bi lahko naštel - ljudje, ki se radi norčujejo iz vseh in po teh frajerskih komentarjih dobiš občutek, kot da si ti največji revček na tem planetu, oni so pa zaslužili že težke milijone v kriptu, ker čisto vse "vedo".



Tudi iz mene se je norceval
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

BorutO ::

Se bo alice splačalo kupovati? Na binancah je še 37 ur do začetka prodaje.

DoOb ::

verjetno takoj na začetku ne, ker bodo dumpali, potem pa ko se ustali mogoče?
btw: ERN mi je že pokril gas-fee-je na UNISWAP-u, če bi že v prvo dal fast transaction, bi blo pa še 10% več...

Mato989 ::

Zezz je izjavil:

Sasos@ btc, eth tehnologija je že zastarela, digitalne valute so na žalost prihodnost (mam rajš paper money) ampak nimamo kaj.kripto je bil samo "predigra" uvertura. Btc predstavlja nevarnost centralnim valutam, z digitalizacijo teh bo ta postal ničen. Digitalni dolar bo imel vso tehnologijo kot ga ima btc in še več



Povej mi ko bo digital euro imel varnost pred izvrzbo in ko bom ga lahko poslal komurkoli bom zelel ne pa komur bo drzava dovolila

Ko bo to realnost bo bitcoin nicen digital fiat pa king v mojih oceh
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

DeeJay ::

Nasleden BSCPAD IDO
https://blog.zero.exchange/zero-x-bscpa...
Poglejte kdo je zadi. Poklikite TG linke.
Kok x bo to?
Don't f with me.

vanilija ::

DeeJay je izjavil:

Nasleden BSCPAD IDO
https://blog.zero.exchange/zero-x-bscpa...
Poglejte kdo je zadi. Poklikite TG linke.
Kok x bo to?


Stupid as fuck. Težko sploh najdem besede za tak kretenski projekt kot je tole. Ampak ja, zagotovo bo hud večkratnik. Komaj čakam pa, da se kripto spuca vse nesnage zadnjih mesecev.

Zezz ::

Mato@ navš mel nobene izbire..their way or highway

gandolfino ::

Naložite torbe fantje preden Verasity VRA moona do $1

#Dont say diddnt tell ya

* končno sem našel moj x100 coin

Zgodovina sprememb…

enemon ::

gandolfino je izjavil:

Naložite torbe fantje preden Verasity VRA moona do $1

#Dont say diddnt tell ya

* končno sem našel moj x100 coin


Kje se da kupit?

Motion ::

kaj pravite na SYS coin?

gandolfino ::

enemon je izjavil:

gandolfino je izjavil:

Naložite torbe fantje preden Verasity VRA moona do $1

#Dont say diddnt tell ya

* končno sem našel moj x100 coin


Kje se da kupit?


Kucoin

ajfon ::

gate.io ima tudi VRA.. glih kupujem

SasoS ::

10B total supply, verjetno da bo čez noč top 15 coin, ja...
««
412 / 1490
»»