» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
409 / 1490
»»

enemon ::

Pred točno enim letom je bila ADA 0,02 USD. Če bi človek vedel takrat...;((

IL_DIAVOLO ::

Anney je izjavil:

Zoran7 je izjavil:

Vprasanje za analitike - je ze cas za nakup ADA, al bo se letelo dol?


Za ADO imam nastavljen dokup na točno 1 BUSD, kar pa dvomim, da pride (možno je pa vse). Če pa prileze pa še bolje, sem pa že včeraj nekaj dokupil po 1,1 BUSD. Bude šta bude. Če ne pa rugzak kupim, ka tej češ.

@IL_DIAVOLO si kaj dokupil?


Dosti mam jaz, nic vec dokupovanja.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Anney ::

Pussy. :) Preveč ni nikoli. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Nedasemiveč ::

enemon je izjavil:

Pred točno enim letom je bila ADA 0,02 USD. Če bi človek vedel takrat...;((


Jaz sem ADO kupoval na 0.04 USD :). Je pa res, da sem prodal prezgodaj.

enemon ::

Nedasemiveč je izjavil:

enemon je izjavil:

Pred točno enim letom je bila ADA 0,02 USD. Če bi človek vedel takrat...;((


Jaz sem ADO kupoval na 0.04 USD :). Je pa res, da sem prodal prezgodaj.


Ja, zadet moraš dvakrat, prvič bottom in drugič top, kar pa redkim uspe...

IL_DIAVOLO ::

Anney je izjavil:

Pussy. :) Preveč ni nikoli. :)


Ni toliko fiata, da bi vsak dip dokupoval :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Anney ::

enemon je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

enemon je izjavil:

Pred točno enim letom je bila ADA 0,02 USD. Če bi človek vedel takrat...;((


Jaz sem ADO kupoval na 0.04 USD :). Je pa res, da sem prodal prezgodaj.


Ja, zadet moraš dvakrat, prvič bottom in drugič top, kar pa redkim uspe...


To je res, sam sem še btc pretapljal v ado, eden malo večjih nakupov, pa dokupov imam kar nekaj, pač, nekako verjamem. Sej poznate. Mogoče bom drugi Nodi. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

vanilija ::

Hehe, najbrž naredu najslabs kar se da.

Kupil CHZ pri 25c, potem pri 47c šel z manjšim vložkom še 3x long. Pri 68c zaprl long, potem gledal kako je šel chz do 95c pa potem dol do 70 pa nazaj do 80 pa nazaj dol do 70 pa do 65 pa 62 pa nazaj na 65 pa potem prodal na 65 osnovni stack.

enemon ::

Anney je izjavil:

enemon je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

enemon je izjavil:

Pred točno enim letom je bila ADA 0,02 USD. Če bi človek vedel takrat...;((


Jaz sem ADO kupoval na 0.04 USD :). Je pa res, da sem prodal prezgodaj.


Ja, zadet moraš dvakrat, prvič bottom in drugič top, kar pa redkim uspe...


To je res, sam sem še btc pretapljal v ado, eden malo večjih nakupov, pa dokupov imam kar nekaj, pač, nekako verjamem. Sej poznate. Mogoče bom drugi Nodi. :)


Pa tudi, kdo si je lani ob tem času mislil, da bo ADA čez eno leto potegnila čez 1 $... Po mojem ne prav dosti folka...

vanilija ::

Kakob si je. Je dal še slike, kako je dokupil.

oracle ::

Pa kaj je to, en dan me ni, pa nič novga. Dejte mal potisnit.

H&S na BTCju? Malo mutiran sicer. Zdej je pa res dvojni vrh na večji časovni skali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

KappaPride ::

1 leto nazaj je blo isto, da vidmo ce bo jutri ob 16:30 akcija.

Anney ::

enemon je izjavil:

Anney je izjavil:

enemon je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

enemon je izjavil:

Pred točno enim letom je bila ADA 0,02 USD. Če bi človek vedel takrat...;((


Jaz sem ADO kupoval na 0.04 USD :). Je pa res, da sem prodal prezgodaj.


Ja, zadet moraš dvakrat, prvič bottom in drugič top, kar pa redkim uspe...


To je res, sam sem še btc pretapljal v ado, eden malo večjih nakupov, pa dokupov imam kar nekaj, pač, nekako verjamem. Sej poznate. Mogoče bom drugi Nodi. :)


Pa tudi, kdo si je lani ob tem času mislil, da bo ADA čez eno leto potegnila čez 1 $... Po mojem ne prav dosti folka...


To je vsa poanta hodla in trajda, si ali pa nisi. Kot ste pa danes že preračunavali pa veste kje si na koncu, lahko ja lahko ne. Če zadaneš si car, če fališ pa jebiveter. Zdaj pa je odvisno od potrplenja in živcev. Pa aplikacij na fonu ne smeš met. :D
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Xtz je bilo leto dni nazaj 2.64
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

Trobenta, ti si še kar tam? Očitno te zelo boli. Dokupi, je na repu, 24h skale, pa mesečne tudi tam nekje.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

ncnevem ::

Malo berem o Mini, pa me zanima če mi ve kdo odgovorit na tole.

Ali Mina zaradi uporabe zk-SNARK-a spada pod kategorijo privacy coin? Tu sprašujem glede dolgoročnega vidika in možnosti delistanja/bannanja privacy coinov? Kar naprej se neki govori o tem.

hdx ::

Nedasemiveč je izjavil:

enemon je izjavil:

Pred točno enim letom je bila ADA 0,02 USD. Če bi človek vedel takrat...;((


Jaz sem ADO kupoval na 0.04 USD :). Je pa res, da sem prodal prezgodaj.


Enako. Še vedno imam nekaj čez 50K :D Prodam ko pride do 5

Dakota ::

Mnenja o PHA coinu?

DeeJay ::

PersonaRuda je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Sej je vseeno. Se vedno impresivno. Kdor ma ene 500k za spilat se ta vrtiljak je kul.

No, to pa je tudi res. Se strinjam.


Evo sm se potrudu in sam zate najdu en TX, da boš vidu da ni čist verjet unim coingeckotom itd.
https://bscscan.com/tx/0x4703bdf63f7edb...
preračuni za kolk je model kupu BSCView.
Verjetno je še kak višji, sam tolk se mi ne da iskat. Ja, mogoče ni šlo 150x, je šlo pa velik več kot samo 100x.
I don't bullshit.
Don't f with me.

Anney ::

hdx je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

enemon je izjavil:

Pred točno enim letom je bila ADA 0,02 USD. Če bi človek vedel takrat...;((


Jaz sem ADO kupoval na 0.04 USD :). Je pa res, da sem prodal prezgodaj.


Enako. Še vedno imam nekaj čez 50K :D Prodam ko pride do 5


Na daljši rok naj bi šla krepko več, do nekje 30. Zdaj pa.... Vse so samo domnevanja.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

DoOb ::

drži kdo fet?

BorutO ::

Oh ... sem mislil, da bo VITE šel še kaj gor, pa samo pada. :) Trenutno mi dela že skoraj 100 dolarjev minusa. :P Upam, da še bo šel kaj gor, da do 0 pridem. :) Pa glih v njega sem 300 dolarjev počil, ker sem bil tam 80% ziher, da bo lepo nazaj narasel do 0,2 ... zdaj pa je že skoraj na 0,09. Mah, bom pa čakal tudi par let, če bo treba. :)

Najboljše pri teh grafij mi je gledati, ko raste 10, 20 minut da pride do max cene, a potem v eni ali pa v dveh minutah pade nazaj tja dol, od kje je prej raslo 20 minut, recimo. :)

Jaz mam 100x FETa ... Več Nisem hotel notri počiti, ker prepočasi raste. ;)

Sirena ::

DoOb je izjavil:

drži kdo fet?


Jaz sem danes dopoldne vrgla 200 dolarjev vanj in tale trenutek ugotavljam, da je poleg LTCja (ki se je tudi zbudil) edini coin, ki mi je pozelenel večer:) - sem si takrat naštimala sell order na 0,57, pa sem ga pravkar izbrisala, ker se mi zdi, da bi lahko imel še malo več potenciala, ampak jaz to vse bolj po občutku ..

Pa me zanima: berem na počez današnje debate in je nekdo odgovarjal, da si pri določanju "sell orderjev" pomaga z nekim "seznamom sell orderjev" (ne vem, ali sem si prav zapomnila). Ali se da to videti na Binancah? In če ja, kje? Toliko da človek malo predvidi (če že nima na voljo lepih grafov;)

vanilija ::

Fet ima konec meseca mainet launch. Po drugi strani je pa na polno shillan s strani tega twiterasa, ki ga je nekdo objavil zgoraj.

Zdaj pa ne bom igral proti njemu, kupujem tisto kar shilla pa gremo.

Trenutno najbolj aktivno shilla sxp, fet, ankr in trac. Tvit vsako uro skoraj.

tonis ::

Ljubljana, 2022
bulla že davno konec, nekdo pa spema po ~40 objav dnevno na slotechu, tam išče tolažbo, ker mu je šel kovanec iz 0,30 na 152 in nazaj... sell order je namreč imel na 155$


Ga prepoznate?

Sirena ::

vanilija je izjavil:

Fet ima konec meseca mainet launch. Po drugi strani je pa na polno shillan s strani tega twiterasa, ki ga je nekdo objavil zgoraj.

Trenutno najbolj aktivno shilla sxp, fet, ankr in trac. Tvit vsako uro skoraj.


Ja, točno tako. Dopoldne se mi je pod nujno zazdelo, da moram hitro nekaj posaditi, da bom prav tako hitro spet požela:) - in se mi je od teh kovancev zazdel fet najbolj simpatičen. Zdaj pa vidim, da je šel res nekam sila strmo navzgor ...

Infusion ::

Akash Network anyone?

Sirena ::

tonis je izjavil:

Ljubljana, 2022
bulla že davno konec, nekdo pa spema po ~40 objav dnevno na slotechu, tam išče tolažbo, ker mu je šel kovanec iz 0,30 na 152 in nazaj... sell order je namreč imel na 155$


Ga prepoznate?

:D:D:D

mastazeko ::

@Sirena tam na order book klikni na more da vidiš buy/sell orders.

@tonis lol :)) kavalir ga lahko na burek pelje :P

DoOb ::

Sirena je izjavil:

DoOb je izjavil:

drži kdo fet?


Jaz sem danes dopoldne vrgla 200 dolarjev vanj in tale trenutek ugotavljam, da je poleg LTCja (ki se je tudi zbudil) edini coin, ki mi je pozelenel večer:) - sem si takrat naštimala sell order na 0,57, pa sem ga pravkar izbrisala, ker se mi zdi, da bi lahko imel še malo več potenciala, ampak jaz to vse bolj po občutku ..

Pa me zanima: berem na počez današnje debate in je nekdo odgovarjal, da si pri določanju "sell orderjev" pomaga z nekim "seznamom sell orderjev" (ne vem, ali sem si prav zapomnila). Ali se da to videti na Binancah? In če ja, kje? Toliko da človek malo predvidi (če že nima na voljo lepih grafov;)

Lahko edino vidiš zadnje buy in sell orderje ter količino prodanega, ampak nevem kako zanesljivo je to, glede na to, da če gledaš nekaj časa vidiš, da imaš nonstop neke hude zneske ki letijo gor in dol :D

Sirena ::

mastazeko je izjavil:

@Sirena tam na order book klikni na more da vidiš buy/sell orders.


O, hvala, malo je trajalo, ampak sem NAŠLA:) - šele zdaj vidim, da imam lahko trejde na celem ekranu pred seboj, in če daš na zgolj dve decimalki, imaš tudi kar dober pregled. Lahko pa potem res cel večer buljiš v tale televizor:)

#DoOb : Res je, zneski so hudi ...,)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sirena ()

Motion ::

A depth graf kdo kaj uporablja za trejdanje?

Anney ::

Sirena je izjavil:

mastazeko je izjavil:

@Sirena tam na order book klikni na more da vidiš buy/sell orders.


O, hvala, malo je trajalo, ampak sem NAŠLA:) - šele zdaj vidim, da imam lahko trejde na celem ekranu pred seboj, in če daš na zgolj dve decimalki, imaš tudi kar dober pregled. Lahko pa potem res cel večer buljiš v tale televizor:)

#DoOb : Res je, zneski so hudi ...,)


Zdravo pa ni, ker se ti bo fuzljalo, kakor želiš.
Poglej Nodija, čisto odpeljan na xtz, pa nima ga več. Gleda ga še. To se lahko zgodi.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

"NaN" ::

Že nekaj časa spremljam tole temo.
Vseh 410 strani nisem prebral, bi pa glede na videno rekel, da je cca 400 strani "kripto debate" namenjenih ugibanju kateri coin, bi lahko potencialno šel 100x in pa kako trgovati za kripto penzijo. V to debato ne morem prispevati kaj dosti, saj nimam pojma o trgovanju.

Moje pisanje je sprožil ta nedavni stream in pravzaprav je skoraj offtopic, ampak saj trgovanje ima tudi bolj malo skupnega s kripto debato:


Nočem delati reklame za ada, da me ne bo kdo obtožil.
Rad bi malo preusmeril vaš fokus proč od tega lova za "penzijo". Rad bi, da vsaj malo premislite, kaj pravzaprav bodo pomenile številke na naših računih ali pa kriptodenarnicah. Ali nam bodo te številke zares prinesle dobro prihodnost aka penzijo? Nam bodo te številke zares omogočile srečo in svobodo?
Da ne ponavljam tega, kar je povedano v videu, poslušajte ga, saj sam ne znam tako dobro ubesediti tega kar je povedal.

Bi napisal še nekaj, pa bom raje počakal na kakšen odziv (če sploh bo), pa mogoče odpremo kakšno drugo temo potem.

SuperKripto ::

Dakota je izjavil:

Mnenja o PHA coinu?


Mnenje o PHA proti Ada cardano ze tretjic zavrnjen na narisani resistance trendliniji.
V tretje gre rado, pravijo. Ali pa tudi ne. PHAhaha

enemon ::

Dejstvo je, da je bil ADA penzijacoin tega bull runa. Kdor ga je seveda dosti kupil ;((

endelin ::

tonis je izjavil:

Ljubljana, 2022
bulla že davno konec, nekdo pa spema po ~40 objav dnevno na slotechu, tam išče tolažbo, ker mu je šel kovanec iz 0,30 na 152 in nazaj... sell order je namreč imel na 155$


Ga prepoznate?

:))

huda torba in majca :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

vanilija ::

Pohvale za tole sliko 8-)

ViperR ::

"NaN" je izjavil:

Že nekaj časa spremljam tole temo.
Vseh 410 strani nisem prebral, bi pa glede na videno rekel, da je cca 400 strani "kripto debate" namenjenih ugibanju kateri coin, bi lahko potencialno šel 100x in pa kako trgovati za kripto penzijo. V to debato ne morem prispevati kaj dosti, saj nimam pojma o trgovanju.

Moje pisanje je sprožil ta nedavni stream in pravzaprav je skoraj offtopic, ampak saj trgovanje ima tudi bolj malo skupnega s kripto debato:


Nočem delati reklame za ada, da me ne bo kdo obtožil.
Rad bi malo preusmeril vaš fokus proč od tega lova za "penzijo". Rad bi, da vsaj malo premislite, kaj pravzaprav bodo pomenile številke na naših računih ali pa kriptodenarnicah. Ali nam bodo te številke zares prinesle dobro prihodnost aka penzijo? Nam bodo te številke zares omogočile srečo in svobodo?
Da ne ponavljam tega, kar je povedano v videu, poslušajte ga, saj sam ne znam tako dobro ubesediti tega kar je povedal.

Bi napisal še nekaj, pa bom raje počakal na kakšen odziv (če sploh bo), pa mogoče odpremo kakšno drugo temo potem.


Kaj je to, dnevna doza hopiuma?

vanilija ::

Je dober video drugače. Charles ima zelo dobre govorniške sposobnosti. In jz verjamem, da niso le besede, pač pa da bo še ogromno iz tega in ado v prihodnjih letih čakajo lepe stvari.

Če bi mi nameril pištolo na teme in rekel, da moram zbrat samo nek kovanec in potem 10 let kasneje imam to kar imam, bi zbral ado vsakič.

Dakota ::

CHZ je bil penzija coin, če bi le to prej vedla haha.
Binance je danes dodal nove traiding pare za CHZ. Bi znal kakšen tehnik povedal, kdaj bo to počilo?

vanilija ::

Dakota, vsak tehnik bi ti sedaj že 17x rekel, da bo to zdaj zdaj počilo. Najprej pri 14c pa potem pri 22c, pa potem pri 30c pa potem pri 45c pa potem pri 60c pa potem pri 73c pa potem pri 95c in takrat so rekli, evo zdej je pa res počilo in je padlo dol do 65c, sedaj, 8 ur kasneje smo nazaj na 88c. V takih situacijah ti tehniki nemorejo nič povedat. Ker tudi oni nimajo blage.

Drugače je pa ogromen use case, ker imajo namen povezat ogromno fuzbal industrijo s kriptom in nftji. Fuzbal industrija je že ogromna, nft je trenutno 1A kripta, potem pa imaš ta rezultat.

Sined9 ::

Kupuje kdo SNX?

Senior Dev ::

A je že ATH? Če še ni ATH potem se ne splača kupovat. Načeloma kupujem ko prebije ATH in potem samo počakaš da gre x10 in vzameš ven EUR.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Ocitno je naval tud na casper labs

Increasing sale supply across all three options:
Option 1: increasing supply from 4% of total genesis block supply to 8%
Option 2: increasing supply from 3% of total genesis block supply to 4%
Option 3: increasing supply from 3% of total genesis block supply to 4%
2. Lowering max purchase caps for all three options:
Option 1: adjusting the max purchase cap from $5,000 to $1,000
Option 2: adjusting the max purchase cap from $1,000,000 to $250,000
Option 3: adjusting the max purchase cap from $30,000 to $5,000

vanilija je izjavil:

Dakota, vsak tehnik bi ti sedaj že 17x rekel, da bo to zdaj zdaj počilo. Najprej pri 14c pa potem pri 22c, pa potem pri 30c pa potem pri 45c pa potem pri 60c pa potem pri 73c pa potem pri 95c in takrat so rekli, evo zdej je pa res počilo in je padlo dol do 65c, sedaj, 8 ur kasneje smo nazaj na 88c. V takih situacijah ti tehniki nemorejo nič povedat. Ker tudi oni nimajo blage.

Drugače je pa ogromen use case, ker imajo namen povezat ogromno fuzbal industrijo s kriptom in nftji. Fuzbal industrija je že ogromna, nft je trenutno 1A kripta, potem pa imaš ta rezultat.



Te fuzbal tokeni so ze bli, ko tebe nikjer tu ni bilo. Vse he slo na nula.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Motion ::

tonis je izjavil:

Ljubljana, 2022
bulla že davno konec, nekdo pa spema po ~40 objav dnevno na slotechu, tam išče tolažbo, ker mu je šel kovanec iz 0,30 na 152 in nazaj... sell order je namreč imel na 155$


Ga prepoznate?

NFT morda? :))
Cena 1000 xtz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

vanilija ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ocitno je naval tud na casper labs

Increasing sale supply across all three options:
Option 1: increasing supply from 4% of total genesis block supply to 8%
Option 2: increasing supply from 3% of total genesis block supply to 4%
Option 3: increasing supply from 3% of total genesis block supply to 4%
2. Lowering max purchase caps for all three options:
Option 1: adjusting the max purchase cap from $5,000 to $1,000
Option 2: adjusting the max purchase cap from $1,000,000 to $250,000
Option 3: adjusting the max purchase cap from $30,000 to $5,000

vanilija je izjavil:

Dakota, vsak tehnik bi ti sedaj že 17x rekel, da bo to zdaj zdaj počilo. Najprej pri 14c pa potem pri 22c, pa potem pri 30c pa potem pri 45c pa potem pri 60c pa potem pri 73c pa potem pri 95c in takrat so rekli, evo zdej je pa res počilo in je padlo dol do 65c, sedaj, 8 ur kasneje smo nazaj na 88c. V takih situacijah ti tehniki nemorejo nič povedat. Ker tudi oni nimajo blage.

Drugače je pa ogromen use case, ker imajo namen povezat ogromno fuzbal industrijo s kriptom in nftji. Fuzbal industrija je že ogromna, nft je trenutno 1A kripta, potem pa imaš ta rezultat.



Te fuzbal tokeni so ze bli, ko tebe nikjer tu ni bilo. Vse he slo na nula.


Tudi ADA je bla 2c eno leto nazaj. Kaj se je spremenilo glede fundamentalsov v zadnjem letu?
Tudi Bitcoin je bil 3k eno leto nazaj, kaj se je spremenilo glede fundamentalsov v zadnjem letu?
Tudi BNB je bil 7$ eno leto nazaj, kaj se je spremenilo glede fundamentalsov v zadnjem letu?
Tudi AAVE je bil nekaj centov eno leto nazaj, kaj se je spremenilo glede fundamentalsov v zadnjem letu?

A moram nadaljevat? Hype pride in gre. Fuzbal tokeni so lahko bli 3c 2 meseca nazaj, pa lahko so 1000$ čez 2 tedna, pa nima to nobene veze. Lahko držiš Tezos, ki ima trdne fundamentalse.

aljo558 ::

Reef se koncno prebudil :)

vanilija ::

No, BTC je 59k. Novi ath.

endelin ::

Opazoval sem BTC na 59k:D
««
409 / 1490
»»