» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
406 / 1490
»»

Anney ::

Jaz jo, vsak pa zase ve.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

StarMafijec ::

tonis je izjavil:

Matic je v eni uri naredil 25% :D
Žal nimam, mi je pa fascinantno


MATIC-a sem pa že prej prodal, ker se ni več gor premikal.

PrihajaNodi ::

Sej se v icote ne prids vec ne da mas 100k. Lol no
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

Sej zdej gre krepko dol, nič hudega, bo naredil še kakšen šprint, je že parkrat. Tole je blo pa res uff, danes, ajde eno šanso mu še dam.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

KappaPride ::

Matic kot main indian sh1tcoin se je ze enkrat dumpal enkrat pred korono, takrat so devi jokal da oni pa niso in imajo 2 let lockout, tj. maj 2k21, komedija
wen coinbase? kako zanimiv izbran cas, sigurno slucaj, tako kot elon kupuje pri 40k

Zgodovina sprememb…

BorutO ::

perci ::

Tokrat bo naslednjih 14 ur res ključnih. Kot jst vidim, imamo samo tri moznosti. Lahko gre gor, dol ali sideways.

Motion ::

KAVO stalno razmišljam da bi jo kupil ko dipne pod 4usd pa se vedno stalno neki cincam. :|
Isto MATIC, gledam gledam od kar je 0.2 da bi kaupil nazaj pa nemorem stisnt buy gumba :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

sloxl8 ::

Motion je izjavil:

KAVO stalno razmišljam da bi jo kupil ko dipne pod 4usd pa se vedno stalno neki cincam. :|
Isto MATIC, gledam gledam od kar je 0.2 da bi kaupil nazaj pa nemorem stisnt buy gumba :|


Lahko počakaš, da pride MATIC do $1, pa potem stisneš buy.

A_A ::

men se MATIC ne zdi glih čist navadn šitkojn

je pa res da tudi Telcoin npr ful raste :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A_A ()

Motion ::

Sej ni. MATIC naj bi bil zelo dober L2 rešitev.

KappaPride ::

Jelincic,Pece bagholders, our menz. Hebes politiko sta rekla.

vanilija ::

Kok casa lahko pa se sport in game nftji rastejo?

Samo na Binanceu CHZ, Sand in AXS izjemna rast. Alice coin bo spet nek gaming socials nft. Pomoje bo hud naval na ta kovanec. V presaleu januarja se je prodajal pri 10c, napovedujem izklicno ceno na Binanceu pri 20$, pa v prvih dneh potem rast tam do 60$.

Luka99 ::

je kdo sodeloval v SYM airdropu?

_Hammer_ ::

DeeJay je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Cestitke unmu k je dans prsu v OXY sale. 200x zagotovljeno


Kaj je tako posebnega na oxy? Kle pa res nism hotu bit zravn.

Ogromen hype. Ful redki so prsl notr.

Na gate.io je bil sale za količino 200.000$, interes pa je bil za x222 večji (44,45 milj. $), posledično sem lahk kupil za manj kot 4$ vseskup :D
Imajo pa jutri že nov sale, KINE.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _Hammer_ ()

PrihajaNodi ::

Sam Kine tud ne prides notr:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kodrnusa ::

Hm ada kr pada :(

PrihajaNodi ::

Pod 55k se ne gre vec.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Jebela cesta nodi, no. Bodi pesimist, to je vedno indikator za bull. Don't jinx it.

tonis ::

VET dosegel vrh kanala pri 0,0725, če je kdo zamudil s prodajo (in ni hodler) je zdaj še vedno primeren čas, še vedno pa je opcija da bo še en dotik vrha morda tudi preboj.

ZIL ta moment na vrhu kanala: 0,194

PrihajaNodi ::

Sem zelo bullish. Tole gre sigurno ta teden se vsaj 20% vse gor.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

perci je izjavil:

Tokrat bo naslednjih 14 ur res ključnih. Kot jst vidim, imamo samo tri moznosti. Lahko gre gor, dol ali sideways.

Ponoci sem slabo spal, ker sem razmisljal o kljucnih danasnjih urah. Ob 4-ih zjutraj sem prisel do ENAKIH zakljuckov!

vanilija ::

Blagor tistemu, ki je šel v soboto all in v Chilliz z vsem zneskom in 10x long. V 5ih dneh je naredil 50x.

Pa da ne bom samo trolal, realno mislim, da so Chilliz in Fan tokeni stvar, ki bo res zaživela. Je pa vedno vprašanje, a boš kupoval v coin, ki je šel v zadnjem tednu x5 ali pa v zadnjem mesecu x20.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

BorutO ::

Hehe ... jaz sem tako spal, kot ubit ... preveč se nekateri sekirate za denar. Če bo, bo, če ne pa ne bo, jebat ga. Glejte, da tisti vaš z delom zaslužen denar (služba ipd) iz trrja ne gre v minus, ostalo je pa brezplačen denar ... Če ga pušnete, še vedno niste nič v zgubi ... vsaj jaz tak gledam.

BorutO ::

A vidite ... zato pa imam skoraj vse coine že pokupljene v pod ceno 0,0x ... Nekje sem par dolarjev notri vložil, v nekatere coine po par sto dolarjev ... tistih ki so pa nad 0,5, pa niti ne kupujem, razen v bnb, pa še tega zdaj nič ne kupujem, ker mi je previsoka cena. :P Trije coini so mi že zdaj naredili ogromne profite ... ampak bom jih pustil še kakšno leto ali dve notri, odvisno kako bo raslo ... Če bo en coin prišel do cene 10.000 dolarjev profita, vzamem ven takoj, ostale bom pa pustil. :) Ampak ... to so zelo male šanse, s tem, da vsi coini skupaj delajo zelo lep profit, en sam pa bolj tako ... je omembe vredno, ampak še vedno ni 10k. :P

vanilija ::

Tu je trenutno resno vprašanje, a bi dal službo na čakanje za nekaj mesecev. Ker to, da delaš en mesec 160ur za 1000EUR, medtem ko lahko v kriptu, če si na tekočem in ob pravem času na pravem mestu to narediš zelo hitro.

Nič pa ne pride zastonj. Po 8 ur na dan čekiranje twitterja, telegrama, novic in se da.

EDIT: Še zmeraj nevem pa kaj BorutO jemlje, da ga tako pere ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

gandolfino ::

vanilija je izjavil:

Blagor tistemu, ki je šel v soboto all in v Chilliz z vsem zneskom in 10x long. V 5ih dneh je naredil 50x.


Naj bo fokus današnje debate o tem kdo bo naslednji Chilliz/Matic v naslednjih dneh

FET, VRA, TEL?
-iščemo takega ki še ni eksplodiral
-več glav več ve

DeeJay ::

vanilija je izjavil:

Blagor tistemu, ki je šel v soboto all in v Chilliz z vsem zneskom in 10x long. V 5ih dneh je naredil 50x.

Pa da ne bom samo trolal, realno mislim, da so Chilliz in Fan tokeni stvar, ki bo res zaživela. Je pa vedno vprašanje, a boš kupoval v coin, ki je šel v zadnjem tednu x5 ali pa v zadnjem mesecu x20.




Ostalo hold.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

KappaPride ::

vanilija je izjavil:

Blagor tistemu, ki je šel v soboto all in v Chilliz z vsem zneskom in 10x long. V 5ih dneh je naredil 50x.

Pa da ne bom samo trolal, realno mislim, da so Chilliz in Fan tokeni stvar, ki bo res zaživela. Je pa vedno vprašanje, a boš kupoval v coin, ki je šel v zadnjem tednu x5 ali pa v zadnjem mesecu x20.


All in crypto, zdaj je pravi cas, lokalni jebivetri ze govorijo da je zdaj edinstvena priloznost, take ne bo vec v nasem zivljenju.

huwi ::

gandolfino je izjavil:

vanilija je izjavil:

Blagor tistemu, ki je šel v soboto all in v Chilliz z vsem zneskom in 10x long. V 5ih dneh je naredil 50x.


Naj bo fokus današnje debate o tem kdo bo naslednji Chilliz/Matic v naslednjih dneh

FET, VRA, TEL?
-iščemo takega ki še ni eksplodiral
-več glav več ve


To je pravilno razmišljanje! Treba za naprej tuhtat...Mogoče bi stavil nekaj % na HBAR...čeprav še nisem vstopil ga spremljam že nekaj časa...Mislim da ima potencial

gandolfino ::

gandolfino je izjavil:

vanilija je izjavil:

Blagor tistemu, ki je šel v soboto all in v Chilliz z vsem zneskom in 10x long. V 5ih dneh je naredil 50x.


Naj bo fokus današnje debate o tem kdo bo naslednji Chilliz/Matic v naslednjih dneh

FET, VRA, TEL?
-iščemo takega ki še ni eksplodiral
-več glav več ve


Se bo kdo pridružil? Ali imate zadržke, pomisleke, mešane občutke, nevoščljivost..
Dajmo naredit ta forum boljši

Ajmo na plano s svojimi predlogi za novi Chilliz
(s tem ko ga šhilate bo šel še bolj gor;)

huwi ::

Moje mnenje Hbar...do 0.5$ zna kmalu potegnit...

huwi ::

Me pa zanima, če ima kdo kake informacije karkoli glede Monethe (MTH) ? Se mi ne zdi neumna zadeva...

vanilija ::

Ogledane imam Luno že od 6$ in Theto od 5$, kupil pa nisem.

gandolfino ::

huwi je izjavil:

Moje mnenje Hbar...do 0.5$ zna kmalu potegnit...


Tnx mate
dam 1% na Hbar, čakam teden dva da vzkipne ;)

JulSwap JULD je novi projekt relativno nizko trenutno na ATH pred 3 tedni

vanilija ::

Glede na popularnost na bscju, je eden izmed bolj potencialnih projektov tam. Je pa vprašanje, a bo imel BSC še kakšno eksplozijo kot so bile tiste v začetku februarja in potem v sredini februarja.

Motion ::

Že parkrat omenil tu. Moj predlog je RARI . Sicer naredil že ogromno vendar MC je ševedno le 30M. Ima pa ogromen NFT potencial pomoje.

vanilija ::

KappaPride je izjavil:

vanilija je izjavil:

Blagor tistemu, ki je šel v soboto all in v Chilliz z vsem zneskom in 10x long. V 5ih dneh je naredil 50x.

Pa da ne bom samo trolal, realno mislim, da so Chilliz in Fan tokeni stvar, ki bo res zaživela. Je pa vedno vprašanje, a boš kupoval v coin, ki je šel v zadnjem tednu x5 ali pa v zadnjem mesecu x20.


All in crypto, zdaj je pravi cas, lokalni jebivetri ze govorijo da je zdaj edinstvena priloznost, take ne bo vec v nasem zivljenju.


Šport oziroma nogomet, so industrije, ki so vredne za več 10x (100x) celoten crypto mc. Če bo Chilliz in zaenkrat mu dobro kaže, uspel narest preboj, da bo fan tokene in ostalo znal dobro povezat s športom, je tu največji use case, ki ga trenutno lahko ima kripto. Milijone nogometnih navdušencev, ki lahko dobi razne ugodnosti in možnosti, če sodelujejo tu in držijo fan tokene. Kaki popusti na merchandise, vstopnice ali pa odločanje pri kakšnih odločitvah kluba.

KappaPride ::

Hvala za informacije, sem od vceraj.

Google kupuje pri 60k, v nedeljo novice na rtv.slo, v ponedeljek po puf. Ideeeeemoooo!

gandolfino ::

iščem vstop za Chilliz okol 0.3

vanilija ::

KappaPride je izjavil:

Hvala za informacije, sem od vceraj.

Google kupuje pri 60k, v nedeljo novice na rtv.slo, v ponedeljek po puf. Ideeeeemoooo!


A je token precenjen ali ne, je drugo vprašanje. Govorim pa, da je eden redkih kovancev/projektov, ki ima uporaben usecase za market, ki je že razvit.

Nekaj je peka palačink na binance smart chainu, kjer se gre samo za ponzi, tu pa imaš dejanske koristi lahko od kovanca.

DeeJay ::

Tale ma kr dobre predloge... do zdej sm vse kar sm po njegovmu predlogu kupu naredu vsaj x2. Vedno pa DYOR seveda.
https://twitter.com/CryptoWizardd
Don't f with me.

vanilija ::

Pri teh vplivnih tviteraših je vprašanje koliko je dejansko dober predlog in koliko je rast, ker gre folk na namig notri. Neke vrste pnd.

DeeJay ::

vanilija je izjavil:

Pri teh vplivnih tviteraših je vprašanje koliko je dejansko dober predlog in koliko je rast, ker gre folk na namig notri. Neke vrste pnd.


Vedno je pod vprašanjem risk/reward. Men je dost da delam plus, pa tud če sam 10% preden zaprem.
Don't f with me.

gandolfino ::

Wizzard spodbuja hodl varianto za svojo 'vojsko' in tudi da časovni okvir
FET nabavil po njegovem nasvetu, lepo pleza

Wizzarda pa spremljam ja po tvojem nasvetu DeeJay ;)

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Mam 50€ in bi rad imel jutri iz tega 10 jurjev. Kam vložit? Vem da je to vprašanje bilo že 1000x zastavljeno, ampak vseeno. Hvala za nasvet.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Motion ::

Neki z 200 vzvoda :))

gandolfino ::

Senior res trol de luxe..vedno znova nasmeji na že 99x prežvečeno foro..svaka čast za 'lucidnost'
Brez tvojih vložkov to ne bi bilo to no..res majkemi..kako se ti da

Senior Dev ::

Večina se z "vložki" komot poistoveti. Bi rekel da 90% kripto vlagateljev. In potem rata smešno. :)):)):))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kow ::

Naj btc ze prebije 60k, da bomo lahko gledali Rosvito govorit o bitkojnu.
««
406 / 1490
»»