» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
368 / 1490
»»

Mato989 ::

tilio je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Neumnost... vpraša se naj samo ali je pripravljen spušit vse kar zdaj ima, če je odgovor da, naj nastavi sell order ko hoče prodat in pozabi


LOL :-) Včasih se res vprašam koliko ste stari na tem forumu. Po tvojem je mnenje nekoga neumnost in edino pravo strokovno mnenje je tvoje :-) Ego check needed I guess. Srečno.


Spraševanje, ali bi morali prodat je neumnost, ker je vsak različen, kakršenkoli odgovor je neumen, ker je vprašanje neumno, edini odgovor ki je sprejemljiv, je da se mora odločit sam ne pa na podlagi vpliva drugih :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gruntfürmich ::

spraševati še ni največja neumnost, največja neumnost je pričakovati takojšnji pravilni odgovor. :))

da zagotovo veš kakšen je odgovor na takšno vprašanje je treba počakati par let.

takrat se takšnemu spraševalcu odgovori.8-)

tilio je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Neumnost... vpraša se naj samo ali je pripravljen spušit vse kar zdaj ima, če je odgovor da, naj nastavi sell order ko hoče prodat in pozabi


LOL :-) Včasih se res vprašam koliko ste stari na tem forumu. Po tvojem je mnenje nekoga neumnost in edino pravo strokovno mnenje je tvoje :-) Ego check needed I guess. Srečno.

dobil si najboljši možni strokovni odgovor.
če pa si ti takšen retard, da ne zaupaš mojstrom in se kot zelenec postavljaš nad njih, pa ti ni pomoči...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

Res je. Vedno je potrebno počakati nekaj časa in potem lahko poveš za nazaj, ali je bila odločitev dobra ali ne.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

m0LN4r ::

A tle kdo strokovno svetuje in bi to zapisal v pogodbo za primer, da ce njegova strokovna napoved ne uspe, da placa izgubo?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

PersonaRuda ::

Glede dominance. Je res, da je bila januarja 2017 85%, je pa potrebno vedeti, da je takrat bilo nekaj čez 1000 kovancev. Konec leta 2017 pa že blizu 2000 kovancev. Danes jih je 8000+ na cmc.

Torej dominanca je padla pod 60% šele 1. maja 2017 in v tistem času nihala:

85% - 9. januar 2017

65% - 3. april 2017

59% - 1. maj 2017

45% - 22. maj 2017

37% - 19. junij 2017

47% - 17. julij 2017

51% - 31. julij 2017

48% - 18. spetember 2017

62% - 6. november 2017

63% - 11. december 2017 (od tu naprej pa samo dol)

33% - 4. januar 2018

33% - 1. februar 2018

38% - 20. februar 2018

44% - 18. marec 2018

36% - 4. maj 2018

45% - 20. junij 2018

Vse kar želim povedati. Dominance 85% več ne bo, ker je preveč alt kovancev za kaj takega. Lahko pa vidimo spet dominanco BTC 33% ali še celo manj, ravno zaradi velikega števila alt kovancev v obtoku. In trenutno je dominanca BTC, če upoštevamo koliko več kovancev imamo, čisto OK dominanca. Ni nobene potrebe trenutno, da bi morala biti pod 50%. Vse se kot kaže bolj ali manj ponavlja kot v preteklosti. Trenutno smo na dobri poti, da bodo spet rekordne vrednosti tako BTC kot tudi nekaterih alt kovancev.

Mato989 ::

m0LN4r je izjavil:

A tle kdo strokovno svetuje in bi to zapisal v pogodbo za primer, da ce njegova strokovna napoved ne uspe, da placa izgubo?


A ti še sanjaš? A maš kak sklad ki ti meče v delnice in ti poravna izgubo ki bi jo imel če bi zbral kaj boljšega?

Eni pa ste delusional =)

Jaz ti svetujem, če plačaš 1 milijon evrov vnaprej, ti ob vsaki napačni napovedi vrnem 10% tvojega vložka do max 1.000€
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PersonaRuda ::

m0LN4r je izjavil:

A tle kdo strokovno svetuje in bi to zapisal v pogodbo za primer, da ce njegova strokovna napoved ne uspe, da placa izgubo?

Ko boš ti po pogodbi plačal 1 milijon eurov za napoved, bomo potem tudi drugi odgovarjali za tistih par 10 tisočakov narejenega minusa. Drugače pa to je forum in vsak napiše svoje mnenje, če pa ti vzameš od enega mnenje za zdravo za gotovo in potem izgubiš vsoto denarja, ker se izkaže mnenje za napačno, potem si si tukaj sam kriv, ker imaš pričakovanja, da boš na brezplačnem forumu, kjer teče debata, dobil točne informacije v nulo za napovedi, kaj se bo zgodilo v naslednjem trenutku in naslednjih dneh. Isto je pri debatah o športnih stvah in delnicah.

Dajte že enkrat razumet, da se tukaj debatira, špekulira, se pišejo izključno mnenja, kaj posamezniki mislimo, da bo (še enkrat "mnenja pišemo", ne pa točnih napovedi)... in da naj vsak sam prevzame odgovornost pri nakupih in prodajah. Torej kupuje in prodaja na podlagi lastnih odločitev in odločitve na forumu ne smejo biti ključne. So le v pomoč. A na koncu si ti sam tisti, ki tvega in v kolikor profitira, si tudi ti sam tisti, ki pobere profit. Ali misliš morda deliti svoj ustvarjen profit, ker si dobil tukaj slučajno pravilne informacije???

m0LN4r ::

Pa to sem samo mimogrede vprasal, ker sem dobil vtis, da je tu nekaj expertov na tem podrocju, ki so ziher in ful lepe crtice risejo vsak dan.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

PersonaRuda ::

aha, ok te.

DegenGambler ::

Moraš bit pa res idiot, da bi nekomu dal nasvet, potem pa mu še garantiral, da mu plačaš, v primeru, da nimaš prav. Haha. Kakšna naivnost jaoo :))
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

m0LN4r ::

Ja ne, pac recimo jaz investiram 100 evrov, expert pa pove kam bova dala. Ce bo 50 evrov dobicka si ga razdeliva, ce pa 50 evrov izgube, si pa razdeliva izgubo.

Mislim, da ce si expert, potem zgube itak nimas.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

endelin ::

Lol molnar

perci ::

res lol

Če bi ekspert lahko garantiral dobičke, potem bi preprosto šel v banko, si sposodil keš in ga investiral in služil na tak način. Ne bi prodajal storitev tebi.

Mislim, da ce si expert, potem zgube itak nimas.

Takih ekspertov ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

SasoS ::

BTC dominanca je pomoje kot turbo luknja, ko gre BTC gor je malo zamika preden se tudi ostalo zavrti zato gre dominanca gor, ko pa se obrne pa alte vztrajnost še malo vrže čez, dominanca pade na minimum, potem pa se vse skupaj začne ustavljati. Za moje pojme relativno OK indikator kje smo v runu. Dokler je 50%+, pravi alt sizn še ni tukaj... Verjetno tudi dober indikator kdaj it iz BTC-ja v alte in potem nazaj...

To seveda je bila dinamika prejšnjega bulla, do neke mere verjetno tudi pred-prejšnjega, čeprav je bilo takrat altov toliko manj pa se ni tako poznalo na dominanci. Če bo zdaj isto, pa noben ne ve. Je pa se mi zdi da še vedno dosti očitno, da BTC vleče vse naprej.

XRPNERD ::

SasoS je izjavil:

BTC dominanca je pomoje kot turbo luknja, ko gre BTC gor je malo zamika preden se tudi ostalo zavrti zato gre dominanca gor, ko pa se obrne pa alte vztrajnost še malo vrže čez, dominanca pade na minimum, potem pa se vse skupaj začne ustavljati. Za moje pojme relativno OK indikator kje smo v runu. Dokler je 50%+, pravi alt sizn še ni tukaj... Verjetno tudi dober indikator kdaj it iz BTC-ja v alte in potem nazaj...

To seveda je bila dinamika prejšnjega bulla, do neke mere verjetno tudi pred-prejšnjega, čeprav je bilo takrat altov toliko manj pa se ni tako poznalo na dominanci. Če bo zdaj isto, pa noben ne ve. Je pa se mi zdi da še vedno dosti očitno, da BTC vleče vse naprej.


Škoda ker turbo luknja ne dela tudi navzdol. Navzdol je kar instakill!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

Mato989 ::

m0LN4r je izjavil:

Ja ne, pac recimo jaz investiram 100 evrov, expert pa pove kam bova dala. Ce bo 50 evrov dobicka si ga razdeliva, ce pa 50 evrov izgube, si pa razdeliva izgubo.

Mislim, da ce si expert, potem zgube itak nimas.


Zakaj potem ne bi ekspert raje sam vložil in imel VES dobiček če ne bo izgube?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

kow je izjavil:

Ne stekam ADA hypea. Je pa res, da sem zadnjic slisal nekega kripto novinca in je omenil ADA. Nisem pa spraseval katere nakladace na YT gledajo...


Nakladac si edino ti.

https://medium.com/@thefractalcrypto/ca...


famous AI in singularity buzzwords. Saj verjamem v njega (nimam casovnice), ne me narobe razumeti. Sam kaj ima pa (zaenkrat) z blockchainom, pa res ne vem.

Ajki ::

https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

kow ::

Soliden rebound trga. Skoraj 1.5T. Noro, na nek nacin.

DegenGambler ::

Ajki je izjavil:

Gre kdo v Yieldwatch / Pancakeswap 4.marec 2021 9:00UTC


Ja, ker bo greedy raja šla notri. Je pa to useless moneygrab.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

endelin ::

kow je izjavil:

Soliden rebound trga. Skoraj 1.5T. Noro, na nek nacin.

SuperKripto ::

Ajki je izjavil:

Gre kdo v Yieldwatch / Pancakeswap 4.marec 2021 9:00UTC






cake/btc, cake/bnb in cake/usd vsi trije naredili breakout, sicer sem ze dal za cake/bnb ko je bil na prelomnici v razmerju z bnb.
Sicer nisem potrejdal ampak so nekateri ze omenili, da bo IFO.

perci ::

Tudi btc je kao naredil breakout, ampak...a si kdo na podlagi tega upa kaj napovedat, in podpreti tudi z nakupom?

Sc0ut ::

Jaz sem vceraj zvecer napovedal da gremo do nekje 52.000-54.000 pol pa spet dol. Alti enako, obdobje dva tedna. Visje vec ne gremo, samo dol se.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

SuperKripto ::


btc/usd, vijolicna crta je ema 20 na 4h grafu, modra crta ema 13.
ker so kovanci v korekciji padli vec, bodo tudi zrasli vec procentov oziroma imajo nekateri vec potenciala za rast, v primeru ce btc na 4h grafu ostane nad ema 20. Rumena crta oznacuje dnevno moving average trenutno.

Zgodovina sprememb…

Sc0ut ::

Sc0ut je izjavil:

Jaz sem vceraj zvecer napovedal da gremo do nekje 52.000-54.000 pol pa spet dol. Alti enako, obdobje dva tedna. Visje vec ne gremo, samo dol se.


Sem ob dipu kupil sol in ltc, sol na bottom, ltc priblizno bottom.

Sem probal da 1 teden ne bi pogledal nobenega charta pa ne morem :)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

mile ::

perci je izjavil:

Tudi btc je kao naredil breakout, ampak...a si kdo na podlagi tega upa kaj napovedat, in podpreti tudi z nakupom?


Kupovali smo dolgo nazaj, sedaj sedimo na rokah :)

endelin ::

perci je izjavil:

Tudi btc je kao naredil breakout, ampak...a si kdo na podlagi tega upa kaj napovedat, in podpreti tudi z nakupom?

Valda si vrgel nekaj drobtin notri pri 43k?

SuperKripto ::



na prejsnjem grafu sem pozabil spremenit ema 20. na tem grafu je ema 20

SuperKripto ::

ker so vsi cakal btc na 41k je btc rekel, kurc gleda vas in vase grafe, grem jaz po svoje.
Cak mal, btc, kam gres? Fly chicken, je kok pa lahk kej piscanc leti?

perci ::

endelin je izjavil:

perci je izjavil:

Tudi btc je kao naredil breakout, ampak...a si kdo na podlagi tega upa kaj napovedat, in podpreti tudi z nakupom?

Valda si vrgel nekaj drobtin notri pri 43k?

Sem ti rekel, da sem out. Zaslužil sem, kar sem planiral in to je to. Mogoče naslednjič, če bom imel kaj viška.

SuperKripto ::

perci logicno ni kupoval pri 43k, ker btc do tja sploh ni prisel, vsaj na bitstampu ne. Kje si ti kupoval? V diskontu?

Zgodovina sprememb…

SasoS ::

endelin je izjavil:

perci je izjavil:

Tudi btc je kao naredil breakout, ampak...a si kdo na podlagi tega upa kaj napovedat, in podpreti tudi z nakupom?

Valda si vrgel nekaj drobtin notri pri 43k?


Jaz sem vse porabil za FTM pri 0.18.
JBG, če je šel dol samo do 0.39 :D

perci ::

Jst sicer mislim, da tale breakout še ne pomeni, da gremo zares gor.

Volumna ni pravega.

SuperKripto ::

sej noben ne pravi, da gremo na all time high (ampak nikol ne ves ce bo breakout), pac uzivej dokler lahko

Zgodovina sprememb…

perci ::

SuperKripto je izjavil:

perci logicno ni kupoval pri 43k, ker btc do tja sploh ni prisel, vsaj na bitstampu ne. Kje si ti kupoval? V diskontu?

Na bitstampu je prišlo do 43k, mimogrede.

SuperKripto ::

43.020 usd ali neki tazga?

perci ::

tamo negdje

SuperKripto ::

se pravi, tisti, ki so nastavili buy order na okroglo stevilko, so spet pusnili

Zgodovina sprememb…

perci ::

pa dobr, to je res osnovnošolsko

DegenGambler ::

Čakej, a sm kej zamudu? Zakaj zdej kr vsi sanjate, da je že konec in da se nadaljuje bullrun?

Tudi celoten prejšni teden je kripto večkrat zrasel za 10% in več nazaj, pa smo prišli nazaj dol. A zato ker je pa danes vse v zelenem po brutalnem včerajšnem dnevu, je pa to konec slabih dni?

Borze se bodo pa tudi odprle čez 3 ure. Če bo tam rdeče, bo tudi tu rdeče.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

SuperKripto ::

sej ne sanjamo. Se vedno je pod dnevno moving average, ampak bil je breakout zato je bila dolocena rast

enemon ::

DegenGambler je izjavil:

Čakej, a sm kej zamudu? Zakaj zdej kr vsi sanjate, da je že konec in da se nadaljuje bullrun?

Tudi celoten prejšni teden je kripto večkrat zrasel za 10% in več nazaj, pa smo prišli nazaj dol. A zato ker je pa danes vse v zelenem po brutalnem včerajšnem dnevu, je pa to konec slabih dni?

Borze se bodo pa tudi odprle čez 3 ure. Če bo tam rdeče, bo tudi tu rdeče.


Premarket S&P 500 in Dow30 +1% v zelenem zaenkrat.

hdx ::

SmasHy je izjavil:

Bitboy dal pred dobre pol ure ven video o BAT - Basic Attention Token. Nazadnje je tako pumpal Front in je šel lepo gor. Takrat nisem šel v to, sedaj gremo probat srečo. Teli coini gredo naprej samo z news:)


Ljudje še vedno nasedajo temu tipu?

XRPNERD ::

Na Binancah je tudi bil dotik BTC na 43k.

PersonaRuda ::

Sc0ut je izjavil:

Jaz sem vceraj zvecer napovedal da gremo do nekje 52.000-54.000 pol pa spet dol. Alti enako, obdobje dva tedna. Visje vec ne gremo, samo dol se.

Moja napoved (v bistvu samo mnenje), da gremo podobno kot smo šli januarja 2017. Sedaj smo dosegli točko, kjer sem označil v sliki z rdečim kvadratom. Prav tako sem označil sliko z zelenim kvadratom. In sam menim, da nas to čaka naslednjih 14-dni. Iz slike je razvidno par dni gor (2-3 dni), pa potem spet par dni dol (2-3 dni), pa spet gro, pa spet dol... in po 14-dnevih, preračunano na ta bottom in vrh od 26. januarja 2017, sem prišel do rezultata, da bomo 14. marca z BTC na $52.400 in da mi v teh 14-dnevih ne bi smeli prebiti BTC 54k. Torej, če se bo vse podobno odvijalo, bi naj bila to napoved za nalsednji 14-dni. Bolje rečeno moje mnenje za naslednjih 14-dni, katerega pa ne bom podkrepil z denarjem (vložkom v kripto).

Še tale moja slika od 2. januarja 2017 do 30. januarja 2017 z rdečim in zelenim kvadratom. Zdaj smo torej na začetku zelenega kvadarata:


Še ena zanimivost. 12. januar 2017 BTC dno korekcije. 13. januar 2017 BTC +9%. 28. februar BTC $43.241 in danes če pribijemo +9% to znese $47.132 za BTC. Danes največ pa je bilo trenutno $47.948 kar znese +11% glede na včeraj. Spet sem potegnil eno vzporednico, da se je dogodilo nekaj podobnega naslednji dan po zaključku korekcije januarja 2017 in sedaj februarja 2021. Torej vlečem zaključke (mnenje), da mi v naslednjih 14-dnevih rastemo gor-dol-gor-dol (približno tako kot je grat od januraja 2017 od 12. januraja naprej do 26. januarja) v nekih zaporedjih in v tem času ne prebijemo 54k in v tem času ne bi smeli iti pod 43k (spet moje mnenje). Bomo videli, če to moje mnenje drži čez 14-dni.

SuperKripto ::



na cme futures se vedno ni breakouta

ViperR ::

perci je izjavil:

Jst sicer mislim, da tale breakout še ne pomeni, da gremo zares gor.

Volumna ni pravega.


Ko berem tvoje komentarje je kot da bi poslusal sebe v 2018 ko sem prodal pri 3k. Ni volumna, prevec slo gor, segwit hypa ne bo, sem naredu dovolj profita itd.

Ampak v resnici so to sam izgovori. Bitcoina se ne prodaja, ce res ni nujno.

SuperKripto ::

na btc je zdaj pred resistance na priblizno 48.380. potem pa se rumena dnevna moving average, ce se 4h sveca zakljuci nad tem je bullish

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

Na podlagi preteklih dogodkov je moje mnenje, da bo BTC:

14. marec - 52k

20. marec - 56k

29. marec - 61k

dan, dva ali tri pri preboju 60k, pa sledi spet normalna-korekcija (to je cca. -10%), torej padec na 55k-56k.

Torej moje mnenje (amatersko): enkrat 30. marca, 1. aprila ali 2. aprila pade BTC iz nekje 61k na 55k oz. 56k.
««
368 / 1490
»»