» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
367 / 1490
»»

endelin ::

ADA whitepaper = nor pump 2018.
ADA letos = še hujši pump.
Vmes eden najbolj epskih padcev med top coini...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

ADA whitepaper = nor pump 2018.
ADA letos = še hujši pump.
Vmes eden najbolj epskih padcev med top coini...


Zamisli, da Mina pride tja kot je LINK, ico cena 0.1 potem pa hop na 20 usd. To bi šele bolelo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Ja, ampak kaj je tako eroticnega v besedi hardfork? :))

tonis ::

ADA/USD


prva ovira 1,39
druga ~1,55

spodnja zelena trendlinija je danes dobro držala pritiske..
Ampak pozor, dnevni rsi 79, tedenski ta moment 94, jutri pa bo še višji. Urni pa zaenkrat niso kritični.

SuperKripto ::

kow je izjavil:

Ne stekam ADA hypea. Je pa res, da sem zadnjic slisal nekega kripto novinca in je omenil ADA. Nisem pa spraseval katere nakladace na YT gledajo...

dost kovancev dobi svojih 5 minut slave i nekaj hype, enkrat bnb, drugic ada, tretjic polka, cetrtic nekaj drugega. Ampak ne razumem pa hype okrog ethereuma. Ocitno nekateri menjajo svoj eth v nekaj drugega, ker vidijo, da trenutno ethereumu ne gre najboljse. Ko se trend obrne pa spet prekladanje iz enga v druzga.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

kow je izjavil:

Ne stekam ADA hypea. Je pa res, da sem zadnjic slisal nekega kripto novinca in je omenil ADA. Nisem pa spraseval katere nakladace na YT gledajo...

dost kovancev dobi svojih 5 minut slave i nekaj hype, enkrat bnb, drugic ada, tretjic polka, cetrtic nekaj drugega. Ampak ne razumem pa hype okrog ethereuma. Ocitno nekateri menjajo svoj eth v nekaj drugega, ker vidijo, da trenutno ethereumu ne gre najboljse. Ko se trend obrne pa spet prekladanje iz enga v druzga.



In placujejo retardirane visoke feeje. Jeben defi.,
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jaki-1 ::

Jaki-1 je izjavil:

tonis je izjavil:

Kamikaza, kar praviš glede btc.d leta gospodovega 2017 ne bo držalo.
Še marca je bila 95%. potem pa po korakih do ~35%.

graf pove več kot besede...


..kaj je bilo je zdaj nerelevantno. Dejstvo je da je dominanca ujeta nad wma200 in dokler ne bo preboja, ne bo šla dol.

Gledam zgodovino ETH od 2016. V letu 2017 je bil manjši porast šele marca, nato maj/junij kar sovpada s padcem BTC dominince, vendar je tu šlo iz 95% navzdol.

Bo zanimivo spremljat to da je bila dominanca jan/feb 2017 skoraj 100% marca na 95% nato pa še dol. Ce primarjamo 2021 se je dominanca do sedaj gibala 70-60% +/-, če špekuliramo naj bi letos še padla.
Kakšni so vaši komentarji? tudi @kamiKaZaA, @PoweAaaH, itd

SuperKripto je izjavil:

kow je izjavil:

Ne stekam ADA hypea. Je pa res, da sem zadnjic slisal nekega kripto novinca in je omenil ADA. Nisem pa spraseval katere nakladace na YT gledajo...

dost kovancev dobi svojih 5 minut slave i nekaj hype, enkrat bnb, drugic ada, tretjic polka, cetrtic nekaj drugega. Ampak ne razumem pa hype okrog ethereuma. Ocitno nekateri menjajo svoj eth v nekaj drugega, ker vidijo, da trenutno ethereumu ne gre najboljse. Ko se trend obrne pa spet prekladanje iz enga v druzga.

Se zelo strinjam s tem.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jaki-1 ()

Sirena ::

Dečki, a ima bitstamp sploh še kakšno težo? Danes sem ga po dolgem času odprla (tam imam samo nekaj BTCja, ki ga holdam in se ga ne dotaknem sploh - kaj se ve, morda pa mi bodo vnuki nekoč hvaležni:) ---

In vidim novico, da bodo tudi oni listali nekaj DEFIjev (glej spodaj) - Ox, Maker, KNC, GUSD --

A bi to lahko KARKOLI pomenilo glede morebitne rasti teh kovancev? Ali pa je Bitstamp čisto OUT in nima nobenega vpliva na market?


[Article updated with new launch schedule on 22 February 2021]

UPDATE: We are delaying the launch of our DeFi-focused batch of assets by one week - see the updated release schedule below. The new assets may not be immediately available to our customers in the US. We will provide an update as soon as we have a definitive US release schedule.

---

Over the past year, Decentralized Finance has become one of the main drivers of innovation in the crypto industry. We've kept a close eye on DeFi, now we're excited to be supporting the space more directly with this (mostly) DeFi-focused batch of new cryptocurrencies!

We'll be adding five new stablecoins and DeFi tokens to our exchange:

? 0x (ZRX) - an open-source protocol that enables peer-to-peer exchange of tokens
? Maker (MKR) - the governance token of the Maker protocol
? Kyber Network (KNC) - a decentralized protocol that enables instant swaps of different tokens
? Dai (DAI) - a stablecoin soft-pegged to USD through Maker Protocol's smart contracts
? Gemini dollar (GUSD) - a regulated stablecoin backed by bank-held USD

All of these cryptocurrencies will trade with zero fees until the end of May!

1. Transfer-only mode: Deposits and withdrawals open but trading is not enabled yet.

ZRX, MKR, KNC: Monday, 1 March
DAI, GUSD: Monday, 8 March

2. Post-only mode: You will be able to place and cancel limit orders, but they will not be matched. Therefore, no orders will actually be completed during this stage.

ZRX: Tuesday, 2 March, at 8:00 AM UTC
MKR: Wednesday, 3 March, at 8:00 AM UTC
KNC: Thursday, 4 March, at 8:00 AM UTC
DAI: Tuesday, 9 March, at 8:00 AM UTC
GUSD: Wednesday, 10 March, at 8:00 AM UTC

3. Limit-only mode: Order matching will start and trades will be executed normally. However, only limit orders will be available.

ZRX: Tuesday, 2 March, at 12:00 AM UTC
MKR: Wednesday, 3 March, at 12:00 AM UTC
KNC: Thursday, 4 March, at 12:00 AM UTC
DAI: Tuesday, 9 March, at 12:00 AM UTC
GUSD: Wednesday, 10 March, at 12:00 AM UTC

4. Full trading: Once the order books gather sufficient liquidity, we will enable all order types and card purchases for the new trading pairs as well.

kow ::

Se strinjas, sam je neumnost. Ce bi zamenjlali, bi cena strmoglavila. Ocitno je, da je ogromno ADA hodlerjev. Oz. verjetno je dodatna kljucna komponenta stakeanje, ker je psiholosko lazje drzati kovanec, ker kao nominalna cifra raste. Ceprav relativno nic ne raste, ker je tudi visoka inflacija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

tonis ::

@Jaki, jaz gledam na kripto bolj ali manj skozi TA in je odgovor precej preprost. Ko bo prebit wma200, gre dominanca lahko dol.. je pa očitno da gre za močan support, ker niti dotika še ni bilo pa že rine nazaj gor. Na zgornji strani pa so na kupu 4je tedenski MAji in dejansko izgleda kot "kdo bo koga". Že par tednov visimo v tem območju in upamo da zmagajo zgornji štirje :)

PrihajaNodi ::

Casper labs ico ze naprodaj

https://icodrops.com/casperlabs/
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

in kaj se je zgodilo med vikendom? v bistvu nepomembno, ker cena je trenutno nazaj tam nekje, kjer se je ustavil cme futures pred vikend zaprtjem. Cez par ur pa na novo.

tonis ::

PrihajaNodi je izjavil:

Casper labs ico ze naprodaj

https://icodrops.com/casperlabs/


Greš noter?

DegenGambler ::

@Sirena, bi rekel, da Bitstamp nima vec nobene teze v kripto marketu. Zamudili so priloznost s svojo borno nabirko kovancev in moznosti tradanja in so jih vsi prehiteli po levi in desni.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Jaki-1 ::

kow je izjavil:

Ne stekam ADA hypea. Je pa res, da sem zadnjic slisal nekega kripto novinca in je omenil ADA. Nisem pa spraseval katere nakladace na YT gledajo...

ADA aplicira 01.03. Gougen mainnet, kar naj bi omogočilo ‘smart contracts’ podobno kot ETH.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

DegenGambler ::

Ce se gre notri, je pomoje edino smiselno it na opcijo 3.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

Ce se gre notri, je pomoje edino smiselno it na opcijo 3.


jup. Sam tolk pa pomoje noben nima kle, v 1 in 2 so pa tokeni zaklenjeni (kao varovalka pred dumpom). V mino pa grem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Pejt all in pa pol naslednji bull run pobereš x1000 ven.

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Pejt all in pa pol naslednji bull run pobereš x1000 ven.


Sm probov to s tezosom. Guess what, ni se dobr izšlo. Bo pa kul x10 al pa 30
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

kow je izjavil:

Ne stekam ADA hypea. Je pa res, da sem zadnjic slisal nekega kripto novinca in je omenil ADA. Nisem pa spraseval katere nakladace na YT gledajo...


Nakladac si edino ti.

https://medium.com/@thefractalcrypto/ca...
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Sirena ::

@DegenGambler - thx, saj se mi je zdelo, ja. Če ne migaš, te hitro povozijo - me prav zanima, kako se je temle, ki so ga kupili, splačala investicija ...

SuperKripto ::

na cme je trenutno cena ravno nad dnevno moving average, tko da je pomembno ce se zakljuci pod ali nad MA.

Jaki-1 ::

SuperKripto je izjavil:

kow je izjavil:

Ne stekam ADA hypea. Je pa res, da sem zadnjic slisal nekega kripto novinca in je omenil ADA. Nisem pa spraseval katere nakladace na YT gledajo...

dost kovancev dobi svojih 5 minut slave i nekaj hype, enkrat bnb, drugic ada, tretjic polka, cetrtic nekaj drugega. Ampak ne razumem pa hype okrog ethereuma. Ocitno nekateri menjajo svoj eth v nekaj drugega, ker vidijo, da trenutno ethereumu ne gre najboljse. Ko se trend obrne pa spet prekladanje iz enga v druzga.

Je pa res da predstavljajo ETH, DOT in ADA tri najmočnejše aplikativne ‘multi user’ blockchaine. ETH in DOT sta nekako že povezana oz. podobna ADA je malo drugačna vendar bodo verjetno v bodočnosti še bolj ‘cross chain’, BTC pa je ‘resource, gold’.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

DeeJay ::

Kaj pa kej menite o ATOM? Par sto se mi jih še vala, pa ne vem al je to hold al dump.
Don't f with me.

tonis ::

Nekaj zilike(wtf, kero ime?) sem kupil..
Se mi zdi da se je lepo odbila od dna kanala.. Trendlinija drži.


Tedenski RSI ima sicer 88 (vemo pa da tedenski ni ključen) +to da je ta teden imela konkretno korekcijo ki bo ta RSI po moje pomaknil pod 80.

Jaki-1 ::

Eno noob vprašanje. Kako pripneš sliko na ta forum? Thx
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

tonis ::

@Jaki - aplikacija greenshot -> narediš printscreen -> export to imgur -> nalimaš link na forum



icx/usd
naredil je genau 61 fib korekcijo na tedenskem grafu, po moje ne bi bilo slabo, če do enih zleze nad 1,48, kjer je tedenski conversion line, nad gladino ga drži 4h MA200. (vem, en kup nepomembnih podatkov, ampak bolje nad tem MAjem kot pod :D)


tudi ta bo imel jutri ohlajen tedenski RSI, ker je imel konkreten padec (ja ja vem, saj so ga imeli ~vsi)

//pri fib toolu nisem upošteval špice nad ichimoku oblakom, ker je ni bilo - napaka grafa - cena je šla točno do vrha oblaka in nič čez.

en čudno pozitiven občutek imam za prihajajoči teden, precej altov vidim na supportih, in seveda vsi so bili prisilno konsolidirani ker jih je btc pahnil v dolino.

Kot pa sem že napisal, kupil sem samo ziliko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

XRPNERD ::

tonis je izjavil:


Kot pa sem že napisal, kupil sem samo ziliko.


Avax?
Padel praktično na 1/3.

PrihajaNodi ::

XRPNERD je izjavil:

tonis je izjavil:


Kot pa sem že napisal, kupil sem samo ziliko.


Avax?
Padel praktično na 1/3.


Iz 2 naredil 50.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

XRPNERD ::

PrihajaNodi je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

tonis je izjavil:


Kot pa sem že napisal, kupil sem samo ziliko.


Avax?
Padel praktično na 1/3.


Iz 2 naredil 50.


Ja ZIL pa iz 0,00239616 -> 0,15 = 62,6x v pol leta...

neocodexx ::

Pa kaj Ada spet nori za gor, zdaj sem že 2x zamudil da bi jo nazaj kupil pri 1.2$. Se mi je zdelo škoda kupovati pri tej ceni ker je to cena po kateri sem jo nazadnje prodal, in pričakujem da bo šla še dol preden gre spet gor, ampak kar noče it. Trenutno izgleda kot da sploh več ne bo šla pod pod 1.20$, tako rad bi jo nazaj kupil a nočem preplačat.

gandolfino ::

gandolfino je izjavil:

Recimo hipotetočno BTC pade na 37.5
ali še nižje na 32, sledi odboj in spet strma rast proti 50k
Verjetno to pomeni večjo BTC dominaco ker zaupanje v shitcoine pade
A za alte se po take večjem popravku ne pričakuje da se bojo pobrali v % enako hitro kot BTC? (razen mogoče par izjem kot ETH, ADA, DOT)
Glede na to da rast altov najbolše funkcionira ko ima BTC stabilno rast brez prevelike oscilacije gor in dol

Lahko kdo to malo pokomentira


...

tonis ::

avax/usdt

če gledamo cel graf je na tedenskem timeframeu naredil fib 61 korekcijo (vprašanje pa je kaj misli naredit btc)
trendlinijo ima na ~20$

XRPNERD ::

tonis je izjavil:

avax/usdt

če gledamo cel graf je na tedenskem timeframeu naredil fib 61 korekcijo (vprašanje pa je kaj misli naredit btc)
trendlinijo ima na ~20$


Moje vprašanje je bilo bolj v smislu: "Na kateri podlagi si izbral ZIL namesto npr. AVAX?"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

bl4z2 ::

PrihajaNodi je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Ce se gre notri, je pomoje edino smiselno it na opcijo 3.


jup. Sam tolk pa pomoje noben nima kle, v 1 in 2 so pa tokeni zaklenjeni (kao varovalka pred dumpom). V mino pa grem.


Sej opcijo 3 je minimalno $100, ni $50k kot za 2, razen če je še kakšna druga omejitev?

Neon87 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Casper labs ico ze naprodaj

https://icodrops.com/casperlabs/

Ne da se mi delat zdajle raziskave, ali bi lahko razložil, ali pa kdo drug, čisto na kratko zakaj vložit v ta token?

Jaki-1 ::

tonis je izjavil:

@Jaki - aplikacija greenshot -> narediš printscreen -> export to imgur -> nalimaš link na forum



icx/usd
naredil je genau 61 fib korekcijo na tedenskem grafu, po moje ne bi bilo slabo, če do enih zleze nad 1,48, kjer je tedenski conversion line, nad gladino ga drži 4h MA200. (vem, en kup nepomembnih podatkov, ampak bolje nad tem MAjem kot pod :D)


tudi ta bo imel jutri ohlajen tedenski RSI, ker je imel konkreten padec (ja ja vem, saj so ga imeli ~vsi)

//pri fib toolu nisem upošteval špice nad ichimoku oblakom, ker je ni bilo - napaka grafa - cena je šla točno do vrha oblaka in nič čez.

en čudno pozitiven občutek imam za prihajajoči teden, precej altov vidim na supportih, in seveda vsi so bili prisilno konsolidirani ker jih je btc pahnil v dolino.

Kot pa sem že napisal, kupil sem samo ziliko.

Hvala!


https://imgur.com/a/nvbCbYl

Kako si razlagaš ta graf?
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jaki-1 ()

PrihajaNodi ::

Neon87 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Casper labs ico ze naprodaj

https://icodrops.com/casperlabs/

Ne da se mi delat zdajle raziskave, ali bi lahko razložil, ali pa kdo drug, čisto na kratko zakaj vložit v ta token?


Zakaj pa bi nekdo drug delal domačo nalogo namesto tebe? Dovolj je da sem ga dal sem
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sergio4 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Dovolj je da sem ga dal sem

Hvaljen bodi Nodi, za svojo dobrosrčnost!

Jaki-1 ::

Jaki-1 je izjavil:

tonis je izjavil:

@Jaki - aplikacija greenshot -> narediš printscreen -> export to imgur -> nalimaš link na forum



icx/usd
naredil je genau 61 fib korekcijo na tedenskem grafu, po moje ne bi bilo slabo, če do enih zleze nad 1,48, kjer je tedenski conversion line, nad gladino ga drži 4h MA200. (vem, en kup nepomembnih podatkov, ampak bolje nad tem MAjem kot pod :D)


tudi ta bo imel jutri ohlajen tedenski RSI, ker je imel konkreten padec (ja ja vem, saj so ga imeli ~vsi)

//pri fib toolu nisem upošteval špice nad ichimoku oblakom, ker je ni bilo - napaka grafa - cena je šla točno do vrha oblaka in nič čez.

en čudno pozitiven občutek imam za prihajajoči teden, precej altov vidim na supportih, in seveda vsi so bili prisilno konsolidirani ker jih je btc pahnil v dolino.

Kot pa sem že napisal, kupil sem samo ziliko.

Hvala!





https://imgur.com/a/nvbCbYl

Kako si razlagaš ta graf?
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jaki-1 ()

Sergio4 ::

Samo v vednost, linije lahko rišeš tudi na tradingview-u, tukaj zgleda kot da si jih dodal na sliko kasneje.

PrihajaNodi ::

za lenuhe
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jaki-1 ::

@tonis, še eno vprašanje. Kako prilepiš samo sliko, da se jo na forumu vidi? Meni je uspelo prilepiti le link. Delam pa na Apple telefonu. Thx

Sergio4 je izjavil:

Samo v vednost, linije lahko rišeš tudi na tradingview-u, tukaj zgleda kot da si jih dodal na sliko kasneje.

Thx, ja dodal sem kasneje, bom poskusil še direkt na tradingview-u, delam pa večinoma na Apple telefonu.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jaki-1 ()

SuperKripto ::

cas odlocitve na obeh grafih, na bitstampu btc leze nad trendlinijo ampak sveca se ni zakljucena. Na cme pa pravkar sedi na dnevni moving average.

Zgodovina sprememb…

SmasHy ::

Bitboy dal pred dobre pol ure ven video o BAT - Basic Attention Token. Nazadnje je tako pumpal Front in je šel lepo gor. Takrat nisem šel v to, sedaj gremo probat srečo. Teli coini gredo naprej samo z news:)

Jaki-1 ::

Graf BTC dominance.

Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jaki-1 ()

Sergio4 ::

SmasHy je izjavil:

Bitboy dal pred dobre pol ure ven video o BAT - Basic Attention Token. Nazadnje je tako pumpal Front in je šel lepo gor. Takrat nisem šel v to, sedaj gremo probat srečo. Teli coini gredo naprej samo z news:)

Hvala za info, sem vrgel nekaj evričev noter.

SuperKripto ::

zarad gripice zdaj ze javno povedo, da razmisljajo o ukinitvi gotovine, ker se prek gotovine lahk nalezes gripice, cilj kripto in pa blockchain, digitalno placevanje
https://twitter.com/CNBC/status/1366098...

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::









bnb/btc, bnb/ada in pa cake/bnb, xrp/bnb narisane trendlinije in suporti, nekateri so na prelomnicah, nekateri pa bliz prelomnice ali pa ze cez

Zgodovina sprememb…

tilio ::

Mato989 je izjavil:



Neumnost... vpraša se naj samo ali je pripravljen spušit vse kar zdaj ima, če je odgovor da, naj nastavi sell order ko hoče prodat in pozabi


LOL :-) Včasih se res vprašam koliko ste stari na tem forumu. Po tvojem je mnenje nekoga neumnost in edino pravo strokovno mnenje je tvoje :-) Ego check needed I guess. Srečno.
««
367 / 1490
»»