» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
366 / 1490
»»

A_A ::

Mato989 je izjavil:

A_A je izjavil:

če pogledaš AAVE max 474 EU sedaj 258EU, meni deluje zlo bearish :)


Bistvo je da pogledaš koliko je bilo četrtletje nazaj... to pove vse kako bearish je danes. Dokler ne pade napram ATHju tam ene 70% ni tako hudo oz. "zlo bearish" vsaj glede na izkušnje... bitcoin je padel 83% v zadnji korekciji od ATHja tako da tisto je BEARISH!

Res je. Ampak če sem se zajebal in nisem prodal, me pač boli tole gledanje :) ne rečem, imam še vedno profit, ampak bi bilo lepše če bi 14 dni nazaj prodal in sedaj sproščen gledal tole padanje :)

Mato989 ::

A_A je izjavil:

Mato989 je izjavil:

A_A je izjavil:

če pogledaš AAVE max 474 EU sedaj 258EU, meni deluje zlo bearish :)


Bistvo je da pogledaš koliko je bilo četrtletje nazaj... to pove vse kako bearish je danes. Dokler ne pade napram ATHju tam ene 70% ni tako hudo oz. "zlo bearish" vsaj glede na izkušnje... bitcoin je padel 83% v zadnji korekciji od ATHja tako da tisto je BEARISH!

Res je. Ampak če sem se zajebal in nisem prodal, me pač boli tole gledanje :) ne rečem, imam še vedno profit, ampak bi bilo lepše če bi 14 dni nazaj prodal in sedaj sproščen gledal tole padanje :)


Seveda, saj bi jaz tudi, ampak bistvena je mentalna priprava na te številke... jaz ki sem jih dal skozi v 2018 je pač lažje... pač postaneš otopel :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

Ja upam da ne bomo spet otopeli za par let:D sicer pa itak ... za novince zna bit tole res zajebano

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

A_A ::

Mato ti si si že zdavnaj povrnil vložek in naredil profit, zato ti je lažje :) saj se tudi mi ne damo ;)

LeQuack ::

A ni tako kot pri delnicah možno shortati kriptovalut? Tako zaslužiš tudi ko pada.
Quack !

endelin ::

LeQuack je izjavil:

A ni tako kot pri delnicah možno shortati kriptovalut? Tako zaslužiš tudi ko pada.

Ja lahko. Vpraš uporabnika FacebookDev kako se je končalo shortanje v bullu

Mato989 ::

A_A je izjavil:

Mato ti si si že zdavnaj povrnil vložek in naredil profit, zato ti je lažje :) saj se tudi mi ne damo ;)


Ja, samo bi vseeno raje imel 50k od preostanka kot pa 30k, enako kot ti recimo =) Bistvo je da nehaš paničarit.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Anney ::

Za zapravit fiat za dokupe ali nakupe, je bil danes, idealen čas. Lepo nedeljo so nam dali. Šibamo dalje.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrimoZ_ ::

Ne bi si mislil da bo korekcija trajala toliko časa in da bo tako padlo.

Za tisto kar se igram day trading sm že skoraj nazaj na nuli :/

IL_DIAVOLO ::

Nope. Nekateri cakamo kaj bo rekla loterija in bomo dali peneze neodvisno od tega kaj se dogaja mainstream.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

BorutO ::

Ti kar tote peneze daj notri, itak maš jih preveč. ;)

PersonaRuda ::

endelin je izjavil:

Ja upam da ne bomo spet otopeli za par let:D sicer pa itak ... za novince zna bit tole res zajebano

Počelo je počelo. Vazo (endelin) spet paničari. Tudi to sem napovedal:

PersonaRuda je izjavil:



Še malo domače naloge sem naredil, da vas slučajno drek Nodi in paničar Vazo (endelin) ne prestrašita, ko zelo dolgo čas ne bomo prebili 100k in bosta pisala, da je bulla konec in smo že dosegli ATH ;((.

tonis ::

europenian je izjavil:

https://imgur.com/tHFJOIN

Hmmmm


Saj ne rečem, saj je negotovost, ampak če bo še padlo zaenkrat ne bo pod 41k(špice lahko čez), do 5 k pa je še toliko bistveno močnejših MAjev kot je dma50, in NO WAY, da v 14 dneh pade na 5k.
Ne širite panike med ljudi po nepotrebnem.
Če bo na dMA50(če tja sploh pridemo) kilav odboj, potem bomo študirali dalje.

zdaj nas en klinčev 4urni ma drži, dol je pa še kup tedenskih in mesečnih.

Malo za občutek kje smo na grafu..

dnevni graf, ma50 je rdeča, ma100, kamor bi (by the book) morali it že pri prvi korekciji, pa je zelena.


Tudi jaz sem iz vrha prinesel kar nekaj sabo, ampak na tej točki ne grem prodajat, ker smo preblizu lokalnega dna.
Seveda pa vsak razmišlja in odloča po svoje.

vicks ::

Baje musk kupil 1.5b ADE :))

PrihajaNodi ::

Sem vam rekel da pod 43k ne gremo, sploh.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

enemon ::

vicks je izjavil:

Baje musk kupil 1.5b ADE :))


Kje to piše, nič ne najdem.

DegenGambler ::

Spekulacija na 4chanu najbrz.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

XRPNERD ::

tonis je izjavil:

europenian je izjavil:

https://imgur.com/tHFJOIN

Hmmmm


Saj ne rečem, saj je negotovost, ampak če bo še padlo zaenkrat ne bo pod 41k(špice lahko čez), do 5 k pa je še toliko bistveno močnejših MAjev kot je dma50, in NO WAY, da v 14 dneh pade na 5k.
Ne širite panike med ljudi po nepotrebnem.
Če bo na dMA50(če tja sploh pridemo) kilav odboj, potem bomo študirali dalje.

zdaj nas en klinčev 4urni ma drži, dol je pa še kup tedenskih in mesečnih.

Malo za občutek kje smo na grafu..

dnevni graf, ma50 je rdeča, ma100, kamor bi (by the book) morali it že pri prvi korekciji, pa je zelena.

Tudi jaz sem iz vrha prinesel kar nekaj sabo, ampak na tej točki ne grem prodajat, ker smo preblizu lokalnega dna.
Seveda pa vsak razmišlja in odloča po svoje.


Jst mam na sumu špico do 39k, čeprav me kar malo FOMO grabi, ker sem 90% fiat zdej.

PrihajaNodi ::

Jst mam na sumu špico do 39k, čeprav me kar malo FOMO grabi, ker sem 90% fiat zdej.


Tko kt je unga ko je kupoval poceni binance coin po 240:D
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sc0ut ::

Če gledam dominanco smo že v cca 5 tednu 2018. Razlike so verjetno manjše zato, ker je mnogo več altov.

https://www.tradingview.com/x/TpHv7X8T/

Je pa nekaj drugače če gledam ceno BTC. Cena ni sledila 2017-2018, ampak je naredila nov vrh. Ni ves čas padala z dominanco, ampak je vmes zrastla. Vmes je Elonov tvit, ki naredi anomalijo.

https://www.tradingview.com/x/Wo3dyWbM/

V vsakem primeru alti ne bi smeli več naredit nov ATH, ampak bodo začeli padat. Naslednji teden bo verjetno stagnacija ali rahla rast, čez dva tedna pa spet poskok in potem spet počasi dol. Ko je bila na prehodu 2017-2018 dominanca najnižja je bila vrednost ETH najvišja. Nato je v roku 1 tedna padla, nato kar fejst zrastla nazaj, nato spet padec. Do cca 1700 bi moral v naslednjih 2 tednih še prit, pol pa počasi dol.

Pa da vidimo kako se bo post postaral.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sc0ut ()

PrihajaNodi ::

Sc0ut je izjavil:

Če gledam dominanco smo že v cca 5 tednu 2018. Razlike so verjetno manjše zato, ker je mnogo več altov.

https://www.tradingview.com/x/TpHv7X8T/

Je pa nekaj drugače če gledam ceno BTC. Cena ni sledila 2017-2018, ampak je naredila nov vrh. Ni ves čas padala z dominanco, ampak je vmes zrastla. Vmes je Elonov tvit, ki naredi anomalijo.

https://www.tradingview.com/x/Wo3dyWbM/

V vsakem primeru alti ne bi smeli več naredit nov ATH, ampak bodo začeli padat. Naslednji teden bo verjetno stagnacija ali rahla rast, čez dva tedna pa spet poskok in potem spet počasi dol. Ko je bila na prehodu 2017-2018 dominanca najnižja je bila vrednost ETH najvišja. Nato je v roku 1 tedna padla, nato kar fejst zrastla nazaj, nato spet padec. Do cca 1700 bi moral v naslednjih 2 tednih še prit, pol pa počasi dol.

Pa da vidimo kako se bo post postaral.


Če gre prehitro dol bo prevelika panika in nič več novih vlagateljev. Logika je popolnoma jasna. Bolj dol kot gor athji bodo samo še bleda senca.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kow ::

Ne bi delal prevec paralel z 2018. Takrat je BTC dominanca padla na 33%. ICOti so imeli boga in pol etra za prodat, ker so ga dobili dzabe in so potem vec kot leto dni dumpali. Se Vitalik je preprical Fundacijo naj proda neka etra, ce prav pomnim. Imo, se bo tokrat odvilo drugace.

Je pa tudi, res da je takrat BTC dominanca tako padla zarad splita z BCH.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

tonis ::

@xrpnerd, imaš prav, dol se nahaja trendlinija..


po drugi strani pa smo danes dosegli base line na dnevnem grafu (rdeča črta na grafu). pod njo nismo bili že od okrobra.
V tem momentu res ne znam povedat kaj pričakovat, ker smo na supportih, ampak nižje je linija ki bi jo skoraj morali pošlatat.

Kar imam notri bom pustil, kar je fiata ostanem v fiatu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

dr.Akula ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sem vam rekel da pod 43k ne gremo, sploh.

Ne sodelujem v temi, ker nimam kaj prispevat, jo pa berem. Saj so že ostali skurcali tvoje vedno eno in isto cmeranje, ki je najmanj nadležno... Samo s takimi zapisi kot je zgoraj pa ne pomagaš nikomur, samo medeš take ki berejo temo da bi malo več vedeli, razumeli. Mogoče res ne gremo več, mogoče gremo. Tvoje napovedi da ne gremo pod 48 niso držale:

PrihajaNodi je izjavil:

Pod 48k ne gremo vec

PrihajaNodi je izjavil:

Pod 48k ne gremo vec. Sem ze zapisal.

PrihajaNodi je izjavil:

Prav sam pod 48k se ne gre vec. Tam je support.


Mogoče boš zdaj rekel da samo malo trolaš, ampak potem bi te na percijevem mestu še z večjim veseljem odstranil iz teme.
ni podatka

PrihajaNodi ::

Ja, trolal sem. Če ti je sarkazem detektor crknil pa nisem jaz kriv. Kaj pričakuješ, samo špico in dildota do nebes? Do kam se gre? Pojma nimam. Realno je pa na dolgi rok 30k kar lepa točka.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

Ce sva rekla Nodi, da je 43k support, ki ne bo padel. Ne mi zdaj o nekih 30k ...
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

Fantje, vse kaže kot sem reku da gremo na 30% od 60.000. Pred par dnevi.

Dobra stvar pri tem je, da bomo grafe kmal kupoval po bolj normalnih cenah. Folk je že začel prodajat sisteme za minanje, to so bli tisti, ki so narudarili in prodali, takrat ko je blo ....Ovce ja, zaj se bo striglo še en cajt.

Torej se slišmo, ko bo 20.000. :)) Vidim optimista ki nekej o 30.000. LOL.

Pol bomo pogledal, kak naprej.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

PersonaRuda ::

kow je izjavil:

Ne bi delal prevec paralel z 2018. Takrat je BTC dominanca padla na 33%. ICOti so imeli boga in pol etra za prodat, ker so ga dobili dzabe in so potem vec kot leto dni dumpali. Se Vitalik je preprical Fundacijo naj proda neka etra, ce prav pomnim. Imo, se bo tokrat odvilo drugace.

Je pa tudi, res da je takrat BTC dominanca tako padla zarad splita z BCH.

Malo te bom samo popravil. Dobronamerno.

Dominanca BTC se je leta 2017 skozi gibala 55%-65%. Na 33% je padla približno 2 tedna po poku BTC balona. Takrat se je torej pretakalo v alt-e in v tistem času so določeni alt-i, ko je BTC radiral dol iz 20k proti 16k, naredili od x2 do x3. Torej na vrhu je bilo decembra 2017 BTC - 55% dominance in Alt-i 45%. Zgodi se pok balona. 2 tedna kasneje do 6 tednov kasneje = BTC dominanca 33% in alt-i 67%.

Nekaj podobnega pričakujem tudi v tem bull runu. In trenutno se vse podobno odvija. Razen, da smo prehitro prišli na 2,8x od ATH in da nismo pri korekciji šli pod ATH. Ampak to dvoje je samo plus in daje optimizem, da bo tudi tokrat sekalo skoraj vse gor.

PrihajaNodi ::



Če koga zanima
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gandolfino ::

Recimo hipotetočno BTC pade na 37.5
ali še nižje na 32, sledi odboj in spet strma rast proti 50k
Verjetno to pomeni večjo BTC dominaco ker zaupanje v shitcoine pade
A za alte se po take večjem popravku ne pričakuje da se bojo pobrali v % enako hitro kot BTC? (razen mogoče par izjem kot ETH, ADA, DOT)
Glede na to da rast altov najbolše funkcionira ko ima BTC stabilno rast brez prevelike oscilacije gor in dol

Lahko kdo to malo pokomentira

DegenGambler ::

PrihajaNodi je izjavil:



Če koga zanima


1k notri, 50k ven.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

tonis ::

Če je to ta wedge, o katerem je bilo danes govora, potem je nekaj narobe z njim...


...aja, kot vidite je btc padel pod zelen ičimoku.. Običajno je to znak da ostane pod njim dokler ni prehoda v rdeči del, torej ne pred 5 marcem. Ampak, to v nekaj procentih ne drži. :) Zelo spodbuden signal, a ne? 8-O:D

Sc0ut ::

PersonaRuda je izjavil:

kow je izjavil:

Ne bi delal prevec paralel z 2018. Takrat je BTC dominanca padla na 33%. ICOti so imeli boga in pol etra za prodat, ker so ga dobili dzabe in so potem vec kot leto dni dumpali. Se Vitalik je preprical Fundacijo naj proda neka etra, ce prav pomnim. Imo, se bo tokrat odvilo drugace.

Je pa tudi, res da je takrat BTC dominanca tako padla zarad splita z BCH.

Malo te bom samo popravil. Dobronamerno.

Dominanca BTC se je leta 2017 skozi gibala 55%-65%. Na 33% je padla približno 2 tedna po poku BTC balona. Takrat se je torej pretakalo v alt-e in v tistem času so določeni alt-i, ko je BTC radiral dol iz 20k proti 16k, naredili od x2 do x3. Torej na vrhu je bilo decembra 2017 BTC - 55% dominance in Alt-i 45%. Zgodi se pok balona. 2 tedna kasneje do 6 tednov kasneje = BTC dominanca 33% in alt-i 67%.

Nekaj podobnega pričakujem tudi v tem bull runu. In trenutno se vse podobno odvija. Razen, da smo prehitro prišli na 2,8x od ATH in da nismo pri korekciji šli pod ATH. Ampak to dvoje je samo plus in daje optimizem, da bo tudi tokrat sekalo skoraj vse gor.


Jaz pa sem mnenja da dominanca ne bo vec padala. Svojih 5 tednov dna je imela.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

XRPNERD ::

tonis je izjavil:

@xrpnerd, imaš prav, dol se nahaja trendlinija..


po drugi strani pa smo danes dosegli base line na dnevnem grafu (rdeča črta na grafu). pod njo nismo bili že od okrobra.
V tem momentu res ne znam povedat kaj pričakovat, ker smo na supportih, ampak nižje je linija ki bi jo skoraj morali pošlatat.

Kar imam notri bom pustil, kar je fiata ostanem v fiatu.


Par minut po tem, ko sem napisal, sem skuril 50% fiata za ADA, DOT, BNB in AVAX. Da ne bom mel slabega filinga, če bi bilo zjutraj slučajno +20 %. :)
Zdej je že 7 dni downtrend, pričakujem še kakšno zeleno svečo. Če bo konkreten odboj bom verjetno spet prodal, če ga ne bo pustim na long. Špekuliram, da bo v 2021 trend še navzgor.

endelin ::

Jaz pa mislim, da bo dominanca BTC padla med 50-55% v kolikor pride do še enega rally-a (ko bo zaključna faza in bo marsikdo prelival alte v btc). Morda tudi v rang 40-50, če bo eth 2 izzval btc.

Sc0ut ::

endelin je izjavil:

Jaz pa mislim, da bo dominanca BTC padla med 50-55% v kolikor pride do še enega rally-a (ko bo zaključna faza in bo marsikdo prelival alte v btc). Morda tudi v rang 40-50, če bo eth 2 izzval btc.

ok, tako ze mogoce, ampak ne na nacin nove altsezone. Recimo na teitterju folk pravi da bo padla dominanca na 33 in da bodo takrat kojni sele poskocli. Kar seveda ni res, ko btc pade, pade vse. Ti imas vmes 5 tednov casa da polovis alt sizn, pol je konc.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:



Če koga zanima


1k notri, 50k ven.



Poglej si na 37.20
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

tonis ::

Kamikaza, kar praviš glede btc.d leta gospodovega 2017 ne bo držalo.
Še marca je bila 95%. potem pa po korakih do ~35%.

graf pove več kot besede...


..kaj je bilo je zdaj nerelevantno. Dejstvo je da je dominanca ujeta nad wma200 in dokler ne bo preboja, ne bo šla dol.

Senior Dev ::

Teslo kupi za 1.5b $ ADA.
ADA +20%
TSLA -20%

Čisti profit -128b $!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Jaki-1 ::

Sc0ut je izjavil:

Če gledam dominanco smo že v cca 5 tednu 2018. Razlike so verjetno manjše zato, ker je mnogo več altov.

https://www.tradingview.com/x/TpHv7X8T/

Je pa nekaj drugače če gledam ceno BTC. Cena ni sledila 2017-2018, ampak je naredila nov vrh. Ni ves čas padala z dominanco, ampak je vmes zrastla. Vmes je Elonov tvit, ki naredi anomalijo.

https://www.tradingview.com/x/Wo3dyWbM/

V vsakem primeru alti ne bi smeli več naredit nov ATH, ampak bodo začeli padat. Naslednji teden bo verjetno stagnacija ali rahla rast, čez dva tedna pa spet poskok in potem spet počasi dol. Ko je bila na prehodu 2017-2018 dominanca najnižja je bila vrednost ETH najvišja. Nato je v roku 1 tedna padla, nato kar fejst zrastla nazaj, nato spet padec. Do cca 1700 bi moral v naslednjih 2 tednih še prit, pol pa počasi dol.

Pa da vidimo kako se bo post postaral.

Dobra analiza, mislim pa da bi morali gledati začetek leta 2017 ki je po 4 letnem ciklu ekvivalent 2021, 2018 je bil že ATH tako kot naj bi bilo konec leta 2021 oz začetek 2022. Ali imaš mogoče podatke o dominanci iz začetka 2017?

PersonaRuda je izjavil:

kow je izjavil:

Ne bi delal prevec paralel z 2018. Takrat je BTC dominanca padla na 33%. ICOti so imeli boga in pol etra za prodat, ker so ga dobili dzabe in so potem vec kot leto dni dumpali. Se Vitalik je preprical Fundacijo naj proda neka etra, ce prav pomnim. Imo, se bo tokrat odvilo drugace.

Je pa tudi, res da je takrat BTC dominanca tako padla zarad splita z BCH.

Malo te bom samo popravil. Dobronamerno.

Dominanca BTC se je leta 2017 skozi gibala 55%-65%. Na 33% je padla približno 2 tedna po poku BTC balona. Takrat se je torej pretakalo v alt-e in v tistem času so določeni alt-i, ko je BTC radiral dol iz 20k proti 16k, naredili od x2 do x3. Torej na vrhu je bilo decembra 2017 BTC - 55% dominance in Alt-i 45%. Zgodi se pok balona. 2 tedna kasneje do 6 tednov kasneje = BTC dominanca 33% in alt-i 67%.

Nekaj podobnega pričakujem tudi v tem bull runu. In trenutno se vse podobno odvija. Razen, da smo prehitro prišli na 2,8x od ATH in da nismo pri korekciji šli pod ATH. Ampak to dvoje je samo plus in daje optimizem, da bo tudi tokrat sekalo skoraj vse gor.

Sorry nisem videl tega posta. To je to a katerem sem spraševal. Thx
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jaki-1 ()

kow ::

PersonaRuda je izjavil:


Dominanca BTC se je leta 2017 skozi gibala 55%-65%. Na 33% je padla približno 2 tedna po poku BTC balona. Takrat se je torej pretakalo v alt-e in v tistem času so določeni alt-i, ko je BTC radiral dol iz 20k proti 16k, naredili od x2 do x3. Torej na vrhu je bilo decembra 2017 BTC - 55% dominance in Alt-i 45%. Zgodi se pok balona. 2 tedna kasneje do 6 tednov kasneje = BTC dominanca 33% in alt-i 67%.

Nekaj podobnega pričakujem tudi v tem bull runu. In trenutno se vse podobno odvija. Razen, da smo prehitro prišli na 2,8x od ATH in da nismo pri korekciji šli pod ATH. Ampak to dvoje je samo plus in daje optimizem, da bo tudi tokrat sekalo skoraj vse gor.


Tnx. Moje stalisce je predvsem, da smo takrat sli iz 19k nazaj na cirka 3k-6k.. recimo 4x padec. Eter je padel se veliko vec, ker je bil supply res ogromen. Tokrat je situacija precej drugacna in tudi, ce smo v bear marketu, mislim, da je mozen max 2x-3x padec iz 58k. Se pa ze ves cas nagibam, da smo se vedno v bull marketu in da ce gremo pod 40k, bo precej kupcev.

enemon ::

ADA že na 1.30. Mogoče pa res Elon noter meče. :D

endelin ::

Kdor je balls deep v Adi ma res srečo:)
Odlično pregural prvi teden korekcije.

Anney ::

Pisal sem vam par dni nazaj. Očitno me ne jemljete resno. Pa ni samo Musk, so še drugi. Trajalo bo še cca 14 dni. Roke v ogenj pa ne dam.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

kow ::

Ne stekam ADA hypea. Je pa res, da sem zadnjic slisal nekega kripto novinca in je omenil ADA. Nisem pa spraseval katere nakladace na YT gledajo...

Jaki-1 ::

tonis je izjavil:

Kamikaza, kar praviš glede btc.d leta gospodovega 2017 ne bo držalo.
Še marca je bila 95%. potem pa po korakih do ~35%.

graf pove več kot besede...


..kaj je bilo je zdaj nerelevantno. Dejstvo je da je dominanca ujeta nad wma200 in dokler ne bo preboja, ne bo šla dol.

Gledam zgodovino ETH od 2016. V letu 2017 je bil manjši porast šele marca, nato maj/junij kar sovpada s padcem BTC dominince, vendar je tu šlo iz 95% navzdol.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

enemon ::

Anney je izjavil:

Pisal sem vam par dni nazaj. Očitno me ne jemljete resno. Pa ni samo Musk, so še drugi. Trajalo bo še cca 14 dni. Roke v ogenj pa ne dam.


Kaj si pisal to?

XRPNERD ::

kow je izjavil:

Ne stekam ADA hypea. Je pa res, da sem zadnjic slisal nekega kripto novinca in je omenil ADA. Nisem pa spraseval katere nakladace na YT gledajo...


Pač predpostavka, da če gre BTC x2, grejo alti >= x2.
Tudi sam ne maram preveč delat z BTC, me kar boli srce, ko se premakne za +5%, vse ostalo pa +25%... :)

kow ::

Mislim, da je odgovor tudi v nizki vrednosti tokena (vs polkadot). In je psiholosko za financne debile lazje kupiti nizjo cifro.

Anney ::

enemon je izjavil:

Anney je izjavil:

Pisal sem vam par dni nazaj. Očitno me ne jemljete resno. Pa ni samo Musk, so še drugi. Trajalo bo še cca 14 dni. Roke v ogenj pa ne dam.


Kaj si pisal to?


Beri nazaj.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.
««
366 / 1490
»»