» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
360 / 1455
»»

SuperKripto ::

Glavni razlog, zakaj ne zelijo, da bi ljudje uporabljali telepatijo je to, da pri napisanih besedah pogosto prihaja do nesporazumov in pa glavni razlog, da bi nam lahko lagali in zavajali.

PrihajaNodi ::

Ce bomo delali dobro se nam bo z reinkarnacijo vse povrnilo v naslednjem zivljenju.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ce bomo delali dobro se nam bo z reinkarnacijo vse povrnilo v naslednjem zivljenju.

Nodi ti si samo s svojim trolanjem na slo-tech obsojen na naslednjih 10 reinkarnacij, da boš živel najslabše kar bo možno... Enkrat boš muha enodnevnica, pa te bo žaba po treh sekundah življenja pojedla. Drugič boš žaba in te bo pri prečkanju ceste zgazil kamion. Tretjič boš podgana in te bo dihur pojedel...

tonis ::

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ce bomo delali dobro se nam bo z reinkarnacijo vse povrnilo v naslednjem zivljenju.

Nodi ti si samo s svojim trolanjem na slo-tech obsojen na naslednjih 10 reinkarnacij, da boš živel najslabše kar bo možno... Enkrat boš muha enodnevnica, pa te bo žaba po treh sekundah življenja pojedla. Drugič boš žaba in te bo pri prečkanju ceste zgazil kamion. Tretjič boš podgana in te bo dihur pojedel...


Glede na stopnjevanje sem mislil da bo v tretjem življenju kamion... :))

doktorproof ::

tonis je izjavil:

Zaenkrat smo v lokalnem bearu, konkretna zelena sveča bi me prepričala v obrat trenda. :))


Sem prebral, da ste v lokalnem baru...

PrihajaNodi ::

doktorproof je izjavil:

tonis je izjavil:

Zaenkrat smo v lokalnem bearu, konkretna zelena sveča bi me prepričala v obrat trenda. :))


Sem prebral, da ste v lokalnem baru...


Ne ce kupis akito ina
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aston_11 ::

PrihajaNodi je izjavil:

doktorproof je izjavil:

tonis je izjavil:

Zaenkrat smo v lokalnem bearu, konkretna zelena sveča bi me prepričala v obrat trenda. :))


Sem prebral, da ste v lokalnem baru...


Ne ce kupis akito ina

Si kupil akito ina?

SuperKripto ::




kaj pomeni svetloba v oceh? a so to razsvetljeni?

Zgodovina sprememb…

doktorproof ::

PrihajaNodi je izjavil:

doktorproof je izjavil:

tonis je izjavil:

Zaenkrat smo v lokalnem bearu, konkretna zelena sveča bi me prepričala v obrat trenda. :))


Sem prebral, da ste v lokalnem baru...


Ne ce kupis akito ina


Ke? Si bil v zidanici?

PrihajaNodi ::

doktorproof je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

doktorproof je izjavil:

tonis je izjavil:

Zaenkrat smo v lokalnem bearu, konkretna zelena sveča bi me prepričala v obrat trenda. :))


Sem prebral, da ste v lokalnem baru...


Ne ce kupis akito ina


Ke? Si bil v zidanici?


Ne, v postelji, bolj ali manj cel dan. Ti?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tonis ::

enemon je izjavil:

Tonis, lahko še mal na ADA vržeš uč, hvala ;)



Takole izgleda...

ena linija je bila prebita(na urnem grafu ne v prvo, na 4h pa izgleda kot da je bila direkt čez), druga pa je rekla opa, gremo nazaj.
kaj bo ti pa jaz ne znam povedat. Če bo 4h sveča zaključena nad zgornjo linijo je opcija da gre naprej. Do dnevnega nivoja ima RSIje skonsolidirane, na tedenskem še ne (trenutno 93, če ostane na tem levelu bo naslednji teden ~95), vemo pa da znotraj tedna se lahko marsikaj zgodi. Prej ali slej pa bo naredila rdečo tedensko svečo, enkrat je treba naredit tudi reset tedenskega rsija.

To je tako na hitro.. Jaz sem zaenkrat barko zapustil.

//spremljaj kaj objavlja SuperKripto on ima in več znanja in tudi gleda različne pare, ker več različnih grafov kot opazuješ, boljšo sliko si lahko ustvariš.
..pa seveda tudi PowaAaah ima dobre objave, sem vesel da se je vrnil nazaj.
Jaz večinoma spremljam samo proti USD in pa včasih počekiram še proti BTC - enostavno časa ni da bi šel zdaj vse to študirat(familja, šiht, šola ob delu, ...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

SuperKripto ::



btc ce gledamo mal bolj daljso trendlinijo, ki sega od decembra, je se vedno nad trendlinijo in je nekako tam kjer bi se lahko nahajala dnevna moving average.

tonis ::

Dominanca si kot kaže želi padca pod wedge, ujeta (med) na zgornji strani 4 tedenske MAje in spodaj wma200...


Začnite svoje btcje topit v alte, da pomagate prebit ta trdi oreh... :)

DeeJay ::

DegenGambler je izjavil:

100$ si naredil x50 v 5k$ ali 2$ v 100$?

Glede na tokenomics, bo to hud dump na vsakega, ki ni kupil v presaleu.


Naredu sm 40x iz 100$ -> 4000$, ker so mel neke težave z distribucijo tokenov in jih nisem dobil istočasno kot ostali.
Nekateri so nardil x100, v povprečju pa nekje x50.
190.000 folka je blo prjavelnga za whitelist, izbral so jih 1000 (lucky me), ki smo tekmoval, da smo pršl zraven. Maksimalna alokacija je bla 100$. Okol 500 nas je pršl na konc notr (lucky me again).
Token je bil 0.05c, zdej se trejda še vedno za okol 2$, pa je že par ur od konca.
Don't f with me.

SuperKripto ::



na grafu indikator ema ribbon, oznacen z rdecimi in rumenim crtami, pod spodnjo rdeco crto btc na dnevnem grafu ni zakljucil dnevne svece pod tem vse odkar se je zacel bull run pri priblizno 10.700 usd.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

tonis je izjavil:

Dominanca si kot kaže želi padca pod wedge, ujeta (med) na zgornji strani 4 tedenske MAje in spodaj wma200...


Začnite svoje btcje topit v alte, da pomagate prebit ta trdi oreh... :)


Samo vprašanje casa, kdaj bodo alti poleteli.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Sergio4 ::

DeeJay je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

100$ si naredil x50 v 5k$ ali 2$ v 100$?

Glede na tokenomics, bo to hud dump na vsakega, ki ni kupil v presaleu.


190.000 folka je blo prjavelnga za whitelist, izbral so jih 1000 (lucky me).

Kako pa prideš do tega? oz. kako se prijaviš? oz. kje dobiš informacije kdaj in kaj bo?
Hvala v naprej.

IL_DIAVOLO ::

Telegram. Ampak v te zadeve se gre z 1k+, ne pa 100 evrov.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

tonis ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Samo vprašanje casa, kdaj bodo alti poleteli.

Ja, nekako upamo tako. Ko bo linija prebita se gre po moje lahko full v alte. Težko zdaj napovedovat da bo tako ampak če bo wedge upoštevan je target pod 30%. in če do tega pride vemo kdaj se gre ven :)
prejšnjo rundo(2018) tega nismo vedeli in smo šli z barko pod vodo. Jebeni HODL.

BorutO ::

Kar je najbolj smešno pri teh gravih ... raste celo večnost, pada pa takoj ... :P da bi vsaj rastlo tak hitro, kot pada.

tonis ::

SuperKripto je izjavil:



na grafu indikator ema ribbon, oznacen z rdecimi in rumenim crtami, pod spodnjo rdeco crto btc na dnevnem grafu ni zakljucil dnevne svece pod tem vse odkar se je zacel bull run pri priblizno 10.700 usd.


Zanimivo. Po tem EMA indikatorju lahko očitno na 37k pozabimo... retest prejšnega vrha pa je še vedno v igri v prihajajočih dneh (morda bo to spodnji repek na marčevski mesečni sveči)

Kakšno mnenje imaš ti glede BTCja in parabole, bi bil vesel če bi pokomentiral moj graf s fib circles.
Nenavadno se mi zdi kako btc rine gor, w-ema21 je bil nazadnje v igri pri 10k$, običajno se tudi delnice naslanjajo na to linijo.

DeeJay ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Telegram. Ampak v te zadeve se gre z 1k+, ne pa 100 evrov.

100$ je bla maksimalna alokacija na osebo. Sam bi zarinu notr velik več, če bi blo možno ;)
Don't f with me.

Anney ::

tonis je izjavil:

enemon je izjavil:

Tonis, lahko še mal na ADA vržeš uč, hvala ;)



Takole izgleda...

ena linija je bila prebita(na urnem grafu ne v prvo, na 4h pa izgleda kot da je bila direkt čez), druga pa je rekla opa, gremo nazaj.
kaj bo ti pa jaz ne znam povedat. Če bo 4h sveča zaključena nad zgornjo linijo je opcija da gre naprej. Do dnevnega nivoja ima RSIje skonsolidirane, na tedenskem še ne (trenutno 93, če ostane na tem levelu bo naslednji teden ~95), vemo pa da znotraj tedna se lahko marsikaj zgodi. Prej ali slej pa bo naredila rdečo tedensko svečo, enkrat je treba naredit tudi reset tedenskega rsija.

To je tako na hitro.. Jaz sem zaenkrat barko zapustil.

//spremljaj kaj objavlja SuperKripto on ima in več znanja in tudi gleda različne pare, ker več različnih grafov kot opazuješ, boljšo sliko si lahko ustvariš.
..pa seveda tudi PowaAaah ima dobre objave, sem vesel da se je vrnil nazaj.
Jaz večinoma spremljam samo proti USD in pa včasih počekiram še proti BTC - enostavno časa ni da bi šel zdaj vse to študirat(familja, šiht, šola ob delu, ...)


ADA verjetno poplesava na vrh zaradi objave FD7, ter napovedane nadgradnje (Mary (tukaj verjetno tudi tiči Muskov tweet vilic - trdih vilic (hard fork), v objavah poprej). FD7 verjetno že počasi vlaga, trajalo naj bi do nekje sredine marca, če to pa že počnejo pa ne vem, je pa možno. Bolj me skrbi zakaj bodo delali nadgradnjo zdaj, ko leze proti vrhu, nakazila in dvigi bodo ustavljeni, trgovati se bo menda dalo. Prav tako je ADO na svoj seznam uvrstil Grayscale Investments, za rasiskovanje novih produktov za prihodnje naložbe kar je velik plus. BTW tudi DOT danes nekaj ustvarja, lahko da je spet kriv FD7 s svojimi vložki, ki naj bi postopoma trajali cca pol meseca (do nekje sredine marca), ko topijo BTC (velikana) v grešne kozle, alte ADO in DOT-a, po forumu sodeč, nekaterih uporabnikov.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

DeeJay ::

Sergio4 je izjavil:

DeeJay je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

100$ si naredil x50 v 5k$ ali 2$ v 100$?

Glede na tokenomics, bo to hud dump na vsakega, ki ni kupil v presaleu.


190.000 folka je blo prjavelnga za whitelist, izbral so jih 1000 (lucky me).

Kako pa prideš do tega? oz. kako se prijaviš? oz. kje dobiš informacije kdaj in kaj bo?
Hvala v naprej.


Telegram, twitter, youtube, raznorazne discord skupine.
Ogromno časa spremljanja vsega.
Don't f with me.

Sergio4 ::

Hvala za odgovor, preko česa pa se "prijaviš"?

tonis ::

Pripravite fiat, če se uresniči scenarij 40k+ bodo lepi popusti.
Tam je res dober support, več indikatorjev se stika na tem območju in bo vsaj kratkoročno držalo.
Če bi šlo brez odboja čez(špice ne veljajo), zradiram tradingview account 8-)
verjetno pa ste že vsi ki spremljate grafe videli, da dnevni MAji niso prebiti tako zlahka. Ko pa bodo, takrat gremo ven (to se zna zgodit pri korekciji zadnjega vala)

..aktualni podatki:
4h MA200... 43600
dMA 50... 41k
dMA100... 32k (tu nekje tudi w-ema21), ampak zaenkrat malo verjetno da bo dotik na tem levelu.

še v sliki:

PrihajaNodi ::

Ne morš falit pri temle:

pripravte fiat

https://icodrops.com/bittrex-token/

pa še tale

https://icodrops.com/polkaoracle/
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

Hočem screen shot tvojega nakupa obeh, skrij valute. Hvala.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Anney je izjavil:

Hočem screen shot tvojega nakupa obeh, skrij valute. Hvala.



Nisi glih pismen ane. Piše junij. gtfo...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

Ne pri prvem piše January, pri drugem pa nič, kaj si sploh hotel, s tem? Dej se malo vzem v roke.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Piše Junij.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

Ja, vredu. Piše. Naj ti bo, token Sale: January (no exact dates) , coming in june. Kaj bo s tem, zlata jama? Dej se razpiši, a grabimo, boš tudi sam?

Piše pa se marsikaj o Bittrex.
Don't believe everything you read!
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Dumber ::

Žalostna noč

A_A ::

deluje vse skup zelo bearish. en teden že pada, nobenih pravih odbojev

SuperKripto ::

Ni treba zaupat novicam. Zadnja novica, da je s tetrom vse ok, da bo samo poravnava je bilo zavajanje. Zeleli so, da kupujete medtem ko skusajo prodat po cim visji ceni.

Zgodovina sprememb…

gandolfino ::

'The funny thing is everyone really believes whales and funds are just sharing their gameplans with the whole world.

When they telegraph their strategies, people blindly believe it.

This is a 0 sum game.

Trust nothing, especially those trying to take your crypto.'

SuperKripto ::

ja ja, zelo bearish, 5 mesecev rasti in 500 procentov gor, zdaj pade 25 procentov in lahko ze recemo bitcoin is dead.

Mato989 ::

SuperKripto je izjavil:

ja ja, zelo bearish, 5 mesecev rasti in 500 procentov gor, zdaj pade 25 procentov in lahko ze recemo bitcoin is dead.


Tako je ja

Nikoli ne bo namrec cez 20k so govorili leta 2018 in 2019
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

ja ja, zelo bearish, 5 mesecev rasti in 500 procentov gor, zdaj pade 25 procentov in lahko ze recemo bitcoin is dead.


Tako je ja

Nikoli ne bo namrec cez 20k so govorili leta 2018 in 2019


Takrat so tudi rekli da pod 5 ne gremo. Smo sli na 3
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Telbanc ::

SuperKripto je izjavil:

ja ja, zelo bearish, 5 mesecev rasti in 500 procentov gor, zdaj pade 25 procentov in lahko ze recemo bitcoin is dead.



Včasih smo takim shemam ko je v parih mesecih nekej zraslo ko buhtelj, brez neke trdne osnove, (razen brezmejne naivnosti "vlagateljev" kako bo 1 BTC lih zaj vreden najmanj milijardo dolarjev) rekli "Ponzi sheme"...

Trenutno zgleda situacija taka, da so ošišali en kup ovc in pobrali smetano....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

DegenGambler ::

Se preden se bo zacel nasledni teden, bomo testiral 42k.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

DeeJay ::

Sergio4 je izjavil:

Hvala za odgovor, preko česa pa se "prijaviš"?

Ko nek projekt objavi whitelist se prijavis preko njihove strani ali forme.
Don't f with me.

Mato989 ::

Telbanc je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

ja ja, zelo bearish, 5 mesecev rasti in 500 procentov gor, zdaj pade 25 procentov in lahko ze recemo bitcoin is dead.



Včasih smo takim shemam ko je v parih mesecih nekej zraslo ko buhtelj, brez neke trdne osnove, (razen brezmejne naivnosti "vlagateljev" kako bo 1 BTC lih zaj vreden najmanj milijardo dolarjev) rekli "Ponzi sheme"...

Trenutno zgleda situacija taka, da so ošišali en kup ovc in pobrali smetano....


Pol je v delnicah OGROMNO ponzijev.... vsepovsod praktično
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

ja ja, zelo bearish, 5 mesecev rasti in 500 procentov gor, zdaj pade 25 procentov in lahko ze recemo bitcoin is dead.



Včasih smo takim shemam ko je v parih mesecih nekej zraslo ko buhtelj, brez neke trdne osnove, (razen brezmejne naivnosti "vlagateljev" kako bo 1 BTC lih zaj vreden najmanj milijardo dolarjev) rekli "Ponzi sheme"...

Trenutno zgleda situacija taka, da so ošišali en kup ovc in pobrali smetano....


Pol je v delnicah OGROMNO ponzijev.... vsepovsod praktično


Ja, je
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Motion ::

 BTC USD

BTC USD



Se pravi bi se moral BTC gibat nekje v tem trikotniku?

Glede ALTov. Mal sem skeptičen da bodo poleteli ker so že leteli skupaj z BTCjem

IL_DIAVOLO ::

Ta bik se bo dolgo trajal. Calma.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

gandolfino ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ta bik se bo dolgo trajal. Calma.


Podivjanega bika je SEC ujel za rogove in zdaj je na poti v klavnico

Telbanc ::

V bistvu je situacija tle podobna kot pri nepremičninah, mislim glede odločanja o nakupu in prodaji.

Kupuješ takrat ko večina prodaja in prodajaš ko večina še besno kupuje.

Razlog je čist enostaven, vsi ne morejo zaslužit "iz nič", to velja predvsem za BTC, pa tud za nepremičnine...in je treba določeno število ovc ošišat do golega, da pol ta glavni ali taki ki se na to spoznajo, nenormalno zaslužijo. Ko berem ta portal vidim, da so tud pri nas taki ki to obvladajo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

gandolfino ::

Telbanc je izjavil:

V bistvu je situacija tle podobna kot pri nepremičninah, mislim glede odločanja o nakupu in prodaji.

Kupuješ takrat ko večina prodaja in prodajaš ko večina še besno kupuje.

Razlog je čist enostaven, vsi ne morejo zaslužit "iz nič", to velja predvsem za BTC, pa tud za ..


Igra ničelne vsote

IL_DIAVOLO ::

gandolfino je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ta bik se bo dolgo trajal. Calma.


Podivjanega bika je SEC ujel za rogove in zdaj je na poti v klavnico


Sell then.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!
««
360 / 1455
»»