» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
352 / 1490
»»

Anney ::

Po čem predvidevaš? Nismo vsi trejderji za en dan, ko vidiš % in +. Sam imam svoja načela, pa do zdaj so uspešna. Če si zastavim cilj in če ta ni dosežen, bo pa drugič ali pa nikoli in po tvoje sem neumen ker nisem prodal že na 150% profita? No vidim kdo je neumen. Verjetno si videl spet samo %.

Spet pa ste eni, ki kupujete in prodajate in spet kupujete pa ponavljate v nedogled.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Anney ::

Pa, da še vidiš da je res. Da ne govorim neumosti.



Zdaj pa le nadaljujte temo o BTC, je fino slediti. Sorry za vložek.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Senior Dev ::

A_A je izjavil:

a kakoba so banal? jaz sem se pa spraševal kje je

Zadnje cajte je bil tako jezen na svet in vse okoli sebe da je bilo samo še vprašanje časa. Mogoče je imel kake resne težave...
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

gandolfino ::

'Just bought a $3 cup of coffee using #Ethereum! It only cost $782 in gas fees and took 2 hours to transfer.

The future of finance!'

:))

IL_DIAVOLO ::

Anney je izjavil:

Po čem predvidevaš? Nismo vsi trejderji za en dan, ko vidiš % in +. Sam imam svoja načela, pa do zdaj so uspešna. Če si zastavim cilj in če ta ni dosežen, bo pa drugič ali pa nikoli in po tvoje sem neumen ker nisem prodal že na 150% profita? No vidim kdo je neumen. Verjetno si videl spet samo %.

Spet pa ste eni, ki kupujete in prodajate in spet kupujete pa ponavljate v nedogled.


Prej ko potegneš crto cez coin z mizernim potencialom in se preusmeris na top coine z velikimi vlozki, prej imas profit.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

SuperKripto ::

sem se ze prej zanimal za te stvari, pa ce si bolan, imas se vec casa in motivacije, se posebi ce recejo, da se ne da pozdravit. Potem isces alternativne metode. Zdaj lahk ze recem da sem zdrav. Sem se sam pozdravil.

tonis ::

Bravo, lepo da ti je uspelo. :)

SuperKripto ::

Najprej sem mislil, da so me pozdravila zelisca. Potem scasoma sem ugotovil, da je v bistvu vse placebo in da me je najvec pozdravilo moje prepricanje, da me bo to pozdravilo. Gre se za zavestno ustvarjanje in spreminjanje kvantne realnosti.

Zgodovina sprememb…

Anney ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Anney je izjavil:

Po čem predvidevaš? Nismo vsi trejderji za en dan, ko vidiš % in +. Sam imam svoja načela, pa do zdaj so uspešna. Če si zastavim cilj in če ta ni dosežen, bo pa drugič ali pa nikoli in po tvoje sem neumen ker nisem prodal že na 150% profita? No vidim kdo je neumen. Verjetno si videl spet samo %.

Spet pa ste eni, ki kupujete in prodajate in spet kupujete pa ponavljate v nedogled.


Prej ko potegneš crto cez coin z mizernim potencialom in se preusmeris na top coine z velikimi vlozki, prej imas profit.


Ne skrbi ti zame, če je zate 300% dovolj zakaj bi bilo potem moralo biti tudi zame, je pač moment odločitve, pa tudi, če bo samo 100% bom zmagal, verjetno za 300% nebo padel, možno pa je, nič zato. To so zame igračke, kot legokocke, imam jih še kar nekaj za igrati se, recimo slavni DOGE (ga je moja izbrala, očitno hoče do lune, ta je njen, sem pisal tukaj, beri), pa VRA, ENJIN, VET in druge moje špilike za zabavo ali pa zares, nikoli ne veš. Ostalo je na varnem. ;)


Čestitke SuperKripto, pravijo vsi, da vse je v glavi.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

DegenGambler ::

Tezos se je trenutno lepo odbil iz spodnjega roba kanala. Zelo bullish.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

Tezos se je trenutno lepo odbil iz spodnjega roba kanala. Zelo bullish.


Kaj ti sanjas. Sem mislil da je ze 6. Lol.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

Samo odbil se je. Narisi si kanal, pa bos videl. Nisem rekel, da je prebil zgornji del kanala, ker ga ni. Samo odbil se je od spodnjega dela. Ne panicari in samo hodl!
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

Ta se odbija ze 3 leta+. Hvala, ampak ne hvala.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

BorutO ::

zadnja dva dneva delam taki veliki napaki .. :D ... včeraj sem si pozabil sell naštimati in je krepko padlo, ok izgubil skoraj 10 dolarjev, ker se mi ni dalo celo večnost čakati, da pride nazaj do 280 BNB, potem sem čakal, da je padlo na 140, dobil tistih slabih 10 dolarjev nazaj. potem sem si pod limit našitmal novo kupno ceno na 235 in ugasnil program .. prišlo je na 235 in ni kupilo coinov ... zdaj ko cel čas čakam, da pade na 235, pa ne bo. :D

nekako sem se že naveličal tega. Danes se mi sploh ni dalo biti tu gor pa spremljati ničesar. :) Itak pa se cel dan že skoraj bnb zelo počasi premika.

Eno vprašanje, kaj pa je s tistim machete, ki mi je ne dolgo nazaj pametoval, ker piše, da bi rad izbrisal račun. :) Če bere, vem simpl rešitev zanj .. preprosto si spremeni random kodo, da je nikoli ne bo uganil in ima nekako že "izbrisan" račun. :)

SuperKripto ::

btc je na bitstampu trenutno pod dnevno moving average malo pod 49k, na cme futures pa se ni, na cme je dnevna MA nekje na 45k. Zdej cakamo ob enih 01.00 zakljucek dnevne svece.

Zgodovina sprememb…

Anney ::

...
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

SuperKripto ::

zdaj so tisti bolj previdni ze zapustili btc ladjo

gandolfino ::

Plujemo proti 44, 40 al 37 ..

a million Tether question

SuperKripto ::

naslednja dnevna MA je priblizno 41.500, na cme 45k, tedenska 21 EMA priblizno 31.500, malo nad tem pa trendlinija

BorutO ::

a ni nekdo rekel, da pod 46k ne bo več padlo? :'D

BorutO ::

Če musk ne bo več nič o bitcoinu twitnil, potem to pomeni eno - tesla je prodala vse coine. ;) Bi bili nori, če jih ne bi, ko je enkrat padlo do 50k.

SuperKripto ::

mogoce pa zelijo, da zarad tega delnice crashajo, nikol ne ves

zdej lahk tist graf za btc v razmerju s teslo vrzem v smeti, ker bo verjetno vec korelacije zarad teslinega nakupa bitcoinov

Zgodovina sprememb…

Sergio4 ::

BorutO je izjavil:

a ni nekdo rekel, da pod 46k ne bo več padlo? :'D

no, saj zaenkrat ni

BorutO ::

Kaj bi dal, da bi bitcoin padel do kake 3000 vzamem ves denar iz prihrankov ven, ki ga že ogromno let šparam za nakup hiše, pa kupim za ta denar dobrih 9 bitcoinov :) Bo pa, verjetno, vedno bolj pada iz dneva v dan ...

Zdaj sem pri 226 kupil 4 bnbje, nastavil na izplačilo pri 260 ... :) upam, da bo jutri doseglo, do danes je. :)

Sergio4 ::

Se da kako nastavit, da postov nekaterih ne vidiš?

BorutO ::

a maš mene v mislih? :)

Sergio4 ::

Nee, na splošno sprašujem :D morda veš? na nekaterih forumih namreč gre, tukaj pa ne najdem.

PacificBlue ::

Bnb se hitro dviga
I’m out.
:3

BorutO ::

čemu bi to sploh onemogočal, recimo, da je zanimiva tema, potem vsi njemu odpisujejo, katerega si par postov prej blokiral ... čuden forum potem izpade :)

Bnb lepo gre gor ... bitcoin tudi. :)

Glede 46k ... pač, par jih je govorilo, da pod 46 več ne bo padlo, ker je močen support, par postov višje pa, da bo šlo do 41k itd. Prav smešno vas je brati na hipe. :D Meni je vseeno kam gre. Gledam graf, vplačam ko gre gor, dvignem ko gre dol :) vedno gre gor pa dol. :D

Sergio4 ::

BorutO je izjavil:

čemu bi to sploh onemogočal, recimo, da je zanimiva tema, potem vsi njemu odpisujejo, katerega si par postov prej blokiral ... čuden forum potem izpade :)


To je res, ampak morda ti je tako hudo brat nekoga, da si pripravljen žrtvovati kvaliteto nekaterih debat, kjer ne boš mogel brati njegovih izjemnih postov, če me razumeš? Bitcoin pa res lepo gor, prav odbil se je iz 46k na 47k :) :)

Sergio4 ::

BorutO je izjavil:

Meni je vseeno kam gre. Gledam graf, vplačam ko gre gor, dvignem ko gre dol :) vedno gre gor pa dol. :D

Aaa pol se držiš klasičnih načel trejdanja - buy high, sell low? No, saj ta način je z razlogom kralj trejdanja!

PacificBlue ::

Nervos Network(CKB) za penzijo.
I’m out.
:3

demogill ::

Šef Feda: digitalni dollar je "high priority" (Finance) ...evo o tem sem pred parimi dnevi govoril.

Motion ::

Še dobro da je lepo vrame zunaj, ker zgleda da bo še en zaspan dan tu na borzi

RatedR ::

Nova korekcija je tu, v katere alte greste (in zakaj verjamete v naslednji pump le-teh?)

m0LN4r ::

Zakaj bi sli v alte, pocakam da BTC pade na 3k.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Motion ::

A te črte so prav narisane. Stvar se no najbrš gibala v tem trikotniku? Enkrat do nedelje se bo vedelo al bo šlo gor al bo še bolj dol?
 GRAF BNB

GRAF BNB

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

demogill ::

Kripto gre dol tako kot cel market, celo zlato srebro..vse je v rdecem

Dons je Biden mal zraketiral Sirijo da se mal preobrne pozornost zgleda da bo se kar nekaj casa rdece

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: demogill ()

endelin ::

V ponedeljek je bil po padcu močan odriv. "Skoraj" prišlo na vrednosti pred padcem v mojem blockfoliu.
V torej je tudi prišlo do nekega rebounda.
Danes pa izgleda bolj bogo.

Blockfolio že 50% od vrha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Motion ::

Jeba je ker ni več fiata za kupit še nižje :|

endelin ::

Motion je izjavil:

Jeba je ker ni več fiata za kupit še nižje :|

Misliš, reči da so dipi vedno nižji?:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Motion ::

Zgleda tako

endelin ::

BTC pod 45k;((

Motion ::

BTC gre pod 40k

IL_DIAVOLO ::

Alti se kar dobro drzijo, boljse kot zadnjic.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

Škoda 2018 so se alti dobro držali še dva tedna ko je začel padat btc

A_A ::

zdaj zdaj...pri 20k se bo odbilo :))

endelin ::

zanimivo. izgleda sem pon in torek kupoval falling knifes:))

Sedaj spet čakanje ene 3 leta na kak bump? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

IL_DIAVOLO ::

Ne bo slo pod 42k imo. Je samo korekcija.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

endelin ::

BTC rabi že skoraj 50% do vrha. precej bear je tole imo

+ Grayscale ma neke težave

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()
««
352 / 1490
»»