» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
298 / 1490
»»

DegenGambler ::

Čokoladko je izjavil:

Ej a je kje kak website kjer lahko vidiš kaj se je na novo listalo, kaj se bo listalo (ala kak binance launchpad). Ker zaenkrat so pa te scene res easy money. Samo ne ravno za all in.

Meni je žal da nisem pofilal COVER po 300$ na komad po hacku. Iščem kake šitcoine še brez hypa za ene 30k $ vložka. Toliko dam za šitcoine oz BTC portfelja ven. Samo verjetno sem za ride the wave že pozen. Ali pač ne?! :)


Binance news je potrebno redno brat. Itak dajo pa napoved ven recimo 1 teden ali več prej. Tako da se lahko pripraviš. Za IFOje na Binance Smart Chainu pa lahko gledaš te najbolj popularne platforme tam gor, PancakeSwap, BakerySwap, BSCEX, Kebab.finance in tako dalje.

Ampak meja med gamblingom in investiranjem je na BSCju čisto zabrisana.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Čokoladko ::

Ma ta Binance vem da je scam že na leta. Kot pravim vem in se zavedam tveganj. Bi pa ta dumb retarded hype malo pokoristil. Samo realno sem že prepozen. Razumem BTC in ETH. Ostalo je navlaka. In teli gaini so proof da je dumb money vstopil. Predvidevam da bodo skrešal market da dumb money proda in potlej naprej. Kot že nevem kolikokrat.

Neuporabni scamcoini moonajo haha. Folk tule propagira ICX. Pa vi se zajebavate :D Če že ste ga imeli nedolgo nazaj za 30 centov in manj. Pa še v ta šit ne bi kar tako riskiral denarja.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Motion je izjavil:

ALGO je blizu supportu po grafu?


Mislim da tezos tudi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

Binance kot platforma ni noben scam. Tu se ne strinjam s tabo. Je pa kripto platforma, ki je 10 svetlobnih let pred katerokoli drugo konkurenco. Seveda pa se jim gre za to, da imajo cimvec uporabnikov, da ponujajo čimveč finančnih inštrumentov, da lahko potešijo tudi najzahtevnejše stranke. Seveda je pa kripto v tej fazi, še ogromen gambling. In ljudje bodo izgubili denar. Binance pa to ne naredi, da je scam.

Če nekdo izgubi v pokru, to ne pomeni, da ga je kazino nategnil.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

IL_DIAVOLO ::

Ko bo prisel icon 2.0, pa v jok in na drevo, ko bo vreden 10 dollars per coin.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

SuperKripto ::

jype je priporocil kripto projekt in zdaj se ga ocitno morate drzat kot pijanc plota, ali kako se ze rece? :)

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

Binance kot platforma ni noben scam. Tu se ne strinjam s tabo. Je pa kripto platforma, ki je 10 svetlobnih let pred katerokoli drugo konkurenco. Seveda pa se jim gre za to, da imajo cimvec uporabnikov, da ponujajo čimveč finančnih inštrumentov, da lahko potešijo tudi najzahtevnejše stranke. Seveda je pa kripto v tej fazi, še ogromen gambling. In ljudje bodo izgubili denar. Binance pa to ne naredi, da je scam.

Če nekdo izgubi v pokru, to ne pomeni, da ga je kazino nategnil.


Pa ti ves da vcasih ko je bil coin listan na binance je monal? Sedaj pa lista res cist vsak drek. Le Kraken je ostal malo bolj kredibilen.

SuperKripto je izjavil:

jype je priporocil kripto projekt in zdaj se ga ocitno morate drzat kot pijanc plota, ali kako se ze rece? :)


Kateri je to bil?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

urosz ::

Čokoladko je izjavil:

urosz je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Po mojem mnenju je samo slabo shillat kripto kolegom. Ce te kan vprasajo, jim poves mnenje, jim das napotke, svoje razmisljanje itd. Da pa jim govoris, ej vzemi kredit in pejd 10x long na ICX je pa idiotizem.

Sej ko gre gor je vse super. Sporoci nam kako bo, ko bo ICX sel /50 in kaksen bo tvoj odnos s kolegi.


Ne skrbi, shilling v mojem primeru ni nagovarjanje na nakup :)



Haha nehi s tem sranjem no. Običen šitcoin brez inovatorstva, samo kopirajo in visoka inflacija.


Korejska vlada se ne strinja.

DYOR seveda

Čokoladko ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ko bo prisel icon 2.0, pa v jok in na drevo, ko bo vreden 10 dollars per coin.


Haha nehi. Cist vse ex ico platforme so šle gor. Se qtum in lisk.

Eth je to king brez konkurence. Ne pa neki iconi premined shit. Prosm nehi.

Copycat so in scamcoin. Zj je že icon 2.0 lol. Pa neo. Eth killerji my ass

Sem kupil Icx leta 2017 in vem kaj govorim. Korejska vlada?

A vending machines na univerzah lavfa kot korejska vlada? Dj nehaj no.

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

Nodi, danes se na Binanceu lista FXS. Na voljo je na uniswapu, je to nek DeFi projekt bla bla. Šel je gor od novice pa do sedaj skoraj 100%. Bova videla, kaj se bo zgodilo čez 10 minut, ko bo na voljo za trading na Binanceu. Moonal zagotovo ne bo.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

Nodi, danes se na Binanceu lista FXS. Na voljo je na uniswapu, je to nek DeFi projekt bla bla. Šel je gor od novice pa do sedaj skoraj 100%. Bova videla, kaj se bo zgodilo čez 10 minut, ko bo na voljo za trading na Binanceu. Moonal zagotovo ne bo.


bom spremljal
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

ko te fomo not spravi, te nic ne ustavi,
tole raste, si reces
potem pa opeces

Za miloscino bos prosil
svoj wallet adresse na forum bos dal
kripto iz transakcij iznosil
da ponoci mirno bos spal?

hamez66 ::

Banane so že po 4.4, BRY po 20.7, dober biznis, ni kaj.

DegenGambler ::

Rast BNB in BSC ekosistema gresta z roko v roki. Tako da če vidim, da je šel BNB gor 10% ponoči, pomeni, da so šli vsi shitcoini na BSCju gor za še več. Danes pa definitivno jemljem nek delež ven.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Čokoladko ::

The supply of the FRAX stablecoin is dynamic and always changing to keep the price at $1 due to its fractional-algorithmic monetary policy.

Haha a cena ti je 14$.

DegenGambler ::

hamez66 je izjavil:

Banane so že po 4.4, BRY po 20.7, dober biznis, ni kaj.


Včasih si v restavraciji gledal ali boš izbral glavno jed za 5EUR ali za 7EUR, danes pa brez problema samo za sladico naročiš sadno palačinko z banano in malinami in zanjo plačaš 36$ in to ti je kul?

Čokoladko je izjavil:

The supply of the FRAX stablecoin is dynamic and always changing to keep the price at $1 due to its fractional-algorithmic monetary policy.

Haha a cena ti je 14$.


FRAX je stablecoin, FXS je pa coin, ki je 14$. Ni tako absurdno kot misliš. FXS ni stablecoin, FRAX je.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

DegenGambler je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Banane so že po 4.4, BRY po 20.7, dober biznis, ni kaj.


Včasih si v restavraciji gledal ali boš izbral glavno jed za 5EUR ali za 7EUR, danes pa brez problema samo za sladico naročiš sadno palačinko z banano in malinami in zanjo plačaš 36$ in to ti je kul?



V tem primeru sem jaz restavracija, ki prodaja drage banane in maline. :) Čeprav za maline navijam, da bodo malo padle, ker sem jih pri 20 menjal v druge coine :D

DegenGambler ::

Ubistvu je kar noro, da sem gledal kako so se maline začele prodajat po 3.5$ takoj po IFOtu in nisem takrat večkrat probal narest transakcije. Sem prvič probal, pa je failala, ker se je cena preveč spremenila, potem je šlo do 5.5$ pa sem si mislil, da je preč napihnjeno že. Kaj čmo :)
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Čokoladko ::

Tale Frontier ni švoh za rajdat ta wave. Je pa res da je moonal preveč v kratkem času. Pa preveč shillan od youtuberjev. Kao Coinbase, FTX in Binance v tem. Kako da je moonalo šele včeraj?

DegenGambler ::

Moonalo je, ker ga je BitBoy shillal kot kot #1 smallcap alt gem x1000 potential. BitBoy ima skoraj 600k subscriberjev na YT. Od videa dalje je šel x5 do 7$, sedaj pa konsolidira.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

A_A ::

Očitno sem jaz kupil sam šmorn... reef, dao, elrond in sand :)

DegenGambler ::

2 tedna nazaj se je zgodilo isto. BNB je letel, BSC tudi. Nato je sledilo 14 dni, ko so vsi ti coini ali stali pri miru ali padali dol. Vmes pa je vse ostalo letelo gor in si se počutil kot kreten.

Ampak lej, včeraj, danes in mogoče jutri so spet BNB in BSC dnevi, potem kaj drugega.

PrihajaNodi je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Nodi, danes se na Binanceu lista FXS. Na voljo je na uniswapu, je to nek DeFi projekt bla bla. Šel je gor od novice pa do sedaj skoraj 100%. Bova videla, kaj se bo zgodilo čez 10 minut, ko bo na voljo za trading na Binanceu. Moonal zagotovo ne bo.


bom spremljal


Ob listingu iz 14$ takoj izklicna cena na BInanceu pri 18$, sedaj pada dol in smo že pri 15$.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

A_A je izjavil:

Očitno sem jaz kupil sam šmorn... reef, dao, elrond in sand :)


Daj jim priložnost :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

A_A ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

A_A je izjavil:

Očitno sem jaz kupil sam šmorn... reef, dao, elrond in sand :)


Daj jim priložnost :)

to sem dal tudi 2018, pa jih še zdaj imam...vredni so pa po par tisoč komadov 2 eu :))

IL_DIAVOLO ::

Elronda moras drzat, reef in sand pa tak-tak. Nisem ziher, da bo res kdaj moon.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Motion ::

IMO SAND ma ful potenciala. Men je zaenkrat naredu x3.
Pride pa enkrat naslednji mesec beta ven za publiko.
Ni pa to kovanec kr bo naredu x100 v enem tednu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

A_A ::

ne saj nočem tega, lahko držim tudi 10 let, če je res kaj na tem. Nočem pa spet imeti polne roke dreka :)

Čokoladko ::

DegenGambler je izjavil:

Moonalo je, ker ga je BitBoy shillal kot kot #1 smallcap alt gem x1000 potential. BitBoy ima skoraj 600k subscriberjev na YT. Od videa dalje je šel x5 do 7$, sedaj pa konsolidira.


Teli youtuberji so največji biznis. 600k subscriberjov lol

gruntfürmich ::

na bitstampovem PAXu nastavljate kaj nižje buye? 15. je znova bil dan za srečneže...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

DegenGambler ::

Ja, zagotovo se tu dogaja hud pnd redno. Če hočeš se lahko igraš s tem.

Glede tega, ali ima SAND potencial ali ne, sam bi rekel, da ga ima. Poletje 2020 se je začel DeFi hype, ki zaenkrat še traja, zadnji mesec je norija na "DeFi" na BSCju, govori pa se, da je the next big thing NFT.

Seveda je velko vprašanje ali bo prej pok balona ali bo prej NFT norija. Ker če bo balon počil, potem noben ne bo želel kupovati prenapihnjenih DeFi ali NFT tokenov.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

A_A ::

na redditu je vse več folka k pravi da je REEF scam, mogoče je res nekaj na tem :)

aljo558 ::

A_A je izjavil:

na redditu je vse več folka k pravi da je REEF scam, mogoče je res nekaj na tem :)


CEO sem videl da zivi v Ljubljani, tako da bi ga bilo najbolje vprasati kar :D

IL_DIAVOLO ::

Malo se pocakam, morda pridem na 100% profit, pol pa out.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

A_A ::

aljo558 je izjavil:

A_A je izjavil:

na redditu je vse več folka k pravi da je REEF scam, mogoče je res nekaj na tem :)


CEO sem videl da zivi v Ljubljani, tako da bi ga bilo najbolje vprasati kar :D

predvidevam da bi ga kdo od tu poznal če bi bilo res..scamer :)

SuperKripto ::

sem pogledal sliko, ga ne poznam. Je pa res, da je zelo podoben Aleskandru Velikem, po podobah iz kiparstva in drugih slik. Se ne hecam. Mogoce je bil Aleksander morda mocnejse postave, ampak podoba obraza je kar.

Zgodovina sprememb…

ajfon ::

REEF torej prodat?
Imam 500€ noter, zaenkrat brez profita/zgube

Sell?

PrihajaNodi ::

ajfon je izjavil:

REEF torej prodat?
Imam 500€ noter, zaenkrat brez profita/zgube

Sell?


Da
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

A_A ::

jaz si bom nastavil stop limit.. pa je to to :)

SuperKripto ::

A to mislite, da je scam samo zato, ker ne privoscite ce je kdo iz Slovenije, ali pa je res kaj na tem?

IL_DIAVOLO ::

.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

A_A ::

SuperKripto je izjavil:

A to mislite, da je scam samo zato, ker ne privoscite ce je kdo iz Slovenije, ali pa je res kaj na tem?


https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency...

naj bi bil pod drugim imenom že pri enem scam projektu prej

TheBlueOne ::

Kupuje kdo Dogecoin? Menda ga backa Musk.

sloxl8 ::

V čem je fora grafa TSLABTC? Vsi vpijejo, da je TSLA overpriced. Vsi vpijejo, da je BTC ponzi. Zakaj bi potem delal graf za to in kaj bi naj trend obeh pokazal?

SuperKripto ::

A_A je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

A to mislite, da je scam samo zato, ker ne privoscite ce je kdo iz Slovenije, ali pa je res kaj na tem?


https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency...

naj bi bil pod drugim imenom že pri enem scam projektu prej

tam nekaj komentirajo, da model na sliki ni taprav ceo ampak da je samo placan, da se v javnosti tako predstavlja. Ampak seveda nimam pojma tko da ne bom nic trdil, ker ne vem.

vimos ::

Jaz sem z reefom naredil x2.5 in prodal. Nevem niso me prepričali, da bi držal za long term, tudi v skupini telegram kolikor sem takrat spremljal so kakšna "obcutljiva" vprašanja kar ignorirali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vimos ()

ajfon ::

Čakajte če @nodi reče da naj prodamo, potem je treba hodlat?

IL_DIAVOLO ::

Bye bye reef
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Motion ::

Če prav razumem je implementirana samo prva faza eth 2.0. Kdaj prbližno pa naj bi ble implementirane vse faze?

ajfon ::

cca leto/2

DegenGambler ::

Mogoče je tole najbolj zgovorna slika za REEF:

https://miro.medium.com/max/2400/1*a_Q0...

Po drugi strani, pretopil 1/4 vseh BSC shitkojnov v BNB.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

««
298 / 1490
»»