» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
280 / 1490
»»

Anney ::

DegenGambler je izjavil:

Joj, zagotovo smo zelo blizu konca zadnje faze bulla ...


Ali pa se gre višje? Vedno je ali, ali. Eni tako, drugi drugače. ;)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

XRPNERD ::

Kar napeto izgleda na 48.500

PrihajaNodi ::

Anney je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Joj, zagotovo smo zelo blizu konca zadnje faze bulla ...


Ali pa se gre višje? Vedno je ali, ali. Eni tako, drugi drugače. ;)


Parabola navzgor ni nikoli neskončna, ljudje so pa vedno požrešni. Bo zanimivo brati zgodbe ko pride medo in bo prišel, še vedno je.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Anney je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Joj, zagotovo smo zelo blizu konca zadnje faze bulla ...


Ali pa se gre višje? Vedno je ali, ali. Eni tako, drugi drugače. ;)


Parabola navzgor ni nikoli neskončna, ljudje so pa vedno požrešni. Bo zanimivo brati zgodbe ko pride medo in bo prišel, še vedno je.


Parabola navzdol tudi ni nikoli neskončna
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PersonaRuda ::

.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Parabola navzdol tudi ni nikoli neskončna


Saj se niti začela ni...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Anney je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Joj, zagotovo smo zelo blizu konca zadnje faze bulla ...


Ali pa se gre višje? Vedno je ali, ali. Eni tako, drugi drugače. ;)


Parabola navzgor ni nikoli neskončna, ljudje so pa vedno požrešni. Bo zanimivo brati zgodbe ko pride medo in bo prišel, še vedno je.

Po mojih izračunih medota ne bo pred 300k. Sem že dal svojo napoved. Balon bo počol med 320k in 380k po mojem mnenju in sicer okoli z +/- 15 dni pred ali za decembrom 2021. Čas bo pokazal, če sem se motil...

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Mogoče si malo prehiter (drugaće pa zanimivo razmišlanje, tnx), ampak tukaj je še vedno tisti ali, oz. kaj pa če? Bi rekel to the Moon is the limit, v trenutnem marketu. Kdo in pa kdaj pa se pokaže. Have fun. ;)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

IL_DIAVOLO ::

Imo bo ta bull se trajal lep cas.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

perci ::

Po mojih izračunih medota ne bo pred 300k. Sem že dal svojo napoved. Balon bo počol med 320k in 380k po mojem mnenju in sicer okoli z +/- 15 dni pred ali za decembrom 2021.

Jaz ti že sedaj povem, da se motiš. Ni ti treba čakat do decembra.

doktorproof ::

tonis je izjavil:


Mimogrede, xrp, bch, icx, btc, eth, ada v območju odpora(pa verjetno še mnogo drugih). Če jim bo vsem uspelo preplezat, so carji, če pa ne, gremo pa malo glu glu glu! 8-O
Če ada naredi še eno tako špico proti trendliniji, zna it proti 60c, tam jo čaka dnevni ma20.

Če bo drop, pripravite fiat, upam da ne bo spet ponoči...



Če bo BTC zaronil, ne bo šel noben v plezarijo.

PersonaRuda ::

perci je izjavil:

Po mojih izračunih medota ne bo pred 300k. Sem že dal svojo napoved. Balon bo počol med 320k in 380k po mojem mnenju in sicer okoli z +/- 15 dni pred ali za decembrom 2021.

Jaz ti že sedaj povem, da se motiš. Ni ti treba čakat do decembra.

Saj pravim. Bomo vidli. Sem 99% prepričan, da bo ta bull trajal kot so trajali prejšnji in da bo tam nekje tudi poknil oz. ko BTC preseže 300k.

Tvoja napoved?

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Imo bo ta bull se trajal lep cas.


Kje si bil ko se je kripto zima vlekla? Samo jaz mato in vazelin smo bili tu.

Pa sej ne da ne bi zaupal Tezosu:) Bolj me skrbi slash btcja, pol pa itak vse dol rukne. Prvo bodo šli šitkojni, ki so šli x100 gor.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Vse je odvisno od BTCja... Če BTC drži ceno nad tam ene 44.000$ bo bull aktiven...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Vse je odvisno od BTCja... Če BTC drži ceno nad tam ene 44.000$ bo bull aktiven...


Samo en triger je potreben oz slaba novica pa gre na 30k. Mato no, predolgo sem tu da ne bi videl kako je šel market iz 300 miljonov na 80 pa tudi ti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

blackbfm ::

Po mojih izračunih medota ne bo pred 300k


300k bo naslednji bull cez ksne 2 leti

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Vse je odvisno od BTCja... Če BTC drži ceno nad tam ene 44.000$ bo bull aktiven...


Samo en triger je potreben oz slaba novica pa gre na 30k. Mato no, predolgo sem tu da ne bi videl kako je šel market iz 300 miljonov na 80 pa tudi ti.


Ja, samo imam občutek da tu /3 ne bo kar tako =) Kot je bilo tistega brutalnega januarja 2018... Morda pa kdo bi vedel.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Vse je odvisno od BTCja... Če BTC drži ceno nad tam ene 44.000$ bo bull aktiven...


Samo en triger je potreben oz slaba novica pa gre na 30k. Mato no, predolgo sem tu da ne bi videl kako je šel market iz 300 miljonov na 80 pa tudi ti.


Ja, samo imam občutek da tu /3 ne bo kar tako =) Kot je bilo tistega brutalnega januarja 2018... Morda pa kdo bi vedel.


Zdrava pamet ti pove, da v neskončnost ne bo šlo, pa če še tako upaš. Pa saj ni samo kripto trg pregret tudi delniški je. Tko iz oka bi rekel da gre btc še maksimalni 10% gor.
Ko bodo veliki igralci vnovčevali dobičke bo raja delala samomore. Jst sm zadovoljen s tem kar sem nabral.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

A_A ::

jaz rečem, da če in ko bo dosegel 50k gremo počasi v dolino :)

DegenGambler ::

Tudi za Teslo je vsak racionalen človek rekel, da bi morala počit že takrat, ko je imela vrednost /5 od trenutne. Pa gre in gre. Koliko časa še? Ne vemo.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Jacksmav ::

sam sem stop losse naštimal...nikol ne veš...tud če se proda bom krepko v plusu :)

PrihajaNodi ::

A_A je izjavil:

jaz rečem, da če in ko bo dosegel 50k gremo počasi v dolino :)


Sem enakega mnenja. Vmes bo še mal bull trapov, ampak kako nizko bomo šli se bomo potem spraševali.

DegenGambler je izjavil:

Tudi za Teslo je vsak racionalen človek rekel, da bi morala počit že takrat, ko je imela vrednost /5 od trenutne. Pa gre in gre. Koliko časa še? Ne vemo.


Pa ne sam Tesla, tud Apple, Google...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

A_A ::

je pa res da ne vem ali bi Link kar obdržal za prihodnost ali bi ga prodal

SuperKripto ::

cas je denar, pravijo. V resnici v kvantni fiziki ne obstajata niti en niti drug. :)

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

cas je denar, pravijo. V resnici v kvantni fiziki ne obstajata niti en niti drug. :)


Sam kurbo pa vseen s fiatom plačaš:D
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

perci ::

PersonaRuda je izjavil:

perci je izjavil:

Po mojih izračunih medota ne bo pred 300k. Sem že dal svojo napoved. Balon bo počol med 320k in 380k po mojem mnenju in sicer okoli z +/- 15 dni pred ali za decembrom 2021.

Jaz ti že sedaj povem, da se motiš. Ni ti treba čakat do decembra.

Saj pravim. Bomo vidli. Sem 99% prepričan, da bo ta bull trajal kot so trajali prejšnji in da bo tam nekje tudi poknil oz. ko BTC preseže 300k.

Tvoja napoved?

99% prepričan si?

Moja napoved je, da decembra ne bo 300k.

Torej, če ne bo, mi daš 99k, v nasprotnem pa jst tebi jurja.

Tvoja izjava je na nivoju Mcaffeja.

SuperKripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

cas je denar, pravijo. V resnici v kvantni fiziki ne obstajata niti en niti drug. :)


Sam kurbo pa vseen s fiatom plačaš:D

v moji realnosti nikoli

PrihajaNodi ::

Tvoja izjava je na nivoju Mcaffeja.


Kako se vse ponavlja, prejšnič Mcaffe danes Tesla...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

perci ::

Jst sm zadovoljen s tem kar sem nabral.

Pametno. Nodi, si na zdravilih?

DegenGambler ::

Čutim povečano živčnost in obup komentatorjev v pričakovanju kaj se bo dogodilo v prihodnih urah, ko pokonci vstanejo Azijci. 8-)
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

Jst sm zadovoljen s tem kar sem nabral.

Pametno. Nodi, si na zdravilih?


Ne, sam enostavno ne bom čakal 3 leta spet na ATH xtzja pa če gre jutri na 100 sem pa bil all in. Pa ne da rabim keš, živim asketski lajf. Mogoče kaj dokupim pod 1 usd ali nižje
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

perci je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

perci je izjavil:

Po mojih izračunih medota ne bo pred 300k. Sem že dal svojo napoved. Balon bo počol med 320k in 380k po mojem mnenju in sicer okoli z +/- 15 dni pred ali za decembrom 2021.

Jaz ti že sedaj povem, da se motiš. Ni ti treba čakat do decembra.

Saj pravim. Bomo vidli. Sem 99% prepričan, da bo ta bull trajal kot so trajali prejšnji in da bo tam nekje tudi poknil oz. ko BTC preseže 300k.

Tvoja napoved?

99% prepričan si?

Moja napoved je, da decembra ne bo 300k.

Torej, če ne bo, mi daš 99k, v nasprotnem pa jst tebi jurja.

Tvoja izjava je na nivoju Mcaffeja.


Se spomnim izjave in stave ko je Grunt pravil da bo konec leta BTC nižje kot na začetku pa je blo like od 4k na 10k skoraj ali nekaj takega...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PersonaRuda ::

perci je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

perci je izjavil:

Po mojih izračunih medota ne bo pred 300k. Sem že dal svojo napoved. Balon bo počol med 320k in 380k po mojem mnenju in sicer okoli z +/- 15 dni pred ali za decembrom 2021.

Jaz ti že sedaj povem, da se motiš. Ni ti treba čakat do decembra.

Saj pravim. Bomo vidli. Sem 99% prepričan, da bo ta bull trajal kot so trajali prejšnji in da bo tam nekje tudi poknil oz. ko BTC preseže 300k.

Tvoja napoved?

99% prepričan si?

Moja napoved je, da decembra ne bo 300k.

Torej, če ne bo, mi daš 99k, v nasprotnem pa jst tebi jurja.

Tvoja izjava je na nivoju Mcaffeja.

To je forum. Debatiramo. Zakaj bi ti jaz bil dolžen sedaj 99k, če zgrešim napoved? Od kdaj se plačuje za napačne napovedi na forumu? Ni logike.

Forum je, da vsak poda mnenje in se debatira. Eni se strinjajo, drugi ne in padajo tako argumenti za kot proti. To je vsa umetnost debate na forumu.

Še enkrat med 15. septembrom 2021 in 15. marcem 2022 bo po moji oceni pok balona (če se omejim na bolj točen datum, potem bi rekel med 15. novembrom 2021 in 15. januarjem 2022) in za tem bo prišel medo. Preden bo prišel medo, bo BTC po mojih ocenah prebil 300k. Ne grem se pa nobenih stav. To je le moja napoved oz. mnenje. Čas bo pokazal, če sem imel prav ali narobe.

Mato989 ::

Dajmo prvo si razjasnit kaj nekdo misli kot pok balona? A to -70% od ATH ali kako? Ker kot vidimo eni tu že jokajo kako PADA pri -4,87%
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

XRPNERD ::

Dejte malo poračunat kam je treba spravit MC , da bo btc 300k in vse ostalo v podobnem razmerju x6 up. Pol se vprašte iz kje bo ta denar prišel in koliko dni/tednov/mesecev bodo države to mirno gledale, brez neke regulacije. Imo bo šlo še gor, prebilo 50k ja , prebilo 100k v 2021 verjetno ne.
Ne vem no, prevec gledate youtube

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Dajmo prvo si razjasnit kaj nekdo misli kot pok balona? A to -70% od ATH ali kako? Ker kot vidimo eni tu že jokajo kako PADA pri -4,87%


Vsak dan -10%, vmes malo bull trapa potem pa krvavo rdeče še naprej da bo bolela glava. Sj majo oni algoritme kdaj vnovčevat dobičke:) Aja, vmes bo pa kakšna banka malo čivknila: "smo vas opozarjali, da gre za tvegane naložbe". Meh, že videno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

Mato989 je izjavil:

Dajmo prvo si razjasnit kaj nekdo misli kot pok balona? A to -70% od ATH ali kako? Ker kot vidimo eni tu že jokajo kako PADA pri -4,87%

Pok balona pomeni, da je BTC dosegel novi ATH, katerega potem ne prebije naslednji 2 leti, ko pride medo brunda. Pok balona je bil decembra 2013 pri 1k in decembra 2017 pri 20k. In moja napoved je nekje decembra 2021 pri 300k+.

Mato989 ::

XRPNERD je izjavil:

Dejte malo poračunat kam je treba spravit MC , da bo btc 300k in vse ostalo v podobnem razmerju x6 up. Pol se vprašte iz kje bo ta denar prišel in koliko dni/tednov/mesecev bodo države to mirno gledale, brez neke regulacije. Imo bo šlo še gor, prebilo 50k ja , prebilo 100k v 2021 verjetno ne.
Ne vem no, prevec gledate youtube


Države to mirno gledajo že emmm 11 let...

Drugače pa izračun MARKET CAPA ne pomeni da je toliko denarja notri danes... Kaj ko bi taki kot ti prenehali gledat youtube in si pogledali kako se market cap računa.

Če imam jaz nelikviden coin z 0 volumna in tradnem 1 coin za 100€ imam pa 1 mil kovancev se Market Cap izračuna na koliko?

Na 1 mil x 100!

MARKET CAP JE SAMO ZADNJA TRANSAKCIJA (ali v primeru coingecka in coinmarket capa povprečje zadnjih traksakcij na večih menjalnicah) KRAT Število kovancev v obtoku
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aston_11 ::

V prejšnjem balonu ni bilo toliko jokanja, ko je treščilo za 20, 30%, mentem ko v tem balonu boli vsak %, ko "trešči" navzdol.

Kemikaza ponavadi fali za +/- 3 mesece od oka.

PrihajaNodi ::

PersonaRuda je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Dajmo prvo si razjasnit kaj nekdo misli kot pok balona? A to -70% od ATH ali kako? Ker kot vidimo eni tu že jokajo kako PADA pri -4,87%

Pok balona pomeni, da je BTC dosegel novi ATH, katerega potem ne prebije naslednji 2 leti, ko pride medo brunda. Pok balona je bil decembra 2013 pri 1k in decembra 2017 pri 20k. In moja napoved je nekje decembra 2021 pri 300k+.


Ok to je vse lepo in prav. Večina na forumu jih nima btcjev ali pa imajo delčke, vprašaj se kaj korekcija btcja -30% pomeni za alte.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aston_11 ::

Z marcekt kapom ima tudi nodi probleme in vsi noobi tukaj

DegenGambler ::

Od kje danes tak pesimizem? Predvsem me je presenetil Nodi, ki piše skoraj tako, kot da ima že štrik navezan okoli vratu ...
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Mato989 ::

PersonaRuda je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Dajmo prvo si razjasnit kaj nekdo misli kot pok balona? A to -70% od ATH ali kako? Ker kot vidimo eni tu že jokajo kako PADA pri -4,87%

Pok balona pomeni, da je BTC dosegel novi ATH, katerega potem ne prebije naslednji 2 leti, ko pride medo brunda. Pok balona je bil decembra 2013 pri 1k in decembra 2017 pri 20k. In moja napoved je nekje decembra 2021 pri 300k+.


Zelo nevšečna razlaga...

Po tej boldani logiki torej če je bil BTC like 49.000$ in potem je 2 leti 48.500$ je to "pok balona" ker 2 leti ni presegel ATH.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Aston_11 je izjavil:

V prejšnjem balonu ni bilo toliko jokanja, ko je treščilo za 20, 30%, mentem ko v tem balonu boli vsak %, ko "trešči" navzdol.

Kemikaza ponavadi fali za +/- 3 mesece od oka.


V kripto zimi je bila tale tema prazna. Vsak dan manj komentarjev:))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aston_11 ::

Če je pa perci brisal - to je že ena 4 kripto tema. Kot v matrix.

IL_DIAVOLO ::

Tudi v kriptu obstajajo neki zakoni oz. omejitve, zato je forsiranje lastnega mnenja precej neumno :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

Od kje danes tak pesimizem? Predvsem me je presenetil Nodi, ki piše skoraj tako, kot da ima že štrik navezan okoli vratu ...


Sem ok:) enostavno sem že včeraj čutil da, ko je blo -15, 20% da se nekaj pripravlja, mogoče se motim in vsak še naredi x100. Sam pa ne bom bagholder.

Aston_11 je izjavil:

Če je pa perci brisal - to je že ena 4 kripto tema. Kot v matrix.


Ja, samo po številu komentarjev smo bili v prednosti Vazelin, Nodi in Mato:))smo računali
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, samo po številu komentarjev smo bili v prednosti Vazelin, Nodi in Mato:))smo računali

Saj si vsak skok XTZ-ja ranga 0.0005 štrik omejanjal. Milijon postov.
Ajde vrži karte za xtz - jutri bo prek 5 ali ne? Dober recovery, btw, precej odstopa od običajne par tedenske sideway črte

Mato989 ::

Jaz sem bil na nekje 5. mestu če se prav spomnim, nekaj jih je blo še pred mano, ampak nekje 20-255% ene crypto teme je blo vazelinkotovih komentarjev vsak 4,nekaj :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PersonaRuda ::

Mato989 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Dajmo prvo si razjasnit kaj nekdo misli kot pok balona? A to -70% od ATH ali kako? Ker kot vidimo eni tu že jokajo kako PADA pri -4,87%

Pok balona pomeni, da je BTC dosegel novi ATH, katerega potem ne prebije naslednji 2 leti, ko pride medo brunda. Pok balona je bil decembra 2013 pri 1k in decembra 2017 pri 20k. In moja napoved je nekje decembra 2021 pri 300k+.


Zelo nevšečna razlaga...

Po tej boldani logiki torej če je bil BTC like 49.000$ in potem je 2 leti 48.500$ je to "pok balona" ker 2 leti ni presegel ATH.

Da. Idi gledat grafe. Nikoli ni bil BTC 2 leti na isti točki. Torej decembra 2013 pokne balon pri ATH 1k in šele novembra 2016 prebije BTC 1k. Torej je trajalo 35 mesecev. Decembra 2017 pokne balon pri ATH 20k in šele novembra 2020 prebije BTC 20k.Torej je spet trajalo 35 mesecev, da je BTC prebil prejšnji ATH. O teh pokih balona jaz govorim. To, ko gre -5% dol ali -25% dol ali -50% dol, to ni pok balona, ampak korekcija. Eno je manjša, eno srednja, eno pa njavečja možna korekcija. Korekcija ni pok balona. Pok balona je bil: decembra 2013 in decembra 2017. Vse ostalo zmes do danes so bile le korekcije.
««
280 / 1490
»»