» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
278 / 1490
»»

PowaAaaaH ::

amacar je izjavil:

Pa je kdo pregledal FLOW sploh? To smo kupili v community sale-u po 0.1$ na token, sedaj pa je skoraj 20$, torej imamo že x200, večina tokenov se odklene oktobra, ko bo verjetno dump festival. Sproti pa prodajam(o) staking rewarde (cca 15flowov na teden).



Mene zanima kako prepoznati take kovance? Po čem se razlikujejo od 99 drugih projektov in koliko je dejansko takih na 100 kovancev? 1%?

Je kakšna "posebna" analiza oz. na kaj je treba biti najbolj pozoren pri prepoznavi njihovih potencialov? Je kakšen check list skozi katerega greš in če izpolnjuje samo kljukice se potem odločiš nekaj kapitala reskirati, ali je vse pure gamble?

amacar ::

DegenGambler je izjavil:

amacar je izjavil:

Pa je kdo pregledal FLOW sploh? To smo kupili v community sale-u po 0.1$ na token, sedaj pa je skoraj 20$, torej imamo že x200, večina tokenov se odklene oktobra, ko bo verjetno dump festival. Sproti pa prodajam(o) staking rewarde (cca 15flowov na teden).


Tole ti je lepo uspelo. Pa če si pripravljen delit, kako investiraš v te projekte in kakšne vsote? Vem da imaš strani z vsemi prihajajočimi icoji. Narediš potem research projekta in če se ti zdi obetaven, daš notri nek delež portfolija? Ali recimo samo klikaš enega za drugim in mečeš notri nek mali delež in kakšni se izjalovijo, samo ti pa drugi dajo lep donos?

Čista sreča da sem ga opazil, šel sem na coinlist borzo pogledat, kamor smo dobili dfinity airdrop (če kdo ne pozna dfinityja - to bo huge ko pridejo tokeni v obtok, baje Q1). In tam sem videl, da imajo odprt sale za nucypher in flow. Na strani sem videl, da so imeli že prej deale za ostale kovance, ki so ob listingu hitro zrastli (npr. solana se je prodajala za 0.22$). Tako sem vrgel v vsakega (nucypher in flow) po cca 1k$ (pri flowu je bil max 1k v community sale, so pa za tem imeli še avkcijo, kjer se je že prodajal za 0.38$). Torej nobenega researcha, je pa to bilo lani septembra, od takrat je tako večina stvari zrastla za x5, tako da ni tako impresivno. Overall pa ne delam nekega researcha, vržem v kar je hypano, pa kar se zgodi se zgodi (torej degen mode). 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

IL_DIAVOLO ::

neocodexx je izjavil:

Lahko mogoče še kdo poda takšno oceno za Stellar? Je čas, da poberemo ven?


Moja ocena je, da smo v korekciji.

Buy the dip.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

SuperKripto ::

 Bondly

Bondly


 Flow

Flow




Ko ravno omenjate Flow pa Bondly. Ce bi izbiral med obema v tem trenutku bi prej izbral Bondly. Bondly v razmerju z POLS je trenutno na trendliniji in ima nekako pozitiven trend v razmerju z POLS. Pri Flow ne vidim cist natancnega trenda, razen tega, da je v trendu navzdol v razmerju z POLS. Imel je sicer ogromno pumpo cist na zacetku potem pa samo padanje. Razen ce ne zacne delat higher lows pa higher highs.

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

$HTR ne jebe padcev.... to samo šopa dalje.
Don't f with me.

DegenGambler ::

amacar je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

amacar je izjavil:

Pa je kdo pregledal FLOW sploh? To smo kupili v community sale-u po 0.1$ na token, sedaj pa je skoraj 20$, torej imamo že x200, večina tokenov se odklene oktobra, ko bo verjetno dump festival. Sproti pa prodajam(o) staking rewarde (cca 15flowov na teden).


Tole ti je lepo uspelo. Pa če si pripravljen delit, kako investiraš v te projekte in kakšne vsote? Vem da imaš strani z vsemi prihajajočimi icoji. Narediš potem research projekta in če se ti zdi obetaven, daš notri nek delež portfolija? Ali recimo samo klikaš enega za drugim in mečeš notri nek mali delež in kakšni se izjalovijo, samo ti pa drugi dajo lep donos?

Čista sreča da sem ga opazil, šel sem na coinlist borzo pogledat, kamor smo dobili dfinity airdrop (če kdo ne pozna dfinityja - to bo huge ko pridejo tokeni v obtok, baje Q1). In tam sem videl, da imajo odprt sale za nucypher in flow. Na strani sem videl, da so imeli že prej deale za ostale kovance, ki so ob listingu hitro zrastli (npr. solana se je prodajala za 0.22$). Tako sem vrgel v vsakega (nucypher in flow) po cca 1k$ (pri flowu je bil max 1k v community sale, so pa za tem imeli še avkcijo, kjer se je že prodajal za 0.38$). Torej nobenega researcha, je pa to bilo lani septembra, od takrat je tako večina stvari zrastla za x5, tako da ni tako impresivno. Overall pa ne delam nekega researcha, vržem v kar je hypano, pa kar se zgodi se zgodi (torej degen mode). 8-)


Hvala za komentar :)
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Machete ::

Mater popravka, da moraš prav fajn graf nazumirat, da ga sploh opaziš..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

SuperKripto ::

Pa glede bondly ce bo sel kupovat naj opozorim, da je to low marketcap projekt in da je zato zelo rizicen. Zato se v taksne projekte ponavad vlozi manj kot v top marketcap kovance.

A_A ::

DeeJay je izjavil:

$HTR ne jebe padcev.... to samo šopa dalje.

vidim da si ze nekaj projektov dobro zadel. kak hint? :)

huwi ::

Mnenje za token FANTOM?

endelin ::

A_A je izjavil:

DeeJay je izjavil:

$HTR ne jebe padcev.... to samo šopa dalje.

vidim da si ze nekaj projektov dobro zadel. kak hint? :)

Kakor berem on 100% zadane:))
Kot Nebivedu leta 2017 ko je zadel x100 na tron, pa ants oz. Neo:P

A_A ::

endelin je izjavil:

A_A je izjavil:

DeeJay je izjavil:

$HTR ne jebe padcev.... to samo šopa dalje.

vidim da si ze nekaj projektov dobro zadel. kak hint? :)

Kakor berem on 100% zadane:))
Kot Nebivedu leta 2017 ko je zadel x100 na tron, pa ants oz. Neo:P

če se prav spomnim je tudi predlagal tega nekaj strani nazaj.. tako da nekaj je ze na tem :)

SuperKripto ::

huwi je izjavil:

Mnenje za token FANTOM?



Trejdable, med spodnjo in zgornjo trendlinijo kanala, vse dokler se ne zgodi breakout navzdol ali pa navzgor :)

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

endelin je izjavil:

A_A je izjavil:

DeeJay je izjavil:

$HTR ne jebe padcev.... to samo šopa dalje.

vidim da si ze nekaj projektov dobro zadel. kak hint? :)

Kakor berem on 100% zadane:))
Kot Nebivedu leta 2017 ko je zadel x100 na tron, pa ants oz. Neo:P


Samo res, kje pa je Nebivedu!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kripto mesi ::

suhi ::

suhi je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Binance niso več v eu(brexit), in banke štepajo 4-6eur provizije na upn...
Zdaj sem probal nakazat 10€, N26 mi je pobral točno 10€, na Binance pa mi je tudi izrecno izpisalo, da dobim točno 10€, tako da ne vem...bi bla kar podla, da mi zdaj na koncu poberejo 60% tega transferja :))
Če koga zanima, nakazilo mi je šlo skozi brez provizije. Tako da za nakazila *na* Binance je N26 super, v kontra smer pa...bomo še videli. Zdaj sem nakazal mal bolj konkreten znesek, jutri pa veselo na delo :)

PowaAaaaH ::

Pred dnevi sm rekel, da bo ETH dosegel v feb. 2k$.. Glede na potek mislim, da tega ne bo dosegel oz prav nasprotno, menim da bo v naslednjih dneh/do konca meseca sedaj bolj v bearish stanju in da bodo prišli še večji dipi.

Treba se prilagajat marketu in ne obratno. Sem prodal osebno vse pozicije v njem.

Senior Dev ::

Pobiram predloge za dupliranje. Novi fiat je prišel notri. Rabim pa do srede x2. Cardano?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IL_DIAVOLO ::

endelin je izjavil:

A_A je izjavil:

DeeJay je izjavil:

$HTR ne jebe padcev.... to samo šopa dalje.

vidim da si ze nekaj projektov dobro zadel. kak hint? :)

Kakor berem on 100% zadane:))
Kot Nebivedu leta 2017 ko je zadel x100 na tron, pa ants oz. Neo:P


Faking troll lmao
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

huwi ::

Senior Dev je izjavil:

Pobiram predloge za dupliranje. Novi fiat je prišel notri. Rabim pa do srede x2. Cardano?


x2...cardano malo težka al? kaj ti misliš kater token ti diši?

SuperKripto ::

huwi je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Pobiram predloge za dupliranje. Novi fiat je prišel notri. Rabim pa do srede x2. Cardano?


x2...cardano malo težka al? kaj ti misliš kater token ti diši?




Graf za cardano. Vi bi s tem radi 2x lagano? Pa to je bolano! Ampak samo ce naredi breakout, bo ADA rekla, pojdi za mano.

WRC555 ::

suhi je izjavil:

suhi je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Binance niso več v eu(brexit), in banke štepajo 4-6eur provizije na upn...
Zdaj sem probal nakazat 10€, N26 mi je pobral točno 10€, na Binance pa mi je tudi izrecno izpisalo, da dobim točno 10€, tako da ne vem...bi bla kar podla, da mi zdaj na koncu poberejo 60% tega transferja :))
Če koga zanima, nakazilo mi je šlo skozi brez provizije. Tako da za nakazila *na* Binance je N26 super, v kontra smer pa...bomo še videli. Zdaj sem nakazal mal bolj konkreten znesek, jutri pa veselo na delo :)


Sam sem tudi nakazal 2x zneska na Kraken preko N26, brez provizije.

V petek proti večeru sem nakazal še tretji znesek, tudi malo višji, pa še ni prišlo na Kraken...jebentiš me že mal daje.

huwi ::

Senior Dev je izjavil:

Pobiram predloge za dupliranje. Novi fiat je prišel notri. Rabim pa do srede x2. Cardano?


Pomojem prej kak Enjin coin,fantom,mogoče bancor, verge, vechain...ampak do srede mislim da noben :))

A_A ::

huwi je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Pobiram predloge za dupliranje. Novi fiat je prišel notri. Rabim pa do srede x2. Cardano?


Pomojem prej kak Enjin coin,fantom,mogoče bancor, verge, vechain...ampak do srede mislim da noben :))

do srede bi lahko bil kak pump reef-a, da se ga znebim :)

Machete ::

skycoin se že sliši kot ultimativen scam. Če bi iskal ime za scam coin, bi mu dal ime sky coin.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

gandolfino ::

Tudi jaz rabim tip da izkoristim da dip, coin dupliram in dupleks skeširam..:))

Motion ::

A_A je izjavil:

huwi je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Pobiram predloge za dupliranje. Novi fiat je prišel notri. Rabim pa do srede x2. Cardano?


Pomojem prej kak Enjin coin,fantom,mogoče bancor, verge, vechain...ampak do srede mislim da noben :))

do srede bi lahko bil kak pump reef-a, da se ga znebim :)

+1

SuperKripto ::

Naj kdo pogleda ce je vse uredu z Elonckom. Pa kaj tvita zadnje case?

gandolfino ::

Machete je izjavil:

skycoin se že sliši kot ultimativen scam. Če bi iskal ime za scam coin, bi mu dal ime sky coin.


A še ne obstaja dejanski Scam coin?
Lahko bi ga slo-tech skupnost lansirala kot parodijo, mediji bi zagrabili ker radi pišejo bizarne novice, rabimo enega 'Muska' za shilanje, coin se nahypa in ko x20 slo-techovci izstopimo8-)

IL_DIAVOLO ::

Musk bi lahko dođa malo napumpal, da ga prodam :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Rihito ::

Zdravo

Imam eno kratko vprašanje glede krypto platform.
Kaj je glavna razlika med recimo nekim našim kriptomatom in recimo binance, bitstamp?

To da se feeji razlikujejo mi je jasno. Je morebiti kaka velika prednost ali slabost uporabe ene ali druge platforme?

LP, R

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rihito ()

endelin ::

V bullu se ne shorta. Da ne pozabite

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Aston_11 ::

Rihito je izjavil:

Zdravo

Imam eno kratko vprašanje glede krypto platform.
Kaj je glavna razlika med recimo nekim našim kriptomatom in recimo binance, bitstamp?

To da se feeji razlikujejo mi je jasno. Je morebiti kaka velika prednost ali slabost uporabe ene ali druge platforme?

LP, R

Od kdaj je kriptomat platforma?

DegenGambler ::

Rihito je izjavil:

Zdravo

Imam eno kratko vprašanje glede krypto platform.
Kaj je glavna razlika med recimo nekim našim kriptomatom in recimo binance, bitstamp?

To da se feeji razlikujejo mi je jasno. Je morebiti kaka velika prednost ali slabost uporabe ene ali druge platforme?

LP, R


Če ocenim 3 naštete:
- Daleč najslabši kriptomat, drži se stran od tega
- Bitstamp
- Binance

Glavna razlika med Binanceom in Bitstampom: Binance je po moji oceni veliko bolj varen. Zmečejo stotine milijonov v zaščito platforme. Binance ima ogromno več uporabnikov in posledično likvidnosti. Binance ima veliko več kovancev za potešit tvoje gambling ambicije. Na Binanceu se ne boš počutil, kot da te je nekdo nategnil ob vsakem trejdu kot recimo pri kriptomatu ali bitstampu. Binance ponuja še veliko drugih finančnih inštrumentov s katerimi se lahko igraš, česar seveda bitstamp in kriptomat ne ponujata.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

tommorrow ::

Če gemblamo potem rečem, da bo ONE Harmony x2 v kratkem :)

mit3k ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Musk bi lahko dođa malo napumpal, da ga prodam :)


https://www.ibtimes.com/elon-musk-revea...

IL_DIAVOLO ::

Kaj bi spet rad dobil pod ceno? :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

huwi ::

pjebi pa DOGECOIN bo do 1$ prlezu ko bog

endelin ::

Rabim en coin za tripleto.

Mato989 ::

Zanimiv rebound
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Smurf ::

Evo po dolgem casu sem spet naredil trade. Tokrat sem prodal se cca tretjino NEOtov (kupoval sem jih pri 6-9$), prodal sem jih po okoli 44$. Vmes sem bil ze malce razocaran nad njimi, ampak na koncu pa se je vseeno precej splacalo.

Od prvotnega zneska kriptovalut, ki sem jih kupoval, ko je padal market v 2018 imam sedaj prodan celotni BTC, ter 50% Neotov. Ostalih 50% bom probal se dodatno loviti vrh, oz. nekaj si nadejam hype se okoli tega, da bo kmalu 3.0 releasan (ce ne bo prej market strmoglavil).

Mam pa vseeno plan, da se jih v tem krogu dokoncno znebim (imel sem jih razlicno kolicino zadnja 4 leta). Naslednjic bom verjetno raje naredil taktiko 100% v btc, potem bom pa kvecjemu ob skoku pretapljal del btcja v takrat aktualne alte.

Generalna taktika pa ostaja enaka, ko je hype pocasi prodajati kriptovalute (khm zdej), ko bomo pa spet brali o "dokoncnem propadu" kriptovalut, pa gremo nazaj v shopping :).

Zezz ::

PowaAaaaH je izjavil:

Pred dnevi sm rekel, da bo ETH dosegel v feb. 2k$.. Glede na potek mislim, da tega ne bo dosegel oz prav nasprotno, menim da bo v naslednjih dneh/do konca meseca sedaj bolj v bearish stanju in da bodo prišli še večji dipi.

Treba se prilagajat marketu in ne obratno. Sem prodal osebno vse pozicije v njem.

A nisi reku da odhajas? Mal heca..btw. Zato ker je Eth mal skrenil s poti pa menis da smo v medvedu? Glede na to koliko uporabnikov na tem portalu sprasuje kako se lahko prijavijo ipd. Marcevski stimulus v zda, mislim da se je zadnje pumpanje sele zacelo.

Senior Dev ::

huwi je izjavil:

pjebi pa DOGECOIN bo do 1$ prlezu ko bog

Si se nasadil z FOMO? Nisi edini.

Še vedno rabim dobrega performerja do srede za 100% donosa. Hvala za namige!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

DegenGambler ::

Senior Dev je izjavil:

huwi je izjavil:

pjebi pa DOGECOIN bo do 1$ prlezu ko bog

Si se nasadil z FOMO? Nisi edini.

Še vedno rabim dobrega performerja do srede za 100% donosa. Hvala za namige!


Autofarm.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

endelin ::

Mato989 je izjavil:

Zanimiv rebound

Absurden rebound:))

WRC555 ::

Kva je s Kusamo...v enem dnevu gor za 25%, medtem ko vecina pada.

PersonaRuda ::

Machete je izjavil:

skycoin se že sliši kot ultimativen scam. Če bi iskal ime za scam coin, bi mu dal ime sky coin.

Tako kot si iskal ultimativni Number one coin, The Special one coin (kateri ni scam) in kupil OneCoin. Ti si pravi kripto-guru. Škoda, da ni več ljudi takšnih kot ti. Bi jih še več obogatelo s kriptom.

DegenGambler ::

WRC555 je izjavil:

Kva je s Kusamo...v enem dnevu gor za 25%, medtem ko vecina pada.


Ja danes se pumpa Kusama, bi moral biti nujno kak razlog za to? 8-)
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PersonaRuda ::

Včeraj sem dokaj dobro napovedal, da skycoin pri +300% v 24urah (na $6) sledi korekcija -50% in padec na $3. Bil sem zelo blizu. Padlo je na $2,88 ob 3:39. Trenutna cena ob 15:02 je $3,69 (+28%). Zakaj nisem prodal? Ker sem že napisal, da sam na dolgi rok nemorem večkrat zadeti kje je vrh kot pa zgrešiti. Zagotovo, če bi tradeal ne bi čakal, da naredi kovanec +300% preden ga prodam. Dosti prej bi ga prodal. To je tudi razlog, da sem holder.

PowaAaaaH ::

Zezz je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

Pred dnevi sm rekel, da bo ETH dosegel v feb. 2k$.. Glede na potek mislim, da tega ne bo dosegel oz prav nasprotno, menim da bo v naslednjih dneh/do konca meseca sedaj bolj v bearish stanju in da bodo prišli še večji dipi.

Treba se prilagajat marketu in ne obratno. Sem prodal osebno vse pozicije v njem.

A nisi reku da odhajas? Mal heca..btw. Zato ker je Eth mal skrenil s poti pa menis da smo v medvedu? Glede na to koliko uporabnikov na tem portalu sprasuje kako se lahko prijavijo ipd. Marcevski stimulus v zda, mislim da se je zadnje pumpanje sele zacelo.



Mogu sm popravt svojo napoved, da ne bo kdo vzel trade na podlagi moje napovedi :D bi mel slabo vest.. Ne govorim pa o bear marketu za dolgorocno, nekaj dni..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PowaAaaaH ()
««
278 / 1490
»»