» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
276 / 1490
»»

ajfon ::

Jaz sam upam da bo v tej temi obveščeno ko bo propad marketa kot januarja 2018, če bo...

Vseeno raje dam v USDT 10% manj kot pa da moram spet HODLat 2 leti da pridem v + xD

ajfon ::

Ne samo da je dupliralo....

Točno to sem naredil, izplačal vložek cca 4 mesece nazaj, pa cca 14k€ se še naj mleje naprej, samo vseeno če bo massive dump kot jan 2018 vseeno nebi rad zgubil vsega xD

PersonaRuda ::

@Nodi tu si si pa čisto sam kriv, da si sedaj deležen teh ostrih besed s strani kakob-a. Kako jih ne bi bil, če si pa samo sral in zlival gnojnico po kokob-u in jype-tu.

Namen teme je, da izvemo s katerim kovancem se da zaslužiti. In opravljamo domače naloge, analize in vse ostalo potrebno, da potem podamo primer enega ali več kovancev, kateri obetajo. Vsak ase pa potem sam pri sebi odloči, če je to to in potem kupi. Noben ti recimo ni držal pištole na glavo pri nakupu Tezosa. Odločil si se sam. Še več. Kovanec je naredil naprej x5, pa ni bilo dovolj, pa x10 in to v bear marketu. Pa sedaj x15, pa spet ni dovolj. Za vsak procent rasti, si doživljal orgazme in za vsak procent padcev zlival gnojnico po kakob-u, a jaz sem že zdavnaj rekel perci-ju, da če bi tebe izločil iz te teme, bi ta tema čisto drugače izgledala. Bolj profesionalno in brez vse teh depresivnih izpadov, ter ostalega tvojega jokanja.

Tukaj nismo, da bi zajebali en drugega, ampak da si medsebojno pomagamo, predebatiramo zadeve, izvemo kaj novega ali pa drugi odkrijejo napake, katere nismo sami opazili pri preučevanju kovanca in se na koncu lažje odločimo za nakup določenega kovanca. Želja vseh nas je zaslužek. Tako, da nevem od kje sta si kakob in jype zaslužila, da si toliko gnojnice zlil po njiju, ker Tezos je dosedaj naredil lepo rast in ni še videti konca te rasti, ampak čez čas, ko se bo bull razživel bo ta kovanec še rastel.

DegenGambler ::

Globoko v sebi sem mnenja, da nas Nodi ves čas trola. Da je že mesece nazaj vrgel 50% Tezos portfolija v AVAX in ima sedaj lep x20 samo na tem.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Mato989 ::

DegenGambler je izjavil:

Globoko v sebi sem mnenja, da nas Nodi ves čas trola. Da je že mesece nazaj vrgel 50% Tezos portfolija v AVAX in ima sedaj lep x20 samo na tem.


Dvomim.

Kakorkoli jutri bi se lahko začel še en leg up... kaj praviš tonis?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

Tonis: mi nardiš ta za Ark? Resno razmisljam o vstopu

tonis ::

..bom pogledal, sam da gredo otroci spat :)

suhi ::

Mato989 je izjavil:

1. Registriraj se na Kraken/Bitstamp
2. Naloži gor preko UPNja (ne preko kartice ker so provizije katastrofa, obvezno UPN!) 5.000€ ali nek znesek ne več kot 40% privarčevanega
3. počakaj na prvo korekcijo ko pade za par jurijev BTC in ga kupi (ali pa tudi ne)
4. Registriraj se na binance ali druge menjalnice (referal v podpisu vabljen da ga uporabiš
5. narediš TESTNO pošiljanje tja manjše vsote (vedno pošiljal XRP če gre ali pa XLM/LTC zaradi feejev, ne pa etra in btc)
6. gamble
OK, pravkar se v praksi ukvarjam s temi točkami. V čem pa je fora, da naj bi kolovratil iz Krakna na Binance? Zakaj ne kar vsega nardit na enem oz. drugem? Na Binance so mi takoj potrdili identiteto, na Kraken pa se nikamor ne premakne že cel teden, čeprav naj bi trajalo 4-5 minut :'(

Mato989 ::

suhi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

1. Registriraj se na Kraken/Bitstamp
2. Naloži gor preko UPNja (ne preko kartice ker so provizije katastrofa, obvezno UPN!) 5.000€ ali nek znesek ne več kot 40% privarčevanega
3. počakaj na prvo korekcijo ko pade za par jurijev BTC in ga kupi (ali pa tudi ne)
4. Registriraj se na binance ali druge menjalnice (referal v podpisu vabljen da ga uporabiš
5. narediš TESTNO pošiljanje tja manjše vsote (vedno pošiljal XRP če gre ali pa XLM/LTC zaradi feejev, ne pa etra in btc)
6. gamble
OK, pravkar se v praksi ukvarjam s temi točkami. V čem pa je fora, da naj bi kolovratil iz Krakna na Binance? Zakaj ne kar vsega nardit na enem oz. drugem? Na Binance so mi takoj potrdili identiteto, na Kraken pa se nikamor ne premakne že cel teden, čeprav naj bi trajalo 4-5 minut :'(


Ja dejansko ni potrebe več po Kraken/Bitstamp, kot kaže sem jaz še oldschool ker nekoč ni šlo direkt na binance vsaj meni ne...

Je pa tudi res da osebno sem (vsaj nekoč) bolj zaupal bitstampu kot binance glede financ... =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

suhi ::

Aha, sem mislil da so morda spet kake fore s fee-ji itd. OK, hvala, bom probal si na binance nakazat mal testnega drobiža.

tonis ::

Mato989 je izjavil:


Kakorkoli jutri bi se lahko začel še en leg up... kaj praviš tonis?

Pomembno je, da ne pride do premočne zavrnitve pri 50k. zaenkrat je padanje ustavil fib, ki sem ga prej objavil(nekdo drug bo pa pač rekel da je padanje ustavil support na 48k - pač vsak najde nek indikator a vsi kažejo isto).
Mislil sem da smo preplezali wedge, ampak upoštevali so tudi špice, zato je cena zrasla točno do linije ki jo povezujeta prejšnji dve špici. Dobro bi bilo dan zaključit nad 48200.. kaj bo naprej pa jasno pojma nimam.

Če se malo pošalim, zaenkrat v kanalu 8-)

spodnja linija na ~37,3k.

na dnevnem grafu pa visoko nad moving average-i


pri obeh prejšnjih runih se je na korekcijah zgodilo da sta se svetlo modra in rdeča (20 in 50) križali, tokrat se nista. Zato mi (zaenkrat) bolj zgleda da bomo šli direkt v parabolo, kar ni najbolje. bolje bi bilo več močnejših korekcij in posledično več valov ter na koncu višji vrh.
In glede na to kako vsi govorijo to bo šlo krepko čez 100 me res skrbi da ne bo šlo, ker ko začnemo sanjati luno, se nam zgodi realnost. Če pridemo do ~80k jaz poberem ven in čakam če bo prebilo tisti resistance ki sem ga dal zadnjič. - pa imam notri bistveno manj kot večina vas.

Pač, moje razmišljanje, ki ga tako kot vsi prilagajam situaciji ki jo vidim v nekem momentu.


..še ltc..
glede na mesečni graf je target iz trikotnika prejšnji ath. Bi pa bilo fajn če še kdo ki pozna vzorce tole preveri.. Aqua?

mihec87 ::

suhi je izjavil:

Aha, sem mislil da so morda spet kake fore s fee-ji itd. OK, hvala, bom probal si na binance nakazat mal testnega drobiža.


Binance niso več v eu(brexit), in banke štepajo 4-6eur provizije na upn...

Mato989 ::

tonis je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Kakorkoli jutri bi se lahko začel še en leg up... kaj praviš tonis?

Pomembno je, da ne pride do premočne zavrnitve pri 50k. zaenkrat je padanje ustavil fib, ki sem ga prej objavil(nekdo drug bo pa pač rekel da je padanje ustavil support na 48k - pač vsak najde nek indikator a vsi kažejo isto).
Mislil sem da smo preplezali wedge, ampak upoštevali so tudi špice, zato je cena zrasla točno do linije ki jo povezujeta prejšnji dve špici. Dobro bi bilo dan zaključit nad 48200.. kaj bo naprej pa jasno pojma nimam.

Če se malo pošalim, zaenkrat v kanalu 8-)

spodnja linija na ~37,3k.

na dnevnem grafu pa visoko nad moving average-i


pri obeh prejšnjih runih se je na korekcijah zgodilo da sta se svetlo modra in rdeča (20 in 50) križali, tokrat se nista. Zato mi (zaenkrat) bolj zgleda da bomo šli direkt v parabolo, kar ni najbolje. bolje bi bilo več močnejših korekcij in posledično več valov ter na koncu višji vrh.
In glede na to kako vsi govorijo to bo šlo krepko čez 100 me res skrbi da ne bo šlo, ker ko začnemo sanjati luno, se nam zgodi realnost. Če pridemo do ~80k jaz poberem ven in čakam če bo prebilo tisti resistance ki sem ga dal zadnjič. - pa imam notri bistveno manj kot večina vas.

Pač, moje razmišljanje, ki ga tako kot vsi prilagajam situaciji ki jo vidim v nekem momentu.


..še ltc..
glede na mesečni graf je target iz trikotnika prejšnji ath. Bi pa bilo fajn če še kdo ki pozna vzorce tole preveri.. Aqua?


No tu sva si enaka, glede pobiranja, ven tudi jaz poberem ven, samo jaz sem dal bolj 85-90k tisto mejo, oz. da sem natančen jaz bi moje BTCje verjetno brez slabe volje prodal pri cca 75.000€
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

DegenGambler ::

mihec87 je izjavil:

suhi je izjavil:

Aha, sem mislil da so morda spet kake fore s fee-ji itd. OK, hvala, bom probal si na binance nakazat mal testnega drobiža.


Binance niso več v eu(brexit), in banke štepajo 4-6eur provizije na upn...


To je se zmeraj veliko ugodneje kot bitstamp denimo.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

suhi ::

mihec87 je izjavil:

Binance niso več v eu(brexit), in banke štepajo 4-6eur provizije na upn...
Zdaj sem probal nakazat 10€, N26 mi je pobral točno 10€, na Binance pa mi je tudi izrecno izpisalo, da dobim točno 10€, tako da ne vem...bi bla kar podla, da mi zdaj na koncu poberejo 60% tega transferja :))

mihec87 ::

suhi je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Binance niso več v eu(brexit), in banke štepajo 4-6eur provizije na upn...
Zdaj sem probal nakazat 10€, N26 mi je pobral točno 10€, na Binance pa mi je tudi izrecno izpisalo, da dobim točno 10€, tako da ne vem...bi bla kar podla, da mi zdaj na koncu poberejo 60% tega transferja :))

Probi z slo banko..

IL_DIAVOLO ::

Jaz direktno s kartico in vzame 2 evra.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

tonis ::

..ltc lep primer tistega, kar Aqua poudarja... fakeout čez vikend. In prejšnji teden in ta isto - začasen pobeg iz kanala


Isto je eth včeraj potegnil pod wedge (target bi bil tam okrog 1500), zdaj pa se ves čas oklepa linije in zna bit da bo splezal nazaj notri.




@vazelin, kakšne posebne napovedi ti ne upam dat glede ark. Preplezal je vse tedenske MAje, kar je super, označil sem ti nekaj tedenskih resistance-ov, dve črti sta odebeljeni ker sta hkrati tudi mesečni resistance.

Dobro bi bilo da današnji dan ki hkrati pomeni tudi prelom tedenske sveče zaključi nad 81c

Kakšnega posebnega vzorca na grafu ne vidim.

short term mi pa zgleda kot da se pripravlja na take-off.
rsiji niso previsoki in tudi zaenkrat se odbija od rsi supporta (čisto na dnu grafa)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

suhi ::

mihec87 je izjavil:

Probi z slo banko..
Slej ko prej me najbrž tudi to čaka, N26 so bojda precej mačehovski do kriptašev in te hitro udarijo po prstih ali pa celo kar zaprejo račun, če si redno nakazuješ kripto denar.

IL_DIAVOLO ::

Huh, that is lame. Kaj imajo penzice na vodilnih položajih? Crypto is the future god damn it!
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Motion ()

endelin ::

Thx tonis za ark

twingo99 ::

Mene pa zanima, če kdo od vas plačuje za signale, ker nekaterim gre kar dobro od rok, veliko je pa tudi nategunov, zato če ima kdo kako dobro informacijo bi bilo fajn vedet.

IL_DIAVOLO ::

Ce pa je youtube zastonj :)

Poisci malo in si ustvari mnenje, kdo je legit in kdo ni. Za enega lahko garantiram, da je kinda special one :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

Sc0ut ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ce pa je youtube zastonj :)

Poisci malo in si ustvari mnenje, kdo je legit in kdo ni. Za enega lahko garantiram, da je kinda special one :)

Ajde, povej :)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

suhi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Huh, that is lame. Kaj imajo penzice na vodilnih položajih? Crypto is the future god damn it!
To so sicer info čist na ravni čula-rekla. Ampak splošen chatter, ki ga zaznavam online je, da niso lih crypto friendly. Zaenkrat so to problemi (upam da lepše) prihodnosti, tako da se še ne sekiram :D

Kake konkretnejše izkušnje z banko N26 sodelujočih v temi so seveda dobrodošle.

twingo99 ::

A lahko deliš, za katerga ti garantiraš , da je o.k.

Jest se nagibam k temu, naj bi kar dost pravilno uganil signale, vsaj kolikor ga spremlajm na telegramu

IL_DIAVOLO ::

No ne ravno signale, meni je bolj pomembna obrazložitev projekta. Z grafi se ne ukvarjam pretirano.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DegenGambler ::

Mislis CoinBureauja?

Meni dela zelo všečne videje, kjer predstavlja razne različne aspekte kripta in projektov.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Rias Gremory ::

vsi takoj po 1k XRP gogogogogo
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

IL_DIAVOLO ::

Jup...best of the best.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

BlackDeath ::

Garantiras. Heh, ne se spuscat v to, ce zelis imeti garancije.

Nobeni trikotniki in crte na grafu ne napovejo Musk efekta, tudi dober projekt lahko propade, ker se ga niso lotili pravilno, jih je nekdo z vec denarja prehitel ali pa je nekdo slatal tajnico.

Ampak vsi bi imeli garancije, dobicek in penzija coine na pladnju. Potem pa za vikend pade in celi panicni prodajate :))

Rias Gremory ::

Se strinjam.

Jst samo XRP kupujem ker je prihodnost. Majkemi.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

XRPNERD ::

Evo, še jst en predlog, ki je bil že večkrat omenjen.
LIT

doktorproof ::

Sc0ut je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ce pa je youtube zastonj :)

Poisci malo in si ustvari mnenje, kdo je legit in kdo ni. Za enega lahko garantiram, da je kinda special one :)

Ajde, povej :)


Un iz Bohinja?

Sc0ut ::

Coin bureau ima dobre videe.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

tonis ::

Sam povem...

Nekaj se govori o Zerion airdropu...
Treba je naredit 1 transakcijo. Ta moment sem sprobal, fee je se vedno ubijalski cca 40usd, ampak par dni nazaj mi je kazalo prek 150 za polzjo brzino.

SuperKripto ::



Eloncek je spet po nakljucju tvital o doge coinu ravno takrat ko je bil zelo blizu suporta. Na grafu narisano z rdeco puscico. Tko da bodite pozorni na tviter ko se nekje na suportih. Ceprav zdaj je tvital bolj reverse psihologijo.

SuperKripto ::



Noben graf ne more predvidet Musk efekta, ampak da je Elon spet tvital ravno ob dvojnem suportu je zgolj nakljucje. Ce verjames. Torej ali mu bo spet uspelo, tokrat je ubral reverse psihologijo, ces da imajo prodajalci doge njegovo podporo, saj prevec koncentracije doge coinov v rokah pescice ni dobro za nadaljno rast. To med vrsticami pomeni verjetno, da naj prodajo pa bodo prisle v roke mnozicam in potem bo lahko lepo zrasel.

SuperKripto ::



btc dominanca blizu prelomnice, se se zakljuci nad trendlinijo bo btc dominiral nad kovanci, v nasprotnem primeru pa bodo dominirali kovanci nad btc.

svecka ::

konec kripto bulla ali le oreng korekcija?

SuperKripto ::

zaenkrat ni orng korekcija, btc je padel za 7 procentov, kar je cist obicajno. Bull market je vse dokler je nad moving average na dnevnem, tedenskem in mesecnem grafu. Za kratkorocno pa 4h graf.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Na 4h grafu je se vedno nad moving average, ki je priblizno na 45.300 usd. Na cme futures je MA na priblizno 43.000 usd.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Novinci v paniki, izkuseni kupujejo na popravkih. To se dogaja vse dokler je uradno bull run.

PowaAaaaH ::

Sej bi učeri že napisal moje analize in potencialno nevarnost... ampak ali bi imelo smisel? Trade-anje tako nima smisla :p.. še vedno pa ne moremo rečt, da je neki baš pullback tole.. prej cool off period.

SuperKripto ::

Kaksno opozorilo, ce pogledate dnevni graf, skoraj ni nobene spremembe v ceni. Tudi ce pade 40 procentov je cist normalen dan v kriptu, navadite se na to. Niso to delnice. :D

PowaAaaaH ::

Nevem kako ti gledaš na to, zaradi takega trade-a lahko ostaneš kar nekaj časa notri z vezanim denarjem. Trade-anje ni investiranje in hodlanje.

Sam analiziras in dejansko imaš solidne analize ampak ne vidim, da bi tudi v resnici trade-al z svojim denarjem. Brez čustev je veliko lažje gledati in predvidevati vse skupaj.


Ampak vsak po svoje.

SuperKripto ::

Ceprav so nekateri shitcoini padli za 20 procentov je recimo POLS, polkastarter se vedno 30 ali 40 procentov nad vstopno ceno, ko ste vstopili pri 3.55 usd priblizno. Ne vem zakaj se tooliko pritozujete. Sem vam povedal, da se v kripto trejda manjsi procent za posamicen trejd. Ne pa kot pri delnicah kjer gres all in. Tisti, ki upostevate trejdanje z manjsim vlozkom imate pri korekcijah moznost kupovat poceni ne pa prodajat kot zacetniki.

Zgodovina sprememb…

PowaAaaaH ::

Sam eno vprašanje. Ali se temu potem sploh reče "trejdanje"? Js temu ne bi rekel nikoli trejdanje in dober money management z DCA strategijo.. Prej nek investing, ki je seveda lahko tudi zelo učinkovit, če ne delaš tega z nekimi penniji.

SuperKripto ::

Ne vem tocno kaj mislis s tem. Strategija je vedno kupovat manjsi procent na razlicnih ravneh. Se prav dolar cost average. Pade za 10 procentov kupis manjsi delez, ce pade za recimo 20 procentov kupis spet manjsi delez a malce vec kot prejsnic, ce pade za recimo 30 procentov kupis spet manjsi delez in tako na razlicnih ravneh vse dokler ne doseze btc moving average na dnevnem, tedenskem in mesecnem grafu. Ce pade in se zakljuci pod btc moving average prodas.

Zgodovina sprememb…

««
276 / 1490
»»